SKW M "v randstad PERSONEEL Machine-operator Assistent Manager Auris Van der Endt-Louwerse b.v. BUITENDIENST COÖRDINATOR Coördinator Brede School m/v jij zoekt iets dicht bij huis Wilt u adverteren in deze rubriek? TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND zoekt NEEL' DANS wij zijn altijd in de buut Procesoperators Onderhoudsman Productiemedewerker mm mm VSO De Kring te Goes leerkracht m/v (wtfi.oooo) voor de sectie Mechanical een Rotating Equipment Engineer m/v voor de sectie Process Engineering een Process Engineer m/v WATERLAND NEELTJE JANS leukste waterpark van Nederland! WIJ ZIJN OP ZOEK NAAR EEN: www.neeltjejans.nl 0111-655650 organisatie voor sociaal cultureel werk SKWM voert activiteiten en projecten uit gericht op het verbeteren van de leefbaarheid van wijken en dorpen. SKWM is een bloeiende organisatie met 24 werknemers en 150 vrijwilligers. Samen stimuleren wij kinderen, jongeren, volwassenen en ouderen om aan de slag te gaan in hun woonomgeving. Een van de activiteiten die SKWM uitvoert is de Brede School in Middelburg-Zuid, in samenwerking met openbare basisschool De Leeuwenburch en christelijke basisschool De Cypressenhof. In het hart van de wijk staat een nieuw gebouw, waarin de twee basisscholen en een wijkcentrum gehuisvest zijn. De Brede School organiseert activiteiten voor kinderen, jongeren, volwassenen en ouderen in de wijk en in de scholen, zowel overdag als 's avonds. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega voor de vacature van: 20 uur per week Taken: - opzetten van activiteiten in samenwerking met de basisscholen De Leeuwenburch en De Cypressenhof en met wijkgerichte organisaties en instellingen - bevorderen van het samenwerkingsproces tussen de verschillende participanten binnen het Brede School concept - begeleiden van de sociaal cultureel werker, stagiair, beheerder en administratief medewerker van de Brede School - deelname aan de wijktafel en ondersteuning wijknetwerk Functie-eisen: - een afgeronde relevante HBO-opleiding - ervaring met het organiseren van activiteiten en projecten - ervaring met het begeleiden van personeel en vrijwilligers - bereidheid tot het werken op avonden logistiek Renée Hoyset 0117 45 37 77 Burg. Erasmusstraat 4 Oostburg transportplanner m/v Voor een transportbedrijf zijn we op zoek naar een transportplanner met ervaring. Samen met een andere planner ben je verantwoordelijk voor de planning van de chauffeurs. Je registreert en controleert de geschreven uren. Je maakt overzichten van uit te voeren reparaties aan wagens en controleert de facturen daarvan. Je sluit orders af met klanten en prospecteert. Je bent geen 9-5 type en bereid over te werken. Je hebt feeling met de werkvloer. Je beheerst Word en Excel en spreekt de Franse taal. Ben jij die commer ciële kandidaat met ervaring in de transportplanning? Reageer dan direct op deze vaste baan. kijk voor meer banen op www.randstad.nl Ben jij in het bezit van het Vapro A en/of B certificaat en het VCA-1 diploma? Ben je daarnaast bereid om in ploegendienst te werken? Neem dan zo snel mogelijk contact met ons op. 0118-629658, Lange Geere 12, Middelburg. Wij zijn op zoek naar iemand die zijn MTS heeft afgerond op gebied van werktuigbouw of elektronische gebied. We zoe ken een mechanische man met elektronica ervaring. Het gaat om een dagdienst functie voor 40 uur per week. 0118- 629658, Lange Geere 12, Middelburg. ■■1 m ü£ël KM Voor een relatie in Middelburg zijn wij nog op zoek naar een magazijn medewerker. We zoeken naar iemand die ervaring heeft met heftruck werk en tevens moet je in het bezit zijn van een geldig heftruckcertificaat. Ervaring in het magazijn is een pre en tevens moet je administratief onderlegt zijn. 0118- 629658, Lange Geere 12, Middelburg. Voor