PZC Peter Rottier grijpt zijn kans in RES-cross BKC moet eerste nederlaag slikken AZVV bevindt zich na nieuwe nederlaag in de gevarenzone Vrouwen van Steen halen flink uit: 7-0 lé Scheldesport maakt in verlenging het verschil Van Acker en Persijn geklopt in dartsfinale Vanhaverbeke niet te stuiten in Terneuzen Seolto profiteert optimaal van blunderende verdediging: 2-3 uitslagen maandag 13 oktober 2003 Enige kritiek Aantrekkelijker Vrouwen Meer greep Te boek Atletiek Badminton Bowlen Darts Futsal door Rinus Verberkmoes AXEL - Jurgen van Ham uit Sint Niklaas had zijn zinnen dit jaar op het kampioenschap bij de RES in de groep licentiehouders gezet. In de ne gende ontmoeting van de in totaal tien te verrijden wedstrijden, werd hij achter winnaar Peter Rottier tweede. En daarmee pakte hij voldoende pun ten om zich nu reeds kampioen te mo gen noemen. Jurgen van Ham miste bij de licentie houders nog niet één wedstrijd en daardoor kon hij zijn voorsprong op zijn concurrent Pascal de Zeeuw uit Heikant langzaam uitbouwen. De Zeeuw zal nu vrijwel zeker met de tweede plaats gaan lopen. Peter Rot tier was echter zaterdag de grote meneer. Na tegenslag in de eerste manche werd hij nog derde achter winnaar Arno Ruttinger en Jurgen van Ham, maar in de tweede manche reed Rottier superieur naar de over winning. In de koningsklasse, de 125cc, mag Rohald Vrijelinck uit Oostende over veertien dagen bij de afsluitende cross de hoofdprijs op komen halen. Hij moest de winst zaterdag aan Da vid Geurts latenmaar door zijn twee de plaats pakte hij voldoende punten om buiten schot van zijn naaste bela gers te blijven. De tweede plaats in deze serie gaat zo goed als zeker naar de zeventienjarige Kevin de Beer. De Axelaar kende in de eerste manche problemen met de koeling, maar liet in de tweede reeks zien waarom hij zo hoog genoteerd staat. Eric Peeters uit Tielen zegevierde zo gewoonlijk in de 250/500cc. In de eer ste manche zat Herman van de Bos kort achter hem, maar in de tweede reeks bleef Peeters de Koewachte naar iets verder voor. Van de Bos schoof door dit resultaat op naar de derde plaats in de totaalstand, achter Peter de Booy die derde werd. Koen Verburgh uit Assebroek mag zich normaal gezien opmaken voor de hul diging als beste bij de veteranen, want in de negende ontmoeting was hij wederom de beste. In de 85cc won Erik Koote uit Sommelsdijk voor Mark Boot uit Burgh-Haamstede en Terneuzenaar Boy Stockman. Stock man kwam door deze derde plaats vaster op kop in het algemeen klasse ment en wordt vrijwel zeker eindwin naar. Niek Molders (Hulst), Dimitri Dekker (Zandstraat), Tim Benjamins (Clinge) en Jaimy van Damme (Laar- ne) strijden met nog één duel voor de boeg om de tweede plaats. Herman van den Bosch in actie tij dens de RES-cross in Axel. foto Wim Kooyman Terneuzense Boys stuntelt verder door Aector Dooms TERNEUZEN - Terneuzense Boys leed zaterdag in het thuis duel met Seolto alweer de derde thuisnederlaag van dit seizoen: 2-3. Een pijnlijke afstraffing, omdat de beslissende treffer zes minuten in blessuretijd viel. Het doelpunt was kenmerkend voor de malaise bij de Terneuzena- ren. Een te korte terugspeelbal van Boys-verdediger Robert Rijnberg op doelman Guido Vinke werd onderschept door Gert-Jan Polhuis. De uitblinker van Seolto legde de bal terug op de inkomende Arnoud Mol die zijn ploeg verrassend naar de winst schoot. Dat gebeurde in een fase waarin Seolto met tien man - aanvoer der Frank van Loon was uit