Binnenuit: genieten in viervoud I t j Uw huis een thuis met Quick Spot Repair van Van den Berg Autoschade: dé oplossing bij geringe schade aan uw auto Joosse Interieurs Koken op niveau met Passieux Kom sporten bij Ten Tije! Uitgeslapen woonadviezen van Woontrend Zeeland A need for speed? Jan Poppe Motoparts weet er raad mee! Nieuwe fase voor Altena interieur Design Uw gezondheid belangrijk? donderdag 16 oktober 2003 advertentieU Wilt u adverteren op deze pagina? Bel voor informatie 0113 - 315520. Vlissingen - Ze is en blijft een gebruiksvoorwerp, onze heilige koe. En dan zit een kleine kras of deuk er nu eenmaal in. Repara tie loopt nogal eens in de papieren. En de verzekering aanspre ken kost u uw no-claim korting. Het welbekende schadebedrijf Van den Berg ontwikkelde hiervoor een ideale oplossing: Quick Spot Repair. kelde producten en gereedschap pen, door speciaal in deze techniek onderrichte medewerkers. Een exclusief voor Quick Spot Re- pair ingerichte spuitcabine en een doorrijcabine met infrarood-dro- ging garanderen een vlekkeloos sulfaat. Van den Berg Autoschade, Hermesweg 5, Vlissingen Tel.: 0118 414329 Heinkenszand - Vier Zeeuwse topondernemers bundelden dit voorjaar hun fenomenale vakkennis en niet te stuiten energie. Onder de naam BinnenUit spannen interieurspecialisten de Jon ge Hoek van Dijke, Palladio buitenmeubelen, Bang Olufsen- en Loewe-specialist Louis Hemelaar en van der Poel home tex tiel zich maximaal in voor hun klanten. Hun motto: Genieten komt van BinnenUit. Goes - Wie regelmatig zelf de pollepel zwaait in de keuken weet het: goed koken vereist goed materiaal. Kookmagazijn Passieux weet op topniveau raad met deze materie, voor zowel het creë ren van tongstrelende gerechten als het dekken van feestelijke tafels. Al jaren is Kookmagazijn Passieux bekend bij Zeeuwen wier hart uit gaat naar de kookkunst, als hobby of beroepshalve. Op een mooie locatie in hartje Goes presenteert deze kookspecialist een fraaie ver zameling serviezen, tafelbestek, pannen, glaswerk, bak- en braadat- tributen en een fors arsenaal keu ken- en koksmessen en scharen. Laatstgenoemde artikelen worden in eigen slijperij geslepen; een stukje hoogwaardig vakwerk waar mee Passieux tot in Duitsland naam heeft gemaakt. Ook heeft de winkel vele losse thema-serviesde- len, zoals oester-, pasta- en mos selborden. Passieux is dealer van o.a. WMF, Fissier, Villeroy Boch, Sola, Arzberg en Hackman. Daarnaast heeft de klant de keuze uit diverse minder bekende merken van even eens uitstekende kwaliteit. Passieux voorziet horeca- en cate ringbedrijven van alle mogelijke keuken- en tafelbenodigdheden, keukenmachines en zelfs complete keukens. Espressoapparaten heeft de zaak te kust en te keur, plus een professionele koffiehoek, waar ter plaatse door particuliere en zakelij ke klanten geselecteerde koffiebo nen worden gemalen en verpakt. Regelmatig organiseert de zaak themakookdemonstraties door topkoks, waarbij men naar harte lust kan proeven en vragen kan stellen. Zeer succesvol zijn het huwelijks- lijstconcept (met een uitstekende service naar bruidsparen en brui loftsgasten) en het voordelige Collecto-spaarsysteem van Kook magazijn Passieux. Op 27 oktober a.s. is Kookmagazijn Passieux te zien op Maximaal TV. Kookmagazijn Passieux, Oostwal 1, Goes; zie ook www.passieux.nl Tel.: 0113 228895 En genieten doe je, in deze superi eure zaak. De entree is royaal, spannend en uitnodigend en biedt