PZC If Tonny Lauret verrast zichzelf Terneuzense Boys komt op toeren Zaamslag-vrouwei zijn weg kwijt: 1-8 Jo d'Hooghe tovert in finale BKC ligt weer snel op koers 4-3-zege bij Kogelvangers SSV haalt punt Meyer weer goudhaantje voor Spui Francke wint ook van Tenjb uitslagen Biljarttitel voor Nico Bolleman Badmintonclub heeft topdrie in zicht na winst I maandag 27 oktober 2003 Atletiek Biljarten Autocross Badminton Futsal Zaamslag na winst in topdrie doorTon Buckens WILLEMSTAD - Het blijft Zaamslag aardig voor de wind gaan na een seizoen waarin bij na alles tegenzat. De ploeg van trainer Marc de Kunder won za terdag de uitwedstrijd tegen Kogelvangers met 4-3 en is nu zelfs opgerukt naar een plaats bij de topdrie. Dat is ver boven de verwachtingen waarmee de competitie is ingezet. Zaamslag kwam in Willemstad met de hakken over de slot, want het werd in de slotsecon den nog bijna verrast. Verdedi ger Jean Dooms redde tot grote vreugde van zijn ploeg op de doellijn een inzet van Vincent Hollander. De Zeeuws-Vlamingen speel den een degelijke eerste helft en de 1-3-voorsprong bij de rust was dikverdiend. Na de rust ging het wat stroever. Mare de Kunder was niet helemaal te vreden over het vertoonde spel in die tweede helft. „We hebben het onszelf nog heel moeilijk ge- GOES - Voor SSV'65 is elk punt welkom in de eerste klasse van het zaterdagvoetbal. Toch was de 1-1 tegen GJS te leurstellend. De Goesenaars, bij wie Ronnie Proost het enige doelpunt voor zijn rekening nam, vonden dat ze meer had den verdiend. Het doelpunt van SSV viel in de 65e minuut. De 34-jarige routi nier kopte een bal vanaf de rand van het strafschopgebied over GJS-keeper. maakt, maar gelukkig scoorden we op de goede momenten." Jacco den Hamer was weer goed op schot. De topscorer nam twee van de vier treffers voor zijn re kening. Zaamslag opende de score in de tiende minuut. Na slecht uitver dedigen bij de thuisploeg kwam de bal voor de voeten van Jaap Pijpelink, die voor 0-1 zorgde. Tien minuten later kwam Ko gelvangers langszij. Buiten de zestien beging Peter Oppeneer een overtreding, Edwin Velt- man scoorde. De ruimte voor Zaamslag lag op de vleugels. In de 28e minuut ging David de Haan op links goed door. Zijn voorzet bereikte Jacco den Hamer die de Willem stadse goalie het nakijken gaf. En net voor de rust liep Zaamslag verder uit. Erik Tis- sink legde de bal panklaar voor Randy Lauret, die verwoestend uithaalde:1-3. Richard Hollander bracht zijn ploeg zelfs terug in de wedstrijd, na een onoplettendheid in de Zaamslagse verdediging. Maar vanaf de aftrap sloeg Zaamslag terug. Jacco den Hamer bracht de marge weer op twee doelpun ten: 2-4. Toch werd het nog even span nend, nadat Edwin Veltman voor 3-4 had gezorgd. Jean Dooms redde zijn ploeg voor meer onheil. Kogelvangers-Zaamslag 3-4 (1-3). 