Eindelijk een baan die echt bij je past? Jecpool Elektro- monteurs Installatie monteurs VAKMAN/VROUW LGEWOON DOENl KENT PZC ->r randstad techniek Algemeen Administratief Medewerker W7 Ito VERTEGENWOORDIGER m/v Justitie Medewerker Financiën en Bedrijfsvoering Junior verkoopadviseur Servicemedewerker Bankhal Sociaal-maatschappelijk werker B-Verpleegkundige Procesoperators Vedior HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT. GIRO 8829 LEIDEN jij hebt kennis van techniek www.pzc.nl/kleintjesmarkt MICHEL |v L1PLIJN iOO/o winst is voor je club! GROTE CLUBACTIE Openbaar Ministerie, Arrondissementsparket Middelburg Vedior Financials Vedior Medical Square Vedior Industrie zaterdag 25 oktober 2003 hoogst persoonlijk wij van mensen VAKBEKWAME TIMMERLIEDEN [AANKOMEND] ALLROUND gewoon: geld voor je club! Wat houdt de functie in? U levert een wezenlijk aandeel in de administratieve werkzaamheden van het parket. U registreert aan de hand van vastgestelde procedures inkomende processen-verbaal en daarmee verband houdende correspondentie. U bent verantwoordelijk voor het samenstellen en completeren van strafdossiers. U voert registraties met betrekking tot inkomende strafzaken en bewaakt gestelde termijnen. U beantwoordt telefonische vragen en verzoeken met betrekking tot strafzaken. U geeft telefonisch vragen en opdrachten door aan externe instanties. Wat zijn de functie-eisen? U beschikt over een MEAO of gelijkwaardig werk- en denkniveau en goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheid. Voorts beschikt u over de vaardigheden accuratesse, stressbestendigheid,'resultaat gerichtheid. U bent zelfstandig en kunt planmatig werken. U heeft ervaring in het werken met geautomatiseerde systemen. Salaris Het salaris bedraagt minimaal 1.448,49 en maximaal 2.011,31 [schaal 4] bruto per maand bij een 36-urige werkweek, exclusief 8% vakantietoeslag. Standplaats Middelburg. Voorkeursgroepen Justitie wil de samenstelling van haar personeelsbestand in overeenstemming brengen met die van de samenleving. Bent u vrouw, allochtoon of arbeidsgehandicapt, dan wordt u nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Met het oog op het samenwerkingsverband tussen de arrondissementsparketten Middelburg en Breda dient u bereid te zijn om voor bepaalde tijd werkzaamheden te verrichten op het parket Breda. De tijdelijke aanstelling in betreffende functie is voor twee jaar. In verband met werkzaamheden in de strafrechtketen is een antecedentenonderzoek onderdeel van de selectieprocedure. De vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. Leuke functie? Inlichtingen over de functie kunnen worden ingewonnen bij de heer L.A. de Visser, assistent manager, telefoon [0118] 67 73 53. Inlichtingen over de selectieprocedure kunnen worden ingewonnen bij mevrouw P.M.A.E. Martens, medewerker rechtspositie, telefoon [0118] 67 74 32. Solliciteren? Bent u iemand die trots wil zijn op zijn werk, daarbij kritisch op zichzelf en zijn omgeving blijft en mee wil groeien met het Openbaar Ministerie in beweging, dan kunt u een schriftelijke sollicitatie onder vermelding van vacaturenummer MID2003/02 vóór 8 november 2003 richten aan: Arrondissementsparket Breda, ter attentie van Cluster Personeel, Postbus 901 12, 4800 RA Breda. De eerste sollicitatiegesprekken zullen in week 47 plaatsvinden. Want een Vedior consulent luistert, stelt precies de goede vragen en gaat vervolgens hard voor je aan het werk. Waardoor je via ons altijd een baan vindt die naadloos past