PZC Vijf doelpunten voor Jordy Bakker Jimmy Niemans deelt de lakens uit bij Delta Sport EMM leeft van week tot week Hoek zal niet meer blind in de val lopen 18 Indeling handbalteams in regioklassen Ploeg uit Kerkrade verslaat ADO Den Haag met 5-1 uitslagen zaterdag 1 november 2003 Eerste divisie Jonge handballer nu al middenopbouwer Lijnen Promotie Geen ambities Beschikbaar Badminton Basketbal Bowling Handbal Sportprijsvragen Tennis Vier Zeeuwse koersen in topcompetitie Voetbal Wielrennen Twee meisjes uit Z-Vlaanderen in Oranje onder 17 door Eugène de Kok HULST - De vijf goals van Jordy Bakker waren precies de helft van het aantal doelpunten dat de ontketende futsallers van ZVH/Morres/Controlec maak ten tegen VVGZ uit Zwijn- drecht. De Hulstenaren over donderden de Zuid-Hollandse nummer vier in Den Dullaert: 10-3. ZVH/Morres/Controlec-VVGZ 10-3: Tegen de verhoudingen in waren de Zeeuws-Vlamingen, die na een slechte start onder aan de ranglijst te vinden zijn, veel sterker. Na twaalf minuten stond Morres in Den Dullaert al op 4-0. Daar kwamen nog drie goals bij voordat Morres en het overdonderde WGZ konden gaan rusten. Na de pauze kwa men de Zuid-Hollanders iets beter voor de dag, maar ze kon den geen vuist maken tegen de futsallers uit Hulst. Jordy Bak ker was in zijn derde wedstrijd voor Morres de uitblinker. Hij nam met vijf goals de helft van de productie voor zijn rekening. Andere doelpuntenmakers voor Morres waren Mevlud Eryürük (2), Larry Vink, Kurt Gauquier en aanvoerder Arno Zwegers. EZLV/Auto Hommel-FM Sra- nang 2-1: Rosanno Acton speel de niet mee bij Sranang. Hij was nog niet voldoende hersteld van een knieblessure die hij had op gelopen in het duel met BZC. Naast Acton waren ook Jorrit Schuurman en Ramon Dahoe niet van de partij in Etten-Leur. Toch was Sranang zeker niet de mindere van middenmoter EZLV. Voor rust kwamen de fut sallers uit Etten-Leur op een 1- 0-voorsprong. Clarence Pahlad maakte in de tweede helft de ge lijkmaker na goed werk van Gaffin de Meza. Vier minuten voor tijd sloeg het noodlot toe voor Sranang toen de Braban ders op 2-1 kwamen. FC Dauwendaele-De Drie sprong 4-2: FC Dauwendaele boekte de vierde overwinning van het seizoen. In sporthal Bas- kenburg creëerde de thuisploeg snel veel kansen, maar pas na 15 minuten scoorde Maurice Ste- ketee de 1-0. Daarna zette Mar cel Astroh de 2-0-ruststand op het scorebord. Dauwendaele bleef in de tweede helft sterk spelen, maar slechts één aanval werd goed afgerond door Tom my de Bont. Daarna kwamen de bezoekers uit Rucphen opzetten en werd het 3-1 en 3-2. In de slotminuten redde Dauwendae- le-doelman Marcel Reinhoudt goed op een inzet van De Drie sprong en uit de daaropvolgen de aanval scoorde Maurice Ste- ketee de 4-2. Eerste thuiszege voor Roda JC van onze sportredactie KERKRADE - Op de tiende speeldag in de eredivisie heeft Roda JC de eerste overwinning voor eigen publiek behaald. Op een natgeregende grasmat in Kerkrade werd ADO Den Haag met 5-1 verslagen. Grote man van Limburgse