PZC Morres slaat tegen Apollo in slotfase toe Keepers zien af in Kloetinge Inhoud belangrijk voor Bastian Ballegeer hoopt op nieuwe start tegen Quick Boys Goesenaar wordt assistent van hoofdtrainer Karl Vergouwen z2) Seizoen voor badmintonners begint laat Eryürük scoort zevenklapper uitslagen zaterdag 25 oktober 2003 Folmer Veldvulling Atlete wil zich meer op lange afstanden gaan toeleggen Modderpoel Gesukkeld Biljarten Bridge Louis Dallinga goed van start Van Keulen gaat naar Kloetinge door Jan Dagevos KLOETINGE - Hoofdklasser Kloetinge heeft de technische staf uitgebreid. Alexander van Keulen wordt met ingang van volgende week de assistent van hoofdtrainer Karl Vergouwen. Hij assisteert bij de trainingen en is aanwezig op de wedstrijd dagen. Alexander van Keulen kon een voudig gestrikt worden, omdat de Goesenaar momenteel geen club traint. Na een periode bij Bruse Boys (drie seizoenen) en Kapelle (vier seizoenen) besloot hij dit seizoen een jaartje rust te nemen. Toen Kloetinge zich afgelopen week meldde, begon het echter weer te kriebelen en besloot hij in te gaan op het aanbod. „De technische staf is nu weer op peil", zegt Vergouwen. Kloetinge had tijdens de voor bereiding in de persoon van Kees Bastiaanse wel een assis tent in dienst, maar dat was van tijdelijke aard. Bastiaanse kon zich vanwege zijn activiteiten voor de trainersvakbond niet het gehele seizoen inzetten voor de hoofdklasser. Daarnaast kampte hij met problemen aan zijn rug. Vergouwen leidde daarop in zijn eentje de trainin gen, maar merkte gaandeweg dat dat eigenlijk ondoenlijk was. „Ik stond voor de keus: of de groep verkleinen óf voor een nieuwe assistent zorgen", legt de trainer uit. „Vanuit de selec tie kwam het signaal om de groep toch vooral intact te hou den. Verder is het belangrijk dat de jonge jongens bij de groep blijven, dan kunnen ze steeds onder weerstand trainen. In krimpen was dus geen optie, vandaar dat we het in een assis tent hebben gezocht." In eerste instantie gingen de ge dachten hierbij uit naar Joost Folmer, die als technisch mana ger bij Kloetinge fungeert. Fol mer stond vorig seizoen na het vertrek van Diederik Hiensch ook al eens als hoofdtrainer voor de groep en dat was een succes. De afgelopen weken werd er vanuit de spelersgroep meerdere keren gepleit voor de terugkeer van Joost Folmer op het veld. Folmer bedankte na een verzoek van het bestuur echter voor de eer. Hij heeft het als technisch manager, analist en begeleider van het elftal on der 23 jaar al druk genoeg. Ver gouwen: „De vraag was wie dat allemaal zou gaan overnemen als Joost Folmer bij het eerste zou komen. Hij heeft er daarom voor gekozen om als technisch manager te blijven fungeren. Hij heeft in de loop der jaren heel wat opgebouwd en het zou zonde zijn als dat nu zomaar zou worden weggegooid." Daarop kwam Kloetinge bij Alexander van Keulen terecht. „Hij is een beetje hetzelfde type als ik", meent Vergouwen. „Ver der heeft hij natuurlijk zijn er varing als hoofdtrainer. Hij heeft bij Bruse Boys en Kapelle gewerkt, heeft daar promoties en degradaties meegemaakt, dus weet waarover hij praat. Hij kan voor mij een klankbord zijn. Eigenlijk is het natuurlijk héél logisch dat je op dit niveau een assistent hebt." Van Keulen ziet het assistent schap bij Kloetinge als een nieu we uitdaging in zijn loopbaan