PZC Handbalsters zoeken bondscoach In Axtion te sterk voo eersteklasser Apollo Van der Staal begint sterk in bedrijfstennis Met hoofdpijn naar de finale Voorzitter Jaap Hoogstrate laat zijn vereniging bloeiend achter Open Zeeuws-Vlaanderen strikt twee darttoppers uitslagen Abdellaoui is verdachte in witwas-zaak woensdag 8 oktober 2003 Meteoroloog Logboek Arrow is baas over Wentzler Vijfde plaats Kevin de Beer Bert Brouwer speurt naar opvolger Biljarten Honkbal Schermen Tennis Schaken hoort bij de opvoeding door Ben van den Aarssen ZIERIKZEE - In een wolk van sigarenrook werd hij destijds door zijn voorganger, de emi nente eindspelcomponist Johan van den Ende, aangewezen als nieuwe voorzitter van de schaakvereniging Zierikzee. De andere bestuursleden knikten braaf mee. Zo ging dat ruim twintig jaar geleden. Inmiddels nam Jaap Hoogstrate zelf af scheid en werd hij benoemd tot erelid van de vereniging. De 71- jarige Hoogstrate laat een bloei ende vereniging achter. „Het is tijd voor verfrissende ideeën." Het is tekenend voor de inzet van Hoogstrate dat in zijn plaats drie nieuwe leden tot het bestuur van de Zierikzeese schaakvereniging zijn toegetre den. Penningmeester Herman Jukkenekke heeft de voorzit tershamer overgenomen. Hoogstrate leidde de vereniging op een andere wijze dan zijn enigszins autoritaire voorgan ger deed. „Ik deed heel veel zelf. Ik kon slecht delegeren. Ik ver trouwde het vaak een ander niet toe, hoewel ik altijd heel goede medebestuursleden had." De kennis en inzet van Hoog strate gaan niet geheel voor de schaaksport op Schouwen-Dui- veland verloren. Hij blijft actief als speler in een lager team. Ook op basisschool 't Kofschip, één van de circa tien scholen in de regio die meedoen aan een in dertijd door hem opgestart pro ject 'schaken op school', kunnen ze op Hoogstrate blijven reke nen. Leerlingen op Schouwse scholen worden al zo'n twaalf jaar door leden van de vereni ging wegwijs gemaakt in het schaken. De club vaart er wel bij. Naast 35 senioren telt Zie rikzee zo'n dertig jeugdleden, een unicum in een tijd waarin alom geklaagd wordt over te ruglopende ledenaantallen. Hoogstrate is destijds bewust met het schaken op school be gonnen. Onder schooltijd of na afloop van de lessen, het maakte hem niet veel uit. „Schaken hoort deel uit te maken van de opvoeding, net zoals je kinderen dansles geeft. Het scherpt het denkvermogen. Het is alleen op passen dat je er niet aan ver slaafd raakt." Zelf groeide de in Kruiningen geboren Hoogstrate vreemd ge noeg niet op met het schaken. Zijn voorliefde voor het spel kwam pas op zee. Tien jaar lang was hij buitengaats, op het laatst als gezagvoerder op de kleine handelsvaart. De Euro pese kusten langs, afzakken tot Dakar in West-Afrika of leven de paling aan boord nemen in Turkije. Elk vrij uur kwam het magische bord op tafel. „Ik heb het geleerd tussen de bedrijven door. We hadden een Pool aan boord. Die was gehaaid in het spel. De eerste jaren verloor ik alle partijen. Om te leren scha ken moet je eelt op je ziel krij gen. Je moet leren verliezen." Terug aan wal werd de in