Z LG VERKOOP(ST)ER Wie durft? Verkoper VerkoperMedew. mïnilab Emergis Lijkt het jou leuk om in je vrije tijd een spoorwegbedrijf te runnen? Word dan vrijwilliger bij de Stoomtrein Goes-Borsele. Makelaar/ Hypotheekadviseur Gezocht IE MONTEUR M/V Heb je belangstelling? w/m. Activiteitenbegeleider Stafverpleegkundige m/v BAKKERTIJ 'T BAKKERTJE Tevens hebben wij weer ons lekkere najaars assortiment in onze winkels. Wij zoeken meerdere Verpleegkundigen (mbo/hbo) m/v m/v De Stoomtrein Goes-Borsele is een museum spoorwegbedrijf dat jaarlijks tienduizenden reizigers per stoomtrein vervoert tussen Goes en Hoedekenskerke. Tevens bouwt de SGB aan een spoorwegmuseum in Goes en aan attracties in Hoedekenskerke. Bij de SGB werken uitsluitend vrijwilligers. Wij zijn momenteel vooral op zoek naar lokettisten, conducteurs, rondleiders, schilders, bouwvakkers, timmerlieden en spoorbouwers. Ervaring is welkom, belangrijker is enthousiasme en teamgeest. Wij zoeken vooral ook jongeren! Al vanaf 14 jaar kan je bij SGB terecht! Kom dan op zaterdag 25 oktober 2003 naar de SGB. Per auto: Parkeerterrein aan de Albert Plesmanweg. Andere bezoekers: SGB-station aan de Van Doornestraat te Goes. Om 10.00,13.00 en 15.00 uur exact starten de informatiebijeenkomsten. Of bel ons op nummer 0113-270705. Midden-Zeeland Makelaardij m/v Zuidzandsestraat 9, 4501 AL Bredestraat 11, 4591 EA Oostburg voor minimaal 24 uur per week om ons team te komen uitbreiden Solliciteren 0117-454945 of per post incl. CV. Film of digitaal: wij printen RE/MAX Midden-Zeeland Makelaardij is een toonaangevend makelaarskantoor met gecertificeerde makelaars en taxateurs o.z. Per direct zoeken wij ter completering van ons team een Voor deze functie vragen wij: representatief met commerciële instelling goede communicatieve vaardigheden min. MBO werk- en denkniveau werkervaring in soortgelijke functie is een pre leeftijd 22-30 jaar Onze nieuwe collega bieden wij: een zelfstandige, afwisselende en verantwoor delijke baan met doorgroeimogelijkheden prima salaris en pakket secundaire arbeidsvoorwaarden aanvullende opleidingen Bent u diegene die wij zoeken? Stuur uw sollicitatiebrief, recente pasfoto en c.v. binnen 8 dagen aan RE/MAX Midden-Zeeland Makelaardij t.a.v. de heer. J. Timmerman, 's-Gravenpolderseweg 2, 4462 CG Goes. stichting zorg lichamelijk gehandicapten tbv kinderen, adolescenten en volwassenen De Stichting Zorg Lichamelijk Gehandicapten biedt zorg- en dienstverlening aan kinderen, jongeren en volwassenen met een lichamelijke of meervoudige functiebeperking. De stichting ziet mensen met een functiebeperking als burgers die recht hebben op het maken van eigen keuzes. De ZLC ziet het als haar belangrijkste taak om daartoe de voorwaarden te creëren. De mogelijkheden en wensen van de cliënt en de daartoe beschikbare middelen zijn daarbij altijd maatgevend. De ZLC vindt dat cliënten recht hebben op vraaggestuurde zorg van hoge kwaliteit en dat de dienstverlening voor wonen, werken/dagbesteding en vrije tijd geboden wordt op momenten, plaatsen en wijze die aansluiten bij wat zij willen. Uitgangspunten daarbij zijn: Zelfbeschikkingsrecht De cliënt als burger Individuele diversiteit Rechtvaardige verdeling. In en vanuit diverse locaties wordt in geheel Zeeland, waar mogelijk in samenwerking met derden door 220 medewerkers vorm gegeven aan de vragen van ongeveer 250 cliënten. Ac<$tfisftle naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Namens 75 cliënten die in en vanuit het Activiteitencentrum Oosterschelde te Goes ondersteuning krijgen bij het kiezen, organise ren en uitvoeren van activiteiten op de terreinen