PZC Walcherse selectie tegen Schouws team Mannenploeg van BC Vlissingen heeft moeizame aanloop Mirjam Dieleman gehuldigd Astrid Franke doet een stapje terug Kloetinge houdt tegen ARC vast aan speelwijze Hulstenaar op jacht naar nieuwe zege in ATB-competitie uitslagen agenda zaterdag 11 oktober 2003 Presteren Aderlating Valentino Rossi nu al supersnel Pleintjesbasketbal Leergierig FutsaI Paardensport Tennis Griekse clubs beboet door voetbalbond Hoek Volleybal Wielrennen Vereecken weet van geen wijken door Wim de Vos 's-HEER ARENDSKERKE - Kan Eric Vereecken van een nieuwe overwinning in de Zeeuwse ATB-coinpetitie wor den afgehouden? Die vraag staat centraal aan de vooravond van de eerste wedstrijden om de provinciale titelstrijd. Vandaag staat in 's-Heer Arendskerke de eerste wedstrijd op het pro gramma. Vereecken is nog im mer uiterst ambitieus en gaat voor een nieuwe titel. Vorig jaar leek het erop dat Ver eecken een moeilijk seizoen te gemoet zou gaan. In de ope ningswedstrijd, eveneens in 's-Heer Arendskerke, moest de Hulstenaar de jongelingen Ruud Rentmeester en Dick van den Berg voor laten gaan. „Na tuurlijk zou het goed zijn als an deren het over zouden nemen, maar dan zullen ze moeten be wijzen dat ze beter en sterker zijn dan ik. Vorig jaar had ik bij het begin van de competitie nog weinig training in de benen, om dat ik kort daarvoor met vakan tie naar Cuba was geweest. Van daar dat de opening niet zo glorieus was", blikt Vereecken terug op de start van het vorige seizoen. Nadat Vereecken daarna wed strijdritme had opgedaan, slaagde hij er weer in om de touwtjes in handen te nemen. De Zeeuws-Vlaming behaalde uiteindelijk de overwinning met ruim dertig punten voorsprong op Dick van den Berg, de Belg Mark Smet werd verrassend derde. Ruud Rentmeester werd niet in het eindklassement op genomen, omdat de jeugdige Goesenaar aan onvoldoende wedstrijden had deelgenomen. Hoe dan ook: Ruud Rentmeester en Dick van den Berg moeten in staat worden geacht om Ver eecken het vuur na aan de sche nen te leggen. Vereecken heeft vooral Van den Berg hoog zitten. „Die heeft zoveel talent. Alleen beseft hij het zelf niet. Toch moet Dick in staat worden ge acht om in de Nederlandse top mee te kunnen draaien." Vereecken - de Hulstenaar is nu 38 jaar- neemt hij dus opnieuw deel aan de wedstrijdenreeks in de A-categorie (hierin zijn de renners ingedeeld van 17 tot en met 34 jaar). „Ik voel me een beetje verplicht naar mijn sponsor toe. Hij doet nog zoveel voor mij. Het enige dat ik terug kan doen is opnieuw te presteren in de ATB-competi tie." Vereecken gaat er vanuit dat Van den Berg zijn belangrijkste concurrent is. De jonge coureur uit Gapinge was afgelopen zo mer succesvol in de zomercom petitie van X-treme. Daarin schreef Van den Berg drie wed strijden op zijn naam waaron der de tijdrit in De Piet. De ove rige twee werden gewonnen door Ruud Rentmeester. Dat waren ook de enige twee waar aan Rentmeester deelnam. In dien Rentmeester in staat is om aan voldoende ritten deel te ne men (acht wedstrijden mini maal) zal hij ongetwijfeld een rol van betekenis kunnen spelen in de strijd om de eerste