Zaamslag trefzeker tegen Noad'67 PZC Patrijzen is na verlies de leiding kwijt Serooskerke moet lossen Belpaire held zonder glorie 15 Bevelandse formatie verzuimt drie punten te pakken tegen ARC: 3-3 Veldman 17e swb maandag 13 oktober 2003 Jonge dammers tweede op NK Strafschop Derde klasse B Oostkapelle maakt karwei niet af Stunt vrouwen Oostkapelle Smerdiek verrassende koploper Human Counters JJ jpnrWim Broekhoven GOES - Jacco den Hamer en Pe ter Dieleman legden Noad za terdag over de knie. Beiden scoorden drie keer voor J iaamslag: 7-0. üVV-Kapelle 2-5: Via Danny i Nousse en Richard Uitterhoeve jtwam Kapelle op 0-2. Veli Ery- 'urük deed iets terug, maar na 1 een uur stond het al 1-4 via Ran- dy de Dreu en Niels Kole. Jaap den Doelder zorgde twintig mi nuten voor tijd voor 2-4, maar het laatste woord was voor Pe ter Willemse: 2-5. Terneuzense Boys-Seolto 2-3: Terneuzense Boys leek een punt te pakken, maar ver in de bles suretijd maakten de Braban ders 2-3. Seolto had na vijf mi nuten de leiding genomen via Gert-Jan Polhuis, waarna Tim Louwiesse de stand gelijktrok (1-1). Opnieuw Polhuis zette Seolto na rust op voorsprong, maar vijf minuten voor het ein de zorgde Tim Louwiesse voor de 2-2. De bezoekers pakten in de 96e minuut via Arnoud Mol alsnog de volle winst. Zaamslag-Noad'67 7-0: Noad- doelman Lozekoot kwam tot drie keer toe als winnaar te voorschijn uit één-tegen-éénsi tuatie. De vierde keer, vlak voor rust, moest hij zich echter ge wonnen geven in het duel met Peter Dieleman. Direct na rust tekende Jacco den Hamer voor 2-, 3- en 4-0, waarna verdediger Peter Oppenneer voor 5-0 en Peter Dieleman voor 6-0 en 7-0 zorgden. Nieuwdorp-Groote Lindt 1-1: Vlak na rust kwam de thuis ploeg op voorsprong door Fer- han Topal. Binnen vijf minuten had Groote Lindt via Marijn Stoop een antwoord klaar. Arnemuiden-'s-Heer Arends- kerke 1-1: De thuisploeg kwam na zeven minuten op voor sprong via Arjen Reijnoudt. Halverwege de eerste helft werd het gelijk door een vrije trap van Marco Goedegebure. Nog voor rust schoot Cor Schroevers de bal op de paal. Twee keer wuifde arbiter IJzerman daarna een claim van Arnemuiden voor een strafschop weg. Ook tegen tien man (Dennis op 't Hof kreeg voor de tweede keer geel) zag de thuisploeg geen kans de win nende treffer te scoren. Kloetinge doet zichzelf tekort rinor Jan Dagevos KLOETINGE - De teleurstel ling won het uiteindelijk van de opluchting. Kloetinge was za terdag na 630 minuten dan wel verlost van de hatelijke nul, ve len beseften maar al te goed dat de Bevelandse ploeg zich met een 3-3-gelijkspel tegen ARC tekort had gedaan. „We hadden drie punten moeten pakken", zei verdediger John Bentschap Knook na afloop. Trainer Karl Vergouwen had het pa de wedstrijd over gemengde gevoelens. Hij was tevreden over het vertoonde spel en de veerkracht, maar realiseerde zich ook dat Kloetinge zaterdag in eigen huis de eerste zege van het seizoen had moeten grijpen. „We misten net dat stukje ge luk", stelde de oefenmeester, „al hebben we ook de kansen niet voldoende benut." Kloetinge kreeg zaterdag negen mogelijkheden. Twee keer kon de ploeg zich over pech bekla gen, toen de bal op de paal (Alf- ons) en lat (De Graaff) belandde, maar de overige keren ontbrak het aan scherpte in de afwer king. Vooral Ferry Alf ons zal nog wel eens terugdenken aan het duel met ARC. De aanvaller had in de 7 0e minuut bij een 2-1 - .voorspöng vrije doorgang, maar .liet de bal te ver van zijn voet springen, waardoor de ARC- goalie kon ingrijpen. „Alshetop dat moment 3-1 wordt, is de .wedstrijd beslist en wordt het 5- 1 voor ons", zei de