dagbesteding, training en maatwerk, begeleid werken en ambulante dagbesteding zoekt de Stichting ZLG een medewerker voor de functie Specialisatie computer 36 uur per week (100% dvb) Kern van de functie: Ondersteunen van cliënten bij het realiseren van de afspraken, zoals zijn vastgelegd in het zorgplan. De bege leider is de eerstverantwoordelijke voor de coördinatie en uitvoering van de (individuele) zorgverlening, welke ligt op psychosociale ondersteuning en/ of begeleiding en verzorging. Funtie-eisen: Een agogische opleiding op MBO-niveau Aantoonbare ervaring met het werken met computers en kennis met het werken met een computernetwerk (Windows 95/98, MS Office) Opzetten en ontwikkelen van trainingen en cursussen mbt computergebruik Kunnen ondersteunen van cliënten in het cursuslokaal, zowel recreatief als trainingsgericht In staat zijn om vanuit het support-model te werken; Hulp bieden aan cliënten bij het verrichten van taken op het gebied van ADL en HDL Kunnen rekening houden met de verschillende mogelijkheden en beperkingen van cliënten Flexibel inzetbaar (bijv. t.b.v. ambulante dagbesteding) In bezit van een rijbewijs en auto. Ook zoekt De Stichting ZLG voor haar voor zieningen in de Oosterscheideregio, met als standplaats Goes een: voor 16 uur per week met ingang van 1 januari 2004 Doei van de functie: De stafverpleegkundige is verantwoordelijk voor de verpleegkundige zorg- en dienstverlening van de ZLG- voorzieningen in de Oosterscheideregio met als doel de medisch-verpleegkundige zorg verantwoord en op de juiste manier te doen uitvoeren. Plaats in de organisatie De stafverpleegkundigen vallen hiërarchisch onder de manager wonen. De stafverpleegkundige ondersteunt, informeert, adviseert en instrueert teamcoördinatoren, begeleiders en assistent begeleiders. Functie-inhoud/hoofdtaken Het (mede) ontwikkelen en (laten) uitvoeren van beleid en protocollen op medisch-verpleegkundig gebied. Coördineren van de medisch-verpleegkundige zorg in de ZLC-voorzieningen. Verantwoordelijk voor het bijscholingsprogramma op het gebied van medisch-verpleegkundige zorg. Verzorgen van de bijscholing en instructie op het gebied van basiszorg, ziektebeelden en protocollen. Functie eisen: H.B.O.-V met relevante werkervaring, BIG-geregistreerd. In staat zijn voorlichting/instructie te verzorgen, c.q. medisch-verpleegkundige kennis en vaardigheden adequaat kunnen overdragen. Flexibele instelling ook qua werktijden. Bereidheid tot bijscholing. Kennis van wet en regelgeving in de gezondheidszorg. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeen, komstig de CAO Gehandicaptei De functie van activiteitenbege is ingedeeld in FWG-functiegroep"}; De functie van stafverpleegkundige^ ingedeeld in FWG-functiegroep 45 Ook wordt een meerkeuzesysteem arbeidsvoorwaarden (o.a. kinderop vang, (ver)kopen dagen, pc-privé e.d.) geboden. Voor nadere informatie over de vaca ture van activiteitenbegeleider kunt contact opnemen met dhr. R. Schria teamcoördinator AC Oosterschelde tel.0113 - 21 38 05. Voor de functie van stafverpleeg- kundige kunt u contact opnemen mei Sandra Verkade, stafverpleegkundige ZLG, te bereiken op dinsdag en woensdag, tel. 0118-41 51 66 Reageren Indien u in aanmerking wilt komen voor één van deze functies, dan verwachten wij dat uw schriftelijke reactie vóór dinsdag 28 oktober 2003 in ons bezit is. Sollicitaties s.v.p. richten aan ViaZorg, Postbus 293, 4460 AR Goes onder vermelding van 'ZLG' en de functie in de linker bovenhoek van de envelop. De sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 10 november 2003. Het mobiliteitscentrum voor Zorg en Wefiijn in Zeeland: www.zz.nl Parttime en fulltime vac.nr. 2003.118 Reilof Verslavingszorg, onderdeel van de sector Volwassenenzorg en Verslavingszorg (VWVZ), met eigen kliniek, polikliniek en dagbehande ling vernieuwt en breidt verder uit. Deze afdeling richt zich op cliënten met verslavingsproblematiek, waarbij meerdere therapeutische behandeltechnieken mogelijk zijn. Zorg op maat wordt nagestreefd. De kliniek wordt uitgebreid tot 25 bedden. In nauwe samenwerking met de bestaande opnameafdeling binnen de sector wordt gestart met een gesloten opnameafdeling met 6 behandelplaatsen (opname I). Hier kunnen mensen, met veelal een combinatie van verslavings- en psychiatrische problematiek, kortdurend worden opgenomen om een crisis te doorbreken. Over het algemeen zal de opname bedoeld zijn om de vastgelopen ambulante zorgverlening weer op gang te brengen. In de kliniek worden verder ondergebracht een afdeling met io behandelplaatsen (opname II) voor mensen die nadrukkelijk kiezen voor detoxificatie en abstinent door het leven willen leren gaan. De gemiddelde verblijfsduur is bepaald op 2 tot 4 weken. Daarnaast kent de kliniek een behandelgroep voor mensen die, in vervolg op detoxificatie, meer tijd nodig hebben om zich voor te bereiden op succesvolle terugkeer in de samenleving. Dit met behulp van een op maat geschreven individueel behandelplan. Emergis is volop in ontwikkeling! Daarom zoeken wij mensen die ambitieus zijn en willen professionaliseren. Emergis is, met meer dan 1000 werknemers, één van de grootste werkgevers van Zeeland die hulp biedt aan circa 6.000 cliënten op het gebied van geestelijke gezondheids zorg. Bij ons sta je dan ook niet stil. We zorgen voor een actieve loopbaanbegeleiding met volop mogelijkheden om je te ontwikkelen en je kwaliteiten in de praktijk te brengen. Op die manier geef je zelf invulling aan je eigen toekomst. Kinderopvang en een baan voor je eventuele partner zijn altijd wei te vinden in Zeeland. tegemoet. Bij een eventuele aanstelling zal u een aangepast opleidings programma aangeboden worden. Ons aanbod Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (CAO GGZ). Natuurlijk voorziet de CAO GGZ in een verhuiskostenvergoeding en is er een regeling voor kinderopvang. Daarnaast heeft Emergis een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een PC-privé- project, een fletsproject, een cafetariasysteem voor zaken als verlof sparen e.d. en uitgebreide scholingsmogelijkheden. Meer informatie Zie www.emergis.nl, bel mevrouw Riet van der Does, meewerkend teamleider of de heer Rob de Bruyckere, hoofd (0113-267950) of mail: vanderdoes@emergis.nl of debruyckere@emergis.nl. Voor specifieke vragen over werken op de toekomstige opname-afdeling I kunt u bellen met de heer Jeu Verlinden, hoofd opname en klinische diagnostiek, die reeds langer bekend is met werken op een gesloten opname-afdeling (0113-267825) of mail: verlinden@emergis.nl. Uw reactie Uw sollicitatie per brief of e-mail, onder vermelding van het vacaturenummer kunt u vóór 29 oktober 2003 richten aan Emergis, dienst Personeel en Opleiding, Postbus 253, 4460 AR Goes. Het e-mailadres is: personeel@emergis.nl. De inbreng Een diploma verpleegkundige op mbo of hbo-niveau. Bent u De sollicitatiegesprekken zijn gepland op 11 en 12 november a.s. en de in het bezit van een SPH-opleiding en heeft u interesse in een functie op arbeidsvoorwaardengesprekken op woensdag 19 november, opname II of de behandelgroep, dan zien we uw sollicitatie ook graag Kijk ook eens op onze website: www.emergis.nl Salariëring is volgens FWG 3.0. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Foto Verschoore is één van de toonaangevende filiaalbedrijven in de Foto- en Videobranche. In onze 1-UUR Kodak Express Fotocentrale worden dagelijks vele filmrolletjes vakkundig Ontwikkeld Afgedrukt. Ons bedrijf telt op dit moment 9 vestigingen. Foto Verschoore is een innovatief, modern bedrijf waar je volop kansen krijgt je talenten te ontwikkelen. Onze vestiging in Goes en Hulst zoekt een: VI nupvi m/v 20-38 uur per week Graag sollicitatiebrief richten aan: Foto Verschoore t.a.v. dhr. A.W. Verschoore, Postbus 2124, 4460 MC Goes. Onze vestiging in Vlissingen zoekt een: Graag sollicitatiebrief richten aan: Foto Verschoore t.a.v. dhr. A. Verschoore, Postbus 5030, 4380 KA Vlissingen. 32-38 uur per week Zie je het zitten om Foto, Video en andere digitale producten te -leren- verkopen en ben bereid je handen flink uit de mouwen te steken? Dan ligt hier je kans! Denk niet omdat je geen ervaring hebt dat je toch "geen kans maakt". Wanneer jij leergierig en serieus bent bieden wij je de mogelijkheid bij ons ervaring op te doen. Naast praktijkervaring kan je bij ons waardevolle verkooptrainingen volgen. Laat deze kans niet liggen en reageer! Wij zoeken: personen met opleidingsniveau MAVO HAVO VWO MMO; personen met werkervaring in de detailhandel horeca mensen die affiniteit hebben met digitale foto en video apparatuur en met fotobewerkerkingsprogramma's. Wij bieden: een aantrekkelijke, uitdagende baan binnen een ondernemend en dynamisch bedrijf met een uitstekende werksfeer. een startsalaris volgens CAO Detailhandel fotografische artikelen. Reageren?* Stuur binnen 8 dagen een brief met je persoonlijke gegevens (het liefst met recente pasfoto) naar Foto Verschoore. Graag duidelijk boven in de brief vermelden op welke functie er wordt gesolliciteerd. VERSCHOORE www.Fotosonline.nl Oostburg Terneuzen Hulst Vlissingen Goes Middelburg Zierikzee Etten-Leur 0ost-5ouburg Bluekens is een full service Volvo Truck en Busdealer. De vestigingen van Bluekens bieden de vervoerder een totaalpakket aan diensten dat de dagelijkse zorg voor een voertuig 24 uur per dag, 365 dagen per jaar uit handen neemt. Bluekens is een echt en hecht familiebedrijf. Centraal in de bedrijfsvoering staan servicegerichtheid en flexibiliteit. Op dit moment heeft Bluekens personenauto vestigingen in Breda, Roosendaal, Oosterhout en Chaam. Bedrijfswagenvestigingen zijn er in Breda, Middelharnis, Goes, Oosterhout en Roosendaal. In totaal werken er bij Bluekens bijna 200 mensen. Al meer dan 75 jaar neemt Volvo Trucks een vooraanstaande positie in binnen de truckindustrie. Volvo Trucks zet de toon door haar gedrevenheid naar productvernieuwingen. Deze passie voor innovatie is onderdeel van onze visie om de toonaangevende leverancier te zijn van commerciële transport oplossingen. Fundamenteel voor dit succes is het werven, ontwikkelen en binden van de beste professionals ten behoeve van het Volvo team. Voor de truckvestiging Goes zoeken wij een De functie-eisen zijn: lbo of mbo autotechniek diploma eerste monteur ruime ervaring met diagnose apparatuur incl. software We verwachten dat hij/zij uitstekend kan functioneren in ons team en een flexibele werkhouding heeft. Wij bieden een prettige werksfeer en goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over de functie kunt u bellen met Ton Hamelink, telefoon: 0113 247400. Stuur uw sollicitatie vergezeld van uw c.v. binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie aan: Bluekens Truck en Bus, Verrijn Stuartweg 14, 4462 GE Goes, ter attentie van Ton Hamelink. E-mail kan ook: tonhamelink@bluekens.nl www.bluekens.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40