Stichting Ter Weel assistent manager sector bewonerszorg Je bent toch oud en wijs genoeg om aan te geven wat je wil Medewerker Servicepunt Liliane geef om dit kind MANPOWER IPitÉMÉ PZC objectleiders havenwerkers/ vorkheftruck chauffeurs/ controleurs A1 ATOFINA op de mens 'A' ZUID-CHEMIE MANAGER PRODUCTIE (JUNIOR) VERKOPER OCCASIONS (m/v) Word jij onze nieuwe enthousiaste collega?! ervaren administrateur Vrijheidslievende postbezorgers m zaterdag 25 oktober 2003 24 uur per week SIMNIA giro 7 800 800 0 Wij zoeken dan voor diverse dorpen in N. en Z. Beveland en omstreken Stichting Ter Weel omvat twee zorgcentra, één in Krabbendijke en één in Goes. Beide zorgcentra bestaan uit een gecombineerd verpleeghuis en een verzorgingshuis. In Goes is bovendien een dagbehandeling psychogeriatrie gevestigd en samen met de zorgcentra Ter Valcke, Gasthuis, Randhof en Rehoboth vormt Ter Weel de thuiszorgorganisatie Woonzorg Goes e.o. Verder is er sprake van samenwerking met Stichting Vredelust (verzorgingshuis te Yerseke en dagopvang in Kruiningen) met als doel een fusie. Wij bieden zorg aan veelal oudere mensen met een somatisch, psychogeriatrisch of psychiatrisch ziektebeeld waarbij de cliënt centraal staat. Voor de sector bewonerszorg is op korte termijn een vacature voor een De functie Aan de hand van interne en externe ontwikkelingen zoals vernieuwingen in de zorg, beroepsin houdelijke ontwikkelingen en wetgeving adviseer je de manager sector bewonerszorg over het te voeren beleid. In dit kader verricht je tevens onderzoek en ben je deelnemer of coördinator van diverse projecten en werkgroepen. Verder ontwikkel je vanuit het vastgestelde beleid procedures, protocollen en richtlijnen en zorg je voor de implementatie en borging hiervan in de'organisatie. Het zorgdragen voor een goede informatiestroom naar en binnen de organisatie is hierbij essentieel. Jouw bagage een opleiding op HBO-niveau in de gezondheidszorg (bij voorkeur opleiding verpleegkundige), aangevuld met een vervolgopleiding management of beroepsinnovatie; praktijkervaring vanuit een vergelijkbare functie; goede communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk; dienstverlenende, enthousiaste en positief kritische instelling; analytisch vermogen en zelfstandig en systematisch kunnen werken. Ter Weel biedt: een afwisselende functie met ruimte voor eigen inbreng; dienstverband voor de duur van één jaar met uitzicht op een vast dienstverband; salaris conform de salarisschaal FWG 55 van de CAO V&V (max. 3173,04 per maand bij een fulltime dienstverband); aantrekkelijk pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering, kinderopvang en een spaarloonregeling; prettige, informele werksfeer. Herken je jezelf? Stuur dan een sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 8 november a.s. naar de afdeling P, O O, Joannaplantsoen 1, 4462 AV Goes. Voor meer informatie over de vacature kun je contact opnemen met Gert-Jan van Schelt, manager sector bewonerszorg, tel. 0113 - 216878 of 06-51157984. Algemene informatie over Ter Weel vind je op www.terweel.nl. Gesprekken vinden plaats in week 47. Zorgcentrum SIMNIA in Domburg heeft vorig joar hoor deuren geopend. Een deel van het Jiuidige verpleeghuis De Poort en het gehele zorgcentrum Ter Mantelinge zijn er in opgegaan. In totaal is er plaats voor 90 be woners; voornamelijk ouderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van zorg en dienstverlening. Niet alleen mensen met een verzor gingshuisindicatie, maar ook mensen met een