PZC Acht finalisten in libretoernooi Middelkamp sluit af met koppeltijdrit NAC geteisterd door blessures Bosschaart op eigen kosten Europa in Zeeuwse amateurs in voorste gelederen Grote Sluitingskoers uitslagen agenda 48 woensdag 15 oktober 2003 Opnieuw ophef rond zwemcoach Eddy Merckx Prijzenpot Schouwse Boys wint spannend duel Apollo verliest van ervaren VVGZ Veldloopestafette afgelast Judovierdaagse in Goes Horloges Feyenoord mist Sebastian Pardo Trainer Lokhoff mist half elftal voor duel met Newcastle United Craig Bellamy Dammen Hockey Schaken Voetbal Karten Squash Tennis Voetbal Volleybal Wielrennen Franse en Koole stelen de show door Koen de Vries PUTTE - Door de straten van de grensplaatsen Putte en Kapel len waaide gisteren weer die merkwaardige geur van Vlaam se frites, vette hamburgers en massage-olie. Het was de dag van de zeventigste editie van de Grote Sluitingskoers, een wie lerkoers voor profs en amateurs die geldt als laatste wedstrijd van het seizoen. Twee Zeeuwse amateurs, Francois Franse uit Kwadendamme en Rob Koole uit Goes, streden tot ieders ver bazing tot de laatste kilometers mee om de eindzege. De Grote Sluitingskoers doet zijn naam alle eer aan. Voor de meeste wielrenners is de wed- SYDNEY - In Australië is er weer ophef ontstaan rond een zwemcoach. Greg Hodge, mede verantwoordelijk voor het olympisch zwemprogramma, is door een pupil aangeklaagd we gens seksueel misbruik en stal king. Volgens junior Emma Fuller is Hodge ziekelijk geobsedeerd door haar. Ze verklaarde dat Hodge haar gekust en betast heeft tijdens trainingen. Voor een rechtbank in Sydney eiste ze dat de zwemtrainer niet meer in haar buurt mag komen. De Au stralische zwembond kondigde meteen een onderzoek aan naar de affaire en verbood Hodge voorlopig contact te hebben met de atleten. Vorig jaar stelde de Australi sche bond Scott Volkers aan als hoofdcoach van de vrouwen- ploeg, terwijl hij even daarvoor was geschorst door de Queens land Academy of Sports. Dat gebeurde nadat Volkers door drie meisjes werd beschuldigd van onbehoorlijk gedrag. Hij werd wegens gebrek aan bewijs vrijgesproken, maar de aankla ger overweegt nu deze zaak te heropenen. ANP/AFP strijd de allerlaatste van het sei zoen. Het is voor hen de laatste kans om de neus tegen het ven ster te drukken, het spel op de wagen te gooien en aan alle an dere wielerwetten en -clichés te voldoen. Velen gaan tot het gaatje, om van een mislukt sei zoen nog een bijna-mislukt sei zoen te maken. Anderen laten zich rustig uithollen, met het prettige vooruitzicht om na de 180 kilometers het einde van een geslaagd seizoen te kunnen vie ren. Ober, tien bier! Ook het publiek lijkt zich in Putte-Kapellen bewust van de eindigheid van het seizoen. In groten getale trekken ze naar de grens om zich nog één keer in dat wielersfeertje onder te laten dompelen. Veertigduizend men sen waren er gisteren volgens de organisatoren, evenveel als langs het parkoers van de profkoers van het vorige week gehouden WK in Hamilton. Nogmaals, volgens de organisa toren; de politie telde er zo'n 15.000 minder. De Grote Sluitingskoers was ook het grote slot voor Jos Frey- ser. Voor de 84-jarige in Hulst geboren Belg was het nu echt de laatste Grote Sluitingskoers die hij als organisator meemaakte. Hij trad in 1946 toe tot het comi té en stapte er tot gisteren nooit meer uit. De laatste jaren was hij zelfs de