PZC Schletterer wint op halve kracht Morres/Hulst deelt een flinke tik uit Goes tegen BSC niet verder dan gelijkspe De Noormannen nieuwe koploper in vierde klasse i Tafeltennisters van SAR 2 lijken langzaamaan in vorm te komen maandag 27 oktober 2003 Laatste plaats Kramer bezorgt TOP een punt Te sterk Middelburger loopt ondanks heupblessure naar zege in Den Inkelcross •t-v-- Niets gedaan Vrouwen Mannen Arnemuiden begint inhaalrace door Alex Krappen ARNEMUIDEN - De tafelten nissers van Arnemuiden zijn weer terug in de race voor be houd in de tweede divisie. De wedstrijd tegen concurrent Treffers 2 werd overtuigend met 8-2 gewonnen. Ook de vrouwen van SAR 2 zetten een stap rich ting klassebehoud. Hotak werd met een 8-2-nederlaag naar huis gestuurd. De mannen van Arnemuiden staan nu vierde in de tweede di visie, maar de concurrenten Falco en Treffers 2 hebben nog een wedstrijd tegoed. Het wach ten bij Arnemuiden is op de te rugkeer van Jan-Rien Meer man, die wegens blessures nog niet in actie is gekomen. Het Zeeuwse team heeft nog een paar dikke overwinningen no dig om ook volgend seizoen in de tweede divisie te mogen uitko men. Namens Arnemuiden bleef Frank Boute ongeslagen, Leon van Boven en Mare Hackenberg verloren beiden van de irritante Fred van Oostenrijk. De vrouwen van SAR 2 lijken ook langzamerhand in vorm te komen. Na een stroeve start staat de Zeeuws-Vlaamse for matie inmiddels op de vierde plaats. Tegen Hotak werd een mooie 8-2-zege geboekt, maar het blijft oppassen voor SAR 2. Datzelfde Hotak heeft namelijk nog een wedstrijd tegoed en staat op een achterstand van slechts één punt. Lacey Koole bleef ongeslagen, zus Audrey en Stefanie Fassaert wonnen bei den twee partijen. De RdT-vrouwen hadden wei nig in te brengen tegen koploper Salamanders. Cindy van Dries- sche won één partij en het dub belspel eindigde in het voordeel van de ploeg uit Lamswaarde, maar meer zat er niet in. Door de 8-2-nederlaag staat RdT nu vaster op de laatste plaats. De achterstand om nummer vi j f US 2 bedraagt inmiddels zes pun ten. In de hoofdklasse A liep 't Zand opnieuw twee punten uit op door Jan Roovers GOES - In het afsluitende pro gramma van de eerste helft van de landelijke competitie veld- korfbal kwam slechts een hand vol Zeeuwse ploegen in actie. In de tweede klasse G speelde TOP ^Arnemuiden thuis met 8-8 ge lijk tegen Fortissimo uit IJssel- slein. Het duel in de derde klasse tussen BKC en AU Ready werd met 15-10 door de thuisploeg gewonnen. In Westkapelle ver sloeg vierdeklasser Stormvo gels Luctor met 13-7. TOP-Fortissimo 8-8: Na de mis kleun van een week eerder tegen ADO (7-8-nederlaag) was de thuisploeg er vooral op uit om dat smetje weg te werken. Dat gebeurde niet voor de volle hon derd procent, maar coach Blaas de Ridder was na afloop toch te vreden. Het talrijk opgekomen publiek (150 toeschouwers) zag een wedstrijd die van de eerste tot de laatste minuut volkomen gelijk opging en dat werd ook in de score tot uitdrukking ge bracht: 4-5 bij de rust. Daarna moest de thuisploeg telkens een gaatje laten vallen, dat het ver volgens ook steeds weer dichtte. Bij 7-8 leek Fortissimo twee mi nuten voor tijd de punten op zak te hebben, maar veertig secon den voor tijd zorgde Hannuël Kramer met een doorloopbal alsnog voor de 8-8. Scores TOP: Leon Kloet en Ad Beze- mer 3, Jantine Meulmeester en Han nuël Kramer 1 BKC-A11 Ready 15-10: Na de eerste helft leidde All Ready uit Zierikzee nog met 7-6. Maar daarna werd die ploeg wegge schoten door de formatie uit Breskens. Na afloop nam Gijs Hollestelledie Harm Brandt als coach verving, geen blad voor mond. „Het probleem met deze groep is dat slechts de helft de gelijk speelt en de andere helft niet goed meer is. Jongens als Jan-Willem van Nieuwenhuijze