verpleeghuiszorgindicatie. Verhuizen uit de vertrouwde om geving van Domburg is voor hen dus niet meer nodig. Iedere bewoner heeft een eigen appartement. Voor 24 dementerende ouderen worden groepswoningen gerealiseerd waar zes bewoners, ieder met een eigen slaapkamer, samenleven. Zorgcentrum SIMNIA beheert tevens een groepswoning in Westkapelle, waar zes dementerende ouderen SIMNIA is overigens de noem van een bijzondere schelp die symbool staat voor een huis dat bescherming biedt, gevonden op de scheiding von zee en land. Zoals iedere schelp uniek is, zo zijn de bewoners, medewerkers en vrijwilligers von SIMNIA uniek. Privacy, zelfstandigheid, keuze vrijheid en eigen verantwoordelijkheid krijgen er betekenis. SIMNIA maakt samen met acht andere zorginstellingen in Zeeland deel uit van de Stichting voor Regionale Zorgverlening. Bij de SVRZ zijn zowel bewoners als mede werkers mensen met individuele wensen en behoeften. Daar houden wij graag rekening mee. Met ons meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden kunt u als medewerker zelf kiezen. In overleg kan bijvoorbeeld extra vakantie of kinderopvang worden afgesproken. Doorvoor ruilt u dan andere arbeidsvoorwaarden in, bijvoorbeeld een stuk van hel bruto loon. U bepaalt zeil boe u het wilt. Volgens ons logisch, want dat mensen hetzelfde werk doen, wil nog niet zeggen dat ze op dezelfde manier beloond willen worden. WAAR DE MENS IEMAND IS 20 uur per week We zoeken een enthousiaste collega met gevoel voor ordelijkheid en representativiteit die wil zorgen voor een optimaal functioneren van de keuken, de winkel, de receptie en het restaurant. Een medewerker servicepunt werkt in alle genoemde werkgebieden; het gaat om een zogeheten gecombineerde functie. Werkt u graag in de serviceverlening? Heeft u ervaring in de ouderen zorg? Bent u enthousiast en heeft u een LBO-diploma? Solliciteer dan. U komt te werken in een leuke werkkring waar collegialiteit en zelf standigheid belangrijk zijn. Het salaris bedraagt overeenkomstig FWG 20, minimaal 1379,04 en maximaal 1844,96 bruto per maand bij een fulltime dienstverband. Voor meer informatie over de functie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met mevrouw L.B. Contant, teamleider facilitaire ondersteuning (tel. 06-53850841) of de heer H. de Koning, PO&O consulent (tel. 01 18-587812). Solliciteren binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie. Stuur uw brief en CV naar Zorgcentrum SIMNIA, Simniapad 1, 4357 HJ Domburg of naar simnia@svrz.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ASB GREENWORLD B.V. in Nieuwdorp, onderdeel van een vooraanstaande potgrond en meststof fabrikant, met wereldwijde productie- en verkoopsvestigingen zoekt met spoed: Zelfstandig werkende voor deb. cred. boekhouding en salarisadministratie Dagelijkse werkzaamheden: - boeken en betalen van leveranciersfacturen, - administratie betalingen van klanten, - maandelijkse interne rapportage, - BTW aangifte, - periodieke meldingen aan GAK belastingdienst etc., - verzorgen salarisadministratie, - opstellen jaarrekeningen en correspondentie contacten externe accountant hoofdkantoor Wij zoeken een flexibele persoon die in een klein team kan werken. Door de veelvuldige contacten met het moederbe drijf is het beheersen van de Duitse taal in woord en schrift een vereiste, Engels is een pre. Verder is ervaring in de omgang met een PC vereist, ervaring in boekhoud- en salarispakketten gewenst, SAP-ervaring een pre. Schriftelijke reacties aan: ASB GREENWORLD BV