Haarlem Basketballweek geschrapt Arjan Human is een rare vogel Friso Nijboer zestien uur in tijdnood Hulstenaar op jacht naar nieuwe zege in ATB-competitie :1S uitslagen agenda zaterdag 11 oktober 2003 Voorsprong Weinig keuzes Kloetinge Trainer Kardolus hekelt optreden van bondscoach Bilardo weg als coach van Estudiantes Tienduizend zetten tijdens aanval op wereldrecord simultaanschaken Concentratie Verregende avond Paardensport Rugby Tennis Griekse clubs beboet door voetbalbond Voetbal Wielrennen door Hans Koenekoop HAARLEM - De Haarlem Bas- ketballweek (HBW) in decem ber gaat niet door. De organi satie heeft niet voldoende sponsorgeld om het evenement van de grond te krijgen. Op de begroting van 400.000 euro gaapt een gat van 100.000 euro. De gemeente Haarlem wilde voor zoveel geld niet garant staan, liet de organisatie giste ren weten. „Als er geen geld is, kun je niets organiseren", al dus een woordvoerder. Voor de editie 2003, gepland van 26 tot en met 30 december, had de HBW inmiddels drie ploegen vastgelegd: Omni- world uit Almere, een Argen tijns basketbalteam en het Amerikaanse George Mason University-team. Het toernooi, dat in 1982 het le venslicht zag, keerde vorig jaar terug naar Haarlem na een uit stapje van drie jaar naar Rot terdam. In 2001 ging werd de HBW eveneens door geldge brek afgelast. „De zoektocht naar sponsors is in deze moeilijke economische tijd mislukt", licht de woord voerder van de HBW toe. „Er waren wel toezeggingen, maar geen getekende contracten. Een toernooi in sterk afge slankte vorm opzetten wilden we niet. De Haarlem Basket ballweek is iets speciaals, dat bewijzen we al 20 jaar. Daar moet je iets moois van maken." ANP Vereecken weet van geen wijken door Wim de Vos 's-IIEER ARENDSKERKE - Kan Eric Vereecken van een nieuwe overwinning in de Zeeuwse ATB-competitie wor den afgehouden? Die vraag staat centraal aan de vooravond van de eerste wedstrijden om de provinciale titelstrijd. Vandaag staat in 's-Heer Arendskerke de eerste wedstrijd op het pro gramma. Vereecken is nog im mer uiterst ambitieus en gaat voor een nieuwe titel. Vorig jaar leek het erop dat Ver eecken een moeilijk seizoen te gemoet zou gaan. In de ope ningswedstrijd, eveneens in 's-Heer Arendskerke, moest de Hulstenaar de jongelingen Ruud Rentmeester en Dick van den Berg voor laten gaan. „Na tuurlijk zou het goed zijn als an deren het over zouden nemen, maar dan zullen ze moeten be wijzen dat ze beter en sterker zijn dan ik. Vorig jaar had ik bij het begin van de competitie nog weinig training in de benen, om dat ik kort daarvoor met vakan tie naar Cuba was geweest. Van daar dat de opening niet zo glorieus was", blikt Vereecken terug op de start van het vorige seizoen. Nadat Vereecken daarna wed strijdritme had opgedaan, slaagde hij er weer in om de touwtjes in handen te nemen. De Zeeuws-Vlaming behaalde uiteindelijk de overwinning met ruim dertig punten voorsprong op Dick van den Berg, de Belg Mark Smet werd verrassend derde. Ruud Rentmeester werd niet in het eindklassement op genomen, omdat de jeugdige Goesenaar aan onvoldoende wedstrijden had deelgenomen. Hoe dan ook: Ruud Rentmeester en Dick van den Berg moeten in staat worden geacht om Ver eecken het vuur na aan de sche nen te leggen. Vereecken heeft vooral Van den Berg hoog zitten. „Die heeft zoveel talent. Alleen beseft hij het zelf niet. Toch moet Dick in staat worden ge acht om in de Nederlandse top mee te kunnen draaien." Vereecken - de Hulstenaar is nu 38 jaar- neemt