bij je wensen, je ambities en je manier van leven. Je kunt nu aan de slag in een van de volgende functies (m/v): Voor een periode van 6 maanden zijn wij op zoek naar een full-time medewerker Financiën en Bedrijfsvoering. Je taken in deze functie zijn het verwerken van facturen, opstellen van declaraties, budgetbewaking, opstellen van financiële adviezen, coördineren van de planning en controlcyclus en beheer van het tijdregistratiesysteem Windex. Je hebt een HEAO-BE of HEAO-AC diploma. Meer informatie krijg je bij Vedior Financials, Kolvernierstraat 2, Vlissingen, tel. (0118) 41 26 20 en bij Vedior Financials, Pottenbakkerssingel 10, Middelburg, tel. (0118) 623855 of bij Vedior Financials, Grote Markt 12, Goes, tel. (0113) 22 32 20. Voor de afdeling Retail van een bancaire instelling zoeken wij een junior verkoopadviseur. Je bent het eerste aanspreekpunt, en op professionele wijze sta je klanten te woord. Je geeft advies over bank- producten/-diensten en verwijst door naar gespecialiseerde adviseurs. Ben je commercieel en heb je een MBO-diploma? Dan is dit een uitdagende baan met goede perspectieven! Geïnteresseerd in deze functie? Bel of kom langs (op dinsdag of vrijdag) bij Vedior Financials, Oude Haven 15, Zierikzee, tel. (0111) 45 08 78. Wij zijn op zoek naar een full-time servicemedewerker Bankhal. Je interpreteert de klantvraag, maakt afspraken met een adviseur, herkent en registreert signalen, je verstrekt informatie, behandelt klachten en initieert verbeteracties. Je hebt een functiegerichte MBO-opleiding afgerond. In deze functie heb je zicht op een vast dienstverband.Neem voor meer informatie contact op met Vedior Financials, Kolvernierstraat 2, Vlissingen, tel. (0118) 41 26 20 of met Vedior Financials, Pottenbakkerssingel 10, Middelburg, tel. (0118) 623855 of met Vedior Financials, Grote Markt 12, Goes, tel. (0113) 22 32 20. In deze functie vallen verschillende projecten onder jouw verantwoordelijkheid. Alle met één centraal thema: 'jongeren'. Je hebt ervaring met binnen- en buitenschoolse opvang, begeleiden van jeugdsozen en beleidsinnovatie. Verder beschik je over een relevante HBO-opleiding, eigen vervoer en woon je in West-Zeeüws-Vlaanderen. Heb je altijd iets voor de jeugd willen betekenen? Neem dan snel contact op met Corjne Dekker of Martijn Doens, Brouwerijstraat 1, Oostburg, tel. (0117) 45 47 60. Langskomen bij één van onze andere vestigingen is ook mogelijk: Stadhuisplein 53-55, Terneuzen, tel. (0115) 68 98 60 of bij Vismarkt 5a, Hulst, tel. (0114) 31 61 00. Wij zoeken gediplomeerde B-verpleegkundigen of HBO-V'ers. Je kunt aan de slag in de kinder- en jeugdpsychiatrie, maar ook in de verslavingszorg. Gaat je voorkeur uit naar de behandeling of begeleiding van volwassenen met acute of chronisch psychiatrische klachten of ouderen? Ook dan bieden wij zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Interesse? Bel of kom langs bij Vedior Medical Square en vraag naar Pietha Spruijt of Antiinnet van Zoelen, Grote Markt 12, Goes, tel. (0113) 22 32 20. I Vooreen petro-chemisch bedrijf zoeken wij procesoperators. Je werkzaamheden bestaan uit het uitvoeren van bedieningswerkzaamheden aan de toegewezen apparatuur en installaties. Het betreft chemische, fysische of mechanische processen om de productie te onderhouden. Je hebt de VAPRO-B opleiding afgerond in-de richting van de procestechniek en je bezit een VCA veiligheidsdiploma. Heb je interesse? Neem contact op met Jacqueline Bijman op telefoonnummer (0115) 68 