club was de Nieuw-Zeelander Ivan Vice- lich. Hij scoorde drie keer mooi, waarbij twee keer voor rust. ADO Den Haag, gesteund door 300 supporters, speelde hoofd zakelijk op eigen helft. Na de openingstreffer van de thuis club maakte Cales gelijk uit een vrije trap. Roda's doelman Ku- jovic ging bij het krullende schot niet vrijuit. De voor sprong van 2-1 voor Roda JC bij rust was verdiend. De club van de geplaagde trainer Vloet kon direct na de pauze de strijd be slissen. Binnen een kwartier waren er vijf kansen op 3 -1Ser gio miste er drie, Vicelich en Anastasiou ieder een. Na dit fortuin besloten de Haag se coaches Israel en Schoenma ker tot twee aanvallende wis sels. Stroeve kwam erin voor de falende verdediger Carrilho. Vleugelspits Castelen maakte na zes wedstrijden absentie we gens een knieblessure, zijn ren tree ten koste van Cales. ADO speelde direct een stuk aanvallender. De wissels had den mogelijk effect kunnen sor teren als in de 7 0e minuut doel man Janssen niet enorm had ge blunderd. Hij greep totaal mis bij een stuiterend balletje. De bal caramboleerde van zijn ar men voor de voeten van de inlo pende Sonko, die niet miste, 3-1 ADO was er kapot van en pres teerde weinig meer. Roda JC ging vol door en stelde zijn sup porters tevreden met nog een paar goals. Eerst een intikker van invaller Koné op een lepe pass van Anastasiou en tenslot te weer een fraaie kopbal van Vicelich. Als laatste ploeg in het betaalde voetbal heeft Helmond Sport de ongeslagen status ingeleverd. De ploeg van trainer Jan van Dijk ging na zes overwinningen op rij gisteravond bij Emmen onderuit met 3-1. Daardoor kan FC Den Bosch morgen alleen aan de kop van de ranglijst ko men, bij een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen provin- ciegenoot TOP Oss. Dankzij een treffer van Middel burger Hendriksen kwam Hel mond Sport in Emmen al in de derde minuut op voorsprong. Kort na de rust nam de thuis ploeg het initiatief over. Blaauw maakte 1-1 en met een eigen doelpunt zette Hese zijn eigen ploeg op achterstand. Emmen maakte de wedstrijd af met tien man, na de rode kaart voor Prinsen in de 71e minuut. In de extra tijd besliste Cairo de wedstrijd, 3-1. Bij Emmen zat interim-coach Arts nog op de bank, als vervanger van de naar FC Zwolle vertrokken Hennie Spijkerman. Het bestuur is met Jan Everse (ex-Sparta) in ge sprek voor de functie van hoofd coach. De subtoppers Excelsior en Sparta liepen drie punten in op Helmond Sport. Excelsior won met 2-0 van BV Veendam dankzij doelpunten van Buij sen El Hamdaoui (zijn achtste). Sparta versloeg AGOW op ei gen veld met 2-1. Topscorer Van den Berg, die zijn contract in Rotterdam tot medio 2006 heeft verlengd, maakte in de 73 mi nuut het winnende doelpunt. De Limburgse derby tussen dóór Jasper Harthoorn ZIERIKZEE - De handballers van Delta Sport hebben aan kwaliteit ingeboet. Toch heeft de ploeg uit Zierikzee als doel om met de bovenste ploegen mee te draaien in de eerste klas se. Middenopbouwer Jimmy Niemans verwacht bij