voorzitter. Freyser nam afscheid met ge mengde gevoelens: 57 jaar in een wielercomité is niet niks, maar de beste j aren van de koers liggen volgens hem wél in het grijze verleden. Vroeger ver schenen kampioenen als Eddy Merckx voor niks en niemendal aan het vertrek, tegenwoordig verlangt zelfs een renner uit de debielen waaier startgeld. In al zijn naïviteit verwachtte de ou de meester gisteren nog enkele renners aan de start die ook op het WK in Canada hadden gere den. Maar die bleven wijselijk thuis, met jetlag en al. Tsja, Freyser had het kunnen weten. Voor enkele amateurs is de laat ste koers van het jaar één van de belangrijkste. Fran?ois Franse en Rob Koole bijvoorbeeld vlo gen er gisteren vanaf de start als jonge honden in. Als amateurtje rijden tussen de profs, je hebt toch niets te verliezen? Vooral Koole liet zich gelden. In de eer ste ronden moesten profs als Je roen Blijlevens, Geert Omloop (de winnaar van vorig jaar), Bart Voskamp, Nico Eeckhout, Aart Vierhouten, Rik Ver- brugghe, Max van Heeswijk en nog vele anderen al in de beugel om die Goese amateur in toom te houden. Koole, nuchter: „Mijn tactiek? Die had ik niet, hoewel, ik wilde vanaf de start lomp rij den. Gewoon alles geven en kij ken waar je uitkomt. En ik kwam ver, want dit was een dag waarop bijna alles lukte." Koole en Franse misten een lan ge ontsnapping van dertien ren ners, maar waren weer paraat toen dertig kilometer voor het eind de beslissende slag viel. Koole bevond zich meteen in de voorste gelederen toen Aart Vierhouten, Remco van der Ven, Max van Heeswijk en Geert Omloop gas gaven. Franse reed er op zijn tandvlees naartoe en ook Johnny Hoogerland, het ta lent uit Yerseke dat de laatste weken zo goed presteerde, leek mee te kunnen. Toen hij de laat ste trappen moest geven om zich bij de achttien leiders te voegen, ging het kaarsje uit. „Het was opeens helemaal over", gaf hij naderhand toe. De negentien streden om de eindzege. Van het zestal dat zich in de laatste kilometers los maakte leek Max van Heeswijk de eindzege op te eisen, maar de jonge Belg Nick Nuyens pas seerde hem nog met zijn laatste krachten. Nuyens (Quick Step) boekte zo zijn eerste zege als prof en maakte zijn misschien enigszins mislukte seizoen toch nog een beetje goed. Rob Koole sprintte naar de twaalfde piaats, maar was - hoewel hij lekker mocht mee- eten uit de prijzenpot van ruim 15.000 euro - niet helemaal te vreden. „Ik had nog kracht in mijn benen, maar zat klem tus sen enkele renners die helemaal stilvielen." Franse moest zich tevreden stellen met de zeven tiende stek. Hij was daar niet ongelukkig mee, in tegenstel ling tot de Zeeuwse ex-prof Pe ter Hoondert. Die gokte bij een van de vele bookmakers op Franse en zou bij een Kwaden- damse zege tweehonderd euro krijgen voor zijn inzet van tien euro. Franse: „Ik was allang blij dat ik mee was. Ze hebben giste ren mijn rug nog rechtgezet. En 180 kilometer is voor een ama teur toch wel erg ver. Hoondert treurde er niet om. Hij maakte met Johnny Hoogerland en enkele goede vrienden tot in de kleine uurtjes het nachtleven in Kapellen, Putte en verre om streken onveilig. Hoogerland: „Je hebt het hele jaar alles voor het wielrennen laten staan. Aan het eind van het seizoen heb je dan wel zin in een biertje." Schaduwspel tijdens de wielerkoers in Putte-Kapellen. fotoThom van Amsterdam TILBURG - Schouwse Boys keek in het duel met Deo