Arnemuiden loopt gevaar te degraderen Rentmeester verdeelt en heerst VC Vlissingen moet Noormannen nu naast zich dulden Rapide en Vlissingen blijven zonder punten 19 Volleybalsters boeken eerste overwinning van het seizoen Van de Ven sluit in stijl af (maandag 13 oktober 2003 Het Marathon Zeeland Team bedankt iedereen voor hun bijdrage: Vrouwen Winterseizoen Van Eek net naast het podium Hoogerland wint Belgische koers Abuys volbrengt eerste marathon Van Koeveringe in sprint geklopt Zeeuwse schaatsers beginnen goed Taekwondoka's succesvol in Delft Mytilus krijgt eindelijk vleugels jnnr Pater van Kouteren GOES - De volleyballers van Mytilus hebben in de derde divi sie de eerste overwinning ge boekt. De Goese formatie versloeg in eigen huis in een vijf setter de reserves van Mikro Electro/Roosendaal: 3-2. Ge vrouwen van Kwiek hand haafden zich in de bovenste re gionen van de derde divisie door een overwinning op Benevia. Savok deed met een 3-1 zege op SSS in de promotieklasse B goe de zaken. De vrouwen en man nen van WS'92 leden een ne derlaag. Mytilus-Mikro Electro/Roosen daal 2 3-2 (18-25 23-25 25-20 25-16 15-13): Een zwaar be vochten overwinning voor My tilus, dat pas na een 2-0-achter- ptand begon te draaien. De Zeeuwen hielpen met een mati- STUTTGART - Rinus van de Ven heeft zijn seizoen in stijl af gesloten. Na de nationale titel pakte de Vlissingse motorcros ser gisteren ook de Duitse titel bij de 80cc grote wielen. Van de Ven had in Stuttgart aan een achtste plaats in de eerste manche genoeg om de titel te reroveren. De Vlissinger ging echter voor de winst. Na een herstart vertrok hij als tweede, maar na twee bochten had hij de leiding al te pakken. Uiteinde lijk finishte hij met een voor spong van 30 seconden op de Sloveen Irt. In de tweede man che deed hij het nog eens dunne- itjes over en was hij andermaal [oppermachtig. Zaterdag had i Van de Ven al een nieuw ronde record gereden. Hij realiseerde een tijd van 2.04. Het oude re cord stond op 2.07. Het Duitse kampioenschap geldt als de zwaarste competitie van Europa, omdat er rijders uit twintig verschillende landen aan meedoen. ge opslag de bezoekers in het za del, hadden blokkerend geen antwoord op de Rocsendaalse aanval en bleven zelf in aanval lend opzicht aanvankelijk on der de maat. „We waren een beetje te lief en niet fel genoeg", keek trainer Klaas Sijp terug op de eerste twee sets. Vanaf de derde set nam Mytilus het initiatief in handen. De thuisploeg beschikte plots wel over een goed blok en dat gaf de Goesenaren vleugels. Nadat in de derde en vierde set de stand was gelijkgetrokken, gaf nie mand aan het slot van de vijfde set bij een 13-10-achterstand nog een cent voor de Goese kan sen. Vijf punten op rij leidden alsnog tot de eerste competitie zege. VVS'92-Hercules 1-3 (31-29 19-25 20-25 23-25): Beide teams waren aan elkaar ge waagd. De Vlissingers begon nen voortvarend, sloegen een kloof, maar moesten aan het eind van de eerste set toestaan dat Hercules meer grip op de thuisploeg kreeg. Niettemin bleef WS'92 in een spannende slotfase met degelijk spel over eind. Daarna had WS'92 blokkerend te vaak geen vat op het andere aanvalstempo, dat nieuwkomer Hercules hanteerde. De gerouti neerde bezoekers pakten de winst in de tweede en derde set. Het vierde bedrijf was een kopie van de eerste set. In de beslis sende fase gaf een plotseling verkrampt spelende thuisploeg het initiatief uit handen. Hercu les profiteerde daarvan en ver zekerde zich van de beslissende setzege. Kwiek-Yum 3-1 (25-13 24-26 25-15 25-22): Kwiek leverde in de eerste klasse A het eerste punt in, maar handhaafde zich aan