het veld gestuurd - niet anders kon dan voor een gelijkspel vechten. Terneuzense Boys had het ver lies geheel aan zichzelf te wij ten. Zo blunderde de verdedi ging bij alledrie de Brabantse doelpunten, terwijl er voorin drie opgelegde kansen werden gemist. Henk Ottens verbeet dan ook de teleurstelling. „Tegen persoon lijke fouten valt niet te voetbal len. We hebben genoeg kansen gehad, maar de spelers moeten ook bereid zijn om het resultaat af te dwingen. De gifbeker is kennelijk nog niet helemaal leeg", verzuchtte de geplaagde trainer. Hoe het ook zij: de prestaties van Terneuzens Boys blijven ver onder de maat. Met vier punten uit zes duels zij n de Terneuzena- ren zelfs afgegleden naar de laatste plaats, die ze delen met AZ VV en Noad6 7Ottens moest toegeven dat gezien de kwaliteit het spel nog veel beter kan, maar volgens hem is er geen re den tot paniek. „Op de inzet van de spelers valt niets aan te merken. Ik ben er van overtuigd dat de ommekeer zal komen. Maar als het bestuur mij weg wil hebben, dan hoor ik het wel", zei hij met een wrange glimlach. Van het bestuur zal de trainer nog wel het nodige krediet krij gen, maar bij de achterban van de Boys viel er toch al enige kri tiek te bespeuren. Waarom ston den Robbie Jonkman en Arco Herrebout niet in de basis? Daar viel veel voor te zeggen. „Jonk man mist vorm en Herrebout heeft de laatste weken niet veel kunnen trainen", pareerde Ot tens de kritiek. Feit was dat vanaf het moment dat beide spelers in de ploeg werden ge bracht er veel meer dreiging uit ging van Terneuzense Boys. Zo kreeg de thuisclub binnen tien minuten na rust meer kansen dan in de hele eerste helft bij el kaar, maar de aanvallers faal den in de afwerking. De eerste helft was oersaai. De hoogtepunten waren een kans voor Van de Broeke, die de bal uit een voorzet van Hoogesteger overkopte en de doelpunten die letterlijk uit de lucht kwamen vallen. Vooral de treffer van Se olto was lachwekkend. Hart man liet een verdwaalde bal doorgaan, maar wist niet dat doelman Vinke onnodig ver uit zijn doel was gekomen. De Boys-keeper tastte volledig mis, waarna Gert-Jan Polhuis de bal simpel in het lege doel schoot: 0-1. De afgrijselijke blunder werd zeven minuten later recht gezet door Tim Louwiesse, die een fout in de Brabantse verde diging afstrafte: 1-1. De tweede helft was aantrekke lijker. Terneuzense Boys had het betere van het spel, maar bleef grossieren in fouten. Na twee minuten ging er weer van alles mis. De vrijgelaten Gert-Jan Polhuis profiteerde door 1-2 te scoren. De thuisclub verwerkte de domper en kreeg onder im puls van de invallers Herrebout en Jonkman honderd-procent kansen. Eerst kopte de talent volle Evert-Jan van Opdorp uit een voorzet van Louwiesse de bal van dichtbij tegen Seolto- doelman Corné van Huiten. En even later legde Herrebout na een schitterende actie de bal panklaar voor de voeten van Hoogesteger, maar ook hij faal de oog in oog met de Seolto- doelman. Vijf minuten voor tijd viel dan toch de verdiende gelijkmaker. Uit een snel genomen vrije trap van Jonkman tekende Louwies se voor 2-2. De gemoederen raakten vervolgens wat verhit. Scheidsrechter Bracht, die war rig leidde, stuurde Seolto-aan- voerder Frank van Loon na commentaar uit het veld. Ter neuzense Boys rook de winst, maar ver in blessuretijd strafte Mol een derde flater in de verde- diging af: 2-3. Die klap dreunde nog lang na op het Zuidersport park in Terneuzen. Terneuzense Boys-Seolto 2-3 (1-1). 