PZC Het is allemaal vanzelf gegaan Concert met romantisch karakter donderdag 30 oktober 2003 swb 28 ZATERDAG Nostaljazzfive Het combo Nostaljazzfive geeft een concert in het Zijdemuseum. Het ensemble Transcenturia. Het ensemble Transcenturia brengt dë hedendaagse Yrtüziek tot uw voordeur. Het is de uitdrukkelijke wens van dit gezelschap om moderne mu ziek te spelen op plekken waar dat niet vaak gebeurt. Zater dagavond is het Markiezenhof in Bergen op Zoom aan de béurt. •Transcenturia, bestaande uit negen musici, werd in 1999 op gericht door fluitiste Danielle Klootwijk en pianist Ralph van Raat. Deze laatste heeft het in middels zo druk met zijn solo- werk dat hij het ensemble heeft moeten verlaten. Kloot wijk fungeert nog steeds als de motor van de groep en vertelt- over de brug die zij naar het publiek wil slaan. ,,In onze programma's combineren wij toppers uit de vorige eeuw met .Wérken die vers van de pers rollen. Het liefst doen we dat op locaties waar het publiek weinig gelegenheid krijgt om hedendaagse muziek te horen. Je merkt ook aan de volle zalen ep het enthousiasme van het publiek dat daar juist behoefte is .aan nieuwe muziek." Hoewel zaterdag voornamelijk composities uit de twintigste eeuw gespeeld worden, heeft het concert een uitgesproken romantisch karakter. Kloot- _wijk: „Het stuk Psyche van Manuel de Falla klinkt heel warm en rond. Het is ook niet zq Spaans als De Falla ge woonlijk kan zijn. Dit heeft meer weg van het Franse im pressionisme." Zelfs een nieuw werk als Silen- tium, in 2000 gecomponeerd door de Nederlander Peter van Onna, heeft een romantische inslag. Volgens Klootwijk geeft Van Onna dat zelf ook toe. ,,'t Mag weer hè, dat soort muziek. Th Silentium speelt Van Onna met klankkleuren. Er gebeurt eigenlijk niet zoveel in het stuk, maar gaandeweg kom je als luisteraar toch in allerlei - wereldjes terecht." De topper van de avond is on getwijfeld het meest toeganke lijke en gespeelde werk van Luciano Berio, de Folk Songs uit 1964. Klootwijk: „Berio ba seerde zich op volksliederen uit onder andere Armenië, Sardi nië, de Provence en Amerika. Het bestaat uit elf delen. In Sommige liederen blijft Berio dicht bij het oorspronke- ïjge liedje, andere omlijst hij -pjet zijn eigen commentaar." Q^.Folk Songs worden zater dag gezongen door de mezzo sopraan Antje Lohse. Douwe Eisenga -•* rv Trancenturia speelt zaterdag in het Markiezenhof in Bergen op Zoom (20.00 uur). Nabucco's slavenkoor m x iv If'- i'S -,M'- i yfc m - r- Éi ft,- JplMIj llAPwfc; i Scène uit de opera Nabucco van Verdi. George Bernard Shaw heeft het mooi samengevat. 'Opera gaat over een tenor die naar bed wil met een sopraan en een bariton die dat niet leuk vindt'. Nabucco van Guiseppe Verdi, zondag in een uitvoering van de Nationale Opera van Boekarest, in De Mythe in Goes, ontsnapt echter aan deze smeuïge definitie. Het is zo'n zeshonderd jaar voor Christus. Nabucco is de koning van Babyion, Hij staat op het punt Jeruzalem in te nemen, ware het niet dat de jo den zijn dochter Fenena in han den hebben. Gelukkig is de Joodse prins Ismaele zo ongelo felijk verliefd op het meisje dat hij haar tot groot ongenoegen van zijn eigen volk van een wis se dood redt. Nabucco laat ver volgens uit pure vreugde de Joodse tempel met de grond ge lijk maken. Zo begint de opera die Verdi in 1842 op slag wereldberoemd maakte. De rol van Fenena wordt door een sopraan gezon gen en die van Ismaele door een tenor. Tot zover klopt de wet van Shaw. Het is echter niet een ba riton die het tortelende stel het leven zuur maakt, maar een tweede