Volent# bijna de gehele wedstrijd tegen een achterstand van ééndJ punt aan. Invaller Thomas Vos bracht daar tien minuten\L tijd met twee doelpunten echter verandering in. Schouw» Boys won de spannende wedstrijd in de eerste klasse AvanW futsal daardoor met 6-5. Serge Berrevoets, Marco Jonker, Barry Hage en Lesley ters konden door verschillende blessures niet spelen vo« Schouwse Boys. Door hun afwezigheid begonnnen de Zeeuw se futsallers zonder wisselspelers op de bank. Met dat feitjj hun achterhoofd speelde Schouwse Boys in het begin voor. zichtig. Naarmate de wedstrijd vorderde, gooide de ploegt voorzichtigheid van zich af en ontstond er een mooi dufj waarin het tempo erg hoog lag. Thomas Vos was met viergoalj en goed verdedigend werk de uitblinker bij Schouwse Bok Hij scoorde de eerste twee gelijkmakers (Schouwse Bij kwam met 1-0 en 2-1 achter) en was ook verantwoorde^ voor de laatste twee Zeeuwse doelpunten (5-4 en 6-4). j0£ van der Have maakte de 3-3 en Robin van Welt schoot dek binnen. Schouwse Boys staat inmiddels op de vijfde plaats GOES - Apollo'69 kreeg in de eerste klasse A van het futsal een lesje in effectief voetbal. Tegenstander WGZ benutte vrijwel elke kans die het kreeg in Sportpunt Zeeland. De fut- sailers uit 's-Gravenpolder verloren met 7-3. Apollo'69 begon sterk aan het duel met de nummer vier vande ranglijst. De Zeeuwen hadden in de openingsfase de verdel ging goed op orde en creëerden enkele goede kansen die echte niet werden benut. WGZ toonde zich effectiever en maafe uit de eerste kans direct 1-0. Leon van Ooijen bracht Apol kort daarna op 1-1 en dat was tevens de ruststand. Het spet beeld na de pauze was identiek aan dat in de eerste hel Apollo had goede mogelijkheden op een voorsprong, ma verzuimde te scoren. WGZ deed dat niet, kwam op 2-1 en liep daarna binnene» minuut uit naar 3-1. De twee tegengoals brachten de thuis ploeg van zijn stuk en de organisatie was ver te zoeken. WG! profiteerde van de slechte periode en liep uit naar 1-6. Fran de Kok en Niels Kreukniet deden nog wat terug namens Apo, lo, maar WGZ bepaalde de eindstand daarna op 3-7. VLISSINGEN - De veldloopestafette die voor zaterdagi Vlissingen op de kalender stond, is wegens gebrek aanb langstelling afgeblazen. Twee dagen na het verstrijken van4 inschrijftermijn waren er op het secretariaat van Dynamic slechts dertien inschrijvingingen binnen, verdeeld overact categorieën. Aangezien ervoor dit evenement ongeveer dert juryleden nodig waren, vond het bestuur van Dynamical* niet verantwoord om de wedstrijd te laten door gaan. GOES - Capital Sports Goes houdt van maandag 20 totenme donderdag 23 oktober een judovierdaagse. Het evenement: bestemd voor jong en oud, ook voor degenen die nog geenli zijn van een judovereniging. De vierdaagse wordt in hc sportcentrum aan het Geldeloozepad in Goes gehoudet Daarnaast wordt er voor ouderen ook nog een budovierdaag se georganiseerd. Woensdag 22 en 29 oktober alsmede don derdag 23 en 30 oktober is er de mogelijkheid om kennisi maken met karate, aikido, jiu-jitsu en judo. Belangstellends kunnen voor de vierdaagse 's morgens om 11.30 uur terecht Gevorderden zijn vanaf 13.00 uur welkom. door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Het Huis van Nassau libretoernooi krijgt vanaf morgen in Zierikzee zijn apotheose. Na de voorwedstrij den volgt nu de finale met acht deelnemers. Titelverdediger