plaats. Vandaag wordt op het parkoers De Kraker bij 's-Heer Arends kerke het spits afgebeten. van onze sportredactie GOES - De Walcherse voetbal selectie speelt woensdag een oe fenwedstrijd tegen de selectie uit Schouwen-Duiveland. De ontmoeting, die onder leiding staat van arbiter Jan van de Vel de, wordt op het sportpark aan de Irislaan in Vlissingen afge werkt. De aanvang is 19.30 uur. Het is de eerste keer dat beide teams elkaar treffen. Twee we ken later staan in Middelburg de beide jeugdselecties tegen over elkaar. Ook die wedstrijd begint om 19.30 uur. De Walcherse selectie voor het duel van komende woensdag hestaat uit: Cor-Jan Marijs, John Crucq (Arne- muiden), Fred Melaard (FC Dau- wendaele), Micha Bernard (Dom burg), Michel Köther, Danny de Vries (beiden De Meeuwen), Alexander Bom (MZVC), Matthijs Lugtenburg, Dennis van der Welle (beiden Oostkapelle), Martin Janse (RCS), Willem-Jan Schoe (Seroos- kerke), Sebastiaan Schipper (VCK), Theo van Tatenhove (Veere), Moha- med el Bekkaoui (VC Vlissingen), Fred Compeer (Walcheren), Marcel Lourens, Geert Bosschaart (beiden Zeelandia Middelburg), Davy van Geersdaele (Zeeland Sport). Trai ners/coaches: Huib Meerman en Karl Vergouwen. De selectie van Schouwen-Duive land ziet er als volgt uit: Mark Giljam, Wilko Hanzen, Arjan Stoutjesdijk (allen Bruse Boys), Ma- riko Rouw, Remco Rotte, Bas Ho- genstein (allen DFS), Fred van der Helm (Dreischor), Ronald Zwager, Lex Zwang (beiden Duiveland), Le on de Bruine, Mark den Haan, Maarten Padmos (allen SKNWK), Jaco van der Schee, Thomas Vos, Jarno Vermeulen, Barry Hage, Serge Berrevoets, Elmar Verhage (allen Zierikzee). Trainer/coach: Cees Hagesteijn. Elftalleider: Peter Goedegebuure. van onze sportredactie VLISSINGEN - Het mannen- team van BC Vlissingen begint vandaag in de hoofdklasse van basketbalcompetitie met een thuiswedstrijd. Tegenstander is Virtus uit Werkendam. „Vorig jaar hebben we thuis van die ploeg verloren, maar uit won nen we", zegt trainerjoop El- derkamp. „Het is dus moeilijk om onze kansen goed in te schatten." De voorbereiding van de Vlis- singers op de competitie verliep moeizaam. „We hebben veel last van blessures gehad. Daardoor hebben we weinig met een grote groep kunnen trainen. Gelukkig hebben we nu een bijna comple te selectie. Alleen Ruben Stuut zit nog in de lappenmand met een knieblessure." Elderkamp denkt dat BC Vlis singen er dit seizoen in kwalita tief opzicht op achteruit is ge gaan. „We missen onze center Jeroen Nieuwkamp. Hij is gaan studeren in Rotterdam. Dat is een aderlating voor ons." Nieuwkamp wordt vervangen door Wilfred Klap, die dit sei- SEPANG - Valentino Rossi was gisteren superieur in de eerste kwalificatietraining op het cir cuit van Sepang, waar zondag de Grote Prijs van Maleisië voor wegmotoren wordt verreden. De Italiaan stuurde zijn Honda naar een voorlopige poleposi- tion met de snelste rondetijd ooit in Sepang. Als Rossi zondag eerste of twee de wordt in de wedstrijd, kroont hij zich voor de derde keer in successie tot wereldkampioen in de MotoGP, de koningsklasse in de motorsport. Rossi deed 2.03,516 minuut over een ronde van 5,548 