geblesseerde Emiel Dorst naderhand. In plaats van 3-1 werd het nu CULEMBORG/ALPHEN AAN DEN RIJN - Het juniorendrietal van PWG 's-Gravenpolder is zaterdag in Culemborg op een knappe tweede plaats geëin digd in het Nederlands kampi oenschap. Bennie Provoost, Martijn en Ri- anka Rentmeester moesten al leen het drietal van de organise rende vereniging Meurs/DEZ voor laten gaan. Topscorer bij PWG werd Bennie Provoost, die twee keer remise speelde en drie keer won. In Alphen aan den Rijn slaagde het pupillenviertal van Oostka- pelle er niet in zich te plaatsen voor de finale van het Neder lands kampioenschap. Danny Wattel, Roland de Rijke, Remco Don en Paulan van Nes eindig den op de derde plaats en vielen daarmee net buiten de boot. Danny Wattel werd topscorer met zes punten uit vier partijen. MEDEMBLIK - De Middel burgse zeiler Stephan Veldman Is in de laserklasse 22e gewor den op de open NK voor Olym pische zeilklasses. Op de kampi oenschappen was de hele Nederlandse zeiltop aanwezig. Mare de Haas werd kampioen. SPORTREDACTIE Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA GOES Tel: (0113) 315640 fax:(0113)315669 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) frits Bakker (coördinator zuid) Koen de Vries (coördinator midden) Rudy Boogert (coördinator noord) Sven Remijnsen Roeland van Vliet Barry van der Hooft CENTRALE REDACTIE Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA GOES Tel: (0113) 315500 fax:(0113)315669 E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl echter 2-2 en 2-3. Dat gebeurde zeven minuten voor het einde, toen Kloetinge de regie over het duel was kwijtgeraakt. Dat had onder meer te maken met twee wissels. Labrujère en De Graaff, die konden terugkijken op een goede wedstrijd, zaten er vol gens Vergouwen doorheen en maakten dus plaats. Van die nieuwkomers speelde Lekawael in eerste instantie te dicht op zijn eigen defensie. Kloetinge kon hierdoor het aandringende ARC niet meer weerstaan. De defensie, die tot dan toe amper een kans had weggegeven, be zweek en zag ARC via invaller Stanley Strobbe (83e minuut) en René van Meggelen (85e) plotseling op 2-3 komen. Drie minuten later zorgde Johan de Goederen uit een strafschop (Wilco de Valk werd vastgehou den) alsnog voor evenwicht: 3-3 „Onze kracht was vandaag het collectief", vond Karl Vergou wen. Toch staken er zaterdag twee mensen bovenuit bij Kloe tinge. Wilco de Valk en Johan de Goederen waren de uitblinkers. Dat had veel te maken met de gewijzigde opstelling en tac tiek. Vergouwen had De Valk op de positie achter de spitsen ge posteerd. Dat was een succes. De Valk was sterk aan de bal, goed in de duels en bovendien zorgde hij voor diepgang vanaf het middenveld. Bijkomend voordeel was dat door de in breng van De Valk ploeggenoot De Goederen zijn oude professie als balveroveraar en aanjager op het middenveld weer kon op pakken. De snelle Ferry Alfons nam op zijn beurt de honneurs van De Valk op de rechtsbuiten plaats waar. In de zestiende minuut was er al resultaat. Alfons, even uitgewe ken naar links, liet de ARC-de- fensie zijn hielen zien, waarna David Toxopeus hem in het strafschopgebied uit balans bracht. Strafschop dus. De Goe deren zette zich achter de bal en schoot beheerst raak: 1-0. Alf ons kreeg hierna nog twee goede kansen, maar eenmaal werd de bal bij een vliegend schot uit het doel geranseld en eenmaal kop te hij in de verkeerde hoek en ook nog eens te zacht. De beste kans kreeg hij in de 42e minuut, toen De Valk hem op maat be diende. Alfons haalde diago naal uit, maar de bal belandde op de paal. Pech, al zei het ook iets over het