regelmatig plaats aan o.a. thema opstellingen van een of meerdere bedrijven van BinnenUit. Gelijk vloers bevinden zich Bang Olufsen- en Loewe- specialist Louis Hemelaar, de Jonge Hoek van Dijke easy living, Palladio buitenmeube len en van der Poel home textiel. Een brede 'paleis'trap voert de be zoeker naar het rijk van de Jonge Hoek van Dijke modern living. De BinnenUit-ondernemers vullen elkaar op unieke wijze aan en ver zorgen op speels-functionele wijze delen van elkanders inrichting. Een nadere kennismaking met de be- drijfsteams maakt duidelijk, dat we hier te maken hebben met mensen die genieten van hun vak. De om gang met de klant, de productken nis, de service: uit alles spreekt een grote betrokkenheid en inte resse. Hier wordt meegedacht en meegenoten. En is dat niet waar het bij het inrichten van je hoogst persoonlijke 'cocon' om gaat? De ondernemers van BinnenUit heten u welkom! de Jonge Hoek van Dijke easy living/modern living Bij de entree van het met sportief- klassiek meubilair ingerichte easy living pronkt een Molinari love- seat: knus, fraai van vormgeving, in warmrood leer. Een droom van een zetel waar je je gewoonweg even in móet nestelen. En dat is precies het gevoel wat prevaleert bij easy living. De meubelen, oosters ge oriënteerde accessoires en mystie ke kunstwerken creëren een sfeer van huiselijkheid en stijlvol ont spannen. Easy living heeft meube len van o.a. Casamilano, Linteloo, Baxter en Topform. Modern living presenteert zich op de ie verdieping van BinnenUit in talloze verschijningsvormen: van strak en ingetogen tot sprankelend en kleurrijk. De diverse prijsklas sen bieden mogelijkheden voor uit eenlopende budgetten. Met beide benen op de grond ontwerpt de Jonge Hoek van Dijke tevens hoog staande interieurs, voor tijd- en eindeloos genieten. van der Poel home textiel Het assortiment van van der Poel home textiel, met een fabelachtige keuze aan gordijnstoffen, houten vloeren, carpetten en vloerbedek king, sluit qua exclusiviteit en kwa liteit perfect aan bij het profiel van BinnenUit. Goed advies is de basis voor optimaal genieten; het vak kundige personeel neemt er dan ook ruim de tijd voor. De product presentatie is eenvoudigweg schit terend. Enkele merken die van der Poel voert zijn Ploeg, Kendix, Kobe, Jab Anstoetz, Luxaflex en Sunway. Palladio buitenmeubelen Hij is weer voorbij, die mooie zo mer. Maar daarvoor hoeft u uw tuin nog niet de rug toe te keren. Het schitterende tuinmeubilair en de fraaie accessoires van terrasinrich ter Palladio sieren uw tuin het hele jaar rond en maken deze tot een waardevol 'verlengstuk'van uw wo ning. Dat zit hem in de stijlvol vormgegeven topmaterialen waar van deze zijn vervaardigd. Voor de echte buitenmens heeft Palladio superieure kleding en schoeisel, o.a. van het Noorse Oleana, Magel lan Mulloy, Aigle en Hunter. Louis Hemelaar, Bang Olufsen- en Loewe- specialist Kenmerkend voor de audio- en vi deo-installaties van Bang Oluf sen is de excellente, tijdloze vorm geving, topkwaliteit en vérgaand bedieningsgemak, zegt Louis He melaar. 