10. Jaap Pijpelink 0-1, 20. Edwin Veltman 1-1,28. Jacco den Hamer 1- 2, 35. Randy Lauret 1-3, 54. Richard Hollander 2-3, 55. Jacco den Hamer 2-4, 80. Edwin Veltman 3-4. Scheidsrechter: V. Wagenaar. Aan tal toeschouwers: 75. Gele kaart: Menno den Dekker en Koen Goos- sen (beiden Zaamslag). foto Peter Nicolai Met een korte sprint begint het peloton van trimlopers aan de Scheldoradoloop in Terneuzen. door Wim de Vos TERNEUZEN - Hij beschouw de de wedstrijd eigenlijk als voorbereiding op de halve ma rathon van Terschelling, die ko mende zondag wordt gelopen. Maar halverwege de Scheldora doloop in Terneuzen stelde Ton ny Lauret nuchter vast dat hij alleen aan kop liep. De atleet uit Zaamslag zette de knop om en besloot daarna om de tweede wedstrijdhelft voluit te lopen. En zo liep Tonny Lauret min of meer verrassend naar de over winning op deze halve mara thon. Bij de aankomst had hij zelfs ruim drie minuten voor sprong op zijn naaste concur rent, de Belg Freddy van Eijnde. Annette Heijman uit Terneuzen was de snelste vrouw. Tonny Lauret is een atleet die bfjna nooit op de voorgrond loopt, maar zaterdag had hij een dag dat hij boven zichzelf uit steeg. „Ik had eigenlijk geen idee wie mijn concurrenten wa ren" vertelde hij na afloop, „om dat me niet duidelijk was welke lopers de lange en welke de kor tere afstand liepen." Tot zijn verbazing liepen Peter de Vet uit Westdorpe en de Belg Dirk Christiaens halverwege naar de aankomst van de 10,5 kilometer en ook de anderen die bij hem liepen wensten hem nog veel succes toe op de lange af stand. Kortom: Tonny Lauret liep in eens volkomen onverwacht aan de leiding en zag achter hem dat de concurrentie op een behoor lijke achterstand. Het bleek achteraf een aardige test voor de halve marathon van Terschelling. „Vandaag stond er veel wind, maar daar waait het ook bijna altijd. Ik heb die wed strijd al enkele keren gelopen en hij is erg zwaar. Een beetje te vergelijken met het parkoers van de halve marathon van Ca- dzand. Ik kan dus tevreden zijn met deze laatste test." De Belg Freddy van Eijnde ein digde op respectabele afstand door Rinus Verberkmoes KAPELLE - Terneuzense Boys, dat een gedreven indruk maak te, heeft zijn gram gehaald voor een slechte competitiestart. In Kapelle werd met 2-0 gewonnen van de ploeg die als titelkandi daat wordt getipt. Het elftal van Henk Ottens had een overwinning hard nodig, enerzijds om uit de onderste re gionen weg te geraken, ander zijds om het zelfvertrouwen wat op te poetsen. De Temeuzenaren gaven de thuisclub, die eerder wel won van Zaamslag en AZVV, nau welijks speelruimte. Met Jordi Goossen en Jeroen van de Broe- ke voorop in de strijd werd Ka pelle vanaf de aftrap goed aan gepakt. De wedstrijd kwam moeizaam op gant. Pas in de 44e minuut speelde Evert-Jan van Opdorp op rechts Anrico van Hecke aan. De voorzet die Van Hecke los liet, werd door Tim Louwiesse onberispelijk in de touwen ge jaagd: 0-1. Kort daarna kwa men de Terneuzenaren goed weg bij een inzet van Niels Kole, die het doel van keeper GuidoVnj tien centimeter te hoog zocht Na de hervatting wisselde Oj tens de bedrijvige Evert-ji van Opdorp voor Ruud 1 steger, die daardoor zijnoj maten als tegenstander Nauwelijks binnen de lij® speelde hij Louwiesse in 1 rijke positie aan. De kopbal dween echter over het doehj de thuisclub. Toch besliste Hoogesteger j een later stadium de wedstiij De aangevers waren Boft Jonkman en Tim Louwiess Hoogesteger omspeelde man Overbeeke en schoot raai Kapelle-Terncuzense Bovs 0-21| 45. Tim Louwiesse 0-1, 74. IJ® Hoogesteger 0-2. Scheidsrechter. Pekaar (Ophemert). Rode