PZC Renesse raakt achterop in vijfde klasse Fortis door oog van de naald Mevo verspeelt voorsprong bij SPS Scaldina pakt weer eens een puntje All Ready vindt aansluiting bij subtop Steenpoorte superieur Volleybalsters winnen ook derde duel in derde divisie Districtstitel Lindsay Wyatl uitslagen maandag 13 oktober 2003 Rommelig Goes met 3-1 langs Walcheren Vertrouwen Kerkwerve verliest weer Geconcentreerd Verdediging Terneuzen moet doelstelling na 0-1 aanpassen door Jan Roovers ZIERIKZEE - De korfballers van AH Ready hebben aanslui ting met de subtop gevonden in de derde klasse B. De Zierik- zeese formatie won met 14-11 van De Voltreffers uit Ooster hout. Na een aarzelende competitie start - vijf punten uit vijf wed strijden - werd het tijd dat All Ready liet zien dat het meer in huis heeft dan het tot nu toe had getoond. Coach Harm Brandt wist dat er meer in moet zitten. Natuurlijk, in de eerste duels was de ploeg de serieuze titelkandidaten tegen geko men en had daar punten inge leverd, maar nu moest er wor den geoogst. Het puntloos on- deraanstaande Voltreffers was een ideale tegenstander om daarmee te beginnen. „Het ge beurde ook, maar wel in een draak van een wedstrijd", zei coach Brandt. All Ready open de nogal zwak: 2-1 na 2 6 minu ten. Ook daarna liep het voor de thuisploeg allerminst naar wens en was de stand van 4-2 bij de rust geen reden tot vro lijkheid. Het werd zelfs nog er ger. Na 5-2 kwam 7-7 en 10-10 op het scorebord. Uiteindelijk liep All Ready uit naar 14-11. Scores All Ready: Anouk van Tig- gelhoven 4, Desiree Voshart 3, Manon Torensma, Jan Willem van Nieuwenhuyze en Ronald Snoek 2, Maurice Brul 1. Kwiek handhaaft zich aan de top door Eugène de Kok BRUINISSE - Het spel is vol gens coach Ronald Lacroes nog niet flitsend te noemen, maar winnen doen de vrouwen van Kwiek uit Bruinisse wel. De vol leybalsters versloegen zaterdag fusieclub Benevia uit de Hoekse Waard: 3-1. Kwiek handhaaft zich daarmee in de top van de derde divisie. Het was de derde zege voor Kwiek. Drie keer werd het 3-1. Zaterdag behoorde 4-0 ook tot de mogelijkheden. Kwiek was de betere ploeg en leek na de, met 25-9 gewonnen derde set, rechtstreeks af te stevenen op het maximaal haalbare. „Zo'n vierde set is altijd moeilijk", zei trainer Lacroes na afloop van het nog geen anderhalfuur du rende duel. „We hadden hem wel moeten pakken. Nu verlie zen we twee punten. Als je voor het kampioenschap mee wilt doen, moet je zo'n vierde set ook winnen." Tijdens de eerste drie sets was Kwiek duidelijk een klasse be ter dan het team dat vorig jaar is ontstaan uit een fusie tussen Volley Quick, Rowido/DDL en Volley van de Berg. Kwiek be schikte over meer kracht in de aanval en had in verdedigend opzicht de zaken beter op orde dan het soms rommelig ogende Benevia. „Over de eerste twee sets ben ik erg tevreden. Aanvallend vond ik ons goed, soms bijna bo vennatuurlijk. De derde winnen we vooral door veel service- druk. Zón vierde is dan altijd lastig." SOMMELSDIJK - Cees Steen poorte van biljartvereniging Even Buiten is in Sommelsdijk persoonlijk kampioen drieban den tweede klasse van het dis trict Schouwen-Duiveland ge