PZC Onderscheiding bridgebestuurder 's-Gravenpolder NAC geteisterd door blessures Middelkamp sluit wielerseizoen af met koppel tijdrit Bosschaart op eigen kosten Europa in Zeeuwse amateurs in voorste gelederen Grote Sluitingskoers ai ay'&MVyyy Feyenoord reist zonder Pardo naar Oostenrijk uitslagen agenda woensdag 15 oktober 2003 Opnieuw ophef rond zwemcoach Eddy Merckx Prijzenpot yW/K/* AWs Vizfc -Y 'A Apollo verliest van ervaren VVGZ Schouwse Boys wint spannend duel Veldloopestafette afgelast Auto Sturm wint tweede kartrace Trainer Lokhoff mist half elftal voor duel met Newcastle United Craig Bellamy Dammen Karterj Schaken Tennis Wielrennen Judovierdaagse in sportcentrum Goes F ranse en Koole stelen de show door Koen de Vries PUTTE - Door de straten van de grensplaatsen Putte en Kapel len waaide gisteren weer die merkwaardige geur van Vlaam se frites, vette hamburgers en massage-olie. Het was de dag van de zeventigste editie van de Grote Sluitingskoers, een wie lerkoers voor profs en amateurs die geldt als laatste wedstrijd van het seizoen. Twee Zeeuwse amateurs, Francois Franse uit Kwadendanune en Rob Koole uit Goes, streden tot ieders ver bazing tot de laatste kilometers mee om de eindzege. De Grote Sluitingskoers doet zijn naam alle eer aan. Voor de meeste wielrenners is de wed- SYDNEY - In Australië is er weer ophef ontstaan rond een zwemcoach. Greg Hodge, mede verantwoordelijk voor het olympisch zwemprogramma, is door een pupil aangeklaagd we gens seksueel misbruik en stal king. Volgens junior Emma Fuller is Hodge ziekelijk geobsedeerd door haar. Ze verklaarde dat Hodge haar gekust en betast heeft tijdens trainingen. Voor een rechtbank in Sydney eiste ze dat de zwemtrainer niet meer in haar buurt mag komen. De Au stralische zwembond kondigde meteen een onderzoek aan naar de affaire en verbood Hodge voorlopig contact te hebben met de atleten. Vorig jaar stelde de Australi sche bond Scott Volkers aan als hoofdcoach van de vrouwen- ploeg, terwijl hij even daarvoor was geschorst door de Queens land Academy of Sports. Dat gebeurde nadat Volkers door drie meisjes werd beschuldigd van onbehoorlijk gedrag. Hij werd wegens gebrek aan bewijs vrijgesproken, maar de aankla ger overweegt nu deze zaak te heropenen. ANP/AFP strijd de allerlaatste van het sei zoen. Het is voor hen de laatste kans om de neus tegen het ven ster te drukken, het spel op de wagen te gooien en aan alle an dere wielerwetten en -clichés te voldoen. Velen gaan tot het gaatje, om van een mislukt sei zoen nog een bijna-mislukt sei zoen te maken. Anderen laten zich rustig uithollen, met het prettige vooruitzicht om na de 180 kilometers het einde van een geslaagd seizoen te kunnen vie ren. Ober, tien bier! Ook het publiek lijkt zich in Putte-Kapellen bewust van de eindigheid van het seizoen. In groten getale trekken ze naar de grens om zich nog één keer in dat wielersfeertje onder te laten dompelen. Veertigduizend men sen waren er gisteren volgens de organisatoren, evenveel als langs het parkoers van de profkoers van het vorige week gehouden WK in Hamilton. Nogmaals, volgens de organisa toren; de politie telde er zo'n 15.000 minder. De Grote Sluitingskoers was ook het grote slot voor Jos Frey- ser. Voor de 84-jarige in Hulst geboren Belg was het nu