gebrek aan schut- terskwaliteiten bij Alfons. Op een moment dat Alfons mis te, stond het al 1-1, omdat ARC bij de enige kans in de eerste helft zich wel trefzeker toonde. Stefan Schaafsma schoot in de 39e minuut raak. Na de pauze leek Kloetinge alsnog orde op zaken te stellen en de eerste zege van het seizoen veilig te stellen. Het was lang niet altijd even goed, maar de ploeg werkte hard en joeg met pressiespel de opponent soms de stuipen op het lijf. Zo raakte Bryan Simons in de 50e minuut compleet in pa niek toen hij werd opgejaagd. De verdediger speelde de bal langs de uitglijdende doelman, waarna Pieter de Graaff van dichtbij kon scoren: 2-1. Kloe tinge kon hierna het karwei vakkundig afmaken, maar faal de en kreeg dus de rekening ge presenteerd. Kloetinge-ARC 3-3 (1-1). 17. Johan de Goederen 1-0 (strafschop); 39. Stefan Schaafsma 1-1, 50. Pieter de Graaff 2-1; 83. Stanley Strobbe 2-2; 85. Rene van Meggelen 2-3; 88. Jo han de Goederen 3-3 (strafschop). Scheidsrechter: L. Roeland (Sleeu- wijkGele kaarten: Stanley Strob be, Marcel van Dorp (beiden ARC) en Pim Bruins (Kloetinge). Aantal toeschouwers: 650. Kloetinge: Jaap Pijnenburg; Erwin van der Woerdt, Jeffrey Frijters, John Bentschap Knook, Arno Me- laard; Johan de Goederen (90. Ron nie CremerWilco de Valk, Wouter Labrujère (73. Micha Lekawael); Ferry Alfons, Pieter de Graaff (82. Pim Bruins) en Ronald Zuijdwegt. Ferry Alfons (links) en Pieter de Graaff zijn de baas in een duel met ARC-verdediger Bryan Simons. foto Willem Mieras door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na de 1-0-nederlaag bij Zeelandia Middelburg is Patrijzen de lei ding kwijt in de derde klasse. Zierikzee won met 1-0 van BSC en neemt de eerste plaats over. De ploeg wordt op één punt gevolgd door Goes, dat met 3-1 won van Walcheren en Zeelandia Middelburg. Roosendaal-Breskens 3-8: Al na drie mi nuten openden de Brabanders de score, maar binnen een kwartier leidde Bres- kens comfortabel met 1 -3 via D wight van Hulle en tweemaal Robbie van de Wijnc- kel. Nog voor rust maakten de bezoekers het karwei af; na de 1-4 van Mario de Fouw sloeg Van de Wijnckel nog tweemaal toe: 1-6 halverwege. In het eerste kwartier van de tweede helft scoorde Roosendaal tweemaal tegen met tussendoor een treffer van Esad Osma- novski: 3-7. Het slotakkoord was in de 75e minuut echter opnieuw voor Robbie van de Wijnckel die zijn totaal op vijf bracht: 3-8. Zeelandia Middelburg-Patrijzen 1-0: In een pittig duel waren de beste van de wei nige kansen voor de thuisploeg, die liet zien zich hersteld te hebben van de zware nederlaag van vorige week. Patrijzen loerde op de counter, maar als die er al kwamwas bij de Middelburgers de goede invaller-doelman Michel Jan sen van Galen op zijn post. Tien minuten voor het einde gaf invaller Leonard Kerkhove een voorzet waaruit Marcel Lourens de enige en dus winnende treffer kon aantekenen: 1-0. RCS-Grenswachters 2-0: De Souburgers waren voetballend beter tegen een hard werkend Grenswachters. Sander Schutte zag een inzet tegen de lat eindigen, maar even later werd het toch 1-0 toen Regillio Pinas hoger sprong dan de Brabantse doelman en raak kopte. In de tweede helft probeerden de bezoe kers aan te dringen, maar dit leidde tot weinig gevaar. RCS liet de nodige kansen onbenut, waardoor pas in de 85e minuut de beslissing viel. Uit een hoekschop van Regillio Pinas zorgde Sander Schutte voor een verdiende 2-0-eindstand. HVV'24-Steen 2-2: HW kwam terug van een 2-0-achterstand, maar was achteraf allesbehalve tevreden. Volgens trainer Eddy van der Hooft ver gat zijn grensrechter bij beide