worden. Ron Speijer van 3BSD Zierikzee werd tweede en Jaap Joppe van de organiserende ver eniging de Poedel verrassend- derde. Echt spannend werd het nooit tijdens het persoonlijk kampi oenschap driebanden. Cees Steenpoorte bleek veel te sterk. Alleen in de vijfde ronde leek het even of er nog van strijd om de titel sprake zou zijn, toen Steenpoorte onverwachts van Wim van der Welle van Old Dutch verloor. In de volgende ronde herstelde de latere kam pioen de rangorde echter door zelf te winnen van Ron Speijer. Jaap Joppe hielp nog een handje door te verliezen van Wim Zwang. Als eerste geplaatst kwam hij in het stuk niet voor. Zelfs een halve degradatie werd zijn deel. Ron Speijer verzekerde zich via een fraaie slotpartij (0.833) van de tweede plaats en doordat Steenpoorte wegens werk zaamheden niet naar de gewes telijke finale kan werd Speijer met afvaardiging beloond. Dat Steenpoorte de verdiende winnaar werd staven de cijfers. Hij behaalde twaalf punten uit zeven partijen en een algemeen gemiddelde van 0.569, hetgeen goed is voor promotie naar de eerste klasse. Bovendien no teerde hij de hoogste partij met 1.086. Met nog twee keer 0.757 in de zesde en zevende ronde on derstreepte hij zijn overmacht. De hoogste serie (7) kwam op naam van Ron Speijer en Wim van der Welle. GOES - De voetballers van zon dag-derdeklasser Goes hebben gisteren met 3-1 van Walcheren gewonnen. Het duurde wel lang voordat Goes Walcheren de genadeslag toebracht. De thuisploeg kwam na tien minuten op 1-0, maar vergat vervolgens door te druk ken. Na de 2-0 van Wander Snoeck kwam Walcheren terug in de race. De 2-1 van Daniël Elebe gaf Walcheren hoopmaar Niels Paardekoper gooide daar na de wedstrijd in het slot. Lacroes had een beter team zien spelen dan een week eerder te gen De Burgst uit Breda. „Die wedstrijd wonnen we met 3-1, maar het had net zo goed an dersom kunnen zijn.De Dordt- se coach had lering getrokken uit dat duel en begon met een opstelling die op twee posities was gewijzigd. Diagonaalspeel ster Marije van de Sande kreeg de voorkeur boven Henriëtte Swartjes. Spelverdeelster Christa van Kooten nam zater dag op het laatste moment de plaats in van de van Dynamo Middelburg gekomen Caroline Goeree. „Zij oogde tijdens het inspelen aan het net wat ner veus. Van Kooten leek me wat constanter", zei Lacroes over zijn beslissing. Door de wisse lingen begon er tegen Benevia niet één van de drie Middel burgse nieuwkomers in de basis bij Kwiek. Van de Sande en Van Kooten be schaamden het vertrouwen niet. Van de Sande knokte verdedi gend voor elke bal en pikte in de aanval, met smashes vanaf de zijlijnen, regelmatig haar pun ten mee. De slechts 1.68 meter lange spelverdeelster Van Koo ten kende wat startproblemen, maar herstelde zich snel en haar set-ups werden naarmate de wedstrijd vorderde steeds nauwkeuriger. Volgens Lacroes had er wel iets meer variatie in haar opbouw gekund. „Er wordt heel veel langs de buiten kanten gespeeld en nog te weinig door het midden. We moeten veel meer spreiding in ons spel brengen. Daar zullen we nog keihard op moeten trainen. Spreiding is noodza kelijk als je mee wilt doen voor de hoogste