echt de laatste Grote Sluitingskoers die hij als organisator meemaakte. Hij trad in 1946 toe tot het comi té en stapte er tot gisteren nooit meer uit. De laatste jaren was hij zelfs de voorzitter. Freyser nam afscheid met ge mengde gevoelens: 57 jaar in een wielercomité is niet niks, maar de beste jaren van de koers liggen volgens hem wél in het grijze verleden. Vroeger ver schenen kampioenen als Eddy Merckx voor niks en niemendal aan het vertrek, tegenwoordig verlangt zelfs een renner uit de debielenwaaier startgeld. In al zijn naïviteit verwachtte de ou de meester gisteren nog enkele renners aan de start die ook op het WK in Canada hadden gere den. Maar die bleven wijselijk thuis, met jetlag en al. Tsja, Freyser had het kunnen weten. Voor enkele amateurs is de laat ste koers van het jaar één van de belangrijkste. Frangois Franse en Rob Koole bijvoorbeeld vlo gen er gisteren vanaf de start als jonge honden in. Als amateurtje rijden tussen de profs, je hebt toch niets te verliezen? Vooral Koole liet zich gelden. In de eer ste ronden moesten profs als Je roen Blijlevens, Geert Omloop (de winnaar van vorig jaar), Bart Voskamp, Nico Eeckhout, Aart Vierhouten, Rik Ver- brugghe, Max van Heeswijk en nog vele anderen al in de beugel om die Goese amateur in toom te houden. Koole, nuchter: „Mijn tactiek? Die had ik niet, hoewel, ik wilde vanaf de start lomp rij den. Gewoon alles geven en kij ken waar je uitkomt. En ik kwam ver, want dit was een dag waarop bijna alles lukte." Koole en Franse misten een lan ge ontsnapping van dertien ren ners, maar waren weer paraat toen dertig kilometer voor het eind de beslissende slag viel. Koole bevond zich meteen in de voorste gelederen toen Aart Vierhouten, Remco van der Ven, Max van Heeswijk en Geert Omloop gas gaven. Franse reed er op zijn tandvlees naartoe en ook Johnny Hoogerland, het ta lent uit Yerseke dat de laatste weken zo goed presteerde, leek mee te kunnen. Toen hij de laat ste trappen moest geven om zich bij de achttien leiders te voegen, ging het kaarsje uit. „Het was opeens helemaal over", gaf hij naderhand toe. De negentien streden om de eindzege. Van het zestal dat zich in de laatste kilometers los maakte leek Max van Heeswijk de eindzege op te eisen, maar de jonge Belg Nick Nuyens pas seerde hem nog met zijn laatste krachten. Nuyens (Quick Step) boekte zo zijn eerste zege als prof en maakte zijn misschien enigszins mislukte seizoen toch nog een beetje goed. Rob Koole sprintte naar de twaalfde plaats, maar was - hoewel hij lekker mocht mee- eten uit de prijzenpot van ruim 15.000 euro - niet helemaal te vreden. „Ik had nog kracht in mijn benen, maar zat klem tus sen enkele renners die helemaal stilvielen." Franse moest zich tevreden stellen met de zeven tiende stek. Hij was daar niet ongelukkig mee, in tegenstel ling tot de Zeeuwse ex-prof Pe ter Hoondert. Die gokte bij een van de vele bookmakers op Franse en zou bij een Kwaden- damse zege tweehonderd euro krijgen voor zijn inzet van tien euro. Franse: „Ik was allang blij dat ik mee was. Ze hebben giste ren mijn rug nog rechtgezet. En 180 kilometer is voor een ama teur toch wel erg ver." Hoondert treurde er niet om. Hij maakte met Johnny Hoogerland en enkele goede vrienden tot in de kleine uurtjes het nachtleven in