kilometer. Dat was gemiddeld 161,702 ki lometerper uur, terwijl zijn top snelheid lag op 305,2 kilometer per uur. De grootste concurrent van Rossi voor de wereldtitel, de Spanjaard Sete Gibernau, kwam niet verder dan een zesde kwalificatietijd. ANP zoen is overgekomen van de ju nioren. „Wilfred is een groot ta lent, maar hij zal toch moeten wennen aan ons spel. En hij staat er voorlopig alleen voor, omdat Ruben nog geblesseerd is." De trainer hoopt dit seizoen op een plaats in de middenmoot. „Ik denk dat het een leuke com petitie wordt", zegt Elderkamp. „Vooraf kan geen enkel team aanspraak maken op de titel. Wij willen gewoon leuk mee draaien." Het belangrijkste voor Elder kamp is dat het team in tech nisch en tactisch opzicht pro gressie maakt. „We gaan voor een bredere technische en tacti sche performance. Op die terrei nen willen we met de beste ploe gen kunnen meedraaien." Mirjam Dieleman (rechts) kreeg uit handen van de Vlissingse wethouder Lenie Poppe-de Looff een horloge. foto Lex de Meester door Jan Dagevos VLISSINGEN - De gemeente Vlissingen heeft Mirjam Dieleman uitgeroepen tot sportvrouw van het jaar 2003. De moun- tainbikster kreeg de onderscheiding van wege haar goede prestaties het voorbije seizoen. Dieleman won onder meer de Eu ropa Cup. Ze kreeg van de gemeente Vlis singen een horloge met inscriptie. Naast Dieleman werd ook Max van den Dorpel in het zonnetje gezet. Hij kreeg van de Vlissingse Sportraad een speld van verdienste, omdat hij zich vele jaren heeft ingezet voor de sport in de gemeente. Zo was Van den Dorpel onder meer oprichter van de zomeravondvoetbalcompetitie, was hij actief bij de voetbalvereniging GPC, rapporteur bij de KNVB en betrok ken bij de organisatie van het Zwaluwen jeugd toernooi. Tijdens de bijeenkomst werden verder de sportkampioenen gehuldigd. De kampi oenen zijn: Atletiek: Willy de Nooijer, Robert Planting, Adrie Faes, Veerle Vermaire, Edith Gerards, John Guequièrre, Remy Vasseur, Jeroen van Belzen, Michel Lubbers, Jeroen Hage, Karin Bastian, Henrik Westerweele, Wim Vos, Kim van Nijnatten. Gymnastiek: Samantha Mari- nus. Handboogschieten: Etienne Renne. Hon densport: Bert Antonisse. Judo: Ramon van der Grift, Semmi de Mey, Remy Carbaat, Jean- -Paul Symons, Boy de Punder, Jelle Bongert- man, Arwin Ralf, Evelien Piasmans, Markus Vinke, Richard Antvelink, Lucau Dula, Sam van 't Westende, Jessica van Belzen. Motor cross: Jeffrey van Kempen, Freddy Blaas, Joris van Strien, Rinus van de Ven. Mountainbike: Mirjam Dieleman. Sjoelen: Dennis Eijke, Joke Reinieren, Corry Stijns. Tennis: Luciënne van den Broek. Wielrennen: Jack van der Horst. Zwemmen: Marinka Bil, Eelco van Gemert, Maartje van Keulen, Sander van Nieuwenhuy- zen, Nikita Kruis, Jark Zilverentant. Teamsporters. Dynamica (Wouter Jansen, Jesse van de Zanden, René Faes en Andres Vlaming), Dynamica (Tina Kats, Ria Tramper, Christine Visser en Lizette Schipper), handboogteam D'Eendracht (Etienne Renne, Hans Bergmans en Piet Leeuwenburg), Kringgroep Walcheren, hondensport (Edwin Veenstra, Peter Rijnhart, Marinus de Later en Jan Scheele), Sjoelvereni ging Schijf'83 (Huub Stijns, Joke