II* PZC zaterdag 11 oktober 2003 W$ Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale - T f PROJECTLEIDER/ BELEIDSMEDEWERKER"" WL SccrtUresit ^visiimwilgir «n Verpleging Hoofd financiën en beheer, m/v 24 uur met doorgroeimogelijkheden naar controller A VERBLAD ZEELAND Meer zie ook www.pzc.nl/banen powered by JobTrack.nl n MM m F/lijft gu/viitic it dal S'tlUiffUuf Cr'« 0Htr kruutit doK AKKnftillotj Geen plafond aan prijs vai PERSONEEL Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang rijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Adviseur II v/m afdeling Planning en Control Dienst Concernondersteuning Voor 36 uur per week Profiel: hbo-werk- en denkniveau, aangevuld met ruime vakinhoudelijke kennis en/of relevante werkervaring. Salaris: maximaal 3.518,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden tot 4.053,-. Vakspecialist I v/m afdeling Inkomen Dienst Maatschappelijke Zaken Voor 36 uur per week Profiel: hbo-werk- en denkniveau, met aanvullende functiegerichte opleidingen en ruime werkervaring. Salaris: maximaal 4.053,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden tot 4.609,-. Contact: Kijk op www.middelburg.nl voor een uitgebreide beschrijving van de functie en de contactpersoon. Hier vind je ook meer informatie over de organisatie en de stad Middelburg. Een sollicitatiebrief met CV ontvangen wij graag voor maandag 27 oktober 2003. GOES (36.000 inwoners) is een levendige stad in hartje Zeeland, waar veel gebeurt. De gemeente is bezig met ambitieuze plannen om de kwaliteit van de historische binnenstad verder te verhogen. Een nieuw theater is gerealiseerd en een nieuw stadskantoor wordt gebouwd. Goes is een fijne stad om te wonen. Je vindt er nog betaalbare huizen in een prachtige omgeving en uitstekende voorzieningen als het gaat om sport, gezondheidszorg en onderwijs. Meer informatie vindt u op onze website www.goes.nl. Voor het Ingenieursbureau gemeente Goes (IGG) van de sector grondgebied zoeken wij een voor een volledige werkweek van 36 uur. INGENIEURSBUREAU GEMEENTE GOES IGG bestaat uit 17 medewerkers en omvat drie secties: civiele techniek en groen, landmeten-vastgoed en haven. IGG draagt zorg voor de advisering, voorbereiding en begeleiding van projecten op het gebied van nieuwe wegen, rioleringen, groen voorzieningen, speelplaatsen, sportvelden, openbare verlichting, bewegwijzering en havenwerken. DE FUNCTIE De nadruk in de functie ligt op het geven van leiding aan civieltechnische projecten, waar u in de praktijk ook zelf aan meewerkt, bijvoorbeeld door het in voorkomende gevallen schrijven van bestekken en maken van tekeningen met behulp van Micro station. Daarnaast behoort de vakdiscipline openbare verlichting specifiek tot deze functie. WIE ZOEKEN Wl U bent in het bezit van een HBO-diploma (bijvoorbeeld HTS civiele techniek) en u heeft minstens drie jaar ervaring in het werken met civieltechnische projecten in stedelijk gebied. U bent op de hoogte met de RAW-systematiek en het tekenen met Micro-station. ONS AANBOD Wij bieden u een bruto maandsalaris dat afhankelijk van uw leeftijd, opleiding en erva ring minimaal 2.140,00 (aanloopschaal 9) en maximaal 3.518,00 (functieschaal 10) bedraagt. Een uitloop tot 4.053,00 (uitloopschaal I I) bruto per maand behoort - onafhankelijk van leeftijd - tot de mogelijkheden. Daarnaast hebben wij goede rege lingen voor studiefaciliteiten, flexibele arbeidstijden, kinderopvang, betaald ouderschaps verlof, een fiets- en pc- privé-project, de mogelijkheid tot het kopen en verkopen van verlofuren en een gunstige hypotheekregeling. DE PROCEDURE Informatie. Voor informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer ing.T.K. de Jonge, hoofd van het Ingenieursbureau, tel. (0113) 249755. Informatie over de procedure kunt u inwinnen bij de heer mr. J.C.G. Schouten, personeelsconsulent, tel. (01 13) 249634. Sollicitatie. Spreekt deze functie u aan stuur dan uw brief en cv naar burgemeester en wethouders van Goes, Postbus 21 18,4460 MC Goes onder vermelding van vaca turenummer 2340.1 I. U kunt uw brief en cv ook e-mailen naar:vacatures@goes.nl. De sollicitatietermijn sluit 14 dagen na het verschijnen van dit blad. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. VOORKEURSBELEID Wij streven naar een organisatie die een afspiegeling vormt van de samenleving. Arbeidsgehandicapten, vrouwen en leden van etnische minderheidsgroepen die voldoen aan de functie-eisen verzoeken wij daarom nadrukkelijk te solliciteren. Geen acquisitie! STICHTING Ft F. IÉ* Het klaverblad is een samenwerkingsverband van gebruikersorganisaties van zorg- en dienstverlening. Het Klaverblad komt op voor de belangen van gebruikers van zorg- en dienstverlening in de provincie Zeeland; patiënten in de (geestelijke) gezondheidszorg, ouderen, verstandelijke gehandicapten, mensen met een functiebeperking en arbeidsongeschikten. Het Klaverblad doet dit in samenspraak met de aangesloten partners en (de) patiënten- consumentenorga nisaties in Zeeland. De partners zijn: de FvO, het P0S0, het WAO-Platform, de LOC, de ZSG en het RP/CP. Zie voor meer informatie www.klaverbladzeeland.nl. Het Klaverblad zoekt een: Het hoofd financiën en beheer draagt zorg voor het financiële beleid, de voortgang en opti malisering van bedrijfsprocessen en voor de ontwikkeling en realisatie van het financiële beleid en beheer. Daarnaast geeft het hoofd financiën en beheer leiding aan een enthousiast team van 5 secretaresses en 1 financieel medewerker. Het hoofd financiën en beheer adviseert de directeur op relevante beleidsterreinen en wordt lid van het voorgenomen op te richten MI Taken van het hoofd financiën en beheer Financieel beleid: ontwikkelt beleid op het terrein van financiën, draagt zorg voor de boekhouding, betalingen en financiële rapportages verzorgt managent informatie, de totstandkoming van jaarrekening en begroting Huisvesting, inventaris en administratie is verantwoordelijk voor: het beheer van de kantoren van Het Klaverblad het inkoopbeleid van Het Klaverblad de administratieve afhandeling van personeelszaken en levert een bijdrage in het toekomstige personeelsbeleid het beheer van het computernetwerk U beschikt over HBO opleiding met specialisatie financiën kennis van en inzicht in ICT-zaken inzicht in beheersaangelegenheden j kennis van de inrichting en werkvelden van Het Klaverblad dan wel bereidheid die te verwerven Specifieke kenmerken: aantoonbare management vaardigheden goed analytisch vermogen, strategisch beleidsmatige afwegingen kunnen maken planmatig en inzichtelijk kunnen werken ruime ervaring op het gebied van financieel beleid inzicht in en feeling voor het aansturen van professionals goede communicatieve vaardigheden in het omgaan met leiding en medewerkers pro-actief en planmatig kunnen werken goede mondelingen en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid Ons aanbod een enthousiaste werkorganisatie met een grote inbreng van betrokkenen uit de doelgroep het salaris is gebaseerd op het nieuwe loon- functie gebouw schaal 10 van de CAO-WeV- min 2546,- max 3513,- bij een fulltime dienstverband Een psychologisch onderzoek kan onderdeel uitmaken van de selectieprocedure. De sollicitatiegesprekken staan gepland op 31 oktober. Een informatiepakket is op te vragen tijdens kantooruren tel. 0113-249325. Voor meer informatie kunt u op woensdag 15 oktober tussen 12.00 en 14.00 uur contact opnemen met Hans Notenboom, directeur Het Klaverblad. Schriftelijke reacties, voorzien van CV, vóór 22 oktober naar Het Klaverblad, t.a.v. Hans Notenboom, Postbus 2054, 4460 MB Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34