een relatie in Middelburg zijn wij op zoek naar produc tiemedewerkers die veel ervaring hebben op het gebied van productie. Ervaring in de techniek is een preI Wil jij 40 uur per week werken in een twee ploegendienst neem dan snel contact met ons op! 0118-629658, Lange Geere 12 Middel burg. Neem dan contact op met de afdeling personeelsadvertenties 0113-315540 /eaa@pzc.nl VSO De Kring is een school waar onderwijs gegeven wordt aan ongeveer 65 leerlingen van 12 tot 21 jaar. De school heeft een onderbouw waar de algemeen vormende vakken en een bovenbouw waar de praktijkgerichte vakken centraal staan. Naast heel veel mogelijkheden hebben alle leerlingen een beperking in de auditieve en/of communicatieve sfeer. Vanuit hun mogelijkheden, sterk rekening houdend met de beperkingen, wordt door de school onderwijs gegeven. VSO De Kring heeft een team van 17 collega's. Per 1 december 2003 hebben wij een vacature voor een Wij zoeken een collega die: een PABO-bevoegdheid heeft graag wil werken in het voortgezet speciaal onderwijs kennis heeft of kennis wil nemen van de problematiek van een auditieve en/of communicatieve beperking inlevingsvermogen heeft in de denkwereld van pubers Wij bieden: een baan met grote uitdaging behulpzame, hardwerkende collega's salaris volgens de onderwijs cao Wilt u meer informatie? Als u meer informatie wilt over deze vacature, neem dan contact op met Kees Asscheman, directeur, via telefoonnummer (0113) 213407. Wilt u solliciteren? Uw sollicitatiebrief met cv kunt u vóór 28 oktober 2003 sturen naar VSO De Kring, t.a.v. Kees Asscheman, Postbus 2049, 4460 MA Goes. U kunt uw brief ook per e-mail versturen naar vsodekring@kennisnet.nl De sollicitatiegesprekken vinden plaats in week 45. De Koninklijke Auris Croep biedt onderwijs, zorg en begeleiding aan mensen met een auditieve en/of communicatieve beperking om hen een volwaardige plek in de samenleving te geven. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. U bent verantwoordelijk voor de ondersteu ning en advisering bij ontwikkeling en verbe tering van de beschikbaarheid, betrouwbaar heid en de prestaties van alle rotating equip ment zoals pompen, turbines, compressoren en aanverwante machines binnen de gehele raffinaderij. Hiertoe werkt u onder andere onderhoudsconcepten uit, analyseert trends op het gebied van beschikbaarheid, betrouw baarheid en kosten en bent u als dé vakspe cialist op de raffinaderij hét aanspreekpunt op het gebied van rotating equipment. U rap porteert aan de Superintendent Mechanical. TOTAL vraagt: Minimaal een afgeronde HTS-opleiding, richting Werktuigbouwkunde, aangevuld met vakgerichte cursussen. Kandidaten met tenminste een vergelijkbare opleiding en ervaring worden ook nadrukkelijk verzocht te reageren; Minimaal 5 jaar ervaring in een vergelijkba re functie in de (petro)chemische industrie; Een sterk ontwikkeld analytisch vermo gen; Kennis en ervaring met projectmanage ment; TOTAL biedt voor beide functies: Een aantrekkelijk salaris met dertiende maand en 8,33% vakantietoeslag; Een functie in dagdienst met een normale werkweek van 40 uur; Minimaal 25 vakantiedagen en 13 ADV-dagen; Een contract voor onbepaalde tijd (proeftijd twee maanden); Een prettige werkomgeving waarbij het werken in teams bijzondere aandacht krijgt. Informatie: Voor algemene informatie betreffende beide vacatures kunt u con tact opnemen met Gerard Drost, Human Resources Officer, tel. nr. 0113-619251. Solliciteren: Stuur binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief met uitgebreide CV aan: TOTAL RAFFINADERIJ NEDERLAND N.V. t.a.v. de heer G.H. Drost Postbus 210 - 4380 AE VLISSINGEN Mailen kan ook: oerard.drost@TRN.nl In de functie draagt u zorg voor effectieve begelei ding, ondersteuning en optimalisatie