5. Gert-Jan Polhuis 0-1, 18. Tim Louwiesse 1-1, 47. Gert-Jan Polhuis 1-2, 85. Tim Louwiesse 2-2, 96. Ar noud Mol 2-3. Scheidsrechter: A. Bracht (Ammerzoden)Rode kaart: Frank van Loon (Seolto). Gele kaart: Marco Bolleman, Robert Rijnberg (beiden Terneuzense Boys). Aantal toeschouwers: 200. Terneuzense Boys: Guido Vinke; Ro bert Rijnberg, Jan-Gerard Hartman (84. Ralph Zegers), Marco Bolle man, Jordi Goossen; Luc van Waes (46. Arco Herrebout), Mevlud Ery- urük (46. Robbie Jonkman), Jeroen van de Broeke, Ruud Hoogesteger; Tim Louwiesse en Evert-Jan van Opdorp. door Aector Dooms TERNEUZEN - De basketbal lers van Scheldesport zijn de competitie in de eerste klasse rayon zuid uitstekend begon nen. De ploeg van coach Willem van de Boogert klopte in Ter- neuzen na verlenging Pendra gon 2 met 76-74. In de Zeeuwse klasse deed Voor waarts van zich spreken door BV Souburg met 65-62 te ver slaan. De reserves van Schelde sport verloren kansloos met 70-46 van Marathon. De vrou wen van Scheldesport boekten een 49-44-zege tegen de reser ves van BV Souburg. Scheldesport-Pendragon 2 76-74 (34-35): De terugkeer van Maurits van Aalst bij Schelde sport wierp al in de eerste wed strijd van het seizoen zijn vruchten af. Van Aalst werd za terdag in de sporthal 't Zwaan tje de verlosser van Schelde sport door in de verlenging met twee benutte vrije worpen de winst voor zijn ploeg af te dwin gen, nadat de centerspeler met een laatste vrije worp ook ver antwoordelijk was geweest voor de 64-64-eindstand in de regu liere speeltijd. Het duel ging vanaf begin tot eind gelijk op. Dan weer hadden de Tilburgers een kleine voor sprong, vervolgens wist Schel desport een minimale marge te claimen. Halverwege het duel bedroeg het verschil één punt in het voordeel van Pendragon. De debuterende coach Willem van de Boogert van Schelde sport spoorde in de laatste pe riode zijn jonge ploeg aan voor de volle winst te gaan. Dat leek bijna fout te gaan toen vlak voor tijd de stand 63-64 in het voor deel van het Tilburgse studen- team was. Maurits van Aalst wist met het benutten van een vrije worp een nederlaag te voorkomen. In de verlenging sloeg de thuisclub alsnog toe met een hoofdrol voor Maurits van Aalst. De uitblinker bij Scheldesport was ook topscorer met 27 punten. Het jonge talent Ilja van den Bosch (ex-BC Vlis- singen) debuteerde uitstekend met 15 punten, terwijl Wladimir Dielemans 13 punten voor zijn rekening nam. BV Souburg 2-Voorwaart- 62-65 (33-22): De Axelse bas- ketballers verrasten met een ze ge op BV Souburg. Daar zag he: in het begin niet naar uit. De Souburgers dachten halverwe- ge het duel met een kloof vaneli punten de winst op zak te heb- ben, maar vergisten zich in de veerkracht van Voorwaarts. De ploeg van coach Dick Busch kwam in de derde periode terug tot vijf punten: 52-47. De Axelaars drukten in de slot fase door. De eindsprint werf beloond met een 62-65-over-, winning. „De ploeg heeft dt laatste periode verstandig speeld door geen onnodig bal-: verlies te lijden", zei Buschla ter. Tim Witte was sterk op dree; in de fastbreaks en was met 21 punten topscorer. De jonge Ter ry van Waesberghe kon op een goede wedstrijd terugkijken.De junior pakte met name veel re- bounds. Marathon-Scheldesport 2 70-46 (39-21): De Terneuzense ploeg bleek niet opgewassen te gen de jeugd van Marathon.Dt, jonge Vlissingers profiteerde! van hun snelheid en techniek De routine van Scheldesport moest het antwoord daarop schuldig blijven. Bij de