i morres ut com PZC Operator Verlading Voor elke smaak een woonidee Operator Productgroupmanager groei met ons mee thermPhos Verkopers m/v Weekendkrachten m/v Teamleider showroom m/v Assistent Filiaalmanager m/v Vertegenwoordiger zaterdag 18 oktober 2003 ///LJ gebruikt het Morres Wonen B.V. is een begrip in woninginrichting. Met meer dan 90 jaar ervaring volgen we de trends op de voet en bieden we onze klanten een steeds actuele collectie. Om onze 1 miljoen Nederlandse en Belgische klanten nog beter van dienst te kunnen zijn, hebben we begin dit jaar onze derde showroom in Wormerveer geopend. De nieuwe collectie is in onze wooncatalogus, op inter net, maar ook in onze drie showrooms in Hulst, Deventer en Wormerveerte bewonderen. Voor ons filiaal in Hulst zijn we op zoek naar: N Gevraagd: LEERLING WONINGSTOFFEERDER/ ZONWERING PLAATSEN Werkweek van 40 uur. Leeftijd 16-20 jaar. Voor spoedige indiensttreding. Sollicitaties schriftelijk tot 14 dagen na verschijning van dit blad Aan: Vital Timmermans, Oesterstraat 3a, 4401 EL Yerseke, tel. 06-53659740. Gehandicapt of chronisch ziek? Receptionistes/ Medewerkers Callcenter m/v DELTA\ DELTA N.V. DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Gas, water, elektriciteit, milieudiensten, radio en televisie signalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. De divisie Milieu van DELTA richt zich op alle activiteiten van de afvalketen. Het ophalen, recyclen, be- en verwerken van afval. De afdeling Afvalwater Zuiveringsinstallatie (AWZI) zuivert afvalwater dat vrijkomt bij reiniging. Binnen deze afdeling, met standplaats Hoek, hebben we plaats voor een fulltime Operator. Kerntaken In deze functie verricht u onder andere de volgende taken: - Regelen en besturen van de AWZI-procesonderdelen, - Zorgdragen voor het onderhoud van de installaties, - Plannen van de te verwerken afvalstromen in samenwerking met het laboratorium, - Plannen van de leveringen in de dagstaat. De operator werkt in volcontinudienst en heeft eens per acht weken een weekend consignatiedienst. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij van u: - Het diploma MTS-procestechniek of gelijkwaardig (ook kandidaten met het diploma Vapro A/B kunnen solliciteren), - Afgeronde opleiding Afvalwatertechniek, - Bereidheid vakgerichte bijscholing te volgen (afvalwaterzuivering, perslucht), - Bereidheid toe te treden tot het BHV-team, - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid en initiatief. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt, - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven, - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training, - Een maximum salaris van 21+26,05 bruto per maand (exclusief ploegentoeslag). Informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Jan Goudzwaard, hoofd AWZI, telefoon (0115) 67 88 30. Interesse? Bent u geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van uw CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan DELTA Milieu B.V. Personeel 81 Organisatie, Postbus i+A5, 4530 AK Temeuzen of via e-mail naar: vacatures@delta.nl onder vermelding van milieu. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. De divisie Comfort zorgt voor de levering van onze producten aan consumenten en kleinzakelijke klanten. Daarbinnen bestaat de afdeling Marketing uit Marktmanagement, Channelmanagement, en Productmanagement Marketingcommunicatie. Binnen deze afdeling, met standplaats Middelburg, hebben we plaats voor een fulltime Productgroupmanager. Kerntaken In deze functie verricht u onder andere de volgende taken: - Behalen van maximaal rendement op de productgroepen elektriciteit, gas en kabel, - Ontwikkelingen implementatie van productplannen inclusief promotieactiviteiten en campagnes. Aansturen externe bureaus op het gebied van reclame en fullfilment, - Ontwikkelen, implementeren en succesvol in de markt zetten van nieuwe product-markt-combinaties, - Aansturen, coachen en motiveren van het team. De productgroupmanager rapporteert aan de divisiedirecteur en geeft leiding een team van zeven marketingprofessionals. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij van u: - Hbo+/universitair werk- en denkniveau met relevante vervolgopleiding (bij voorbeeld NIMA B/C), - Coachende stijl van leidinggeven, gewend in projectomgeving te werken, - Ruime ervaring met ontwikkelen en implementeren van marketingplannen, aantoonbare succesvolle marketingervaring (dm), - Capaciteiten om op alle niveaus in de organisatie te opereren en prioriteiten te stellen, - Klantgerichtheid, resultaatgerichtheid, initiatief, hands-on instelling en commercieel gevoel. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar met een grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt, - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd op de CAO voor Energie- en Nutsbedrijven, - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. Informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met Pais Prop, directeur van de divisie Comfort, (0118) 88 2129. Interesse? Bent u geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan een sollicitatie, voorzien van uw CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt uw brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attentie van het secretariaat van de afdeling Personeel Organisatie. fosfor werkt je Thermphos International B.V. is een moderne mul tinational in de fosforchemie. Onze producten worden toegepast als grondstof in onder meer geneesmiddelen, levensmiddelen en schoonmaak middelen. Verder heeft het bedrijf vestigingen in Duitsland, Frankrijk, Argentinië en China. Wereldwijd werken er ruim 900 mensen bij Thermphos. In Vlissingen zijn ongeveer 450 men sen betrokken bij de productie, marketing en ver koop van fosfor en daarvan afgeleide producten. Voor meer informatie zie: www.thermphos.com Voor onze Verlaadafdeling van Logistical Services zoeken wij op korte termijn een Wat zijn de werkzaamheden? Verladen, verzendgereedmaken en transport van producten in vaste of vloeibare vorm. Sturing, bewaking van en toezicht op de afvulprocessen. Kwaliteitscontrole van het te verladen product. Klaarzetten en opslaan van producten. Aanleveren van voorstellen ter verbetering van de installatie en het signaleren en melden van storingen. Het verladingsproces van STPP, fosforzuur en fosfor efficiënt en volgens specificatie uit voeren en alle verladingsprocessen beheersen en indien nodig ondersteuning geven. Naleven van voorschriften op het gebied van milieu, veiligheid en gezondheidszorg. Wat verwachten wij van u? U hebt een LBO-opleiding en u bent in het bezit van een VAPRO-A diploma of de bereid heid hiervoor opgeleid te worden. U bent enthousiast, collegiaal en u kunt zowel in teamverband als zelfstandig werken. Verder bent u bereid te werken in dagdienst, 2 of 3-ploegendienst. Wat bieden wij u? Een uitdagende functie met doorgroeimogelijkheden in een dynamische en resultaat gerichte organisatie in de chemie en een goed salaris met een aantrekkelijk arbeids voorwaardenpakket. André Zandee, Manager Logistical Services, is graag bereid u meer informatie te geven over deze vacature (tel. 0113-689658). Werk aan de winkel! parttime en fulltime Zowel voor onze showroom als voor de afdeling Otak (Jong wonen) zijn wij op zoek naar verkopers. Als verkoper adviseer je en begeleid je klanten bij het inrich ten van hun woning en draag je zorg voor een goede pre sentatie van de artikelen op de afdeling. De mogelijkheid om door te groeien naar de functie van teamleider is aanwezig. parttime Om de klanten in het weekend goed te helpen zijn wij op zoek naar enthousiaste weekendverkopers. Je werkt op zater dag en zondag in een van de afdelingen van onze showroom. Als verkoper adviseer je en begeleid je klanten bij het inrich ten van hun woning en draag je zorg voor een goede pre sentatie van de artikelen op de afdeling. fulltime Voor .een afdeling in onze showroom zijn wij op zoek naar een meewerkend teamleider. Naast het adviseren en begeleiden van klanten ben je ver antwoordelijk voor het verkoopbeleid van de afdeling. Je hebt binnen het team een sturende rol: je stimuleert samen werking en motiveert collega's. Als