Kapellen, Putte en verre om streken onveilig. Hoogerland: „Je hebt het hele jaar alles voor het wielrennen laten staan. Aan het eind van het seizoen heb je dan wel zin in een biertje." GOES - Apollo'69 kreeg in de eerste klasse A vanhetfun een lesje in effectief voetbal. Tegenstander WGZ bei* vrijwel elke kans die het kreeg in Sportpunt Zeeland.Dek sailers uit 's-Gravenpolder verloren met 7-3. Apollo6 9 begon sterk aan het duel met de nummer viervand ranglijst. De Zeeuwen hadden in de openingsfase deverdefl ging goed op orde en creëerden een paar goede kansen dieech' ter niet werden benut. VV GZ toonde zich effectiever en maak" te uit de eerste kans direct 1-0. Leon van Ooijen bracht Apolji kort daarna op 1-1 en dat was tevens de ruststand. Het sne' beeld na de pauze was identiek aan dat in de eerste Apollo had goede mogelijkheden op een voorsprong, maar verzuimde te scoren. WGZ deed dat niet, kwam op 2-1 en liep daarna binnenees minuut uit naar 3-1. De twee tegengoals brachten de thuis, ploeg van zijn stuk en de organisatie was ver te zoeken. VVG2 profiteerde van de slechte periode en liep uit naar 1-6. Frati de Kok en Niels Kreukniet deden nog wat terug namens Apo'. lo, maar WGZ bepaalde de eindstand daarna op 3-7. TILBURG - Schouwse Boys keek in het duel met Deo Volenti bijna de gehele wedstrijd tegen een achterstand van één doe!, punt aan. Invaller Thomas Vos bracht daar tien minuten tijd met twee doelpunten echter verandering in. Schouws? Boys won de spannende wedstrijd in de eerste klasse Avanhe; futsal daardoor met 6-5. Serge Berrevoets, Marco Jonker, Barry Hage en Lesley Wol. ters konden door verschillende blessures niet spelen v«; Schouwse Boys. Door hun afwezigheid begonnnen de Zeeuw se futsallers zonder wisselspelers op de bank. Met dat feit- hun achterhoofd speelde Schouwse Boys in het begin voo: zichtig. Naarmate de wedstrijd vorderde, gooide de ploegd? voorzichtigheid van zich af en ontstond er een mooi dg waarin het tempo erg hoog lag. Thomas Vos was met viergoü en goed verdedigend werk de uitblinker bij Schouwse Bob Hij scoorde de eerste twee gelijkmakers (Schouwse Bij kwam met 1-0 en 2-1 achter) en was ook verantwoorde!) voor de laatste twee Zeeuwse doelpunten (5-4 en 6-4). fe van der Have maakte de 3-3 en Robin van Welt schoot dei- binnen. Schouwse Boys staat inmiddels op de vijfde plaats de VLISSINGEN - De veldloopestafette die voor aanstaande? terdag in Vlissingen op de kalender stond, is wegens geW aan belangstelling afgeblazen. Twee dagen na het verstrijk van de inschrijftermijn waren er op het secretariaat vanDs namica slechts dertien inschrijvingingen binnen, verdei te over acht categorieën. Aangezien er voor dit evenement ong veer dertig juryleden nodig waren, vond het bestuur van [ij namica het niet verantwoord om de wedstrijd te laten do: gaan. Schaduwspel tijdens de wielerkoers in Putte-Kapellen. fotoThom van Amsterdam MIDDELBURG - De karters van Auto Sturm hebbenjjf tweede wedstrijd in de Zeeuwse kartcompetitie op hun nas p, geschreven. RBK Verhuur eindigde op de tweede plaats enk team van Van Gilst/Hogeweg werd derde. In het begin van de race speelde zich een mooi duel af tussife Auto Sturm en Midlife Racing. De laatste ploeg zakte daan echter weg en zou uiteindelijk op de zesde plaats