sopraan. De zus van Fe nena, groen van jaloezie, is dé drijvende kracht achter de plot van deze opera. De faam van Nabucco is vanaf de première in Milaan vooral ge voed door het Joodse slaven koor uit de derde akte. De melo die van Va, pensiero, sull'ali dorate (Vlieg, gedachte, op vleugels van goud) is-, mede door de inzet van ontelbare voetbal supporters, onsterfelijk gewor den. De opera werd in Italië door het volk op handen gedra gen. Het romantische negen- tiende-eeuwse conflict tussen de eenzame, geniale componist' en de maatschappij, bestond niet in Italië. Sterker nog, Itali aanse muziek was uiterst natio nalistisch. Verdi zelf vond ook dat iedere componist de eigen nationale muzikale tradities moest cultiveren. Liederen als Va, pensiero maakten Verdi dan ook tot de held van de patriotten van de 'Risorgimento', de bewe ging die streefde naar de een wording van Italië. 'Viva Verdi klonk er op de barricades, waar bij de naam van de componist een soort geheimcode was voor Vittorio Emaniele Re d'Italia' (Victor Emanuel, koning van Italië). Douwe Eisenga De voorstelling van Nabucco zondag in De Mythe in Goes (20.00 uur) is uitverkocht. Ernst van der Pasch is in ca- baretland een gewaardeerd artiest. Hij toert met zijn pro gramma Weg het hele land door. De jeugdige cabaretier (28) vindt dat het in zijn arties tenloopbaan tot nu toe eigen lijk allemaal vanzelf gegaan is. Hij is als het ware het cabaret wereldje in gerold. En hij houdt zich in het geheel niet met de toekomst bezig. „Het is bij mij nooit 'ik moet...' of 'ik zal...'. Ik ben zo ver gekomen door te doen wat ik leuk vond. Dat wil ik graag zo houden." Zijn aanleg voor cabaret be speurde Van der Pasch al op de middelbare schcfol in Valkens- waard. Dat beviel hem zo goed dat hij zich aanmeldde voor de toneelschool. Helaas werd hij op verschillende plaatsen afge wezen. Te jong. Te weinig erva ring. Hij koos vervolgens voor een studie geneeskunde in Am sterdam. In die tijd heeft hij, met name rond het Leidseplein, veel con tacten gelegd. „In verschillen de kroegen verscheen ik op een openpodiumavond. Ik deed Cabaretier Ernst van der Pasch. daar wat in me opkwam. Ik ontmoette er veel gelijkgezin den. De rest is vanzelf geko men." Hij begon als liedjeszan ger. Vanaf het begin begeleidt hij zichzelf op de piano. Inmid dels ook op gitaar. „Door het aan elkaar lullen van die lied jes verword je tot cabaretier." De doorbraak kwam in 1995 foto Joris van Bennekom bij het toenmalige Postbank Kleinkunst Festival. Met hobo- iste Marijke Haverkorn be haalde hij een finaleplaats. Twee jaar later debuteerde hij met een soloprogramma op het Groninger Studenten Cabaret Festival. Van der Pasch werd tweede en won ook nog de Per soonlijkheidsprijs. Daarmee was zijn naam in cabaretland gevestigd. Hij schrijft zijn ei gen teksten en beschrijft zich zelf als 'een romanticus met aandacht voor de harmonie in taal en muziek.' Inmiddels is Van der Pasch, die ook presentator is van het tv- programma Klokhuis, al aan zijn derde programma bezig. De kritieken waren veelal po sitief. In sommige gevallen lo vend. Maar Van der Pasch heeft dan ook iets te melden. Hij zoekt op elke vraag een passend antwoord. In zijn the atershow Weg staat hij ervan te kijken dat de hele maatschap pij zo snel verandert. En ook nog dat alles op elkaar begint te lijken. Van der Pasch denkt vooral na over dingen. Hij wil, zonder belerend te zijn, iets vertellen. „Het gaat niet alleen om de vorm. Ook de inhoud is essentieel. Ik praat en zing over zaken die er echt toe doen." Ernst van der