PZC ZLM Tour zet in op deelname aan de topcompetitie Romario ergert zich aan kippen gooiende fans Paard belangrijker dan ruiter Sranang werkt aai het zelfvertrouwe Trainer wil onvoorwaardelijke steun om door te gaan uitslagen Van Rij moet remise toestaa woensdag 22 oktober 2003 Geluwd Dennis Rodman weer in opspraak Eric van der Vleuten instrueert bij clinic in Nieuw en Sint Joosland Wereldbeker Uitgeblust Tegenvaller Onoplettendheid Atletiek Biljarten Motorsport Futsal Voetbal Sportprijsvragen Wielrennen Tafeltennissers verliezen ook van Engeland Ballegeer slaat alarm bij Hoek door Frits Bakker HOEK - Drie keer verliezen op rij is bij Hoek in de hoofdklasse bijna altijd de doodsteek voor de trainer. Het lot van Johan Ballegeer hangt na zaterdag aan een flinterdun draadje, maar dat ligt meer aan de spelers dan aan de trainer zelf. Dat was de uitkomst van een indringend gesprek met de spelersgroep, dat na de slechte resultaten op verzoek van de trainer is ge voerd. ,,Ik hoop dat ze het op pakken, want wij zijn bij lange na niet dood." Het alarm staat op rood bij Jo han Ballegeer, die het niet kan verkroppen dat de spelers hem al weken in de steek laten. Voor de komende weken wordt de druk alleen maar groter, want na drie nederlagen op rij dreigt Hoek af te glijden naar de grijze middenmoot. Zeker nu Quick Boys (zaterdag) de volgende te genstander is en daarna de wed strijd voor de Amstel Cup tegen Veendam (volgende week dins dag) op komst is. De Belgische trainer gaf na de maandagtraining een dreigend signaal af. Hij wilde de onvoor waardelijke steun van het be stuur en de spelers om door te gaan. Kees de Feijter, de voor zitter: „Wij blijven vierkant achter hem staan." En Franky Standaert, de aanvoerder: „Het zijn de spelers die verzaken, niet de trainer. Het zou te gemakke lijk zijn om nu een steen naar Ballegeer te gooien." De storm binnen de club is daar door iets geluwd. Het gerucht ging zelfs dat Ballegeer zondag bij het bestuur zijn ontslag wil de indienen. Kees de Feijter: „Hij heeft me die dag wel ge beld, maar vooral om aan te ge ven dat hij zwaar teleurgesteld is in de groep. Het was dus heel erg nodig om de zaak bij elkaar te roepen." Johan Ballegeer is zijn teleur stelling nog niet te boven „Ik heb het er moeilijk mee dat er geen eerlijkheid ten opzichte van mij is over bepaalde zaken" Johan Ballegeer heeft de spelers van Hoek gewaarschuwd. „Ik wil dat ze voor mij en voor de club door het vuur gaan." foto Camile Schelstraete zegt hij, zonder in te gaan op de tails. „Het leeft al langer in het elftal. En ik ben natuurlijk ook ontgoocheld over de manier waarop we onze wedstrijden uit handen geven. Zoals zaterdag tegen Capelle, daar kan ik niet mee leven. Ik heb spelers van het veld zien komen, die niet eens vermoeid waren." „Ze moeten nu eindelijk eens beseffen dat ze voor een mooie club spelen en dat daar ook iets tegenover mag staan", vindt Ballegeer. „Ik wil vanaf nu spe lers zien die bereid zijn om voor de club en voor mij door het vuur te gaan. En iedereen heeft nu wel begrepen dat we gaan werken zoals ik het wil, niet zo als zij willen. Het kan best dat er spelers zijn die moeite hebben met mijn aanpak, maar ik ben geen beginnend trainertje. Het is al vele keren gebleken dat het de beste aanpak is." Ballegeer zegt dat het niet zijn bedoeling is geweest om de boel