PZC Ovaa maanden uit de roulatie Lionel Lord staat stil in z'n ontwikkeling topscorer Verzwakte z wemselectie toch redelijk succesvol Spits stijgt in topscorersklassement wblj Wedstrijd tegen Schotland is uitverkocht Delta/Ockenburgh bekert verder NK kitesurfen bij Brouwersdam Monsterzege tennissers Allround Van Poelgeest wint tweede rankii uitslagen agenda dinsdag 21 oktober 2003 Zwaaien Schuldige Vechtpartij Engeland Marcel Lourens doet goede zaken door Eugene de Kok GOES - Het gros van de voetbal clubs speelde afgelopen week einde voor de beker. De wed strijden van de hoofdklassers Hoek en Kloetinge en de inhaal wedstrijden van Zeelandia Middelburg tegen Grenswach ters en MZVC tegen Heinkens- zand waren de enige duels die van belang waren voor het top scorersklassement. Zeelandia Middelburg-spits Marcel Lourens deed de beste zaken. Mede door twee doel punten van zijn voet veroverde zijn club de koppositie in de der de klasse A van het zondagvoet bal. Lourens zelf steeg naar de derde plek in het topscorers klassement, de plek waar hij vo rig jaar eindigde. van onze sportredactie GENT - Een verzwakte Zeeuw se selectie kwam afgelopen weekeinde in actie tijdens de jaarlijkse internationale zwem- driekamp in Gent. Ondanks een aantal afwezigen kende de Zeeuwse afvaardiging toch re delijk wat succes. Bij de jaargang '93 deden Ma- non Minnebo, Anniek Minder- houd, Judith Stap en Iris Erpe- ZEIST - Het beslissende play- offduel Nederland-Schotland is uitverkocht. Dat betekent dat Oranje op 19 november in de Arena kan reke nen op de steun van 43.000 Ne derlandse fans. De Schotten ne men 5900 supporters mee naar Amsterdam. De winnaar van de play-off- wedstrijden plaatst zich voor het EK 2004. ANP linck het individueel goed en vervolgens versloegen ze samen hun Oost-Vlaamse en West- Vlaamse leeftijdsgenoten op de estafettenummers. De jongens hadden een minder goede dag. Bij de oudere jaargangen was het verschil in trainingsarbeid met de Vlaamse concurrenten te groot om voor verrassingen te kunnen zorgen. Bij de jaargan gen 91/92 waren de verschillen nog het kleinst, waardoor met de sterke concurrentie een aan tal snelle tijden op de klokken kwam. Sander van Nieuwen- huizen verbeterde zich sterk op de vlinderslag (1.17.20) en schoolslag (1.21.84) en Kelsey Onderdijk kwam goed voor de dag op de rugslag (1.16.72). Bij de oudere jongens kwamen Yair Klazen (1.01.71 op de 100 meter vrij), Niek Kampman (1.08.33 op de 100 meter rug) en Jurjen Pater op de schoolslag (1.13.20) tot zeer goede presta ties. Voldoende om een plaats op het ereschavot te verdienen wa ren deze prestaties echter niet. Die eer was nog wel weggelegd voor Jacqueline Boonman en de tweeling Niek en Carmen de Ridder. De voormalig speler van Kloe tinge trof tot nu toe negen keer doel en is RIA-aanvaller Arno Verlinde daarmee tot op één doelpunt genaderd. Breskens- spits Robbie van de Wijnckel is, dankzij zi jn vij f goals van vorige week tegen Roosendaal, voorlo pig nog de ongenaakbare num mer één. Hoek-spits Leon van den Ouden toonde zich zaterdag opnieuw trefzeker. Hij maakte het enige doelpunt voor Hoek in de met 2-1 verloren wedstrijd tegen Capelle. De supersub van de Zeeuws-Vlaamse hoofdklasser maakte er dit seizoen al zes. Wilco de Valk van Kloetinge en Evert Eikenhout scoorden dit weekeinde ook één keer en ste gen net zoals Den Ouden een plaats in het klassement. Het tweetal moet wel met een goal minder genoegen nemen. Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Robbie van de Wijnckel (Bres- kens) 12 doelpunten; 2. Arno Verlin de (RIA W.) 10; 3. Marcel Lourens Zeelandia Middelburg) 9; 4. Frank Allaart (Serooskerke), Peter Wil- lemse (Kapelle) en Niels Paardekoo- per(Goes) allen 8; 7Vincent de Jon ge (WHS) en Rink Basie (MZVC) beiden 7; 9. Patrick Koppejan (De MeeuwenNiels Kole (Kapelle), Chiel Maranus (Domburg), Daryl Rawidjan (RIA W.) en Leon van den Ouden (Hoek) allen 6; 14. Thomas Vos (Zierikzee), Patrick Ketting (WHS), Arjan Koopmans (Rillan- dia), Jacco den Hamer (Zaamslag), Mark Minderhoud (Noormannen), Jorrit Schuurman (Dauwendaele), Hans Tolhoek (Kapelle), Wilco de Valk (Kloetinge) en Evert Eikenhout (Zeelandia Middelburg) allen 5; 23. Jorden Takiddine (HVV'24), Adri van Hanegem (IJzendijke), Peter Dieleman (Zaamslag), Guide Lord (Veere), Michael de Jong (Tholense Boys), Johan Schot (Tholense Boys), Werner Bisschop (Steen), Guus Heijmans (Rillandia), Peter de Jong (Patrijzen), Dominique Verlinde (Oostburg), Peter van de Linde (Oostburg), Jacky Minderhoud (Noormannen) en Jacky Lambert (Koewacht) allen 4. door Jasper Harthoorn GOES - Casper Ovaa kan voor lopig niets anders doen dan re valideren. De motorcrosser uit Oost-Souburg kwam zondag zwaar ten val tijdens de strand- cross in Vlissingen en hield daar een gebroken onderarm en een uit de kom geschoten pols aan over. Ovaa onderging zondag avond in het Belgische Eeklo nog een operatie en is nu enkele maanden uit de roulatie. „In het ziekenhuis in Eeklo heb ben ze een plaat in mijn onder arm gezet", vertelt Ovaa. „Door het kogelgewricht van mijn pols is een stalen pin geplaatst, zodat ik die een maand lang niet kan bewegen." Tijdens de strand- cross maakte Ovaa in de eerste manche indruk door in de 250/500cc-klasse op de tweede plaats te eindigen. De val in de tweede manche zorgde er echter voor dat zijn seizoen erop zit. In zijn haast om terug te komen in de wedstrijd, zag hij een waar schuwende medewerker over het hoofd. Ovaa: „Er is me verteld dat er wel degelijk iemand met een vlag stond te zwaaien, omdat er iemand gevallen was. Maar in mijn haast me terug te knokken zag ik hem niet. Ik sprong bo venop de motor van een voor ganger, die net achter de schans lag." Dat het ongeluk aan het eind van het seizoen plaatsvond is volgens Ovaa een doekje voor het bloeden. „Eigenlijk kon het ongeluk niet op een gunstiger tijdstip vallen, als je naar het seizoen kijkt. Maar het is wel zonde dat het is gebeurd. De arts kan er nog niets van zeggen, maar ik ben hier toch wel mini maal tweeënhalve maand mee uitgeschakeld. Ik hoop terug te zijn voor de wedstrijden in de Zeelandhallen in Goes." Voorlopig moet Ovaa zich dus concentreren op zijn revalida tie. Ik zitnumaar een beetjete levisie te kijken, omdat ik nog niet veel mag doen. Daar ga ik het de komende dagen nog zwaar mee krijgen." SINT OEDENRODE - De biljarters van Delta/Ockenlt hebben de volgende ronde van de nationale bekercom bereikt. De Goese formatie won in Sint Oedenrode Wapen van Eerschot: 8-0. Eredivisionist Ockenburgh had weinig te duchten m twee klassen lager uitkomende team. Slechts U Forthomme moest een setje afstaan, hij won met 2-1 j9 Paul de Bruijn, Henk