Piet van Putten van WRW uit Ooltgensplaat is één van hen. I Dat Van Putten de titel opnieuw pakt, is nog lang niet zeker. Het kostte de kampioen van vorig jaar de nodige moeite zich te plaatsen voor deze finale. Pas als zevende bereikte hij het ul tieme doel. Het toernooi wordt op handicap gespeeld. Dat be tekent dat deelnemers afhanke- I lijk van klasse een aantal te ma ken caramboles krijgen opge legd. Voor een tweedeklasser is dat 100, derdeklasser 80, vier deklasser 60 en vijfdeklasser 40. Maarten Bruines plaatste zich als eerste, hij is de nieuwe aan winst van De Graanbeurs. De thuisspeler kwam ongeslagen door de voorrondes. Zijn op dracht is 60 punten. Als tweede kwam Wim Bonte van Witte van Haemstede de finale binnen. Hij is een ervaren rot. Zijn 100 te maken punten kunnen een zwa re last zijn, maar in goeden doen kan hij heel hoge ogen gooien. Clubgenoot Aad Witsenburg plaatste zich als derdè. Hans Fondse van Onder vrienden en Tonny Merle van de Graan beurs zijn de vijfdeklassers in het gezelschap en hebben in de voorwedstrijden flink van zich afgebeten. Peter van Mierlo, eveneens van de Graanbeurs, sluit met Van Putten en diens clubgenoot Henk Bonte de rij van de finalisten. Morgen wordt om 19.00 uur be gonnen. Vrijdag wordt vanaf 19.00 uur vervolgd waarna za terdag vanaf 12.00 uur het res tant wordt afgewerkt. De finale is zaterdag omstreeks 19.30 uur. door Wim de Vos WEMELDINGE - De wielerver eniging Theo Middelkamp sluit komende zondag het wielersei- zoen af. Op het programma staat onder meer een koppel tijdrit. Voor deze rit tegen het horloge zijn er twee verschillen de klassementen. Natuurlijk is er een klassement waarbij de gerealiseerde tijden van toepassing zijn. Daarnaast is er een klassement waaraan een ludiek tintje is verbonden. Vooraf moeten de deelnemende koppels aangeven in welke tijd zij de rit denken af te leggen. Wie het dichtst de opgegeven tijd benadert, wint dit klasse ment. Het is niet toegestaan horloges en andere uurwerken bij zich te hebben en ook fietscomputers zijn niet toegestaan. Aan deze koppeltijdrit kan iedereen deel nemen, dus niet alleen leden van de vereniging. Wel dient iedere deelnemer zelf voor een koppel- genoot te zorgen. Na afloop van de koppeltijdrit is de prijsuitreiking van de Zo meravondcompetitie, die Theo Middelkamp en TMZ afgelopen zomer hebben georganiseerd. De start van de tijdrit vindt zon dag om 100 0 uur plaats bij cam ping Klein Stelle in Wemeldin- ge- ROTTERDAM - Sebastian Par do is niet op tijd terug in Neder land om met Feyenoord mee te kunnen naar Oostenrijk. De club speelt daar morgen de re turn tegen FC Karaten in de Uefa Cup. De Chileen speelde zondag een oefenwedstrijd met Chili onder 23 jaar tegen Paraguay. De Rotterdammers verdedigen in Oostenrijk een 2-1-voor- sprong. Mogelijk kan Feyenoord-trai- ner Bert van Marwijk ook geen beroep doen op Gérard de Nooijer. De verdediger heeft last van vocht in zijn knie. Het is twijfelachtig of de Zeeuw op tijd fit is voor de wedstrijd tegen Karnten. ANP doorCyriel Rosman BREDA - De voorbereiding op de wedstrijd tegen Newcastle lijkt voor NAC vooral op een boze droom. Weinig blessureleed blijft de ploeg bespaard. Trainer Ton Lokhoff mist een half elftal voor wat misschien wel de grootste thuiswedstrijd in de geschiede nis van de club is. Dat Nourdin Boukhari niet speelgerechtigd is, was al bekend. Maar dat Tamas