als trainer. „Als een club als Kloetinge je vraagt, zeg je geen nee", zegt de 32-jarige Goese naar. „Het gaat toch om het hoogste niveau in het amateur voetbal. Ik heb er veel zin in. Ik heb een goed gesprek met Karl Vergouwen gehad. We gaan het samen doen. Ik ben niet alleen maar veldvulling." Van Keulen begint volgende week dinsdag met zijn werk zaamheden. Samen met Karl Vergouwen zal hij de rest van het seizoen leiding geven aan een groep van 23 spelers en drie keepers. Fysiotherapeut Arne van Stigt en verzorger Gilles Verschure nemen de medische verzorging voor hun rekening. Jacolien Moerdijk doet in ver band met zwangerschap voor lopig een stapje terug. door Eugène de Kok HULST - De f utsallers van Mor- res/Controlec verdeelden de doelpunten keurig ofitler elkaar in het duel met Apollo/Snack- bar De Grote Markt in de eerste klasse A van het futsal. De zeven goals die de Zeeuws-Vlamingen maakten, kwamen op naam van evenzoveel doelpuntenmakers. Het was genoeg voor de over winning: 7-5. Morres bewees in de slotfase over de beste eindsprint te be schikken en scoorde in de laat ste drie minuten drie goals. Lar ry Vink, Kurt Gauquier (die voor het eerst dit seizoen mee speelde) en Esad Osmanovski bogen een 5-4-achterstand om in een 7-5-winst. TERNEUZEN - De badminton- competitie van het district Zuid-West in de regio Zeeland gaat pas dit weekeinde van start. Dat is beduidend later dan in voorgaande jaren. In voorgaande jaren begon de competitie vroeg in september. Als experiment is nu besloten om de competities in de regio pas na de herfstvakantie te laten beginnen. Dat heeft tot gevolg dat de competitie niet in januari of februari eindigt, maar tot eind maart doorloopt. Eveneens nieuw in het district Zuid-West is een aparte dubbelcompetitie. Beide veranderingen zijn op verzoek van de verenigingen doorgevoerd. Dit seizoen nemen aan de com petitie bij de senioren 33 teams deel, verdeeld over vier klassen en vijf afdelingen. Vijf Zeeuwse teams komen uit op districtsni veau. Zij zijn overigens al eerder van start gegaan. De jeugdcompetitie begint 1 no vember en kent een deelname van 28 teams. Die ploegen zijn verdeeld over vier klassen en zes afdelingen. Naast deze compe titiewedstrijden kunnen de jeugdleden eveneens deelnemen aan de Grand Prix-toernooien. Daarvan worden er dit seizoen zes gehouden in Zeeland Aan de pas in het leven geroepen dubbelcompetitie doen acht teams mee. Deze zijn onderge bracht in één klasse. De keepers konden zich gisteren uitleven tijdens de keepersdag in Kloetinge. door Jan Dagevos KLOETINGE - Het was gisteren afzien voor de 130 doelverdedigers tijdens de keepers dag in Kloetinge. Sneeuw en regen zorgden voor barre trainingsomstandigheden. Het programma moest in de ochtenduren enigszins aangepast worden. „Het was erg koud", zei begeleider Anton Swennen. „We hebben de deelnemers nog meer laten bewe gen dan gebruikelijk is." Toch moest een en keling zich nog bij de EHBO-post vervoe gen, waar een kopje warme thee vervolgens wonderen deed. De keepers kregen gisteren onderricht van Erwin Friebel (tweede doel man RBC), Wilfred Poleij (SSV'65), Jaap Pijnenburg, Gerben de Kievit, Merlijn Swennen (allen Kloetinge) en Dennis Won- dergem (Hoek). Jurgen Belpaire moest we gens een heupblessure verstek laten gaan. In de middaguren was er een