plekken." Zowel Van de Sande als Van Kooten stond de hele wedstrijd binnen de lijnen. De goed spe lende en veel scorende Marije Munter en middenblokkeerster Hennie van Liere bleven ook het volledige duel staan. Het was de tweede les die Lacroes uit het duel tegen De Burgst had ge trokken. „Vorige week heb ik heel veel gewisseld. Daardoor hebben we die wedstrijd maar kantje boord gewonnen." Het stond al 20-17 in de tweede set toen Lacroes voor het eerst een speelster naar de kant haal- Marije Munter (voorgrond) en Marian van Dongen gaan voor het laatste punt in de derde set. foto Dirk-Jan Gjeltema door Jos van Belzen VLISSINGEN - Door een 3-1-neder- laag op eigen veld tegen Luctor'88 is Renesse in de vijfde klas B achterop ge raakt in de strijd om het kampioen schap. Luctor'88-Renesse 3-1: In een goede partij voetbal schoot Vincent Goedege- buure na een kwartier raak uit een vrije trap: 0-1. Pas kort voorrust kopte Erik de Groene de thuisploeg langszij: 1-1. Omdat Luctor ook na rust faalde in de afwerking leek het duel op 1-1 uit te draaien. In de slotminuten bezorgden Arne Honingh en Marco Utermark, bei den met een kopbal, de thuisploeg ech ter alsnog de overwinning: 3-1. Dreischor-Robur 0-4: De wedstrijdbe spreking van een na het verlies van ver leden week getergde trainer Marcel de Nijs leek zijn ploeg geïnspireerd te heb ben. Na de openingstreffer van Dennis Weyers uit een strafschop, gaf Oussin Hamoudi zijn debuut als basisspeler extra glans met twee treffers: 0-3. Op nieuw Dennis Weyers zorgde voor 0-4. Nieuw Borgvliet-Lewedorpse Boys 0- 2: Jacco Murk opende in de twintigste minuut de score namens de bezoekers: 0-1. Ook na rust gingen de Brabanders fanatiek van start, waarbij zij niet ver der kwamen dan een bal op de lat. Si mon Smits schoot uit een vrije trap de eindstand naar 0-2. Ouwerkerk-Vosmeer 2-1: Na een sterk eerste kwartier van de thuisploeg kon Vosmeer het initiatief overnemen. Kort voor rust leidde dit tot de 0-1 van Jacco Vaders. Binnen tien minuten in de tweede helft boog Ouwerkerk deze ach terstand om tot een 2-1-voorsprong door twee doelpunten van Wouter van Marle. De bezoekers probeerden hierna nog wel, maar konden weinig gevaar meer stichten. WVV'67-Volharding 5-2: De Braban ders hadden een sterke opening. Het stond na 25 minuten al 3-0. Volharding herstelde zich hierna en bood het sterke WW'67 goed partij. Na rust liep de thuisploeg uit naar 5-0, waarna Rob van Eekelen en Ramon Verbart de eind stand een wat draaglijker aanzien ga ven. KERKWERVE - Alle senioren teams van tafeltennisvereni ging Kerkwerve hebben afgelo pen weekeinde geen punten behaald. Het eerste team leed een 7-3-nederlaag tegen Reij- naert uit Hulst. Kerkwerve 1-Reijneart 1 3-7: Stoffel van de Wekken was op dreef voor zijn ploeg. Hij won twee van zijn enkelspelen en pakte twee van de drie punten voor Kerkwerve. Gerard Knol, die de zieke Maurice van de Slobbe verving, vergaarde ook één punt. Jaap Huigens won geen van zijn partijen. Met der tien punten uit zeven wedstrij den staat het eerste team er niet florissant voor. Kerkwerve 2-Scaldina 2 3-7: Gerard Knol won één duel, Jos Lindeman was in twee