Pasch staat dins dagavond in de Stadsschouw burg in Middelburg (20.00 uur). •■F'. -■ '"S-yS* ROTTERDAM Ballet c'est dur. Dit is een palet van men sen en hun poreusheid, met een muzikaal plot. Negen dansers: variërend van 19 tot 46. Vrijdag première, do., vr. en za. Lanta ren/Venster, 20.30 uur 3 Musketiers, de musical. De historische avonturenroman van Alexandre Dumas. Joop van den Ende brengt deze nieuwe musical in een eigentijdse, spectaculaire vorm. vr. en za. Nieuwe Luxor Theater - 20.00 uur, do. en zo. 14.00 en 20.00 uur Drie zusters van Anton Tsjechov. Toneel groep Amsterdam. Ivo van Hove regisseert met Drie zusters, vertaald door Judith Herzberg, zijn eerste Tsjechov. do. R'dam- se Schouwburg, Grote Zaal, 20.15 uur Kommer. Kommer is een voorstelling over leed en leedvermaak, over sentiment en sentimentaliteit. Kassys maakt voorstel lingen op de grens van theater en bewe ging. do. en vr. R'damse Schouwburg, Kleine Zaal, 20.30 uur Macbeth, ro theater. Van William Shake speare in bewerking van Hugo Claus. do. en vr. RO Theater, 20.30 uur 1001 Nacht. Gespeeld, gedanst en gezon gen door Adel Salem en 60 leerlingen van Jeugdtheater Hofplein. Vanaf 4 jaar. Jeugdtheater Hofplein, Grote Zaal, vr. en za. 19.00 uur; zo. 14.00 uur Jij bent de allermooiste. De voorstelling is gebaseerd op de oude Griekse mythische vertelling van Paris en Helena. Gespeeld, gedanst en gezongen door de leerlingen van Jeugdtheater Hofplein, de pendance Papendrecht. vr. en za. Jeugd theater Hofplein, Theater 222, 19.00 uur, zo. 14.00 uur Der Stein der Weisen. Stichting Interna tionale Opera Producties. Mozarts bijdra ge aan de sprookjesopera Der Stein der Weisen bleef jarenlang betwist. In 1996 ontdekte men echter dat hij bijna ieder nummer de naam van de componst werd vermeld, vr. R'damse Schouwburg, Grote Zaal, 20.15 uur Hoofd in de Wolken. Stones in his pockets is al 3 jaar hèt comedysucces in Londen. Johnny Kraaijkamp jr. en Laus Steen- beekdè spelen 2 boerenjongens die figure ren in een grote Amerikaanse speelfilm die in hun dorp wordt opgenomen, vr. en za. Oude Luxor Theater, 20.00 uur; zo. 14.00 Le Jardin. Peeping Tom. Le jardin begint met een film die een verborgen realiteit of een droom c.q. nachtmerrie weergeeft. Drie personages uit de film bevinden zich wederom in een besloten omgeving, een tuin. za. R'damse Schouwburg, Kleine Zaal-21.00 uur Michiel Borstlap Electric Band. Michiel Borstlap heeft zijn reputatie definitief ge vestigd, nadat hij in 1996 de prestigieuze Thelonious Monk/BMI Composter Com petition won. za. de Doelen, Willem Bur- Kaapverdië en de wereld; Sara Tavares voelt zich overal thuis. Dit horen we terug in haar muziek za. de Doelen, Jurriaanse Zaal - 20.15 uur Paul Haenen. Zichtbaar Zonnig. Try-out. De veelzijdige Paul Haenen heeft een unieke positie in de Nederlandse cabaret wereld. za. Bibliotheektheater - 20.30 uur; zo. 15.30 uur Muzikaal Verhaal. Rotterdams Philhar- monisch Orkest o.l.v. Hans Leenders m.m.v. John Buysman, verteller. Moes- orgski - Schilderijen van een tentoonstel ling. Met de serie richt het Rotterdams Phuharmonisch zich op kinderen vanaf 4 jaar... zo. de Doelen, Grote Zaal - 14.15 en 16.00 uur Villa Fink. Blauwe Engel. Hoe voelt het om heel oud te zijn? Blijf je van binnen jong? Lijken jonge kinderen en oude men sen op elkaar? Wat trekt kinderen aan in heel oude mensen? Hoe leven oude mensen eigenlijk, als ze alleen zijn? Je komt het al lemaal te weten in Villa Fink. Vanaf 4 jaar. R'damse Schouwburg, Kleine zaal - 15.00 Zondagochtendconcert. Louis en Selma van Dijk. zo. de