de eerste vier te eindigen. „Iedereen wil natuurlijk kampioen worden. Maar we moeten reëel blijven, we zijn er niet sterker op gewor den." De grootste aderlating voor Delta Sport is het vertrek van middenopbouwer Lars van Zwieten naar Snelwiek. Voor malig linkerflankspeler Jimmy Niemans neemt zijn rol over. „Dat is wel even wennen, ja. Op de linkerflank was ik afhanke lijk van hoe de aanval werd op gezet, van welke ballen ik kreeg. Nu ben ik degene die het spel moet bepalen. Het is gewoon een heel ander soort positie. Je komt minstens twee keer zo vaak in balbezit. En het belangrijkste, je staat op een leidinggevende positie." Vooral dat leidinggevende is nieuw voor Niemans. „Ik moet de lijnen uitzetten in het veld, bepalen hoe we de aanval opzet ten. Dus iedereen moet naar mij luisteren." Daar heeft de pas 22- jarige handballer nog moeite mee.,Het is echt een rol waar ik nog in moet groeien. Het is nog moeilijk om tegen jongens als bijvoorbeeld Erwin Schaaljer te zeggen wat hij moet doen. Ik be doel, zo'n jongen heeft wél in de eredivisie gespeeld." Niet alleen voor zichzelf, maar ook voor .Delta Sport ziet Nie mans het komende jaar vooral als leerjaar. „Van Zwieten kon toch een heel aardig potje hand ballen. Daarvoor in de plaats hebben we mijn broertje Jordy Niemans en Leon van de Zande erbij gekregen. Maar Jordy is een talent en Leon heeft al drie jaar geen handbal meer ge speeld. Dus als je naar de kwali teit van het team kijkt, gaan we erop achteruit." Vorig jaar was Delta Sport heel dicht bij promotie. Het promo tieduel tegen Helius werd, on danks dat de ploeg uit Zierikzee beter speelde, met 26-22 verlo ren. Dit jaar denkt Niemans dat het er nog steeds in zit om met de bovenste vier mee te draaien. „Veel tegenstanders zijn we ook al eerder tegengekomen, van de meeste moeten we gewoon kun nen winnen. Maar het blijft toch afwachten, overal gaan er spe lers weg en komen er andere bij." Al vanaf zijn elfde is Niemans betrokken bij de handbalsport. Hij begon bij Delta Sport, maakte na zes jaar de overstap naar EMM en speelt nu voor het tweede seizoen weer op het oude nest. „Mijnvaderwasookhand- baller, dus het zal wel in het bloed zitten. Ik ben een keer naar een wedstrijd gaan kijken en was meteen verkocht." Niemans heeft ondanks zijn leeftijd geen ambities om echt hogerop te komen in het der sport. „Vroeger wel, toen ging ik er echt voor", geeft hij toe. „Op mijn vijftiende zat ik in het jeugdplan, een soort voorselec tie voor Jong Oranje. Toen heb ik een jaar in Breda gezeten en kwam ik bij de laatste vijftien. Maar toen ik op het laatste mo ment toch afviel, was het over met de ambities. Ik wilde altijd al kok worden en heb me toen volledig op de horeca gestort. Dat doe ik nu dus nog steeds." Delta Sport begint de competi tie met een thuiswedstrijd tegen EDH uit Delft. Niemans ver wacht de seizoensouverture te winnen. „We hebben op het Olympus Toernooi twee keer te gen ze gespeeld. Toen waren we gelijkwaardig, maar we waren niet compleet. Ik