Reinieren, Dennis Eijke en Bram de Waardt), SV Walche ren, Alfonds-Zuidwest 9, ZV de Stormvogel (Michiel Soolsma, Kaj Scholt, Mark Schuuring en Eelco van Gemert), Z V de Stormvogel (Eelco van Gemert, Jeroen Dellebeke, Mark Schuur ing en Michiel Soolsma), ZV de Stormvogel (Je roen Dellebeke, Kaj Scholt, Mark Schuuring, Michiel Soolsma en Eelco van Gemert), ZV de Stormvogel (Marinka Bil, Tamarah Loppies, Ineke Goossens, Maartje van Keulen), Dr. A. Stavermanbrigade (Anneloek Schrijvershof, Janneke de Ridder, Linda van Steenis, Wyanda Schop, Nathalie Hoogesteger en Brigitte Elich Dr. A. Stavermanbrigade (Frederieke van de Akker, Anneloek Schrijvershof, Janneke de Ridder, Linda van Steenis, Wyanda Schop, Na thalie Hoogesteger en Brigitte Elich). door Jasper Harthoorn OOST-SOUBURG - Ze kon goed mee op het niveau van BC Vlissingen, maar ze besloot toch een stapje terug te doen. Astrid Franke (22) komt vanaf dit bas ketbalseizoen uit voor hoofd klasser BV Souburg. „Bij Vlis singen had ik het plezier in het spelletje verloren, waardoor ik onder mijn gebruikelijke niveau speelde", zegt de talentvolle speelster. „Dat niveau hoop ik bij Souburg weer terug te krij gen." Er waren wel degelijk mogelijk heden om bij Vlissingen door te gaan. „Ik had minder kunnen trainen, maar wel gewoon mijn wedstrijden mee kunnen pak ken", legt de studente commer ciële communicatie uit. Dat wil de ze niet en dus koos ze voor BV Souburg, de club waar ze ooit begon. Daar heerst een andere sfeer, totaal anders dan bij BC Vlissingen. „We verloren nogal veel, ook omdat we door reorganisaties in het speelschema op een te hoog niveau ingedeeld werden. Mede daardoor hing er een wat nega tieve sfeer bij de training. We waren erg prestatiegericht. Ja, en als het dan niet lukt gaat de lol er snel vanaf. Ik speelde ook onder mijn kunnen." „Bij Souburg basketballen we vooral omdat we het leuk vin den. Niet dat we zo maar wat aanmodderen hoor. Als we in het veld staan willen we echt winnen. Maar het basketbal gaat hier niet voor alles." Fran ke voelt zich helemaal thuis in de groep. „Ik ken natuurlijk al veel mensen waarmee ik ook in Vlissingen heb gespeeld. We hebben een heel erg leuke groep." Het basketbalteam van Sou burg is vorig jaar gepromoveerd en komt nu in de hoofdklasse uit. Franke ziet kansen om hoge ogen te gooien met haar nieuwe ploeg. „We hebben een heel bre de, uitgebalanceerde selectie. Elke positie is op zijn minst dubbel bezet. Zo hebben we snelle speelsters voor de fast break, maar we hebben ook ge noeg lengte in de ploeg. Onze centers zijn allemaal rond de 1.80 meter. Daarbij hebben we veel jonge spelers, maar ook er varen meiden. Het is afwachten hoe goed de andere ploegen in de hoofdklasse zijn, maar ik hoop wel dat we in de hoogste regio nen mee kunnen spelen." De Souburgse is begonnen als korfbalster bij Seolto. Toen haar familie overstapte naar het basketbal, volgde ook zij. „Het was de tijd waarin pleintjesbas ketbal erg in was. Toen ontdekte ik dat basketbal een heel leuke sport is. Het is een contactsport en je kunt in het hele veld aan wezig zijn. Bij korfbal ben je ge bonden aan een aanvals- en ver