Hans Tolhoek (Kapelle) na keer geel. Gele kaarten: Renét Boven (Kapelle), Jan-Gerard ft man (Terneuzense Boys). Terneuzense Boys: Guido Vinkt, roen van de Broeke, Mevlud i uriik, Evert-Jan van Opdorp Ruud Hoogesteger), Luc van U's Jordi Goossen, Jan-Gerard Ui man, Robbie Jonkman, Tim Li wiesse, Arco Herrebout, Anricos Hecke (85. Ralph Zegers). tweede. De strijd om de derde plaats werd in een spurt met drie belsist in het voordeel van Han- no de Hoon uit Terneuzen, die Leo Bracke uit Axel en Mare Co- rijn uit Philippine versloeg. Bij de vrouwen liep Annette Heijman vanaf de start een ge wonnen tace. Ze trok meteen op avontuur en werd uiteindelijk winnares met een voorsprong van vijf minu ten op de Belgische Andrea Ver- mote. De wedstrijd over 10,5 kilome ter werd bij de mannen gewon nen door Peter de Vet uit West dorpe. Carmen de Ridder uit Zuiddorpe eindigde als eerste vrouw op de vijf kilometer. door Peter Snelders TERNEUZEN - Het vrouwen elftal van Terneuzen kwam zon dag in de wedstrijd tegen Kaaise Boys verzwakt aan de aftrap. Met een jeugdig team gingen de Zeeuws-Vlamingen in de derde klasse van het zondagvoetbal kansloos op de pijnbank: 4-0. Koploper Haarsteeg was in de vierde klasse te sterk voor Steen: 0-2. Clinge speelde in de vij fde klasse gelij k tegen Marj o- la Girls 2 (1-1). Voor Clinge scoorde Katrien de Visser. Hul- sterloo moest buigen voor het hooggeklasseerde Odio: 2-4. De Zeeuwse doelpunten kwamen van Sandra Vermeerssen en Debbie Robbrecht. In de vierde klasse van heti terdagvoetbal voor vrous verloor Zaamslag met forsec fers van Nieuwland: 1-8, aan de pauze kon Zaamslagl nog aardig bijbenen (1-2), d na werd het overspeeld. lm klasse won Terneuzense met 3-0 van Patrijzen. Moni van Vooren stond aan de ba van de eerste twee treffers. In de vijfde klasse won Aard: burg afgetekend van Tholei Boys: 2-6. Terneuzense Boys-Patrijzen (2-0). Jessica Bril 1-0, Joliën Ui 2-0, Mirien Hersisia 3-0. Tholense Boys-Aardenburg (1-3). Emilie Streng 1-0, MeikeQ taert 1-1 en 1-2, Boukje Buzeijn en 1-4, Meike Quataert 1-5, Bot Buzeijn 1-6, Deborah Oversteeg! van onze sportredactie GOES - De koplopers in de vier de klasse maakten zaterdag geen fout. Spui won de uitwed strijd tegen KraBbendijke met een krappe score (4-3), DFS bleek in Cadzand over de beste aanval te beschikken: 3-0. Krabbendijke-Spui 3-4: Danny Weber opende na een kwartier de score voor de thuisploeg, maar via twee treffers van Alex Meyer, waarvan de eerste uit een strafschop, leidde Spui bij rust met 1-2. Direct na rust zorgde Johan Pekaar. van elf meter voor 2-2, maar het eind- schot was voor Spui. Binnen drie minuten werd het 2-4 door opnieuw Alex Meyer en Ludwig Kalisvaart. Theo van Houte te kende vijf minuten voor tijd voor 3-4, waarna de thuisclub nog een paar kansen op de ge lijkmaker om zeep hielp. Cadzand-DFS 0-3: Het scorend vermogen van de bezoekers gaf de doorslag. Anco van der Linde tekende na een kwartier voor 0- 1, Jeroen Grefkens vlak voor rust voor de 0-2. Drie minuten oor tijd zorgde Huib Nortier voor 0-3. HULST - Sportshop Francke won gisteren in poule Al van de bedrijfstenniseompetitie een spannende wedstrijd tegen Ten- JB Tennisschool: 6-2. Door deze