98 43 voor meer informatie of een afspraak voor een inschrijving. Langskomen bij één van onze vestigingen kan natuurlijk ook: Stadhuisplein 53-55, Terneuzen, tel. (0115) 68 98 60 of Vismarkt 5a, Hulst, tel. (0114) 31 61 00 of Brouwerijstraat 1, Oostburg, tel. (0117) 45 47 60. www.vedior.nl The Better Match Dagmar van Hoecke 011564 03 45 Axelsestraat 8 Terneuzen procesoperators m/v Voor een relatie in de omgeving van Terneuzen zijn wij op zoek naar ervaren procesoperators. De vereiste opleiding is mts (NL) of A2 (BE) richting elektro techniek, werktuigbouwkunde, procestechniek of scheeps- werktuigkunde of tenminste de opleiding Vapro-B. Wij verwachten van u een dynamische en flexibele instelling, de capaciteit om zowel zelfstandig als in teamverband te kunnen werken en de bereidheid om in volcontinuedienst te werken (vijf-ploegendienst). Het betreft een vacature voor de duur van 1 tot 2 jaar. Indien u interesse heeft willen wij graag met u kennismaken! kijk voor meer banen op www.randstad.nl BOUWBEDRIJF GEERTSE v.o.f Dorpsdijk 14 4354 AC Vrouwenpolder Tel. 0118-591320 Fax 0118 - 593274 Bouwbedrijf Geertse v.o.f. is een bouwonderneming in de burgerlijke en utiliteitsbouw die zich richt op kleinere projekten. Naast nieuwbouw en verbouw verzorgen wij ook machi naal timmerwerk. Binnen onze organisatie is wegens een groeiende orderportefeuille en het vertrek van een van onze collega's plaats voor die ons team komen versterken. Wij vragen: een flexibele en klantvriendelijke instelling een afgeronde primaire opleiding een leeftijd van minimaal 25 jaar Wij bieden: een goed salaris conform de CAO een eigen bedrijfsauto prettige werkomstandigheden Voor meer informatie en sollicitatie naar de vacatures kan contact worden opgenomen met Jan Geertse, telefoon 0118-591320. Gemakkelijk zoeken in de duizenden rubrieksadvertenties Tecpool is een landelijk opererende deta cheringsorganisatie voor de technische sector. Kandidaten die solliciteren bij Tecpool komen in aanmerking voor een vaste baan. Werkomschrijving: Bedraden en aansluiten van diverse midden- en laagspanningsinstallaties Eisen Opleiding: LTS elektrotechniek In bezit van VCA-1, of bereid dit te halen Werkomschrijving: Aanleg van diverse installaties in de utiliteits bouw en woningbouw Eisen Opleiding: LTS MTS Heeft u belangstelling, neem dan contact op: Tecpool Vlissingen Boulevard Bankert 230 - 4382 AC Vlissingen Tel. 0118-440199 - Fax 0118-440048 info@tecpool.nl U vindt altijd wat u zoekt www.pzc.nl/kleintiesmarkt Vi'I r, V. I itrwt voor Vakwerk Michel Liplijn is het adres voor alle werkzaamheden voor particulieren en bedrijven met als specialiteit het plaatsen van complete badkamers en tegelwerken. Vanwege sterke groei zijn wij op zoek naar een Functie-e tien: Affiniteit met het plaatsen van badkamers.. Ervaring met loodgieters- en tegelwerkzaamheden is een pré. Zelfstandige, gemotiveerde en flexibele werkinstelling. Oog voor service en de wensen van de klant. Leeftijd tot 35 jaar. Wig bieden: Zeer afwisselende werkzaamheden. Goede beloning en arbeidsvoorwaarden volgens de bouw CAO. Uw sollicitatie met CV kunt u binnen 14 dagen na verschijning van deze krant richten aan: Michel Liplijn, Vroon la ndseweg 96, 4421 GL Kapelle Telefoon (0113) 330705 of (06) 53366603 O Kent is een groeiende onderneming. Onderdeel van de sterke internationale organisatie Premier Farnell. Deze levert meer dan 40Ö.000 elektronische compo nenten en industriële producten aan Europa. Noord- Amerika en Azië. Premier