zo vroeg in de competitie op stelten te zetten. „Wel om te we ten waar ik aan toe ben, want zo kan het niet verder. We hebben al te veel kansen verspeeld om bovenin mee te doen. Ik neem mijn verantwoordelijkheid, de spelers zullen het ook moeten doen. Ze hebben het aan zich zelf te wijten, dat we nu bijna verplicht zijn om van Quick Boys te winnen." door Frits Bakker GOES - De organisatie van de ZLM Tour krijgt de kans om vol gend jaar toe te treden tot de topcompetitie. De Zeeuwse klassieker, georganiseerd door de Stichting Arjaan de Schipper Trofee, houdt wel vast aan een datum in april en wil van de KNWU garanties over het ren- nersveld en een lange levens duur van de competitie. Voorwaarde om deel uit te ma ken van de topcompetitie is vol gens de organisatie de plaats op de nationale kalender. Voorzit ter Danny Moens: „We zitten al enkele jaren op een gunstige da tum, dat willen we zo houden. De eerste optie is zaterdag 19 april, want wij willen graag een voorjaarsklassieker blijven." Het staat nog niet vast of de ZLM Tour als vrije wedstrijd op de kalender komt of als onder deel van de topcompetitie. Moens: „Ik heb tijdens Olympi ad Tour enkele gespreken ge voerd. De KNWU wil ons heel graag in de topcompetitie heb ben. Dat is ons later ook verteld door Jan van Haneghem, de consul van het district." De organisatie staat open voor elk aanbod van de wielrenunie. Danny Moens: „We verbinden er voorwaarden aan. Het zou ons goed uitkomen dat we een vast deelnemersveld krijgen met de mogelijkheid om twee ploegen zelf aan te trekken. En we willen van de KNWU weten of de top competitie tenminste voor drie jaar wordt gegarandeerd." van onze sportredactie BIO DE JANEIRO - Een ludieke actie van supporters van Flumi- nense is bij Romario volledig verkeerd gevallen. De ontevre den fans van de Braziliaanse club gooiden tijdens de och- LAS VEGAS - Dennis Rodman (42), de excentrieke basketbal ler en vermaard 'troublemaker' die een terugkeer in de NBA overweegt, kwam voor de zo veelste keer in opspraak. Hij reed na een bezoek aan een stripclub in Las Vegas met een geleende motor en een stuk in zijn kraag tegen een lichtmast op. Rodman is in staat van be schuldiging gesteld. Zijn plan de Noord-Amerikaanse prof- competitie nog eenmaal op te schudden kan het enfant ter rible daardoor waarschijnlijk vergeten. ANP/SID tendtraining zes kippen op het veld om hun favorieten tot meer inzet en strijdlust te bewegen. Romario kon er niet om lachen en ging voor het oog van televi siecamera's de confrontatie aan met de joelende aanhangers. „Man, ik laat me toch niet in mijn eigen huis beledigen", foe terde de 38-jarige aanvaller, die dit seizoen door blessures nog niet veel in actie is gekomen. „Wij, de spelers van Fluminen- se, zijn allemaal echte mannen. Door tussenkomst van de politie kon een vechtpartij op het trai ningsveld nog net worden voor komen. Romario daagde nog wel de aanvoerder van de rebel se fans uit tot een persoonlijk duel. „We beginnen met 0-0", schamperde de voormalige PSV-spits, die er niet bij zei of hij een potje wilde voetballen of vechten met de oppositieleider. Fluminense staat met nog negen wedstrijden te spelen op de voorlaatste plaats in de Brazili aanse competitie, die uit 24 clubs bestaat. ANP/DPA Topruiter Eric van der Vleuten geeft aanwijzingen tijdens de clinic in Nieuw