Estlandweg 10 4455 SV Nieuwdorp t.a.v. dhr. J. Weiden Verbrugge Zeeland Terminals B.V. gevestigd te Vlissingen is een onder neming met 300 medewerkers en heeft als belangrijkste activiteit het op- en overslaan van papier cellulose, hout, staal metaal, fabrieksnieuwe auto's, zware ladingen en roro. www.verbrugge.nl Voor onze verschillende business-units zoeken wij: (meewerkende voorlieden) en Wilt u meer informatie kijk dan op www.verbrugge.nl of neem tel. contact op met de afdeling Personeelzaken, tel. 0118 - 42 62 44. Uw sollicitaties kunt u binnen 14 dagen richten aan: Verbrugge Zeeland Terminals B.V. t.a.v. afdeling personeelszaken Postbus 398 4380 AJ Vlissingen personeelszaken.vzt@verbrugge.nl lf VERBRUGGE iVi ZEELAND TERMINALS Postbus 398 Tel.: +31 (0) 118 426 000 4380 AJ Vlissingen Fax: +31 (0) 118 410 545 Zuid-Chemie te Sas van Gent maakt onderdeel uit van de kunstmestdivisie La Grande Paroisse, een onderdeel van het wereldwijd opererende ATOFINA. Zuid-Chemie telt 140 medewerkers en is gespecialiseerd in de productie van kunstmeststoffen' "op maat" voor de klant. Naast Zuid-Chemie is een 2e bedrijf gevestigd, namelijk Rhodia Eco Sen/ices Nederland b.v. Zij produceren aluminiumsulfaat, aqualenc, PAC en deshydrix, dit zijn producten die met name worden toegepast bij de waterzuivering en in de papierindustrie. Zuid-Chemie verzorgt o.a. de personeelsbezetting bij Rhodia. Voor de productie-units van Rhodia Eco Services zijn wij op zoek naar een: De functie bestaat uit o.a. de volgende taken: Leiding geven aan de dagelijkse gang van zaken binnen de productieafdelingen Aluminiumsulfaat, Aqualenc, PAC en Deshydrix, hieronder verstaan wij ondermeer: dagelijkse werkbespreking met wachtchefs grondstoffenplanning planning van productie en expeditie planning van onderhoud aan de installaties Bovenstaande in afstemming met de technische dienst, logistiek, inkoop, etc. Vervanging van de technisch directeur van Rhodia Eco Services Nederland b.v. Begeleiden van projecten Het opleiden en ontwikkelen van bestaande en nieuwe medewerkers. De functie zal worden uitgevoerd in dagdienst, waarbij flexibiliteit wordt verwacht t.a.v. de werkuren en -tijden. De manager productie rapporteert aan de technisch directeur van Rhodia. De functie vraagt: een technische opleiding op HBO-niveau een ruime werkervaring binnen de chemische industrie is een pré een flexibele opstelling vaardigheid in het aansturen van medewerkers de bereidheid tot het volgen van opleidingen zowel intern als extern een houding gericht op samenwerking en continue verbetering van de bedrijfsprocessen (World Class Manufacturing) kennis van de Nederlandse en Engelse taal, kennis van de Franse taal is een pré Zuid-Chemie biedt een aantrekkelijk pakket arbeidsvoorwaarden. Aanvullende informatie over Zuid-Chemie kunt u vinden op onze website: www.zuichemie.nl of op de website van de kanaalzone: www.dekanaalzone.nl Indien u interesse heeft, verzoeken wij u te reageren tot uiterlijk 3 november 2003. U kunt uw sollicitatie richten aan Zuid-Chemie b.v., t.a.v. mevrouw L.C.L. Nagtegaal, hoofd personeelszaken, postbus 70, 4550 AB Sas van Gent. U kunt ook mailen naar lijn.naategaal@zuidchemie.com De Wisse groep in Terneuzen omvat Auto Wisse, Peugeot dealer in Zeeuws Vlaanderen, Autobedrijf Handelspoort, Renault dealer in Midden Zeeuws Vlaan deren en Auto Centrum Terneuzen (ACT) gespecialiseerd in gebruikte auto's. Voor ons verkoopteam zijn wij op zoek naar een communicatief, administratief onderlegd en resultaatgericht