I lit Sprankelend spel in Pluk van de Petteflet 29 Indeugd jestaat niet Maritieme dag donderdag 9 oktober 2003 DONDERDAG VRIJDAG De Lofstem »zc Jet Kultureel Pakhuis in JMiddelburg presenteert ich zaterdag en zondag met ijn derde productie met als ti ll Ondeugd bestaat niet. ïieaterconsulent Ron Lubber en van Scoop regisseerde de oorstelling op basis van eigen lateriaal en ideeën van de lelers. We zijn uitgegaan van het oord 'ondeugd'. Van daaruit ijn we met elkaar gaan praten n maakten we een zoektocht lngs: de Zeven Hoofdzonden, 'lato, De Grotten van Remou- hamps, leuk verkeerde man- ien en vrouwen en hoe iets wel if niet hoort", vertelt Lubber en. lit de associaties en gedachten ran de spelers over Deugd en todeugd zijn allerlei scènes intstaan. Dat gebeurde veelal p improvisatiebasis met eigen ■ksten, die de regisseur aan ikaar monteerde tot de uitein- elijke voorstelling ontstond. Het leuke en mooie van thea- iris dan dat je zo'n onder- erp in korte tijd op allerlei mieren kunt behandelen, erieus, ironisch, dramatisch, rergevoelig, filosofisch, zin- end. En dat hebben we ook edaan", zegt de regisseur, ie voorstelling is gemaakt op e ruimte van Het Pakhuis in iet pand Brakstraat 18 in Mid- elburg. Dat betekent dat er icht op de mensen gespeeld ordt met Ron Lubbersen als ids van de (on)deugdzaam- eid. De groep die het spel en ijdrages voor de voorstelling iverde, bestaat uit: Linda van ijk, Lieven van de Gruiter, lien Heltzel, Ron Konings, tix Kroon, Ingrid van der iiijl, Ron Lubbersen, Tara ut, Amy Seerden en Bennie uplantila. All Pankow Indeugd bestaat niet is zater- agen zondag te zien in het ultureel Pakhuis, rakstraat 18, Middelburg, anvang 20.00 uur. Reserverin- en: 0118-624317. 'n Vlissingen wordt zondag van 11.00 tot 19.00 uur een aritieme dag gehouden, geor- iniseerd door Carla Wanst en m de Quelery. i CineCity worden lezingen ehouden door Albert Veld- amp (12.00 uur) over Wind- immer de Sedov, Jan Kuipers 12.45 uur) over Zeemanskunst in Jan de Quelery, Doeke oos (13.30 uur) over De ebroeders Evertsen, Adrie oppejan (15.00 uur) over Ge- :hiedenis van de Zeeuwse eurtvaart en Frans Mol (16.00 ur) over Betonning op de leeuwse wateren. Om 14.15 iur spreekt P. van der Vlies in letmuZEEum aan de Nieu- rendijk over Wrakkenoprui- ling in de Westerschelde. borts treedt het Vlissings «odsenkoor om 13.00 uur op 1 CineCity. Om 15.00, 16.00 en 6.30 uur is het daar de beurt an de 4-tuoze Matrozen. De ilm Pirates of the Caribbean «gintom 15.30 en 19.00 uur, Ie laatste in combinatie met aptain's diner. 'erder is er een maritiem atelier, waar gasten mogen Beewerken aan een groot schilderij van de Willem Ruys, maritieme standhouders, boek presentaties, modelbouw, fehting Hoogaars, stichting «oordhinder en een Titanic- speelschip voor kinderen. 9t/m IBoktober De cast van de musical Ja zuster, nee zuster. foto Ruben Oreel Klivia' s special effects Special effects? Wat heet! „De techniek oefent al een maand mee, omdat het zo ingewikkeld is", grinnikt Car la Schroot (44), de regisseur van Ja zuster, nee zuster, de mu sical die zaterdag in première gaat in het gerenoveerde Mini- theater van de Vereniging Middelburgs Theater. „We gebrui ken ook videobeelden. Maar ik ben er zuinig mee om er iets over te zeggen, want het is zo leuk om je te laten verrassen." Carla Schroot had niet zozeer iets met Ja zuster, nee zus ter, als wel met de schrijfster Annie M. G. Schmidt. „Een vrouw van wie ik bijna alles in huis en gelezen heb. Wat me zo aanspreekt in Ja zuster, nee zus ter zijn de muziek en het show element. "Met choreografe Mar leen van Buuren vatte Carla het plan op om Ja