eindiga Veersedam Racing lag geruime tijd op de tweede positie, mai st: eindigde op de vijfde plaats. Auto Sturm reed onbedreij fi naar de zege, met een ronde voorsprong op RBK Verhuur, door Jan Dagevos'-' GOES - De Nederlandse Bridge Bond (NBB) heeft Rina van Ga len-de Groot uit 's-Gravenpol- der gisteravond onderscheiden. Zij ontving uit handen van dis trictsvoorzitter Ton van den Hil het 'Stuur'. De bond riep die onderschei ding in het leven als blijk van er kenning en waardering voor mensen, die zich jarenlang als bestuurslid voor hun vereniging of district verdienstelijk maken. door Wim de Vos WEMELDINGE - De wielerver eniging Theo Middelkamp sluit komende zondag het wielersei- zoen af. Op het programma staat onder meer een koppel tijdrit. Voor deze rit tegen het horloge zijn er twee verschillen de klassementen. Natuurlijk is er een klassement waarbij de gerealiseerde tijden van toepassing zijn. Daarnaast is er een klassement waaraan een ludiek tintje is verbonden. Vooraf moeten de deelnemende koppels aangeven in welke tijd zij de rit denken af te leggen. Wie het dichtst de opgegeven ROTTERDAM - Sebastian Par do is niet op tijd terug in Neder land om met Feyenoord mee te kunnen naar Oostenrijk. De club speelt daar morgen de re turn tegen FC Karnten in de Uefa Cup. De Chileen speelde zondag een oefenwedstrijd met Chili onder 23 jaar tegen Paraguay. De Rot- Rina van Galen-de Groot is sinds 1988 lid van de technische commissie van bridgeclub Zuid-Beveland uit Goes. Zij or ganiseert de wedstrijden Open Paren en bridgecursussen. Daarna geeft ze ook mini- bridgecursussen op scholen. Rina van Galen-de Groot is ech ter niet alleen op clubniveau ac tief. Ze zet zich ook in voor het district. Sinds 1998 maakt ze deel uit van het districtsbe- stuur, waar ze pr en jeugdbridge in haar portefeuille heeft. Te vens is ze vice-voorzitter. tijd benadert, wint dit klasse ment. Het is niet toegestaan horloges en andere uurwerken bij zich te hebben en ook fietscomputers zijn niet toegestaan. Aan deze koppeltijdrit kan iedereen deel nemen, dus niet alleen leden van de vereniging. Wel dient iedere deelnemer zelf voor een koppel- genoot te zorgen. Na afloop van de koppeltijdrit is de prijsuitreiking van de Zo meravondcompetitie, die Theo Middelkamp en TMZ afgelopen zomer hebben georganiseerd. De start van de tijdrit vindt zon dag om 10.00 uur plaats bij cam ping Klein Stelle in Wemeldin- ge- door Cyriel Rosman BREDA - De voorbereiding op de wedstrijd tegen Newcastle lijkt voor NAC vooral op een boze droom. Weinig blessureleed blijft de ploeg bespaard. Trainer Ton Lokhoff mist een half elftal voor wat misschien wel de grootste thuiswedstrijd in de geschiede nis van de club is. Dat Nourdin Boukhari niet speelgerechtigd is, was al bekend. Maar dat Tamas Petö (dij been), Csaba Fehér (enkel), Mark Schen- ning (lies) en Anouar Diba (enkel) na ander halve week rust nog steeds niet mee kunnen doen, is wel een tegenvaller. Tot overmaat van ramp is aanvoerder Rob Penders nog een twijfelgeval, hij heeft weer wat last van zijn kuitbeen. En Marcel Koning moest gis teren nog voor een deel aangepast trainen. „Met Koning en Penders erbij heb ik precies zestien man", zegt Lokhoff. De trainer haal de Levi Risamasu en Robbie Haemhouts, die een tijdje