en Sint Joosland. door Jasper Harthoorn NIEUW EN ST. JOOSLAND - Eric van der Vleuten is een paardenman met hart en ziel. Als hij niet in het wedstrijdcircuit zit, is hij bezig met zijn stal, die bestaat uit zo'n twin tig talentvolle paarden. En als er nog tijd over is, geeft hij zo hier en daar een clinic. Zoals gistermiddag in Stal de Kroo in Nieuw en Sint Joosland. Hij voelde zich er razendsnel thuis als in structeur. In het midden van de piste keek hij zo halverwege de clinic geboeid naar vier jonge amazones. „Rustig aan, denk aan je snelheid als je uit de bocht komt." En zo wandelde de topruiter door de piste, om de meisjes aanwijzingen te geven. „Ik zie het niet alleen als werk", vertelde hij later. „Je moet het ook leuk vinden om te doen, anders kun je het nooit zo'n hele dag volhouden." Van der Vleuten is opgegroeid met paarden. „Als je me vraagt wat ik met paarden heb, zeg ik dat ik niet anders weet. Mijn vader reed al wedstrijden, dus ik heb altijd paar den rond me gehad. De meeste jongens gaan voetballen in hun jeugd, ik kwam vanzelf in de paardensport terecht." En niet zonder succes. De ruiter wist zich op te werken tot de mondiale top, in de sport die nog te vaak als elitair wordt bestempeld. „Het is waar dat er veel rijke mensen in de paardensport zitten, maar als gewone jon gen kun je het ook redden. Ik kom uit een doodnormaal gezin en moest er hard voor werken om hogerop te komen." In het nog prille seizoen heeft Van der Vleu ten zijn status als wereldtopper al beves tigd. Hij won zondag de eerste wereldbeker wedstrijd in Helsinki. „Ik heb met Audi's Jikke nu een paard in vorm, daardoor won ik de wedstrijd. Het belangrijkste in onze sport is dat je paard in de beste conditie ver keert. Topruiters hebben veel ervaring, die Het signaal van de trainer is in alle geledingen van de club aan gekomen. Kees de Feijter er kent: „Het zag er even dreigend uit, want zoiets hebben we niet eerder meegemaakt. Dat een trainer zo goudeerlijk is naar ons toe. En dat hij zegt: ik wil weten of jullie achter me blijven staan." De steun is onvoorwaardelijk, voor zo ver dat in de voetbalwe reld een garantie is voor langere tijd. De Feijter: „Wij hebben ook gezien wat er op het veld ge beurt. Het lijkt wel of de spelers uitgeblust zijn, er zit geen po wer in. En dat trekt de trainer zich onnoemelijk aan. Het mag alleen niet zo zijn dat dat naar zijn gezondheid overslaat." De voorzitter wijst in zijn kri tiek op een falende as van het elftal. „Als ik een paar namen moet noemen: Pascal Smes- saert, Steven de Croock, Pauc- lair Youda en Anthony Annica- ert hebben nog niet gebracht wat we hadden verwacht. Het ligt ook aan de beleving, aan de inzet. Daar blinken we tot nu toe niet in uit." Franky Standaert: „We zijn na maandag zelf op zoek gegaan naar de oorzaken. Een slappe warming-up, een slechte instel ling in het veld, daar moeten we niet omheen draaien. Er zijn te veel spelers die lopen te slap- bakken. Het ligt zeker niet aan de trainer. Die traint ons, die motiveert ons en wij moeten het in het veld uitvoeren. Het is voor hem en voor de club heel verve lend dat het zo is gelopen." Alleen zal Standaert zelf niet in staat zijn om vanaf nu voorop te gaan in de strijd. Hij liep zater dag tegen Capelle een ham stringblessure op en staat min stens twee weken buitenspel. Johan Ballegeer: „Dat is een zware tegenvaller, want hij is een van de spelers die altijd strijd leveren." Maar de trainer wanhoopt nog niet na het crisisberaad van maandagavond. „Wij zijn bij lange na niet dood." door Eugène de Kok GOES - Na vier nederlagen en één gelijkspel in de hoofdklasse van het futsal is elk punt wel kom voor het geplaagde FM Sranang. Toch waren de Goese zaalvoetballers niet tevreden met het 3-3-gelijkspel tegen BZC uit Den Bosch. „We hebben twee punten verloren", zei Ra mon Dahoe na afloop. De geblesseerde aanvoerder zag, ondanks het gelijkspel, ook de positieve kanten van het duel tegen de Bosschenaren. „Het is de eerste keer in deze competitie dat we een wedstrijd hebben ge dicteerd. We waren nu ook bijna weer compleet", zei hij in Sport - punt Zeeland. Dahoe doelde op Clarence Pahlad, die na een blessure voor het eerst mee speelde. Zelf loopt de aanvaller nog op krukken na een operatie aan de achillespezen. „Het liep direct een stuk beter. Het is nog geen geoliede machine, maar er is weer wat meer vertrouwen. Vertrouwen haalden de Goese- naren uit het feit dat zij het overgrote deel van de wedstrijd in balbezit waren. Het veldover- wicht kon alleen niet omgezet worden in de volle winst, omdat de stugge Brabanders verdedi gend nauwelijks een steekje lie ten vallen. BZC kwam na drie minuten op een 1-0-voorsprong, maar Cla rence Pahlad bewees ruim tien minuten later zijn waarde voor Sranang. Hij profiteerde van één van de weinige foutjes in de verdediging van BZC en bracht Sranang met een punter op ge lijke hoogte. Opvallend aan de zijde van Sranang was ook de gretig ogende balkunstenaar Gaffin de Meza. Zonder ogen schijnlijk al te veel moeite stuurde hij de Brabantse verde digers regelmatig het bos in. Zijn goede acties werden echter niet beloond met een doelpunt, waardoor beide teams met 1-1 de rust ingingen. De tweede helft was nog geen drie minuten oud toen opnieuw Pahlad Sranang op voorsprong zette. Hij tikte, na een goede as- sist van Jorrit Schuurman, de Balinghem (Frankrijk). Run-bike-run: 2. Te- rèse van Lare (Sluis). foto Mechteld Jansen doen weinig voor elkaar onder. Je prestatie valt of staat bij de vorm van het paard. Het paard is belangrijker dan de ruiter. Kijk naar Albert Voorn, die won nog zilver op de Olympische Spelen van Sydney, maar nu is het stil rond hem. Niet omdat Voorn slechter is gaan rijden, maar omdat hij op dit mo ment geen paarden heeft die het niveau aan kunnen." Om in elk geval goede paarden achter de hand te houden en op te leiden, heeft Eric van der Vleuten zijn eigen stal. Daamee wil hij zijn toekomst als ruiter ver zekeren. „Ik heb vertrouwen in mijn paar den. Natuurlijk zullen er veel afvallen, om dat ze de absolute top niet aankunnen, maar er zitten ook paarden bij met veel potentie." Eigenaar Jan de Kroo, die samen met zijn vrouw Jannie en de kinderen Martin en Ma- riska de stal in Nieuw en Sint Joosland be stiert, was zeer verheugd over de komst van de topruiter. „We hebben toch een naam binnengehaald, want hij hoort tot de eerste 25 springruiters van de wereld." 