kop van de ranglijst. Mede koploper Ekspalvo 3 leed ook het eerste puntverlies. Kwiek was in de eerste set een maatje te groot voor de bezoe kers, die op alle fronten werden afgetroefd. Met een sterk gewij zigde formatie duurde het in de tweede set net iets te lang voor dat de juiste patronen waren ge vonden. Na verlies met 26-24 door Alex Krappen ARNEMUIDEN - De tafel tennissers van Arnemuiden hebben het zwaar in de twee de divisie. Zonder Jan-Rien Meerman en Frank Boute bleek de Walcherse equipe niet in staat van Kluis 2 te winnen: 4-6. De mannen van SAR/Rabobank wonnen wel, met 7-3 van Unicum 2. Meerman hoopt de tweede competitiehelft weer mee te kunnen doen, maar dat zou wel eens te laat kunnen zijn. Arnemuiden staat nog steeds laatste. Er zal dik gewonnen moeten worden van Treffers 2 om nog een kans te maken op behoud. Mare Hacken- berg won twee partijen, Leon van Boven en Jan Steijn bei den één. Arnemuiden lijkt op dit ni veau afgelost te gaan worden door SAR/Rabobank, dat ruim bovenaan staat in de derde divisie. SAR won voor de tweede week op rij van Unicum 2, maar ditmaal was het niet zo gemakkelijk als vorig weekeinde. De 7-3-winst van dit weekeinde kwam tot stand door drie ze ges van Pascal Neve, twee dan Dennis Verdurmen en één van Wim 't Hooft. Ook het dubbelspel eindigde in Kloosterzands voordeel. In de hoofdklasse A is 't Zand niet te stuiten. Ook de vierde wedstrijd werd ruim gewon nen, ditmaal was Unicum 3 het slachtoffer. Vader (Wim) en zoon (Wesley) Wegman bleven opnieuw ongeslagen, alleen Stefan de Groot moest een opponent feliciteren. De Middelburgse ploeg voert de ranglijst aan, maar het ver assend sterke Tios uit Til burg heeft slechts vier pun ten achterstand. In dezelfde poule kon Arnemuiden 2 op nieuw geen vuist maken, dit maal was Belcrum 4 met 7-3 te sterk. De Arnemuidse re serves staan vijfde maar zul len snel moeten gaan winnen om nog een serieuze kans te maken op behoud. In de andere Hoofdklasse poule eindigde de topper tus sen 't Zand 2 en Herwaarden 5 onbeslist: 5-5. Dat was met name te danken aan het on geslagen optreden van Jan- -Henk Bomhof, die boven dien een aandeel had in de zege in het dubbelspel. Wil lem-Jan Duininck won één maal, Leo Zuid weg was min der goed in vorm dan vorige week en verloor driemaal. SAR 2 boekte een belangrij ke zege tegen TCS. Johan 't Hooft won driemaal, nichtje Kimberly 't Hooft tweemaal en Mare Maas éénmaal. SAR klimt door deze zege naar de vierde plaats, maar heeft slechts een kleine voor sprong op TCS en staat gelijk met Belcrum 3. In de Jongens C-klasse deed Smash'76 goede zaken in de strijd om de titel. Concurrent Irene werd thuis met 6-4 ver slagen. Sterkste speler aan Smash-zijde was Remco Vroegop met drie zeges. Harm Westdorp en Arno Bruijnzeel wonnen beiden één partijDe Sint-Annalan- ders delen de kop nu met de Tilburgse bezoekers. Vrien denschaar en Kwiek volgen op slechts twee punten. Advertentie) Gemeente Schouwen-Duiveland, Noord-Beveland en Veere, Deltasport 'n Dynamica, alle sponsoren groot en klein, Staatsbosbeheer, St Strandexploitatatie, Koninklijke Landmacht, Reddingsbrigades, ■H.B.O., politie en ruim 200 vrijwilligers. Dankzij jullie hebben wij de mooiste en zwaarste marathon van Nederland kunnen organiseren, de Zeeuwse Kust Marathon! Bedankt, tot volgend jaar. stelde Kwiek orde op zaken. De Bruse ploeg kwam dan ook niet meer in de problemen. Kwiek-Benevia 3-1 (25-16 25-23 25-9 23-25): De vrouwen van Kwiek boekten hun derde zege op rij. Drie keer was de uit slag 3-1. Zaterdag had het ge zien de krachtsverhoudingen 4- 0 moeten worden. Kwiek was in de eerste drie sets in