Dus jij wilt ook de beste zijn ~nta'6yte PONTES ishoek BEZORGERS BEZORGERS BEZORGERS BEZORGERS M/V =E/ Binnendienstmedewerker m/v Hoofd-binnendienstmedewerker m/v Medewerker Personeel en Organisatie (M) Beheerder m/v In Zierikzee zoeken wij In 's-Heerenhoek zoeken wij In Vlissingen zoeken wij Business Solutions Hoofd Administratie www .databyte.nl scholengroep ONDERWIJSASSISTENT HANDEL ADMINISTRATIE Kom werken bij het ROC Westerschelde! Wij zoeken met spoed Full time PERT Functie: U bent: Functie: U bent: «as*: Wij bieden: Geïnteresseerd? In Meliskerke en Vrouwenpolder zoeken wij Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? KRANT VOOR ZEELAND Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? M/V Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Geid verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Nu het economisch minder gaat moetje kiezen voor zekerheid. Wat is dan een betere keuze dan te kiezen voor de marktleider van Brabant Waarom zoeken wij mensen in deze tijd Wij zwemmen tegen de stroom in. Wij denken anders, wij streven ernaar de beste te blijven. Denk jij serieus na over jouw toekomst Wil jij de beste zijn in jouw functie Stel je dan eens voor aan Data Byte I Momenteel hebben wij 75 medewerkers in dienst; waarvan de gemiddelde leeftijd 29jaar is. De servicegerichte instelling, productkennis en het enthousiasme van onze medewerkers kenmerken ons bedrijf. DataByte bestaat 15jaar en heeft 4 divisies. DataByte Business Solutions, DataByte Computer Centre, DataByte Service Centre en DataByte Trainings Centre. In verband met de uitbreiding van ons bedrijf zijn wij op zoek naar een Functieomschrijving - Verantwoordelijk voor de financiële, personeels- en salarisadministratie en fiscale aangiften - Leiding geven aan de afdeling administratie 5 mensen - Ondersteunen van het managementteam - Voorbereiden en opstellen van de jaarrekeningen - Inrichten Management Informatie Systeem - Optimaliseren van de AO IC Wij vragen - Opleiding op HEAO-niveau BE AC - Meer dan 3 jaar aantoonbare werkervaring - Affiniteit met automatiseringsproblematieken - Ervaring met Exact Durf jij de uitdaging aan Stuur dan je C.V. naar DataByte BV, t.a.v. afdeling P O Drukkerij 3, 4651 SL Steenbergen Telefoon 0167 544 544 E-mail sollicitatie@databyte.nl Een assessment kan deel uitmaken van onze selectieprocedure. Pontes scholengroep is ontstaan op 1 augustus 1999 uit fusie van vier scholen in noord en midden Zeeland. De school heeft één locatie in Goes (Het Goese Lyceum/Het Goese Lyceum voor beroepsonderwijs) en één inZierikzee (Pieter Zeeman) De school groeit en omvat momenteel ruim 2900 leerlingen en ongeveer 300 personeelsleden. Het Goese Lyceum voor beroepsonderwijs hecht veel waarde aan een goede leerlingenbegeleiding, is voorhoedeschool voor het onderwijsproces dat gebaseerd is op het didactisch model van de werkplekken- structuur en het probleemgestuurd onderwijs. Het Goese Lyceum voor beroepsonderwijs streeft ernaar een veilige school te zijn met duidelijk herkenbare normen en waarden waar leerlingen en docenten zich thuis voelen. In augustus 2004 betrekken wij een volle dig vernieuwd schoolgebouw voorzien van de meest moderne onderwijsvoorzieningen zoals een open-leer centrum, leerwerkhuizen LWO-onderwijs, een kantoortuin, winkelsimulatie, horecavoorzieningen, praktijk plein, up-to-date praktijkvoorzieningen voor Techniek, Transport- en Logistiek en Zorg Welzijn (inclusief uiterlijke verzorging) voor de periode november t/m juni 2003-2004 vragen wij een (20 klokuren) Tot de werkzaamheden van de onderwijsassistent behoren onder meer: het assisteren van de docent(en) bij de lesgevende taak en de begeleiding van leerlingen het toezicht houden en begeleiden van gedrag van leerlingen tijdens de toetsen, zelfstudie en zelfstandig werken het verrichten van ondersteunende administratieve werkzaamheden zoals het registreren van toets- en ieertingengegevens. Van de sollicitanten verwachten wij een actieve en enthousiaste houding bij het invulling geven van een assisterende functie, belangstelling voor de ontwikkeling van jonge mensen, gevoel voor humor en bij voor keur aantoonbare affiniteit met de vakgebieden Handel Administratie. De benoeming zal vooralsnog op projectbasis plaatsvinden. Na gebleken geschiktheid behoort voortzetting van het dienstverband tot de moge lijkheden. Sollicitaties dienen z.s.m., doch vóór 30 oktober in ons bezit te zijn. U kunt uw sollicitatie richten aan: Pontes scholengroep locatie Het Goese Lyceum voor beroepsonderwijs, t.a.v. dhr. drs. L. K. de Kraker, sectordirecteur vrtibo, Bergweg 14, Postbus 370, 4460 AT Goes. tL.dekraker@aoeselvceum-bo.nl) ?OC WESTERSCHELDE VACATURE (004) Werktijdfactor Soort dienstverband Aanvang Locatie Functiewaardering 1,0000 fte tijdelijk l'J jaar zo spoedig mogelijk Terneuzen voorlopige functiewaardering schaal 7, max. 2338,- euro