Petö (dij been), Csaba Fehér (enkel), Mark Schen- ning (lies) en Anouar Diba (enkel) na ander halve week rust nog steeds niet mee kunnen doen, is wel een tegenvaller. Tot overmaat van ramp is aanvoerder Rob Penders nog een twijfelgeval, hij heeft weer wat last van zijn kuitbeen. En Marcel Koning moest gis teren nog voor een deel aangepast trainen. „Met Koning en Penders erbij heb ik precies zestien man", zegt Lokhoff. De trainer haal de Levi Risamasu en Robbie Haemhouts, die een tijdje met het tweede meetrainden, weer bij de A-selectie. Om de reservebank nog een beetje te vullen zou de coach ook Faysal Houba, aanvaller uit het tweede, bij de selectie kunnen halen. Die is in augustus in geval van nood ook op de Uefa-lijst bijge schreven. Lokhoff: „Ondanks de problemen moeten we er een mooie wedstrijd van maken voor het publiek. Ik wil ook een goed resultaat. Dat is goed voor ons zelfvertrouwen. En de spelers zelf willen sportieve revanche." Net zoals Ton Lokhoff breekt ook Newcast le-trainer Sir Bobby Robson zijn hoofd over de opstelling van zijn team. Maar dat is bij Robson uit weelde geboren. Met een 5-0- voorsprong op zak kan hij spelers rust ge ven. Spits Craig Bellamy, die in Newcastle de eerste twee doelpunten voor zijn reke ning nam, speelt in ieder geval niet. Hij heeft na een interland met Wales last van een enkel en is in Engeland achter gebleven. Nu speelt waarschijnlijk de boomlange Ameobi naast superspits Alan Shearer. Robson laat ook reservedoelman Steve Har per een wedstrijdje meepikken. Engels in ternational Kieron Dyer mag waarschijn- Manager Sir Bobby Robson geeft uitleg tijdens de training van Newcastle United in het sta dion van NAC. foto lan Hodgson/RTR lijk op de bank blijven zitten. Lee Bowyer (geschorst) en Jonathan Woodgate (gebles seerd) doen eveneens niet mee in wat de al lereerste Uefa Cupwedstrijd op Bredase grond wordt. De eerdere drie wedstrijden (1967 en 1973) in dat verband werden afge werkt in Eindhoven of De Kuip. Er was toen nog geen licht in het Bredase stadion. Dat licht is er nu wel, alhoewel het officieel nog niet aan de Uefa-normen voldoet. GPD door Ger Lammerink ZILINA - Voetballers met een hart voor de club bestaan nog. Pascal Bosschaart van FC Utrecht betaalde hoogst per soonlijk reis- en verblijfkosten om de wedstrijd van zijn elftal uit bij FC Zilina te mogen mee maken. „Ik wil er gewoon graag bij zijn." Voor de club uit de Domstad, zo als bekend financieel niet de draagkrachtigste van Neder land, was het natuurlijk on doenlijk alle niet fitte spelers vrijblijvend mee te nemen. Van af het begin van het seizoen heeft coach Foeke Booy te ma ken met een omvangrijke bles- surelijst. Sinds enige tijd be hoort ook Bosschaart, een van de grote talenten, tot dat rijtje. Ruim twee weken geleden liep de (verdedigende) middenvel der in het duel met Vitesse een lichte spierscheuring op. Op de laatste training voor het vertrek naar Slowakije bleek het herstel onvoldoende te zijn gevorderd. ,Dat had ik natuurlijk zien aan komen",zei despeler. „Eerderal had ik daarom met de trainer overlegd of er toch mogelijkhe den waren om mee te gaan." Zo kreeg het reisbureau, dat de bepaald niet simpele trip ver zorgde, een dag voor het vertrek een telefoontje van de voetbal ler. Of er nog een ticket te rege len was. Ja dus. Bosschaart vloog, zoals meerdere volgers en begeleiders, wel mee met de se lectie. Daarna