Biervliet klimt door zege op Groede naar tweede plaats HVV'24 tevreden met een punt Breskens opnieuw met lege handen Ronnie Tresonie bezorgt Aardenburg alsnog punt Steen scoort tegen RCS op de juiste momenten Terneuzen gaat hard onderuit in Etten-Leur 17 Zeeuws-Vlamingen komen tegen Internos niet verder dan 0-0 maandag 6 oktober 2003 Psychisch gedoe Trefzeker Mentaal opzicht Vierde seizoenszege Hoek 2 Opnieuw nederlaag voor AZVV 2 Terneuzen Al houdt BSC op 2-2 A-junioren HVV'24 verslaan RCS B's HVV'24 en Terneuzen onderuit J Swingende is eraf bij Terneuzen Hnnr Barry van der Hooft s-ETTEN-LEUR - Mike But schudde af en toe het hoofd na weer een mislukte aanval. De -t aanvoerder van Terneuzen er- r gerde zich, omdat het tegen In- r-ternos vaak niet liep zoals hij a graag zou willen. Acht minuten voor tijd kreeg But echter wel de i grootste kans van de wedstrijd, i maar hij faalde oog-in-oog met «(doelman Rob Schuiten. Daar door eindigde het duel in de eer- - ste klasse zoals het ook begon nen was: 0-0. Terneuzen liet na de 1-0-neder- laag van vorige week tegen Gel drop dus opnieuw punten lig gen. En dat was niet nodig ge- jweest, vond trainer Paul Telus- i- sa. „Als je ziet wat voor kansen i wij'hebben gecreëerd, dan baal je van dit resultaat", zei Telussa. If Die mogelijkheden ontstonden tl'pas na rust, toen Telussa de van 8 een blessure teruggekeerde HMatti Buijsse inbracht voor Ni- f co van der Meer. „Wehadden het middenveld in de eerste helft niet in handen", keek Mike But iiterug. „Internos had steeds een t! mannetje over op het midden veld, maar na rust vormden we il een goed blok. Daardoor kon- I- den we meer druk zetten en goe- de kansen creëren. Dat we ze 5 niet maken, reken ik uiteraard i ook mezelf aan." '-! Het inbrengen van Buijsse was 'j opmerkelijk, want de rechter- (j middenvelder liep vorige week nog met zijn voet in het gips. „Het gips is eraf gegaan en hij kon meteen weer vol meetrai- nen", zei Telussa. „Maar daarna krijg je bij Matti weer van dat psychische gedoe. Dan voelt hij toch weer iets en kan hij volgens hemzelf eigenlijk niet spelen. Ik heb nu gewoon gezegd dat hij móest spelen, ik vraag niet meer aan hem of hij fit is." De Belg zorgde na rust voor meer diepgang en probeerde met individuele acties openin gen te creëren. Daar schortte het in de eerste helft aan, want Ter neuzen wist nauwelijks gevaar lijk te worden. Ronald van Slie- dregt en zijn compaan in de te via de lat weer terug het veld chen Zimmerman kreeg de bal Door de afwezigheid van Danny aanval Hilary Chukbugwo mik- in. De beste kans was in de eer- na een slippertje van Andy Ver- Magito (ziek) en Remco van ten allebei een keer naast en een ste minuut al voor Internos ge- eertbrugghen niet langs Erik de Leeuwen (knieblessure) vormde vrije trap van Stefan Saey stuit- weest, maar de snelle Marru- Koeijer. Danny Ter Steege achterin een Terneuzen-middenvelder Mamadouba Gueye (midden) probeert zich door de defensie van Internos te worstelen. foto Con Claquin door Fred Rabout OOSTBURG - Oostburg-coach Ronald Hinneman verwoordde het gisteren na af loop van de derby tegen Aardenburg uitste kend. „Ik mis bij veel jongens vertrouwen in eigen kunnen", concludeerde hij nadat hij zijn ploeg moeizaam met 2-2 gelijk had zien spelen tegen Aardenburg. Oostburg kwam in de 23e minuut op 1-1na dat Aardenburg een minuut eerder via Mar co de Croock op voorsprong was gekomen. Dominique Verlinde schoot de bal tegen de hand van Jelle de Vreeze en verzilverde ver volgens zelf de door scheidsrechter Nijsse toegekende strafschop. Terwijl iedereen vervolgens wachtte op de 1-2 voor Aardenburg zette Peter van de Lin de de thuisclub op voorsprong. Ronnie Tre sonie nam zijn ploeg daarna op sleeptouw en tekende de meer dan verdiende gelijkma ker aan: 2-2. Oostburg-Aardenburg 2-2 (1-1). 