rust tekende het verlie? zich al af voor de Terneuzena-, ren. Alleen Erik-Jan van dt Heuvel wist de schade voot Scheldesport te beperken. Hi; scoorde 21 punten, waaronder zes driepunters. Scheldesport-BV Souburg f 49-44 (19-26): De jonge Sou- burgse ploeg verraste Schelde-, sport in de eerste helft met fris basketbal. De thuisclub 1 tegen een 19-26-achterstant aan bij de rust, maar de ploeg van coach Peter Heijnen her stelde zich knap. Er werd met succes overgegaan op een ande re taktiek. Na de derde periode had Scheldesport de achter stand bijna weggewerkt. De Terneuzense vrouwen namen het initiatief volledig in handen In de slotfase liep Scheldespor nog uit naar een vlotte winst 49-44. Chantal Schraa (18 pui ten) en Marjolein Bruurs (1( punten) waren de Terneuzenst topscorers. door Jan Roovers TEJINEUZEN - Na- een goede competitiestart, waarin uit vijf wedstrijden negen punten wer den gehaald, leden de korfbal lers van BKC uit Breskens za terdag de eerste nederlaag. Uit bij Ondo werd met 19-13 verlo ren. Zaamslag is de laatste we ken ook enigszins van slag: nu werd thuis met 12-10 van Atlas verloren. Ondo-BKC 19-13: BKC gaf de wedstrijd in het eerste kwartier weg. Op dat moment keek de ploeg van coach Jenny van Ha- neghem al tegen een 5-0-achter- stand aan. „Dan wordt het na tuurlijk erg moeilijk", keek de BKC-coach terug op de ope ningsfase. De thuisploeg liet zich daarna niet verrassen door het tegenoffensief van de gasten en 10-6 bij de rust was voor On do een prettige marge. Dat ver anderde vrij snel daarna, toen BKC aanvallend plots de geest kreeg en terug in de wedstrijd dreigde te komen (11-9). „Daar werden we echter opgevangen en toen Ondo een antwoord klaar had was het bij 16-10 wel bekeken", aldus Van Haneg- hem. Scores BKC: Carlo Hamelink en Jer ry van Haneghem beiden 3, Ellen Hamelink 2, Karin Korstanje, Jo- landa Dees, Lilian van de Lijke, Mi- chiel Roest en Wietse Roest allen 1 Zaamslag-Atlas 10-12:'Aan voerder Frans Verpoorte kon precies vertellen waar de ploeg de punten had verspeeld. „We kregen legio mogelijkheden om te scoren, maar hebben die on voldoende benut. En als de te genstander ze er wel ingooit verlies je. Zo simpel is dat." Na 5-7 sloot Zaamslag kort na de rust bij 7-7 aan en leek de wed strijd te kantelen, maar op 9-11 had de thuisploeg geen ant woord meer. Scores Zaamslag: Debby Cerpen- tier, Joris de Bree, Pieter Hamelink, Ernst de Putter en Marco van Reeu- wijk allen 2. door Fred Rabout HOEK - Jean-Paul van Acker en Remy Persijn verloren zaterdag de finale in Hoek van de Open Zeeuws-Vlaanderen. Het IJzen- dijkse dartskoppel moest met 2-1 buigen voor Jean-Pierre Strubbe en Dominique de Beer uit Brugge. Nadat Van Acker en Persijn de openingsset met 3-2 hadden ge wonnen, pakten de Belgen de tweede set met 3-2 om vervol gens in de derde set onverstoor baar verder te gaan en met 3-0 de winst te pakken. „We kennen ze wel, dus helmaal verrassend is het niet", zei Remy Persijn na afloop. Eerder op de middag hadden In ge Groenvynck en Cindy Schei- re (eveneens een Belgisch duo) het vrouwendubbel gewonnen door in de finale Diana van der Wardt (Sas van Gent) en Bianca van Overmeeren (Sluiskil) met 4-1 te verslaan. In het mixed dubbel mochten Dirk Bissaerts en Inge Groenvynck de bokaal mee naar huis nemen. Ze ver sloegen Aron Dellaert en Sophie Huygen met 3-1. door Rinus Verberkmoes AXEL - De trainers van AZVV en Kapelle zagen het zaterdag na de wedstrijd allebei anders. Kapelle-trainer