alle opzich ten de betere ploeg en liet de fu sieclub uit de Hoekse Waard kansloos. Door slordigheidjes en wat be zettingswisselingen ging de vierde set verloren voor de vol- leybalsters uit Bruinisse. „Nu verliezen we twee punten. Als je mee wilt draaien voor het kam pioenschap moet je zo'n vierde set wel winnen", zei trainer Ro nald Lacroes na afloop. Sa- vok-SSS 3-1 (25-18 21-25 25-23 25-19): Een enerverend duel tussen twee teams, die nau welijks voor elkaar onderdeden. Een goed spelend Savok verze kerde zich in de eerste set over tuigend van winst, maar betaal de rommelig spelend in het tweede bedrijf tol voor een te hoge foutenlast. Ook in de derde set had SSS ge ruime tijd het beste van het spel. De ommekeer werd ingeluid door Evelien Bakker en Marsha Moeliker, die met hun opslag en aanvallende doeltreffendheid Savok op sleeptouw namen. Daardoor werd een 15-8-ach- terstand in een spannende slot fase alsnog in winst omgezet. In de vierde set trok Savok de goe de lijn door. Een snel verkregen voorsprong werd stelselmatig uitgebouwd enleiddetotde der de setzege. Mikro Electro/Roosendaal 3-WS'92 4-0 (26-24 25-12 26-24 25-22): De thuisploeg maakte in de eerste, derde en vierde set slechts zeven punten meer dan WS'92maar won net als in de tweede set wel telkens. Dat leverde een nogal geflat teerde uitslag op. WS'92 bood goed partij en nam in de eerste, derde en vierde set lang het voortouw. De Zeeuwen bleven verschillende keren ech ter op cruciale momenten in ge breke. Zo kon in de derde set een 21-13-voorsprong niet worden verzilverd. Ook in vierde set werd het de thuisploeg met een prima servicedruk lastig ge maakt. Toen de Roosendaalse formatie de puntjes op de i zette, haakte WS'92 opnieuw af. Ruud Rentmeester baant zich een weg door het gras tijdens de eerste wedstrijd voor de ATB Cup. foto Dirk-Jan Gjeltema door Wim de Vos 'S-HEER ARENDSKERKE - Ruud Rent meester is er nog steeds niet uit: wielrennen op de weg of mountainbiken. De jeugdige coureur leek een lichte voorkeur voor het wielrennen op de weg te hebben, maar Rent meester wil eerst nog komend seizoen af wachten. „Ik krijg misschien de kans opge nomen te worden in de werkgroep van de KNWU. Als dat het geval is, kan ik me ver der ontwikkelen in het mountainbiken." Zaterdag schreef hij op indrukwekkende wijze de openingswedstrijd van de strijd om de Zeeuwse ATB Cup op zijn naam. Ruud Rentmeester is ongetwijfeld een ta lent op de mountainbike. Dit seizoen heeft hij zijn debuut gemaakt op het allerhoogste nationale niveau en dat is hem goed beval len. „In de wedstrijden voor de topcompeti- tie heb je de gehele Nederlandse top als te genstander. Maar ik heb daar enkele goede resultaten behaald en daardoor denk ik dat ik misschien een kans krijg om in de werk groep te komen", vertelde Rentmeester. Of hij de kans ook echt krijgt, ligt aan allerlei factoren, waaronder de grootte van de werkgroep. „Dit jaar was die slechts mini maal. Als ik in de werkgroep wordt opgeno men, kan ik wedstrijden in het buitenland gaan rijden. Dan kan ik me nog verder ont wikkelen. Het is dus nog even afwachten en voorlopig blijf ik me dus zowel op de weg als op de mountainbike oriënteren." In Zeeland is Ruud Rentmeester momenteel ongetwijfeld een klasse apart. Dat bewees hij zaterdag op het parkoers De Kraker na bij 's-Heer Arendskerke. Op eenvoudige wijze reed hij bij zijn concurrenten weg. Daarvoor, in de openingsfase, kende hij echter de nodige problemen. „Ik voelde dat ik wat problemen had met mijn borst, maar later ging dat weer over en kon ik weer vol uit rijden", gaf Rentmeester later aan. Voluit gaan. Dat hield