van bestaan de raffinaderijprocessen. U initieert voorstellen, na studie en research, tot wijziging of uitbreiding van de installaties. Daarnaast geeft en verzorgt u training en voor lichting aan medewerkers. Tevens geeft u adviezen en richtlijnen met betrekking tot het raffi naderijmodel voor optimalisatie van de bedrijfs resultaten. TOTAL vraagt: Een afgeronde opleiding Chemische Technologie of Procestechniek op academisch niveau; Ervaring in een vergelijkbare functie in de (petro)chemische industrie of hieraan gerela teerde bedrijven (bijv. engineeringbureaus, grondstoffenproducenten) is een pré; Een sterk ontwikkeld analytisch vermogen; Kennis en ervaring met projectmanagement; 'Teamplayer" mentaliteit; Uitstekende beheersing van de Engelse taal; In het kader van carrière-ontwikkeling de bereid heid hebben tot internationale mobiliteit (EU). Voor meer inhoudelijke informatie: Dhr J.M. Durand, Chief Process Engineering, tel. 0113-619255. WATERLAND I De Assistent Manager stuurt de horeca- medewerkers operationeel aan, geeft aanwijzingen en instructies aan (nieuwe) medewerkers en werkt zelf mee in de horeca. De andere hoofdtaak is het vervangen van de Manager Park bij diens afwezigheid. Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega met een horeca opleiding op MBO-niveau. U heeft enige jaren relevante werkervaring en beschikt over leidingge vende capaciteiten. U bent gastgericht, flexibel en kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. Uw aanstelling omvat 38 uur per week en voor 1 jaar. Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet naar een vast dienst verband. Arbeidsvoorwaarden worden volgens CAO Horeca toegepast. Voor meer informatie kunt u kijken op www.neeltjejans.nl of bellen naar mevr. J. Leenheer, Manager Park, tel. 0111-655650. Uw sollicitatie richt u vóór 21 oktober aan Waterland Neeltje 3ans, Afd. Personeelszaken, Postbus 100, 4328 73 Burgh-Haamstede of per e-mail naar j.dingemanse@neeltjejans.nl Van der Endt-Louwerse B.V. is een internationaal georiënteerde handels- en produktieonderneming. Het gevarieerde produktie- assortiment bestaat onder meer uit kippengrit, schelpenzand en halffabrikaten voor mengvoeding. Export hiervan vindt plaats naar alle Europese landen. Daarnaast is van der Endt- Louwerse B.V. exclusief leverancier van de Isoschelp®, een natuurlijk alternatief tegen vochtige kruipruimten. Om ons produktieteam te versterken zijn wij op zoek naar een: Wat wij vragen: i Enig technisch inzicht, i Eventueel Vapro-A diploma. I Werkervaring in een vergelijkbare functie. Wat wij bieden: i Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, i Werken met een volautomatische verpakkingsmachine. Indien u zich aangetrokken voelt tot bovengenoemde functie en u voldoe! aan de bovengestelde functie-eisen, dan kunt u uw sollicitatie richten aan: Van der Endt-Louwerse B.V. T.a.v. Dhr. A. F. L. van Strien Postbus 26 4400 AA Yerseke Tel. 0113-577234 STICHTING STRANDEXPLOITATIE WALCHEREN De Stichting Strandexploitatie Walcheren (SSW) beheert en exploiteert hel strand van de gemeente Veere. Het werkgebied bevat derhalve de stranden van de badplaatsen Vrouwenpolder, Oostkapeïle, Domburg, Westkapelle, Zoutelande, Biggekerke en Dishoek, totaal circa 30 kilometer kust De volgende activiteiten zitten in haar takenpakket: het schoonhouden van het strand, het plaatsen en onderhouden van voorzieningen, het houden van toezicht en het verlenen van eerst hulp, het verhuren van staanplaatsen (t.b.v. strandcabines en strandpaviljoens) en het verhuren van strandartikelen. De SSW is een unieke organisatie met een uniek product. Enthousiaste liefhebbers van het strand werken hier hard aan het belangrijke toeristische product van Walcheren. De Blauwe Vlaggen en de in 2003 