en Maurice Brul spelen bijvoor beeld ver onder hun niveau. Ro nald Snoek en Henk de Graaf spelen degelijk, maar Manon Torensma is niet meer zo goed als voorheen. Het is ook niet zo dat de tegenstanders beter ge worden zijn, All Ready is in zijn totaliteit minder geworden." Stormvogels-Luctor 13-7: Het duel werd, na een eerste helft waarin de thuisploeg meer moeite had met de weersom standigheden dan met de tegen stander, in de tweede helft be slist. Na 6-4 zette Stormvogels aan voor een offensief. Luctor bezweek en werd kansloos naar een 13-7-nederlaag gespeeld. Tios en daardoor staat de ploeg nu zes punten voor op de Tilbur- gers. Zelf boekte het Middel burgse team een gemakkelijke zege op Backhands (9-1, alleen Arjan Jonkman liet een steekje vallen), terwijl Tios met 7-3 van Arnemuiden 2 won. Voor de Walcherse reserves was dat een matig resultaat. Om een grotere kans op handhaving te hebben, had het team de kansen op één of twee puntjes meer moeten ver zilveren. De strijd om behoud zal gaan tussen Unicum 3Arne muiden 2 en Belcrum 4. In de hoofdklasse B eindigde de topper tussen 't Zand 2 en JC V in een 6-4-overwinning voor de thuisploeg. Jan-Henk Bomhof bleef ongeslagen, Jeroen Louws en Thomas Groenewoud won nen beiden één partij, 't Zand blijft meedraaien in de top van deze klasse, maar zal tegen titel- concurrent TTCV 5 in de minst sterke opstelling aantreden. SAR 2 deed goede zaken door met 9-1 te winnen van Belcrum 3. Johan 't Hooft en de zich steeds beter aan het niveau aan passende Octaaf van Egger- mont bleven beiden ongeslagen, Mare Maas verloor alleen van Lou Kopmels. SAR 2 neemt door deze zege afstand van de degradatiezone in deze klasse. De meiden van SAR verloren voor de vierde keer deze compe titie, in evenzoveel wedstrijden. Nu bleek Tanaka met 9-1 te sterk. Chantal Remorie redde de eer. De meiden uit Kloosterzan- de meiden staan daardoor on deraan in de meisjes A-klasse, met een schamel totaal van tien punten. Ook Arnemuiden stijgt maar niet boven de degradatieplaat sen uit in de jongens B-klasse. A Mark Kwakernaak, Joost de Klerk en Arjan Beije gaan aan kop in de eerste omloop van de Den Inkelcross. De latere winnaar, Sebastièn Schletterer (nummer 8), volgt op enige afstand. foto Willem Mieras door Roeland van Vliet KRUININGEN - Vlak voor de start van de Den Inkelcross, de eerste wedstrijd in de Oranjewoudcompetitie over 9030 meter, trok Sebastièn Schletterer een moeilijk gezicht. „Ik ben pas drie we ken in training. Ik weet niet of ik er he lemaal klaar voor ben", verklaarde de Middelburger, die met een chronische heupblessure kampt. Toch kwam hij iets meer dan dertig minuten later als winnaar over de finish. Het was alle maal wat makkelijker gegaan dan hij dacht, glimlachte hij. Schletterer, van huis uit een 800-me- terloper, kwam even op adem en begon toen aan zijn wedstrijdverslag. „Toen ik via de speaker hoorde wie er allemaal meeliepen, dacht ik: o jee, dit gaat nooit lukken. En vervolgens ging het in de eerste ronde ook heel hard. Maar daar na ging het tempo omlaag. Ik kon heel goed bijblijven. Toen wist ik dat het 'kat in 't bakkie' was. Ook toen Joost de Klerk in de laatste ronde versnelde, kon ik hem blijven volgen. Het was voor mij een kwestie van wachten op de sprint en het dan afmaken. Al die jongens die in deze crosscompetitie meedoen, zijn im mers dieseltjes. Het zijn kilometervre ters. Sterk op de lange afstand, maarte verslaan in de sprint voor iemand die het juist van het korte werk moet heb ben. Maar ik moet zeggen, zo gemakke lijk had ik het uiteindelijk niet in de sprint. Joost bleef op het laatste rechte stuk steeds naast me lopen. Pas op het laatst ging ik hem net voorbij." De 31-jarige atleet van Dynamica móest de elfde editie van de