in dat Rentmeester bij de overigen wegreed alsof die stilston den. Eric Vereecken, als favoriet van start gegaan in de strijd om de Zeeuwse ATB Cup, moest dat later ook toegeven. „Ik ben nog niet helemaal top," aldus Vereecken, „om dat ik pas vorige week uit Turkije van va kantie ben teruggekeerd." Toch werd de Hulstenaar vrij eenvoudig tweede, omdat met name Dick van de Berg - vorig seizoen nog als tweede geëindigd in de ATB Cup en dit jaar winnaar van de zomercompetitie van X-treme - door de mand viel. Al was de coureur uit Gapinge vooraf optimistisch: „De vorm is goed en ik denk weer goed mee te kunnen draaien." Maar Van de Berg - die zich overigens meer op het veldrijden wil toe gaan leggen en dit winterseizoen vooral nationale veldritten wil gaan rijden - had de kracht niet om mee te blijven strijden om een podiumplaats. Eerst moest hij Rentmeester en Vereecken laten gaan en later zag hij ook nog Patrick Tolhoek en Richard Slabbekoorn voorbij komen. Van de Berg eindigde daardoor uit eindelijk niet hoger dan de vijfde plaats. Bij de veteranen ging de overwinning in 's-Heer Arendskerke naar Ad Berbaerts uit Baarle-Nassau, terwijl Nederlands kampi oene tijdrijden Jolanda van Dongen-Cools de beste was bij de vrouwen, voor Baukje Doedee en de in dit gezelschap verrassend sterk debuterende Nathalie de Roo uit Ka- pelle. door Peter Snelders TERNEUZEN - In de derde klasse D van de hockeycompeti- tie voor vrouwen is zowel Vlis- singen (1-2 tegen Hilvarenbeek) als Rapide (1-2 tegen Prinsen beek) zonder punten gebleven. In de vierde klasse D boekte Middelburg de eerste zege van het seizoen. Met 3-1 troefde de formatie HDL in eigen huis af. Bij de mannen was Vlissingen in de derby tegen Olympia veel sterker dan de opponent. De thuisploeg won met 6-0. De an dere derby Middelburg-Rapide eindigde in 1-3. Vlissingen-Olympia 6-0: In de eerste twintig minuten kon Olympia het nog wel aardig bij benen. Maar toen de score een maal geopend werd, was het toch Vlissingen dat de wedstrijd domineerde. Treffers van Lein Labruyére en Jurjen Schuur- mans brachten een 2-0-voor- sprong op het scorebord. Vijf minuten na de pauze zorgde Joost Jiskoot uit een strafcorner voor 3-0. Daarmee was de men tale weerbaarheid bij de bezoe kers gebroken. Jurjen Schuur- mans bepaalde met een puntga ve hattrick de eindstand op 6-0. Middelburg-Rapide 1-3: Het niveauverschil tussen Rapide en Middelburg was over de gehele wedstrijd duidelijk. Toch had den de bezoekers het in de eerste helft niet zo gemakkelijk. Het werd wel snel (vierde minuut) 0-1 door Koen Totté. Daarna verzuimde Rapide om door te drukken. Een met veel inzet strijdend Middelburg kwam zelfs nog voor de doelwisseling langszij door Joep Broekhuizen. Na rust pakte Rapide de zaken energieker aan. Het duurde ove rigens nog tot de 55e minuut voordat die ploeg de leiding nam. Na voorbereidend werk van Jochem Beaart en Koen Tot té scoorde Wouter van Ommen 1-2. Hij legde vijf minuten eveneens de eindcijfers vast. Hilvarenbeek-Vlissingen 2-1: Hilvarenbeek kwam al na vijf minuten op voorsprong. Niet veel later scoorde die formatie uit de rebound van een strafcor ner zelfs 2-0. Vlissingen toonde echter veerkracht en trok steeds meer het initiatief naar zich toe. De ploeg kreeg een boel kansen HARDERWIJK - De Goese veldrijder Luc van Eek is zaterdag als vijfde geëindigd in de eerste veldrit van het seizoen. De openingswedstrijd voor de amateurs werd verreden in Har derwijk. Van Eek kende een goede start en vond na een ronde aansluiting bij een kopgroep van twaalf man. De groep viel na een aantal rondes uiteen. Van Eek was tijdens het