zege nestelde Francke zich op de tweede plaats, met één punt achterstand op Van Voren Ac countantskantoor. Van Voren bleef leider na een 6-2-overwinning op Kint's It Services. Zaman Sport boekte een 5-3-zege op Human Forces. TenJB Tennisschool werd door de nederlaag rode-lantaarndra ger met één punt achterstand op Kint's It Services. De topper tussen Attent Blom- maert en Staal Accountants kantoor in poule A2 moest de koploper opleveren. Beide teams knokten voor wat ze waard waren, maar de strijd eindigde onbeslist: 4-4. Attent Blommaert bleef daardoor op de eerste plaats staan. PCPlace.nl won met 6-2 van K&M en Rijn berg Transport bleef op de on derste plaats staan na de 6-2- n'Aprlaag tegen Elopak. Jo d'Hooghe hield in het slot van de finalepartij zijn tegenstander Louis Dallinga op zijn stoel. door Peter Snelders SLUISKIL - Het was razend- knap, zoals Jo d'Hooghe giste ren in de slotpartij van het kampioenschap driebanden uit zo goed als geslagen positie toch nog terugkwam en de titel greep. Want niemand gaf nog een cent voor de kansen van de man uit Kloosterzande in het Meulengat van Sluiskil, waar hij in de eindstrijd moest afre kenen met de uitbater zelf. Alles wees er op dat de in eigen huis spelende Louis Dallinga zijn titel zou prolongeren. De cijfers spraken voor zich. Toen er 31 beurten waren gespeeld in dit kampioenschap van hoofdklassers, stond het sco rebord op 34-24 in het voor deel van Dallinga. Maar zoals het Louis Dallinga al eerder overkwam in dit toernooi viel zijn productie compleet stil. Tegen Patrick Vasseur had hi j in het zicht van de finish al eens twaalf nullen op rij laten noteren, nu her haalde de geschiedenis zich. Negen keer miste Dallinga bij de voor hem zo riante stand. En in tegenstelling tot de par tij tegen Vasseur trof hij nu wel een tegenstander die van dat falen profiteerde. Jo d'Hooghe toverde opnieuw zijn bekende wedstrijdmenta liteit op het biljart en knokte zich met kleine series naast en voorbij Louis Dallinga. Negen nullen later had D'Hooghe de 40 caramboles bereikt. Zestien caramboles maakte hij in de laatste negen beurten. Zo'n productie is op zich al knap. foto Peter Nicolai Zeker in een fase dat het om de titel gaat. Met Jo d'Hooghe en Louis Dal linga zijn de deelnemers ge noemd die het kampioenschap in Sluiskil domineerden. Het tweetal bleef tot aan de finale ongeslagen. Een mooiere uit gangspositie was voor de fina le niet denkbaar. De kortste partij in deze'titel- strijd schreef Jo d'Hooghe op zijn naam (40 caramboles in 33 beurten). De hoogste serie was voor Eddie van Goethem met tien caramboles. door Jan Roovers TERNEUZEN - De korfballers van BKC uit Breskens doen na de 15-10-overwinning op All Ready in de derde klasse nog altijd mee om het kampioenschap. Voor vierdeklasser Luctor uit Terneuzen neemt de degradatie dreiging toe. In Westkapelle werd met 13-7 verloren van Stormvogels. BKC-A11 Ready 15-10. Na de blamerende nederlaag een week eerder thuis tegen Good Luck (8-12) heeft BKC zich snel hersteld van van die misser. De start was weliswaar niet overtuigend, maar All Ready speelde ook niet direct de sterren Van de hemel, waardoor de averij beperkt bleef tot 6-7. „Het scoren ging