wedstrij den de sterkste. De overige pun ten gingen naar de tegenstander uit Zierikzee. Kerkwerve 3-Vice-Versa 10 4-6: Anja Plandsoen eindigde twee keer als winnaar, Leo Flikweert en Wilbert Huigens beide één keer. Maar daaraan had het der de team van Kerkwerve niet ge noeg om te winnen. door Roeland van Vliet OOST-SOUBURG - Fortis heeft zaterdag goede zaken gedaan. De Souburgse korfballers won nen het belangrijke duel in de overgangsklasse met Vrienden schaar met 13-12 en naderden koploper SDO, dat verrassend gelijkspeelde tegen KCC, tot op één punt. „Als we volgende week ook van Excelsior winnen, gaan we heel lekker de zaal in", stelde Fortis-trainer Ralph Gil lissen na afloop. Gillissen is sowieso steeds meer te spreken over zijn team. Aan het begin van het veldseizoen had de Souburgse ploeg nog moeite om de oefeningen van de opvolger van Leonard Debbaut te volgen en die in de wedstrij den in de praktijk te brengen. Gillissen: „Regelmatig vielen ze terug op de oude patronen. Ze ker als ze het even moeilijk had den. Dan twijfelden ze toch sterk: moeten we teruggaan naar ons oude vertrouwde spel of kunnen we ook uit de proble men komen met de speelwijze van de nieuwe trainer. Ik zie steeds vaker terug dat ze ver trouwen in mijn spelopvatting hebben." Heel veel heeft Gillissen echter niet aan Fortis' speelwijze ge sleuteld, geeft hij toe. „Ik heb alleen wat accenten aange bracht." Zo pepert hij zijn spe lers constant in dat er nadruk kelijker op het afstandsschot gespeeld moet worden en dat er uiteindelijk meer gescoord moet worden „Voorafgaand aan de wedstrijd tegen Vriendenschaar had ik gezegd dat we niet ge noeg zouden hebben aan dertien doelpunten, het aantal dat we een week eerder tegen Oranje Wit haalden. Nu blijkt dat der tien stuks vandaag wel voldoen de was, maar in de overgangs klasse moet je toch op zo'n zeventien doelpunten per wed strijd zitten om goed mee te kunnen draaien." Een ander aandachtspunt van de nieuwe trainer is de mentale weerbaarheid. „Gaat het even wat minder, raak dan niet me teen in paniek en blijf geconcen treerd spelen." Naar die raad werd zaterdag geluisterd. Toen Vriendenschaar in de tweede helft langzaamaan dichterbij kwam, bleef Fortis betrekkelijk rustig. Gillissen: „Vaak gaan spelers dan voor hun eigen kan sen. Elze Blankenburgh doet dat vaak. Nu niet, waardoor Wander Koole en Jouri van de Broeke konden blijven schie ten." En ook toen Vrienden schaar van 12-8 terugkwam naar 13-12, hield Fortis stand. „Het werd in en rond het veld wel even stil en de spanning werd onnodig opgevoerd, maar we hebben uiteindelijk ver diend gewonnen", vond Rob Sanderse. Fortis had een sterke opening tegen de ploeg waarmee de Sou burgers vooraf nog gedeeld tweede stonden. Binnen vijf mi nuten stond het 3-0 en na twin tig minuten 8-4. De thuisploeg had een zuiver afstandsschot en zat er in de verdediging kort op. Sanderse: „Wander en Jouri hadden lange jongens tegenover zich, maar na vijf minuten had den ze door hoe ze die moesten verdedigen. Daarna hebben we ze de rest van de wedstrijd nau welijks meer gezien." Sanderse zelf verstoorde de aanvallen van de ploeg uit