Farnell heeft Nederland als groei markt gedefinieerd voor hoogwaardige onderhoudsproducten van Kent ten behoeve van de automotive industrie en industrië le productiebedrijven. Ons doel is om de behoeften van onze klanten zo goed mogelijk te begrijpen. Wij maken gebruik van de nieuwste tech nologieën en markt onderzoeken om de service te verlenen die geheel voldoet aan de verwachtingen van onze klanten. Binnen de divisie Kent Industrial hebben wij in de regio Zeeland een vacature voor een: Kent is de handelsnaam voor hoogwaardige industriële onderhoudsproducten, die worden geleverd door een professioneel verkoopteam. Een team dat trots is op de goede kwaliteit van haar producten en op de service die Kent haar klanten biedt. Om te voldoen aan de wensen van onze klanten, willen wij aan onze flexibiliteit blijven bouwen en ons verkoopteam in Nederland uitbreiden. Beschik jij over: een technische achtergrond op MBO-niveau zodat je je kunt inleven in de vraagstelling van onze klanten en vervolgens goed advies kunt geven een sterk doorzettingsvermogen om gemiddeld zo'n 8 bezoeken per dag af te leggen verkoopervaring met aantoonbare positieve resultaten een resultaatgerichte positieve instelling en voldoende overtuigingskracht, waardoor het schrijven van orders üsance wordt een flexibele aanpak en de bereidheid om te leren een redelijke beheersing van de Engelse taal een geldig rijbewijs. Als je al deze vragen met ja kunt beantwoorden, dan willen wij graag kennis met je maken. Wij bieden je: een aantrekkelijk salaris met bonus en goede secundaire arbeidsvoorwaarden een auto van de zaak de uitdaging om lid te zijn van een internationaal winning team. Je kunt je CV en brief met motivatie binnen 10 dagen sturen naar: Kent, t.a.v. Désirée Driessen, Postbus 221, 5680 AE Best. Voor meer informatie kun je bellen naar 0499 - 331917 of kijken op: www.kenteurope.com. Al vanaf €2,50 per. maand helpt u Afrika om zelf een menswaardig (/a^REF FLYING DOCTORS bestaan op te bouwen. Tel 071-5769476 of www.amref.nl J g selfsupporting Africa www.justitie.nl Justitie werkt aan een veilige en rechtvaardige samenleving. Zij waarborgt de rechten van burgers. Rechtszekerheid, techtsbeschermingen rechtsgelijkheid staan daarbij voorop. Justitie draagt verantwoordelijkheid voor criminaliteitspreventie, wetgeving, rechtshandhaving en het uitvoeren van straffen en maatregelen. Hierbij werkt Justitie tarnen met anderen, binnen en buiten de overheid. Van haar medewerkers verwacht Justitie integriteit, bekwaamheid en betrokkenheid. Ministerie van Justitie v/m 36uur (tijdelijkvoordeduurvan2jaar) Het Openbaar Ministerie is belast met de strafrechtelijke handhaving van de rechtsorde door de opsporing en vervolging van strafbare feiten en de tenuitvoerlegging van rechterlijke beslissingen. Het parket Middelburg vervult deze taken in een arrondissement dat samenvalt met de provincie Zeeland. Het parket richt zich daarbij met name op de lokale veiligheidszorg en werkt nauw samen met de regiopolitie Zeeland, de gemeenten en andere belangrijke partners op het gebied van veiligheid. Het parket is volop in beweging: kwaliteitsverbetering staat hoog in het vaandel; dat heeft inmiddels geleid tot het behalen van het ISO-9001 certificaat voor alle primaire processen. Het parket werkt nauw samen met het arrondissementsparket te Breda. De administratieve verwerking van deze sollicitatieprocedure vindt dan ook plaats in Breda. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37