Yerse- ke opgegroeide Hoogstrate eerst lid van de Zwarte Dame in zijn geboorteplaats. In 1960 ver huisde hij naar Zierikzee om aan de slag te gaan als meteoro loog bij een station van de Del tadienst dat de grote infrastruc turele werken in de provincie begeleidde. Meteen werd hij lid van de schaakvereniging Zie rikzee. Zeker na het afronden van alle voor de meteorologie noodzakelijke studies wierp hij zich gepassioneerd op de schaaksport. Al snel werd hij teamleider bij het tweede en wedstrijdleider. De manier waarop hij toetrad tot het bestuur mag gerust uniek worden genoemd. „Ik ergerde me aan de nietjes in het club blaadje. Er waren veel betere soorten op de markt. Vergezeld van een lang gedicht heb ik het bestuur toen in de Sinterklaas tijd een goede nietmachine ca deau gedaan. Meteen kon ik in het bestuur. Iemand die zo kri tisch was op nietjes, die moesten ze hebben." Zelf noemt Hoogstrate zich een middelmatig schaker. Toch laat hetspelhemmoeilijklos. „Het is het testen van de eigen kennis en tegelijkertijd het wedijveren met de intelligentie van de an- Jaap Hoogstrate: „Schaken scherpt het denkvermogen. Het is alleen oppassen dat je er niet aan ver slaafd raakt." foto Marijke Folkertsma der." Als bestuurder timmerde naast het schoolschaken, initia- tionele Kersttoernooi van de hij meer aan de weg. Onder zijn tieven als de zomeravondcom- grond. Eerder dit jaar nog op- bezielende leiding kwamen, petitie en het onderhand tradi- perde hij het idee om op de laat ste vaardag van de veerboten over de Westerschelde aan boord een schaaktoernooi te organiseren. Het plan werd omarmd door de Zeeuwse schaakbond. Niet alles wat hij bedacht, lukte ook. Hoogstrate: „Ik betreur het dat we er nooit in geslaagd zijn om een eigen speellokaliteit te vinden." Gelukkig is er in de carrière van Jaap Hoogstrate aan hoogte punten geen gebrek. De viering van het 75-jarig bestaan van de in 1912 opgerichte club bijvoor beeld. In theater Mondragon deden twintig internationale meesters en grootmeesters mee aan het gelegenheidstoernooi, een evenement dat vijf jaar na dien nog eens dunnetjes werd overgedaan. Het ene seizoen dat Zierikzee landelijk speelde, nog zo'n mijlpaal. Het afgelopen jaar handhaafde de club zich ternauwernood in de Zeeuwse hoofdklasse. Hoogstrate zit er niet echt mee. „Het is nooit mijn streven geweest om per se een sterk eerste team te hebben. Ik vond het belangrijker om een goede, gezonde en gezellige ver eniging te zijn en dat zijn we wel." Hoogstrate laat zeker geen zin kend schip achter. Voor zijn de mocratisch gekozen opvolger heeft hij nog een uitgebreid log boek samengesteld, een kompas naar de toekomst waarin pre cies omschreven staat wat de voorzitter allemaal moet doen in de loop van een verenigings jaar. Hoogstrate gelooft in de toe komst. „Ik heb met een gerust hart afscheid genomen. De ver eniging is op weg naar het eeuw feest. Een hoge vlucht zal het schaken op Schouwen-Duive- land nooit nemen. Daarvoor past de sport niet meer in de tijdgeest en het jachtige leven van vandaag de dag. Daarom moet je als vereniging af en toe ook