Enthousiaste schoonmakers^ Autotaalglas zoekt Franchisenemer Assistent Bedrijfsleider* PZC juridisch medewerker (m/v) GIRO 7244 Medewerker salarisadministratie m/v c.v. installatie monteur/ (aankomend) onderhoudsmonteur Praktijkondersteuners (m/v) W13 DBS? Loonheffing? Franchise? Wilt u adverteren in deze rubriek? Knook Schot voor totaal 72 uur per week Fris aan de slag Productiemedewerker Heftruckchauffeurs Onderhoudsman Knook Schot, Notarissen zaterdag 1 november 2003 autotaalglas VERSTEDEN LEÏDINGSYSTEMEN BV TEKENAAR CONSTRUCTEUR m/v Geef gehoor aan de roep van de grutto Vogelbescherming (Fulltime) Wij hebben regelmatig werk in de productie. Je bent in het I bezit van VCA of wilt dit op korte termijn halen (Tence biedt hier alle mogelijkheden toe!). Tevens heb je een MBO werk- en denkniveau met technische affiniteit. Je hebt geen be- I zwaar tegen het werken in ploegendiensten. We hebben kort- I en langlopende vacatures met en zonder doorgroeimogelijk heden. 0118-629658, Lange Geere 12 Middelburg. Wij zoeken heftruckers met ervaring en V.C.A.-certificaat. Dus stap snel bij ons binnen. 0118-629658, Lange Geere 12 I Middelburg. Wij zijn op zoek naar een gemotiveerde onderhoudsman. Heb jij MTS werktuigbouwkunde of elektrotechniek gedaan? Of heb je een relevante ervaring als elektromonteur? Dan heb ben wij een leuke fulltime dagdienstfunctie in de aanbieding! 0118-629658, Lange Geere 12 Middelburg. Neem dan contact op met de afdeling personeelsadvertenties 0113-315540 /eaa@pzc.nl notarissen is een dynamisch en laagdrempelig notariskantoor, gelegen in de gemeente Tholen, een plattelandspraktijk, wat vanwege uitbreiding en versterking van het huidige team op zoek is naar een jonge energieke Geboden wordt: - een fulltime functie (parttime is bespreekbaar); - een prettige en collegiale werksfeer; - ruimte voor ontplooiing; - een afwisselende functie. Gevraagd wordt iemand met: - algemene juridische kennis; - een relevante vooropleiding, bij voorkeur op HBO-niveau (HEAO, econo misch/juridisch) of universitair-niveau (Nederlands recht); - een flexibele collegiale instelling; - goede contactuele eigenschappen; - belangstelling en gevoel voor automatisering. Het is de bedoeling dat de nieuw aan te stellen functionaris - na een inwerk- periode - op het terrein van het familierecht en onroerendgoedrecht, zelf standig dossiers gaat afhandelen. Ervaring kan een pre zijn, doch is niet op voorhand vereist. Inlichtingen kunt u inwinnen bij Mr. P. C. Knook en/of Mr. A. A. J. Schot, tel. 0166-602254. Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan: Knook Schot Notarissen Postbus 6 4690 AA Tholen Het Nederlandse Rode Kruis Help de Irakese burgers. Steun de hulpverlening nu. o.v.v. Actie Irak, Den Haag. www.rodekruis.nl Stichting Huisartsen Laboratorium De Stichting Huisartsen Laboratorium is een innovatieve faciliterende organisatie die het werk van zorg (in het bijzonder van huisartsen en verloskundigen) ondersteunt en waar mogelijk verbetert. In het kader hiervan verricht de SHL medische diagnostiek voor de eerste lijn. Op korte termijn zijn wij op zoek naar Functie-inhoud: Uitvoeren van diverse ondersteunende werkzaamheden voor meerde re huisartsen in de huisartsenpraktijken in Zuid West Beveland. Dit be treft management- en patiëntgebonden activiteiten. Speerpunt zal zijn de zorg voor patiënten met diabetes mellitus en hypertensie. Wii zoeken Enthousiaste, zelfstandige en flexibele medewerkers met goede con tactuele eigenschappen, die goed in teamverband kunnen werken. In het bezit van het diploma HBO-V en praktijkondersteuner of momen teel bezig met deze laatstgenoemde opleiding, dan wel bereid deze opleiding te volgen. Arbeidsvoorwaarden SHL zijn gebaseerd op CAO Ziekenhuizen. In schaling is afhankelijk van opleiding en ervaring, functiegroep 40/45 (minimaal 1639,= maximaal 2282,= bruto per maand op basis van 36 uur per week, doorgroei mogelijk naar 2507,= bruto per maand op basis van 36 uur per week exclusief vakantiegeld en eindejaarsuit kering). Voor informatie kunt u contact opnemen met Mevrouw M. de Jong-Mesch, clustermanager patiëntenzorg; tel. 076- 5029160 of de heer R. Wolbers, huisarts te 's Heer Arendskerke; tel. 06-53112494 Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen richten aan: SHL, Postbus 228, 4870 AE Etten-Leur, t.a.v. afdeling P&O of mailen naar personeelszaken@shlbreda.nl De eerste sollicitatiegesprekken zullen worden gehouden in week 47 en 48 Kijk ook op www.shlbreda.