moeizaam", keek coach Jenny van Haneghem terug op de eerste helft. Aan dat onderdeel mankeerde na de rust weinig. De BKC-aanval ging wat rustiger en ook meer bekeken spelen, wachtte op goede kansen en maakte die ook af (15-10). Scores BKC: Carlo Hamelink 4, Ellen Hamelink 3, Lilian van de Lijke en Karin Korstanje 2, Jo- landa Dees, Wietse Roest, Jerry van Haneghem en Danny Hamelink 1. Stormvogels-Luctor 13-7. Luctor kijkt na het verlies al tegen een kloof van drie punten aan ten opzichte van de ploegen die daarboven voor lijfs behoud spelen. De Terneuzense ploeg zit dus in zwaar weer. Toch ziet coach Peter Durink nog wel kansen om te ontsnappen: „Het spel is goed, we scoren alleen te weinig. "Na 6-4 achter was wat de bezoekers in het derde kwart lieten zien onder maats. Daardoor werd voor de thuisploeg de de weg vrij gemaakt voor een 12-6-overwinning. Scores Luctor: Marjolein Durink 3, Davy Jonker en Ferry de Waele 2. TERNEUZEN - Nico Bolleman van de biljartvereniging BW veroverde de titel in de derde klasse libre van de Biljart Fede ratie Terneuzen Stad. In het café 't Bierwinkeltje, waar de gelijknamige biljart vereniging voor de organisatie zorgde, stelde Bolleman in de laatste partijen de titel veilig. De nieuwe kampioen schitterde vooral in de voorlaatste partij tegen Jeanine de Coussemae- ker, die hij in 18 beurten (kortste partij) won. Cees van Driel, die tweede werd, was in de slotfase van het toer nooi zijn belangrijkste concur rent. TERNEUZEN - Het eerste team van de badmintonclub Terneu zen zette een knap resultaat neer in de tweede klasse van het district Zuid-West. Network uit Hardinkxveld werd met 5-3 verslagen. Een voortvarende start bracht Terneuzen al direct riant aan de positieve kant van de score. Drie van de vier enkelspelen werden gewonnen. Patrick van Straten won zonder probleem (15-2,15- 0), dat gold ook voor Armanda van Putten (11-5,11-3). Aanvankelijk kwam Brigitte van de Water wat moeizaam op gang tegen Gerda Ponsen, maar ze trok na verlies in de eerste set toch de winst naar zich toe. De voorsprong van twee punten bleef gehandhaafd na de ge mengde dubbelspelen. Patrick van Straten en Brigitte van de Water boekten winst, Frank van Wambeke en Armanda van Put ten gingen onderuit. Het man nen- en vrouwendubbel moest daardoor de beslissing brengen. Hoewel Frank van Wambeke en Patrick van Straten nog niet op dubbelspel hadden getraind, was de start veelbelovend. Het tweetal trok de eerste set naar zich toe en stond in de tweede zelfs met 9-1 voor. Een mentale inzinking was er echter debet aan dat het alsnog mis ging. Alle ogen waren toen gericht op het dubbel Armanda van Put ten/Brigitte van de Water. Dat tweetal stelde in een spannende driesetter op karakter de winst veilig. Door die winst komt een plaats in de topdriéin zicht voor Terneuzen. Terneuzen. Scheldoradoloop, halve mara thon. Mannen: 1. Tonny Lauret (Zaamslag) 1.23.13, 2. Freddy van Eijnde (B) 1.26.25, 3. Hanno de Hoon (Terneuzen) 1.29.41, 4. Leo Bracke (Axel) 1.29.43,5. Marc Corijn (Philip pine) 1.29.49,6. Rudy Michiels (B) 1.31.22,7. Rudy van Daele (B) 1.31.51, 8. Mare Rijsse- gem (B) 1.32.03, 9. Johan Hinneman (Ter neuzen) 1.32.07,10. Jan de Jonge (Driewe gen) 1.32.40. Vrouwen: 1. Annette Heijman (Terneuzen) 1.33.03,2. Andrea Vermote (B) 1.38.03,3. Els Zweistra (Terneuzen) 1.48.39. 