hij dus opnieuw deel aan de wedstrijdenreeks in de A-categorie (hierin zijn de renners ingedeeld van 17 tot en met 34 jaar). „Ik voel me een beetje verplicht naar mijn sponsor toe. Hij doet nog zoveel voor mij. Het enige dat ik terug kan doen is opnieuw te presteren in de ATB-competi tie." Vereecken gaat er vanuit dat Van den Berg zijn belangrijkste concurrent is. De jonge coureur uit Gapinge was afgelopen zo mer succesvol in de zomercom petitie van X-treme. Daarin schreef Van den Berg drie wed strijden op zijn naam waaron der de tijdrit in De Piet. De ove rige twee werden gewonnen door Ruud Rentmeester. Dat waren ook de enige twee waar aan Rentmeester deelnam. In dien Rentmeester in staat is om aan voldoende ritten deel te ne men (acht wedstrijden mini maal) zal hij ongetwijfeld een rol van betekenis kunnen spelen in de strijd om de eerste plaats. Vandaag wordt op het parkoers De Kraker bij 's-Heer Arends kerke het spits afgebeten. Eric Vereecken was vorig jaar een klasse apart in de Zeeuwse ATB-koersen. foto Willem Mieras door Frits Bakker HOEK - De spits die Hoek door moeilijke tijden moet slepen is ziek, zwak of overspannen. Ar jan Human zwijgt zelf in alle ta len en is al een week niet meer op het veld verschenen. „Ik heb wel contact gehad met hem", zei Pa trick Naudts, de manager, giste ren. „Maar het zit niet goed in zijn hoofd, hij heeft rust nodig." De Human van dit jaar is al maanden geen schim meer van die van vorig jaar. Hij oogt min der fit, zijn techniek laat hem vaak in de steek, de rushes blij ven uit en scoren is een zeld zaamheid. Alleen voor de Am- stel Cup tegen Genemuiden was er weer even een flits van de ou de Human te zien. Patrick Naudts: „Wij hebben al lang gezien dat het niet goed zit, maar Human is altijd een rare vogel. Je weet nooit precies wat er aan de hand is, omdat het een gesloten jongen is. Ik heb zelf nu wel een vermoeden. Arjan heeft altijd als een prof geleefd en heeft vanaf dit jaar e ;n baan. Niet zo maar een baan, maar één in de scheepvaart, waarvoor hij soms dag en nacht op pad is. Daar moet hij aan wennen. Wij houden het er op dat hij ziek is of overspannen. En dat hij voorlo pig rust neemt." Het wegvallen van de aanvaller maakt het er voor trainer Johan Ballegeer niet gemakkelijker op. Voor de voorhoede zijn er toch al weinig keuzes, zodat het vrijwel zeker is dat Hoek van daag in de uitwedstrijd tegen FC Lisse met Anthony Annica- ert en Leon van den Ouden voor in speelt. Maar Ballegeer heeft nog meer probemen in de selectie. Wesley de Smet en Mare Minnaert zijn deze week geveld door een griepaanval, hebben dagenlang het bed gehouden en hebben dus niet getraind. Daarmee vallen de twee vaste vleugelspelers van de laatste wedstrijden weg. „Het is begonnen met Ramazan Yuruk die ziek werd en ik hoop niet dat het rondgaat", zei Bal legeer gisteren. Bart Poppe is verlost van zijn blessureleed en Yuruk is hg. i steld van zijn ziekte. Met spelers heeft Ballegeer vervat 2 gers voor de posities op de flat. ken. Het water staat Kloetinge aa: de lippen, maar de club houd' voorlopig vast aan de vertrok de speelwijze en dezelfde spe. lersgroep. „Als we op de helt van de tegenstander voetballes hebben de tegenstanders d- meeste moeite met ons", Karl Vergouwen aan de voor. avond van de thuiswedstrijd te- gen ARC. Vergouwen doelt hierbij op wedstrijden tegen Excelsic Maassluis, ScheveningenenCa- pelle. Die duels gingen wet waar verloren, Kloetinge kende volgens de trainer fases dathei beter dan de