PZC LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! X Reuma Welke reuma (Reumaiijn HELP KINDEREN MET HERSENLETSEL! giro 860 >14 VLUCHTELING 0 Door die val met de scooter kan hij zijn school niet afmaken" iCi woensdag 22 oktober 2003 Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de schei ding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér dan plezier hebben. Samen spe len is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de ver drukking komen of op het verkeerde pad raken. Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinderprojecten. Van speelvoorzieningen in oude wijken tot activiteiten speciaal voor kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven hel pen. En dat doen we graag. Want is het niet fantastisch {cbF? I om ze te zien stralen van vreugde? r"** - JA, ik help kwetsbare kinderen. STICHTING www.vluchteling.org Geef gehoor aan de roep van de kluut Vogelbescherming DRAAG UW STEENTJE BIJ ter verlichting van zijn last Brooke Hospital for Animals ja, ik word donateur en ik ontvang tweemaal per jaar de nieuwsbrief rj ja, ik word donateur maar stuur mij geen nieuwsbrief Voor uw betaling ontvangt u z.s.m. een acceptgiro Hersenstichting Nederland Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hieronder ingevulde rekeningnummer (minimaal 25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hieronder ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Naam: M QV Straat: Postcode/plaats: E-mail: Rekeningnummer: A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: jantje Beton, Antwoordnummer8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wej. Graag zelfs! Word vriend van een vluchteling (cBFï .Vogelbescherming Nederland wil zoveel mogelijk vogelsoorten vrij en zelfstandig laten leven. Zoals de kluut, die onze èn uw hulp hard nodig heeft. Word daarom lid en ontvang, naast een fraai welkomstpakket, regelmatig het magazine VOGELS. Ja, de vogels kunnen rekenen op mijn steun! Ik word lid voor (minimaal 22,50 p.j.) Ik machtig Vogelbescherming Nederland om bovenstaand bedrag jaarlijks tot wederopzegging af te schrijven I 1 I 1 I 1 I I 1 I van mijn bank/girorekening. Q Ik betaal met de acceptgiro die mij wordt toegestuurd. Dhr/Mevr Postcode: Plaats: Handtekening: Deze bon kunt u in een ongefrankeerde envelop sturen naar: Vogelbescherming Nederland, Antwoordnummer 1974, 3700 WB Zeist Kijk op www.vogelbescherming.nl of bel 030-6937744 NEDERLAND Er zijn zo'n 130 verschillende soorten reuma. Reumatoïde artritis en artrose zijn de meest bekende Als de dokter een vorm van reuma heeft vastgesteld, bij u zelf of bij iemand van wie u houdt, dan zit u met allerlei vragen. Daar kunt u mee terecht bij de Reunu- lijn. Bel gerust. Of kijk op: www.reumalijn.nl Voor al uw vragen n rm ■-»-» _rm l?«n maandag t/m vrijdag 0900-20 3030I w -16 uur 0,10 pm) In de Derde Wereld werken talloze paarden en ezels onder erbarmelijke omstandigheden, vaak totdat ze er letterlijk dood bij neervallen. De eigenaren van de dieren behoren tot de armsten van de wereldbevolking; zij zijn voor hun levensonderhoud volledig afhankelijk van hun werkpaard of -ezel. Geldgebrek en onwetendheid liggen ten grondslag aan schrijnend dierenleed. Ondervoeding, oververhitting, overbelasting en tuigwonden zijn de meest voor komende aandoeningen. Brooke Hospital for Animals (opgericht in 1934, door mrs. Dorothy Brooke) zet zich in voor verbetering van de leefomstandigheden van werkpaarden en -ezels in Egypte, Jordanië, Pakistan en India, door middel van: gratis diergeneeskundige hulp aan zieke en gewonde werkpaarden en -ezels voorlichting aan eigenaren over een goede dierverzorging voorkoming van ziektes door middel preventieve behandelingen plaatsing van watertroggen en aanleg van schaduwplekken voor mens en dier verbetering aan tuig en advies over verantwoorde, diervriendelijke belasting In 13 hospitaalcentra en met 41 rijdende klinieken worden door Brooke Hospital op jaarbasis 500.000 dieren gratis behandeld en eigenaren voorgelicht. A Stichting Brooke Hospital for Animals Van Baerlestraat 13-C, 1071 AM Amsterdam Tel.: 020-6709229 Fax: 020-6792800 E-mail: info@brooke.nl Website: www.brooke.nl Giro: 55.68.671 Bank: 49.24.41.294 Steun Brooke, en word donateur voor 15,88 euro per jaar Naam en voorletters:-1 Mevr. Dk Straat en huisnummer: Postcode en plaats: Stuur deze bon in een envelop naar: Brooke Hospital for Animals, Antwoordnummer 475H 1070 WD Amsterdam. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel (graag zelfs). 2003.' Kinderen hebben de toekomst. Maar... hoe zit het als uw kind te maken krijgt met hersenvliesontsteking of een hersenbloeding, een hersentumor of hersenletsel door een ongeval? Dan wordt het écht duidelijk: er is nog heel veel wetenschappelijk hersenonder zoek noodzakelijk, ook voor betere preventie en behandeling. Helpt u de Hersenstichting Nederland? Word dan donateur. Kijk ook op www.hersenstichting.nl Korte Houtstraat 10, 2511 CD Den Haag telefoon 070-360 48 16 info@hersenstichting.nl www.hersenstichting.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40