ReumaWelke WAOGeef mij meer een geschikte been! Alzheimer mag geen nationale ramp worden. PZC Voor een zorgzame begeleiding Met ANGO kom je tot je recht! De Bevelanden J.C. Hoekman Plaats uw familie berichten in de PZC ,14 {Reuma lijn giro 2502 UiTvaanTondememing H. jJ(obse bv misschien heeft u wel 100 laatste wensen... Monuta y Haerens 0 Vervolg van de familie berichten van pagina 16 zaterdag 1 november 2003 Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland 0111 -462600 J. W. de Keyser Uw zorq in onze handen voor geheel WaLchenen 0118 462205 www.cjp.nl/reizen ■i "Honderdduizenden arbeidsgehan dicapten zijn ten onrechte afge schreven. Zij kunnen werken en willen werken. Maar dan moet er wel passend werk voor ze zijn. Plus inkomenszekerheid als het echt niet langer lukt. Ik wil zeggenschap over mijn leven. Ik sta niet graag aan de kant. Dus ben ik ANGO-lid. Arbeidsongeschikt? Chronisch ziek? Gehandicapt? Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belastingte- ruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact... Kom op voor je rechten. Word ook lid van ANGO! Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede, dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder PAULINA ANTONETTA KROEDERS-CAUWELS gehuwd met J. A. Kroeders t 27 oktober 1912 29 oktober 2003 Margreet van Aalderen-Kroeders Ben van Aalderen Berend-|an en Christa Berend-Peter Monique Henk Kroeders Yvonne Kroeders-van 't Huilenaar Roosje Merel Rob Kroeders Anneke Kroeders-Donker René en Rebecca Sara |osé en Paul Tony, René, Stefan Middelburg, 29 oktober 2003 Correspondentieadres: Hans Lipperheystraat 35 4336 DB Middelburg De gezongen uitvaartdienst vindt plaats op maan dag 3 november 2003 om 11.30 uur in de Petrus- en Pauluskerk, Lombardstraat 1 te Middelburg. Aansluitend is om 13.00 uur de crematieplechtig heid in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Vervolgens is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van voornoemd crematorium. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere nog onverwachts uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde zuster en schoonzuster MARIA PIETERSE op de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: P. Pieterse-Goverse fac. Pieterse Middelburg, 30 oktober 2003 Correspondentieadres: Joh. van Eijzeren Breeweg 59, 4335 AP Middelburg De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maan dag 3 november om 14.00 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. U wordt uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens om ca. 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Voor ons zeer onverwacht is door de Heere uit ons midden weggenomen, maar op Zijn tijd en wijze, onze geliefde en altijd meelevende tante MARIA PIETERSE op de leeftijd van 82 jaar. Neven en nichten familie P. Pieterse-de Bree Neven en nichten familie L. Janse-Pieterse Neven en nichten familie J. M. van Eijzeren-Pieterse Neven en nichten familie A. Pieterse-Goverse Neven en nichten familie J. Pieterse-Coppoolse Middelburg, 30 oktober 2003 Nooit meer een rondje Panoramaweg r' Bedroefd, maar met grote dankbaarheid voor wat hij voor ons is geweest en heeft betekend, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heenge gaan mijn lieve zorgzame man, schoonvader, opa en opa Smarties ANDRIES VAN ENGELENBURG echtgenoot van Sara Jacoba de Fouw in de leeftijd van 83 jaar. Groede: S. J. van Engelenburg-de Fouw Apeldoorn: Wim en Magda Lieke Laurens f, Irene, Veerle Zurich (Zw): Sonja Marijke Apeldoorn: André en Ellen V 4503 GE Groede, 31 oktober 2003 Provincialeweg 36 De crematieplechtigheid, waarbij u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 5 november om 13.