10,5 kilometer, mannen: 1. Peter de Vet (Westdorpe) 37.49, 2. Dirk Christiaens (B) 39.31, 3. Toin Bun (Sint-Jansteen) 39.53,4. Henk van Tatenhove (Terneuzen) 39.59, 5. Paul van Britsom (Axel) 40.17. Vrouwen: 1. Denise Verhelst (B) 45.13, 2. Miriam Mel (Sint-Jansteen) 49.28, 3. Jessica Ocké (Westdorpe) 55.14. 5 kilometer, mannen: 1. Pierre Nachtergaele (B) 20.42, 2. Jan van Hoeve (Oostburg) 21.32,3. Eelco Franckaert (Sint-Jansteen) 23.05. Vrouwen: 1. Carmen de Ridder (Zuiddorpe) 24.39,2. Carla Zegers (Koewacht) 25.59. D'or 2 4-2, ABC Hekwerk-RVS Engelaa Antieke Duintjes-Oud Sluis 5-0, Avane lepost 0-5. Poule B: Olympiaxos-Potterie Sluis8-6, De Zwart-Drie Koningen 3-5. Hulst. Rayoncompetitie. Lazarus-IZBÜ 5-3, Neckermann-ING Bank 7-3, Ma* ting-'t Anker/Schelfhout 12-4, Den Dus t-IZV/IBS 4-3, Casteels/Meerpaal-Md /Controlec 10-2, OJB-Tènce/Zaman Chevy's-'t Jagershuis 3-2, De Rei» Man-De Kronkel 2-5. Stand: Chevy's 6-18, Casteels/Mee: 5-15, De Kronkel 6-15, Den DullaertS De Smet 5-12, OJB 5-10, ADM/Laa 6-10, 't Anker/Schelfhout 6-10, Doiïl 5-9, Max Korting 6-9, Tènce/Zamant Jagershuis 6-5, IZV/IBS 6-4, Na mann/Stuntmarkt 5-3, ING bank 5-i V/IBS 2 6-3, De Reizende Man 6-3, M» /Controlec3 6-1. 7— Achtste autocross Sluiskil. Balkenklasse: 1 Henk Netten (Zaamslag), 3. Bram Goethals (Groede). Tot 1550 cc: 1. Onno Harte (Schie dam)^. AbdeJonge(Hoek). Boven 1950 cc: 1Wilbert Freyters (Roosendaal). Tweede klasse district Zuid-West. Terneu- zen-Network 5-3 ME: Patrick van Straten- Stefan Westra 15-2,15-0; Frank van Wambe- ke-Arno Eckhardt 5-15, 6-15. Armanda van Putten-Marsha Speksnijder 11-5, 11-3; Bri gitte van de Water-Gerda Ponsen 7-11,11 -6, 11 -1GD: Van Straten/Van de Water-Westra- /Speksnijder 15-12, 15-8; Van Wambek- e/Van Putten-Eckhardt/Ponsen 3-15, 6-15. MD: Van Straten/Wambeke-Westra/Eck- hardt 15-8,12-15,12-15. VD: Van Putten/Van de Water-Speksnijder/Ponsen 12-15, 15-3, 15-11. Sluiskil. Kampioenschap hoofdklasse drie banden: 1. Jo d'Hooghe (De Kastanje Kloos terzande) 14 matchpunten, algemeen gemiddelde 0,942, hoogste serie 6 caram boles, 2. Louis Dallinga (SBC Sluiskil) 12-0,913-7,3. Eddie van Goethem (Den Ou den Arend St.-Jansteen) 6-0,830-10, 4. Cees A. Wissel ('t Bierwinkeltje Terneuzen) 6-0,781-6, 5. Jo Boogaert (De Kastanje) 6-0,686-7, 6. Patrick Vasseur (TMW Sluis) 6-0,658-6, 7. Meerfen Dallinga (SBC) 4-0,754-6,8. Cees J. Wissel ('t Bierwinkeltje 2-0,538-5. Derde klasse libre BFTS. 1. Nico Bolleman (BW) 6 matchpunten, al gemeen gemiddelde 2,655, hoogste serie 19, 2. Cees van Driel ('t Bierwinkeltje) 6- 2,250-10,3. Jan van de Velde (Concordia) 4- 2,019-12,4. Cocky Wieland ('t Bierwinkeltje) 4-1,913-13, 5. Jeanine de Coussemaeker (BW) 0-1,289-8. Terneuzen. Competitie BC Luctor et Emer- go. A-lijn: 1Ds. Vogels/Van Stee 65,42%, 2. Ds. Burger/Touw 60,83%, 3. Echtpaar Sand- rini 57,08%. B-lijn: 1. HH. Barbe/Ramondt 60,71%, 2. gelijk: Mevr. Middelhoek/dhr. Van Weelden en Ds. Kamp/De Waal 56,55%. Tiende RES-motorcross Axel. 85 cc: 1. Erik Koote (SommelsdijkU Stockman (Terneuzen), 3. Niek Mo; (Hulst), 5. Jordi van de Wiele (St.