Steen- treffers de vlag in de lucht te steken. Bo vendien had hij gezien dat een glaszuiver doelpunt werd afgekeurd na een vlagsig- naal van de Steen-grensrechter. Pascal Lensen en Werner Bisshop zetten Steen nog voor rust op 0-2. Michel Vink hielp HW met een eigen doelpunt aan de 1-2. Pas in de laatste minuut stelde John ny Lensen het punt voor HW veilig. van onze sportredactie GOES - In de derde klasse A won De Meeuwen met 2-0 van Bruse Boys en SKNWK met de zelfde cijfers van FC Dau- wendaele. De beide leiders ne men afstand van Serooskerke, dat met 2-0 van GPC verloor. Bruse Boys-De Meeuwen 0-2. De Meeuwen bleef ongeslagen, maar dat ging niet zonder slag of stoot. Pas kort voor het einde viel de beslissing, toen Michiel Brouwer voor 0-2 zorgde. Pa trick Koppejan had zijn ploeg in de eerste helft aan de 1-0 gehol pen. De topschutter kreeg in de tweede helft zijn tweede gele kaart en kon inrukken. ZSC62-MZVC 2-0: MZVC be gon sterk maar na een doelpunt loze eerste helft sloeg de thuis- ploeg toe. Wouter Fioole zorgde voor de 1-0. Negen minuten la ter profiteerde de thuisploeg van een slippertje in de MZV- C-verdediging. John van der Have kreeg niet te missen kans. Dauwendacle-SKNWK 0-2: Na een sterk eerste kwartier van de thuisploeg nam SKNWK het heft in handen. Emiel Kuijten zorgde na zeventien minuten voor de 0-1. Jan-Jaap Padmos scoorde nog geen kwartier later de tweede Nieuwerkerkse goal. GPC-Serooskerke 2-0: De eer ste helft was erg mager. Het na rust aandringende Serooskerke raakte twee keer de lat, waarna twaalf minuten voor tijd Erik de Ruiter voor 1-0 zorgde. In bles suretijd scoorde Björn de Ronde ook nog 2-0. Yerseke-Veere 2-1: Joachim Cornelisse tekende halverwege de eerste helft voor 0-1, maar negen minuten voor rust kwam de thuisploeg via een strafschop van Bart van Steveninck ver diend op gelijke hoogte. Een kwartier voor rust verzuimde Theo van Tatenhove Veere op nieuw op voorsprong te brengen door een strafschop tegen de lat te schieten. Zeven minuten later werd het prompt 2-1, via Koen Sinke. De eerste winst gaf de thuisploeg in een emotionele slotfase met de nodig gele kaar ten niet meer uit handen. VCK-Heinkenszand 1-0: Tien minuten na rust schoot Dank- fried Verhage een vrije trap bin nen voor de 1-0. Omdat VCK vervolgens niet in staat bleek verder afstand te nemen, moest Ronald Ovaa in de slotminuut nog een bal van de lijn trappen om de gelijkmaker te voorko men. The Gunners-Kruiningen 1-1: Vijf minuten voor rust kwam Kruiningen op voorsprong door Gertjan van der Pol. René Net ten schoot tien minuten na de thee een vrije trap binnen: 1-1. De ploeg van trainer Bank slaagde er daarna in het ene punt vast te houden. Zwaluwe-WHS 4-1: Via Pim Schonk (30e min) en Rik van Stelt(45e min) nam de thuis ploeg een geflatteerde 2-0- voorsprong. Nies van Stelt maakte er na een klein uur spe len 3-0 van, maar Vincent de Jonge kon binnen drie minuten voor de 3-1 zorgen. WHS drong vervolgens sterk aan. Zwaluwe kreeg het moeilijk, maar scoor de via Rik van Stelt wel de 4-1 Tholense Boys-VVC'68 4-1: De 1-0-voorsprong bij rust (treffer Johan Schot) was verdiend. Di rect na rust kon Michael de Jon- ge er 2-0 van maken. WC'68 kwam twee minuten later wel terug tot 2-1 door Cikens, maar weer twee minuten later leverde een solo van De Jonge de 3-1 op. Acht minuten voor tijd werd het door een derde treffer van De Jong ook nog 4-1. OOSTKAPELLE - De mannen van Oostkapelle toonden zich tegen Roda Boys in de eerste helft niet koelbloedig genoeg en werden daar na rust op afgerekend. De 1-0 bij rust moest als nog uit handen worden gegeven tegen de