'B&O, dat heel sterk is in kleine, magische details, past in elk interieur: de ontwerpen verve len of storen nooit. Ze combineren een warm welkom met koele intelligentie'. Loewe ex celleert in fraaie ontwerpen in com binatie met innovatieve, digitale beeldtechnieken en wordt uitslui tend verkocht in geselecteerde zaken. Louis Hemelaar is expert in beide merken en heeft tientallen jaren kennis in huis, o.a. in de persoon van de onder Zeeuwse audio- en videoliefhebbers welbe kende elektronicadeskundige Aart Schram. Binnenuit, Schouwerseweg 7 (industrieterrein Noordzak), Heinkenszand, www.binnenuit.nl Vlissingen - Ten Tij'e Fitnesscentrum maakt deel uit van de Ach- mea Health Centers-keten, bekend van o.a. de Zilveren Kruis tv- reclames. Op prettige wijze, in je eigen tempo werken aan je ge zondheid is het credo. Dat kan bij Ten Tije op vele manieren. Nieuw bij Ten Tije is RPM(r): indoor-fietsen in groepsverband, onder deskundige begeleiding. gens een persoonlijk trainings schema. Aan de basis hiervan ligt een 2-tal persoonlijke trainingen. Zonodig wordt dit schema aange past, voor optimaal trainplezier en -effect. Trainen kan individueel of in groepsverband. Een deskundige instructeur is altijd in de buurt". In het fitnesscentrum zijn tevens Fysi otherapie Karin Cattoir en Diëtis tenpraktijk Diana Glerum geves tigd. Nieuw bij Ten Tije Fitnesscentrum en nu reeds razend populair is RPM(r): indoor-fietsen op muziek, in groepsverband. Ideaal voor wie streeft naar een betere conditie of een gezonder gewicht. Wie de term fitnesscentrum hoort, denkt daarbij misschien direct aan hippe, schaars geklede jonge men sen, strak in het vel en voorzien van indrukwekkende spierbundels. Een imago dat op veel mensen, die eigenlijk graag eens aan hun li chaam en hun gezondheid zouden werken, een drempelverhogend ef fect heeft. Gerben Rodts, directeur van Ten Tije Fitnesscentrum in Vlis singen, is er duidelijk over: zijn fit nesscentrum is er voor iedereen die op verantwoorde, ontspannen wijze wil trainen. "Ons jongste lid is 14, het oudste 86 jaar. Er wordt op diverse niveaus getraind, van laag tot zeer hoog: door beginners, topsporters en alles wat daar tus senin zit. Nieuwe leden krijgen eerst een rondleiding en uitgebrei de informatie over de mogelijkhe den. leder lid traint op zijn eigen niveau, in zijn eigen tempo, vol- Ten Tije Fitnesscentrum, Baskensburgplein 2, Vlissingen Tel.: 0118 430816 Arnemuiden - Tijdloos winkelen. Letterlijk. Want de tijd vt* voor wie binnenstapt bij Joosse Interieurs. Maak kennis met Zeeuwse interieuradviseur die een nieuwe betekenis eigentijds klassiek wonen. Joosse Interieurs: al bijna 70 jaar thuis in wonen. Een topzaak, waar goed advies, gedegen productken nis en vérstrekkende service er nog werkelijk toe doen. Fraai vormge geven en perfect afgewerkt klas siek meubilair in diverse, dynami sche stijlen wordt op bijzonder sfeervolle wijze aan de klant gepre senteerd. De toegepaste kleuren, stoffen, hout- en leersoorten ade men een warme sfeer. Veel aan dacht is er voor zitcomfort: zitmeu- bilair wordt zonodig op maat ge maakt, voor optimaal ontspannen zitten. Opvallend zijn de bijzondere details aan de meubelen, zoals kunstige stikselpatronen en meer- kleurige, gevlochten biezen. Joosse Interieurs voorziet in een ui terst compleet woonadvies, afge stemd op specifieke wensen en omstandigheden. Daaronder valt ook het maken van individuele ont werpen waarin ieder denkbaar in terieuraspect kan worden opgeno men, van meubilering tot veto ting en van vloerbedekking,»» en raambekleding tot accessed Dit totaalplaatje kan tot in peil tie worden ingevuld met het r aanbod van kwaliteitsproduc dat Joosse in huis heeft. Ookt^ slapen maakt hier deel van o stijlvolle bedden, op luxe m3tli sen, onder comfortabele dekte den. Zeer functioneel ingeri garderobekasten bieden perf opbergmogelijkheden. Op accessoiregebied is eenvoudigweg smullen bij Interieurs. Vooral het glaski- werk dat exclusief voor Neder*; uit Roemenië wordt geïmpone is een lust voor het oog. Verrei; lijk winkelen, stijlvol wonen?