dedigingsvak." In haar basketbalperiode heeft ze veel gehad aan Tirza Pentury die tegenwoordig in Den Helder speelt. „We waren leeftijdsge nootjes en hebben elkaar altijd opgejut om een hoger niveau te halen. We zaten bij de selectie van Zuid-Nederland. Sinds ze drie jaar geleden naar Den Hel der vertrok, is bij mij de motiva tie minder geworden." Franke verheugt zich op het nieuwe seizoen, dat vandaag met een thuiswedstrijd tegen Tantulus uit Tilburg begint. „Ik heb er heel veel zin in. Voor het eerst sinds tijden ga ik weer met veel plezier naar de trainingen. Ze traint nu één keer per week, waar ze bij Vlissingen nog twee keer per week aan de bak moest. „Maar de trainingen van Hans van de Linde tellen voor twee hoor. Een nieuwe coach en nieu we spelvormen motiveren me alleen maar." Astrid Franke: „Voor het eerst sinds tijden ga ik weer met veel plezier naar de trainingen." foto Lex de Meester door Jan Dagevos KLOETINGE - Het water staat Kloetinge aan de lippen, maar de club houdt voorlopig vast aan de vertrouwde speelwijze en dezelfde spelersgroep. „Als we op de helft van de tegenstan der voetballen, hebben de te genstanders de meeste moeite met ons", zegt trainer Vergou wen aan de vooravond van de thuiswedstrijd tegen ARC. „We moeten vasthouden aan de din gen waar we goed in zijn." De spelers en de trainer maak ten afgelopen week de balans op. Daarbij kwam ook de tac tiek ter sprake. Een enkeling opperde om van het 4-3-3-sys- teem af te stappen en voor vier middenvelders en twee aanval lers te kiezen. Vergouwen: „Ruim 80 procent van deze groep speelt al jaren 4-3-3. Daarom zijn we tot de conclusie gekomen dat we moeten vast houden aan hetgeen waarmee we bekend zijn. En als we heel veel druk weten te geven, heb ben de meeste tegenstanders moeite met ons." Vergouwen doelt hierbij op de wedstrijden tegen Excelsior Maassluis, Scheveningen en Ca- pelle. Die duels gingen welis waar verloren, Kloetinge kende volgens de trainer fases dat het beter dan de opponent was. „Het probleem was alleen dat we niet scoorden. Als je vijf kan sen krijgt, kun je het op dit ni veau niet permitteren om ze al lemaal onbenut te laten. We zul len scherper moeten zijn." Kloetinge is achter de schermen nog steeds druk doende om Pie- ter de Munnik over de streep te trekken, maar of dat binnen af zienbare tijd lukt, is nog maar de vraag. Over de eventuele komst van Jeffrey van de Velde wordt helemaal niet meer ge sproken. „Dat staat allemaal even op het tweede plan", stelt Vergouwen. „Pieter is natuur lijk van harte welkom, maar voorlopig zullen we het met de ze mensen moeten redden. En ik Bowling Renesse. Woensdagieague. Maatschap van Damme-Simar 2 3-1, Bungalowverhuur de Kam-Schildersbedrijf v/d Ham 1-3, Rest.de Steenbok-Schildersbedrijf de Meij 1-3, V.O.F. de Keijzer-Juwelier J.P.Staal 1-3. Donderdagleague. B.en B.centrum Renes- se-Top Caravans 3-1, Rest.de Zeelandbrug- Alprokon 1-3, Simar-Casa Salsa 3-1, Pizzeria La Piazza-Bakkerij de Jonge 3-1. Litija (Slv). Champions League FutsaI. Lez- na (Slv) - Weststars (Ned) 4-7 (0-2). Doelpun ten Weststars: El Hamdaoui, Boukhari, La- zaar2, Boumann. Hilversum. Dutch