Hardinxveld-Gies- sendam in het andere vak, met name door veel ballen te onder scheppen. Na rust (9-5) werd Vrienden schaar sterker en Fortis zakte iets in. Daardoor kon Vrienden schaar de marge verkleinen. En doordat Chaïm Koole (2x) en Jouri van de Broeke ook nog op belangrijke momenten straf- worpen misten, kreeg de thuis ploeg het zelfs benauwd. „We hadden weer eens een dipje", constateerde Sanderse. „Maar deze keer duurde hij niet zo lang." Fortis liep weer uit naar 12-8 en 13-10 en had de wedstrijd toen ogenschijnlijk al op zak. Toen zette Vriendenschaar nog een eindsprint in die Fortis bijna een punt kostte. De bal voor 13- 13 rolde een paar keer over de korf, maar viel er niet in. Scores Fortis: Jouri van de Broeke 5, Chaïm Koole, Wander Koole en Rob Sanderse 2, Elze Blankenburgh en Marieke de Rijke 1 de. Esmeralda Schot mocht op de bank gaan zitten en maakte plaats voor buitenaanvalster Marian van Donge. Schot keer de aan het begin van de derde weer terug in het veld. Aan het einde van de derde set begon La croes wat meer te wisselen. Mid- denaanvalster Miranda de Heus viel in en Marian van Donge kreeg wat meer speeltijd. „Zij hebben tot nu toe het minst ge speeld. Ik wilde ze een kans ge ven om te laten wennen aan wedstrijden in de competitie." Kwiek-Benevia 3-1 (25-16, 25-23, 25-9,23-25). door Klaas Verspoor GOES - Naast koploper Duive- land zijn ook Chrislandia en SC Stavenisse nog ongeslagen in de vierde klasse B. Stavenisse won zaterdag thuis met 3-2 van Brouwershaven. Chrislandia bracht in Heijningen Smerdiek de zesde seizoensnederlaag toe. SPS en Mevo deelden de punten en zowel Klundert (4-0 tegen Vrederust) als ZPR'84, dat Rob bert Gommers pas in de slotfase van het duel met Halsteren, het enige doelpunt van de wedstrijd zag scoren, kwam tot een thuis zege. SPS-Mevo 2-2: De thuisploeg begon veel te slap aan het duel. Uit een corner kwam Mevo dan ook in de eerste helft door een treffer van Matthijs Heeres op voorsprong. Toen Kim van Veen profiteerde van balverlies op het midden veld van SPS en voor 0-2 zorg de, leek de strijd beslist. Onder impuls van vooral Matthijs Ha- ge kwam SPS daarna toch nog aan een punt. Eerst zorgde An- dré Scherpenisse voor de 1-2 en vijf minuten voor tijd kreeg de thuisploeg een strafschop. Er- win Feijtel schoot de bal vervol gens vanaf elf meter achter Me- vo-doelman Kees de Ruiter. TERNEUZEN - Zondag-eer steklasser Terneuzen is het gis teren voor de derde keer op rij niet gelukt te scoren. De ploeg die afgelopen seizoen uit de hoofdklasse degradeerde ver loor daardoor op eigen veld van WSC: 0-1. Het was niet dat de ploeg van Paul Telussa geen kansen kreeg. Zowel Mamadouba Gueye (in de vierde minuut) als Mike But (in de 89e minuut) mocht bij voorbeeld aanleggen vanaf elf meter, maar beide spelers mis ten. Namens WSC schoot Joeri de Wit vlak voor rust wel vanaf de strafschopstip raak Chrislandia-Smerdiek j. Er zat nauwelijks krachtsvi schil tussen de twee ploeg maar Chrislandia toon zich simpelweg slagvaardig dan de gasten. Corné J0cj nelen tekende voor de lm, die stand bleef tot na derusti het bord staan. Via goals y Robin van de Merbel en o nieuw