* doe je met Joosse Interieurs. Joosse Interieurs, Langstraat 2, Arnemuiden Tel.: 0118 601273 Koudekerke - Woontrend Zeeland is al jaren een trendsetter: woongebied, die de nadruk legt op modern, exclusief en kw tatief hoogstaand inrichten. Het kleurrijke interieurspectn van Woontrend Zeeland krijgt per eind oktober nóg meeruiW ling met de opening van een Auping Vision Store. Eigenaars Erik en Colin de Wee zijn werp in verschillende stijlen, pd terecht trots op hun prachtige zaak: in diverse sfeerhoeken pre senteren zij het neusje van de zalm op woongebied, in een zeer ruim totaalconcept, leder denkbaar inte rieuraspect wordt door Woontrend Zeeland creatief en vakkundig aan gepakt, in eigen beheer, van het eerste advies tot en met een per fecte nazorg. De zaak richt zich op zowel particulieren als bedrijven, aal ondersteunt het op het lijf* Zo mag Woontrend Zeeland zich de klant geschreven slaapadvie 'huisstoffeerder' van o.a. de Provin- De installatie van de hoogkwato cie Zeeland en de Hogeschool Zee- tieve Auping producten bij detö land noemen. Woontrend Zeeland thuis geschiedt door specialiste is sterk op vele vlakken, maar Of u de ogen nu open of geslots maakte o.a. naam als leverancier heeft: bij Woontrend Zeeland zit van maatwerk in moderne wand- meubelen. Naast 'wonen' richt het zich tevens op 'werken': de inrich ting van kantoren-aan-huis is een groeiend marktsegment. Zeer ver rassend in de showroom zijn de elektrische haarden: fraai van ont- tisch in het gebruik. En dan de afdeling 'slapen':* het aanbod van Woontr? Zeeland qua slaapcomfort altijd uitstekend, binnenkort introi ceert men er de Auping Vist Store. Deze biedt een totaalplan! het gebied van optimaal ligt* fort, sfeer en kleur. Aantrekkel' vormgegeven demonstratiematf goed. Woontrend Zeeland, Duinstraat 18a, Koudekerke Tel.: 0118 552330 Serooskerke - Veilig en plezierig toeren op je goed onderhouden motor, scooter of bromfiets, in kleding die tegen een stootje kan: motorliefhebbers Jan en Marjan Poppe en hun medewerker Jacco de Korte'gaan ervoor. Jan Poppe Motoparts zit stevig in de lift. Er heerst een lekker ontspannen sfeer bij Jan Poppe Motoparts, die typerend is voor het bijzondere, ons-kent-ons motorwereldje: per soneel en klanten spreken elkaar aan bij de voornaam, koffie en thee staan altijd klaar en wie even moet wachten kan er gezellig bij gaan zitten. Jan Poppe, altijd al een groot liefhebber van gemotoriseer de tweewielers en een grage sleu telaar, startte zijn bedrijf in 1996, in de garage naast de echtelijke wo ning. De zaak liep goed, groeide uit zijn jasje en in maart j.l. vestigde Jan Poppe Motoparts zich in een spik splinternieuw gebouw bij Seroos kerke, dat met grote persoonlijke inzet van Jan en Marjan Poppe, vrienden en familieleden werd in gericht als showroom annex werk plaats. In de winkel glimmen nieuwe en gebruikte motoren, scooters en bromfietsen je tegemoet, van mer ken als Beta, Peugeot en Motohi- spania. De schappen zijn goed ge vuld met helmen, stevige wind- en waterdichte kleding (van leer en textiel), handschoenen, motor schoenen en -laarzen van diverse kwaliteits- en prijsniveaus. Enkele merken zijn Rev-it, Macna, Shark