restant op zichzelf aangewezen, maar kroop wel verder naar voren. Van Eek, die zich sinds mei op het veldrijden concentreert, finishte op dertig seconden afstand van winnaar John Slot. SINT BAAFS-VIJVE - Johnny Hoogerland heeft weer een nieuwe zege aan zijn erelijst toegevoegd. In Sint Baafs-Vijve versloeg de wielrenner uit Yerseke onder andere Belgisch kampioen Koen Barbé tijdens de plaatselijke wielerronde voor beloften. Hoogerland ontvluchtte al vroeg in de wed strijd, met 47 starters, samen met onder andere de Belgisch nationaal kampioen het peloton. In de laatste ronde voor het einde legde de Zeeuw de wedstrijd in een beslissende plooi. Hij had nog ruim de tijd om het zegegebaar te maken. ESSEN - Tisha Abuys (AV'56) heeft in het Duitse Essen haar eerste marathon volbracht. Abuys noteerde een tijd van 3 uur 39 minuten en 54 seconden. Er stonden in Essen 1500 deelne mers aan de start. WUUSTWEZEL - Kees van Koeveringe van Veteranen Ne derland heeft in het Belgische Wuuswezel de tweede plaats behaald op een stratenloop over 12 kilometer. Van Koeverin ge, die enige tijd uit de roulatie was met een achillespeesbles sure, moest in de eindsprint de Belg Geert Knops voor laten gaan. De tijd van de winnaar was 43 minuten en 57 seconden, Van Koeveringe volgde op vijf seconden. Kees Hoogesteger (AV'56) finishte in een tijd van 1 uur 9 minuten en 56 secon den. BREDA - Voor de Zeeuwse schaatsers is het seizoen zaterdag van start gegaan op de kunstijsbaan in Breda. Acht Zeeuwen deden in Breda mee aan de supersprint (één sprint van 100 meter en tweemaal 300 meter). Patrick Goverse (Kapelle) en Bastiaan van het Westeinde (Wolphaartsdijk) reden beiden persoonlijke records op de disciplines. Goverse bleek al vroeg in vorm en toonde zich later op de dag de sterkste in de Cl -ca tegorie tijdens de marathon. Flip Salomé uit Breskens eindig de in het peloton op de vijfde plaats. DELFT - Taekwondo Middelburg heeft op het toernooi van sportschool Jan Koster in Delft vier eerste plaatsen behaald. Aan het toernooi deden 350 deelnemers uit zeven landen mee. De school van Nanne Boonstra was met veertien mensen afge reisd naar Delft. In zijn tweede optreden bij de senioren won Jesse van der Mei de senioren A-klasse -70 kilo. Van der Mels' zusje, Zenna, was het sterkst bij de vrouwen junioren A-klas se -1.70 meter. Caitlin van Assendelft werd winnares bij de vrouwen junioren B-klasse -1.55 meter en Sharona Thenu werd eerste bij de vrouwen junioren B-klasse-1.35 meter. maar benutte er maar eentje, van Ilse Dronkers. Prinsenbeek-Rapide 2-1: Via een bliksemstart nam Rapide al na drie minuten de leiding door Sonja Matena. Geheel in de lijn van het spelbeeld kwam Prin senbeek nog voor de doelwisse ling terug tot 1-1. Ook het grootste gedeelte van de tweede helft was de thuisploeg veel meer in balbezit. Dat team kreeg diverse kansen, maar wist er daarvan slechts één te benut ten. HDL-Middelburg 1-3: Middel burg kon in de eerste helft de weg naar het vijandelijke doel nog niet vinden. Na rust lukte dat beter. Emma Hermans opende score, even later liet Jantien Streng 0-2 noteren. Nog even bleef het spannend omdat HDL even later op 1-2 kwam. Emma Hermans maakte aan al le onzekerheid een einde door de 1-3 te laten aantekenen. door Jos van Belzen VLISSINGEN - In de vierde klas A liet koploper VC Vlissin gen via een 1-1-gelijkspel twee punten liggen bij Aardenburg. Noormannen profiteerde dank zij een 4-1-zege bij Zeeland Sport en is nu op gelijke hoogte gekomen met de Vlissingers. Ria W, dat met 3-1 won bij Corn Boys, volgt op één punt afstand. In Domburg denderde de ploeg van trainer Stoffel