eens aan de weg timmeren met bijzondere activiteiten. Jongere bestuursleden zijn daarbij nodig. Het is tijd voor verfrissende ideeën." door Euqène de Kok GOES - In de eerste bekerronde van het futsal had FM Sranang een moeilijke avond tegen SSV'65. De hoofdklasser ver sloeg de tweedeklasser nipt met 3-2. Eersteklasser FC Dau- wendaele versloeg Kloetinge met 10-3 en Apollo'69, eveneens een eersteklasser, verloor van het één klasse lager spelende In Axtion: 8-4. De reis van Schouwse Boys naar Goes bleek tevergeefs. Tegen stander Amigos/De Post kwam niet opdagen. Hoewel ze minder ver moesten reizen, zal het team van Pubbles hetzelfde gevoel hebben gehad. Zij wachtten op eersteklasser ZVH Morres/Con- trolec dat ook niet verscheen in Sportpunt Zeeland. Morres-speler Arno Zwegers wist gisteren van niets. „We hebben helemaal geen beker programma ontvangen. Ik heb het een paar weken geleden nog gevraagd, maar daarna heb ik niets meer gehoord. Een paar jaar geleden is ons dat ook al overkomen. Toen wisten we ook van niets. Als goedmakertje werden we het jaar daarop in de eerste ronde vrijgeloot en won nen we direct de districtsbeker. Apollo'69-In Axtion 4-8 (2-5): De eersteklasser uit 's-Graven- polder kwam er in de openings fase niet aan te pas en keek bin nen vijf minuten tegen een 3-0- achterstand aan. Daarna kwa men de Zeeuws-Vlamingen op 4-0, maar Randy de Dreu leek Apollo met twee doelpunten weer terug in de wedstrijd te brengen. In Axtion maakte er echter voor rust nog 2-5 van en liep in de tweede helft uit naar 2-7. In de slotfase scoorden Niels Kreukniet en Michel Wil- lems nog voor Apollo'69, maar de zege van In Axtion kwam niet meer in gevaar: 4-8. Voor de Zeeuws-Vlaamse tweedeklas ser scoorden Barry van der Hooft (4x), Menno den Dekker, Paul Tjan-Asem, Michel van Craenenbroeck en Danny van de Velde. FM Sranang-SSV'65 13-2 (0-0): FM Sranang, dat door een aan tal blessures een moeizame competitiestart kent in de hoofdklasse, won de eerste be kerwedstrijd van de t klasser. In een spannend c. versloegen de Goesenaj SSV'65 met 3-2. Bij rust sto: het nog 0-0 in Sportpunt h land. Pim Bruins bracht SSV na pauze op voorsprong. Daa: was het Gaffin de Meza die Si nang met twee goals op een2- voorsprong zette. Bruins trok; stand met zijn tweede doelp» weer gelijk, maar Stefan Sok; ten, voor de tweede keer act voor Sranang, maakte debesli sende treffer. Kloetinge-Dauwendaele 3. (3-4): De Middelburgers bega nen zwak aan het doelpuntr. bekerduel en kwamen snel een 1-0-achterstand. Navijl» nuten herstelde Dauwende zich en tekende Maurice Stek tee de gelijkmaker aan. Via# doelpunt van Tommy de Bont! een eigen doelpunt van Kloef ge liep Dauwendaele uit m 3-1. Kloetinge trok met t» doelpunten de stand weer lijk, waarna Freddie Melaarc' ruststand op 3-4 bepaalde. Daarna speelde Dauwendaf onder aanvoering van routnt Marcel Astroh, de thuisplo van de mat. Via goals van Astn (2x), Melaard (2x), Steketee Raymond Gerrits werd het 3-1 AXEL - In de regionale futsa competitie werd deze week do bekerwedstrijden maar n duel in de eerste klasse speeld. In de