Den Inkel cross afgelopen zaterdag ook wel win nen. Tenminste, dat vond hij zelf. In 2001 en 2002 had hij de openingswed strijd van de Zeeuwse crosscompetitie ook al op zijn naam geschreven. Schlet terer vond dus dat hij niet kon wegblij ven, ook al was hij dan niet helemaal fit. „Na het baanseizoen heb ik drie weken helemaal niets gedaan. Met die heup ging het toen ook helemaal niet. Daar na ben ik weer licht begonnen, maar na drie weken zit ik nog niet op schema. Wil je bij dit soort crossen constant voorin mee kunnen doen, dan moet je op zeventig trainingskilometers per week zitten. Ik zit nu op 55. Maar ja, je laat zo'n wedstrijd niet schieten als je hem voor de derde keer op rij kunt win nen. En in de eindsprint laat je het dan zeker niet lopen. Dan zet je nog even ex tra aan.Schletterer klokte na ruim ne gen kilometer 30.31 minuten. Joost de Klerk (Phanos) kwam één seconde na hem binnen. De derde man op het podium was Gert- Jan Lauret van AV Nijmegen. Arjan Beije uit Burgh-Haamstede, dé grote favoriet voor de eindzege in de provin ciale crosscompetitie, finishte als vier de. „Ik heb meerdere keren geprobeerd aan te vallen, maar ik kwam niet weg", zei de atleet van Delta Sport. „De enige die ik op een gegeven moment achter liet, was Theo Rabout. Voor de wed strijd maakte dat niet zoveel uit, maar voor de hele competitie wel. Hij is mijn grootste concurrent." Rabout, uitko mend voor De Wielingen, finishte uit eindelijk nog wel als vijfde. Van Schletterer zal Beije in de overige zes wedstrijden voor de crosscompeti tie nauwelijks last hebben. De Middel burger zoekt, met het oog op zijn gevoe lige heup, wedstrijden uit die een vlak parkoers hebben. Schletterer: „Ik denk dat ik alleen de Moerschanscross nog loop. In de andere parkoersen zitten te veel heuvels. Dan komt er te veel druk op mijn heup te staan. Eigenlijk was de Den Inkelcross al op het randje." Komende zaterdag is de Middelburger wel van plan de Singelloop in Middel burg te lopen. Ook dat zal zijn heup blessure niet ten goede komen, maar dat neemt hij op de koop toe. „Het is de enige thuiswedstrijd die ik heb. Ik weet wel dat ik vorig jaar juist in die wed strijd weer geblesseerd raakte, maar ik ben dan zo ezelig om me toch weer in te schrijven. Ik heb die wedstrijd ook al twee keer gewonnen. Als het voor een derde keer kan, blijf je niet weg. Waar bij de mannen aan deelnemers geen gebrek was, was dat bij de vrou wen wel het geval. Slechts vier atletes meetten hun krachten op de 5620 meter. Marlies Jongerius van AV'56 was van hen de snelste. Met een tijd van 20.36 minuten kwam zij 44 seconden eerder binnen dan Marleen van de Graaf van de Gorinchemse club Typhoon. Frede- rique Versluys (De Wielingen) werd derde en Sandra de Block (RKHAV) moest genoegen nemen met de enige plaats naast het podium. Vooralspog gaat Jongerius aan de lei ding in de Oranjewoudcompetitie, maar zij zal niet voor het algemeen klassement gaan. Versluys doet dat wel en heeft een grote kans dat zij haar titel prolongeert. door Peter van Kouteren GOES - De volleybalsters van Morres/Hulst tekenden in de tweede divisie voor een grote stunt. De formatie van Harry van Putte bezorgde koploper Ekspalvo in Dordrecht een zwa re afstraffing: 0-4. De vrouwen van Kwiek nestelden zich in de derde divisie door een 3-1-zege bij debutant MWVC aan kop van de ranglijst. In de promotieklasse verloren Savok en WS'92 met 4-0. De mannen van Morres/Hulst le den in de tweede divisie een 3-2- nederlaag bij Woerden. Mytilus verloor met 3-1 van Ekspalvo 2 en WS'92 liep bij Zuvo tegen een 4-0-nederlaag aan. Dimplex/Ekspalvo-Morres/ Hulst 0-4 (13-25, 22-25, 20-25, 23-25): Een ten opzichte van vo rig seizoen versterkt Ekspalvo aast dit jaar op de titel en ver speelde in de eerste