één-tegen- één-competitie. Dat leverde in elke catego- Het was het passende slotstuk van een spannende tweede helft waarin veel werd gescoord. De teams waren met 1-2 gaan rus ten door goals van Morres-spe- ler Jurgen Verbraeken (1-0) en Lennart Verweij en Frank de Kok voor Apollo (1-1 en 1-2). Na rust barstte het duel los. Morres kwam op voorsprong door Ralph Zegers (2-2) en Mevlud Eryürük (3-2). De ploeg uit 's-Gravenpolder trok de stand weer gelijk via Randy de Dreu. Met 3-3 op het scorebord werd het spel feller en vielen er aan beide kanten veel gele kaarten. Apollo-speler Frank de Kok kreeg zelfs een ro de prent (twee keer geel) na een overtreding en commentaar op de scheidsrechter. Morres over leefde de hectische periode het best en kwam via Jordy Bakker op 4-3. Randy de Dreu (4-4) en Kees Kabboort (4-5) keerden het tij in de 4 le minuut weer ten gunste van Apollo. De Bevelan ders genoten zes minuten van de voorsprong want in de 47e mi nuut zetten de spelers van Mor res hun eindsprint in en overk lasten pe Apollo. AXEL - Veli Eryürük was uit stekend op dreef in de tweede klasse van het regionale futsal. De aanvaller scoorde zeven keer en zijn ploeg DPO/Driewegen won met 11-3 van HKC. Kroes-Bakkersland 4-6 (2-4). Kroes: Gert de Martelaere (2x), Ro bin de Witte, Davy Voet. Bakkers- land: Peter Sparreboom (2x), Remco Hamelink, Ronny Verhage, Evert Martens, Fred Vercouteren. MerQ Office-DIT techniek 3-2 (1-2). MerQ Office: Tim Faasse (2x), Theo de Schepper. DIT techniek: Stefan Dobbelaar, Jan-Willem Tangelder. Schelde/Grens-Benny Sport 6-3 (2-1). Schelde/Grens: Gert-Jan Ha melink (3x), Remco Mullaert (2x), Johnny de Ritter. Benny Sport: Maxim Verbiest, Carl van de Velde, Koen Spillebeen. DOW 1-Morres/Controlec 2 4-4 (2-1). DOW 1: Hans Winne, Marco Verlinde, Burret Broere (2x). Mor- res/Controlec 2: René Vink (2.x), Mi chael Freijzer, Erwin Burm. DOW 2-Pabo 3-9 (1-2). DOW 2: Eric Verhelst, Peter Eekhout, Dimitri P\uym. Pabo: Jeroen Claessens (3x), Roy Esseling (3x), Piet van Looy, Robin McTaggart, Jari van Vyane. BPO/Driewegen-HKC 11-3 (5-2). DPO Driewegen: Delano Bronne (2x), Marco Vaal (2x), Veli Eryürük (7x). HKC: Alfred Verwei (2x), Hans Stoffijn. door Eugène de Kok MIDDELBURG - In maart was Karin Bastian nog op trai ningsstage in Florida waar ze tijdens het lopen uit moest kij ken voor slangen. Vorige week trainde de Middelburgse atle te in Georgië op wegen bevolkt door koeien, schapen en wilde honden. Bastian was er op uitnodiging van olympisch medaillewinnares Maja Aza- rashvili en liep een race in de voormalige Sovjetrepubliek. Bastian was acht dagen in Ge orgië en liep afgelopen zondag een cross van zes kilometer in Borjomi op drie uur rijden van de hoofdstad Tblisi. Ze finish te in een internationaal veld als zevende. Winnares werd de Keniaanse Restituta Joseph die dit jaar de Dam tot Dam- loop won. Tweede werd de Ne derlandse Nadja Weijenberg, Bastians' reisgenote. „Nadja heeft veel contacten in Euro pa. Tijdens de Europese kam pioenschappen in München was ze Maja Azarashvili, die in Duitsland werkt, tegen het lijf gelopen. Zij had Nadja ge vraagd of ze kwam en Nadja vroeg op haar beurt aan mij of ik mee wilde. Het was de twee de keer dat de race werd geor ganiseerd en is bedoeld om de atletiek in Georgië te promo ten." De cross is vernoemd naar de Georgische