zuster, nee zuster te maken. Uit de ongeveer zestig liedje van de 20-delige tv-serie selecteerde zij er zeventien en schreef daar een nieuw verhaal omheen. Muziekleraar Leo Dreessen verzorgde de arrange menten en het instuderen van de zang. „Het is een familiemusical, waarin het publiek een weekje meekijkt in Huize Klivia, waar juist een crisis heerst rond de boze buurman. Zuster Klivia probeert een plot te verzinnen om uitzetting uit him huis te verijdelen. Het eindigt met een medley van liedjes. Voor de rechten op de tekst moesten we bij een advocaat in Amsterdam zijn en voor de muziek bij de we duwe van Harry Bannink. Ik heb haar ook uitgenodigd." Carla is altij d gek geweest op to neel. Ze werd geboren in Tiel (Zeeuwse moeder, vader uit de Betuwe) en volgde de kleuter- kweek aan de Kees Boekeschool inBilthoven. „Ik schreef stukjes voor de buurt en speelde kerst voorstellingen tussen de schuif deuren. Ik heb de musical Fox trot (van Annie Schmidt) wel dertien keer gezien en wilde daar ontzettend graag aan mee doen. Toen ik als kleuterjuf in Culemborg werkte, hebben we met het team zelfs meegedaan aan Cameretten. Na vijf jaar heb ik de opleiding voor drama therapeute gedaan. Daarna kon ik groepsleidster in een medisch kinderdagverblijf in Vlissingen worden en vervolgens drama therapeute in het ziekenhuis. Dat is zo'n elf jaar geleden en kwam ons eerste kindje. Meteen daarna kreeg ik reuma." Nauwelijks in Zeeland was ze lid geworden van het Middel burgs Theater. Ze acteerde veel, maar bij Op hoop van zegen (1995) begon de reuma haar steeds meer parten te spelen. „Het werd lastig bij het aan- en uitkleden en ik wilde niet mank over het toneel. Aan De Ambitie heb ik toen de regieopleiding gedaan en ben afgestudeerd op Joop! ter Heul. Ik richt mij nu meer op de regiekant." Er is ruim een jaar aan de musi cal gerepeteerd. Zuster Klivia wordt gespeeld door Barbara Kouwijzer, die een blauwe maandag de acteursopleiding in Eindhoven volgde, maar naar Middelburg terugkeerde om de Pabo te doen. „Als je haar voor de klas hebt, heb je één van de leukste juffen van West-Neder land", lacht Carla. „Maar Peter Boot als Gerrit de inbreker heeft een minstens zo zware rol. En Gerard Baijens doet het gewel dig als ingenieur. Je hebt zeven spelers met tekst en zes mensen in het ensemble die zingen en dansen. In die ploeg van dertien is een hele mooie samenwerking ontstaan. Het zijn allemaal amateurs, maar ze doen het su per!" Frans Doeleman Ja zuster, nee zuster, Minithea- ter,Middelburg: 11,18,19 (ma tinee), 25 en 31 oktober, 1, 5, 8, 15,22,23 (matinee), 28 en 29 no vember, 7 (matinee) en 13 de cember. Extra voorstellingen: 14 en 19 november en 10 en 14 (matinee) december. Aanvang 20.30 uur, matinee 14.30 uur. Met Nijntje, de muzikale theaterbewerking van Dick Bruna's wereldberoemde schepping, had de Stichting S.I.P. een hit. Opvolger Pluk van de Petteflet mikt op wat oudere kinderen, vanaf een jaar of zes. De titel van het po pulaire kinderboek is al genoeg om volle theaters te trekken. Waarbij Flip van Duijn als be werker ervoor garant moet staan dat het artistieke erfgoed van zijn moeder, Annie M.G. Schmidt, niet tekort wordt ge daan. Bewonderenswaardig is hoe zeer het boek wordt gevolgd. Lang niet alle verwikkelingen konden in de vijf kwartier du rende musical worden gepropt, maar de grote lijn wordt wel gevolgd. De kostuums verwijzen duide lijk naar de illustraties van Fiep Westendorp. De acteurs doen het uitste kend. Vooral Kim van Zeben, die de poepende duif Dollie speelt en de Majoor en de Ad judant tegelijkertijd, is gewel dig op dreef. Ook Albert Klein Kranenburg