met het tweede meetrainden, weer bij de A-selectie. Om de reservebank nog een beetje te vullen zou de coach ook Faysal Houba, aanvaller uit het tweede, bij de selectie kunnen halen. Die is in augustus in geval van nood ook op de Uef a-lijst bijge schreven. Lokhoff: „Ondanks de problemen moeten we er een mooie wedstrijd van maken voor het publiek. Ik wil ook een goed resultaat. Dat is goed voor ons zelfvertrouwen. En de spelers zelf willen sportieve revanche." Net zoals Ton Lokhoff breekt ook Newcast le-trainer Sir Bobby Robson zijn hoofd over de opstelling van zijn team. Maar dat is bij Robson uit weelde geboren. Met een 5-0- voorsprong op zak kan hij spelers rust ge ven. Spits Craig Bellamy, die in Newcastle de eerste twee doelpunten voor zijn reke ning nam, speelt in ieder geval niet. Hij heeft na een interland met Wales last van een enkel en is in Engeland achter gebleven. Nu speelt waarschijnlijk de boomlange Ameobi naast superspits Alan Shearer. Robson laat ook reservedoelman Steve Har per een wedstrijdje meepikken. Engels in ternational Kieron Dyer mag waarschijn- Manager Sir Bobby Robson geeft uitleg tijdens de training van Newcastle United in het sta dion van NAC. foto lan Hodgson/RTR lijk op de bank blijven zitten. Lee Bowyer (geschorst) en Jonathan Woodgate (gebles seerd) doen eveneens niet mee in wat de al lereerste Uefa Cupwedstrijd op Bredase grond wordt. De eerdere drie wedstrijden (1967 en 1973) in dat verband werden afge werkt in Eindhoven of De Kuip. Er was toen nog geen licht in het Bredase stadion. Dat licht is er nu wel, alhoewel het officieel nog niet aan de Uefa-normen voldoet. GPD terdammers verdedigen in Oos tenrijk een 2-1-voorsprong. Mogelijk kan Feyenoord-trai- ner Bert van Marwijk ook geen beroep doen op Gérard de Nooijer. De verdediger heeft last van vocht in zijn knie. Het is twijfelachtig of de Zeeuw op tijd fit is voor de wedstrijd tegen Karnten. ANP door Ger Lammerink ZILINA - Voetballers met een hart voor de club bestaan nog. Pascal Bosschaart van FC Utrecht betaalde hoogst per soonlijk reis- en verblijfkosten om de wedstrijd van zijn elftal uit bij FC Zilina te mogen mee maken. „Ik wil er gewoon graag bij zijn." Voor de club uit de Domstad, zo als bekend financieel niet de draagkrachtigste van Neder land, was het natuurlijk on doenlijk alle niet fitte spelers vrijblijvend mee te nemen. Van af het begin van het seizoen heeft coach Foeke Booy te ma ken met een omvangrijke bles- surelijst. Sinds enige tijd be hoort ook Bosschaart, een van de grote talenten, tot dat rijtje. Ruim twee weken geleden liep de (verdedigende) middenvel der in het duel met Vitesse een lichte spierscheuring op. Op de laatste training voor het vertrek naar Slowakije bleek het herstel onvoldoende te zijn gevorderd. „Dat had ik natuurlijk zien aan komen",zei despeler. „Eerderal had ik daarom met de trainer overlegd of er toch mogelijkhe den waren om mee te gaan." Zo kreeg het reisbureau, dat de bepaald niet simpele trip ver zorgde, een dag voor het vertrek een telefoontje van de voetbal ler. Of er nog een ticket te rege len was. Ja dus. Bosschaart vloog, zoals meerdere volgers en begeleiders, wel mee met de se lectie. Daarna scheidden de we gen zich. Bosschaart ging ge woon naar het supportershotel, Booy