Hulster sportk Den Dullaert klopte Arrow genstander Wentzler/Pauwi met 10-5. Tot de pauze ging de strijdreé lijk gelijk op met in eerste i stantie een 2-0-voorsprongw de gasten en vervolgens halve wege 5-4 op de borden. Na doelwisseling liep Arrow iii uit en eindigde met een riar 10-5-overwinning door dos punten van Gino Vink (li Wouter de Neijs (4x) en Dan van Daalen (2x). Voor Wentzli Pauwels schoten Marcel Vi schuren (3x) en Wim Delao (2x) raak. door Willy van Leeuwenr, HULST - Van der Staal Accoun tantskantoor is goed gestart in poule A2 van de bedrijfstennis- competitie in Hulst. Van der Staal won zijn eerste competi tiewedstrijd met 6-2 van PC- .Place.nl. Brigitte de Waele keek in haar enkelpartij tegen Karlijn Agten al snel tegen een 3-0-achter- stand aan, maar De Waele knok te zich terug naar 3-5. Daarna won Agten alsnog met 9-4. Mart Flikweert en Jurran Schut maakten er ook al direct een spannende wedstrijd van. Flik weert kwam na een break op een 3-0 voorsprong, maar moest daarna toch flink aan de bak om AXEL - Kevin de Beer heeft in Emmercompascuüm een goede prestatie tijdens een finale voor jeugdcrossers neergezet. In het veld van veertig deelnemers werd de Axelaar in de eerste manche zevende en in de tweede reeks vierde. Dit resulteerde in een vijfde plaats op het eind. In de strijd om het kampioen schap van het district Zuid-Ne derland is de jonge Axelaar met nog één wedstrijd voor de boeg, in november in Lierop, leider met 29 punten voorsprong op zijn naaste belager. De Beer kwam uit in de klasse 125cc. In de groep 250cc reed Peter Ver- planke mee. De inwoner van Koewacht werd dertiende. Schut alsnog van de zege af te houden. Met een krappe 7-5-ze- ge ontsnapte de jeugdige Bressi- aander Flikweert aan punten verlies. Brigitte de Waele en Pierre van Hijfte waren in het gemengd dubbel een maat te groot voor Karlijn Agten en Re- né van Gassen. Met 12-2 moes ten Agten en Van Gassen het onderspit delven. In het man- nendubbel zorgden Flikweert en Van Hijfte voor een passende afsluiting, want door met 7-4 te winnen behaalde Van der Staal zijn 6-2-overwinning. Sporthuis Chris Francke met Beatrix Verhaegen, Mirella van Broeck, Tom Huis, Niek de Kos ter en Pascal van Poecke hoopt opnieuw de titel te kunnen bin nenhalen. Accountantskantoor Van Voren keert weer terug op het hoogste niveau en zal nu moeten bewijzen dat ze in deze klasse thuishoren. Patrick Mar- teyn, Bart van de Sande, Frank Ijzerman, Lennart Verheul, Im- re van Overloop, Daisy Boog aard en Anneke Riemens zullen zoveel mogelijk punten willen vergaren. De andere teams in de hoogste klasse zijn T en JB Ten- nisschool (Duncan, Donovan en Dylan Blackman, Kim Langer- aert, Stephanie Pauwels, Na thalie de Schepper), Zaman Sport (Patrick Vervaet, Ronald van Remortel, Alexander Bau- wens, Richard Bral, Jacqueline Verhaegen en Tessy Kint), Hu- man Forces (Dominique Assel- man, Jos Zegers, Menno van den Hout, Jeantien van den Dries, Tanja van den Dikkenberg), Kint It Services (Bernd en Onno van Quekelberghe, Robin de Witte, Veronique Verhaegen en Nancy Jansen). stond al twee keer