denk wel dat we moeten kunnen winnen. Het zal wel een spannende wedstrijd worden, maar een overwinning met vijf of zes punten verschil moet er in zitten." door Wim Kakebeeke GOES - Een jaar geleden be sloot Rob de Groot de kar te gaan trekken bij de handbal- mannen van EMM. Hij werd meteen geconfronteerd met te genvallende resultaten in de voorbereiding. Toch rolde er door de flinke dosis ervaring een tweede plek in de regioklasse uit de bus. Komend seizoen zal de Middel burgse ploeg met minder genoe gen moeten nemen, zo verwacht trainer/coach John Jansen, die Rob de Groot is opgevolgd. Dat is niet alleen gebaseerd op de te leurstellend verlopen voorbe reiding. „Nu de nieuwe compe titie-opzet het tweede seizoen ingaat, zijn de klassen alleen maar sterker geworden", meent Jansen. „De selectie is achter de rug. Nu iedereen op zijn niveau zit, verwacht ik weinig zwakke broeders. Onderschatten is er niet meer bij." Voor EMM begon de voorberei ding goed, maar gaandeweg kwamen er steeds meer hobbels op de weg. Een van die obstakels was de be zetting. Jansen, tead voortdu rend te maken fftet geblesseerde spelers en dat speelt nog altijd. „We zijn door de smalle bezet ting kwetsbaar. De bankbezet- ting zal in veel competitieduels een beslissende factor vervul len. We zullen van week tot week moeten leven." Wim Brandes, Ronald Guillet en Arno Wouters hielden het voor gezien. Versterking kwam er in de persoon van Joey Aertssen en Ron Flipse. Zeker is nu al dat Ri- naldo Schipper en Ronny On- wijn er bij de start niet bij zullen zijn. Ook de geschorste Jurgen Vermaat ontbreekt. Jansen: „Ik ben reuze benieuwd naar het verloop van de eerste weken. Ik hoop dat de groep zo snel mogelijk compleet zal zijn. Dan pas kunnen we echt verder groeien." Selectie: Ramon Vael, Eef van Gin- kel, Eric Dingemanse, SjoerdJonge- pier, Vincent van der Meijden, Mar cello Tax, Jean-Marie Toubiana, Ben Benoit Alexander, Ronny On- wijn, Rinaldo Schipper, Jurgen Ver- maat, Joey Aertssen, Ron Flipse, Tijs de Vos, Edwin Davidse. Jimmy Niemans: „Ik moet de lijnen uitzetten in het veld, bepalen hoe we de aanval opzetten." foto Marijke Folkertsma Mannen. Regio klasse C: DES'72 2, EMM, Helius, Hermes, SOS/Kwiek Sport, vd Voort/Quintus 3, Rijnstreek, Westlandia, WIK, Wings. Ie klasse H: ETC, Hellas 3, Snelwiek 2, DES'72 3, Saturnus, EHC, Delta Sport, EDH, Walburg'75, Atomium'61 2. 2e klasse: DWS 2, Roda'71 2, Hollandiaan, Oliveo, Ventura 2, Olympus, Saturnus'72, ASC'95, GSC, HVOS. door Frits Bakker en Jan Daqevos HOEK - Twee dagen na de be kerstunt stond er donderdag avond weer een fit en uitgesla pen Hoek op het trainingsveld. Trainer Johan Ballegeer trok er de conclusie uit dat de euforie na de 2-0-winst op Veendam niet te lang is blijven hangen. „We zijn scherp voor de uitwed strijd tegen Excelsior Maas sluis", meldde de trainer aan de vooravond van een belangrijke competitiewedstrijd. „Daar moeten we het nu ook laten zien." „Hoek zal niet meer blind in de val lopen", zegt Ballegeer op