scheidden de we gen zich. Bosschaart ging ge woon naar het supportershotel, Booy met de selectie enkele ki lometers buiten Zilina. Dat alles volgens afspraak. Als te doen gebruikelijk in het in ternationale voetbal zonderen slechts de spelers die beschik baar zijn zich af. Niet alleen Bosschaart ontbrak in het bui tenverblijf van Booy. Sander Keller, Paulus Roiha, Tom van Mol, Karim Touzani en Alje Schut zijn eveneens niet be schikbaar. ANP Amsterdam. Bijlmerdamtoernooi, groot- meestergroep. Eerste ronde: Tsjizjov (Rus) - Van Ballegooij- en (Ned) 2-0, Virnyi (Dui) - Goloebjeva (Let) 2-0, Thijssen (Ned) - Sijbrands (Ned) 1-1, Jansen (Ned) - Van den Akker (Ned) 1-1, Nd- jofang (Kam) - Samb (Sen) 2-0. Tweede ronde: Van den Akker - Ndjofang 1- 1, Sijbrands-Jansen 1-1, Van Ballegooijen - Samb 2-0, Goloebjeva - Thijssen 1-1, Tsjizjov-Virnyi 1-1. Derde ronde: Jansen - Virnyi 1-1, Thijssen - Van Ballegooijen 1-1, Ndjofang - Tsjizjov 1- 1, Van den Akker - Sijbrands 1-1, Samb - Go loebjeva 1-1. Vierde ronde: Thijssen - Jansen 1-1, Goloeb jeva-Van den Akker 0-2, Virnyi - Ndjofang 1- 1, Tsjizjov - Samb 2-0, Van Ballegooijen - Sijbrands 1-1. Stand: 1. Tsjizjov 6,2. Van den Akker, Ndjo fang, Virnyi 5, 5. Sijbrands, Thijssen, Jans sen, Van Ballegooijen 4,9. Goloebjeva 2,10. Samb 1. Plovdiv. EK, vierde ronde. Mannen: Neder land - Macedonië 21/2-11/2, Van Wely - Kiril Georgiev 1/2-1/2, Tiviakov - Vladimir Geor- giev 1/2-1/2, Van den Doel - Nedev 1/2-1/2, Nijboer - Stanojoski 1-0; Servië en Mon tenegro - Rusland 1-3, Polen - Israël 1-3, Azerbeidzjan - Georgië 2 1/2-1 1/2, Spanje - Frankrijk 1-3, Kroatië - Duitsland 1 1/2-2 1/2, Bulgarije - Slovenië 1 1/2-2 1/2, Tsjechië - Estland 2-2, Wit-Rusland - Zwitserland 31/2- 1/2, Hongarije - Finland 21/2-11/2, Oekraïne - Italië 2-2, Griekenland - Litouwen 4-0, IJs land - Zweden 1 1/2-2 1/2, Engeland - Cy prus 31/2-1/2, Oostenrijk - Wales 21/2-11/2, Ierland - Luxemburg 2-2, België - Bulgarije 2-2, Schotland - Bosnië-Herzegovina 1/2-3 1/2. Stand: 1Israël 8 matchpunten, 11 partijpun- ten, 2. Rusland 8 -10 1/2,3. Azerbeidzjan 7 - 101/2,4. Wit-Rusland 6 -11,5. Frankrijk 6-10 1/2,6. Servië en Montenegro 610,9. Neder land 6-9. Vrouwen: Nederland - Italië 2-0; Peng - Con stant 1-0, Bosboom-Sirletti 1-0; Bulgarije I Rusland 1-1, Engeland - Oekraïne 1-1, Mol davië - Armenië 0-2, Georgië - Duitsland 1 1/2-1/2, Servië en Montenegro - Polen 1/2-1 1/2, Frankrijk-Turkije 1 1/2-1/2, Bulgarije II - Hongarije 1/2-1 1/2, Kroatië - Griekenland 1/2-1 1/2, Israël - Oostenrijk 1-1, Litouwen - Azerbeidzjan 2-0, Zweden - Roemenië 11/2- 1/2, Spanje - Macedonië 1-1, Zwitserland - Slovenië 0-2, Tsjechië - Finland 1-1. Stand: 1Armenië7 - 61/2,2. Rusland 7 - 6,3. Bulgarije 17 - 51/2,4. Oekraïne 6 - 6,5. Geor gië en Polen6-51/2,12. Nederland4-41/2. Hoogeveen. Essent toernooi. Kroongroep, derde ronde: Polgar (Hon) - So- kolov (Ned) 1 -0, Karpov (Rus) - Aronian (Dui) 1/2-1/2. Stand: 1. Polgar 2 1/2, 2. Aronian 1 1/2,3. Sokolov, Karpov 1 .woensdag Vriendschappelijk. Walcherse selectie- Selectie Schouwen-Duiveland. Locatie: sportpark Irislaan. Aanvang: 19.30 uur. Beloftencompetitie poule C: Zeelandia Middelburg-Noormannen. Locatie: sportpark Veersche Poort. Aanvang 19.30 uur. Open groep, vijfde ronde, belangrijkst!! slagen: Rogers (Aus) - Izoria (Geo) 1/2-1" Besjoekov (Rus) - Dvoirys (Rus) 0-1, fr (Eng) - Giek (Dui) 1/2-1/2, Motilev (Rus)-» mi (Ned) 1/2-1/2, Hort (Hon) - Inarkiev(Ris 0-1, Hebden (Eng) - Van der Werf (NedUi 1/2, Janssen (Ned) - Hoeksema (Ned)IJ 1/2, Giddins (Eng) - Grigoriants (Rus) F Stellwagen (Ned) - J. Willemze (Ned):-) Baramidze (Dui) - Erwich, M (Nedl Prasad (Ina) - T. Willemze (Ned) 1/2-11 Spoelman (Ned) - Williams (Eng) 1-0. Stand aan kop: 1. Dvoirys 4,5,2. Izoria,Pt' Rogers, Inarkiev, Giek4,7. Beshukov.Moi lev, Hoeksema, Hebden, lAmi, VanderWlt Grigoriants, Stellwagen, Baramidze,Spë man 3,5. Lucky Day. 2-4-13-18-22-24-27-29-31 -3231 34-35-56-57-60-62-68-72-73 (ondervoorbehoud). Schiedam. Vrouwen, vriendschappelijk. Nederland - China 2-0 (0-0). 60. Karres 1-0, 65. Van der Vaart 2-0. Scheidsrechters: Co- nen, Malina (Dui). Aantal toeschouwers: 1000. Middelburg. Zeeuwse kartcompetitie. Tweede race, A-poule: 1. Auto Sturm, 2. RBK Verhuur, 3. Van Gilst/Hogeweg, 4. ClOOO/Klassenoten, 5. Veersedam Racing, 6. Midlife Racing, 7. Maximaal TV. New York. US Open, vrouwen. Eerste ronde: Atkinson (Ned/5) - Geavs (Eng) 5-9 9-1 9-09-5. Madrid. Masters-Series mannen, 2,46 joen euro. Eerste ronde: Lopez (Spa) -Zr bal eta (Arg) 6-2 3-6 6-3, Fish (VSt) - Her*» (GBr) 7-6 6-3, Ferrer (Spa) - Joesnji (Rus)H 6-4 6-4, Gambill (VSt) - Davidenko (Rus)E: 6-3, Mirnyi (WRu) - Blake (VSt) 7-56-2,Bjóit man (Zwe) - Safin (Rus) 4-6 7-5 6-4, Feite (Spa) - Joesjni (Rus) 1-6 6-4 6-4, EnqvS (Zwe) - Kafelnikov (Rus) 6-3 opgave Kalein kov, Chela (Arg) - Verkerk (Ned/11) 6-26-1 Costa (Spa) - Gonzalez (Chi) 6-3 6-7. Tweede ronde: Massu (Chi) - Kuerten (Bra/13) 6-3 7-5. Zurich. Vrouwen, 1 miljoen euro. Eersti ronde: Petrova (Rus) - Mikaelian (Zwi)6-36 1,Zvonareva (Rus/7) - Shaughnessy (VSt)E 0 4-6 7-6, Bovina (Rus) - Molik (Aus)6-46-' Srebotnik (Slv) - Pierce (Fra) 6-0 2-0 opgav! Pierce, Schnyder (Zwi) - Daniilidou (Gri)6-i 6-3. Dubai. ITF-toernooi vrouwen, 70.000 eun Eerste ronde: Nagy (Hon) - NoorlanderlNü 6-0 4-2 opgave Noorlander. Eerste divisie: Den Bosch - FC Dordrecht 1-0 (1-0). 34. Jan sen 1-0. Scheidsrechter: Van Dongen. Tce schouwers: 3300. Gele kaart: FaerberlD* Bosch), Van der Pennen, Martinez, B dik, Van Dommelen (Dordrecht). Stormvogels/Telstar - Eindhoven 5-1I3-» 18. Slory 1-0,24. lnia2-0,28. Thijssen 2-1, Van Kouwen3-1 (eigendoel),60.VanKalier 4-1,68. Kantelberg 5-1. Scheidsrechter:» pers. Toeschouwers: 400. Gele kaart: Let» ga (Stormvogels/Telstar). Bijzonderheid- restant van 27 minuten uitgespeeld. Rio de Janeiro. WK beach, mannen. Eerste ronde. Groep J: Kjemperud/Hoidalen (Noo) - Kogel/Mulder (Ned) 21-18 21-15, De W /Mulder - Nowotny/Gartmayer (Oos) 16-'' 21-17 15-13. Groep M: Maia/Brenha (Por) - Backer/Boers ma (Nedl 19-21 22-20 Hernandez/Papaleo (Pue) - Backer/Boersnu 21-17 21-15. Putte-Kapellen. Sluitingsprijs Profs/W* teurs: 1. Nuyens (Bel) 177 km in 3.48.00, Van Heeswijk (Ned) op 0.02; 3. Van der Ve (Ned) 0.06; 4. Sentjens (Ned) 0.18;5. Rooö' hooft (Bel); 6. Verheijen (Bel); 7. S. Schei' linckx (Bel) 0.26; 8. Omloop (Bel) 0.34, Cretskens (Bel); 10. McGrory (Aus); 11-™ mes (Ned); 12. Rob Koole (Goes); 13. W (Bel), 14. Van de Gehuchte (Bel); 15. Van™ chelen (Bel); 17. Frangois Franse (Kweoe damme); 19. Vierhouten (Ned); 23, Kemna (Ned) 1.18; 24. Van Schalen (Nedl; 27 Katwijk (Ned); 30. Johnny Hoogeiw" (Yerseke); 35. Van den Berg (Ned); 39. Lup" pens (Ned); 44. Van Melis (Ned); 52. Koe (Ned).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 38