PZC Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale dagblad. GijïeenRi J en www.pzc.nl/abonneren Filiaalmanagers (m/v) Assistent filiaalmanagers im/v> Filiaalmedewerkers owvi m ïi Consultant m/v zaterdag 18 oktober 2003 Stcrttdivisiemanag** katte («ij AFDELINGSHOOFD BELEID EN STRATEGIE (m/v) Ons succes Uw carrière en en Lidl Nederland GmbH p V-'V? """TT i z/'e ook www.pzc.nl/banen powered by JobTrack.nl GEMEENTE Wl| MAKEN RUIMTE! Wij zijn een dynanrixhe en groene gemeente met 25.000 inwoners tussen de steden Tilburg en Rreda. We hebben vier kernen Gilze (7.500 inwoners), Rijen (16.000 inwoners), Molenschot (1.500 inwoners) en Hui ten (350 inwoners). Wij zijn ook een organisatie waarvoor klantgericht en bedrijfsmatig werken meer is dan slechts een begrip. Onlangs heeft 't college de nieuwe structuur van de sector Ruimte vastgesteld. Dit betekent dat we van drie naar vijf afdelingen gaan. Het Projectenbureau en Economische Aangelegenheden blijven gehandhaafd, hoewel de taken enigszins wijzigen. Omdat we het niet alleen kunnen vragen we ons af; WIL Jij RUIMTE? jij bent een gedreven manager die op een duidelijke manier richting weet te geven aan een team, die de leiding op zich neemt en mensen en middelen zodanig weet in te zetten en te motiveren dat doelen met succes worden bereikt, jij bent de pionier die gaat voor uitdaging en ontwikkeling en voor wie eigenschappen als creativiteit en flexibiliteit niet vreemd zijn. je zult begrijpen dat hetgeen geplaveid pad is dat je bij ons gaat bewandelen maar dat je daardoor alle kansen krijgt om te werken aan ontwikkeling. Als je jezelf hierin herkent, dan ben jij degene naar wie we op zoek zijn. We zoeken een (36 uur/week, 1 fte) De doelstelling van de afdeling Het binnen wettelijke voorschriften en op basis van door het gemeentebestuur aangegeven kerntaken, prioriteiten en financiële kaders ontwikkelen van beleid met betrekking tot ruim telijke ordening en alle direct daarmee verband houdende onderwerpen als volkshuisves ting, grondbeleid, milieu, natuur en landschap, woonomgeving, economie en boven- en Ondergrondse infrastructuur. De functie Tot de functie van afdelingshoofd behoort de input en het beheer van de PIOF taken. Je vormt samen met de overige vier afdelingshoofden en de sectordirecteur de sectorstaf Ruim te die verantwoordelijk is voor integrale beleidsontwikkeling, beleidsvoorbereiding en beleidsuitvoering binnen de sector. Je bent verantwoordelijk voor strategische en integrale beleidsontwikkeling en -uitvoering met betrekking tot onderwerpen die verband houden met ruimtelijke ordening zoals volks huisvesting, grondbeleid, milieu, natuur en landschap, woonomgeving, economie, boven- en ondergrondse infrastructuur. Je profiel Naast het feit dat je een teamspeler bent, beschik je over goede communicatieve en schrifte lijke vaardigheden. Ook voor een sterke visieontwikkeling en een heldere vertaling van visie naar beleid zijn we bij jou aan het juiste adres. Je hebt gevoel voor bestuurlijke en maat schappelijke verhoudingen. De basis voor succes ligt -naast de beschreven competenties- in een afgeronde hbo oplei ding op het gebied van stedenbouw/planologie. Je hebt een aantoonbaar academisch werk en denkniveau. Je hebt meerdere jaren ervaring binnen het taakveld. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden we een salaris van maximaal 4.609,- bruto per maand (salarispeil 1 april 2003), zijnde het maximum van salarisschaal 12. De functie wordt op korte termijn definitief beschreven en gewaardeerd. Informatie Een assessment maakt deel uit van de selectieprocedure. Voor informatie over deze functie kun je contact opnemen met de gemeentesecretaris, Wijnand Burger, telefoonnummer 0161-290300 of sectordirecteur Ruimte, Fred Kuiper, telefoonnummer 0161-290351. Bezoek voor meer informatie over de gemeente en vacatures onze site www.gilzerijen.nl. Sollicitatie Je sollicitatie kun je vóór 1 november 2003 richten aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Gilze en Rijen, postbus 73, 5120 AB Rijen, onder vermelding van Rui/BS op de envelop of via de mail naar mjt.pooters<s>gilzerijen.nl De eerste en tweede gespreksronden vinden plaats op resp. 7 november en 14 november 2003. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen we niet op prijs. Lidl Nederland is onderdeel van een grote supermarktketen met vestigingen in heel Europa. Sinds oktober 1997 is Lidl ook actief op de Nederlandse markt. Lidl onderscheidt zich door een uitstekende prijs-, prestatie- en kwaliteitsverhouding van al haar producten. Aangezien wij steeds nieuwe filialen openen in Nederland zijn wij voortdurend op zoek naar nieuwe collega's. Voor onze nieuw te openen vestiging in Sas van Gent en onze bestaande vestigingen in Zeeland zijn wij op zoek naar: De filiaalmanager en assistent filiaalmanager: Hebben de verzorging van de winkel hoog in het vaandel staan Geven leiding aan een team van 8 tot 12 winkelmedewerkers Voeren samen met het team alle voorkomende werkzaamheden uit Zorgen voor een optimale personeels- inzetplanning Zorgen voor een correct goederen en geldstroombeheer Zijn verantwoordelijk voor de resultaten van het filiaal De filiaalmedewerker: Is verantwoordelijk voor het heipen van onze klanten op een vriendelijke en correcte manier Maakt onderdeel uit van een klein team Verricht alle voorkomende winkel werkzaamheden, zoals: - het bedienen van de kassa (door middel van scannen) - zorgen dat de winkelpresentatie optimaal is - zorgen dat de winkel opgeruimd en schoon blijft Wij bieden: Goede arbeidsvoorwaarden Een gedegen opleiding in eigen bedrijf Afwisselende werkzaamheden Doorgroeimogelijkheden Eigen verantwoordelijkheden binnen een klein team Een unieke kans om vanuit uw filiaal mee te bouwen aan de groei van Lidl in Nederland Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Klantgerichtheid Enthousiasme De capaciteit om mensen te motiveren en aan zich te binden Leidinggevende en organisatorische capaciteiten, ervaring is een pré Flexibele instelling Opleiding op MBO-niveau Wij zoeken kandidaten met de volgende kenmerken: Correcte en klantvriendelijke houding Enthousiaste uitstraling Praktische en zelfstandige persoonlijkheid Flexibele instelling Opleiding op minimaal LBO-niveau Uw sollicitatie: Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u richten aan onderstaand adres. Vermeld in uw sollicitatiebrief a.u.b. de functie en de vestigingsplaats waar uw voorkeur naar uitgaat. Afd. Personeelszaken Postbus 180 4870 AD Etten - Leur E-mail: vacature@lidl.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. I Kandidaten voor de functie van filiaalmedewerker kunnen ook telefonisch een sollicitatieformulier opvragen: tel. 076-5080502, op werkdagen van 9:00 - 17:00 uur Maxxton BV is totaaloplosser voor de internationale 'Lodging Industry'. Onze doelgroep bestaat voornamelijk uit resorts en vakantieparken, alsmede ketens. Het door ons ontwikkelde ERP systeem Newyse ondersteunt vnjwel alle bedrijfsprocessen van deze bedniven. Tevens verleent Maxxton consultancydiensten aan deze bedrijven. Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: Als consultant denk je met de klant mee, signaleer je problemen en bedenk je praktische en creatieve oplossingen en vertaal je deze naar onze R&D afdeling. Tevens ondersteun je de klant bij het gebruik van Newyse. Functie eisen: HBO/WO denk- en werkniveau; teamplayer die ook zelfstandig kan werken; geen 9 tot 5 mentaliteit; flexibele en enthousiaste instelling; communicatief zeer sterk; accuraat; uitstekende kennis van Nederlandse en Engelse taal. Maxxton biedt: goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden; een afwisselende baan in een plezierige en informele werkomgeving. Voor meer informatie kunt u terecht op onze website, www.maxxton.com of contact opnemen met dhr. N. Overbeeke, manager Customer Relations (tel. 0118 67 10 10). Uw sollicitatiebrief kunt u, vergezeld van uw CV richten aan: Maxxton bv T.a.v. P&O afdeling Postbus I2I 4330 AC Middelburg Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34