Zeeuwse Bibliotheek M0ENS Een grote mond. W \L emulsion holland bv ^=1 I assistent factory manager (m/v) Dit keer vragen we iets heel speciaals van u. HYDRO 1 PROCESOPERATOR (M/V) 1 E&l STORINGSTECHNICUS (M/V) 1 BEDRIJFSVERPLEEGKUNDIGE (M/V) AMBTELIJK SECRETARIS (MA/) allround LOODGIETER/ INSTALLATIEMONTEUR en SERVICEMONTEUR VOOR GASTOESTELLEN Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid We hebben het over veiligheid Voor mij is 'arbeidsomstandig heden' geen vaag begrip. Inspecteur Major Hazard Control v/m Werken bij het 1'tïlA Als je verder denkt Je bent altijd betrokken bij SZW Arcus Voorzitter Raad van Toezicht Astma Fonds H Werken in zorg en welzijn? Kijk op www.zz.nl VERZORGENDE VERZORGENDE/BEGELEIDER VERZORGENDEN Meer weten of solliciteren? kijk op www.zz.nl of bel: 0113 250073 ViaZorg werkt voor zorg en welzijn 1 spierziekte A.L.5. te lijf. Giro 10e 00e Emulsion Holland B.V. is gevestigd te Zierikzee en maakt emulgatoren voor de levensmiddelenindustrie. Deze emulgatoren worden toegepast in tal van levens middelen zoals chocola, ijs, brood enzovoort. Het bedrijf in Zierikzee, dat 12 medewerkers telt, verzorgt zowel productie als verkoop van emulgatoren. Emulsion Holland B.V. is een internationaal opererend bedrijf. Onlangs is een vacature ontstaan voor de functie van: De functie: In deze functie ondersteun je de factorymanager bij de voortgang, de kwaliteit, de planning en het technisch onderhoud. Er wordt geproduceerd in een team van 7 medewerkers, in semi-continudiensten. Je stuurt deze medewerkers aan, maar werkt zelf ook mee. Je vervangt de factorymanager bij diens afwezigheid. Kortom, een veelzijdige en afwisselende functie in een groeiende onderneming. Het functie-profiel: Om deze functie goed te kunnen vervullen heb je een Vapro B of MBO-opleiding levensmiddelentechnologie met succes afgerond. Je hebt ruime ervaring met productie processen, bij voorkeur in de levensmiddelenbranche. Enige ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Je bent flexibel, actief en initiatiefrijk. Daarnaast ben je in staat om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Je bent bereid in de bedrijfsomgeving te komen wonen. Wanneer je verder ook nog stressbestendig bent en over een gezonde dosis humor beschikt dan is deze functie je "op het lijf geschreven". Interesse? Als je jezelf in dit profiel herkent, stuur dan je sollicitatiebrief met c.v. binnen twee weken, aan Emulsion Holland B.V., ter attentie van mevrouw B. van Wingen, afdeling P&O, per adres: Postbus 9,4300 AA Zierikzee. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kun je contact opnemen met de heer M. Holkers, factorymanager, telefoon 0111-413316. De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instel ling in de provincie Zeeland en één van de toonaan gevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten schappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinciale Bibliotheekcentrale. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele eve nementen. De Zeeuwse Bibliotheek leent per jaar meer dan 750.000 publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, biblio theken, instellingen en particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 170 mensen. Ten behoeve van de ondernemingsraad ontstaat de vacature van: voor 11 uur per week in vast dienstverband. De functie valt organiek onder het secretariaat van de Zeeuwse Bibliotheek. De ambtelijk secretaris is inhoudelijk verantwoording schuldig aan (de voorzitter van) de ondernemingsraad. FUNCTIE-INFORMATIE: organiseren en notuleren van vergaderingen; beleidsmatige ondersteuning van de ondernemingsraad; administratieve ondersteuning van de ondernemingsraad. FUNCTIEPROFIEL: MBO denk- en werkniveau; zeer ruime relevante werkervaring of de bereidheid deze ervaring d.m.v. studie op te bouwen; affiniteit met medezeggenschap en arbeids- en organisatie vraagstukken; flexibele werkhouding; goede contactuele eigenschappen; redactionele vaardigheden. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 594,16 (schaal 7, aanloopniveau) tot maximaal 817,82 (schaal 8, functieniveau) bruto per maand bij een 11-urige werkweek. Beneden de leeftijd van 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze prioriteitsgroepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinderopvang. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een vertegenwoordiging van de ondernemingsraad wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door mevrouw A.C.M. Mes- Meijs (voorzitter van de ondernemingsraad), telefoon: 0118-654253. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 5 november 2003 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken Zeeuwse Bibliotheek, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2003/09/02. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg postbus 8004 4330 EA Middelburg tel. 0118 65 40 00 fax 0118 65 40 01 www.zeeuwsebibliotheek.nl Loodgieters Installatietechniek BV Wij zouden graag in contact komen met een welke ons team op een prettige manier wil komen versterken. Schrijf of kom gewoon eens langs. Rudi Moens Installatietechniek Handelsweg 1 KTuiii?' De werkgelegenheid in ons land bevorderen. Door middel van wetgeving een inkomensvoor ziening veiligstellen voor iedereen die onvrijwillig zonder werk is - SZW zorgt ervoor. Een verantwoorde lijkheid die flink wat van onze organisatie vergt. Wij zijn op zoek naar collega's die gericht zijn op het behalen van resultaten en gevoel hebben voor de maatschappelijke omgeving. De Arbeids inspectie houdt toezicht op de naleving van wet- en regelgeving op het gebied van arbeidsomstandigheden, arbeidsmarkt, arbeidsvoorwaarden en arbeidsverhoudingen. De Arbeidsinspectie is gevestigd te Den Haag en heeft kantoren in Amsterdam, Arnhem, Groningen, Roermond, Rotterdam en Utrecht. Voor het kantoor in Rotterdam zijn we op zoek naar een Bedrijven waar gevaarlijke stoffen een majeur risico ten aanzien van de veiligheid met zich mee brengen, worden door de overheid verplicht een preventiebeleid zware ongevallen te voeren en daarover te rapporteren. U beoordeelt deze rapporten op juistheid en compleetheid, controleert het gevoerde veilig, heidsbeleid, en neemt in uw beoordeling tevens de technische integriteit van de installaties mee. Daarnaast onderzoekt u in de bedrijven de klachten en ongevallen die betrekking hebben op procesveiligheid en gevaarlijke stoffen. Omdat de Arbeidsinspectie een telewerkende organisatie is, werkt u in beginsel vanuit huis. Naast een acade mische of HBO-opleiding hebt u gedetailleerde kennis van en ruime ervaring met procestechniek en -veiligheid. U hebt een diploma Hogere Veiligheidskunde (HVK), behaald bij PHOV.Toptech (MOSHE) of bij een ander gelijkwaardig buiten lands instituut. Bovendien hebt u het diploma Buitengewoon Opsporingsambtenaar (BOA) dan wel de ambitie dit te behalen. Ook verwachten wij van u de ambitie tot het volgen van o.a. onze interne Major Hazard Control-opleiding (MHC). Qua persoon bent u analytisch, doelgericht en vasthoudend, en toont u inzicht in ontwikkelingen op vakmatig, maatschappelijk en politiek terrein. Een assessmentonderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 3.945,77 bruto per maand, op basis van een 36-urige werkweek. Informatie: de heer ing. G. Oostveen, manager inspectie, telefoon 010-4798402, of de heer ing.T.Terstegge, teamleider, telefoon 010-4798495, Uitgebreide functie-informatie vindt u op www.szw.nl Meer weten of reageren? Uw brief en c.v. kunt u binnen 14 dagen, o.v.v. vac.nr. 6I/03-22/PZC, sturen naar het ministerie van SZW, directie PO&I, t.a.v. mevrouw L. Kotan-Ercul, kamer C3-09, postbus 908012509 LV Den Haag. De secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder mogelijkheden voor flexibele werktijden, kinderopvang en ouderschapsverlof, zijn bij SZW prima geregeld. Bij SZW krijgen arbeidsgehandicapten, allochtonen en vrouwen voorrang bij gelijke geschiktheid. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. few m zorgcentra OOSTERSCHELDE THUISZORG Stichting Arcus zorgcentra en Stichting Oosterschelde Thuiszorg hebben de handen ineengeslagen om als één zorgorganisatie een totaalpakket aan zorg in de Oosterschelderegio te kunnen bieden, passend bij de veranderende vraag van cliënten. De samenwerking wordt onderstreept door de voorgenomen fusie op I januari 2004, waardoor een organisatie ontstaat met ruim 2000 medewerkers (jaarlijkse exploitatie ca. 49 miljoen euro). De missie is een partner te zijn in zorg, welzijn en wonen. De gefuseerde organisatie zal een bestuursstructuur kennen volgens het Raad van Toezlchtmodel (health care governance-model). Het Bestuur van de nieuwe organisatie wordt gevormd door een tweehoofdige Raad van Bestuur. Voor de Raad van Toezicht wordt een voorzitter gezocht. Toelichting: De Raad van Toezicht wordt samengesteld vanuit de Raden van Toezicht van beide fuserende organisaties. Ondernemingsraad en Cliëntenraad dragen beide een lid voor. De voorzitter is een nieuw te benoemen functionaris. Functie: Van de voorzitter wordt verwacht dat deze een team-builder is. Hij/zij is in staat leiding te geven aan de vergaderingen, heeft tijd beschikbaar en kan de organisatie represente ren. Profiel: U heeft ruime bestuurlijke ervaring en een grote maatschappelijke betrokkenheid. U hebt affiniteit met de zorg. U kent het Raad van Toezicht-model. U beschikt over een breed netwerk. U heeft