Habraken en Martin Spoormat;-,- nen allen met 3-0In de tweede ronde stuit het Goesedriés denteam op Renco Atomaten uit Daarlerveen. Hierbij, het om een uit- en thuiswedstrijd. Ockenburgh wildeii wedstrijd graag zondag 2 november afwerken. GOES - Het Nederlands kampioenschap kitesurfen-f komend weekeinde gehouden op het Noordzeestrand! Brouwersdam, voor strandtent De Kous. De organisatie wacht zo'n vijftig deelnemers. Zaterdag worden de voorrondes gehouden, zondagzijBj nales. Mede-organisator Onno Meinen: „Er wordt steeó heats gevaren met vier surfers tegelijk. Die moeten dat! nen een bepaalde tijd hun trucjes tonen aan de jury.De) twee gaan steeds door naar de volgende ronde." Of het evenement daadwerkelijk komend weekeinde jd den kan worden, hangt nog wel af van de wind. „Hetziets gunstig uit, maar dat kan morgen weer helemaal andera weet Meinen. „We moeten minimaal windkracht driehei vijf of zes is het meest ideaal.Donderdag hakt de organ! de knoop door. Als er dan niet genoeg wind verwacht»; wordt het evenement een week opgeschoven. GOES - Het tennisteam van Allround is in poule B va wintercircuit in Goes goed begonnen. De ploeg won mei: van Tennisschool DH. Alleen Brian Dijkstra pakte eecj Voor Allround kwamen Jacco de LooffTom Huis, Meri; Audrey Atoon, Dennis Stevense en Johan van Urkuit. De partij tussen MTO Bevelanden en MTO West Brabat! digde in een verdiende 25-15-zege voor de Zeeuwen! mond Barten, Saskia Oranje, Marije Delfsma en Michie Kuijk zorgden voor succes in htm enkelspel. Opvallends poule B de deelname van Suzanne van Hartingsvelt 't Halve Maantje. Ze versloeg Nicole Selier van Topshot! klinkende cijfers: 10-2. Topshot 2 bleek echter over eenj ploeg te beschikken en bezorgde de Goese equipe eenII nederlaag. HOEK - Wouter van Poelgeest heeft de tweede rankings Zeeuwse Darts Federatie op zijn naam geschreven. Inki 't Trefpunt in Hoek bleef hij zijn clubgenoot bij de Triplei ers Gert Tolhoek in de finale met 2 -1 de baasIn de halvei rekende Van Poelgeest af met de altij d lastige Karin vanl wen: 4-2. Tolhoek won in de andere halve eindstrijd van! ny Goedhart. In de finale won Tolhoek de eerste set, ma liet het in de tweede set liggen. In de beslissende derde» hij zich niet meer herpakken. Jan van de Rassel, die dei ranking van dit seizoen had gewonnen, was niet van dei en daardoor werd Kris van Haaren de nieuwe leider. Bij de koppels ging de winst naar Patrick Roelof en Jol lait. Zij versloegen het koppel Sander van Hoepen/Jé steeg in de finale met 4-2. Roelof en Sohilait versteti daardoor hun leidende positie. Karin van Leeuwen wol vrouwen en Dillan Baartman was bij de jeugd de sterks door Barry van der Hooft LEEUWARDEN - Hij is overtuigd van zijn eigen kwaliteiten en heeft maar éién doel voor ogen. Lionel Lord wil slagen als profvoetballer, maar het laatste' jaar wil het niet zo vlotten. De aanvaller is bezig aan zijn tweede seizoen bij Cambuur, de prestaties zijn ondermaats, zijn contract loopt af en hij is niet echt op z'n plaats in Leeu warden. „Ik sta al een jaar stil in mijn ontwikkeling", zegt de aanvaller in Friese dienst. De selectie van Cambuur werkt deze dag een training op het kunstgras in het stadion af, maar Lionel Lord kan niet anders dan toekijken. Een blessu re aan de enkel speelt hem al weken parten. Eigenlijk sukkelt hij al vanaf