Doelen, Grote Zaal -11.00 uur Simple Minds. Live in Ahoy'! ma. Ahoy' Rotterdam - 20.00 uur Willy DeVille Acoustic Trio. Willy DeVille is bekend geworden als de oprichter, lei der en eerste songwriter van de band Mink DeVille. ma. Ouae Luxor Theater - 20.00 HanS Teeuwen. Industry of Love, ma., di. en wo. Nieuwe Luxor Theater - 20.00 uur Het Zwanenmeer. Het Nationale Ballet. Choreografie: Rudi van Dantzig en Toer van Schaik. Muziek: Pjotr Iliitsj Tsjai- kovski. di. en wo. R'damse Schouwburg, Grote Zaal-19.30 uur Oude Luxor Theater - 20.00 uur Iron Maiden. Live in Ahoy'! wo. Ahoy' Rotterdam - 20.00 uur Orchidee. Na een creatieve denkpauze ko men Harriët van Reek en Geerten Ten Bosch veelbelovend terug met de voorstel ling Orchidee, een voorstelling over het geheime leven van twee bloemen. Try-out. wo. R'damse Schouwburg, Krijn Boon Studio-20.45 uur Proeflokaal #2: Hollandse nieuwe. Het Productiehuis Rotterdam (R'damse Schouwburg) organiseert, in samenwer king met Het Lokaal voor Spannende Za ken, van oktober t/m mei acht avonden waarop u een kijkje krijgt in de keuken van de theatermaker wo. R'damse Schouwburg, Kleine zaal - 19.00 uur ANTWERPEN Salon Brigitte. Toneelstuk van Vanessa Van Durme, dat verhaalt over een stukje uit het leven van een zelfstandig kapster en haar hulpje, vr. en za. Fakkeltheater 20.30 uur Oorlog en Vrede. Anderstalig theater naar Tolstoï door Atelier Piotr Fomenko o.l.v. Piotr Fomenko, in het Russisch met bo- ventiteling in Frans en Nederlands, wo. De Singel 20.00 uur Oom Vanja. Toneelstuk naar Tsjechov door Toneelhuis in een bewerking en regie van Luk Perceval, do. en vr. Bourla 19.00 ger Zaal - 20.15 uur Frans Bauer. Voor de voorstelling van vanavond (23 oktober) kunnen alleen spe lers in de Staatsloterij kaarten reserveren, za. Ahoy' Rotterdam, 20.00 uur John Cale. John Cale is ongetwijfeld een van de meest markante namen uit de rock. Niet alleen schreef hij muziekgeschiede nis met The Velvet Underground. Hij bouwde daarna ook een indrukwekkende solocarrière op als componist, produceren muzikant, za. Nighttown, Grote zaal - 19.00 uur Jona. Van Willem Breukeren Karei Deur- loo. Deze meesleepende muziektheater voorstelling van Wi llem Breuker is gebas- seerd op net bijbelse verhaal van de profeet Jona (en de walvis), za. R'damse Schouwburg, Grote Zaal - 20.15; zo. 14.30 uur Concert Laurenscantorij. Johannes Brahms: Ein deutsches Requiem opus 45. za. Grote- of St. Laurenskerk - 15.00 uur Wereldstemmen/Saudade. Portugal, Marianne Weber. Live in Concert II. di. De helling van de oude wijven. Heden- V. Theaterstuk naar teksten van Virginia Woolf. vr. za. en zo. Theater Het Appeltje 20.30 uur Ghetto. Theater over het ghetto van Vilna, een concentratie van Joodse kunstenaars, do. en vr. Fakkeltheater 20.00 uur Het spel van vergissingen. Theaterstuk naar Shakespeare, do. en vr. Raamtheater op 't Zuid 20.00 uur daags theater met muziek, woord en be weging door Muziektheatercollectief Walpurgis di. en wo. Zuidpool 20.00 uur Voorstellingen in het kader van het Berber Festival in het Zuiderpershuis. Houria Aï- chi Baly Othmani vertolken liederen uit de Touarèg, za. 20.30 uur; Abdel Kader Benali en Khalid Boudou, afkomstig uit Marokko, spreken over en lezen voor uit eigen werk, zo. 20.30 uur; L'Hafa, theater spektakel met capoeïra, theater, rap en jazz door Theatre de Galafronie Les Glandeurs, wo. 20.30 uur; Berbers in Al gerije, rondetafelgesprek in het Frans met Baly Othmani, wo. 18.30 uur Night of the Proms, do. vr. en za. Sport- plaeis 20.30 uur, zo. 19.00 uur Voorstellingen in de Arenbergschouw- burg: Willy Deville Trio, concert met bluessoul en r&b door rock- en roll zigeu ner William Boray uit New York, vr. 20.15 uur; Dans Dan, familiespektakel met zang, dans en muziek door De Wiebeis dansgroep Arabesque, za. 15.00 uur; De 9 levens van Mathilde Santing, concert, zo. 21.00 uur; Super Seance, theater, concert, comedy, di. 20.15 uur; Noches, flamenco project door Sumari, wo. 20.15 uur. 