ervaring met het leiden van een grote organisatie en ervaring als werkgever. U woont bij voorkeur in de Oosterschelderegio. Indien u belangstelling heeft voor deze functie, kunt u deze kenbaar maken, tot 10 november 2003 per brief met c.v. aan de heer J.L. Flach, Postbus 714325 ZH Renesse. Voor nadere informatie kunt u bellen (01 I I461280. Een op de tien mensen heeft ma Fonds meer doen. Daartoe last van luchtwegklachten zoals astma en COPD (chronische bronchitis en longemfyseem). Het Astma Fonds zet zich in voor deze mensen. Op het gebied van collectieve belangenbehartiging wil het Ast- wordt een landelijk netwerk van 27 regioraden gevormd. Hiervoor zoeken we belangenbehartigers met verbale kwaliteiten. interesse? Meer weten? Voor meer informatie kunt u te recht op www.astmafonds.nli bellen naar (033) 43412 77. L HYDRO AGRI SLUISKIL B.V. is een der grootste en modernste producen ten van stikstofmeststof fen ter wereld. Onze fabrieken zijn gevestigd in het Zeeuws-Vlaamse Sluiskil, aan het kanaal Gent-Terneuzen. Met circa 700 medewerkers produceren wij jaarlijks meer dan 3 miljoen ton hoogwaardige stikstof meststoffen. De maat schappij maakt deel uit van de Noorse internatio nale groep Norsk Hydro. BEURSGANG AGRI DIVISIE De Raad van Bestuur van Norsk Hydro heeft op 19 juni te kennen gegeven dat er voorbereidingen getroffen worden tot op richting van Agri als een afzonderlijke Noorse on derneming, die genoteerd wordt op de effecten beurs van Oslo. De Agri divisie heeft de afgelopen jaren een succesvolle om mekeer doorgemaakt en bevindt zich nu in een goede positie voor een winstgevende groei. Internet: www.has.hydro.com www.Hydro.com www.dekanaalzone.nl f= In Sluiskil hebben wij plaatsingsmogelijkheden voor Binnen onze productie afdeling Ammoniak zal hij/zij verantwoordelijk zijn voor de volgende taken: het in teamverband bedienen, controleren en bijsturen van het productieproces; het doorlopend bewaken van de productkwaliteit. Voor deze functies verwachten wij van de kandidaat: een MTS VAPRO C (of hiervoor studerend) niveau, richting procestechniek; bereidheid om in vijfploegendienst te werken (volcontinu). Binnen onze onderhoudsafdeling Elektriciteit en Instrumentatie zal hij/zij verantwoordelijk zijn voor de volgende taken: het onderhouden en herstellen van elektrische- en meet- en regelsystemen van productieprocessen; het controleren en testen van beveiligingen zowel elektrisch als procestechnisch. Deze werkzaamheden worden uitgevoerd in de productieafdelingen en in de werkplaats. Voor deze functie verwachten wij van de kandidaat: een MTS opleiding richting Elektro, Meet Regeltechniek; bereidheid om in zevenploegendienst te werken (volcontinu). Ons bedrijf heeft een eigen gecertificeerde ARBO dienst. Binnen een basispakket van professionele ARBO diensten is hij/zij bij de Medische Dienst verantwoordelijk voor de volgende taken: het verlenen van eerste hulp en het organiseren/uitvoeren van periodiek medisch onderzoek; het verrichten van diverse ARBO taken zoals ergonomisch onderzoek en geluidstest; affiniteit met arbeidshygiëne is een pre. Voor deze functie verwachten wij van de kandidaat: een opleiding Verpleegkundige A met ervaring HBO-V; bereidheid om in tweeploegendienst dagdienstweek te werken (consignatieregeling is ook van toepassing). Voor alle kandidaten geldt dat ze beschikken over kennis van de Engelse taal, goede contactuele eigenschappen en teamgeest bezitten. Ook wordt veel belang gehecht aan het naleven van veiligheids- en milieuvoorschriften en het afleveren van veilig en ordentelijk werk, zowel bij het zelfstandig als in teamverband functioneren. Wij bieden een moderne en dynamische werkomgeving, een gevarieerde baan, een aantrek kelijk salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen hun schriftelijke sollicitatie voor 14 november richten aan: Hydro Agri Sluiskil B.V. t.a.v. Personeelsdienst, Postbus 2, 4540 AA Sluiskil E-mail: jo van durme@hydro.com Verdere informatie kan worden ingewonnen bij de heer Jo Van Durme, Manager Human Resource^ (tel.0115-474848). Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op www.zz.nl vindt u vacatures van de zorg en welzijnssector in Zeeland met uitgebreide informatie. Wij zijn onder andere op zoek naar: Uren in overleg Stichting Werkt voor Ouderen, Viissingen BEGELEIDER Voor 30 uur per week ZLG, De Tiende, Goes Meerdere contractvormen bespreekbaar Verpleeghuis De Vliedberg, Koudekerke Voor 20 en 11 uur per week Ter Weel, locaties Goes en Krabbendijke |v. A.I.S. Centrunt-Amsterdam ^ftb-enwerking met het Prinses Beatrix Fonds Een meewerkend voorman die ook graag zelf de handen uit de mouwen steekt r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38