Huib Meerman noemde de 5-2-overwinning van zijn ploeg terecht en hij was van mening dat zijn ploeg voor rust al meer afstand had moeten nemen. Zijn collega Ad Roovers van AZVV beweerde precies het tegenovergestelde. „Wij hadden met 2-0 de rust in moeten gaan", oordeelde Roovers. Roovers kwam tot deze bewe ring door twee kansen. De eerste was in de beginfase voor Jochem Marcus, die voorlangs schoot, en de tweede was voor Veli Eryürük, die de ruststand later wel op 1-2 bepaalde. Voor AZ- W-doelman Niels Meesen was er meer werk aan de winkel. Hij mocht zijn kunnen tonen bij een inzet van Randy de Dreu, zag vervolgens een knal van Peter Willemse voorlangs zijn doel vliegen en kwam goed weg bij een inzet van Niels Kole, die naast het doel verdween. Na de ze wapenfeiten van Kapelle in de beginfase, schoot Peter Wil lemse een aanval naast en miste Hans Tolhoek tot twee keer toe in goede scoringspositie. Het was dus wel degelijk Kapel le dat de beste kansen kreeg en ook terecht op voorsprong kwam door een doelpunt van Danny Nousse: 0-1. Vijf minu ten later, nadat doelman Mee sen de doorgebroken Tolhoek van scoren had afgehouden, werd het 0-2. Richard Uitter- hoeve was de maker door fouten in de defensie van de Axelaars. Dat Veli Eryürük op slag van rust nog 1-2 maakte was een ge lukkige bijkomstigheid en hield de spanning in de wedstrijd. AZW mocht tijdens de rust nog op beter hopen, maar Randy de Dreu maakte al snel een einde aan die hoop. Zijn vrije trap viel buiten bereik van Meesen in de benedenhoek: 1-3. Roovers was er droevig over. „Zo dicht bij het doel moet je geen driemans muurtje neerzetten. Dat krijg je als ze eigenwijs willen zijn", foeterde hij over wat hij een de fensieve blunder noemde. Niels Kole scoorde vervolgens na een uur spelen uit een voorzet van Peter Willemse met een keihar de volley de 1-4. AZW, dat in de tweede helft met J oep Frusch indeplaats van Jurgen de Reu op het midden veld speelde, was vanaf dat mo ment een geklopte ploeg. Het probeerde de bakens nog wel te verzetten en Roovers bracht Gerben Steijaert binnen de lij nen ten koste van Wouter Krui- sifikx. Door deze wisselingen kregen de Axelaars iets meer greep op het middenveld en dat leidde tot de 2-4 van Jaap den Doelder. Met de laatste wissel (Leon Goossen voor Ferry van der Vee- ke) zocht AZW naar de aan sluitende treffer. Dat lukte ech ter niet, omdat ook topscorer Peter Willemse zijn doelpuntje nog meepikte: 2-5. AZVV-Kapelle 2-5 (1-2). 39. Danny Nouse 0-1, 44. Richard Uitterhoeve 0-2, 45. Veli Eryürük 1-2, 49. Randy de Dreu 1-3, 60. Niels Kole 1-4, 70. Jaap den Doelder 2-4, 86. Peter Wil lemse 2-5. Scheidsrechter: H. Rot- mans (Hendrik-Ido-Ambacht). Aantal toeschouwers: 150. AZVV: Niels Meesen; Ferry van der Veeke (84. Leon Goossen), Peter Wieland, Jochem Marcus, Jurgen de Reu (46. Joep Frusch); Wouter Krui- sifikx (70. Gerben Steijaert), Roma no van Overmeire, Corné Langen- doen; Jaap den Doelder, Veli Eryürük en Jelmer de Pooter. door Wim de Vos TERNEUZEN - Het was op nieuw één tegen allen. In de Klaassen Sport-trimloop in Terneuzen was Kurt Vanhaver- beke zaterdag de grote favoriet. De vorm van Vanhaverbeke bleek optimaal en hij liet er dan ook geen twijfel over bestaan wie de sterkste was. Met meer dan vier minuten voorsprong op de nummer twee, de Belg Rudy van Guyse, greep de atleet uit Zelzate de overwinning. Wie had gedacht om Kurt Van haverbeke het ook maar even lastig te maken kwam bedrogen