met de selectie enkele ki lometers buiten Zilina. Dat alles volgens afspraak. Als te doen gebruikelijk in het in ternationale voetbal zonderen slechts de spelers die beschik baar zijn zich af. Niet alleen Bosschaart ontbrak in het bui tenverblijf van Booy. Sander Keller, Paulus Roiha, Tom van Mol, Karim Touzani en Alje Schut zijn eveneens niet be schikbaar. ANP Amsterdam. Bijlmerdamtoernooi, groot- meestergroep. Eerste ronde: Tsjizjov (Rus) - Van Ballegooijen (Ned) 2-0, Virnyi (Dui) - Go loebjeva (Let) 2-0, Thijssen (Ned) - Sijbrands (Ned) 1-1, Jansen (Ned) - Van den Akker (Ned) 1-1, Ndjofang(Kam)-Samb(Sen)2-0. Tweede ronde: Van den Akker - Ndjofang 1- 1, Sijbrands-Jansen 1-1, Van Ballegooijen - Samb 2-0, Goloebjeva - Thijssen 1-1, Tsjizjov - Virnyi 1-1. Derde ronde: Jansen - Virnyi 1-1, Thijssen - Van Ballegooijen 1-1, Ndjofang - Tsjizjov 1-1, Van den Akker - Sijbrands 1-1, Samb - Goloebjeva 1-1. Vier de ronde: Thijssen-Jansen 1-1, Goloebjeva - Van den Akker 0-2, Virnyi - Ndjofang 1-1, Tsjizjov - Samb 2-0, Van Ballegooijen - Sijbrands 1 -1Stand: 1 .Tsjizjov 6,2. Van den Akker, Ndjofang, Virnyi 5, 5. Sijbrands, Thijssen, Janssen, Van Ballegooijen 4. Middelburg. Zeeuwse kartcompetitie. Tweede race, A-poule: 1. Auto Sturm, 2. RBK Verhuur, 3. Van Gilst/Hogeweg. Plovdiv. EK, vierde ronde. Mannen: Neder land - Macedonië 21/2-11/2, Van Wely - Kiril Georgiev 1/2-1/2, Tiviakov - Vladimir Geor- giev 1/2-1/2, Van den Doel - Nedev 1/2-1/2, Nijboer - Stanojoski 1-0; Servië en Mon tenegro - Rusland 1-3, Polen - Israël 1-3, Azerbeidzjan - Georgië 2 1/2-1 1/2, Spanje - Frankrijk 1-3, Kroatië - Duitsland 1 1/2-21/2, Bulgarije - Slovenië 1 1/2-2 1/2, Tsjechië - Estland 2-2, Wit-Rusland - Zwitserland 31/2- 1/2, Hongarije - Finland 2 1/2-1 1/2, Oekraïne - Italië 2-2, Griekenland - Litouwen 4-0, IJs land - Zweden 11/2-21/2, Engeland - Cyprus 3 1/2-1/2, Oostenrijk - Wales 2 1/2-1 1/2, Ier land - Luxemburg 2-2, België - Bulgarije 2-2, Schotland - Bosnië-Herzegovina 1/2-3 1/2. Stand: 1Israël 8 matchpunten, 11 partijpun- ten, 2. Rusland 8-10 1/2,3. Azerbeidzjan 7 - 101/2,4. Wit-Rusland 6-11,5. Frankrijk 6 -10 1/2,6. Servië en Montenegro 610,9. Neder land 6 - 9. Vrouwen: Nederland - Italië 2-0; Peng - Con stant! 1-0, Bosboom -Sirletti 1-0; Bulgarije I - Rusland 1-1, Engeland - Oekraïne 1-1, Mol davië - Armenië 0-2, Georgië - Duitsland 1 1/2-1/2, Servië en Montenegro - Polen 1/2-1 1/2, Frankrijk - Turkije 1 1/2-1/2, Bulgarije II - Hongarije 1/2-1 1/2, Kroatië - Griekenland 1/2-1 1/2, Israël - Oostenrijk 1-1, Litouwen - Azerbeidzjan 2-0, Zweden - Roemenië 11/2- 1/2, Spanje Macedonië 1-1, Zwitserland - Slovenië 0-2, Tsjechië - Finland 1-1. Stand: 1.Armenië7-61/2,2. Rusland 7-6,3. Bulga rije 17 - 5 1/2,4. Oekraïne 6 - 6,5. Georgië en Polen 6 - 51/2,12. Nederland 4 - 41/2. Hoogeveen. Essent toernooi. Kroongroep, derde ronde: Polgar(Hon)-Sokolov(Ned) 1- 0, Karpov (Rus) - Aronian (Dui) 1/2-1/2. Stand: 1Polgar 21/2,2. Aronian 11/2,3. So- kolov, Karpov 1, Open groep, vijfde ronde, belangrijkste uit slagen: Rogers (Aus) - Izoria (Geo) 1/2-1/2, Besjoekov (Rus) - Dvoirys (Rus) 0-1, Pert (Eng) - Giek (Dui) 1/2-1/2, Motilev (Rus) - IA- mi (Ned) 1/2-1/2, Hort (Hon) - Inarkiev (Rus) 0-1, Hebden (Eng) - Van der Werf (Ned) 1/2- 1/2, Janssen (Ned) - Hoeksema (Ned) 1/2- 1/2, Giddins (Eng) - Grigoriants (Rus) 0-1, Stellwagen (Ned) - J. Willemze (Ned) 1-0, Baramidze (Dui) - Erwich, M (Ned) 1-0, Prasad (Ina) - T. Willemze (Ned) 1/2-1/2, Spoelman (Ned) - Williams (Eng) 1-0. Stand aan kop: 1. Dvoirys 4,5, 2. Izoria, Pert, Ro gers, Inarkiev, Giek 4,7. Beshukov, Motylev, -woensdag Voetbal Vriendschappelijk. Walcherse selectie- Selectie Schouwen-Duiveland. Locatie: sportpark Irislaan. Aanvang: 19.30 uur. Beloftencompetitie poule C: Zeelandia Middelburg-Noormannen. Locatie: sportpark Veersche Poort. Aanvang 19.30 uur. Hoeksema, Hebden, lAmi, Van der Kr'tj) Grigoriants, Stellwagen, Baramidze,S| man 3,5. Sportprijsvragen Lucky Day. 2-4-13-18-22-24-27-29-31-32-3 34-35-56-57-60-62-68-72-73 (onder voorbehoud). Madrid. Masters-Series mannen, 2,45 joen euro. Eerste ronde: Lopez (Spal-a baleta (Arg) 6-2 3-6 6-3, Fish (VSt) - Her? (GBr) 7-6 6-3, Ferrer (Spa) - Joesnji (Rus: 6-4 6-4, Gambill (VSt) - Davidenko (Ruslt 6-3, Mirnyi (WRu) - Blake (VSt) 7-5 6-2, man (Zwe) - Safin (Rus) 4-6 7-5 6-4,Ferir (Spa) - Joesjni (Rus) 1-6 6-4 6-4, Enqvt (Zwe) - Kafelnikov (Rus) 6-3 opgave Kalei* kov, Chela (Arg) - Verkerk (Ned/11) 6-2M Costa (Spa) - Gonzalez (Chl) 6-3 6-7.Twen ronde: Massu (Chl) - Kuerten (Bra/1316-!' 5. Zurich. Vrouwen. Eerste ronde: Fel? (Rus) - Mikaelian (Zwi) 6-3 6-1, Zvonatt (Rus/7) - Shaughnessy (VSt) 6-0 4-67-6,i vina (Rus) - Molik (Aus) 6-4 6-1, Srebotn (Slv) - Pierce (Fra) 6-0 2-0 opgave Piet Schnyder (Zwi) - Daniilidou (Gri) 6-36-3 Voetbal Eerste divisie: Den Bosch - FC Dordrecht 1-0 (1-01.34 Jr sen 1-0. Scheidsrechter: Van DongenJ» schouwers: 3300. Gele kaart: Faerber(De Bosch), Van der Pennen, Martinez, dik. Van Dommelen (Dordrecht). Stormvogels/Telstar - Eindhoven 5-1 (M 18. Slory 1-0,24. Inia 2-0,28. Thijssen2-1,ï Van Kouwen 3-1 (eigen doel), 60. Van te' 4-1,68. Kantelberg 5-1. Scheidsrechtert pers. Toeschouwers: 400. Gele kaart:Lef' ga (Stormvogels/Telstar). Bijzonderlitf restant van 27 minuten uitgespeeld. Putte-Kapellen. Sluitingsprijs. Profs;* teurs: 1. Nuyens (Bel) 177 km in 3.48.00.i Van Heeswijk (Ned) op 0.02; 3. Van derVer (Ned) 0.06; 4. Sentjens (Ned) 0.18;5* hooft (Bel); 6. Verheijen (Bel); 7. S. Sche' linckx (Bel) 0.26; 8. Omloop (Bell 0.34:: Cretskens (Bel); 10. McGrory (Aus); 11-* mes (Ned); 12. Rob Koole (Goes); 11 [J (Bel), 14. Van de Gehuchte (Bell; 15. Van* chelen (Bel); 17. Franpois Franse (Kwade damme); 19. Vierhouten (Ned); 23. Ken': (Ned) 1.18; 24. Van Schalen (Ned); 27. V» Katwijk (Ned); 30. Johnny Hoogei» (Yerseke); 35. Van den Berg (Ned);39.K pens (Ned); 44. Van Melis (Ned); 52. Koe' (Ned). GOES - Capital Sports Goh houdt van maandag 20 tot met donderdag 23 oktober een judovierdaagse. Het evenement is bestemd voo. jong en oud, ook voor degene' die nog geen lid zijn van een ju dovereniging De vierdaagse wordt in het sportcentrum a» het Geldeloozepad in Goes ge houden. Daarnaast wordt er voor oude ren ook nog een budovierdaags? georganiseerd. Woensdag 22 29 oktober alsmede donderdag 23 en 30 oktober is er de moge lijkheid om kennis te maken me karate, aikido, jiu-jitsu en judo- Belangstellenden kunnen voo de vierdaagse 's morgens o® 11.30 uur terecht. Gevorderde zijn vanaf 13.00 uur welkom

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18