voorhand. Daarmee wil hij zeg gen dat zijn elftal zich niet laat meeslepen door de tegenstan der. „We hebben tegen Veendam slim en vooral heel gedreven ge speeld. Met de speelwijze die mij voor ogen staat en ons goed ligt: forchecken, de tegenstan der vroeg aanpakken. Als je dat tegen een profclub kunt, moet het ook lukken in de competitie. Al blijf ik erbij dat Veendam ons dinsdag zwaar heeft onder schat." Hoek moet het vandaag zonder Thomas Ragut doen in Maas sluis. De rechter verdediger liep vorige week tegen Quick Boys een spierblessure vlak bij de heup op. „Het blijkt wel mee te vallen", zei de Middelburger na de laatste training. „Ik zou kun nen spelen, maar ik heb nog een schorsing staan. Dus ik heb een weekje langer rust." Bart Poppe is ook nog niet fit, voor de rest kan Ballegeer weer over zijn hele selectie beschik ken. Gunther de Meijer is terug van zijn blessure, Steven ds Croock is hersteld van eet griepje en Franky Standaertis speelklaar. „Het is een gerust stelling", zegt Ballegeer, „dati er zo drie verse krachten in kat smijten als het op het veld nia loopt zoals we willen." Kloetinge wacht vandaag de be langrijke thuiswedstrijd tegej Katwijk. Bij winst stijgt de Be- velandse formatie weer eet! plaatsje op de ranglijst en krijg-, het langzamerhand aansluitin: met de middenmoot. „Katwijt heeft vorige week geweldig uit gehaald (4-0) tegen NoordJ wijk", zegt Kloetinge-traineij Karl Vergouwen. „We zijn cM gewaarschuwd, maar we moe ten ons niet te veel van de tegen stander aantrekken. We moetet vooral van onze eigen krach: uitgaan en gewoon een goed re sultaat neerzetten. Het enigs dat telt, is een overwinning." Kloetinge kan vandaag niet be schikken over Pieter de Mun- nik. Hij heeft familieverplict- tingen. De verwachting is da: hij volgende week zijn rentret maakt bij de Bevelandse forma tie. Verder zijn Ronnie Creme (ontsteking aan het scheenbeen en Jean-Philip Becht (schorsing afwezig. Emiel Dorst, die her steld is van een hamstringbles-: sure, doet ritme op in het tweede elftal. Wouter Labrujère komt teru; van een schorsing en zal op he middenveld de positie van Mi- cha Lekawael weer innemen: Dat hoeft overigens niet te bete kenen dat laatstgenoemde nie: in actie komt. Lekawael zou oo; nog in de verdediging gepos teerd kunnen worden. Trainei Karl Vergouwen wil daar nog geen uitspraak over doen. Hij maakt pas vanmorgen de op stelling bekend. Roda JC-speler Ivan Vicelich (midden) loopt juichend weg nadat hij de 1-0 heeft gemaakt tegen ADO Den Haag. foto Olaf Kraak/AN P VW-Venlo en Fortuna Sittard eindigde in een klinkende zege voorde thuisploeg: 7-0.Met drie treffers was Van Galen de grote man. ANP Hong Kong Open. Vrouwen, kwartfinales: Audina (Ned) - Mi Zhou (Chn) 11-53-1113-10. Indeling halve fi nales: Audina - Ning Zhang (Chn). Vrouwen, dubbel, kwartfinale: Gao Ling/Huang Sui (Chn) - Audina/Bruil (Ned) 15-9 15-2. New York. NBA. Orlando Magic - New Or leans Hornets 98-100, Houston Rockets - Denver Nuggets 102-85, Phoenix Suns - Cle veland