Jongenelen (vrije tra liep Chrislandia in de twee helft uit naar de comfortabele 0-voorsprong. Pas daarna ki Bart Stoutjesdijk name; Smerdiek nog iets terugdoe 3-1. Stavenisse-Brouwershaven 3-2: De meeste doelpunten-,-, len in het eerste bedrijf. Pet de Rijke opende de score i Kees van Putten zorgde daan voor de 2-0. Via Jan Constail kwam Brouwershaven terugi 2-1, maar Nico Nooy zorgt ervoor dat Stavenisse toch m twee goals verschil ging ruste In de tweede helft kwamt overwinning van de thuisploq ondanks een tweede goaht Brouw-aanvaller Jan C® standse, niet meer in 5 vaar. GILZE - De Goese judo) Lindsay Wyatt heeft haartenif keer op de judomat gevierd m een districtstitel. In Gilze wasi op de Zuid-Nederlandse kan pioenschappen de sterks vrouw tot 70 kilogram. Wyatt had zich de afgelopentij meer geconcentreerd op het jii jitsu. Wyatt, uitkomend ven Geelhoed, was in de finale dm delijk de meerdere van voorna lig Nederlands kampioene Si mantha van Etten. Wyatt va sloeg de Brabantse met ea houdgreep. Wyatt heeft zid met haar overwinning gekwali ficeerd voor het Nederlani kampioenschap. Ook Carla Rammelaere kwii in Gilze op het podium. De judi ka van judoverenigingBreskq werd tweede bij de vrouwen ti 63 kilogram. van onze sportredactie ZIERIKZEE - Na drie nederla gen heeft het eerste team van Scaldina weer een puntje ge pakt. De Zierikzeese tafelten nissers namen in de confronta tie met het tweede team van Smash'76 uit Sint Annaland een 4-1-voorsprong, maar zagen de tegenstanders daarna alsnog langszij komen. Scaldina l-Smash'76 2 5-5: Hans Volkeri won twee van zijn enkelpartijen en haalde samen met Arjan Bom ook het dubbel spel naar zich toe. Arjan Bom en Cor Smalheer haalden ook alle bei een winstpunt in het enkel spel. Smash'76 zette er evenveel winstpartijen tegeover. Kerkwerve 2-Scaldina 2 3-7: Etienne Driessen was voor Scaldina drie keer succesvol in het enkelspel. Ook in het dub bel, samen met Jan Kik, pakte hij een punt. Kik zorgde daar naast voor nog twee winstpar tijen. Scaldina 3-MZ 4 6-4: Jan Ren- mers had een productieve da: tegen MZ 4Hij won zijn driea- keipartijen. Hans Jonker scoor de twee punten. Ook Adres Hanse droeg één steentje bij ai de overwinning. 't Zand 7-Scaldina 4 9-1: Inval ler Martij n van der Helm rede een puntje voor het vierde team In de overige wedstrijden ba- paalde een Middelburgse tafel tennisser wat er gebeurde. Scaldina 5-Batje 3 3-7: Scaldi na kwam ervaring te kort, Al leen Martij n van der Helm bleei knap overeind door zijn driete genstanders te verslaan. SVNB 4-Scaldina 6 8-2: Koe: Broekhuizen won één enkelspe in het dubbel zegevierde hijsa men met Joop van Houdt. De overige partijen werden doorie Zierikzeëenaren verloren. Biljarten Teamcompetitie district Schouwen-Duive land. Libre C5: Westhoekladies-Sir 4-4. C3: D'Eule 2-De Wig 3-3. Driebanden B2: Onder Vrienden 2-Even Buiten 2 0-6, De Graan- beurs 2-De Poedel 3 4-2, Old Dutch 3-DOS 2 1-5, Old Dutch 4-'t Klusje 2 6-0. Standen: C5: 1 .Bommenede 1 -2 pnt.