22. Marco de Croock 0-1, 23. Dominique Verlinde 1-1 (straf schop), 78. Peter van de Linde 2-1,85. Ronnie Tre sonie 2-2. Scheidrechter: R. Nijsse (Oost-Souburg Aantal toeschouwers: 175. duo met de jonge Erik-Jan Naudts en moest Mamadouba Gueye de rechterflank bestrij ken. Het tactische concept werkte niet, waardoor Telussa de boel na 45 minuten omgooi de. In verdedigend opzicht ken den de Zeeuws-Vlamingen weinig problemen, maar een uitgespeelde aanval was zeld zaam. Telussa erkende dat het swin gende er een beetje af is bij Ter neuzen. „In eerdere wedstrijden was dat vooral aan Matti te dan ken", wist Telussa. „En als je spitsen dan trefzeker zijn, heb je hetzelfde resultaat. We creëren zoals vandaag de kansen wel, maar benutten ze niet meer." Maar liefst vijf honderd pro cent-kansen kreeg Terneuzen in de tweede helft om de wedstrijd naar zich toe te trekken. De kan sen waren telkens voor Ronald van Sliedregt en Mike But, maar de twee aanvallers wisten doel man Schuiten niet te verschal ken. Datzelfde gold voor Inter nos-spits Tom Laurijssen, die in de slotseconden op het randje van buitenspel van dichtbij overkopte. Door het doelpuntloze gelijk spel staat Terneuzen nu na vijf wedstrijden slechts op acht punten. Dat houdt dus in dat de ploeg al zeven verliespunten heeft. Telussa: „Het verschil met de bovenste ploegen wordt inderdaad groter. Maar in men taal opzicht is het goed dat we hier gelijkspelen en in de slot minuut niet verliezen. Ik weet zeker dat veel ploegen het hier nog heel moeilijk gaan krijgen." Internos-Terneuzen 0-0. Scheids rechter: P. van Loenen (Oost-Sou burg). Gele kaart: Steve van Cauter, Ferdi van Haperen (beiden Internos) en Mamadouba Gueye (Terneuzen). Aantal toeschouwers: 200. Terneuzen: Erik de Koeijer; Andy Vereertbrugghen, Danny Ter Steege, Erik-Jan Naudts, Roel Alberti; Ma madouba Gueye, Nico van der Meer (46. Matti Buijsse), Mike But, Stefan Saey; Hilary Chukbugwo en Ronald van Sliedregt. WERKENDAM - De reserves van hoofdklasser Hoek waren zaterdag opnieuw goed voor een overwinning, de vierde al weer in vijf wedstrijden. Uit tegen Kozakken Boys 2 werd het 2-1 voor de ploeg van trainer Arie Dekker. „De eerste helft speelden we maar moeizaam", vond Dekker na afloop. „Maar na de rust zaten we beter in de wedstrijd en creëerden we ook de meeste kansen." Ferdi Kabal schoot Hoek 2 al na tien mi nuten naar 0-1, op slag van rust bracht de thuisclub de stand weer in evenwicht. Halverwege de tweede helft was het Pa trick de Guchteneire die Hoek de zege schonk. AXEL - AZVV 2 is na vijf wedstrijden nog altijd zonder pun ten. Zaterdag was de ploeg, thuis tegen Heerjansdam 2, echter dicht bij een eerste succes. De ploeg van trainer Piet de Vries mocht lange tijd een voorsprong koesteren, maar ging in de slotfase alsnog onderuit: 2-3. „Iedere week gaat het wat be ter", constateerde De Vries na afloop. Heerjansdam 2 nam al na tien minuten spelen door een afstandsschot een voor sprong. Twee treffers van Richard Wullems (één voor en één na rust) gaven AZW hoop op een goed resultaat. Uit een strafschop kwam Heerjansdam vijf minuten voor tijd alsnog langszij, daarna werd het zelfs nog 2-3. TERNEUZEN - De A-junioren van Terneuzen hielden zater dag BSC Al op een gelijkspel. Op eigen veld werd het tegen de nummer twee van de ranglijst 2-2. „Verdiend", vond trainer Dennis Sanches. „Voor de rust heb ik een heel goed Terneuzen gezien." Gert-Jan Vael schoot Terneuzen in de