Azarashvili, die in 1988 brons won op de Olympi sche Spelen in Seoul op de 4x100 meter estafette. Bastian ging direct op de uitnodiging in. „Daarna dacht ik wel even: wat moet ik daar doen? Ik ben geen wereldtopper, maar het bleek mee te vallen. Het was niet zo'n groot veld en de eerste drie waren goed, maar de subtop was van hetzelfde ni veau als ik." Ze is blij dat ze is gegaan. „Het was een hele be levenis. Ik heb met veel atletes kennisgemaakt. Wie weet wat daar voor contacten uit ont staan. Sportief gezien heb ik daar goed getraind. Dagelijks liep Bastian haar rondjes met Weijenberg. „We liepen in het begin in korte broek en t-shirt door de stra ten. Toen heeft Maja ons ge waarschuwd dat dat daar vrij ongewoon was." De twee be grepen de boodschap, trokken Atlete Karin Bastian uit Middelburg: „Ik vind het niet erg om af te zien." foto Ruben Oreel wat meer verhullende kleding aan en vervolgden hun trai ningen door de straten van Borjomi waar ze geregeld koeien, schapen en wilde hon den passeerden. De wedstrijd was zwaar, zegt de Zeeuwse. „Het parkoers lag op 1500 me ter hoogte. De lucht was veel ijler. Ik dacht dat ik goed ge traind was, maar op hoogte lo pen bleek iets anders te zijn. De dag voor de race had het bovendien geregend en het parkoers was één grote mod derpoel. Zonder spikes had je er niet kunnen lopen. Ik was helemaal kapot, maar dat is niet erg", zegt ze lachend. „Ik vind het niet erg om af te zien." De reis naar Georgië was een onverwachte en opmerkelijke start van het winterseizoen voor de 29-jarige atlete. Een winter waarin Bastian zich vooral wil richten op de natio nale crosswedstrijden. In de Oranjewoud crosscompetitie, die vandaag van start gaat, zal ze zich weinig laten zien. „Ik kan niet elke week een wed strijd lopen. Dan raak ik over- traind. Daarom laat ik die Zeeuwse wedstrijden schie ten." Het is niet zo, dat Bastian hele maal niet in Zeeland loopt. „Volgende week wil ik mee doen aan de Singelloop in Middelburg. Dat is een goede voorbereiding op de Zeven- heuvelenloop in Nijmegen. Vorig jaar liep ik daar voor het eerst vijftien kilometer. Dit jaar wordt het mijn tweede. Een plaats zegt me niet zo veel. Het zou goed zijn als ik dezelf de tijd kan lopen als vorig jaar." De inzet is bescheiden, omdat Bastian het afgelopen seizoen heeft gesukkeld met kleine blessures. „Ik heb erg onregel matig getraind en geen goede basis kunnen leggen. Ik ben sinds kort weer lekker aan het trainen. Nijmegen wordt een eerste test. Daar kan ik zien hoe het met mijn inhoud is ge steld." Inhoud wordt belangrijker voor Bastian, die zich meer gaat toeleggen op langere af standen. „In de winter werk je altijd meer aan je inhoud. In de zomer concentreer je je meer op snelheid. Ik wil nu een goe de basis leggen en niet gebles seerd raken zodat ik een goed uitgangspunt heb voor de lan gere afstanden. Voor die af standen heb ik langzamer hand de goede leeftijd. Dit winterseizoen wil ik in ieder geval een halve marathon lo pen Waar weet ik nog niet pre cies, misschien in Schoorl. Ik wil weten hoe het is om 21 kilo meter hard dóór te lopen. Ik zal niet op een tijd weggaan." De klassieke 42.195 kilometer speelt ook al door het achter hoofd van Bastian. „Op mijn dertigste wil ik een marathon lopen." De Zeeuwse kustma- rathon zal niet het debuut worden van Bastian. „Ik