in de finale op de Embassy. Bob Taylor is ook iemand die al jaren aan de top staat te gooien. Beide darters zullen zondag tussen 19.00 en 20.00 uur in actie komen tegen de acht beste mannen en vier beste vrouwen van het zondag- toernooi. De zaterdag is gere serveerd voor de mannen- en vrouwen- en mixkoppels. Op zondag komen vanaf 13.00 uur de singels aan de bak. „Vorig jaar hadden we 130 darters over de vloer en toen was het nog een toernooi dat op één dag werd af gewerkt. Ik verwacht er nu toch een stuk meer." door Fred Rabout HOEK - Kosten nog moeite zijn gespaard voor de derde editie van het darttoernooi Open Zeeuws-Vlaanderen, dat ko mend weekend in kantine 't Trefpunt op recreatiecentrum De Braakman wordt gehouden. Organisator Danny de Vos heeft er zelfs een tweedaags evene ment van gemaakt en bovendien twee toppers in huis gehaald. De Brit Bob Taylor en de Welsh men Ritchie Burnett doen mee en dat zijn geen kleine jongens in de darts wereld. Burnett OAKLAND - Honkballer Johnny Damon van de Boston Red Sox ligt gestrekt op het veld. Zijn ploeggenoot Damian Jackson (links) is ook een beetje groggy. De beide profhonkballers bots ten gisteren met de hoofden tegen elkaar in de zevende inning van de vijfde en laatste wedstrijd in de halve finale van de play offs in de American League. Beide mannen probeerden een bal van Oakland Athletics-speler Jermaine Dye te vangen en letten niet op elkaar. Jackson kwam er goed van af, Damon liep echter een hersenschudding op en werd naar het ziekenhuis afgevoerd. Voor de Red Sox had de botsing geen nadelige gevolgen. De ploeg leidde in de zevende inning al met 4-2 en liet de Athletics daarna niet verder komen dan 4-3. De Red Sox bereikten daardoor de fi nale. De winnaar daarvan - tegenstanders zijn de New York Yan kees - speelt de World Series. foto John Mabanglo/EPA door Edwin Alblas DEN HAAG - Gezocht: een coach voor de Nederlandse handbalsters. Herhaalde op roep. Vereiste: een buitenlands paspoort en veel ervaring. Hallo! Is er nu echt niemand te vinden? Bert Bouwer, technisch coördinator van het Nederlands Handbal Verbond zit weer eens in Denemarken. Daar houden zich geschik te kandidaten schuil, is de overtuiging van de oud-bondscoach, die na het teleurstel lende WK in 2001 tot de conclusie kwam dat hij niet langer de juiste man voor de natio nale ploeg was. Daarna redde het Neder lands team zich een tijdje met de Noorse Ka- ri Aagaard, maar die haakte na de mislukte kwalificatiepoging voor het WK later dit jaar ook af. De speelsters willen nu een coach met inter nationale ervaring, die weet hoe je belang rijke wedstrijden in de slotfase kunt win nen. Want daar schortte het de laatste jaren vooral aan. Maar het valt Bouwer niet mee om een serieuze sollicitant te vinden. „Alle goede coaches zijn bezet." Hij zoekt niet alleen in Denemarken, maar ook in Duitsland en Frankrijk. Toch ligt een vondst in Denemarken, waar inmiddels veel Nederlandse internationals een club heb ben gevonden, voor de hand. De oud-trainer van GOG, de eerste Deense club die Neder landse internationals contracteerde, wilde