'Excellence' the Chapter. Travestieshow met dans, humor en fraaie kostumering door Crazy Follies o.l. v. Jerry Lee. za. Fak keltheater 20.30 uur, zo. 15.00 uur Plop Show. Theatershow met kabouter Plop. do. t/m zo. Kon. Elisabethzaal 14.00 en 16.30 uur Muziek Monografie. Tijdskunst in de mu ziek: Das atmende Klarsein door Ensem ble Luigi Nono. vr. De Singel 20.00 uur Les Contes d'Hoffmann - Franse Esprit. Opéra fantastique van Jaques Offenbach, vr. en di. Vlaamse Opera 19.30 uur, zo. 15.00 uur Tonen uit Albion. Lunchconcert met werk van Benjamin Britten, wo. Vlaamse Opera 12.30 uur Halloween De rockcoverband Hard to Handle verzorgt een Halloween optreden. Het optreden maakt onderdeel uit van de zogenaamde Fright night Tour. De band speelt bekende covers uit een brede periode van de pop. muziek, maar het zwaartepunt ligt toch wel op de jaren tachtig zoals nummers van U2, Golden Earring en Herman Brood, maat ook van Red Hot Chili Peppers, DiRect en Kane. Celtic Pub The Duke, Middelburg, 21.30 uur Urban Hip Hop Voor de tweede keer vindt de Urban Hip Hop Lounge plaats. Goblin ft Dockstreet, Risky Business, LOC, Monologe, AZ en II]- Bum treden op en dj 's Vindictive Optimus verzorgen het bet® draaitafelwerk. De Piek, Vlissingen, 21.30 uur Cosmic Slop De band Cosmic Slop maakt stevige funk met vette raps. Ook zijn er een plukkende bas en gierende gitaarsolo's, maar al tijd blijft de groove het uitgangspunt. Inspiratiebronnen zijnoj- der meer Red Hot Chili Peppers, George Clinton en Gotcha! Café De Weerlt, Middelburg, 22.00 uur Onder leiding van Peter Koning worden veel nummers uit de j( ren twintig tot vijftig op swingende wijze ten gehore gebracht. Ze spelen composities van George Gershwin tot Joe Young. Grand café La Soie, Meliskerke, 14.00 uur Urker Zangers Het mannenkoor Urker Zangers verleent medewerking aaneen zang- en orgelavond. Naast dit koor onder leiding van dirigent Jacob Schenk treedt ook het christelijk jongerenkoor Matthanja onder leiding vas Peter Wildeman voor het voetlicht. De begeleiding van de Urker Zangers op orgel en piano berust bi Jaap Kramer uit Urk en van Matthanja bij Martin Weststrateiiii Goes. Als solisten verlenen medewerking Wilhelm Groenendij k uit Ca pelle a/d IJssel en Sjaak Berrevoets uit Kerkwerve. Het afwisselende programma biedt ook ruimte voor samenzang Hervormde Kerk, Kapelle, 19.30 uur Onze Jeugd! Het toneelstuk Onze Jeugd! wordt opgevoerd. Het wordt gebracht door Katja Schuurman, Johnny de Mole; Teun Kuilboer. Deze voorstelling is uitverkocht. Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur Arabische Nacht Het eigentijdse toneelstuk Arabische Nacht gaat over de ga dachten van vijf bewoners van een flat. Een doorsnee flat in een buitenwijk van een stad bij zonsonder gang. Al gauw lijkt het geen gewone nacht te worden! Matthrj; Rümke regisseerde Kees Hulst, Steve Hooi, José Kuipers, Joec Onderdelinden en Wimie Wilhelm. De Mythe, Goes, 20.00 uur Javier Guzman Javier Guzman brengt zijn cabaretprogramma Bot. In 2002 won hij zowel de jury- als de publieksprijs op het Leiè Cabaretfestival. In januari ging zijn eerste programma Bot i: première, dat hij nu voor