vond het een schitterend evene ment. Het kriebelde wel toen ik ging kijken, maar ik denk eerder aan Rotterdam. Het lijkt me niet goed te beginnen met zo'n loodzware mara thon." foto Willem Mieras rie een winnaar op, die door mag naar de landelijke finale in Rosmalen. De keepers- promotiedag was een initiatief van Frans Hoek sportsorganisatie en de KNVB. De winnaars in Kloetinge waren: categorie 6/7 jaar: Sonny Steenbakker (Kloetinge); 8/9 jaar: Mitchell Braafhart (Hoek); 10/11 jaar: Jeroen Rammant (Oostburg); 12/13 jaar: Dies van Gorsel (HW'24); 14/15 jaar: Max Leijer (GPC); 16 jaar en ouder: Daniël Koole (Serooskerke): meisjes: Ramona Broos (SVC) door Jan Dagevos HOEK - Hoek heeft een roerig weekje achter de rug. Trainer Johan Ballegeer was na de derde nederlaag van zijn ploeg hevig teleurgesteld in de spelersgroep. De oefenmeester verweet de se lectie een gebrek aan inzet. Na een onderhoud met de spelers en het bestuur werden de plooien weer gladgestreken. „Ik hoop op een nieuwe start", zegt Balle geer aan de vooravond van het thuisduel met Quick Boys. Het is voor de spelers van Hoek misschien niet de beste gelegen heid om opnieuw te beginnen. Quick Boys is immers een gere nommeerde ploeg, die de laatste weken in de hoofdklasse A op stoom is gekomen. „Ik hoop na tuurlijk dat we een goed resul taat kunnen neerzetten", zegt Ballegeer, „maar voor mij is na alle heisa van afgelopen week het belangrijkste dat er van daag weer een ploeg staat. Er moeten vijftien vrienden staan en niet vijftien individuen. Er moet weer een nieuwe geest in de spelersgroep komen. De spe lers moeten bereid zijn om voor elkaar te knokken. Als dat ge beurt, komt dat mooie voetbal, zoals we dat tegen Genemuiden hebben laten zien, ook weer te rug. Ik wil mentaliteit, gedre venheid zien." Ballegeer kent de kracht van te genstander Quick Boys. „Ik heb Hoek vorig jaar tegen die ploeg aan het werk gezien. Het is ook dit seizoen de beste ploeg van de reeks, maar dat wil niet zeggen dat we kansloos zijn. Ik heb de spelers deze week het verhaal van de wedstrijd AC Milan- Club Brugge (0-1) voorgehou den. Brugge heeft laten zien dat alles mogelijk is, ook als je be paalde tekortkomingen hebt. Schrik is een slechte raadgever. De spelers van Quick Boys zijn ook maar gewoon amateurvoet ballers, van vlees en bloed." Hoek kan tegen Quick Boys niet beschikken over Gunther de Meijer en Frank Standaert. Bei den zijn geblesseerd. Ballegeer maakt vandaag pas een uurq de wedstrijd zijn opstelling kend. Het verschil tussen koploper^ Leede en het onderaanstaai] Kloetinge is dit seizoen grij Toch hebben beide hoofdig sers, die elkaar vandaag inSj senheim treffen, een opvallen! overeenkomst. Zowel TerLetj als Kloetinge maakte in aj wedstrijden dertien treffers, Het verschil zit 'm in de defej sie. Waar Ter Leede in achtofl moetingen slechts zeven tegg treffers hoefde te incassenj kreeg Kloetinge er al 26 onj oren. Het heeft in de kopposjj 16 punten) voor Ter Leede® sulteerd, terwijl Kloetinge deraan (4 punten) bungelt, J Leede is een heel solide en plete ploeg", weet oefenmi Karl Vergouwen van Kloeti „Ze spelen graag van achti en hebben elke positie primai gevuld." Kloetinge moet het vani stellen zonder Jean-Philip cht en Wouter Labrujère, spelers zitten een schorsing Verder ontbreken Ronnie mer en Emiel