De verkoper onderhoudt contacten met onze klanten. Naast de directe verkoop activiteiten (met inbegrip van verkoop, taxatie, inruil en aflevering) draagt de ver koper zorg voor ondersteunende activiteiten zoals verkoopadministratie, show- roombeheer en diverse verkoopcampagnes. Denk je te voldoen aan dit profiel, neem dan binnen 10 dagen na verschijning van deze advertentie, contact op met de heer M. Wisse, directeur, telefoon 0115-694300. Een afspraak is snel gemaakt. Je kunt een schriftelijke reactie sturen aan; Wisse Groep, t.a.v. de heer M. Wisse, Postbus 3, 4530 AA Terneuzen. STICHTING Het speciale fonds voor kinderen met een handicap in ontwikkelingslanden Havensingel 26 5211 TX 's-Hertogenbosch Telefoon 0800 - 7800 800 (gratis) «.(ÏSLn. Marketing Medewerker MA/ De Marketingmedewerker doet onderzoek naar» sectoren waar het bedrijf zich het beste op kart gaan richten. Hij/zij onderzoekt welke bedrijver hebben bij de dienstverlening en brengt deze or nisaties geheel in kaart. Ervaring in het research werk en technische achtergrond is van grootbt evenals de kennis van de computerpakketten ei Engelse taal, aangezien Engels de voertaal is. Ht bedrijf, gevestigd in Vlissingen, is een bureau da bemiddelt in de constructiebouw en engeneerin Secretaresse MA/ Per direct zijn wij op zoek naar een top Secrete voor het aannemen van de telefoon, verweken* verslagen, het beheer van de agenda en alleove werkzaamheden. Kandidaten dienen een perfect kennis te hebben van de Franse en de Engelsen in woord en geschrift. De voertaal binnen hetbf is Engels en het is gevestigd in Vlissingen-Oost Heftruckchauffer MA/ De werkzaamheden bestaan voornamelijk uitte laden en lossen van vrachtwagens. Op termijn li de mogelijkheid om door te groeien tot Operate* (Vapro B). Je werkt in dagdiensten bent in hetb van een heftruckdiploma, VCA 1, afgeronde LTS opleiding en/of ooit al gestart met een Vapro op ding. De voorkeur gaat uit naar een kandidaat) het bezit is van eigen vervoer. Interesse? Kom dan langs bij Manpower, Oude Markt 15, 4381 ER Vlissingen, (0118) 44 06 90, vlissingen.660@manpower.nl. Kijk ook op www.manpower.nl. your work, our job. Streekpost 'De Baronie' verzorgt poststukken in N. en Z. Bevelande wijde omgeving. Wij koppelen een goede service aan lage tarieven Door het succes van deze formule hebben wij behoefte aan extra mee - voor 9 tot 12 uur per week - Voor de juiste mensen is dit een leuke baan met veel vrijheid. U bei twee keer per week de post. Per keer kost dit drie tot vier uur. Deze uren kunt u zelf indelen. Ideaal voor hen die op een flexibele manie wat bij willen verdienen. Ouders die schoolgaande kinderen hebben bijvoorbeeld, maar ook studenten en ouderen nodigen wij uit om te reageren. U krijgt in principe een vaste wijk zo dicht mogelijk -indien gewenst- bij u in de buurt. Wij vinden het ook geen enkel probleem u samen met iemand anders één wijk wilt verzorgen. Natuurlijk stellen wij wel enige voorwaarden. Een redelijke gezondl» is vereist, evenals een goed verantwoordelijksgevoel, want u vormt1 basis van onze organisatie! Onze klanten moeten ervan op aan kun dat hun post op het juiste adres terechtkomt. En, oh ja, december® natuurlijk een drukke maand. Betaling gebeurt per maand op basis1 het aantal poststukken. Wij stellen prijs op persoonlijk contact. Wij vragen u dan ook om telefonisch te reageren vanaf maandag 27 oktober voor een sollic® of meer informatie 0113-382750 of 0113-231104.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28