maakt wat moois van zijn rollen, vooral van de Kluizelaar. Maar het is bovenal het sprankelende samenspel dat van Pluk een leuke voor stelling maakt. Kees Groenenboom Pluk van de Petteflet is zaterdag tweemaal te zien in schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom (14.00 en 16.00 uur) en woens dag 7 januari in de Stads schouwburg in Middelburg (14.00 en 16.00 uur). De Stichting Plus Min in Renesse organi seert een cyclus rond architectuur en wa ter. Hoe geeft de Nederlandse architec tuur in onze tijd inhoud en vorm aan deze voor ons land eeuwenoude uitdaging. De laatste presentatie is van de hand van Maarten Struijs. Het betreft acht foto's van vier momenten in de nieuwe uitbrei ding van de Calandlijn van de metro in de regio Rotterdam. Het zijn momenten die ontworpen zijn door architect Maarten Struijs, waarbij hij gebruik maakte van de waterspiegel als reflector van licht. Niet alleen reflecteert de waterspiegel het dag licht, maar ook het kunstlicht 's nachts. Vandaar dat er zowel een dagbeeld als nachtbeeld wordt getoond. De expositie wordt zondag om 12.00 ge opend door de heer J. P. J. Nijssen, direc teur van Ingenieursbureau Gemeente werken Rotterdam, waaraan Struijs is verbonden als senior-architect. De tentoonstelling loopt tot en met 9 november. Plus Min is geopend op za terdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Houtsnijclub Kapelle exposeert tot eind december in het gemeentehuis van Rei- merswaal in Kruiningen. Er is houtsnij werk te zien in verschillende stijlen en technieken, met gebruik van verschillen de houtsoorten, zoals reliëfwerk, hout- kerfsnede en ruimtelijk werk. Zo ziet men bloemen, dieren, dorpsgezichten, tafere len uit het dagelijks leven, broodplanken, schalen, een stoof en beeldjes. Wethouder Jansen van Reimerswaal opent de ten toonstelling vandaag om 16.30 uur. Te zien tijdens de openingstijden van het gemeen tehuis. Vanavond wordt om 19.30uurinDeDruk- kery in Middelburg de tentoonstelling Uitgeverij Hoenderbossche Verzen te Gast geopend door de in Zierikzee wonende dichter Thom Schrijver en een van zijn uitgevers, de Udense dichter Maarten van den Elzen. Ook beeldend kunstenaar Ge- noveef Lukassen is aanwezig als onder meer vaste vormgeefster van de uitgeverij De expositie omvat oorspronkelijk werk in diverse technieken en materialen. Te zien tijdens de openingstijden van De Drukkery. In verpleeghuis De Stelle te Oostburg is op de Steil expo tot en met 30 november zeef drukken te zien van Koos Molema, Loda van Herk en Monique de Kok, terwijl er van de laatste twee ook etsen zijn. Agatha Oosting drukt zich uit in gemengde tech nieken en Guus de Rooy levert etsen en maakt ook gebruik van gemengde tech nieken. Allen behoren tot de groep van Ridette Martens. Dieren en landschappen zijn een belangrijke inspiratiebron. In de vitrines is deze keer een verzameling oude hoeden te zien. Dagelijks geopend van 9.00 to 20.30 uur. Galerie en kunsthandel Icon in Middel burg gaat sluiten en heeft tot eind novem ber een laatste verkoop-expositie met schilderijen en tekeningen van de Goese- naar Kees Mol. Deze in 1937 in Middel burg geboren kunstenaar was een leerling van Jac. Prince en leidde op zijn beurt de van oorsprong Franse kunstenares Marie France Barbier op, van wie ook werk bij Icon is te zien. Galerie Icon is onregelma tig geopend, voor een afspraak: 0118- 624216. In galerie en kunsthanden Contrast& in Terneuzen is zaterdag en zondag tussen 14.00 en 17.00 uur de tentoonstelling Het blauw en het groen te zien. Door de eeu wen heen lieten kunstenaars zich inspire ren door het hen omringende landschap. Buiten 