Dorst, die herstj lende zijn van een blessure, Jaap Pijnenburg staat indeij wedstrijd tegen Ter Leede a maals onder de lat. Eerstelt man Merlijn Swennen, enkele weken geleden eenzs; beenblessure opliep, is nog: wedstrijdfit. Swennen i vandaag ritme op in het ta elftal. Komende dinsdag i hij mee in een wedstrijd vani elftal onder 23 jaar. Pieter de Munnik is er vani ook nog niet bij. De rechtst maakte afgelopen week i rentree bij Kloetinge, maa: nog niet inzetbaar. Hij mos komende weken voorlopiga de nodige trainingsarbeidi richten. De verwachting is hij over twee weken zijn ee: competitiewedstrijd kan i len. Vergouwen maakt pass daag zijn opstelling voor duel met Ter Leede bekend verwachting is dat Micha Lf wael de vervanger van de schorste Wouter Labrujère: Roosendaal. GP driebanden. Poule A: Say- giner (Tur) - Merckx (Bel) 40-21 (19 beurten), Valentijn (Ned) - Van Kuijk (Ned) 40-38 (23). Eindstand: 1. Sayginer 4-6,2. Valentijn 4-6, 3. Merckx 4-4. Poule B: Carlsen (Den) - Tasdemir (Tur) 40- 12 (23), Jaspers (Ned) - Nelin (Den) 40-29 (22). Poule C: Raymond Ceulemans (Bel) - Jean-Paul de Bruijn (Ned) 40-24 (23), Lep- pens (Bel) - Caudron (Bel) 40-36 (32). Poule D: Bitalis (Fra) - Sanchez (Spa) 40-39 (25), Blomdahl (Zwe)-Wijnen (Ned)40-15(22). Sluiskil. Kampioenschap hoofdklasse drie banden ZVB. Eerste ronde: Cees J. Wissel- Cees A. Wissel 27-40 (47 beurten), Eddie van Goethem-Patrick Vasseur 40-31 (44), Jo d'Hooghe-Jo Boogaert 40-18 (47), Louis Dallinga-Meerten Dallinga 40-34 (37). Tweede ronde: Cees A. Wissel-Meerten Dal linga 40-17 (40), Jo d'Hooghe-Patrick Vas seur 40-32 (43), Eddie van Goethem-Cees J. Wissel 39-40 (51), Louis Dallinga-Jo Boog aert 40-22 (36). Derde ronde: Eddie van Goe- them-Meerten Dallinga 40-34 (46), Jo d'Hooghe-Cees J. Wissel 40-16 (47), Cees A. Wissel-Jo Boogaert 37-40 (38), Louis Dallin- ga-Patrick Vasseur 40-22 (45). Stand: 1. Louis Dallinga (SBC Sluiskil) 6 matchpunten, algemeen gemiddelde 1,110, hoogste serie 7 caramboles: 2. Jo d'Hooghe (De Kastanje Kloosterzande) 6-0,875-5; 3. Cees A. Wissel ('t Bierwinkeltje Terneuzen) 4-0,936-6; 4. Eddie van Goethem (Den Ou den Arend Sint Jansteen) 4-0,843-10; 5. Jo Boogaert (De Kastanje) 2-0,661 -7; 6. Cees J. Wissel ('t Bierwinkeltje) 2-0,572-3; 7. Meer- ten Dallinga (SBC) 0-0,691-6; 8. Patrick Vas seur (TMW Sluis) 0-0,643-4. 32-42-43-48-49-51-52-64-67 (onder vt houd). Eredivisie: Volendam-Roda JC 2-1. Eerste divisie: Haarlem-AGOW 1-1,8 VVV 3-2, Helmond Sport-DordrechtM tuna S.-Emmen 1-3, Den Bosch-Slo» gels/Telstar 2-1, Cambuur L.-Excelsij Veendam-Heracles 2-1, Graafschap Oss 3-1M VV-GA Eagles 3-1 Stand: Helmond Sp 11 9 2 0 29 Den Bosch 12 9 2 1 29 Excelsior 11 7 2 2 23 Sparta 12 7 2 3 23 Graafschap 12 5 4 3 19 Heracles 11 5 3 3 18 Stormv. 11 5 3 3 18 GA Eagles 11 5 2 4 17 VW 11 5 2 4 17 TOP 11 3 4 4 13 I Emmen 11 3 4 4 13 AGOVV 11 3 3 5 12 I Veendam 12 3 3 6 12 Dordrecht 11 2 4 5 10 I Haarlem 12 2 4 6 10 Fortuna S. 11 1 6 4 9 Cambuur L. 12 2 3 7 9 Eindhoven 11 1 4 6 7 MVV 12 1 3 8 6 Blagoevgrad (Bul). EK kwalificatk der 17, eerste ronde: Nederland-S 8< Montenegro 1-1, Bulgarije-Arms 4. Nederland uitgeschakeld. Lamswaarde. Clubcompetitie paren. Ze vende zitting. A-lijn: 1Camiel de Schrijver/ Lenie van Waterscoot 56,86%; 2. Lau Blom- maert/Eduard de Cock 55,36; 3. Eduard Verbist/Rob Verbist 54,17. B-lijn: 