(8-0), 2. D'Eule 1-2 (8- 0), 3. Sir 1-1 (4-4), 4. Westhoekladies 1-1 (4- 20), 5. Westhoekladies 2-0 (0-0). C3:1. Sir 3-4 (10-2), 2. De Wig 1-3 (7-5), 3. WRW 1-2 (8-4), 4. Witte van Haemstede 2-2 (4-8), 5. D'Eule 2- 1 (5-7), 6. OKK1-0 (2-10). B2:1Old Dutch 4-6 (16-2), 2. DOS 2-6(15-3) ,3. De Graanbeurs 2- 6 (14-4), 4. 't Klusje 2-3 (7-115. Even Buiten 2-2 (6-6), 6. Onder Vrienden 2-2 (6-12), 7. Even Buiten 1-1 (5-7), 8. Windenburg 3-0 (0-6 9. Old Dutch 3-0 15-13), 10. De Poedel 3-0 (4-14). Eindstand persoonlijk kampioenschap drie banden 2e klasse district Schouwen Duive- land: 1Cees Steenpoorte Even Buiten 7-12, 0.569, 1.086, 5; 2. Ron Speijer 3BSD Zierik zee 7-10, 0.490, 0.833, 7; 3. Jaap Joppe De Poedel 7-8, 0.444, 0.694, 5; 4. Wim van der Welle Old Dutch 7-6,0.439,0.510,5; 5. Wim Zwang Even Buiten 7-6, 0.365, 0.520, 5; 6. Cees Roggeband Windenburg 7-5, 0.458, 0.625, 4; 7. Piet Keizer 't Klusje 7-5, 0.339, 0.694,6; 8. Theo Kramer De Graanbeurs7-4, 0.306,0.416, 4. Schaatsen Den Haag. Eerste KNSB-wedstrijd gewest Zuid-Holland. Categorie B: 8. Mare de Vrieze (Haamstede). Categorie V: 19. Piet van den Aarssen. Voetbal Jeugd. Schouwen-Duiveland. P-pupillen: Zierikzee F3-Mevo F3 10-0, Mevo F2-DFS F2 5-0, SKNWK F1-Mevo F1 0-0, Zierikzee F1- Bruse Boys F1 6-1, Bruse Boys F2-Zierikzee F2 0-1. E-pupillen: Kapelle E3-Mevo E2 3-2, MevoEI-Renesse El 6-2, Duiveland El-Zie- rikzee El 4-2. D-pupillen: Mevo D3-ZSC D2 0- 3, Brouwershaven D2-Mevo D2 9-0, Meto D1-Zierikzee D1 0-5, Bruse Boys D2-Zierik- zee D2 0-2. C-junioren: Zierikzee CU* Noormannen C1 0-9. B-junioren: HVV'24 B2-Mevo B2 3-1. Odiut B1-Zierikzee B1 0-0. A-junioren: Zierik» A1 -Madese Boys Al 3-2. G-teams: MevoG' Grenswachters G1 9-7. Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule v.c. Lob-Profile Tyrecenter Rinus R°on3A WEA/Mevo'80-Big Boss 1-2, Duivelao- Vastgoed/Kwiek H3-HCR De Kroon/Wiska 2, Atlas/Korstanje-Zeelandia 2 1-2, W* /Tolhoek Schilderbedrijf-Praktijk Jan/Cluto- na 0-3. Poule B: FIXET Schuddebeursf» nexxion 1-2, Sgravo-de Verfbron-ScM® de Oude/Kwiek H4 2-1, VVOZ-WEA/Mevo» jeugd 1-2, Zeelandia 3-Marleco/CluzoM'» 3. Poule DA: CZactief in gezondheid-HCHl* Kroon/Wiska Dames 1-2, Duckhams motor olie/Cluzona-WEMy vo'80 Dames 0-3, Bolle Dier&Tuin/W WEA/Mevo'80 Meisjes 3-0, Mazda Lr maate-DRS/Wik 2 0-3, DRV accountante /WIK 3-Kwiek/Sporthuis Zierikzee 013» Standen. Poule A: 1. Big Boss 5-12,2. '0l, Tyrecenter Rinus Roon 4-9,3. v.c. Lob»' Zeelandia 3-8,5. Duiveland Vastgoed/k*" H3 5-8, 6. WEA/Mevo'80 5-7, 7. HCK w Kroon/Wiska 5-6, 8. Café De Stulp 3-5.j Praktijk Jan/Cluzona 4-5,10. Zeelandia' 11. Atlas/Korstanje 4-1, 12. Ravia/Toinoe Schilderbedrijf 4-1. .j. Poule B: 1.Connexxion5-12,2.FixetSc debeurs 5-10, 3. Café De Vlinder 4-9,; Sgravo-de Verfbron 4-8, 5. Schilder de de Kwiek H4 5-8, 6. Wea/Mevo '803'. Marleco/Cluzona 2 4-6,8. Zeelandia 3 4-4' Sgravo-DEK verkeersopleidingen 4 WEA/Mevo '80 jeugd 4-2,11. WOZ4-4. M -55-14.4 4-9.» Poule DA: 1. WEA/Mevo '80 Dames DRS/WIK 2 3-9, 3. Mazda Legemaate DRV accountants/WIK 3 3-7, 5. Bol» &Tuin/WIK 4-7, 6. HCR De Kroon/W»' mes 5-7, 7. CZ actief in gezondheid 5-ft Duckhams motor olie/Cluzona Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1 3 -2,1' zona/Dames 2 4-1,11. WEA/Mevo 80 jes 4-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28