wel, maar mag van zijn huidige club Kopen hagen niet bijbeunen. Dus viel Morten Sou- bak af. Morten Arvidsson, ook een gerespec teerde coach in Denemarken, combineert zijn werk bij de club Randers liever met de functie van coach bij Jong Denemarken. „Als ik kon kiezen, zou ik dat ook doen", toont Bouwer begrip. Sommigen willen wel, maar mogen dus niet. Anderen zitten niet op een parttime-klus in Nederland te wachten. „En we willen ook geen coach met een te laag ervaringscijfer", zegt Bouwer, die een pure coach voor het nationale team zoekt.,Want de opleiding in Nederland hebben we wel goed op poten ge zet." Nederland speelde onlangs al een wedstrijd tegen Duitsland. Toen deed ex-mannen- coach Sjors Röttger voor één keer de coa ching. Over twee weken doet Oranje in ei gen land mee aan de Lucardi Cup. Met of zonder coach? Bouwer: „Er zal in ieder ge val iemand voor de groep staan. Ik hoop zelfs een coach die dan wil proefdraaien." De speelsters wachten rustig af. Tenmin ste... „Wij blijven gewoon namen aandra gen", houdt aanvoerster Monique Feijen de moed er nog in. „Door hier veel met de Deense speelsters te praten kom je soms weer op nieuwe kandidaten. Ons netwerk wordt ook steeds groter. We moeten het niet te snel opgeven. Trouwens, wat moeten we anders? Iemand zal het uiteindelijk moeten doen. Wat mij persoonlijk betreft zou Bert best als coach kunnen terugkeren. Ik heb nooit problemen met hem gehad, maar het lijkt me geen optie. Afgezien van het feit dat hij het zelf ook niet zal willen." GPD Terneuzen. Poolbiljarten. District Kanaal- zone, eerste bekerronde: Absolutly Fa- bulous-The Riff 1-4, De Roskam-The Ivory Ball's 2-5, Ducktales-Het Hoeckhuys 1-5, Poolfools-Team X 4-0. Oakland. Major League, play-offs (best-of- five). American League: Boston Red Sox Oakland Athletics 4-3. Boston wint play-off met 3-2 Havana (Cub). WK. Mannen, degen, eerste voorronde: Soudan (Bel) - Den Otter (Ned) 15-10, Shong (Can) - Verwijlen (Ned) 15-11. Tweede voorronde: Tigchelaar (Ned) - Budi- nich (Chl) 15-7. Eerste ronde: Arwin Kardolus (Ned) wint van Abajo (Spa), Tigchelaar w.v. Karo- etsjenko (Oek). Tweede ronde: Kardolus w.v. Carillo Ayana (Cub), Tichelaar w.v. Martinelli (Ita). Derde ronde: Sepulveda (Spa) w.v. Kardolus, Fabrice Jeannet (Fra) - Tigchelaar 15-3. Kwartfinales: Kvorost (Oek) - Thompson (VSt) 15-14, Zacharov (WRu) - Sepulveda (Spa) 13-12, Robeiri (Fra) - Schmid (Dui) 15- 10, Jeannet - Barriento (Cub) 15-10. Halve fi nales: Jeannet - Robeiri 15-12, Kvorost - Za charov 15-14. Finale: Jeannet - Kvorost 15- 13. Eindstand: 1. Fabrice Jeannet, 2. Kvorost, 3. Robeiri en Zacharov, 5. Sepulveda, 6. Schmid, 7. Barriento, 8. Rhompson, 9. Rota (Ita), 10. Kardolus, 16. Tigchelaar, 103. Den Otter, 106. Verwijlen. Vrouwen, floret, eerste ronde: Angad-Gaur (Ned) -Cojocari Necetnali (Mol) 15-6. Twee de ronde: Smart (VSt) - Angad-Gaur 10-9. Kwartfinales: Scarlat (Roe) -Trillini (Ita) 15- 14, Gruchala(Pol)-Varga(Hon) 15-2, Moha- med (Hon) - Joetsjeva (Rus) 7-5, Vezzali (Ita) Bauer (Dui) 15-5. Halve finales: Gruchala - Scarlat 15-8, Vezzali - Mohamed 15-7 