en Caberg. Het bedrijfsteam kent zijn vak door en door en adviseert de klant op basis van jarenlange persoonlijke motorervaring. De huidige scooter rage brengt ook grote aantallen jonge Zeeuwse 'motormuizen' naar de zaak, die naast het brede assor timent accessoires tevens voorziet in tientallen soorten onderdelen. Www.poppemotoparts.nl is een uit stekende vraagbaak bij specifieke vragen. jan Poppe Motoparts, De Zompe 16c, Serooskerke (W.) Tel.: 0118 596311 Een kleine deuk in de carrosserie, of een kras in de lak: dat kan de beste automobilist overkomen. Meestal blijft een dergelijke smet onbehandeld: herstelwerkzaamhe den zijn vaak duur en een beroep doen op de verzekering is, met het oog op de no-claim korting die dan in gevaar komt, vaak geen optie. Van den Berg Autoschade introdu ceerde voor dergelijke gevallen re centelijk Quick Spot Repair: een hypermoderne reparatietechniek voor het snel, doeltreffend en be taalbaar oplossen van geringe au toschade. Quick Spot Repair is een ideaal concept voor zowel particuliere au tobezitters als autodealers en fleetowners. Een overzichtelijke 'menukaart' biedt de klant een helder overzicht van de mogelijk- en onmogelijkhe den van Quick Spot Repair: deze re paratiemethode is bij uitstek ge schikt voor het verhelpen van klei ne beschadigingen, op bepaalde plaatsen. De prijs van de diverse reparaties is vastomlijnd en altijd redelijk. U weet dus snel waar u aan toe bent. Zonder afspraak kunt u bij Van den Berg Autoschade terecht voor een geheel vrijblijvende prijsopgave. De gemiddelde Quick Spot repara tie wordt afgerond binnen twee uur, met specifiek daarvoor ontwik- Vlissingen - De broers Dick en Jack Altena waren jarenlang ge zamenlijk de sterke motoren achter Altena Interieur Design. Energiek zetten zij het in i960 door hun vader opgezette wo- ninginrichtingbedrijf stevig in de Zeeuwse markt. Het overlijden van Jack in juli 2002, betekende een zware slag. Nu, ruim een jaar later, is het bedrijfsteam weer op volle sterkte en gaat de zaak een nieuwe fase in. "Jack en ik werkten in goede har monie, wisten allebei exact wat er binnen het bedrijf speelde en voel den elkaar uitstekend aan. Ons beider hart ging uit naar ons vak en de zaak. Dat vertaalde zich in een mooie, trouwe klantenkring. Het bericht van Jacks ziekte kwam keihard aan, op 11 september 2001 nota bene. Tien maanden later namen we de finitief afscheid. "Ik moest niet al leen mijn broer missen, maar ook mijn 'maatje' en klankbord", zegt Dick Altena. Het hele reilen en zei len van de zaak kreeg een andere wending, waarin hij zijn draai weer moest vinden. Nu, ruim een jaar later, is het be drijf, dat gespecialiseerd is in ont werp en uitvoering van moderne in terieurs waarin een glansrol voor design is weggelegd, weer op volle sterkte. Altena Interieur Design bouwt te allen tijde zorgvuldig aan het per fect uitwerken van de wensen van de klant, daarbij gebruikmakend van een netwerk van experts op diverse interieurterreinen. Het bedrijf levert de crème de la crème van Nederlandse, Duitse en Italiaanse fabrikanten als Leolux, Montis, Gelderland, Pastoe, Interlübke (kast- en slaapsyste- men), Verzeloni en Artimide (ver lichting). De showroom geeft een zeer speelse indruk van de moge lijkheden van modern inrichten an no 2003. Altena Interieur Design, Scheldestraat 25-29, Vlissingen Tel.: 0118 413476 LXLJ'LJU:.." "i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 42