opponent was „Het probleem was alleen we niet scoorden. Als je vijf mo. gelijkheden krijgt, kun jehetop dit niveau niet permitteren vijf kansen onbenut te lal Daarin zullen we scherper moe- ten zijn." Kloetinge is achter de scherm® nog steeds druk doende om Pit. ter de Munnik over de streept trekken, maar of dat binnenai- zienbare tijd lukt, is nog maai de vraag. Over de eventuè komst van Jeffrey van de Velé wordt helemaal niet meer sproken. „Dat staat allemaal even op het tweede plan", stel' Vergouwen. „Pieter is natuur lijk van harte welkom, maai voorlopig zullen we het metds- ze mensen moeten redden. Kloetinge kan vandaag in 4 thuiswedstrijd tegen ARC geer 1 beroep doen op Emiel Dorst, nog altijd met een hamstring- blessure tobt. Ronald Zuijd- wegt is een twijfelgeval vanwa ge een opkomend griepje Merlijn Swennen heeft de trai ning hervat, maar is nog niet in zetbaar. Jaap Pijnenburg staa: daarom weer onder de lat. Jean- Philip Becht is met ingang vat maandag voor vier wedstrijd® geschorst. De verdediger kreeg twee weken geleden in de thuis wedstrijd tegen Hoek in de sk- fase rood, nadat hij zijn voet: de nek van verdediger Pasc» Smessaert had geplant. RIJSWIJK - Trainer Kasper Kardolus verwijt sphermbonds- coach Roel Verwijlen gebrek aan respect voor zijtrjjupil Ar- win Kardolus. „Hij moet ophou den met die kinnesipne. Arwin is een hele goede schermer die de ploeg nooit met opzet in de steek zou laten." Schermleraar Kardolus rea geerde gisteren verbitterd op de kritiek die Verwijlen donderdag uitte op het optreden van degen- schermer Arwin Kardolus tij dens het landentoernooi bij de WK in Cuba. De 39-jarige Kard olus, nummer tien van de we reld, verspeelde in de laatste partij vijf winstpunten, waar door Nederland alsnog nipt ver loor van Kazachstan. „Hij heeft zijn partij in de laat ste minuut laten lopen. Voor ie mand die zich graag de beste schermer van Nederland wil la ten noemen, is dat betreurens waardig", zei Verwijlen. En: „Kardolus heeft geen enkele in teresse getoond om zijn ploeg genoten te helpen en zich even eens te kwalificeren voor de Olympische Spelen van Athene 2004. De teamprestatie liet hem koud." „Verwijlen moet ophouden Ar win zwart te maken", vindt trai ner Kasper. „Twee jaar geleden werd een olympische ploeg op gericht en was Arwin niet nodig. Totdat hij ineens derde op de wereldranglijst stond, toen was hij zeer welkom. De afgelopen toernooien heeft Arwin zich volledig ingezet voor de ploeg." ANP BUENOS AIRES - De voorma lige Argentijnse bondscoach Carlos Bilardo heeft zijn functie als trainer van voetbalclub Es tudiantes neergelegd. Hij voert persoonlijke redenen aan voor zijn besluit om op te stappen. „Ik kan de ploeg niet leiden zo als ik wil, want ik zit op slechts zestig procent van mijn kunnen. Ik heb andere dingen aan mijn hoofd waardoor ik mijn werk niet goed kan doen." Onder leiding van Bilardo won Argentinië in 1986 de wereldti tel. Hij wordt bij Estudiantes vervangen door Carlos Pacha- me. De club staat op dit moment negende in de Argentijnse com petitie. RTR door Govert Wisse HAARLEM - Het zijn drukke tijden voor Friso Nijboer. De Amsterdammer (38) verdedigt vanaf vandaag in Plov div met het Nederlands team de Euro pese schaaktitel. Over anderhalve week keert de grootmeester vanuit Bul garije terug om na drie dagen rust te be ginnen aan een mega-uitdaging in Haarlem. Nijboer valt op 25 oktober het wereldrecord simultaanschaken aan. Wat hem dan te wachten staat? „Ik weet het niet. Het is voor