Fina le: Vezzali-Gruchala 15-10. Eindstand: 1. Vezzali, 2. Gruchala, 3. Moha med en Scarlati, 5. Trillini, 6. Joetsjeva, 7. Bauer, 8. Varga; 21. Angad-Gaur. Vrouwen, degen, eerste ronde: Tol (Ned) - Hablutzel-Bürki (Zwi) 15-13. Tweede ronde: Li Na(Chn)-Tol 15-14. Mannen, sabel, voorronde: Zhou Hanming (Chn) - Romijn (Ned) 15-3. Sportprijsvragen Lucky Day: 1-8-11-15-19-20-24-25-26-32-34- 45-50-53-54-58-62-65-66-74 (onder voorbehoud). Tasjkent. Vrouwen, 121.000 euro. Eerste ronde: Gagliardi (Zwi/2) - Rodionova (Rus) 6-2 6-4, Obata (Jap/3) - Poetsjek (WRu) 6-3 6-2, Ruano Pascual (Spa/4) - Barna (Dui) 6-2 6-3, Widjaja (lno/7) - Schaul (Lux) 6-7 6-4 7-6, Kirilenko (Rus) - Obziler (Isr) 3-6 7-6 6-4, Skavronskaja (Rus) - Serra Zanetti (Ita) 6-1 6- 2, Mandula (Hon/1- Amanmoeradova (Oez) 6-4 7-6, Craybas (VSt/6) - Koelikovskaja (Rus) 6-16-1, Kostanic(Kro/8) -Fislova(Slw) 6-16-2, Beygelzimer (Oek) - Golovizina (Rus) 6-3 6-3, Wartusch (Oos) - Barabanstsjikova (WRu) 7-5 6-1. Lyon. Mannen, 800.000 euro. Eerste ronde: Ginepri (VSt) - Sluiter (Ned) 7- 6 6-3, Enqvist (Zwei - Ferreira (ZAf/6) 7-6 7-6, Arazi (Mar) - Stepanek (Tsj) 6-7 7-5 7-6, Vi cente (Spa) - Kafelnikov (Rus/8) 6-2 6-3. Wenen. Mannen, 765.000 euro. Eerste ronde: Lopez (Spa) - Novak (Tsj/3) 6-4 7-6, Calleri (Arg/5) - Zabaleta (Arg) 6-4 6-2\, Federer (Zwi/1- Ferrer (Spa) 6-2 6-2. Dubbelspel, eerste ronde: Gonzalez/Robre- do (Chl/Spa) - Costa/Van Lottum (Spa/Ned) 6-4 6-4. Filderstadt. Vrouwen, 600.000 euro. Eerste ronde: Pierce (Fra) - Black (Zim) 6-2 6- 0, Hantuchova (Slw) - Raymond (VSt) 6-3 6- 4, Malejeva (Bul) - Dokic (SMo) 7-5 6-0, Hen- in-Hardenne (Bel/2) - Martinez (Spa) 6-0 7-6, Bovina (Rus) - Zuluaga (Col) 6-2 6-4. Hulst. Bedrijfscompetitie. Poule A2: Staal Accountantskantoor-PC Place.nl 6-2. Poule B1: Dow-Quistnix 4-4, Stoffels Cleaning- Profile Tyre Center 5-3, Microfil-ING 4-4. Poule B2: Verdi Ristorante-Fortis 4-4,-Ge- meenteTerneuzen-DriekleurVerzekerir,; 8-0, Stuntmarkt-Henk de Ridder 4-4. Pw Cl: Stuntmarkt 2-Cockpit 2-6, H4A-A»! spie 0-8. Poule C2: Roctus Verzekering? Aquavia 5-3, Schrijver-DCS 2-6, berg-HAS 2 2-6. Poule D1: Welzorg Ai HAS 1 6-2, Final Soft Ware-Knape Carat 5-3, Ventura Vastgoed-Bun Verzekering: Poule E1Van Etten-Rabobank 6-2, For» ger Klappers 7-1, DruwaZeedrWautGcS It 8-0. Poule E2: Mam moet-Versmarkt ge 2-6, Rabo Hulst-Egemin 6-2, Golff-Tra na 4-4, Rob Nieuwdorp-Microfil26-2.P« F: Den Dullaert-Picofrima 2-6, StuntmaK Tijger Meppers 4-4. Hamilton. WK wielrennen weg. Individuele tijdrit, junior-vrouwen: lire fle (Dui) 15,4 km in 22.17 (40,388 kmu Markerink (Ned) 0.16, 3. SlappendeliV 0.30, 4. Telle (Let) 0.31, 5. Zamolskaf) 0.34,6. Williams (Aus) 0.37. BREDA - Yassine Abdeli» wordt in Breda vastgehouda op verdenking van het witwï sen van aanzienlijke geldbedr; gen. Dat bevestigde zijn zaal waarnemer Mohammed Sinoit gisteravond. „Ik weet dat h< gaat om het versturen van gel naar het buitenland. In het dei sier is de naam van Yassinenaa voren gekomen, maar ik w# niet welke rol hij gespeeld zo hebben."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 50