Zorgmanager m/v P[I[?T§©KI VISBEEN ZLG kies je koers! Zorgcentrum "Cederhof" Internationaal chauffeurs Nationaal chauffeur ZA. 8 NOVEMBER 10.30-15.00 U Studeren aan de Zeeuwse kust! De Stichting Ouderenzorg Kapelle Medewerker P&O met groeimogelijkheden ^01r8 Lees de PZC, krant voor Zeeland Installatie Bedrijf Goes bv KORCZAKSCHOOL VAKLEERKRACHT GYM Beleidsmedewerker Welzijn (m/v) Hogeschool Zeeland roept sollicitanten op voor de functie van: voor het bij haar in exploitatie zijnde Voor een grote non-profitorganisatie in Zeeland zijn we op zoek naar een www.pelkmansvanberkel.nl Uitvoerder installatietechniek WTB 2 installatiemonteurs WTB 2 aankomend installatiemonteurs WTB 1 ervaren loodgieter Installatie Bedrijf Goes bv Het bestuur van de Stichting Samenwerkingsscholen voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onder wijs in de provincie Zeeland vraagt voor de SO/VSO ZMOK te Middelburg Voor 24 uur/week (wtf 0,6511) Datum indiensttreding zo mogelijk 1 december a.s. De te benoemen collega gaat werken in de afdeling speciaal onderwijs (2 dagdelen) en in de afdeling voortgezet speciaal onderwijs (4 dagdelen). Daarnaast is het bestuur op zoek naar een INVALLEERKRACHT voor de afdeling Het Traject (Daghulp niet schoolgaande jeugd, realisatie ism de Stg AZZ) Naast de wettelijke bevoegdheden verwachten we van de nieuwe collega's kennis, kundigheid en affiniteit met het werken in niet altijd voorspelbare situaties. Flexibiliteit en standvastigheid zijn naast een dosis humor belangrijke eigenschappen. Stevig in de schoenen staan is een vereiste om dit werk aan te kunnen. Belangstellenden kunnen contact opnemen met de directie van de school, de heren R. Janse of M. Burger. Te bereiken tussen 12.00 en 13.00 uur of na 15.30 uur onder telefoonnummer 0118 633332, na 19.00 uur onder telefoonnummer 0118 461147 resp. 0113 622588 Sollicitatiebrieven dienen uiterlijk 4 november 2003 in bezit te zijn van het bestuur. U kunt deze richten aan het bestuur, p/a Korczakstraat 14335 ER Middelburg. A. Visbeen Zn. B.V., Postbus 2, 3244 ZG Nieuwe Tonge E-mail: m.lindhout@visbeen.nl WFr SuRf. <89?29l Edisonweg 4, Vlissingen Boulevard Bankert 156, Vlissingen (maritieme opleidingen)" Zorgcentrum "Cederhof" is een modern zorgcentrum, waar verzorging en verpleging wordt geboden aan 95 daarvoor geïndiceerde bewoners. De externe zorg- en dienstverlening in de zgn. 'eerste cirkel' is in ontwikkeling. Het betreft een aanstelling voor minimaal 32 uur per week. Als zorgmanager ressorteert u rechtstreeks onder de directie, waarbij er sprake kan zijn van waarneming. Als zorgmanager vallen de afdelingen verzorging verpleging huishouding linnendienst en activiteitenbegeleiding onder uw aandachtsgebieden. Hierbij geeft u direct leiding aan de teamleiders zorg- en verpleging. De functie-eisen zijn o.a.: In het bezit van een diploma verpleegkundige niveau 4 - 5, In het bezit van een diploma management op HBO niveau, Kennis hebben van het overheidsbeleid met betrekking tot de ouderenzorg, Ruime ervaring als leidinggevende in een verzorgings- en/of verpleeghuis. Een uitgebreide functieomschrijving wordt u op verzoek toegezonden. Dit geldt eveneens voor de zorgvisie. De arbeidsvoorwaarden van de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen zijn van toepassing. En psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor informatie aangaande deze vacature kunt u zich wenden tot dhr. E. de Jong, directeur, tel. 0113-342710. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van uw curriculum vitae, kunt u tot 8 november zenden naar: Stichting Ouderenzorg Kapelle Postbus 29 4421 AA Kapelle Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. Profiel De medewerker wordt o.a. belast met de zwaardere rechtspositionele en arbeidsrechtelijke vraagstukken, werving en selectie van de zwaardere operationele en staf management functies. Is vraagbaak en coach voor de HR adviseurs, behandelt (in de rol van werkgever) zaken die voorliggen bij de interne geschillen- en bezwaarschriftencommissies. Tevens fungeert u als rechterhand van de manager HR&K. Gevraagde kennis, ervaring en persoonlijkheid - een gerichte opleiding op het gebied van P&O - goede kennis van het arbeidsrecht - ervaring in een allround adviesfunctie op het werkgebied, m.n. in non-profit organisaties - coachend leiderschap - zelfbewust en organisatiesensitiviteit - pro-actief, anticiperen - implementatiekracht Bijzonderheid Het betreft een nieuwe functie, daarom wordt begonnen met een jaarcontract. Uit evaluatie zal de noodzaak tot het structureel maken van deze functie moeten blijken. Spreekt deze functie u aan, stuur dan binnen twee weken een bondige sollicitatiebrief, voorzien van motivatie en curriculum vitae, per post of per mail naar Dunantstraat 1-B, 5017 KC Tilburg, vacature@pelkmansvanberkel.nl, t.n.v. mevrouw C.C.J.M. van Berkel. P elk mans liPIÏITitm beleid en organisatie Vl projectmanagement V personeelsmanagement Ik werving selectie IBG is ISO 9001VCA**, KOMO Instal, KOMO dak en STEK gecertificeerd en presen teert zich als allround installateur voor de Zeeuwse markt. Wegens een goed gevulde orderportefeuille en een interne functieverschuiving hebben wij de volgende vacatures: Functie informatie: U geeft leiding aan een groep monteurs, u verzorgt de planning van de werken. Kortom u bent het aanspreekpunt voor de uitvoering, zowel intern als extern. Uw profiel: Minimaal een middelbaar technische opleiding installatietechniek, Enkele jaren aantoonbare ervaring in de installatietechniek, bij voorkeur in een soortgelijke functie, Bekend met regelgeving en voorschriften, Veiligheidsopleidingen basisveiligheid en veiligheid voor leidinggevenden, U kunt werken met een computer en het Microsoft Office pakket, U bent in het bezit van een rijbewijs B, Bereid tot het volgen van cursussen om de kennis up-to-date te houden. s Functie informatie: IBG werkt vooral voor opdrachtgevers in de utiliteit, (lichte) industrie en zorgsector en in stalleert vrijwel alle installaties in de betreffende vakgebieden. Van nieuwe medewerkers wordt enige ervaring verwacht en interesse in een uitdagende functie met wisselende werkzaamheden. Wij zoeken mensen die: Ervaring hebben in één van bovengenoemde functies en/of bereid zijn tot studie Een certificaat Basisveiligheid of gelijkwaardig hebben behaald of bereid zijn dit te behalen, In het bezit zijn van een rijbewijs B en Gemotiveerd zijn om een (nieuwe) uitdaging aan te gaan. Geïnteresseerd? Dan nodigen wij u uit schriftelijk of telefonisch te solliciteren. Algemeen Voor de functies geldt een fulltime dienstverband. Op bovengenoemde functies is de CAO voor de Metaal en Techniek van toepassing. Wij bieden een goed salaris gebaseerd op de CAO en afhankelijk van opleiding en ervaring. Deelname aan een spaarloonregeling behoort tot de mogelijkheden. Goede studiemogelijkheden. Afwisselend werk binnen een organisatie met een prettige werksfeer. Postbus 19, 4460 AA Goes Verrijn Stuartweg 17-19, 4462 GE Goes 'el. 0113 - 231630 fax: 0113 - 232468 e-mail: ibg-bv@planet.nl Voor informatie omtrent de vacatures kunt u terecht bij de heer W. J. Krijnsen Uw reactie zien wij graag uiterlijk 10 november 2003 tegemoet. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! WERKEN OP DE KORCZAKSCHOOL: ELKE DAG ANDERS De Korczakschool wordt onderdeel van het Regionaal Expertise Centrum Cluster 4 West-Brabant/Zeeland Meander. A. Visbeen Zn. B. V. te Nieuwe Tonge is een internationaal transport bedrijf gespecialiseerd in het transport van groente, fruit en planten van en naar het Verenigd Koninkrijk. Om ons team ervaren chauffeurs te versterken zijn wij op zoek naar Voor het vervoer van voornamelijk ADR-goederen met trekker-container oplegger in Europa (meest Duitsland en Frankrijk, af en toe Engeland ritten). Weekendwerk maakt deel uit van deze functie, maar is wel beperkt. Voor deze functie is een ADR-certificaat een vereiste. De werkzaamheden bestaan uit het ophalen van planten en stekgoed met trekker-trailer combinaties bij onze klanten in de regio Westland/Aalsmeer voor lossing in Poeldijk. Als u woonachtig bent in de regio Westland is dit een pre voor deze functie. Voor beide functies heeft u nodig: groot rijbewijs B/C/E en een chauffeursdiploma enige jaren ervaring in transport affiniteit met bederfelijke goederen als groente, fruit en planten een flexibele instelling t.a.v. werktijden Als u aan dit profiel voldoet en met ons de uitdaging aan wilt gaan, stuur ons dan binnen 14 dagen uw sollicitatie met C.V. toe. De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLG ziet het als haar belangrijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLG vindt dat diënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen. Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking met derden door 250 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten. stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen In verband met het vertrek van onze huidige medewerker, is de Stichting ZLC per 1 december 2003 op zoek naar een Voor 24 tot 32 uur per week (66,66%-88,89% dvb) Het mobiliteitscentrum voor Zorg en Welzijn in Zeeland: www.zz.nl De medeweker P&O verricht zijn/haar werkzaamheden vanuit het staf bureau. Het stafbureau, bestaande uit de afdelingen: secretariaat, financiele- en salarisadministratie en P&O, ondersteunt de clienten en werknemers in de diverse centra voor wonen en dagbesteding. Functie-inhoud: Bij aanvang van het dienstverband bestaan de hoofdtaken vooral uit het verrichten van uitvoerende werkzaamheden m.b.t. correspondentie, opstellen van arbeidscontracten, afhandeling formulieren bij diverse instanties e.d., het bijhouden van de personeelsdossiers en het opstellen van mutaties t.b.v. de salarisadministratie. Afhankelijk van de ontwikkeling van de medewerker P&O is doorgroei mogelijk naar de functie van personeelsconsulent. Daardoor zullen andere werkzaamheden aan het takenpakket toegevoegd worden zoals het coördineren en adviseren over de uitvoering van het personeelsbeleid en personeelsbegeleiding. Functieprofiel: Recent afgeronde HBO-opleiding Personeel Arbeid of hiervoor in opleiding Persoonseigenschappen zoals zelfstandigheid, initiatiefrijk, flexibel, leergierig, probleemoplossend Goede sociale en communicatieve eigenschappen Kennis van diverse softwarepakketten, zoals Word, Excel. Arbeidsvoorwaarden: zijn overeenkomstig de C.A.O. Gehandicaptenzorg. Bij aanvang wordt de functie ingedeeld in FWG-functiegroep 40 (minimaal 1.543,- tot maximaal 2.284,- bij een fulltime dienstverband). Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderopvang, spaarloonregeling, (ver)kopen dagen, pc-privé, aanvullend pensioen e.d.) geboden. De arbeidsovereenkomst wordt in eerste instantie voor één jaar aangegaan met de intentie deze hierna om te zetten in onbepaalde tijd. Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw I.M. Umbgrove, personeelsconsulent, telefoon 0113-275 651. Reageren: Indien u in aanmerking wilt komen voor bovenstaande functie, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie vóór 4 november 2003 in ons bezit zal zijn. Sollicitaties s.v.p. richten aan ViaZorg, Postbus 293, 4460 AR Goes onder vermelding van 'ZLG' medewerker P&O in de linkerbovenhoek van de envelop. Sollicitatiegesprekken vinden plaats op 13 november 2003. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Oostflakkee is een gemeente van 10.000 inwoners en bestrijkt een gebied van ruim 10.000 hectare op het Zuid-Hollandse eiland Goeree- Overflakkee. De gemeente heeft vier woonkernen: Oude-Tonge, Ooltgensplaat, Den Bommel en Achthuizen. Het gemeentehuis is gevestigd in Oude- Tonge. Oostflakkee heeft goede wegverbin dingen (ook met open baar vervoer) met de Randstad (Rotterdam ligt op ca. een halfuur reistijd), Zeeland en Brabant. Acquisitie naar aanlei ding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld Binnen de gemeentelijke organisatie, bestaande uit zeven taakgebieden, is bij het taakgebied Zorg en Samenleving plaats voor een: 32 - 40 uur per week Functie-inhoud: - adviseren aan hef college over deelgebieden van het welzijnsbeleid (o.a. jeugdbeleid, gezondheidsbeleid, sportbeleid en subsidiebeleid); - uitvoering geven aan diverse projecten (bijvoorbeeld sportstimulering); - advisering met betrekking tot welzijns-accommodatiebeleid; - behandelen van subsidieaanvragen; - vertegenwoordigen van de gemeente in uiteenlopende overlegsituaties; - onderhouden van contacten met diverse instellingen. Functie-eisen: - HBO werk- en denkniveau; - relevante opleiding en werkervaring. Voorts beschikt u over een klantgerichte instelling en goede contactuele eigenschappen. Daarnaast kunt u zelf standig werken en heeft u gevoel voor maatschappelijke en politiek-bestuurlijke verhoudingen. Wij bieden: Afhankelijk van werkervaring en opleiding zal benoeming plaatsvinden in niveau 9 (minimaal 2140,00 en maximaal 3164,00 bruto per maand bij een volledig dienstverband). De gemeente biedt een goede werksfeer en kent een flexibele invulling van de werkweek. Binnen onze secundaire arbeidsvoorwaarden vallen ondermeer een reiskostenregeling en een pc-privé project. Inlichtingen en sollicitaties Inlichtingen kunnen worden verkregen bij het hoofd van het taakgebied Z&S, mevrouw A.N. Hoogendoorn. Vragen omtrent de sollicitatieprocedure kunt u stellen aan mevrouw S.P. van de Water van het taakgebied BBCO. Beiden zijn te bereiken via het telefoonnummer 0187 - 64 22 00. Uw sollicitatiebrief met cv kunt u tot 7 november 2003 sturen aan het college van burge meester en wethouders van Oostflakkee, Postbus 75, 3255 ZH te Oude-Tonge. U kunt uw sollicitatiebrief ook mailen naar info@oostflakkee.nl. r OPEN DAG Aquatische Ecotechnologie (watermanagement) Chemie Bouwkunde Civiele Techniek Logistiek Technische Vervoerskunde* Maritiem Officier* Elektrotechniek Werktuigbouwkunde Algemene Operationele Technologie (industrial engineering) Informatica Verpleegkunde Vroedkunde Kaderopleiding in de Gezondheidszorg Bedrijfseconomie Management, Economie en Recht Commerciële Economie Communicatie IBL-Toerisme International Business and Management Studies Bedrijfskundige Informatica Leraar Basisonderwijs (Pabo)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 43