Cavaliers 95-86. B.V. Renesse. Woensdag: Maatschap van Damme-Schildersbedrijf de Meij 1-3, Schil dersbedrijf v/d Ham-V.O.F.de Keijzer 1,5- 2,5, Overbeeke Verhuur-Simar 21 -3, Bunga low Verhuur de Kam-Rest.de Steenbok 0-4. Donderdag: Top Caravans-Casa Salsa 0-4, Bar de Stulp-Schildersbedrijf Plandsoen 1-3, Pizzeria La Piazza-Rest.de Zeelandbrug 1-3, Alprokon-Simar 1 1-3 Palm Harbor. Chrysler Championship, US Tour, 5 miljoen euro. Stand na eerste ronde: 1. Howell (VSt) 66 slagen (-5), 2. Forsman (VStl 67, 3. Gamez (VSt), Kelly (VSt), Jose Coceres (Arg), Campbell (VSt) 68,11Singh (Fiji), Els (ZAf) 70. Lena. Möbelringencup, mannen. Nederland - Denemarken 12-35 (5-20), Noorwegen - Hongarije 31-31 (15-16). itt Heerenveen. NK afstanden. Mannen. Eerste 500 m: 1Van Velde 35,40,2. Wennemars 35,53, 3. Oltrop 35,88, 4. Bos 35,91, 5. Nijenhuis 36,00. Tweede 500 me ter: 1Van Velde 35,47,2. Wennemars 35,62, 3. Bos35,72,4. Nijenhuis35,79,5. De Koning 36,10. Eindstand: 1. Van Velde 70,870, 2. Wennemars 71,150, 3. Bos 71,630, 4. Nijen huis 71,790, 5. De Koning 72,130. Vrouwen. Eerste 500m: 1Timmer 39,05, 2. Nuyt 39,14, 3. Leever 39,79, 4. Wijsman 39,84, 5. Oonk 40,15. Tweede 500 m: 1. Tim mer 38,55, 2. Nuyt 39,18, 3. Leever 39,55,4. Wijsman 39,93,5. Oonk 39,94. Eindstand: 1. Timmer 77,600, 2. Nuyt 78,320, 3. Leever 79,340,4. Wijsman 79,770, 5. Oonk 80,090. Mannen, 5000 meter: 1Verheijen 6.26,56,2. Uytdehaage 6.27,55, 3. De Jong 6.28,16, 4. Tuitert 6.32,68, 5. Romme 6.33,39. Erfurt. Duitse afstandskampioenschappen. Vrouwen, 500 m, eindstand: 1. Friesinger 77,57 (38,72-38,85), 2. Völker 77,60 (38,89- 38,71), 3. Wolf 77,76 (38,77-38,99). 5000 m: 1. Niemann-Stirnemann 7.09,13, 2. Irrgang 7.30,94. Vrouwen. Eerste klasse G: HEC, Ventura 2, MOK, ODIS, Hellas 3, EHC, EMM, Stompwijk'92, Ver- burch 2, Atomium'61. Tweede klasse: Indus'67, DWS 2, WIK, Oliveo, Unitas'63, Atomium'61 2, EMM 2, HVOS, Wal burg'75. Derde klasse B: Helius 2, Oliveo 3, Saturnus'72 2, Spirit'71, Savosa 2, Rowah 2, Unitas'63 2, Olym pus. Lucky Day: 8-12-13-17-20-23-24-35-38-44- 48-49-53-54-58-66-68-76-78-79. (onder voorbehoud) Parijs. Mannen, Masters, 2,45 miljoen euro. Kwartfinales: Pavel (Roe) - Schüttler (Dui/5) 2-66-36-2, Novak(Tsj/14) Arazi (Mar)6-26- GOES - De Koninklijke Neder landse Wielren Unie heeft vier wedstrijden in Zeeland voor volgend jaar in de topcompeti tie opgenomen. Het gaat hierbij om de ZLM tour (17 april), de vrouwenkoers in Borsele (2 mei, voor het eerst op zondag), het OZ-wielerweek- end 12 en 13 j uni) en de Ster van Walcheren (17,18 en 19 juni). Dit heeft consul Jan van Haneg- hem gisteren bekendgemaakt op de sponsoravond van de Del ta Profronde. Na de volgende unieraadsvergadering, over twee weken, brengt de KNWU het gehele programma van de topcompetitie officieel naar buiten. 1Roddick (VSt/2) - Bjorkman (Zwel 7-5 H Henman (GBr) - Federer (Zwi/3) 7-6 6-1. Ir deling halve finale: Pavel - Novak, Roddick Henman. Holland Casino Eredivisie Roda JC - ADO Den Haag 5-1 (2-1). 