19de en 20ste eeuwse kunst brengt men ook hedendaags werk van onder an deren Johnny Beerens, Fran de Wit en Hi- laire Bals. Zondag is het weer galeriezondag in Ber gen op Zoom. Deze dag kan men weer van 14.00 tot 17.00 uur een kunstwandeling maken langs schilderijen, beelden in brons, aquarellen, sieraden enzovoort. Deelnemers zijn Interum, stuART Gale rie, galerie Govert van Dijck, galerie de Mollengangen en Artotheek 18. ROTTERDAM Museum Boijmans Van Beuningen (Muse umpark 18-20): t/m 31 dec. - PanPan. De Rotterdamse kunstenaar George Belzer transformeert oude metalen gebruiks voorwerpen tot poëtische beeldende ob jecten; t/m 16 nov. - De Achilles-serie (acht wandtapijten) van Peter Paul Ru bens Baardmannen en puntneuzen. Pre- industrieel design in steengoed. In de ze tentoonstelling worden ca. 150 ge zichtskruiken getoond en wordt aandacht besteed aan de kunst- en cultuurhistori sche aspecten van deze fascinerende ob jecten. Kunsthal Rotterdam (Westzeedijk 341): Aderen. Ter gelegenheid van het Water jaar 2003. Zwart-wit foto's van het leven op en langs de zeven grote rivieren van de wereld; Tien jaar Boomerang, een vluch tig medium, voor het eerst op museale wij ze; De wereld van de Zwartvoet Indianen. In een groots opgezette familietentoon stelling laat de Kunsthal voor het eerst in Europa de geschiedenis en cultuur van de Zwartvoet Indianen zien. Hist. Museum 'Schielandshuis' Atlas van Stolk (Korte Hoogstraat 31): t/m 19 okt. - Oog in oog. Portretten van Rotterdam mers; t/m 31 mei 2004 - Het geluk van de huisvrouw. De invloed van reclame. Nederlands Fotomuseum (Witte de With- straat 63): t/m 16 nov. - Nico Jesse. Hoe wel het boek Vrouwen van Parijs (1954) van Nico Jesse in de kast van geen enkele fotoliefhebber ontbreekt, is het oeuvre van Jesse ten onrechte in vergetelheid ge raakt. ANTWERPEN Kon. Museum voor Schone Kunsten: tot 19 oktober - Free Stace; Hans Memling/Instrumentaal. Etnografisch Museum: tot 26 oktober - Met hun handen en hun ogen Maya textiel; Spiegel van een wereldbeeld. Openluchtmuseum Middelheim: tot 16 november - Anne Veronica Janssens, in stallaties. De Singel: tot 30 november - Urban Dra mas architectuurtentoonstelling: narra tieve aspecten in de stedelijke omgeving. Diamantmuseum: tot 31 december - Art Deco Juwelen met diamant 1920-1939, glamoureuze juwelen voor de nieuwe vrouw van de wereld. Nationaal Scheepvaart Museum: tot 31 december - De kleine onbekenden, ver dwenen scheepstypes van de hand van Gilbert de Clerck in de sleepspits Lauran- da; aquarellen, tekeningen, foto's, docu's en modellen. MOMU: tot 31 maart 2004 - Genovanver- saeviceversA i.s.m. Europalia Italia. GENT Witte Zaal: tot 15 oktober - Common People, the power of the image: werk van Masereel, Mandelbaum, Van Genk, Pal mer, Van Loooy en Vanroye. SMAK: tot 26 oktober - Kunst Nu: Tho mas Bogaert. C.J.K.: tot 26 oktober Sabine Oosterlijnck installaties- video's en objecten. Huis van Alijn: tot 2 november Van God en klein Pierke. Kunsthal Sint-Pieters Abdij: tot 11 no vember - Alison, virtuele ontdekkings tocht doorheen de geschiedenis van de abdij. Tot 4 januari - Van wijsheid met vreugde gepaard, Twee eeuwen vrijmetse larij in Gent. De wereld van Kina, het Huis: tot 31 de cember - Wie is er bang voor de grote boze wolf? Caermersklooster: tot 16 november - Still/Move: De cinematografische blik: video installatie van Vlaamse kunste naars. Tot 30 november - Life/Time: foto's Thorn Hoffman. MIAT: tot 18 januari - Lekker dier!? Vlees in de wei, in de stal en uit de fabriek. BRUGGE Openbare Bibiliotheek: tot 15 oktober - Grafstenen op papier, grafschriftenver zameling uit Brugse archieven en biblio theken. Huis De Meester: tot 1 november - Mat thias Knockaert. Groeningemuseum: tot 2 november - Young Primitives tentoonstellingsproject en route met 30 locaties in de binnenstad met werk van jonge graffitikunstenaars, geïnspireerd door de Vlaamse Primitieven van de stedelijke Brugse musea. Tot 15 de cember - Jacob Van Oost, een barokschil der in Brugge. O.