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I- -.?••» Het verschil tussen goed en uitstekend schoonmaakwerk wordt niet bepaald door middelen maar door mensen. Vakmensen. Ter versterking van onze schoonmaakploegen in Middelburg zijn wij op zoek naar J Betreffende verschillende kantoorpanden in Middelburg. Werktijden: avonduren. Beheersing van de Nederlandse taal is een vereiste. Uw voordeel Bij ISS liggen de voordelen voor het oprapen. Zo wordt u in de praktijk opgeleid. Bovendien verdient u een uurloon boven het minimumloon, u krijgt 8% vakantietoeslag en u bent verzekerd in het ziekenfonds. Verder werkt u in een plezierige omgeving met leuke collega's en veel verantwoordelijkheid. FACILITY SERVICES Interesse? Houdt u van een opgeruimd gevoel? Bind dan de strijd aan tegen het vuil. Pak de telefoon en bel met: Joke Krekelberg, telefoonnummer 06 - 53 77 83 11 Autotaalglas is een snelgroeiende franchiseorganisatie met 48 vestigingen door heel Nederland. Gemotiveerde zelfstandige specialisten repareren en vervangen autoruiten. Kernwoorden bij Autotaalglas zijn: vriendelijk, professioneel en snel, 24 uur per dag, 7 dagen per week met mobiliteitsservice. Autotaalglas is op zoek naar een franchisenemer voor de vestiging Vlissingen. Wij bieden: Aansluiting bij deze succesvolle franchiseformule. Samenwerkingsverbanden met nagenoeg alle verzekerings- en leasemaatschappijen. Opleiding en begeleiding. Ondersteuning bij klantenwerving en marketingactiviteiten. Resultaatgerichte promotionele activiteiten. Aansluiting op klantensturing via ons gratis 0800-0828 nummer. Reële kans op een meer dan gemiddeld ondernemersinkomen. Logistieke ondersteuning en inkoopvoordeel. Wij vragen: Ondernemerschap. Goede contactuele eigenschappen en vriendelijke instelling. Een goed commercieel en technisch inzicht. Beperkt eigen kapitaal i.v.m. de investering voor je eigen vestiging. Goed organisatorisch vermogen en stressbestendigheid. Teamspeler. Geïnteresseerd? Bel of schrijf naar: FDB (Franchise Development Benelux B.V.), t.a.v. de heer H. van Dam, De Chamotte 30, 4191 GT Geldermalsen, Tel. 0345-57 65 22. Autotaalglas. Zo doen wij het vl Versteden Leidingsystemen B.V. is een van de toonaangevende bedrijven op het gebied van glasvezelversterkte kunststof (GVK) leidingsystemen. Wij zijn gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en installeren van glasvezelversterkte kunststofleidingsystemen voor zowel ondergrondse als bovengrondse toepassingen binnen de chemische industrie. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van: Functie omschrijving: Met behulp van een laserscan worden puntenwolken van een fabriek gemaakt. Vanuit deze puntenwolken dient de tekenaar/constructeur met behulp van speciaal hiervoor bestemde software (autoCAD, autoPLANT, en Cloudworx) een intelligent 3-D model te maken van ai het kunststof leidingwerk in deze fabriek. Vervolgens worden vanuit dit model de leidingen naar isometrieën omgezet. Als dit is afgerond zal er een onderhoudsplanning worden opgezet waarbij uiteraard ook de nodige inspecties gedaan moeten worden aan bestaande leidingen. De tekenaar constructeur zal hierin een medecoördinerende rol in krijgen. Dit alles wordt op locatie bij de fabriek te Bergen op Zoom uitgevoerd. Functie-eisen: MTS niveau Werktuigbouwkunde en bij voorkeur enkele jaren ervaring met piping; Uitstekende kennis en ervaring met 3D tekensoftware (autoCAD, autoPLANT en Cloudworx); Zelfstandig projecten kunnen uitwerken binnen de daarvoor afgesproken tijd; Een flexibele instelling; Sterke communicatieve eigenschappen; Klantgericht te kunnen denken. Geboden wordt: Contract voor de duur van het project, nl. 1 jaar met mogelijkheid tot verlenging; Start 01-02-2004; Een prettige en informele werksfeer in een klein team; Een goed salaris afhankelijk van capaciteit, kennis en ervaring; De procedure: Uw schriftelijke sollicitatie, inclusief CV, kunt u richten aan de directie van Versteden Leidingsystemen B.V., Postbus 39, 4630 AA Hoogerheide onder vermelding van referentienr. TC29.10. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorgstroom is een jonge organisatie voor zorg- en dienstverlening, gevormd door Zorgcentra Rustenburg, Buitenrust en het Roggeveenhuis en Thuiszorg. Ruim 2100 medewerkers en vrijwilligers werken in een gezonde werksfeer met volop groeimogelijkheden aan een klantvriendelijk en compleet zorg- en dienstenpakket. Bij Zorgstroom draait alles om de zorg voor de Walcherse bevolking. Zie ook www.zz.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zorg met respect, waaru ook woont Klinkt dit als muziek in uw oren? Dan bent u de medewerker die we zoeken!!! Zorgstroom is met ingang van januari 2004 op zoek naar een Voor gemiddeld 32 uur per week. Vacaturenummer 3.056 Een medewerker salarisadministratie voert activiteiten uit met betrekking tot het invoeren, controleren en verwerken van salarisgegevens vanuit het informatiesysteem DBS. Voor deze functie vragen wij een opleiding op MBO-niveau, bij voorkeur aangevuld met relevante werkervaring. Daarnaast heeft u affiniteit met het geautomatiseerd verwerken van gegevens. Arbeidsvoorwaarden zijn op basis van de CAO Thuiszorg. Salariëring voorlopig in salarisschaal 7, maximaal 2357,97 bruto per maand bij een full-time dienstverband. De definitieve inschaling volgens FWG 3.0 moet nog plaatsvinden. Voor verdere informatie over de functie kunt u contact opnemen met de heer L. Dalebout, hoofd administratie en automatisering, telefoon 0118-684000. Bent u geïnteresseerd, dan zien we uw briefen cv graag vóór 11 november 2003 tegemoet. U kunt deze richten aan de heerL.Q. Phernambucq, voorzitter Raad van Bestuur, postbus 323, 4330 AH Middelburg. Deze vacature wordt tegelijk in- en extern opengesteld. Bij gelijke geschiktheid heeft een interne kandidaat de voorkeur. Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de grutto, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid en ontvang, naast een fraai welkomst pakket, regelmatig het magazine VOGELS. Meer weten? Kijk op www.vogelbescherming.nl NEDERLAND Installatiebedrijf centrale verwarming-gas-elektra-waterleiding- loodgieterswerk-onderhoud Wij zijn een middelgroot bedrijf met 18 medewerkers en zijn op zoek naar een enthousiaste die ons team wil versterken. Heeft u ervaring en interesse, schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met c.v. naar: Zuidweg - Zwartepoorte t.a.v. Dhr. D. F. Verduyn Meulwegje 1 4451 HN Heinkenszand tel.nr. 0113-561386 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met dhr. Verduyn. Keijmel Recreatie in Breskens is van oorsprong een familiebedrijf en gespecialiseerd in de verkoop van kampeerartikelen en caravanaccessoires. Op kampeergebied hebben wij een naam hoog te houden. Onze klanten komen uit Nederland, Beigié en Duitsland en waarderen de uitgebreidheid van ons assortiment Naast de gebruikelijke winkelverkoop is Keijmel Recreatie ook op het internet actief met www. campshop. nt Voor de kampeersupermarkt zoeken wij een: Het betreft een representatieve en ondersteundend leiding gevende functie, waarbij je mede verantwoordelijk bent voor het behalen van het omzetbudget, het maken van de personeels planning en het beheer over de voorraad. Je hebt een opleiding voltooid op MBO-niveau en beschikt over goede communicatieve vaardigheden en ondernemerszin. Je bent correct maar wel flexibel in de omgang met collega's en bij het oplossen van conflicten. Je leeftijd ligt ergens tussen de 25 en 40 jaar en je hebt ervaring binnen de detailhandel. Enige mondelinge kennis van de Duite taal is een pré. Je bent woonachtig in een straal van 30 km om Breskens of bereid in die omgeving te gaan wonen. In het vakantieseizoen en in het weekend werken is voor jou geen probleem. Wij bieden een prettige werkkring met gemotiveerde mede werkers, veel verantwoordelijkheid en een grote inbreng in de samenstelling van ons assortiment. Bovendien bieden wij een aantrekkelijk salaris en goede ontplooiingsmogelijkheden. Het management staat je bij in het uitvoeren van je taken maar laat veel ruimte over voor eigen inbreng. Interesse? Stuur dan een brief voorzien van je CV met motivatie naar Keijmel Recreatie, Grote Kade 15-19, 4511 AS Breskens. Of pere-mail naar: sollicitatie@keijmel-recreatie.nl. Uiteraard zal iedere reactie vertrouwelijk behandeld worden. Pe jrootlte k a mfeersupermar kt van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 39