drie duels niet meer dan twee punten. Morres/Hulst kwam ijzersterk uit de startblokken en liet kei hard werkend de thuisploeg in de eerste set alle hoeken van de zaal zien. ,Als je zo gemakkelijk wint, houdt dat een gevaar in voor de tweede set", keek Harry van Putte terug. „Daar heb ik voor gewaarschuwd. Desondanks had de thuisploeg in de tweede set lang het initia tief. Pas in de slotfase kwam een opnieuw erg goed spelend Mor res/Hulst langszij. Van Putte: „Toen al hadden we het gevoel dat we ze in de derde en vierde set ook konden pakken." Mor res/Hulst had in het derde be drijf steeds het voortouw, verze kerde zich door winst van de wedstrijdzege en deelde een morele tik uit. Dat leidde in de vierde set tot een grote voorsprong (12-20), die door de alles-of-niets spe lende opponent nog bijna werd opgehaald. MWVC-Kwiek 1-3 (16-25, 22-25, 25-22, 16-25): Kwiek won zelf en profiteerde aan kop van de rangschikking van het puntverlies dat de concurrenten Rijnmond 3 en Fusion leden. De Zeeuwen begonnen sterk en na men met veel servicedruk het initiatief. Vooral in de eerste twee sets leidde dat probleem loos tot winst. In de derde set liet de spelverdeling het op cruciale momenten afweten, maar na verlies werd in de vierde set de goede draad weer opgepakt. VVS'92-Smash'75 2 0-4 (13-25, 7-25, 11-25, 17-25): Een dure nederlaag voor de Vlissingse formatie, die de bezoekers in de rangschikking nu boven zich moet dulden en zelf hekkenslui ter is. WS'92 kreeg geen vat op de prima opslag en harde aanval van Smash'75, dat op alle fron ten beter was en dat in forse set standen uitdrukte. Zuvo-Savok 4-0 (25-19, 25-21, 25-21, 26-24): Een enigszins ge flatteerde nederlaag voor Sa vok, dat vooral in de derde en vierde set de gelijke was van de thuisploeg. De Sasse formatie liep al vroeg in de wedstrijd een ruime achterstand op en kon die ondanks goed spel in de slotfase van de eerste set niet meer goed maken. Daarna ontwikkelde zich een duel tussen twee aan el kaar gewaagde teams. Een sterk serverend Zuvo was aan het net slagvaardiger, werkte in de vierde set een achterstand weg en stuurde Savok met lege han den naar huis. Woerden-Morres/Hulst 3-2 (25-20, 25-23, 20-25, 14-25, 16-14): Een aantrekkelijk duel tussen twee hard werkende ploegen. Woerden, met meer lengte in de gelederen, trok de eerste twee sets naar zich toe, maar trof in het restant van het duel een vooral sterk blokke rend Morres/Hulst. Dat wapen leidde tot de ommekeer. De thuisploeg stapelde fout op fout, terwijl de sterk spelende Zeeuws-Vlamingen zich hele maal terug in de wedstrijd knokten. Na een afgetekende zege in de vierde set leek Woer den rijp voor een nederlaag. Drie fouten op rij aan het begin van de vijfde set dwongen Mor res/Hulst echter tot de achter volging. Vanaf 12-12 ging het gelijk op tot 14-14, waarna Woerden als gelukkigste ploeg zich van de winst verzekerde. Deze keer bleek Docos te sterk. Het Leidse team won met 7-3. De Arnemuidse punten kwam op naam van Wilbert Poppe (2x) en Tamara Meerman. De ach terstand op nummer vier Flash bedraagt vier punten. In de C-klasse schoot Smash'76 weinig op met de remise tegen Vriendenschaar. Omdat concur rent Irene wel won bedraagt het verschil tussen koploper Irene en Smash nu twee punten. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Ondanks twee doelpunten van Niels Paarde- kooper kwam Goes gisteren bij BSC niet verder dan een 2-2-ge- lijkspel. Door dit puntenverlies liepen Zeelandia Middelburg (4-1-zege bij Steen) en Zierik zee (0-1 tegen Patrijzen) verder uit in de derde klasse A. Breskens kwam op eigen veld tegen Grenswachters met 0-1 achter, maar won uiteindelijk vrij simpel met 5-1. Walcheren deed door een 2-2-gelijkspel te gen Roosendaal de laatste plaats over aan de ploeg uit Put te. Ook het duel HW24-RCS kende met 1-1 geen winnaar. BSC-Goes 2-2: Na een halfuur opende Ahmed Didi uit een vrije trap van ruim twintig meter de score namens de thuisploeg: 1-0. De beste kansen bleven daarna voor BSC, maar toch kwam Goes kort voor rust langszij via Niels Paardekoo- per: 1-1. De tweede helft begon met een goede kans voor de Brabanders. Goes nam het initiatief vervol gens over en dat leidde tot de 1-2 van opnieuw Niels Paardekoo- per. BSC ging risico's nemen en in de 85e minuut bracht Michael Yap de gelijkmaker op het bord: 2-2. Ruim in blessuretijd leek Michel Moultsides 3-2 aan te te kenen, maar op advies van de grensrechter werd deze treffer door scheidsrechter Rokx afge keurd. Walcheren-Roosendaal 2-2: De thuisploeg begon slap aan de wedstrijd en dat leidde na een kwartier tot de 0-1 van Evert- Jan Kromdijk. Walcheren her stelde zich in het verloop van de eerste helft en in de 40e minuut leverde dit de gelijkmaker van SjoerdReijnhoudt op: 1-1. Na rust was de eerste goede kans nog voor de bezoekers, maar daarna lieten Paul Bunnik (in zet van de lijn gehaald) en Mar co Schroevers (strafschop ge stopt door doelman) enkele goede kansen voor Walcheren onbenut. Drie minuten voor het einde schoot Richard Braet aan de an dere kant wel raak: 1-2. Kort hierna redde Edward Laaie toch nog een punt voorWalj ren:2-2. Breskens-Grenswachters Tegen de verhouding in het de bezoekers die na kwartier via Robin Deck® 0-1 kwamen. Na de gelijkma van Mario de Fouw in de 3oe nuut, zorgde Esad Osmanot uit een strafschop voor 2-lj sterk gegroepeerd verdedig Grenswachters bleef thuisploeg moeilijk mai maar halverwege de twe helft werd de wedstrijd tief beslist via het tweedeli punt van Mario de Fouw: Daarna liep Breskens uit een ruime 5-1-zege doortrê van Johnny den Besten en chel Cocquyt. Patrijzen-Zierikzee 0-1: beste kansen waren voor thuisploeg, maar de oven ning ging naar de bezoek Zierikzee had aan één kam: doende om drie punten tep ken. Patrick Roggeband zor in de 56e minuut voor dee treffer van de middag: 0-' E kt HVV'24-RCS 1-1: RCS één minuut voor rust op een: voorsprong door RegiUioPr De snelle aanvaller kopte corner achter doelman Ji Pierre de Keijzer. HW'24sp de de slechtste wedstrijd to; toe, maar kwam na een urn- op gelijke hoogte. Johnny! sen werd aan zijn shirt gek ken en ging makkelijk neer toegekende strafschop door Jorden Takeddine 1-1. Steen-Zeelandia Middelt 1-4: Het door blessures gi vende Steen keek bij de rus! gen een 3-0-achterstand Marcel Lourens opende de re, Geert Bosschaart maakl acht minuten voor rust 0-2 en in de laatste minuut ma; Alberto Conde Morgado de Door een vrije trap vanE van den Bosch zes minute rust werd het 1-3, maar het! ste woord was voor Zeek Middelburg. Topscorer Marcel Lourens paalde de eindstand in i minuut op 1-4. Ekspalvo 2-Mytilus 3-1 (17-25, 25-21, 25-20, 25-23): De Zeeu wen speelden anderhalve set als een hechte ploeg en trokken in de eerste set de winst meer dan verdiend naar zich toe. Mytilus paarde een gevarieerde opslag aan een sterk blok en scoorde in verdedigend opzicht een dikke voldoende. Daarna kwam de klad erin. „We staken alleen maar nega tieve energie in de wedstrijd", vond Klaas Sijp, verwijzend naar allerlei randverschijnselen waar hij zijn spelers te veel op vond reageren. Dat leidde tot de ommekeer. Zuvo-VVS'92 4-0 (25-18,25-21, 25-19, 25-15): WS'92 begon goed en verraste de thuisploeg aanvankelijk met prima gevari eerde aanvallen. Naarmate de eerste set vorderde nam Zuvo het initiatief echter over. Daar na was Zuvo de betere ploeg. De Brabanders troffen bij tijd en wijle een ongeïnspireerd spelend WS'92dat vooral aan vallend in gebreke bleef, en bouwden in elke set een ruime voorsprong op. door Jos van Belzen VLISSINGEN - Dankzij een 4-3-overwinning van De Noor mannen bij Oostburg en het doelpuntloze gelijkspel van Vlissingen tegen Hontenisse, is de ploeg uit Westkapelle de nieuwe lijstaanvoerder in de vierde klasse A. RIA W. boekte de derde 5-1-zege op eigen veld, ditmaal tegen Aardenburg, en steeg daardoor naar de tweede plaats. RIA W.