Open, Europese Tour, 1 miljoen gulden. Stand na 2e ronde: 1. Wid- mark (Zwe) 131 slagen (-9), 2. Brand (Sch), Andersson (Zwe), Brier (Oos), Hansen (Den Tinning (Den) 133,7. Donaldson (Wal), Ea- les (Eng), Murphy (Ier), Lynn (Eng) 134, Ne derlanders: 18. Lafeber 136, 46. Van Hoof (amateur), Steenkamer, Muntz 139, 63. Van Weerelt 140, uitgeschakeld: 89. Miller 143, 96. Derksen 144,101. Van der Valk 145,105. Kraaij 146, 110. Bensdorp 148, 116. Lovey 150,118. De Vries (am) 151,122. Huiskamp (am). Wechgelaer 154, 124. Saxton (am) 157. Boekelo. Military. Stand na dressuur: 1. Fox-Pitt (GBr)Tom Cruise II 31,60, 2. Schra- de (Dui) Dusty Ches 35,20,3. Jung (Dui) Bio- sthetik's Bunburry 36,60, 4. Touzaint (Fra) Hildago de L'lle 41,00, 5. Willefert (Fra) Es cape Lane Mili 42,80, 6. Sheffield (GBr) Catch theTiger43,20,7. Ostholt (Dui) Ginger en Dibowski (Dui) Little Lemon B 43,40,9. Al- gotsson (Zwe) My Fair Ladu 44,00,10. Duroy de Lauriere (Fra) Crazy Love 44,40, 53. Van Beek/Caprilli's Slaney Squire 57,80,64. Sch- limmer/Several en Duivenkate/Horstlinde's ARgit 61,60, 90. Boonzaaijer/Coral Estate Fisco 73,40. Rugby Sydney. WK. Groep A: Australië - Argentinië 24-8. Sportprijsvragen Lucky Day. Vrijdag 10 oktober: 2-6-12-15-16- 28-29-32-42-44-52-57-58-62-63-69-70-71- 74-78. Lyon. Mannen, 800.000 euro. Kwartfinales: Schüttler (Dui)-Malisse (Bel) 7-6 6-4, Joezjni (Rus)-Ginepri (VSt) 7-6 6-2, Srichaphan NYON -De Griekse clubs Pana- thinaikos en Olympiakos zijn door de Uefa beboet voor onge regeldheden op hun tribunes. Panathinaikos kreeg een geld straf van 65.000 euro. Olym piakos kwam er met een straf van 32.500 euro vanaf. De Europese voetbalbond Uefa besloot tot de straffen naar aan leiding van ongeregeldheden tijdens de duels Panathinaikos- Glasgow Rangers en Olym- piakos-Juventus in de Cham pions League. Tijdens de duels gooiden fans muntjes, flessen en andere voorwerpen op het veld. ANP/RTR ben er nog altijd van overtuigd dat dat ook gaat gebeuren. Ds jongens ogen weer fris. Hopelijk gaat het tegen ARC gebeuren en pakken we eindelijk eens dn eerste overwinning." Kloetinge kan vandaag in 4 thuiswedstrijd tegen ARCgeet beroep doen op Emiel Dorst.dj nog altijd met een hamstring, blessure tobt. Ronald Zuijo- wegt is een twijfelgeval van» ge een opkomend griepje. Me- lijn Swennen heeft de training hervat, maar is nog niet inzet baar. Jaap Pijnenburg sta;: daarom weer onder de lat. Jeai. Philip Becht is met ingang var maandag voor vier wedstrijder geschorst. De verdediger kreeg twee weken geleden in de thuis- wedstrijd tegen Hoek in de slot fase rood, nadat hij zijn voetir de nek van verdediger Pascai Smessaert had geplant. De spits die Hoek door moeilijke tijden moet slepen is ziek, zwak of overspannen. Arjan Huna zwijgt zelf in alle talen en is ai een week niet meer op het veld; verschenen. „Ik heb wel contac gehad met hem", zei Patrick Naudts, de manager, gisteren „Maar het zit niet goed in zij: hoofd, hij heeft rust nodig." De Human van dit jaar is maanden geen schim meer v die van vorig jaar. Hij oogt mil der fit, zijn techniek laat hen vaak in de steek, de rushes blij ven uit en scoren is een zeld zaamheid. Alleen voor de Am- stel Cup tegen Genemuidenwas er weer even een flits van de ou de Human te zien. Patrick Naudts: „Wij hebben ai lang gezien dat het niet goed zit maar Human is altijd een ram vogel. Je weet nooit precieswat er aan de hand is, omdat heteen gesloten jongen is. Ik heb zelf mi wel een vermoeden. Arjan heeft altijd als een prof geleefd ei heeft vanaf dit jaar een baai Daar moet hij aan wennen. 