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de hal van het crematorium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. mm nm i Dag en nacht bereikbaar op: l Overal te ontbieden Alle voorzieningen om thuis op te baren Z:?s£' Aandacht voor uw persoonlijke wensen INFORMATIE PAKKET op aanvraag verkrijgbaar (gratis en vriibuivend) UITVAARTZORGCENTRUM Hoofdkantoor: Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 Rouwcentra: Geldeloozepad 20 Goes - Kitskinderseweg 1 kapelle Facilitair Bedrijf: Langeweg 1 's-Gravenpolder God zelf is uw reisgenoot. Hij zal een stok voor je snijden, een hoed voor je vlechten. Hij is de rots en het water, de weg. Hij zelf is het wonder en de mensen. Huub Oosterhuis Langzaam is zij uit de aardse tijd gegleden, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma JACOMINA MARIA MARCUSSE-MALJAARS 19 januari 1918 t 30 oktober 2003 Waterlandkerkje: J. I. Marcusse C. Marcusse-Verberkmoes Jos Stad aan 't Haringvliet: C. J. Steenman-Marcusse J. A. Steenman Bonnie Jolien Lorette De herdenkingsdienst, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal worden gehouden woensdag 5 november om 13.30 uur in de Samen op Weg Kerk 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.00 uur ge legenheid om afscheid te nemen in het kerkgebouw. De begrafenis vindt plaats om 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Kamperland. Daarna is er gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten in bovengenoemd kerkgebouw. Onze moeder en oma is overgebracht naar rouw- centrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Correspondentieadres: Molenstraat 66, 4508 AH Waterlandkerkje. Als de spiegel van 't geheugen de slaap en de beelden vervagen... Van ons is heengegaan onze lieve zuster, schoonzus ter en tante JACOMINA MARIA MALJAARS weduwe van M. J. Marcusse Oostkapelle: Bram Maljaars Hilda Maljaars-Kampers Ad Maljaars Mieke Maljaars-Wondergem Neven en nichten Oostkapelle, 31 oktober 2003 Tot het laatste toe helder van geest, heeft onze moeder, groot- en overgrootmoeder de laatste weken afscheid genomen van ons en het leven. Wij hebben enorme bewondering voor hoe zij met haar ziekte en handicap omging; zij was enorm flink. Het is goed zo. FRANCINA HENDRIKA VAN DAELE gehuwd geweest met Theodorus Jellema f 1968 17 september 1913 t 30 oktober 2003 Vlissingen: Han en Wim van Lien-Jellema Francis en Jan Chantal Jeroen Kim Amsterdam: Jule Jellema Bart Eldering Vlissingen: Corry en Jaap Raayman-Jellema Dennis en Astrid Ralf en Rilana Vlissingen, 30 oktober 2003 Correspondentieadres: Vredehoflaan 40 Flat 508 4382 CH Vlissingen Met speciale dank voor de liefdevolle verpleging team Bachten Reede en tevens voor de geweldige verpleging in het St. Jans Hospice De Casembroot. De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 4 november om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd crematorium. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig om het verlies, maar dankbaar dat hij geen pijn meer hoeft te lijden, geven wij u hierbij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, opa en overopa PIETER RISSEEUW weduwnaar van Maria Risseeuw in de leeftijd van 92 jaar. Eemnes: Bets en Paul van Oven-Risseeuw Papendrecht: Judith en Hans Tim Diemen: Tanja Oostburg, 30 oktober 2003 Correspondentieadres: Plantsoen 14, 3755 HJ Eemnes De crematiedienst zal plaatsvinden op maandag 3 november om 12.30 uur in crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. [IIEI> lil lil MU YW www.uitvaartzorgcentrum.nl db13 Na een langzaam verval van krachten is van ons heengegaan onze lieve tante MAARTJE THEUNE-VAN BELLE weduwe van Francois Theune Brielle, 25-2-1909 Vlissingen, 30-10-2003 Vlissingen: Jo Vermeer-Drijver Amsterdam: Martien Woerdeman Heemskerk: Kees en Corry Rab-Stoker Leveroy: Wim en Yvonne Rab-Hulsbosch Moerkapelle: Ineke en Louis Ribbens-van Belle Haarlem: Coby van Belle Vlissingen, 30 oktober 2003 Zorgcentrum "Ter Reede" Correspondentieadres: Boulevard Evertsen 254, 4382 AG Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 4 november van 11.45-12.15 uur in het rouwcen- trum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsheb ben om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in de ontvangkamer van het crematorium. Degene die ik lief heb, verlaat ik, om degene die ik lief had, terug te vinden. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een zeer liefdevolle verzorging in het zorgcentrum "Ter Weel" te Goes is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma en zuster MAATJE MARTINA GEENE Sedert 17 oktober 1957 weduwe van lacob jacobus van de Velde Wolphaartsdijk, 11 augustus 1908 Wolphaartsdijk: 's-Heer H. Kinderen: Wolphaartsdijk: Wolphaartsdijk: Goes: Vlagtwedde: Leiden: Goes: Middelburg: t Goes, 30 oktober 2003 J. van de Velde L. J. van de Velde J. van de Velde-Zandee J. J. van de Velde, in herinnering j. T. van de Velde Emily Liselotte Onno A. A. van de Velde P. M. A. van de Velde-de Koster Stefan Suzanne Maartje Y. van de Velde M. van de Velde E. Joosse Nicky Gaby Wolphaartsdijk: P L. Geene Zorgcentrum "Ter Weel" Goes, 30 oktober 2003 Correspondentieadres: Jacoba van Beierenstraat 24 4472 BC 's-Heer Hendrikskinderen Zij is overgebracht naar rouwcentrum "De Beve landen", Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen gelegenheid tot bezoek. De afscheidsdienst, waarbij wij u van harte uitnodigen, zal worden gehouden dinsdag 4 november om 13.00 uur in "De Brug", Oostkerkestraat 3 te Wolphaartsdijk. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Brug". Voor een waardig afscheid Voor algehele begrafenissen en crematie Begrafenis- en crematieverzekering Vervoer binnen- en buitenland Hogezoom 144 4325 CM Renesse Want ik ben er zeker van, dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden. Romeinen 8:18 Met droefheid in ons hart, maar vervuld met dank baarheid voor wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, oma en omi MAATJE ROTTE-LAMPERS weduwe van Adriaan Rotte in de hoge leeftijd van bijna 96 jaar. Spijkenisse: Wil en Jaap Biggekerke: Suus en Henk Oostkapelle: Arie en Milka Bets (in herinnering) Oostkapelle: Bram en Suus Meliskerke: Jo en Tanny Oostkapelle: Aart en Lenie Oostkapelle: Ineke en Jaap Terneuzen: Elly en Maurits Oostkapelle: Bep en Jaap Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Simnia", kamer 123, Simniapad 1 Domburg 31 oktober 2003 Correspondentieadres: M. F. Visserstraat 33, 4356 BA Oostkapelle We zeggen het personeel van Zorgcentrum "Simnia hartelijk dank voor de liefdevolle verzorging. Onze moeder en oma is opgebaard op haar eigen kamer in "Simnia", waar gelegenheid is tot afscheid nemen op zaterdag 1 november van 16.00 uur - 17.00 uur. Er zal een afscheidsdienst worden gehouden op dins dag 4 november om 13.00 uur in de "Zionskerk", Duinweg 36a te Oostkapelle. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de begraafplaats te Oostkapelle. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. 1-11-1998 TOBIAS 1-11-2003 Zo Klein Zo teer Zo Krachtig Zo Prachtig Hij is gekomen en hij is gegaan toch zal hij altijd deel uitmaken van ons bestaan. Erwin en Hellen Kristalijn Noah en Indy Rouwcentra aan: Buitenhovelaan 1 te Middelburg industrieweg 20 te Vlissingen Sandenburghlaan 2 te Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland centraal telefoonnummer www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobse-ulttfaart.nl y Tevens beschikken wij over een nazorg-consulente ERKEND LID VAN - PNUYU Een uitvaart die wordt geregeld door een uitvaartspecialist die u kent, past veel beter bij uw wensen. Hoe veel u er ook heeft, wij zorgen ervoor. Informeer naar ons totaal pakket voor uitvaartzorg en -verzekeringen en bel gratis 0800 - 0033 of kijk op www.monuta.nl Uitvaartzorg en -verzekeringen We kennen elkaar Uitvaartcentrum: Oostburg, Monuta Haerens, Zuidzandsestraat 60. Tel: (0117) 45 23 09 Er zijn zo'n 130 verschillende soorten reuma. Reumatoïde artritis en artrose zijn de meest bekende. Als de dokter een vorm van reuma heeft vastgesteld, bij u zelf of bij iemand van wie u houdt, dan zit u met allerlei vragen. Daar kunt u mee terecht bij de Reuma- lijn. Bel gerust. Of kijk op: www.reumalijn.nl Voor al uw vragen over reuma maandag t/m vrijdag jo -16 uur 0,10 pm) nonn 5n jnn 0900-20 30 300 9QO-CJPINFO (kantooruren] Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 www.ango.nl info@ango.nl Over tien jaar telt Nederland 300.000 Alzheimerpatiënten. En maar 29.000 plaatsen in verpleeghuizen. De Stichting Alzheimer Nederland steunt mensen met dementie en hun familie. Wilt u hier meer over weten? Ga dan naar www.alzheimer-nederland.nl. Wilt u iets doen? Maak dan een bijdrage over op giro 2502, ten name van Alzheimer Nederland. Alzheimer mag geen nationale ramp worden. www.alzheimer-nederland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 56