aandringende be zoekers. In de extra tijd trok de ploeg uit de Bommelerwaard de volle winst naar zich toe: 2-3Trainer Houtepen was zwaar teleurgesteld na de derde nederlaag van het seizoen. „Maken wij dat tweede doelpunt, dan stort Roda Boys in elkaar. Dood zonde dat we het niet afmaken." Na een kwartier nam de thuisclub de leiding met een aanval uit het boekje. Hajo Barth legde netjes terug op Dennis van de Welle die met een vloeiende beweging de keeper van Roda Boys uitspeelde: 1-0. Oostkapelle bleef gevaarlijk, maar wist de tweede treffer niet op het bord te krijgen. Na rust kantelde de wedstrijd volledig. Roda Boys kwam met vier spitsen uit de kleedkamer. Een vrije trap van aanvoerder Arjen Dekkers le verde al snel de gelijkmaker op. Door een eigen doelpunt van de in het nauw gebrachte Louis van Loon kwam Oostkapelle toch weer op voorsprong. Voor de bezoekers een teken om er nog een schepje bovenop te doen. In de 70e minuut ging de bal op de stip en Arjen Dekkers voltrok het vonnis: 2-2In de bles suretijd werd het drama compleet. Keeper Jacco Nelen ging in de fout bij een vrije trap en de mee opgerukte voorstopper Paul Soethout kopte de 2-3 binnen. GOES - De vrouwenploeg van Oostkapelle zorgden zaterdag voor een daverende verrassing door Ter Leede 2de nog onge slagen koploper in de eerste klasse, in eigen huis met 1-0 te verslaan. Met veel inzet slaagden de Zeeuwse vrouwen erin om de thuis club voor rust niet in het spel te laten komen. Na rust had de ploeg het geluk dat er geen 1-0 op het scorebord kwam, omdat dat de arbiter niet constateerde dat verdedigster Annemiek de Steur een schot van achter de doellijn weghaalde. Twintig minuten voor tijd counterde de ploeg zich zelfs naar 0-1, na een voorzet van Eliane Touw op Carolien Duine, die scoorde. De ploeg wist de voorsprong met de rug tegen de muur vast te houden. GOES - In de tweede klasse van het vrouwenvoetbal blijft Smerdiek het prima doen. De nieuwkomer won nu met 2-0 van RKDEO en omdat Nootdorp verrassend met 3-2 van Kloetinge verloor, wordt de Thoolse formatie meteen koplo per. De derde Zeeuwse ploeg Meeuwen verloor thuis met 3-0 van Zwaluwen. Smerdiek-RKDEO 2-0: Halverwege de eerste helft kwam Smerdiek verdiend op voorsprong via Anne Hage. Vier minu ten na rust kopte Joska Jansen een hoekschop binnen: 2-0De thuisclub liet daarna het initiatief aan RKDEO, maar in de problemen kwam de ploeg nooit. Kloetinge-Nootdorp 3-2: Omdat de Bevelandse ploeg com pleter was, kon er direct een prima resultaat worden geno teerd. Koploper Nootdorp kwam na een kwartier nog wel op voorsprong. Via treffers van Emmy Molhoek en Melissa He witt werd het halverwege de eerste helft 2-1, maar nog voor rust kwam Nootdorp weer langszijDe thuisclub domineerde de tweede helft en tien minuten voor tijd werd het via Wilrieke Noor land verdiend 3-2. Meeuwen-Zwaluwen 0-3: Meeuwen kwam voor rust op ach terstand na een terecht toegekende strafschop. Na de pauze wist de thuisclub de nodige druk te zetten, maar het slotoffen- sief leverde naast kansen voor de Meeuwen alleen twee tref fers op voor de bezoeksters, die daarmee met geflatteerde cij fers wonnen. door Frits Bakker LISSE - De redder in nood liep er na afloop bij als een held zon der glorie. Jürgen Belpaire, die keeper is en vaak het verwijt krijgt dat hij niet mee kan voet ballen, ranselde zaterdag voor Hoek met de moed van een leeuw de meest onmogelijke ballen uit zijn goal. Het bleek bij de afrekening op het veld van FC Lisse niet goed genoeg om te winnen. Hoek gaf na een bizarre wedstrijd in de slotminuut alles uit handen: 2-1. Het viel bij Jürgen