meewerkend teamleider heb je ruime ervaring als verkoper in de detailhandel (bij voorkeur woninginrichting) en beschik je over leidinggevende kwaliteiten. fulltime Als assistent filiaalmanager ben je de motivator van de 50 verkoopmedewerkers. Je weet kansen om te zetten in ver- koopmogelijkheden en je bent zeer commercieel ingesteld. Tot je kerntaken behoren: het stimuleren, corrigeren en aan sturen van de verkopers en teamleiders, het realiseren van maximale omzet, het overdragen van kennis m.b.t. verkoop en kiantenbenadering en het coördineren van de inzet van personeel. Als assistent filiaalmanager rapporteer je aan de filiaalmanager Hulst. Een werk/denkniveau op minimaal MBO-niveau en ruime ervaring in een leidinggevende functie in de detailhandel is vereist voor deze functie. Voor alle vacatures geldt: De werkzaamheden vinden ook plaats in het weekend en op koopavonden. Wanneer je kennis hebt van de Franse en/ol Engelse taal is dat een prè. Ben je geïnteresseerd in een van de bovenstaande functies richt dan je sollicitatie aan: Morres Wonen B.V. T.a.v. Susan Smits Postbus 22 4560 BB Hulst Tel.: 01 14-388535 E-mail: pz.morres@morres.nl WON Reacties van acquisitiebureaus naar aan leiding van deze advertentie worden niet op prijs gesteld. Een schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie sturen aan: Thermphos International B.V. T.a.v. Ben van de Kreke Postbus 406,4380 AK Vlissingen Of het nu gaat om juridische ondersteuning, belasting- teruggave, uitkeringen, zorg en hulp, woningaanpassingen, vervoer of lotgenotencontact. Kom op voor je rechten! Word ook lid van ANGO! Met ANGO kom je tot je recht! Postbus 850, 3800 AW Amersfoort Tel. (033) 465 43 43 wwwango.nl Diaco'm BV, gevestigd te Hoofddorp, is fabrikant en leveran cier van diamantgereedschappen; een begrip bij professionele boor- en zaagbedrijven in de beton en asfaltindustrie. Ter uitbreiding van ons verkoopteam zoeken wij een enthousiaste Voor de regio Brabant en Zeeland Functie inhoud Bestaande klanten bezoeken en nieuwe klanten werven. Voorwaarden voor deze functie zijn: Woonachtig in West Brabant (Tilburg. Breda) Commerciële inslag en geen 9 tot 5 mentaliteit Verkooptechnische ervaring is een pre In het bezit van een rijbewijs B-E Affiniteit met de bouwsector Leeftijd 30-35 jaar. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Snijders telefoonnummer 06-54 766 391 Schriftelijke reacties kunt u sturen naar: Diacom Trading B.V., T.a.v. Linda Beuke. Bijlmer meerstraat 72, 2131 HH Hoofddorp of e-mail linda@diacom.nl www.diacom.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Roompot Vakanties is de verhuurorganisatie van vele campings, bungalow/villa- en vakantieparken in Zeeland, van een schitterend park in Limburg en van de Zilverberkparken. Wegens uitbreidingen zijn wij op zoek naar enthousiaste en verkoopgerichte In combifunctie voor totaal 38 uur per week Wat wordt er van je verwacht Medewerker Callcenter Dagelijks komen op ons Callcenter telefonisch, per e-mail of per fax heel wat reserveringen en vragen binnen. Ons enthousiaste team beantwoordt, informeert, adviseert, verkoopt, boekt en zet de gegevens in ons computersysteem. Receptionist(e) Als receptionist(e) draag je zorg voor het in- en uitchecken van de gasten, het maken van boekingen, het verstrekken van informatie, het verrichten van administratieve handelingen en natuurlijk beschik je over een natuurlijk talent om onze gasten van een heerlijke, zorgeloze vakantie te laten genieten. Functie-eisen: Flexibiliteit, bereidheid in avonduren en weekenden te werken. Een prettig en duidelijk stemgeluid en goede communicatieve vaardigheden. Affiniteit met het toerisme. MBO niveau. Enthousiasme, stressbestendigheid, geduld, vriendelijkheid en inlevingsvermogen. Goede kennis van de Duitse taal, zowel mondeling als schriftelijk. Ervaring met computers. Interesse in deze leuke baard Stuur dan een brief met pasfoto en cv naar: Roompot Vakanties, t.a.v. Anita Maas, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland. M®.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 6