volle zalen speelt in het hele land. De Meiboom, Krabbendijke, 20.00 uur Jaarconcert Het Smalstads Mannenkoor geeft zijn Jaarconcert. Zie vrijdag. Dorpshuis de Vossenkuil, Oud-Vossemeer, 20.00 uur Het Groot Niet Te Vermijden Wonderful Live is de titel van de muzikale show van Het Gro« Niet Te Vermijden. Zie vrijdag. Scheldetheater, Terneuzen, 20.00 uur Siesa Toneelvereniging Siesa uit Sas van Gent speelt Ambiance in di keet. Dit stuk van Luc Kerkhofs en Louis Boonen speelt zich af inea ziekenhuiskamer op de afdeling plastische chirurgie. Twe vrouwen verblijven er voor een plastische ingreep en een oud vrouwtje ligt er te wachten op haar... dood. Wegens bezuinigin gen is er maar één verpleegster op de afdeling, bijgestaan doorè (onhandige) klusjesman. Henk van den Branden regisseerde. De Halle, Axel, 20.00 uur Rob Urgert Rob Urgert brengt zijn programma Geluk is gelul met een k. Rob Urgert kaapte met een paar uur podiumervaring de zilvera j medaille weg op Cameretten 1997. De jury omschreef hem al 'een ervaren cabaretier die boeit, rust neemt, en zijn grappe weet te plaatsen' en prees hem als tekstschrijver en verteller. Nitf veel later werd hij ingelijfd door Comedytrain. Gewapend mf louter woorden rekent hij af met de meest hardnekkige traumai en misverstanden. Geen zee gaat hem te hoog. Geen brug is hei te ver. Den Dullaert, Hulst, 20.00 uur Transcenturia Transcenturia is een ensemble voor hedendaagse muziek. Het ensemble bestaat uit een vaste kern van jonge en talentvol; musici, aangevuld met gastspelers. De meesten hebben hun op leiding genoten aan het Conservatorium van Amsterdam of be vinden zich in de laatste fase. In de hedendaagse muziek hebbs i| zij hun sporen inmiddels verdiend. Het ensemble richt zich ener zijds op de hoogtepunten uit de moderne muziek van de vori eeuw en anderzijds op de nieuwste muziek van deze eeuw. programma in de hofzaal wordt gebouwd rond minder bekend Nederlandse componisten als Peter van Onna, Gerard Bel jona Henk Badings. Het Markiezenhof, Bergen op Zoom, 20.00 uur Sjaak Bral Sjaak Bral brengt zijn nieuwe voorstelling Op ware grootte. Bral weet de actualiteit en de tijdgeest te verwoorden in hilari sche confronterende conferences en eigenzinnige liedjes. Hj wordt muzikaal ondersteund door het trio Rob Sprinkhuizei (drums), Rick Fennis (gitaar) en Jo Didderen (bas). Ledeltheater, Oostburg, 20.15 uur Ja zuster, nee zuster Het Middelburgs Theater brengt de musical Ja zuster, nee zuster Zie vrijdag. Minitheater, Middelburg, 20.30 uur HorrorParty Halloween is een goed excuus om weer eens een heuse Horror- Party te houden. DJ's Bram en Johan zullen ons vergasten op allerlei, leuke dans bare plaatjes in een zaal die ingericht zal zijn als een heusegru- welkelder. Dresscode: ongepaste kleding gewenst! Podium 't Beest, Goes, 21.00 uur Juke Joints Voor de Juke Joints wordt een speciale fanclubavond gehouden Speciaal voor het 20-jarig bestaan van de band komt Mark Wen- ner over uit de USA om met de Joints mee te spelen. Overige"-' spelen alle oud-Juke Joints-bandleden deze avond mee. Boven dien wordt de eerste dubbel-cd The Juke Joints: 20 Years gepre senteerd en de eerste DVD van de Juke Joints met een optreden op Moulin Blues met als gast Mark Wenner van The Nighthawfe Overigens is dit geen besloten fanclubavond, want iedereen» welkom. De Piek, Vlissingen, 22.00 uur Champagne Charlie Champagne Charlie treedt op. Men gaat weer terug naar de roots van de blues. Hotel-café-restaurant De Kroon, Wissenkerke, 22.00 uur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28