-L.- Vrouwe kerk: tot 3 november - Re ligieus Textiel. Memlingmuseum: tot 3 november - Bosni sche Fotografie fototentoonstelling met expressieve werken van de Bosnische fo tografen Haris Memija en Zijah Gafic. De Bond: tot 9 november - John Isaacs He dendaagse Kunst - installaties. Stadsarchief: tot 11 november - Topstuk ken uit het stadsarchief Brugge. Hof Lanchals: tot 16 november - Mens te Kijk, fototentoonstelling. Stadshallen: tot 17 november - Salvador Dali - Grafisch werk. Groeningemuseum: tot 15 december - Ja cob Van Oost, een barokschilder in Brug ge. Arentshuis: tot 4 januari - Giorgio Moran- di, tekeningen en schilderijen Europalia 2003 KNOKKE Scharpoord: tot 26 oktober - Niko Van Sti- chel Experimental Art Space; tot 2 no vember - Gekleed. Eten met vrienden Er wordt een extra voorstelling gegeven van Eten met vrienden. Het is een tragi-komedie van Donald Margulies. Het stuk wordt gespeeld door Renee Soutendijk, Huub Stapel, Carolien van den Berg en Sjoerd Pleijsier. Karin en Jim zijn al 12,5 jaar geluk kig getrouwd. Vanavond komen daarom hun beste vrienden Betty en Tom tafelen. Maar als opeens de eerlijkheid wordt opge diend, dreigt het bloedlink te worden. Deze voorstelling is uit verkocht. Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur Carmen Muziektheatergezelschap GOV brengt de première van de opera Carmen. Deze opera van Bizet vol drama en romantiek gaat over liefde, passie, jaloezie en wraak. Er komen bekende melodieën in voor als Toreador en Habanera. Solisten zijn Corinne Romijn, Dirk Laplasse, Thierry Vallier en Marjolein van Zonneveld. Vooraf gaand wordt vanavond om 18.45 uur een inleiding over de opera Carmen gehouden door Rien Hogerheide. Theater De Mythe, Goes, 20.00 uur De Stokerij De Stokerij brengt het muziektheater Sterf! Drie zussen zitten gekluisterd aan het sterfbed van hun moeder. Ze zingen, vechten, bidden, huilen, lachen en bewonderen. Deze vrouwen zijn knettergek maar, ongevaarlijk zolang ze binnen blijven. Vandaag worden zij in Sterf! geconfronteerd met hun ei gen leven en sterfelijkheid. Gespeeld door Judith Scholte (zang), Carina de Knegt (zang) en Marlies du Mosch (piano en accor deon). Vestzak'99, Vlissingen, 20.15 uur Hans Liberg Hans Liberg brengt zijn muzikale cabaretprogramma Tata- tata. Vorig seizoen ging deze show van de vleugelkomiek in première en werd door pers en publiek enthousiast ontvangen. Schouwburg De Maagd, Bergen op Zoom, 20.15 uur Zabibi en Muzalifa Wederzijds speelt Zabibi en Muzalifa. Zabibi en Muzalifa laat het verhaal zien van twee meisjes die vluchteling, kind, puber en volwassene in één zijn. De twee Af ghaanse meisjes ontmoeten elkaar in een vluchtelingenkamp in Pakistan. Ze vertellen elkaar hun verhalen. Podium 't Beest, Goes, 20.30 uur De Lofstem uit Sint Laurens geeft een jubileumconcert. De christelijk gemengde zangvereniging bestaat 65 jaar en wordt geleid door Jos Dingemanse uit Goes. Nog twee van oor sprong uit Sint Laurens afkomste koren werken aan het concert mee: het VES (Vocaal Ensemble Sint Laurens) onder leiding van Hans van de Broeke en het kinderkoor De Notenkrakers onder leiding van Annemarie Kleijn. De begeleiding is in handen van organist/pianist Jos Vogel uit Middelburg. Koorkerk, Middelburg, 