bruto bij volledig dienstverband. Definitieve functiewaardering zal op een later tijdstip vastgesteld worden. Bij voorkeur opleidingsniveau MBO/HBO richting Personeel en Arbeid. Gezien de samenstelling van het team voorkeur voor een man. Acquisitie n.a.v. de vacature wordt niet op prijs gesteld. De concept-functiebeschrijving kunt u opvragen bij de afdeling P en O, tel. 0115-641703 en is te downloaden als pdf-bestand op onze website (www, roe westerscheldenl) Schriftelijke reacties op bovengenoemde vacature(s) o.v.v. nummer en functie graag vóór 30 oktober a.s. naar de heer Tonnie van Goethem, afd. P en O, Postbus 102, 4530 AC Terneuzen. Voor eventuele vragen kunt u terecht bij de heer Tonnie van Goethem, tel 0115-641703. Bezoekadres: Vlietstraat 11 a, Terneuzen Postadres: Telefoon: 0115 641600 Fax: Postbus 102, 4530 AC Terneuzen 0115612151 is de exploitant van vele campings bungalow/villa- en vakantieparken in Zeeland en Limburg. Voor de exploitatie van één van de eigen parken, camping Dishoek in Koudekerke, zijn we op zoek naar een zelfstandig werkende Wat zijn o.a. de taken Beheerswerkzaamheden op de camping. Uitvoeren van kleine onderhouds werkzaamheden. Oplossen van storingen. Wat verwachten wij Opleiding minimaal op MBO-niveau. Aantoonbare werkervaring in de campingbranche. Zelfstandig kunnen werken. Leidinggevende capaciteit. Goede communicatieve en organisatorische vaardigheden. Mondelinge beheersing van de Duitse taal. In het bezit van rijbewijs. Bereidheid om in de bedrijfswoning op de camping te wonen. No-nonsens mentaliteit. Interesse Stuur dan uw sollicitatiebrief met C.V. naar: Roompot Recreatie Beheer B.V. t.a.v. dhr. Bul, Postbus 12, 4493 ZG Kamperland of mail naar: bul.h@roompot.nl mping y fin. anciele diensten b.v. Wij zijn een jong en fris bedrijf met een eigentijdse visie. Binnen de financiële sector zijn wij gespecialiseerd in het adviseren en begeleiden van particuliere relaties bij het afsluiten en/of verkrijgen van hypotheken, fi nancieringen, pensioenen, verzekeringen en vermogensbeheer. Het belang van de klant staat hierbij voorop. Ons bedrijf is binnen korte tijd explosief gegroeid. Daarom zijn wij per direct op zoek naar 2 medewerkers die ons team komen versterken. Als binnendienstmedewerker bent u de spil tussen klanten, buitendienst en banken/verzekeringsmaatschappijen. Tot uw taken behoren alle administratieve handelingen m.b.t. de back-office en de klantenservice. Verder bent u verantwoordelijk voor een effectieve communicatie en de ondersteuning van de buitendienst. ordelijk en georganiseerd; enthousiast en pro-actief; bekend met computers en (financiële) programma'! bij voorkeur ervaren met een assurantietussenpersoc Naast de werkzaamheden zoals geformuleerd bij de binnendienstmedewerker, bent u eindverantwoordelijk voor alle back-office activiteiten. Het behoort tot uw taken om binnendienstmedewerkers aan te sturen, werkzaamhe den te delegeren, te rapporteren aan de directie, problemen op te lossen en verbetervoorstellen te doen. ruimschoots ervaren bifesn binnendipq-tf van een assurantiepersoon; initiatiefrijk en in het be/il van leidinggevende kwaliteiten; een probleemsolver, feamplayer en energiek; gewend te denken in oplossingen ê'n heeft u een georganiseerde yyerkhouding op de hoogte van de producten die een assurantietussenpersoon aanbiedt (zoals hypotheken en verzekeringen) en bij voorkeur ook. op de hoogte van de ontwikkelingen in deze branche. Een werkomgeving binnen een jong en enthousiast team. Uw functie kent vele uitdagingen en wordt hiernaar conform beloond. Verder bieden wij al onze medewerkers de mogelijkheid tot het volgen van cursussen en opleidingen. Stuur dan voor 1 november a.s. uw sollicitatiebrief met c.v. naar: Expert Financiële Diensten, T.a.v.: dhr. J.R. Walhout Monsterweg 66, 4454 AC Borssele, Tel.: (0113) 35 01 88 Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 5111 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken De minimumleeftijd is 15 jaar. jdSS Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 5111 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken De minimumleeftijd is 15 jaar. Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 5111 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken De minimumleeftijd is 15 jaar. mmmWiftHtlBw» Word dagbladbezorger van de PZC; een goede bijbaan voor jong en oud! U krijgt: Ruime vergoeding Vakantievergoeding Gratis krant Speciale bezorgerskortingen Attenties bij o.a. feestdagen Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst 0800-023 5111 (tijdens kantooruren) of kijk op www.deleukstebijbaan.nl voor vrije wijken De minimumleeftijd is 15 jaar. Het RQC Westerschelde verzorgt VOLWASSENENEDUCATIE en BEROEPSONDERWIJS ROC Contract verzorgt CURSUSSEN voor particulieren, bedrijven en instellingen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 33