1. Cees Broek/Frans Colman 57,90%; 2. Riet Ver- schueren/Wilmar Vermaire 55,80; 3. Piet van Waterschoot/Maria van Waterschoot 55,63. C-lijn: 1. Rie Boeding/Jo van der Wie- Ie 61,61%; 2. Alois de Deckere/Ria de Nijs 59,82; 3. Cecile de Waal/Els de Waal 57,81. Achtste zitting. A-lijn: 1. Lau Blommaert/E- duard de Cock 67,26%; 2. Annie Krol/Flan Krol 57,74; 3. Lonneke Allaerts/Fernand Praats 54,17. B-lijn: Cees Broek /Frans Col man 64,06%; 2. Piet van Waterschoot/Maria van Waterschoot 54,48; 3. Miek van Belle/ Maria Vermaire 53,13. C-lijn: 1. Alois de Dec kere/Ria de Nijs 55,80%; 2. Rie Boeding/Jo van der Wielen 54,46; 3. Millie Eggink/Her- man Nieland 51,79. Heikant. Jumping Heikant 2003 paarden. Klasse Z klassiek: 1. Fabrice Galdini, Ma donna (Geel) 0/0/36.21; 2. Annemarie van Liere, Uderich (Weert) 0/0/38.24; 3. Willem Vermeir, Triomf (Vrasene) 0/0/38.29; 4. Bart Gommeren, GM's Mazur (Oud Gastel) 0/0/44.08; 5. Leon Kuypers, Mad Max ('t Zandeind) 0/4/32.29. Klassiek klasse ZZ: 1. Johan Kerstens. Kawanua Le Sursaut (Heer- Ie) 0/0/33.49; 2. Fabrice Galdini, Mini, 0/0/36.55; 3. Pascal Uytendaal, Love Z 0/0/37.28; 4. Anne-Martien van Liere, Ma- nouk, 0/4/35.45; 5. Anne-Martien van Liere, Sugar and Spice, 0/4/38.94. Klasse Z jacht: 1.Geoffrey Cobbout, Salarys (Aalst) 58.00;2. Anne-Martien van Liere, Palermo, 58.51; 3. Carolein van de Plasse, Delta Mossel Oase (Z-Bev.) 58.97; 4. Brenden Keon, Omar Sha- riff (Mierlo) 59.20; 5. Bart Bomere, Lady Kil ler II (Aalterr) 59.65. Klasse ZZ Jacht: 1. Jo han Kerstens, Kawanua Le Sursout, 56.61; 2. Ann Carton, Isaar (St Gilles Waas) 66.91; 3. Willem Vermeir, Afari, 67.28; 4. Johan Kerstens, Zemo's Noble Girl, 68.17; 5. Stie- ven van Bunder, Tiqulja (Meerdonk), 68.29. Team springen: 1. Ruitersport Optisport (Steven, Björn en Sofie van Bunder) Meer donk 197.87; 2. Manege HeikantlJosse de Vetter, Frederik Heye en Sansho Voerman) Heikant, 207.85; 3. Beverrent (Tom de Wae- le, Elke de Block en Niek Bartholomeus) Be- veren, 209.64. Sportprijsvragen Lucky Day. 2-5-8-9-14-19-20-21-26-27-31- SLUISKIL - Regerend I oen Louis Dallinga heeft in eerste drie ronden van de li strijd in de hoofdklasse 1 banden van de Zeeuws-Vlai se Biljartbond zijn bedoeliö duidelijk gemaakt. De Sluii lenaar is opnieuw gefocust het binnenhalen van de titel In het kader van die dadendi is het dan ook niet zo ver® derlij k dat hij na drie roni ongeslagen en met het hoog algemeen gemiddelde deklas ring aanvoert in Het Meulen in Sluiskil. In de openings# versloeg hij zijn broer Mee"1 die zijn beste partij in died ronden speelde. Ondanks gegeven stond hij na afloop' het treffen wel met lege ha® In 37 beurten maakte W Dallinga de 40 caramboles en strandde zijn broer op ee® ceptabele score van 34. In de tweede ronde deed I* Dallinga het nog iets beter had hij 36 beurten nodig o! tot dan toe tegenvallende Boogaert kansloos te latei® 22. Boogaert was in de o: ningsronde ver onder zijn male niveau gebleven n*' de derde ronde herstelde hij1 tegen Cees A. Wissel. In slec 38 beurten (40-37) Boogaert dat de voorgaa leurstellende partijen geenp te graadmeter waren. In de ronde hield Louis D tegen Patrick Vasseur zijn1"1! slagen status vast. Lat gjj eveneens voor Jo d'Hooghe f hij leverde in drie ronden geen punten in.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 68