uit. Zestien kilometer stonden er op het programma en alleen bij de start heeft de Belg zijn op ponenten gezien. Meteen daar na trok Vanhaverbeke, die mo menteel volop in training is voor een poging het wereldrecord bandlopen, samen met nog drie anderen, op 100 uur te stellen, op avontuur. „Ik wilde nu testen hoe ik er echt voor sta. Daarom heb ik helemaal mijn eigen wed strijd gelopen en ben er meteen vandoor gegaan", vertelde Van haverbeke later. Het verschil was onmiddellijk aanzienlijk, Vanhaverbeke liep steeds verder weg en achter hem ontspon zich een fraai gevecht om de tweede plaats tussen Pe ter de Vet uit Westdorpe en Rudy van Guyse uit het Belgische Ste- kene. Dat duel eindigde uitein delijk in het voordeel van Van Guyse, die De Vet met amper een meter verschil wist te kloppen. Intussen was Vanhaverbeke steeds verder weggelopen. „Mijn opzet is om bij die record poging zeventien kilometer per uur te lopen. Daar is mijn voor bereiding op gebaseerd, maar zoals ik vandaag gelopen heb zit ik aan bijna achttien kilometer per uur. zei Vanhaverbeke. Indien de recordpoging (die van 22 tot en met 26 oktober wordt gehouden in Action Point aan de Maïsstraat in Zelzate) slaagt Terneuzen. Klaassen Sport trimloop. 16 ki lometer, mannen: 1. Kurt Vanhaverbeke (B) 52.15 minuten; 2. Rudy van Guyse (B) 56.28; 3. Peter de Vet (Westdorpe) 56.31; 4. Bert de Ruijsscher (Oostburg) 57.01; 5. Arnold Boonman (Hulst) 1.00.46; 6. Freddy van Eijn- de (B) 1.01.35; 7. Mare de Waele (B) 1.04.33; 8. Marc Corijn (Philippine) 1.04.50; 9. Frank Boerenbach (Hoek) 1.05.02; 10. F. Obbels (B) 1.05.24. Vrouwen; I.Annette Heijman (Ter neuzen) 1.06.52 uur; 2. Andrea Vermote (B) 1.07.49; 3. Cindy Mees (B) 1.11.18.8 kilome ter, mannen: 1. Peter Jansen (Sluiskil) 27.31 minuten; 2. Fons Warrens (Kloosterzande) 27.55; 3. Jordy van Guyse (B) 27.59; 4. Sven Matton (B) 28.13; 5. Marcel Mangnus (Hulst) 28.54. Vrouwen: 1. Wendy van de Velde (B) 34.14 minuten; 2. Martina Verdonck (B) 35.50; 3. Carla Zegers (Koewacht) 37.45.4 ki lometer, mannen: 1. Jarno van Guyse (B) 13.07 minuten; 2. Edwin de la Ruelle (Koe wacht) 13.13; 3. Chris Hamburger (B) 13.16; 4. Edwin de Jaeger (Axel) 14.01; 5. Pascal de Graeve (Westdorpe) 15.20. Vrouwen: 1Hai- ke van de Velde (B) 16.28 minuten; 2. Liselot Kaijser (Terneuzen) 17.04; 3. Hester Vink (Westdorpe) 20.42. Tweede klasse district Zuid-West: Sinar'75 2-Terneuzen 3-5. ME: Kobus Botman-Patrick van Straten 5-15,5-15; Pieter Karman-Frank van Wambeke 15-5, 15-4. VE: Cindy van Heese-Brigitte van de Water 9-11,0-11Cori- na Kuiper-Armanda van Putten 4-11, 2-11. GD: Van Heese/Karman-Van de WaterA/an Straten 0-15,8-15; Kuiper/Botman-Van Put ten/Van Wambeke 15-8, 15-5. MD: Botman/Karman-Van Straten/Van Wambe ke 15-7,13-15,15-5. VD: Kuiper/Van Heese- Van Putten/Van de Water 8-15,2-15. Kloosterzande. Kampioenschap eerste klasse driebanden ZVB. Eindstand: 1. Pa trick Vasseur (TMW Sluis) 10-0,795-6; 2. Al- bert Lacante (HGL/KOT'86 Sas van Gent) 10- 0,759-7; 3. Benny Visser (WBC Walsoorden) 10-0,631-9; 4. Jack de Maat (SBC Sluiskil) 7- 0,691-5; 5. Frank de Rijk (CBC Clinge) 7- 0,607-8; 6. Gennaro Pecoraro (BV Dow Ter neuzen) 5-0,634-5; 7. Felix BouwensIHGl /KOT'86) 5-0,606-6; 8. Stanny la HeynelDet Ouden Arend Sintjansteen) 2-0,535-6. Sas van Gent. Huisleague: 't Stremijn' Stremijn 2 3-1. Stand: The Flintstones 1i- 4751, The Killers 8-4914, 't Stremijn 2S 1711, De Splitters 4-2957, 't Stremijn li 4536. Hoogste gamegemiddelde, mannet