2-1 binnen. BZC profiteer minuten daarna van een« lettendheid in de Goese» diging en trok de stand w® lijk. De goed spelende Ros Acton zette Sranang k» voorsprong, toen hij na ear te solo de bal keihard inde, terbovenhoek schoot. De achterstand bracht BZC van z'n stuk, want in deft nuut bekroonden zij eenaa uit het boekje met de gel ker. In de slotfase kreegSrj via Schuurman en Pahlad kansen op de zege, maarte! ren kwamen ze niet meer dit team zo blijft spelen,! de punten vanzelf komeii Dahoe na de 3-3. „Hetk® zo zijn dat je vorig jaar alst de eindigt en nu, als er een spelers wegvallen, niet kunt voetballen." WACHTEBEKE - Tijden tweede ronde van het Sd Grens Toernooi moest titi dediger Gert van Rij v uit Sas van Gent een remi# staan aan de voor Term uitkomende Philip de Vroe Simon Provoost presteerde vallend. De jeugdige sd van SVWZV uit Oostbui| sloeg de hoger geplaatstef Lemmens en schaarde het rijtje van acht deelna die tot nu toe op een max score kunnen bogen. Dej kwam toch goed voor de Martijn de Clerck van Li Axel forceerde een remise! Chris Lanckriet en zijnl Bart de Clerck klopte 1 van Hoorebeke. Negen spelers meldden zit aan voor het grensoveis dende toernooi. Daarmee: het aantal deelnemers op' schakers zijn afkomstig? Nederlandse verenig HWP (Sas van Gent), Li (Axel) en SVWZV (Oostl De Belgische inbreng kon Den Eik (Assenede), Arte (Ertvelde), MSV (Everge Wachtebeke. Teamcompetitie ZVB. Driebanden. B1-klas- se: SBC 2-BV Beynaert 1 5-2, HGL/KOT'86-'t Bierwinkeltje 0-7. Stand: 1. De Kastanje 1 5- 26; 2. 't Bierwinkeltje 5-26; 3. SBC 1 5-20; 4. SBC 2 5-20; 5. Den Ouden Arend 1 5-19; 6. BV Reynaert 1 5-17; 7. BV Dow 1 5-16; 8. HGL- /KOT'86 5-14; 9. BV Reynaert 2 4-9; 10. Den Ouden Arend 2 5-8. B2-klasse: CBC 1-La Luna Rossa 7-0. Stand: 1WBC1 5-28; 2. CBC 1 4-20; 3. TMW 1 4-18; 4. WBC 2 4-17; 5. Den Ouden Arend 3 4-14; 6. De Kastanje 2 4-11; 7. ENZK5-11; 8. SBC 3 4-8;9. La Luna Rossa 4- 6. Libre. C1-klasse: BV Reynaert 3-HBC/De Troubadour 2 5-2, BVV-BC Lovenhoek 3-4, Hof van Eede 1-HBC/De Troubadour 1 4-3. Stand: 1. HBC/De Troubadour 1 6-28; 2. Hof van Eede 1 5-26; 3. BW 5-18; 4. De Kastanje 3 5-16; 5. HBC/De Troubadour 2 5-14; 6. BV Reynaert 3 5-13; 7. BC Lovenhoek 5-11. C2- klasse: ABC-De Kastanje 5 2-5, De Kastanje 5-SBC 4 2-5, De Kastanje 4-Nasa/Ed Hore mans 2-5. Stand: 1. BV Dow 2 4-18; 2. De Kas tanje 4 4-18; 3. ABC 4-16; 4. Nasa/Ed Hore mans 5-16; 5. SBC 4 4-13; 6. De Kastanje 5 5- 10. C3-klasse: JBH-Hof van Eede 2 4-3, De Kastanje 6-BV Groede 3-4, DOS-CBC 2 5-2. Stand: 1De Kastanje 6 5-26; 2. DOS 5-20; 3. JBH 5-19; 4. BVGroede 5-18; 5. Hof van Eede 2 6-16; 6. Concordia 5-16; 7. CBC 2 5-11. Goes. Tweede klasse A21: SSV'65 2-Matis- se 6-5, EM Sranang 2-SSV65 3 16-1, Luc- tor'88-Amigos/De Post2-4, Pubbles-Biezen- trappers7-6, De Flora-SSV'65 1 1-17. Stand: 1. SSV'65 1 6-18; 2. FM Sranang 2 6-18; 3. In Axtion 1 6-15; 4. Biezentrappers 6-12; 5. Amigos/De Post 7-10,6. SSV'65 3 6-7; 7. Pub bles 6-7; 8. Matisse 6-5; 9. Luctor'88 7-4; 10. SSV'65 2 7-4; 11De Flora 7-1Tweede klas se A22: SSV'65 5-SSV65 4 3-7. Stand: 1. Kloetinge7-21;2.FMSranang37-18;3. Pub bles 2 6-9; 4. SSV'65 5 6-4; 5. SSV'65 4-5; 6. Biezentrappers 2 7-3. Oss. EK-kwalificatie mannen: Nederland - Engeland 1-3. Keen - Bij 3-0 11 -9 11 -313-11Heister - Syedli 9-113-11), Wijers Perry 1-3(11-971 9-11), Keen - Syed 0-3 (7-1110-12SJ Stockholm. Mannen, 650.000 euro. Eerste ronde: Dent (VSt) - Schalken 6-3 7-5, Chela (Arg) - Ferreira (ZAB Carraz(Fra)-Nieminen (Fin/8) 7-65-7 nepri (VSt) - Vliegen (Bel) 6-16-3, Bes (Fra) - Melzer (Oos) 6-1 6-1, Fish (VSt canello (Aus) 6-47-6, Johansson (Zi dersen(Noo) 7-5 6-3. Basel. Mannen, 1 miljoen euro. Een de: Henman (GBr) Verkerk (Ned/7ll Gouden Gids Sport 0-3. Stand aan kop: Helmond Sp Den Bosch Excelsior Sparta Divisie: Sparta-rtj 10 11 10 11 0 2f 1 21 2 21 3 Sinaai. Cross MCLB. B-klasse internationa len: 2. Erwin van Tatenhove (Hoek). Junio ren 125cc: 5, Dion Verhulst (Axel); 6, Pieter Menue (Sluis). Beloften 125cc: 6. Joost Grü- ben (IJzendijke). Canberra (Aus). WK. Groep D: Italië - Canada 19-14(9-6). Wachtebeke. Schaak Grens Toernooi. Tweede ronde: Kees Nieuwelink-Erik Bolle- man 1-0, Arjo Arendse-Michel Martre 0-1, Herman van de Wynkele-Bart de Vogelaere 1-0, Philip de Vroe-Gertvan Rij 1/2-1/2, Philip Lemmens-Simon Provoost 0-1, Martijn de Clerck-Chris Lanckriet 1/2-1/2, Valere De- buck-Jan Verbrugge 1-0, Wim Sinke-Patrick Moens 0-1, Dirk Welvaert-Hendrik de Wit 1- 0, Marc van Vooren-Henk de Ridder 1/2-1/2, Theo de Putter-Gerard de Winter 1/2-1/2, Ed- gard van Himschoot-John Gommers 0-1, Luc Haers-Peter Kalisvaart 0-1, Dennis van Vliet-Jan van Doeselaar 1-0, Bart de Clerck- Jimmy van Hootrebeke 1-0, Johan de Mees- ter-Bjorn Meirpoel 1-0, Cor Provoost-Cees Groenewoud 0-1, Toon Vereecken-Hans Destombes 0-1, Herman de Bie-Frederik Dhuyvetter 1-0, Rudi Naudts-Rogervan den Berghe 0-1, Johan Arendse-Dilah Kurmano- va 1/2-1/2, Koen Dhuyvetter-Jakob Buijsse 0-1, Bart Audenaert-Joris Neyt 1-0, Jan van Hoeve-Ariaan Oosters 1/2-1/2, Stijn Des- camps-Niels de Krijger 1-0, Piet Leenhouts- Walter Cardon 1/2-1/2, Ronald Facchin-Luis Picos 1-0, Geert-Jan Uytdewilligen-Manuel Colsen 0-1, Wim de Wolff-Marc Victor 1/2- 1/2, Guy Allaer-Steven Braem 1/2-1/2, Mare Roesbeke-Jan van de Linde 0-1. Lucky Day. 1-14-21-22-27-33-41-42-48-49- 51 -52-53-63-64-66-71 -73-76-79 (onder voorbehoud). Chisinau (Mol). Nederlands elftlll 19, EK-kwalificatie: Nederland-U 0(1-0). 40. Babel 1-0,47. Maduroll derland naar tweede ronde. Hulst. Tussenstand Zeeuwse ATB' twee wedstrijden. Senioren: 1. eecken (Hulst) 36, 2. Dennis Baï (Goes) 35, 3. Dick van de Berg (Gapil 4. Eelco Mosselman (Goes) 28,5.T van de Vrede (Goes) 24. Veteranen:' Weststrate ('s-Heer Arendskerkelï- Jongenelen (Bosschenhoofd)38,J| Stroosnijder (Wemeldinge) 33,4,(6 hulst (Waarde) 31, 5. Ko de Mail (Lewedorp) 25. Vrouwen: 1Baukje (Driewegen) 39,2. Nathalie de Rooi 36,3. Angelina Huis (Halsteren)36,<| Verstraten (Roosendaal) 32,5.Fan® kei (Goedereede) 32. Jeugd, 13t/«j 1. Jacco Wagenaar (Yerseke) 40, Maas (Hansweert) 38,3. Peter Kort(T 34.11/12 jaar: 1. Paul HoondertlW zand) 20, 2. Johan Oosterhuis (Vli» 19,3. Max Kort (Yerseke) 18.9/10j<' winde Visser (Dom burg) 20,2. Thonï terhuis (Vlissingen) 19, 3. George') veringe (Kapelle) 18. T/m 8 jam Moeleker (Vlissingen) 20,2. MennoSi Cs-Gravenpolder) 19, 3. Guidoi (Middelburg) 18. OSS - Na de nederlaagini' wedstrijd bij Duitsland hebben de Nederlandse 8 tennissers gisteren ook de' de EK-kwalificatievvei« verloren. In Oss bleek Eng» te sterk: 1-3. Alleen Trinko Keen wone® zijn twee enkelspelen. Heister en Barry Wijersve'f beiden hun partijDe taf® nissers hebben nog vier i® lands te gaan: Duitsland^ Engeland uit en Rusland" uit als thuis. Doel is bij def< drie te eindigen in de groep-' drie plaatsen zich voorW' 2005 in Aarhus in Denen® De nummer vier degr® naar de tweede Europe® sie. ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 48