mij ook volko men onduidelijk wat er gaat gebeuren." Van een rustige voorbereiding op de twee evenementen leek de afgelopen dagen geen sprake in zijn Amsterdamse bovenwoning. Van een prof verwacht je dat hij de hele dag diep gebogen over schaakliteratuur het Nimzo-Indisch nog eens grondig doorneemt. Maar met twee lieve, drukke dochters - Tanja van vier en Eva van één - en twee katten om zich heen kwam daar overdag weinig van terecht. Een landentoernooi zoals nu in Bulga rije kent voor Nijboer, vorig jaar win naar van het Hogeschool Zeeland-toer nooi, geen geheimen. Een wereldrecord aanvallen wel. Vooral omdat de oud student informatica tegelijkertijd te gen 320 opponenten de strijd aanbindt. „Ik heb wel vaker simultaan gespeeld, maar dan was het hooguit tegen een man of veertig en niet allemaal tegelijk. Als iemand was verslagen, nam een an der zijn plek achter het bord in. In Haarlem speel ik tegen acht keer zoveel mensen." Nijboer mocht deelnemen, heeft pretti ge herinneringen aan het simultaan schaken vanwege het 'sociale gebeu ren', zoals hijzelf zegt. „Je maakt telkens als je weer bij iemand langs komt even een praatje. Je hebt de tijd." Dat is in Haarlem niet het geval. „Ik heb drie seconden per zet. Het is dus kijken, zetten en meteen naar de volgende. Tijd om na te denken is er amper, laat staan om een praatje te maken. Het wordt sje- sen langs de borden." Waarom slechts drie seconden? Nij boer: „Ik moet een bepaalde snelheid halen, want anders gaat het wel heel erg lang duren. De verwachting is dat ik een uur of zestien bezig ben. Stel dat ik tegen de meesten gemiddeld een zet of dertig speel, dan praat je al over zo'n tienduizend zetten in totaal. Tegen sommige sterke schakers zal ik wat meer zetten nodig hebben. Het moei lijkst wordt het om mijn concentratie vast te houden. Dat geldt ook voor mijn tegenstanders, want die beginnen net als ik 's ochtends om half negen en moe ten net zolang blijven zitten tot de par tij uit is." Maar waar Nijboer drie seconden per heeft om elke keer langs 320 borden te zet heeft, kan elke opponent telkens on- schuiven. Dat is inclusief pauzes. „Ik geveer een kwartier nadenken. Want zal af en toe wel een break nemen om dat is de tijd die hij gemiddeld nodig wat te eten om of een kwartiertje te rus- Friso Nijboer, hier in actie tijdens het Hogeschool Zeeland schaaktoernooi: „Ik wil wel scherper dan normaal beginnen in de hoop dat ik de meesten er snel aftik." foto Ruben Oreel ten.Nijboer is nog bezig om voedings adviezen in te winnen. Fysiek verwacht hij niet al te veel pro blemen. „Ik ben redelijk fit voor een schaker. Mede om die reden is de orga nisatie bij mij terechtgekomen. Ik jog een keer of vier per week een stukje in de buurt van mijn huis. Vroeger heb ik ook veel gezaalvoetbald", aldus Nij boer, die verwacht in totaal tussen de 10 en 20 kilometer te wandelen langs de borden. Op het mentale vlak verwacht de num mer zeven van Nederland - beste pres tatie: tweede op het NK in 1993 - meer valkuilen. Nijboer staat erom bekend dat hij in tijdnood nogal eens blundert. „In Haarlem wordt het één lange tijd noodfase. Wat dat betreft ben ik dus in mijn element. Ik mag niet aarzelen. Het is kijken, beslissen, spelen. Tak-tak- tak. Dus zal ik best wel eens een blunder begaan. Er zullen momenten zijn dat ik niet weet wat ik moet spelen." „Het lijkt me verschrikkelijk wat dan gebeurt. Je moet iets doen, tijd om na te denken is er niet. Bij het gewone simul taanschaken herken je de stelling