19.30 uur Leen de Broekert Leen de Broekert geeft een orgelconcert. Gespeeld worden onder meer werken van Krebs, W. Fr. Bach, Rinck, Mendelssohn, Mozart en de Middelburger Lootens. De concertgever wil met zijn programma zoveel mogelijk aanslui ten bij het klankkarakter van het 19de eeuwse orgelHet orgel in de Doopsgezinde kerk is onlangs door de Zeeuwse orgelbouwer Nijsse grondig opgeknapt. Hoewel het instrument voor het merendeel pijpen uit de negen tiende eeuw bevat, is er ook waardevol, historisch pijpwerk uit de eerste helft van de achttiende eeuw aanwezig. De Broekert prijst de verfijnde klank van het orgel. Doopsgezinde kerk, Middelburg, 20.00 uur Eten met vrienden Er wordt een voorstelling gegeven van Eten met vrienden. Zie donderdag. Deze voorstelling is uitverkocht. Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur Carmen Muziektheatergezelschap GOV brengt de opera Carmen. Zie donderdag. Theater De Mythe, Goes, 20.00 uur Olla Vogala De Vlaamse folkgroep Olla Vogala verzorgt een optre den. Dit gezelschap weet een bizarre maar tegelijkertijd wonder schone combinatie van oude en nieuwe muziek te creëren. Het is de muziek van de toekomst. Door de eigenzinnige arrangemen ten, veelal van de hand van Wouter Vandenabeele, brengt Olla Vogala dé ultieme synthese van Middeleeuwse muziek, Arabi sche liederen, Monteverdi, originele Vlaamse volksmelodieën, oude Franse ballades, Middelnederlandse recepten en eigen composities en improvisaties. Olla Vogala kiest niet voor platge treden paden. De Stenge, Heinkenszand, 20.00 uur Wibi Soerjadi Wibi Soerjadi geeft een pianorecital. Dit concert zal waarschijnlijk een afspiegeling zijn van zijn nog uit te brengen cd. Ons Dorpshuis, Kruiningen, 20.00 uur Hetty Heyting Hetty Heyting brengt haar nieuwe cabaretvoorstelling Van mij mag het. Dit is geen gewoon cabaretprogramma, maar een complete erva ring. Je wilt haar beter leren kennen? Ook haar verborgen eigen aardigheden en persoonlijke dilemma's? Van Heyting mag het. Je wilt als publiek ook een woordje meespreken? Graag zelfs. Als improvisator van de bovenste plank gaat ze nog energieker en fantasievoller met haar publiek aan de slag dan in haar vorige programma. Ze mixt dat geraffineerd met haar humor, rake tek sten en mooie liedjes. Ledeltheater, Oostburg, 20.00 uur Jochem Myjer Jochem Myjer brengt zijn cabaretprogramma Adéhadé. Bij Adéhadé Acrief De Hele Dag/Alle Dagen Heel Druk) gaat al les in de overdrive. Er zullen Bekende Nederlanders met stem en lichaam de revue passeren, de muzikaliteit wordt uitgebouwd en er komt een pauze waarin de jonge (25) 'turbocabaretier' en zijn publiek een heel klein ogenblik rust wordt gegund. De regie was in handen van Shireen Strooker. Scheldetheater, Terneuzen, 20.00 uur Youp van 't Hek Youp van 't Hek brengt zijn cabaretprogramma Prachtige Papri ka's. Na jaren van hard werken heeft de kweker de allermooiste pa prika's ter wereld geteeld. Maar was dat het verlies van vrienden, vrouw en kinderen waard? De cabaretier geeft in Vlissingen twee inleesvoorstellingen. De première vindt plaats begin 2004. Deze voorstelling is uitverkocht! Arsenaaltheater, Vlissingen, 20.15 uur Hans Liberg Hans Liberg brengt zijn muzikale cabaretprogramma Tata- tata. Zie donderdag. Schouwburg De Maagd, Bergen op Zoom, 20.15 uur Club Alibi De maandelijkse dansavond Club Alibi Xtra Large is wegens succes geprolongeerd. Dj 's Wilfred en Nachtzuster draaien het beste en dansbaarste uit een halve eeuw popmuziek. Podium 't Beest, Goes, 21.00 uur Pluk van de Petteflet werd een theaterstuk foto GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 51