0 Dit keer vragen we iets heel speciaals van u. Een grote mond. RESPECT is één van onze kernbegrippen W Rucphengroen en recreatief SOCIOTHERAPEUT (m/v) SOCIAAL-PYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE (m/v) APPLICATIEBEHEERDER (m/v) Hoofd bureau Uitvoering m/v Senior beleidsmedewerker civiele techniek m/v Senior medewerker vergunningen en toezicht m/v G G Z W N B Total TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND zoek respect aandacht De functie interesse? Meer weten? Astma Fonds ter versterking van de sectie Electro Instrumentation een Electro - Instrumentatie Engineer m/v Voor inlichtingen omtrent de functies: sociotherapeut: de heer A. van Dam, afdelingshoofd, tel. 0165-562622 mevrouw C. Dekker, waarnemend afdelingshoofd, tel. 0165-555800 sociaal-psychiatrisch verpleegkundige: de heer A. Kommers, clustermanager forensische psychiatrie, tel. 0164-289210 applicatiebeheerder: mevrouw A. Ketelaars, applicatiebeheerder, tel. 0164-289121 (vacaturenummer VOV/03/149) (vacaturenummer VOV/03/150) (vacaturenummer EAD/03/151) Geestelijke Gezondheidszorg Westelijk Noord - Brabantl heeft meer Uw sollicitatie kunt u, onder vermelding van hei betreffende vacaturenummer, binnen 14 dagen, pere-maj richten aan personeelsadministratie@ggzwnb.nl, of schriftelijk aan: GGZ WNB, Dienst Personeelszaken, Organisatie Opleidingen t.a.v. mevrouw M. Jacobs, personeelsconsulent?, Postbus 3714600 AJ Bergen op Zoom Een op de tien mensen heeft last van luchtwegklachten zo als astma en C0PD (chroni sche bronchitis en longemfy seem). Het Astma Fonds zet zich in voor deze mensen. Op het gebied van collectieve be langenbehartiging wil het Ast ma Fonds meer doen. Daar toe wordt een een landelijk netwerk van 27 regioraden gevormd. Hiervoor zoeken wij belangenbehartigers met ver bale kwaliteiten. Het gaat erom dat u op be stuurlijk niveau de juiste men sen weet te overtuigen om maatregelen te nemen in het belang van mensen met luchtwegklachten. Bijvoor beeld door speciaal aandacht te vragen voor de problema tiek van mensen met astma of COPD bij zorgverzekeraars of door bij gemeenten aan te dringen op rookvrije taxi's, etc. Voor meer informatie kunt u terecht op www.astmafonds.nl of bellen naar (035) 43412 77. De gemeente Rucphen is een gemeente waar meer dan 22.600 inwoners in een groene omgeving wonen. Een gemeente om ook recreatief te vertoeven. Bij de sector Gemeentewerken zijn de volgende functies vacant: voor 36 uur per week, vacaturenummer: VUV8 '■i* F unctie-informatie: Tot het taakgebied van het bureau Uitvoering behoren o.a. de zorg voor de wegen, riolering, groenvoorziening en gemeentelijke gebouwen. Tevens wordt de afvalverwijdering inclusief milieustraat aangestuurd, alsmede de technische dienst en de opslagplaats. U geeft leiding aan het bureau (direct'aan 6 opzichters en indirect aan 35 buitendienstmedewerkers). Als lid van de sectorleiding geeft u mede richting aan de beleidsontwikkeling binnen de sector en bent u verantwoordelijk voor de beleidsvoorbereiding van zaken die uw bureau betreffen. U levert tevens een bijdrage aan het totstandkomen van de gemeentebegroting en -rekening. Functie-eisen: Voor een goede vervulling van de functie beschikt u naast een grote mate van gedrevenheid en betrokkenheid over een bedrijfsmatige, resultaat- en klantgerichte instelling. U heeft een hto-opleiding afgerond, bij voorkeur richting civiele techniek. Meeijarige leiding gevende ervaring op relevante vakgebieden van gemeentewerken is noodzakelijk. Daarnaast heeft u aantoonbare leidinggevende kwaliteiten en het vermogen tot samenwerken. U beschikt uiteraard over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden. Salaris: Functionele schaal 11 (minimaal 2.778,— bruto per maand), uitloopschaal 12 (maximaal 4.609,— bruto per maand). voor 36 uur per week, vacaturenummer: VVB2 Functie-inhoud: U zult zich voornamelijk bezighouden met het volledig voor bereiden van civieltechnische werken. U coördineert en begeleidt voorbereidende werkzaamheden die door derden worden uitgevoerd. Daarnaast wordt van u verwacht dat u 'inspraak procedures organiseert en begeleidt. Functie-eisen: U bent in het bezit van een diploma hto-civiele techniek. Ervaring met genoemde werkzaamheden en geautomatiseerde beheerssystemen is noodzakelijk. