auping Ja, 300,- voordeel www.pzc.nl/adverteren Nu leverbaar! Het 3-2-1 GS digitaal home entertainment-systeem: Nieuwe technologie en nog kleinere luidsprekers PZC Muziek én home cinema uit slechts twee zichtbare luidsprekers EX-KINDSOLDATEN BOUWENAANHUN TOEKOMST donderdag 30 oktober 2003 U droomt dat u voordeel krijgt. Als u een Auping Auronde koopt. U wordt wakker en het is waar. En het geldt ook voor het jongere broertje: Auping Next. Tijd voor de winkel. Tijd om te kiezen. Het wordt Next. Op zaken die uw slaapkamer leuker maken. Een achterwand die omarmt. Beweegbaar licht, indirect licht, sfeerlicht. U zegt het maar. Of gaat u zitten. Op een bankje aan het voeteneind. Met bergruimte. Eenpersoons, tweepersoons. Of: er rijdt een stalen tafeltje langs, heel behulpzaam. Op een behendig wieltje. Of u wilt uw hemelsblauwe overhemd, net nieuw, goed ophangen. Wij adviseren: de dressboy. Word vriend van een vluchteling Verkoopprijs: 1.995,- Hoor het verschil dat Bose technologie maakt. Bezoek uw geautoriseerde dealer: GOES: Minet Audio Video, Gasthuisstraat 2-4. Mikro Electro, Marconistraat 4. MIDDELBURG: EP:Minet, Segeersstraat 27. Mikro Electro, Lange Geere 149. VLISSINGEN: Mikro Electro, Hermesweg 23. ZIERIKZEE: Delta Discs, Mol 15. Electro World van der Heijden, Havenpark 5. Mikro Electro, Varremarkt 2. www.auping.nl Ontwerper: Ruud-Jan Kokke In oktober, woonmaand en in november 2003. Omdat Auping Auronde jarig is: dertig pas. Auping Next viert het feestje vrolijk mee. Onze dealers kennen de voorwaarden. GOES Vision Store: Morgana De Schipper, Marconistraat 32 GOES De Vlijt Bedden, Beestenmarkt 12 KAPELLE Bas Mar de Jager, Kerkplein 57 ZIERIKZEE Deurloo Meubelen en Bedden, Haringvlietplein 4 ZONNEMAIRE Paauwe, Zuidweg 20 A Stichting Vluchteling steunt vluchtelingen wereld wijd. In Bosnië. In Bhutan. In Rwanda en Soedan. In meer dan veertig landen. Stichting Vluchteling helpt ook de voormalig kindsoldaten in het West- Afrikaanse land Sierra Leone. Ruim tien jaar woedde er een burgeroorlog. Die kostte ruim 300.000 mensen het leven en meer dan de helft van de bevolking sloeg meerdere malen op de vlucht. Bijna een half miljoen Sierra Leonezen zochten én vonden bescherming in de buurlan den. De gevolgen van de oorlog zijn zeer ingrij pend: enorme verwoestingen, een ontwricht land en veel getraumatiseerde mensen. Stichting Vluchteling geeft hulp aan de Sierra Leonese vluchtelingen, met uw steun. Nu is er vrede in Sierra Leone. Mensen bouwen aan hun toekomst. Vluchtelingen, ontheemden, maar ook kindsoldaten zoeken hun familie. De kindsoldaten krijgen een uitgebreide training voor dat ze met hun familie herenigd worden. Trauma's Zo'n training is hard werken. Vaak moeten de kin deren afkicken. Volwassenen gaven hen drugs en alcohol waarmee ze de kinderen konden bewegen tot moorden en plunderen. Deze jongeren hebben ernstige trauma's opgelopen. Erover praten, kan dan helpen. De ex-kindsoldaten leren ook een vak. Daarmee kunnen ze voor de dag komen in hun oude dorpen. Met wat gereedschap leveren ze zo een productieve bijdrage aan de gemeenschap. Dat maakt het ook voor de dorpsgenoten makkelij ker hen weer te accepteren. STICHTING VLUCHTELING r*** Stadhouderslaan 28 2517 HZ Den Haag tel: 070-346 89 46 e-mail: info@vluchteling.org www.vluchteling.org 7 november Kom langs voor een gratis hoortest bij Hoorwinkel Van Boxtel! Of profiteer van de speciale aanbiedingen: - Oorkonde" Selectie batterijen: 3 pakjes halen, 2 betalen - Oorkonde" Selectie reinigingsartikelen: 10% korting Ook op onze extra 'Open zaterdag1 is er in elke vestiging volop interessant nieuws en acties. U zult uw oren niet geloven! Hieronder ziet u de 'Open zaterdag' van de vestiging bij u in de buurt. Goes, Wijngaardstraat 7, (0113) 22 91 73, 1 nov. Terneuzen, Noordstraat 86, (0115) 64 94 11,8 nov. HOORWINKEL Van Boxtel *En een uit het zicht te plaatsen Acoustimass basmodule (niet afgebeeld) I— -f.. 1 - 1 fexd. wettelijk veipüdne vefwjdenngsbijdrage Het nieuwe 3-2-1 GS digitale home entertainment-systeem is onze ultieme oplossing voor muziek én home cinema uit slechts twee luidsprekers met een nog betere geluidsweergave dan ons zeer succesvolle originele 3-2-1 digitale home entertainment-systeem. Het 3-2-1 GS-systeem biedt een overtuigende surround-sound ervaring uit twee nog kleinere luidsprekers met onze nieuwste, U.S. gepatenteerde TrueSpace digitale surround-bewerkingstechniek. Vaak leveren conventionele home entertainment-systemen alleen gebalanceerd filmgeluid, maar laten het dan afweten als het op muziekweergave aankomt. Het 3-2-1 GS-systeem vormt hierop een uitzondering. De Acoustimass®-basmodule, (niet afgebeeld) die uit het zicht kan worden geplaatst zorgt voor de diepe, volle bas. Met behulp van automatische klankregeling wordt de basweergave aangepast al naar gelang u naar een film zit te kijken of naar muziek luistert: zo kunt u er zeker van zijn dat ook uw muziek op ieder moment de juiste balans heeft. En aangezien we het systeem hebben ontwikkeld als een complete eenheid, zijn alle elementen elektronisch en akoestisch zo op elkaar afgestemd dat ze harmonisch samen werken, zonder dat u aan knoppen moet blijven draaien. 'Steunpunt Zeeuws Vlaandere- Autohuis Terneuzer Mr. F.J. Haarman* 4538 AR Terneuzert t: 0115 62 27 22 Voor een volledig overzicht van geautoriseerde Bose dealers kunt u contact opnemen met Bose, telefoon: (0299) 390111fax: (0299) 390109, e-mail: consumenteninfo@bose.com Better sound through research

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34