als je na een ronde weer bij een bord komt. Dan denk je: Oh ja, op dit bord was ik bezig met die combinatie. Ik experi menteer dan meestal behoorlijk. Maar met 320 tegenstanders onthoud je de partijen niet. „Ik ga bewust geen experimenten aan en zal op de meeste borden met dezelfde zet openenIk wil wel scherper dan nor maal beginnen in de hoop dat ik de meesten er snel aftik. Dan heb ik tegen de betere schakers meer tijd om na te denken." Zijn opponenten zijn van allerlei ni veau. Sommigen zijn behoorlijke club schakers, anderen doen het alleen maar thuis op een verregende avond. Er heb ben zich nu iets mee dan honderd scha kers aangemeld die de handschoen op nemen tegen Nijboer. „Mijn grootste angst is dat zich onvoldoende mensen aanmelden. Want dan gaat wel het si multaanschaken maar niet de aanval op het wereldrecord door. En dat is juist de uitdaging. Zonder recordpoging is de lol er voor mij af Het huidige record is sinds zeven jaar in handen van Ulf Andersson die het toen opnam tegen 310 tegenstanders. Wil Nijboer slagen, dan is het ook vereist dat hij een winstpercentage scoort van minimaal tachtig procent. „Ik heb An dersson al een keer gesproken over zijn poging en wil hem er binnenkort nog een keer over aanschieten. Ik vond het verbazingwekkend om te horen dat juist hij het record in handen heeft. Want hij staat bekend als een tacticus, iemand die heel langzaam speelt. En te gen 320 tegenstanders is snelheid gebo den." GPD Bridge Terneuzen. Competitie BC Luctor et Emer- go. A-lijn: 1. Echtpaar Speelman 59,23%, 2. Ds. Sandrini/Visser 56,85%, 3. HH. Sandrini- Nisser 55,95%. B-lijn: 1. Ds. Boyer/Nies- kens 64,58%, 2. Ds. Brood/Huyge 58,93%, 3. Mevr. De Bruijne/dhr. Bracke 56,25%. Lamswaarde. Zesde zitting parencompeti tie. A-lijn: Camiel de Schrijver/Lenie van Waterschoot 60,71%, 2. Annie Krol/Han Krol 59,64,3. Ria Kint/Hugo de la Ruelle 56,79. B- lijn: Jeanne van Cauteren/lreen van der Wie len 60,42,%, 2. Jos de Kort/Maria Voet 58,33, 3. Cees Broek/Frans colman en Piet van Wa terschoot/Maria van Waterschoot, beiden 54,17. C-lijn: Jo Lossie/Marij van Puijvelde 65,00%, 2. Millie Eggink/Hermari Nieland 61,79, 3. Rie Boeding/Jo van der Wielen 56,07. Hilversum. Dutch Open, Europese Tour, 1 miljoen gulden. Stand na 2e ronde: 1. Wid- mark (Zwel 131 slagen (-9), 2. Brand (Sch), Andersson (Zwel, Brier (Oos), Hansen (Den I,Tinning (Den) 133,7. Donaldson (Wal), Ea- les (Eng), Murphy (Ier), Lynn (Eng) 134, Ne derlanders: 18. Lafeber 136, 46. Van Hoof (amateur), Steenkamer, Muntz 139,63. Van Weerelt 140, uitgeschakeld: 89. Miller 143, 96. Derksen 144,101. Van der Valk 145,105. Kraaij 146, 110. Bensdorp 148, 116. Lovey 150,118. De Vries (am) 151,122. Huiskamp (am). Wechgelaer 154, 124. Saxton (am) 157. Boekelo. Military. Stand na dressuur: 1. Fox-Pitt (GBr) Tom Cruise II 31,60, 2. Schra- de (Dui) Dusty Ches 35,20,3. Jung (Dui) Bio- sthetik's Bunburry 36,60, 4. Touzaint (Fra) Hildago de L'lle 41,00, 5. Willefert (Fra) Es cape Lane Mili 42,8053. Van Beek/Caprilli's Slaney Squire 57,80,64. Schlimmer/Several en Duivenkate/Horstlinde's ARgit 61,60, 90. Boonzaaijer/Coral Estate Fisco 73,40. Sydney. WK. Groep A: Australië - Argentinië 24-8. Sportprijsvragen Lucky Day. Vrijdag 10 oktober: 2-6-12-15-16- 28-29-32-42-44-52-57-58-62-63-69-70-71 - 74-78, Lyon. Mannen, 800.000 euro. Kwartfinales: Schüttler (Dui)-Malisse (Bel) 7-6 6-4, Joezjni (Rus)-Ginepri (VSt) 7-6 6-2, Srichaphan (Tha/3)-Santoro (Fra) 1-6 6-3 7-6, Clement (Fra)-Arazi (Mar) 6-3 