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en beschikt uiteraard over goede redactionele en communicatieve eigenschappen. U dient kennis te hebben van de RAW-systematiek en in het bezit te zijn van rijbewijs-B. Salaris: Functionele schaal 10 (minimaal 2.312,— bruto per maand), uitloopschaal 11 (maximaal 4.053,— bruto per maand). Bij de sector Bestuurlijke zaken is de volgende functie vacant: voor 36 uur per week, vacaturenummer: VAZ9 Functie-informatie: Van u wordt verwacht dat u fungeert als aanspreekpunt voor de klanten en als vakinhoudelijk aanspreekpunt voor de medewerkers en het bureauhoofd. U zult zich voornamelijk bezighouden met het behandelen en toetsen van bouwaanvragen en het adviseren ten aanzien van het bouwbesluit, de welstand, slopen, (duurzaam) bouwen en gebruiksvergunningen. Ook verdeelt, coördineert en bewaakt u de dagelijkse werkzaamheden. Functie-eisen: U heeft een relevante opleiding op hbo-niveau afgerond en gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. Relevante ervaring op het werkterrein is noodzakelijk. U heeft het vermogen om zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Uiteraard beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Salaris: Deze functie moet nog worden gewaardeerd. Voorlopig functionele schaal 9 (minimaal 2.140,— bruto per maand), uitloopschaal 10 (maximaal 3.518,— bruto per maand). Informatie: Meer informatie over de functies en over de gemeente Rucphen vindt u op internet onder www.rucphen.nl. Voor nadere informatie over de functie-inhoud kunt u contact opnemen met de heer ing. A.J.C. van Dorst, sectorhoofd Gemeentewerken, tel. (0165) 34 96 00 (VUV8), de heer J.M. Morsink, bureauhoofd Voorbereiding, tel. (0165) 34 96 41 (VVB2) en de heer H.C. van Huiten, bureauhoofd Algemene Zaken, tel. (0165) 34 97 01 (VAZ9). Sollicitaties: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae dient u voor 7 november 2003 te zenden aan burgemeester en wethouders van Rucphen, Postbus 9, 4715 ZG Rucphen onder vermelding van het vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. is een dochteronderneming van oliemaat schappij TOTAL en het chemieconcern The Dow Chemical Company. De raffinaderij biedt werk aan ca. 340 hooggekwalificeerde mede werkers. De hoofdactiviteiten De raffinaderij, gevestigd in Vlissingen-Oost, beschikt over een aardolieraffinagecomplex en een hydrocracker. Deze installaties verwerken respectie velijk aardolie en stookolie tot LPG, nafta, benzines, diesel, huisbrandolie, vliegtuigbrandstof, stookolie, chemische producten en zwavel. Het naleven van voorschriften die gaan om de Veiligheid, Kwaliteit, Milieu en ARB0 is van primair belang. De afdeling De sectie Electro Instumentation is onder deel van de afdeling Maintenance Engineering (M&E). Overige secties in deze afdeling zijn: Project Engineering Analysers en Mechanical. De afdeling M&E telt in totaal 35 medewerkers. In deze functie bent u verantwoordelijk voor een optimale beschikbaarheid en betrouwbaarheid van de binnen uw area behorende electro-, instru mentatie- en procescontrole bedrijfsonderdelen. U draagt zorg vóórhel uitvoeren van onderhoud, verbeterstudies en projecten. U werkt onder andere aan onderhoudsconcepten en u draagt er zorg voor dat deze binnen de richtlijnen die gelden voor optimale veiligheid, milieupre ventie en bedrijfsvoering worden uitgevoerd, en tegen optimale kos ten. U analyseert onderhoudsresultaten en stemt het noodzakelijks onderhoudsproces hierop af. U combineert hierbij uw theoretische kennis en vaardigheden met een stuk pragmatiek. In deze functie rapporteert u aan de Superintendent E&l. TOTAL vraagt voor deze functie: Een afgeronde opleiding Electrotechniek op academisch of HBC niveau, aangevuld met een post-HBO opleiding meet- en regel techniek of gelijkwaardig; Minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkbare functie in de (petro)chemische industrie; Een sterk ontwikkeld analytisch vermogen; Gedegen kennis van en ervaring met projectmanagement; Uitstekende beheersing van de Engelse taal; Optimale klantgerichtheid en een 'teamplayer' mentaliteit. Voor meer inhoudelijke informatie: Erik-Jan de Voogd, Superintendent E&l, telefoon 0113-619463. TOTAL biedt voor deze functie: Aantrekkelijk salaris met dertiende maand en 8,33% vakantietoes Een functie in dagdienst met een normale werkweek van 40 uur; Minimaal 25 vakantiedagen en 13 ADV-dagen; Een contract voor onbepaalde tijd (proeftijd twee maanden); Een prettige werkomgeving waarbij het werken in teams bijzondere aandacht krijgt. Informatie: Voor algemene informatie kunt u contact opnemen met Gerard Drost, Human Resources Officer, tel. nr. 0113-61925: Solliciteren: Stuur binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advert? een sollicitatiebrief met uitgebreide CV aan: TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. t.a.v. de heer G.H. Drost Postbus 210 - 4380 AE VLISSINGEN Mailen kan ook: gerard.drost§TRN.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen: de gezamenlijke trans- murale afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. Wij zijn op zoek naar een sectorhoofd voor de stafsector Administratie Informatie. Ziekenhuis Walcheren is een algemeen ziekenhuis, waarin vrijwel alle medische specialismen vertege' woordigd zijn. Het ziekenhuis verzorgt de tweedelijns gezondheidszorg voor het gebied Walcheren? enige functies voor de gehele provincie Zeeland. De gemiddelde jaaromzet is ca. 57 miljoen eurc. Het ziekenhuis kent de sectoren Snijdend, Beschouwend en Faciliteiten en de stafsectoren Personee Organisatie en Administratie Informatie. De dagelijkse gang van zaken in het ziekenhuis is df gezamenlijke verantwoordelijkheid van de sectorhoofden. Zij vormen daartoe het managementteam De stafsector A&l omvat de volgende afdelingen: financiële administratie - inclusief salarisadministratie bedrijfsbureau en medisch-administratieve dienst. De personele bezetting binnen de sector A&l besta! uit 26 fte. Het sectorhoofd levert een actieve bijdrage aan de ontwikkeling van het strategisch beleid van het ziekenhuis Een zeer belangrijk resultaat dat het sectorhoofd dient te bereiken is een goed lopende planning! controlcyclus. Wie zoeken we? Voor de functie van sectorhoofd A&l zijn we op zoek naar een inspirerend leider met een onafhankelijke instelling en met daadkracht. U bent iemand die zich uitgedaagd voelt door veranderingen en beslissing» durft te nemen. Die resultaatgericht leidinggeeft en integraal management omarmt. U heeft een academie werk- en denkniveau in (bedrijfs-)economische richting en een relevante managementopleiding. Ook heeft' ruime leidinggevende ervaring, bij voorkeur op tactisch niveau en kennis van de tweedelijns gezondheidszak Wat bieden we? Het werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving Het betreft een fulltime functie. De salariëring is afhankelijk van opleiding en ervaring en bedraagt maximaal 6.259,- bruto per maand (max. FWG 75). Meer weten? Neem contact op met de heer drs. G.A.A.M. Bogaerts, voorzitter Raad van Bestuur, telefoon (0118) 4253® Reageren? Interesse in deze functie bij Ziekenhuis Walcheren? Stuur uw sollicitatiebrief vóór 8 november a.s. naa' de heer G.M. Boot, personeelsadviseur Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DD Vlissingen of*11 e-mail: personeelsservice@walcheren.ziekenhuis.nl. De 1e ronde van de sollicitatiegesprekken vindt plaats op dinsdag 18 november 2003, de 2de ronde"! donderdag 27 november 2003. Een assessment maakt deel uit van de procedure en vindt plaats op maandag 1 december 2003. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 36