Belpaire zo rauw op zijn dak, dat hij na de wedstrijd verdwaasd van het veld stapte. Hij vroeg zich hard op af hoe het nu kon gebeuren dat hij na zo veel reddingen in de laatste minuut nog was versla gen. „Ze waren al drie, vier keer alleen voor me geweest, dus ie dereen was gewaarschuwd." Maar toch gebeurde het. Twee sprintende spitsen, op een handvol seconden van het ein de, kregen de vrijheid om onge stoord op de keeper af te gaan. Het tikje opzij van de ene aan valler maakte Belpaire op slag kansloos. De jonge invaller Da niël Ros velde het vonnis over Hoek. Ruud Bröring, de trainer van Lisse, zei na afloop: „Mijn spit sen zijn minstens zes keer alleen op Belpaire afgegaan. Dat zijn normaal gesproken hele kansen, maar niet bij zo'n topkeeper." Johan Ballegeer, zijn collega, viel hem bij, maar stelde ook vast: „Hij wordt jammer genoeg door anderen in de steek gela ten." De trainer zinspeelde vooral op Arjan Human, die vorige week wegbleef en van wie hij vindt dat hij de club laat vallen. Het gemis van een sterke, balvaste spits was zaterdag na de rust het meest schrijnend. Anthony An- nicaert was zelden aanspeel baar en miste bovendien twee uitgelezen kansen. Leon van den Ouden had in heel de wedstrijd één opleving, toen hij in de dertiende minuut voor rust uit een hoekschop van Bart Poppe met een kopbal kon sco ren (0-1). De topscorer was daarna zo on gelukkig in zijn balcontacten dat Ballegeer hem na een uur naar de kant haalde. Hoek had veruit zijn sterkste periode in de eerste twintig mi nuten van de wedstrijd. Het of fensief, met Steven de Croock als uitblinker en draaischijf op het middenveld, werd verstoord door een onderbreking van het duel, omdat een van de grens rechters zich met een kniebles sure moest laten vervangen. De gedwongen stop (bij 0-1) haalde de Zeeuwen uit hun rit me en gaf Lisse de kans om de tactiek om te gooien. „Ik kwam er snel achter", zei Ruud Bröring, „dat je tegen een Hoek zonder Human makkelijk één op één kunt spelen achterin. Dat hebben we na die stop gedaan en het betaalde zich direct uit." Het was de aanzet voor een on gekend schietfestijn. Julian Emanuelson tekende na een redding van Belpaire voor 1-1 en nog voor rust kreeg Hoek een niet te missen mogelijkheid om weer uit te lopen. Uit een van de counters omzeilde Annicaert handig de buitenspelval. Vrij voor de goal schoof hij de bal af naar Leon van den Ouden, die hem nog verspeelde aan een te genstander. Daarbij bleef het niet voor Hoek, want Annicaert liet kort na de rust uit een voorzet van Poppe nog een ideale kans lig gen. Met twee counters joeg Hoek de thuisclub de stuipen op het lijf. Franky Standaert kwam één keer voorin, kapte met links en schoot met rechts keihard op de paal. En Peter Hamelink, de in valler voor Van den Ouden, deed het twee minuten later ook, toen hij alleen voor Kenny Heems kerk kwam en op de binnenkant van de paal mikte. Daniël Ros schoot in de aller laatste minuut wel raak. Pauc- lair Youda verspeelde de bal op het middenveld en gaf twee te genstanders de vrije doorgang naar de goal. FC Lisse-Hoek 2-1 (1-1). 13. Leon van den Ouden 0-1, 25. Julian Ema nuelson 1-1, 90. Daniël Ros 2-1. Scheidsrechter: H. van Beek (Co- then). Gele kaart: Berry Janssen (FC Lisse), Pascal Smessaert (Hoek). Aantal toeschouwers: 550. Hoek: Jürgen Belpaire; Thomas Ra- gut, Pascal Smessaert, Johan Mü- cher, Franky Standaert; Bart Pop pe, Pauclair Youda, Steven de Croock (71. Djamei Buijse), Rama- zan Yuruk (59. Thijs BinnertsAn thony Annicaert, Leon van den Ou den (71. Peter Hamelink).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 15