77. Vict lich 1-0, 21. Cales 1-1, 42. Vicelich 2-1, T Sonko 3-1, 82. Koné 4-1, 88. Vicelich 5 Scheidsrechter: Van Dongen. Toeschou wers: 13.068. Gele kaart: Sonko, Sendv (RodaJC), Mensah, Van As, Rijaard, Van dé Gun (ADO Den Haag). Gouden Gids Divisie. Excelsior-BV Veendam 2-0 (1-0). 13. Buijs' 0, 87. El Hamdaoui 2-0. Scheidsrechter: Ni huis. Toeschouwers: 1268. Gele kaart: Buif (Excelsior), Cijntje, Hellinga (BV Veendam Heracles Almelo - De Graafschap 2-2 (1-1 10. Duits 0-1, 28. Buikema 1-1 (strafschop 79. Loval 1-2,88. Tamerus2-2. Scheidsrect ter: Luinge. Toeschouwers: 6250. Roo kaart: 26. Bakens (De Graafschap). Ge kaart: Loval (De Graafschap). FC Dordrecht - Go Ahead Eagles 2-3 (0-1 39. Van den Herik 0-1, 49. Supusepa 1-1,51 Brack 1-2, 77. Yildirim 1-3,84. Supusepa 2-. Scheidsrechter: Van Meenen. Toescho. wers: 1300. Gele kaart: Van der Pennen, V» der Meer, Rossen, Boogers (FC Dordrecht Kruijer, Kahya (Go Ahead Eagles). VVV-Venlo - Fortuna Sittard 7-0 (4-0). 21 Van Galen 1-0, 29. Van Galen 2-0, 4 Meeuwis 3-0,45. Van Loenhout4-0, 72. Ve Galen 5-0, 82. Timmermans 6-0, 85. Hofslt de 7-0. Scheidsrechter: Vink. Toeschoi wers: 4167. Gele kaart: Steegs, El Gaaoun Joosten (Fortuna Sittard). Emmen - Helmond Sport 3-1 (0-1). 3. Her driksen 0-1,47. Blaauw 1-1,54. Hese2-1 (ex 90. Cairo 3-1. Scheidsrechter: Van Sichen Toeschouwers: 6400. Rode kaart: 71. Prir sen (Emmen) 2x geel. Gele kaart: Wolten Derksen (Emmen), Van Es (Helmond Spon AGOW Apeldoorn - Sparta 1-2 (1-1). 34. Lo pes Monteiro 1-0, 45. De Fauw 1-1, 73. Vs den Bergh 1-2. Scheidsrechter: Olde Olfhff Toeschouwers: 2300. Gele kaart: Weg' (AGOW), Van den Bergh (Sparta). Stand: Helmond Sp Den Bosch Excelsior Sparta VVV GA Eagles Graafschap Heracles Stormv. Emmen TOP AGOW Veendam Dordrecht Haarlem Fortuna S. Cambuur L. Eindhoven MW Buitenlands voetbal Turkije: Besiktas-Galatasar 0-0. Belgie: Moeskroen-Anderlecht 0-1, Liefi se-Gent0-0. Deli XL Beloftecompetitie. Poule D: 's Heer Arendskerke-Kapelle 0-2. Stand: Kapelle 2-6,2. 's-Heer Arendskerke 1-C 3. Vlissingen 1-0. 12 9 2 1 29 28-1 12 9 2 1 29 25-t 12 8 2 2 26 20- 13 8 2 3 26 30-1: 12 6 2 4 20 26-1: 12 6 2 4 20 30-2! 13 5 5 3 20 21-2 12 5 4 3 19 23-1: 11 5 3 3 18 20-1! 12 4 4 4 16 16-11 11 3 4 4 13 20-1! 12 3 3 6 12 16-1! 13 3 3 7 12 15-3! 12 2 4 6 10 13-1! 12 2 4 6 10 13-1! 12 1 6 5 9 13-2 12 2 3 7 9 9-2 11 1 4 6 7 11-2 12 1 3 8 6 10-3! Dortmund. Zesdaagse. Stand na eerste nacht: 1. Risi/Betschar (Zwi) 48 punten, 2. Stam/Slippens (Ned) o; één ronde/26, 3. Aldag/McGrory (Dui/Aus 46,4. Beikirch/Kappes (Dui) 38,5. Fulst/Müi Ier (Dui) op twee ronden/32. TERNEUZEN - Twee Zeeuws- Vlaamse voetbalsters zijn opge nomen in de Nederlandse voet balselectie onder 17die komen de week oefent tegen Schotland Rosanne Lammmers (w Ijzen- dij ke) en Mandy Roels (Honte- nisse) zijn door bondscoach Ma ria van Kortenhof opgeroepen. De wedstrijd Nederland-Schot land voor meisj es onder 17 is ko mende donderdag om 19.00 uur in Wilnis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 58