ont vangen Gouden Wimpel voor het schoonste strand van Nederland zijn indicatoren dat er niet alleen h; maar ook goed gewerkt wordt. De organisatie is volop in beweging, groeit en professionaliseert. Het optimaliseren van de kwaliteit van het werk vormt hierbij de rode draad. In 2004 gaat de organisatie werken volgens een nieuw model met aan het hoofd van de buitendienst een coördinator die belast is met de kwaliteitszorg. De SSW zou graag in gesprek komen met de persoon (m/v) die uit het juiste hout gesneden is voorde functie van de en die zich dus herkent in het volgende profiel: Werkzaamheden: De buitendienst coördinator is eindverantwoordelijk voor alle operationele taken van de SSW. Hierbij I'S niet alleen het accent op het resultaat maar ook op de wijze waarop het resultaat behaald wordt. Het reali seren en behouden van een efficiënte inzet van mens en middelen, een goed werkklimaat, de juiste ar beidsomstandigheden en het optimale kwaliteitsniveau zijn hierbij de belangrijkste doelen. Plaats in de organisatie: De buitendienst coördinator valt direct onder de directeur en vervangt deze bij afwezigheid. De buitendienst coördinator heeft zelf de dagelijkse leiding over de buitendienst die bestaat uit een vast team van 9 man (8 hoofdstrandwachten en 1 meewerkend voorman) en in het badseizoen een team van tientallen tijdelijke strandwachten. Functievereisten: De buitendienst coördinator moet theoretisch en praktisch een goede bagage hebben. HBO werk- en denkniveau en een langdurige, leidinggevende werkervaring in een vergelijkbare functie is vereist. Een goed technisch inzicht is essentieel. De aard van de functie vraagt om een energiek persoon omdat ook buiten kantooruren en in het weekend gewerkt moet worden. Tevens dient de kandidaat (op korte termijn), woonachtig in het werkgebied te zijn. Persoonlijkheid: De buitendienst coördinator moet stevig in zijn schoenen staan. Het dienstverlenende en seizoensgebon den karakter van de taken van de SSW vragen om een flexibele instelling. Essentiële eigenschappen in dit kader zijn: luistervaardigheid, het vermogen om te delegeren en een pro actieve houding om bij kansen, maar ook bij bedreigingen niet achter de feiten aan te lopen. Bovendien zijn de dagelijkse contacten divers wat vraagt om uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden op alle niveau's. Ons aanbod: Het werk van de buitendienst coördinator wisselt met de jaargetijden. Deze variatie in de seizoenen, maar ook de aantrekkelijkheid van het werkgebied staan garant voor een zeer dynamische baan. Een baan dit fulltime uitgeoefend moet worden en gehonoreerd wordt in schaal 9 (CAO voor de verblijfsrecreatie). Spreekt de functie u aan dan zijn wij benieuwd naar uw reactie. Graag ontvangen wij uw brief met cv voor 1 november. De eerste gesprekken vinden plaats in week 45. Voor meer informatie over de vacature kunt u in week 42 contact opnemen met Leon Lourier. tel 0118-586275. Stichting Strandexploitatie Walcheren Badhuisweg la Domburg Postbus 19 4357 ZG Domburg Een extern onderzoek naar geschiktheid is een onderdeel van de sollicitatieprocedure. Geboden wordt: - een zelfstandige baan met collegiale ondersteuning en werkoverleg - een tijdelijk dienstverband van 1 jaar, dat bij gebleken geschiktheid verlengd kan worden - salariëring en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Welzijn, salaris minimaal 1.082,16 en maximaal 1.445,12 bruto per maand bij 20 uur per week ■H tingen kunt u contact opnemen met de heer P. van der Linden, directeur; tel. 0118-629004. Zie ook www.skwm.nl Schriftelijke sollicitaties voor 25 oktober 2003 sturen naar SKWM. t.a.v. de beer P. van der linden Vrijlandstraat 33 C, 4337 EA Middelburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 20