-Jansü 8. Niek Henderiks (Heikant), 9. Tim 8? mins (Clinge). 125 cc: 1. Kevin de Beer - 2. Rohald Vrijelinck (Oostende),3.life Merison (Biggekerke), 4. ChristopheNe broek (Wetteren), 5. Sander de 8 (Zaamslag), 9, Wesley Vaal (Kloosterzaf: 250/500 cc: 1. Eric Peeters (Tielen), 2 Kesters (Opglabbeek), 3. Peter de 5 (Walsoorden), 4. Bart Schildermans (ft teren), 5. Lieven Brakman (Erondegeff Peter Verplanke (Koewacht). Veterans Koen Verburgh (Assebroek), 2. PeterI theusen (Vorselaar), 3. Marc van Hos (Wachtebeke), 4. Ron Doppegieter (Hoo plaat), 5. Marnix van Eesbeek (Herzet Sam Jansen (Sluiskil), 8. Freddie Willem (Hoofdplaat), 9. Rinus Dekker (Zandsfê Licentiehouders: 1. Peter Rottier (Kalke' Maricio Touw (Almere), 3. Jurgen van' (St.-Niklaas), 4. Pascal de Zeeuw (Hen-3 5. Henk Buys (Oost-Souburg). Eindstanden RES-competitie. 85 cc: 1. Boy Stockman, 2. Niek Molders Erik Koote, 4. Tim Benjamins, 5. DimitriÖ ker. 125 cc: 1Rohald Vrijelinck, 2. Kevin Beer, 3. Sander de Braai. 250/500 cc:li Peeters, 2. Peter de Booy, 3. Jos Keste'- Bart Schildermans, 5. Herman van de: (Koewacht). Veteranen: 1. Koen Verb.' 2. Rudy Walhout (Zandstraat), 3. Schelleman (Axel), 4. Ron Dopegieter: nus Dekker. Licentiehouders: 1Jurgen van Ham,h cal de Zeeuw, 3. Dennis Schelleman. Zeeuws-Vlaanderen Midden. Derde klasse A: De Pieper-Deto jeans 10-2, Sportcafé Ax- el-'t Zwaantje 5-7, Marine Service-Atoom Boys/De Kraag 9-4, Cerestar-Eetkafe Anver- se 7-5. Stand: 1. Café de Pieper4-12;2. Mari ne Service 5-12; 3. Cerestar 4-9; 4. Deto Jeans 5-9; 5. 't Zwaantje 4-6. Vierde klasse: Broomchemie-Unition 9-8, Curamus-Schipper/Adhanco 4-12, De Grie- te-FC Vatitec 5-14, Reham Vastgoed-Dow 3 5-1Stand: 1Reham 5-12; 2. FC Vatitec 4-10; 3. Smit Sportprijzen 3-9; 4. Dow 3 5-9; 5. Schipper/Adhanco 5-8. Orevo-competitie Oostburg. Poule A: La Porte D'or 1-Oud Sluis 2-2, RVS Engelaar- Meeuwsen 4-3, De Blauwe Tulp-La Porte Hulst. Vrouwencompetitie: poule Dream-Doorzetters 4-4, Deltour-Do2 nietoe 8-0, Veertig Plus-LappetenV poule B: De Kloppers-Vogelvlucht Graauwse Meppers-Optimisten 8-0, 86-Lamir7-1, Stand: poule A: Dream 3-18, Deltourj Tefrent 2-14, Veertig Plus 3-8, Axel Ons 2-8, Doorzetters 2-6, Lappetem 3-4,J ternietoe 1-0, poule B: De Kloppers2- Vlasbloem 2-16, Perdaen 2-14, Graa* Meppers 2-14, Team 86 3-9, Optii^ 2-2, Lamir 3-1, Vogelvlucht 2-0, Hulst. Bedrijfscompetitie. Poule A1Zaman Sport-Human Forced Van Voren Accountantskantoor-Kirt' Services 6-2, Ten JB Tennissen -Sportshop Chris Francke 2-6. PoUj' Staal Accountantskantoor-Attent maert 4-4, Pc. Place.nl-K &M Kleding Rijnberg Transport-Elopak 2-6. Stoffels Cleaning-Microfil 2-6, ProfiM Center-Quistnix 7-1. Poule B2: Ger- Terneuzen-Stuntmarkt 1 5-3, Driekleu:^ zekeringen-Fortis Bank 8-0. PouM H4A-KPS 4-4, Amexspie-Cockpit W j Stuntmarkt 3-Stuntmarkt 2 2-6. Pjjfl Roctus-Bleyenberg 5-3, Aquavia-D^ Poule D1: Final Soft Ware-Ventura^ goed 6-2, Knape Caravans-HAS 1 f! Poule D2: Poorter2wielers-Metakc Poppe-Cerestar 4-4, Dierenkliniek^ -De Rudder 0-8. Poule E1: TijgerKlapPg -DruwaZeefdrWaut 1-7. Poule E2:>Ji na-Tabo Hulst 2-6. Poule F: Rabo2- r Meppers 2-6, Picofrima-Atelier 7-1.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40