het begin van het seizoen. „Tijdens de voorbereiding ging het best aardig", vertelt Lord even later in een eetcafé in het centrum van Leeuwarden. „Te gen Heerenveen speelde ik goed, ik was ook extra gemotiveerd. Maar in de eerste competitiewedstrijd tegen Helmond Sport kreeg ik na een half uur een schoen in mijn oog. Ik moest eruit, kon een week niets zien door mijn linkeroog en belandde naast het elftal. Daarna moest ik het doen met wat invalbeurten, tegen Fortuna Sit- tard mocht ik weer eens in de basis starten." „Het ging goed, ik passeerde mijn te genstander keer op keer, maar ik had een paar weken bijna niet gevoet bald", gaat Lord verder. „Na 65, 70 minuten kreeg ik kramp en vroeg om een wissel. Nee, zei de trainer, je moet blijven staan. Hij haalde er een ander uit, omdat ik wél dreigend was. Maar een week later zat ik gewoon weer op de bank. Dat gaat aan je knagen, want het was alleen maar invallen, invallen en nog eens invallen." „Drie weken geleden mocht ik tegen TOP Oss na een uur invallen. Na twee minuten verdraaide ik mijn voet, maar ik wilde er natuurlijk niet uit. Ik wilde acties maken, maar kon niet sprinten. De trainer haalde me er twintig minuten later weer uit. 'De dagen van Lord zijn geteld', stond er de volgende dag in de krant. Volgens de trainer is er echter niets aan de hand. Als ik in vorm ben, speel ik." Die vorm is nog niet aanwezig en daar baalt Lord van. De Vlissinger wil zich dolgraag bewijzen aan het Cambuur- publiek. Maar dat is lastig, want als ex-speler van Heerenveen wordt hij extra kritisch gevolgd. „Als we een wedstrijd verliezen, ben ik vaak de schuldige", weet Lionel Lord. „Enkel en alleen omdat ik van Heerenveen kom. Ik ben er inmiddels aan gewend, maar als ik het van tevoren had gewe- Lionel Lord, hier in actie voor Cambuur: „Als we een wedstrijd verliezen, ben ik vaak de schuldige." foto Catrinus van der Veen ten had ik er wel twee keer over nage dacht. Cambuur wilde laatst Santi Kolk van Heerenveen huren. Hij komt wel eens naar me kijken, samen met Romano Denneboom. Die jongens zien ook dat ik de gebeten hond ben als het minder gaat. En daarom had Santi ook niet zo veel zin om naar hier te komen." De rivaliteit tussen Cam buur en Heerenveen is volgens Lord heel erg groot. „Als je van Leeuwar den naar Zwolle wilt, kom je langs Heerenveen. Een supporter heeft me eens verteld dat hij steeds een grote omweg maakte, om dat te voorkomen. Hij wilde per se niet langs Heerenveen rijden, maar kwam er op een gegeven moment welachterdathet steeds dure ritjes waren. Nu rijdt hij gewoon langs Heerenveen, maar telkens als ze er langs komen moet zijn zoontje z'n middelvinger opsteken richting het stadion. Dan weet je wel hoe de ver houdingen hier liggen." Op zijn periode in Heerenveen kijkt Lionel Lord met gemengde gevoelens terug. Hij koestert het doelpunt in de Amstel Cup tegen Veendam en zijn de buut in de eredivisie tegen Sparta. „Maar ik had meer moeten doen met de punten die Foppe de Haan toen aangaf. Op dat moment dacht ik te ne gatief, omdat ik gefrustreerd was dat ik maar niet vast bij de eerste selectie kwam. Volgens Foppe moest ik beter omschakelen, mijn momenten kiezen en het speelse eruit halen. Veel jon gens van het team waar ik toen in speelde zitten nu bij de selectie en krijgen een kans. Heerenveen wilde mij ook houden, maar