-Aardenburg 5-1: Bin nen een minuut sloeg de razend snelle Daryl Rawidjan al toe na mens de thuisploeg (1-0) en dezelfde speler schoot daarna nog tweemaal raak: 3-0. Vrijwel vanaf de aftrap na het begin van de tweede helft maakte Ludwig van Gremberghe een einde aan de eventueel nog aanwezige il lusies bij de bezoekers: 4-0. Vin cent Bendijk zorgde voor 5-0, waarna Ronnie Tresonie kort voor tijd tegenscoorde namens Aardenburg: 5-1. Vlissingen-Hontenisse 0-0: Een rommelige eerste helft leverde weinig kansen op. Na rust kende de thuisploeg een overwicht, maar toen enkele kansen niet werden benut, sloop er steeds meer onrust in de ploeg. In de slotfase kreeg invaller Roepesh Bhagola twee goede kansen die hij beide onbenut liet. Aan de andere kant wist Hontenisse zelfs voor een leeg VI issings doel niet tot scoren te komen, waar door het duel in 0-0 eindigde. Oostburg-De Noormannen 3-4: Na de openingstreffer van Peter van de Linde maakte Peter van Alphen al snel weer gelijk na mens de bezoekers. Met zijn tweede treffer bracht Peter van de Linde de thuisploeg nog voor rust opnieuw op voorsprong: 2-1. In de tweede helft bogen Leo Brasser en Niek Minder- houd de stand om tot 2-3 in het voordeel van Noormannen, maar een kwartier voor tijd sloeg Van de Linde opnieuw toe namens Oostburg: 3-3. Vijf mi nuten later bracht Sven Min- derhoud de bezoekers opnieuw op voorsprong, waarna in de slotfase de paal de vierde treffer én gelijkmaker van Peter van de Linde in de weg stond: 3-4. Domburg-Zeeland Sport 6-2: De Vlissingers begonnen sterk aan de wedstrijd en na ruim een kwartier zorgde Ender Eg voor 0-1. Nog voor rust b Chiel Maranus met tweei punten de achterstand omit 2-1-voorsprong. Zeeland Sport kwam ookii tweede helft sterk uit de kif kamers en in de 47e mii bracht Roland Cosijn de ge! maker op het bord: 2-2. Vijl nu ten later bracht Patrick 1 voost Domburg opnieuw voorsprong, waarna Ko F even later vanaf de strafscl stip de wedstrijd besliste: Opnieuw Ko Brand en C Maranus zorgden in de slot voor de 6-2-eindstand. Koewacht-IJzendijke 4-0:: 35e minuut tekende Me Fruijtier 1-0 aan, waarnafi Cornelisse in de slotfase val eerste helft twee goede kaï liet liggen om de score optei ren. Na de 2-0 in de 55emii van opnieuw Menno Frui; hadden de bezoekers pech' een inzet van Adri van Hans tegen de paal eindigde. twee treffers in de laatste minuten bracht Jeroen Hid' 4-0-eindstand op het bord. Sluiskil-Corn Boys 1-0: Slut was de ploeg die het mees: aanval zocht, wat kort voor: leidde tot een doelpunt van! cal Wedage: 1-0. Met na® het laatste kwartier kwamC Boys sterk opzetten. Een ge doelman Karei de Jonge we deze fase echter zijn doel scb te houden, al móest zowel: als lat hem hierbij een keer sisteren. Schijf-Clinge 1-3: Een f combinerend Clinge kwam tien minuten op voorspr door Thomas Leegwater: Na tien minuten in de twe helft bracht J eroen Docks Sc langszij, maar binnen een: nuut zette Peter Drumontk zoekers opnieuw op voorspn (1-2). De Brabanders dn® daarna sterk aan, maar tien: nuten voor tijd besliste®' van Puyvelde het duel in voordeel van Clinge: 1-3. Odio-Hansweertse Boys Voor rust waren de beste ka® voor de Boys, maar het w'ai thuisploeg die in de 43e toesloeg: 1-0. De tweede» was nog maar net aan de g* toen het 2-0 werd. In het In kwartier liep Odio uit naar' enigszins geflatteerde overwinning.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42