6-4. Wenen. Mannen, 765.000 euro. Kwartfina le: Henman (GBr)-Björkman (Zwe) 6-1 6-4, Mimi (WRu)-Lopez (Spa) 7-6 6-4, Federer NYON - De Griekse clubs Pana- thinaikos en Olympiakos zijn door de Uefa beboet voor onge regeldheden op hun tribunes. Panathinaikos kreeg een geld straf van 65.000 euro. Olym piakos kwam er met een straf van 32.500 euro vanaf. De Europese voetbalbond Uefa besloot tot de straffen naar aan leiding van ongeregeldheden tijdens de duels Panathinaikos- Glasgow Rangers en Olym piakos-Juventus in de Cham pions League. Tijdens de duels gooiden fans muntjes, flessen en andere voorwerpen op het veld. ANP/RTR (Zwi/1)-Nieminen (Fin) 6-3 6-3, Moya (Spa! )-Kiefer (Dui) 6-47-6. Filderstadt. Vrouwen, 562.000 euro. Kwar finales: Clijsters (Bel/1 )-Mauresmo(Fra/5ifi 4 6-3, Henin-Hardenne (Bel/2)-Dementje.i (Rus/6) 7-5 6-0, Bovina (Rus)-Davenpc (VSt/3) 6-3 6-2, Pierce (Fra)-Maleeva(BuD" 5 7-6. Quito (Ecu). Mannen, challenger, 21.000fc ro. Tweede ronde: Pospisil (Tsj)-Wass' (Ned) 7-6 6-4. Eerste divisie: MVV-Fortuna S. 2-2, Haar lem-GA Eagles 1-1, Eindhoven-TOP 1-1, celsior-Heracles 1-2, Graafschap-Emntf 2-1Veendam-VVV 3-2, Cambuur L.-AGOV. 2-0. Stand: Helmond Sp Den Bosch Excelsior Sparta GA Eagles Heracles Graafschap VVV TOP Stormv. AGOVV Dordrecht Emmen Haarlem Cambuur L. Fortuna S. Veendam Eindhoven MVV 8 6 2 0 20 18-1 9 6 2 1 20 20-H 10 6 2 2 20 16- i 9 6 1 2 19 24-1 9 5 2 2 17 25-11 9 5 2 2 17 19-11 10 4 4 2 16 16-16 9 4 2 3 14 16-11 9 3 4 2 13 18-1) 8 3 3 2 12 12-13 9 3 2 4 11 13-14 8 2 4 2 10 11-11 9 2 3 4 9 9-1S 10 2 3 5 9 12-11 10 2 2 6 8 8-H 9 0 6 3 6 11-1! 10 1 3 6 6 10-11 9 0 4 5 4 7-16 10 0 3 7 3 7-11 Hulst. Eerste klasse vrouwen: Ceres tar-Kaatje Jans Axel 4-0, Zaman Sport-Fe: ket en de Maat 2-2, Voorwaarts-VanWate: schoot 0-4, Morres 1-Vroome 0-4. Stand 1. Vroome4-12;2.ZamanSport4-12;3.V3f Waterschoot 4-11; 4. Ferket en de Maa'. 4-11; 5. Cerestar4-7; 6. Voorwaarts4-6; Kaatje Jans Axel 4-4; 8. Morres 14-1. Twee- de klasse vrouwen: Total de Beule-VanV'. semael 2-2, WC Rhodos-Jong Morres3- Wentzler Pauwels-DiDi 1-3, PC Place-Mc res 2 2-2. Stand: 1. DiDi 4-12; 2. PC PI# 4-12; 3. Rhodos 4-12; 4. Morres 2 4-8,n Jong Morres 4-7; 6. Total de Beule 4-6; Van Wesemael 4-4; 8. Wentzler Pauwe- 4-3. Derde klasse vrouwen: Tènce-Rocws 4-0, Morres 3-De Sterre 2-2, Bruijn-CVC/Boehlé 1-3. Stand: 1. DeStej: 4-12; 2. CVC/Boehlé 4-11; 3. Morres 3 4-lj 4. Tence 4-9; 5. Roctus 4-6; 6. De BruijnW Eerste klasse mannen: Rhodos-Doolaec- /Matthijs 3-1, Avesta-Taxado 3- Brandax-Party Max/Smash 1-3, Stun- markt 1-Kole Luctor 1 4-0. Stand: I.Stuj markt 14-16; 2. Avesta 4-10; 3. Party Max. mash 2000 4-10; 4. Doolaege/Matthijs4- 5. Rhodos 4-6; 6. Brandax 4-6; 7. Taxac. 4-4; 8. Kole Luctor 1 4-3. Tweede klasse mannen: Stuntmarkt 2-Warnier 4-0, A* bulo-Kole Luctor 2 4-0. Stand: 1- Stu- markt 2 3-12; 2. Ambulo 3-6; 3. ROCWester schelde 2-6;4.WarnierTelecom2-4;5.^: Luctor 2 3-0. Hamilton. WK wielrennen, wegrace. nior-vrouwen: 1. Markerink (Ned)74,4krr 2.05.39 (35,527 km./u), 2. TolmatsjevaP> 3. Fischer (Dui), 4. Knöpfle (Dui), 5. Bozzc.- (Ita), 6. Sullivan (Aus), 23. Boskamp W Rotmensen 7.03. zaterdag_ Wielrennen Zeeuwse ATB-competitie. Eerste we" strijd. Locatie: parkoers De Krake' 's-Heer Arendskerke. 13.00 uur: 9 t/m 12 jaar (20 minuten). 13.30 uur: |ej 13t/m 16jaar(30minuten). 14.15uur teranen en vrouwen (50 minuten). uur: senioren (60 minuten). Inscnni Heer Arendhuis, Torenring, s' Arendskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 64