bij de contract besprekingen is een spelletje ge speeld. Ik zou wél bij de eerste selectie komen, maar kreeg geen A-contract. Pas toen er belangstelling van andere ploegen kwam, wilden ze daar ineens wel over praten. Toen was het voor mij al te laat." Het gesprek gaat vervolgens verder over de breed uitgemeten vechtpartij van vorig seizoen. „Ach, het waren de spanningen voor een wedstrijd en Ro bert Loontjens had net gehoord dat zijn contract niet zou worden ver lengd Hij was mij n directe tegenstan der tijdens de training en na een actie van mij scoorden we. Ik zag dat hij agressief werd en zei al tegen Michael Ferrier: let maar op, dit gaat mis. Het begon echt niet bij mij. Loontjens liep al een heel seizoen op me te trappen en vervolgens kwam hij weer hard in. Ik had er genoeg van, omdat hij mij altijd moest hebben. We begonnen te vech ten en ik raakte hem goed. Na die dag heb ik niet eens meer een schouder- duw van hem gehad. Dus het is toch nog ergens goed voor geweest. Vorig seizoen heb ik zoveel meegemaakt, dat ik nergens meer van sta te kijken. Een week later was het weer ruzie op de training en werd Dave Rogers defi nitief uit de selectie verwijderd. In mentaal opzicht ben ik er alleen maar sterker van geworden." Dat zal hij de komende maanden moe ten bewijzen. Cambuur bevindt zich opnieuw in de onderste regionen van de eerste divisie en Lord staat zelf nog droog. „Vorig seizoen heb ik zes keer gescoord, maar het hadden er bij wijze van spreken wel zestig kunnen zijn", zegt Lord. „Ik kwam elke wedstrijd één-tegen-één met de keeper, maar ik maakte 'm gewoon niet. De eerste veertien wedstrijden had ik geen goal gescoord en was ik alleen maar aan het denken. Voor de winterstop speel den we nog wel aardig, maar vanaf j a- nuari wonnen we geloof ik nog maar twee keer. We kwamen in een negatie ve spiraal terecht en de nasleep daar van is nu nog voelbaar. Dick de Boer is na de ontslagen Rob McDonald de tweede trainer die Lord bij Cambuur meemaakt. „Hij is een eerlijke man en dat kun je niet van el ke trainer zeggen. Hij draait er niet omheen en zegt het gewoon als hij een speler slecht vindt. Maar de trainer heeft ook pech. Je ziet aan het voetbal dat er weinig vertrouwen is. En de plek waar we nu weer staan... Dat is echt belachelijk." Om de prestaties te verbeteren, zijn de huurlingen Raymond Bronkhorst en Ibad Muhamadu sinds vorige week nieuw in de selectie. Lionel Lord is niet bang voor zijn plekkie. „Ik ben ervan overtuigd dat ik weer ga spelen. Ik voel dat ik er ga komen en zie het daarom nog niet somber in. Maar ik weet ook dat ik móet gaan spelen, want mijn contract loopt af. Het komt allemaal goed, hier of ergens anders. De kans is groot dat ik vertrek bij Cambuur. Het liefst zou ik naar Enge land willen, ik denk dat ik daar wel zou passen. Bijvoorbeeld naar een club in de First Division, dat lijkt me wel wat." Mocht hij werkelijk naar Engeland gaan, dan hoeft hij wellicht niet al leen. Zijn moeder woont namelijk sinds een paar maanden bij hem in Leeuwarden. „Ze heeft alles over voor haar kinderen", vertelt Lionel Lord. „Mijn moeder zorgt goed voor me. Na twee trainingen op een dag had ik vaak geen zin om te koken en ging ik al snel om een patatje. Er bleek ook veel familie van mij hier te wonen, maar dat wist ik helemaal niet. Ik heb ze nu leren kennen