Schipper met 8-3 over Koewacht heen. Oostburg won met 3-1 in Hon- tenisse en stijgt hierdoor naar de vierde plaats op vijf punten van de koplopers. Onderaan de ranglijst boekte IJzendijke een nuttige 2-1-zege op Sluiskil. Met de Zeeuwse deelnemers in de vierde klasse B wil het nog niet zo lukken dit seizoen. Clin- ge speelde doelpuntloos gelijk tegen Divo, terwijl Hansweertse Boys op eigen veld met 0-3 ver loor van Meto. Hontenisse-Oostburg 1-3: Na vijf minuten ging een voorzet van Robert Bezemer via de Hon- tenisse-doelman over de doel lijn: 0-1. Een in de tweede helft fel gestart Hontenisse kwam in de zestigste minuut op gelijke hoogte via Peter van Dijk: 1-1. Drie minuten later verdween de hoop bij de thuisploeg weer toen Peter van de Linde 1-2 aante kende na een fraaie actie van uitblinker Dominique Verlinde. In de laatste minuut bepaalde Verlinde na een uitval de eind stand op 1-3. Aardenburg-Vlissingen 1-1: Een beter combinerend Vlissin gen nam in de 37e minuut via Giovanni Siereveld een ver diende voorsprong: 0-1. Na de rust waren de rollen omge draaid en kende de thuisploeg een overwicht. Tien minuten voor het einde werd Ronny Tre- sonie gevloerd en schoot Martin Dieleman de toegekende straf schop in twee keer in: 1-1. Het gelijkspel tegen de koploper kende bij Aardenburg een ver velende bijsmaak. Voor rust werd Richard Reijniers naar het ziekenhuis gebracht met ge scheurde enkelbanden, en kort voor tijd volgde Meivin Heeren veen zijn voorbeeld met een gebroken onderarm. IJzendijke-Sluiskil 2-1: De doelpunten vielen pas na rust. Adri van Hanegem zette de thuisploeg kort na de pauze op 1-0. Rick van de Voorde verdub belde de voorsprong tien minu ten voor tijd. Danny de Vries scoorde een minuut voor tijd te gen. Corn Boys-RIA W 1-3: De derby werd ontsierd met twee rode (voor Martijn Marcelis van de thuisclub en Darryl Rawidjan van Ria W) en vijf gele kaarten. Ria W kwam na een klein half uur via Arno Verlinde op voor sprong, Xavier Herman maakte kort daarop gelijk. Ludwig van Gremberghe en Vincent Bendijk bezorgden de gasten de 3-1-ze ge. Domburg-Koewacht 8-3: In de vijfde minuut opende Patrick Provoost de score namens Dom burg. Na een halfuur zorgde op nieuw Patrick Provoost voor 2-0, waarna Chiel Maranus nog voor rust de thuisploeg in veili ge haven leek te brengen: 3-0. In de tweede helft werd het nog even spannend toen Stojan van Doorsselaer tegenscoorde en even later de paal de 3-2 in de weg stond. Breekpunt was de 4-1 uit een strafschop van Ko Brand. Hierna scoorden Coen Minderhoud, Patrick Provoost en Chiel Maranus (2x) voor Domburg, terwijl Sander van Remortele tweemaal raak- schoot namens de bezoekers. Zeeland Sport-De Noorman nen 1-4: Na twintig minuten kopte Mark Minderhoud raak: 0-1, op dat moment tegen de verhouding in. Kort hierna be paalde Nek Minderhoud de stand halverwege op 0-2. Na rust bracht Ender Egdeci, die eerder al enkele kansen had la ten liggen, kort de spanning te rug: 1-2. Twee minuten later was het echter weer 1-3 door Jacky Minderhoud. Niek Min derhoud maakte er in de 7 5e 1 -4 van. Clinge-Divo 0-0: Beste kans was in de achttiende minuut voor de thuisploeg toen Peter Drumont mocht aanleggen van af elfmeter nadat Dennis de Block was gevloerd, maar Dru mont miste. Verder waren er weinig mogelijkheden. Hansweertse Boys-Meto 0-3: Na twee goede kansen voor de bezoekers in de eerste minuten, trokken de Boys de wedstrijd naar zich toe. Scoren is echter niet de beste ei genschap van de thuisploeg dit seizoen, zodat dit niets oplever de. Want Meto scoorde wel, driemaal.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 19