1 houden het er op dat hij ziekist! overspannen. En dat hij voorlo pig rust neemt." (Tha/3)-Santoro (Fra) 1-6 6-3 7-6, Clemen: (Fra)-Arazi (Mar) 6-3 6-4. Wenen. Mannen, 765.000 euro. Kwartfo Ie: Henman (GBr)-Björkman (Zwe) 6-1W Mirni (WRu)-Lopez (Spa) 7-6 6-4, Fedeir (Zwi/1 )-Nieminen (Fin) 6-3 6-3, Moya (Spat Kiefer(Dui) 6-47-6. Filderstadt. Vrouwen, 562.000 euro. Kwa» finales: Clijsters (Bel/1 |-Mauresmo(Fra# 4 6-3, Henin-Hardenne (Bel/21-Dementjew (Rus/6) 7-5 6-0, Bovina (Rus)-Davenptf (VSt/3) 6-3 6-2, Pierce (Fra)-Maleeva(Buli' 57-6. Tasjkent. Vrouwen, 121 000 euro. Kwattr- nales: Gagliardi (Zwi/2)-Serra Zanetti (Ita F 2 6-4, Obata (Jap/3)-Kostanic (Kro/8) 5-76-t 6-4, Ruano Pascual (Spa/4)-Craybas iVS'.ê 6-2 6-1, Parra (Spa)-Skavronskaja (RusIFi 6-4. Quito (Ecu). Mannen, challenger, 21.00te ro. Tweede ronde: Pospisil (Tsj)-Was» (Ned) 7-6 6-4. Eerste divisie: MVV-Fortuna S. 2-2, Haa: lem-GA Eagles 1-1, Eindhoven-TOP 1-1.E»- celsior-Heracles 1-2, Graafschap-Emmer! 1, Veendam-VVV3-2,CambuurL.-AG0W!- 0. Stand: HelmondSp 8 6 2 0 20 18-' Den Bosch 9 6 2 1 20 20-11 Excelsior 10 6 2 2 20 16- S Sparta 9 6 1 2 19 24-! GA Eagles 9 5 2 2 17 25" Heracles 9 5 2 2 17 19-1' Graafschap 10 4 4 2 16 16" VVV 9 4 2 3 14 161' TOP 9 3 4 2 13 18" Stormv. 8 3 3 2 12 12" AGOVV 9 3 2 4 11 13" Dordrecht 8 2 4 2 10 11" Emmen 9 2 3 4 9 9" Haarlem 10 2 3 5 9 12" CambuurL. 10 2 2 6 8 82> Fortuna S. 9 0 6 3 6 11-» Veendam 10 1 3 6 6 10-25 Eindhoven 9 0 4 5 4 MVV 10 0 3 7 3 Rio de Janeiro. WK beachvolleybal, w wen. Kwartfinales: Walsh/May (VSt)-Shav lyn/Ribeiro (Bra) 2-0 (21-17 21-16), Behar/5- helda (Bra) - McPeak/Youngs (VSt) 2-0(21 18 21-18), Jordan/Davis (VSt) - Paula/Pin» (Bra) 2-1 (19-21 21-9 23-21), Cook/San® son (Aus) - Benout/Kuhn (Zwi) 2-1 (21-12"; 21 15-12). Belgrado. Euro League, tweede kwalifa tieronde (mannen). Derde speelronde:"; tizan Belgrado (SMo) - AZ&PC (Ned) 12-61 1,5-2,3-1,3-2). Hamilton. WK wielrennen, wegrace. nior-vrouwen: 1. MarkerinklNedCMk"1 2.05.39 (35,527 km./u), 2. TolmatsjevalWs 3. Fischer (Dui), 4. Knöpfle (Dui), 5. Bono (Ita), 6. Sullivan (Aus), 23. Boskamp W- Rotmensen 7.03. Neo's: 1Lagoetin (Oez) 173,6 km in 4.1 (40,994 km/u), 2. Van Summeren (Bell,* Dekker (Ned), 4. Renders (Bel), 5. Mugor (Slv), 6. Bazenov (Rus), 7. Fothen (Di»l,4 Weening (Ned), 13. Posthuma 0.09. u Scheuneman. zaterdag BIJ Wielrennen Zeeuwse ATB-competitie. Ëerste strijd. Locatie: parkoers De Krake5 's-Heer Arendskerke. 13.00 uur I t/m 12 jaar (20 minuten). 13.30 uur. j 13t/m 16 jaar (30 minuten). 14.15 uu teranen en vrouwen (50 minuten). uur: senioren (60 minuten). 'nsc,nLer Heer Arendhuis, Torenring, s" Arendskerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 18