en mijn moeder vindt het wel gezellig hier. En ik vind het wel makkelijk." De komende maanden zijn dus cruci aal voor Lionel Lord. Hij moet bewij zen van waarde te zijn voor Cambuur en zich daarmee in de kijker spelen bij andere clubs. Want Leeuwarden be valt hem niet zo. „Er valt hier weinig te beleven en ik vul mijn dagen met mijn computer en dvd-speler", zegt Lord. „Van mijn salaris bij Cambuur kan ik net rondkomen, maar zoals het er nu naar uitziet zal het moeilijk wor den naar een eredivisieclub te gaan. Zolang ik niet fit ben en niet speel houd ik me daar ook niet mee bezig. Ik moet gewoon relaxed zijn, dan komt het allemaal goed." Darts Hoek. Tweede ranking ZDF. Singels. Win naarsronde: 1. Wouter van Poelgeest; 2. Gert Tolhoek; 3/4. Karin van Leeuwen en Danny Goedhart. Verliezersronde: 1. Eddy Crawfurd. Vrouwen: 1. Karin van Leeuwen; 2. Monique Schreyer. Jeugd: 1Dillan Baart man; 2. Jo Luitwieler. Koppels. Winnaars ronde: 1. Patrick Roelof/ Joel Sohilait; 2. Sander van Hoepen/Jelle Versteeg; 3/4. Mi ke van Belle/Robert Scheffer en Danny de Vos/Richard Miri. Verliezersronde: 1. Joost de Roos/Eddy Crawford. Greensboro. Greensboro Classic. US Tour, 4 miljoen euro. Eindstand: 1. Maruyama (Jap) 266 slagen, 2. Faxon (VSt) 271, 3. Go- gel (VSt) 273,4. Allenby (Aus) 274. Goes. Stableford wedstrijd Goese Golf Club: 1. Dirk Lucas 34; 2. Bertte Winkel 34; 3. Anneke Lucas 33. Rugby Brisbane. WK. Groep B: Schotland - Ver enigde Staten 39-15 (24-9). Schaken Plovdiv. EK landenteams. Mannen, negende ronde: Oekraïne - Neder land 3-1; Ponomariov-Van Wely 1-0, Moise- jenko - Van den Doel 1/2-1/2, Eljanov - Nij- boer 1-0, Efimenko - Van der Wiel 1/2-1/2. Wit-Rusland - Rusland 2-2, Slovenië - Israël 2-2, Polen - Georgië 1 1/2-2 1/2, Macedonië - Tsjechië 1-3. Eindstand: 1Rusland 9-17 (22 1/2), 2. Israël 9-15 (22 1/2), 3. Georgië 9-13 (22), 4. Slovenië 9-13 (20 1/2), 5. Oekraïne 9- 12 (23), 6. Tsjechië 9-12 (22 1/2); 13. Neder land 9-10 (18). Vrouwen, negende ronde: Israël - Neder land 1/2-1 1/2; Klinova - Peng Zhoaqin 1/2- 1/2, Botvinnik - Bosboom-Lanchava 0-1Po len - Armenië 1/2-1 1/2, Rusland - Litouwen 1-1, Georgië - Hongarije 0-2, Oekraïne - Roe menië 1-1. Eindstand: 1. Armenië 9-14 (13), 2. Hongarije 9-14(121/2), 3. Rusland 9-13 (12 1/2), 4. Polen 9-12(10 1/2), 5. Litouwen 9-12 (10), 6. Oekraïne 9-11 (111/2); 13. Nederland 9-10(10). Sportprijsvrager» Lucky Day. 8-10-11-14-22-26-30-33-36-39- 41-46-47-48-50-56-59-61-66-76 (onder voorbehoud). Tennis La Reunion. Challenger mannen, 25.000 eu ro. Finale: Peter Wessels (Ned) - Fred Hem mes jr. (Ned) 6-2 6-0. St. Petersburg. Mannen, 870.000 euro. Eerste ronde: Gaudio (Arg/7) - Martin (Spa) 6-7 7-6 6-2, Sargsian (Arm) - Stepanek (Tsj) 6-3 6-2, Voltsjkov (WRu) - Davletsjin (Rus) 7-6 6-3, Hrbaty (Slw) - Ferrer (Spa) 7-5 6-2, Joesnji (Rus/5) - Pavel (Roe) 6-7 7-6 6-1. Stockholm. Mannen, 650.000 euro. Eerste ronde: Ancic (Kro) - Karlovic 6-2, Carlsen (Den)-Zabaleta (Arg6 Söderling (Zwe) - Moodie (ZAf) 4-66 Goes. De Blauwe Winkel Wintercim le A: Schelde-AII Stars 25-15, Zierikz; Walcheren 13-27, TenJB-Top Si- Stand: 1. Top Shot 1-32,2. MTOWs 1 -27,3. Schelde 1 -25,4. Allstars MS rikzee 1-13,6. TenJB 1-8. Poule B:t Tennisschool DH 39-1, MTO I MTO West Brabant 25-15, Topshol! Maantje 23-17. Stand: Allround 11 Bevelanden 1-25, Topshot 2 1-23, Maantje 