Franz Roeb 180,56 pins. Vrouwen: Annte ter 162,25. Hoogste games: Johan de Le.i (234) en Ann Koster (209). Teams: 'tSlfr mijn 2 (594). Hoogste serie: FranzRoebIK en An n Koster (537). Tearns: The KillersUS pins. Zeeuws-Vlaanderen Open. Mannen pels: 1. Jean-Pierre Strubbe/Dominiquei Beer; 2. Jean-Paul van Acker/Remi Pers: Mixed koppels: 1. Dirk Bissaertsflnji Groenvynck; 2. Aron Dellaert/Sophie Hvr gen. Vrouwen koppels: 1. Inge Groenvyro /Cindy Scheire; 2. Diana van derWardt/Bi® ca van Overmeeren. Hulst. Rayoncompetitie: OJB-MaxKortir; /Van de Voorde 7-3, Chevy's-Donckersfc ADM/Lazarus-ING bank 2-5, Den C Anker/Schelfhout 3-7, Casteels/C paal-Neckermann 10-3, De Smet-Tènce/# man Sport 2 7-4, 't Jagershuis-IZV/IBS24l De Kronkel-IZV/IBS 5-4, De Reizende Mar Morres/Controlec 3 4-2, Max Korting^ man Sport 2 3-4, Chevy's-IZV/IBS8-1,ADv /Lazarus-Morres 3 10-2, De Reizende Mê' IZV/IBS 2 2-3, De Smet-Anker/SchelfhouU 8, 't Jagershuis-De Kronkel 5-8, Den D. laert-Donckers7-3. Sas van Gent. Recreatieve competitie Vrouwen: Savok 2-Savok 3-0 (25-12,25^-j 25-15), Philippine-Esplanada 2-1 (25-23, 13, 20-25), Stoffels Cleaning-Esplanad^ (25-16, 25-20, 25-17). Gemengd: Savok- vesta-C Line 1-2 (25-16,19-25,22-25),Gar: ge Bode-'t Kliekske. wordt Vanhaverbeke samen met zijn ploeggenoten Ivan Mees, Stefaan de Craene en Pedro Ru- fo Molero opgenomen in het Guinnes Book of Records. Bij de vrouwen ging de overwin ning naar Annette Heijman uit Terneuzen. Zij bleef haar naaste concurrente, de Belgische An drea Vermote, bijna één minuut voor. De middenafstand - over acht kilometer - werd bij de mannen gewonnen door Peter Jansen uit Sluiskil. van onze sportredactie TERNEUZEN - Steen haalde gisteren fors uit in de vierde klasse van het vrouwenvoetbal. Virtus werd thuis met 7-0 ver slagen. Terneuzen won in de derde klasse met 2-0 van Voab. In de vijfde klasse moest Clinge duidelijk de meerdere erkennen (0-7) in koploper DVO'60. Hul- sterloo boekte in deze klasse een knappe 4-2-overwinning op NSV. Het laaggeklasseerde Nieuwland hield in de vierde klasse zaterdag koploper Ter neuzense Boys op 2-2. Zaamslag was een maatje te klein voor Zierikzee: 4-0. Een klasse lager boekte Aardenburg een ver diende 3-0-zege op MZVC. Terneuzen-Voab 2-0; Marcia Bosten bracht de thuisploeg na ruim een kwartier aan de lei ding uit een vrije trap. Annelien van Hecke was eveneens dicht bij een treffer. Zij schoot rake lings voorlangs. In de 70e ®-. nuut werd het duel beslis Renée van de Berg brak op snel heid door en scoorde fraai in de bovenhoek 2-0. Steen-Virtus 7-1 (3-0). Esther Vk durmen 1-0, Saskia BlommaertZ Brenda Pijl 3-0, Saskia Blom"u>* 4-0, Penny de Wilde 5-0, SM - Blommaert 6-0, Cristine Snip berger 6-1, Sabrina van de Ven 1- NSV-Hulsterloo 2-4 (0-0). M'™ Wopereis 0-1 en 0-2, Anita Ebt Veronique Brondeel 1-3, "e Robbrecht 1-4, Anita Eist 2-4 Clinge-DVO'60 0-7 (0-5). ke van Geersdaele 0-1, B>V Broos 0-2, Antoinette Aarts Sandra van Tilburg 0-4, Anton Aarts 0-5, Fleur Visser 0-6, w Buijs 0-7. ,.j Nieuwland-Tferneuzense Boys (2-2). Marlies Willemse 1-0. van der Eede 1-1, Stephanie giers 1-2, Marlies Willemse 2- Zierikzee-Zaamslag 4-01^0f.u Bijzet 1-0,2-0 en 3-0, Iris Aardenburg-MZVC 3-0 f BoukjeBuzeijn 1-0, Cindy de 2-0 en 3-0. AZVV-middenvelder Joep Frusch (midden) duelleert onder het toeziend oog van Jochem Marcus (nummer 2) met Kapelle-speler Randy de Dreu(links). foto Wim Kooyman

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 36