1-17, MTO West Brabant 1' nisschool DH 1-1. Honkbal Santiago (Cub). WK. Groep B: Nederland - Mexico 6-3. Stand: 1 Japan 6-12,2. Verenig de Staten 6-10,3. Panama 6-8,4. Nederland 6-6, 5. Brazilië 6-6, 6. Mexico 6-4. Groep A, stand: 1. Cuba 5-10,2. Nicaragua 5-8,3. Tai wan 5-6,4. Canada 6-6,5. Zuid-Korea 5-4,6. Italië 5-2,7. Rusland 5-0. Amerikaanse profcompetitie. World Series (best-of-seven): New York Yankees - Florida Marlins 6-1. Stand: 1-1. Lausanne. UCI-wereldranglijst: 1. (Ita) 2266,75 punten (2), 2. 2» 2087,75 (3), 3. Petacchi (Ita) 19897 moni (Ita) 1715 (4), 5. Rebellin (I 6. Vinokoerov (Kaz) 1640,50,9.1 1441 (12), 60. Löwik 587 (60), 65.V: 574 (67). Schaatsen Calgary. Wereldbekershorttrack. Mannen, 1000m: 1. Lee Seung-jae (ZKo) 1.26.393.2. Guilmette (Can) 1.26,458,3. Ahn Hyun-soo (ZKo) 1.37,423. 3000m: 1. Lee Seung-jae 4.48,646, 2. Monette (Can) 4.50,538, 3. Ahn Hyun-soo 4.56,894. 5000m estafette: 1. China 6.45,400, 2. Italië 6.46.190.3. Zuid-Korea 6.49,011 Vrouwen, 1000m: 1. Choi Eun-kyung (ZKo) 1.33.601.2. Byun Chun-sa (ZKo) 1.34,416,3. Tianyu Fu (Chn) 1.34,447. 3000m: 1. Choi Eun-kyung 5.38,016, 2. Byun Chun-sa 5.38.106.3. Radanova (Bul) 5.43,193.3000m estafette: 1. Zuid-Korea 4.11,742, 2. China 4.11,938,3. Italië 4.16,881. Gent. Internationale zwemdrielm sultaten Zeeuwse zwemmers 1 50m vlinder 93/94:3. A. Minderho.: 4.I.Erpelinck42.04.100m vlinder# Boonman 1.17.91; 4. J. Trampa' 100m vlinder 89/90: 4. M. t» 1.16.29; 6. N. Smits 1.17.83.100" 87/88: 4. T. Loppies 1.13.21; 5.C Guchte 1.16.82.100m rug 93/94: neboo 1.24.38; 3. J. Stap 1.27.97.» 91/92:2. K. Onderdijk 1.16.72;6.M1 1.22.10.100m rug 89/90:5. J. vank. gen 1.16.92; 6. N. Smits 1.17.58.» 87/88: 5. C. de Ridder 1.13.57;6.C Guchte 1.15.03. 100m school 93/9 Minderhoud 1.36.56; 4. J. Stap 100m school 91/92: 5. M. Balledu 6. J. Boonman 1.36.35.100m schot 5. L. Koek 1.26.28; 6. M. Hamelirf 100m school 87/88: 2. C. de Rid*' 5. E. Nijskens 1.23.36.100m vrij93/9< Minneboo 1.13.44; 3. I. Erpelincl- 100m vrij91/92:5. J. Boonman 1®: Onderdijk 1.11.59. 100m vrij 89/90 Smits 1.06.87; 6. J. van Ho* 1.07.37. 100m vrij 87/88: 3. C.A 1.02.71; 6. T. Loppies 1.07.05. Jongens. 50m vlinder 93/94:2 S 43.30; 4. M. Pater 44.59. lOOmvlh* 4. S. van Nieuwenhuizen 1.17.20» Poele 1.23.84. 100m vlinder 89!» Boonman 1.13.69; Y. Klazen 1.14.34 vlinder 87/88: 5. R. Visser 1.07.3 Hondsmerk 1.07.81. 100m rug 93» Pater 1.28.08; 2. M. Kappetein 1.29* rug 91/92:5. M. van Gremberghe'J van Houwelingen 1.20.87.100m ruj 5. N. Kampman 1.08.33; 6. H. vans' ven 1.19.29.100m rug 87/88:3. N« 1.05.84; 6. R.J. Zwijnenberg 1.12* school 93/94: 1. S. Edenburg 1.32' Mol 1.36.86. 100m school 91/92 Nieuwenhuizen 1.21.84; 4. L. tt 1.23.56.10Orn school 89/90:5. N.1J 1.20.76; 6. H. van Broekhoven 1.22" school 87/88:4. JPater 1.13.20.6*.' merk 116.44.10Orn vrij 93/94:6 V ein 1.19.15; 6. Y. Mol 1.23-07. W 91/92: 4. S. van Nieuwenhuizen B. van Houwelingen 1.11.95. 89/90: 5. Y. Klazen 1.01.71; 6. D.» 1.05.15. 100m vrij 87/88: 4. K. Ho» 57.50; 5. N. de Ridder 58.38. _dinsdag_ Clinic Erik van der Vleuten. L^'J nege Stal de Kroo in Nieuw-en^ land. Aanvang: 14.00 uur. Eerste divisie: Sparta i-Helmond!m Casper Ovaa is door een gebroken onderarm en een polsblessure minimaal tweeënhalve maand uit de roulatie. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16