twintigste mi nuut naar 1 -0maar uit een strafschopkort voor de rust, wei d het daarna 1-1. Binnen vijf minuten na de hervatting keek Terneuzen tegen een 1-2-achterstand aan, een kwartier voor tijd redde Joost van de Steen alsnog een punt: 2-2. HULST - De A-junioren van HW'24 en Terneuzense Boys waren zaterdag beiden goed voor de volle winst. HW'24 ver sloeg RCS Al op eigen veld met 5-3, Terneuzense Boys was in Steenbergen de hekkensluiter met 5-2 de baas. Ruben van der Hoeven zorgde voor 1-0 en na de gelijkmaker van RCS scoorde ook Jari Vyane, die in de tweede helft ver antwoordelijk voor de 3-1 was. RCS kwam daarna nog terug tot 3-3, maar door doelpunten van Jari Vyane en Piet van Looy kwam de zege bij HVV'24 terechtTerneuzense Boys on dervond in het duel met Steenbergen, de nummer laatst van de ranglijst, nauwelijks tegenstand.Voor Terneuzense Boys scoorden Gokhan Ersahin (3x) en Ylmaz Yavuz (2x). HULST - De B-junioren van HW'24 en Terneuzen moesten zaterdag opnieuw genoegen nemen met een nederlaag. HW'24 verloor op eigen veld met 3-2 van Internos BI en Ter neuzen BI ging in Dordrecht met 4-2 onderuit tegen DFC BI. HW'24 kwam in het duel met Internos BI kort na het begin nog wel op 1-0 door een doelpunt van Tim Mechelink, maar moest daarna lijdzaam toezien hoe de tegenstander steeds sterker werd, op gelijke hoogteen langzij kwam. In de slotfase bepaalde Tim Mechelink de eindstand op 2-3. Terneuzen BI werd uit tegen DFC BI in de eerste helft naar een 4-0-aehter- stand gespeeld, maar herstelde zich na rust door doelpunten van Niels Burm en Sinan Coban. door Ron de Waal 'S-HEERENHOEK - De zeer wisselende weersomstandig heden leken gistermiddag in 's-Heerenhoek aanzienlijk veel invloed te hebben bij het treffen tussen Patrijzen en HVV'24. Hoewel de thuisploeg iets meer aanspraak mocht maken op de overwinning, hadden beide ploegen vrede met de 0-0. Of een eventuele zege voor Pa trijzen de juiste afspiegeling geweest zou zijn, werd door HW-trainer Eddy van der Hooft wijselijk in het midden gelaten. „Vooraf had ik hier voor een punt getekend", be kende Van der Hooft na afloop. „Onze opzet was om te blijven voetballen, maar daar kwa men we door conditionele pro blemen op het laatst niet meer aan toe. Toch denk ik dat we hier een terecht punt hebben weggesleept." Op de gelijke stand bij rust was nauwelijks iets aan te merken, temeer omdat beide teams veel moeite hadden om overeind te blijven op het spekgladde veld en van een fatsoenlijk opge zette aanval bijna geen sprake was. Een kwartier na rust werd het duel plots wat leven diger. Eerst moest Joffrey Geldof voor Patrijzen hande lend optreden toen Sjimmie Kikkert een voorzet van Maar ten Scheerders maar half weg kon werken. Even later was het André Smulder die nog in kon grijpen, toen Jorden Tak- iddine en Johnny Lensen veel te laks met een overtalsituatie voor HW'24 omsprongen. In de daarop volgende tegenaan val zette Arjan Verburg voor Patrijzen Hubèr Rentmeester in kansrijke positie. Rent meester werkte de harde voor zet van Verburg echter over het doel van De Keijzer. Dat het nog 0-0 bleef, hadden de bezoekers voor een groot gedeelte in de slotfase te dan ken aan keeper De Keijzer, die paraat was bij inzetten van Arjan Verburg en Marc van Haneghem. „We kwamen in de slotfase niet meer onder de druk vandaan", besefte trai ner Eddy van der Hooft. „Toch hoor je mij niet echt klagen. Met deze jonge ploeg in op bouw zijn we goed op weg. Patrijzen-HW'24 0-0. Gele kaart: William Sallet, Camiel Rentmees ter (beiden Patrijzen), Percey Ver linden, Jorden Takiddine en trai ner Eddy van der Hooft (HVV'24). Scheidsrechter: M.J.C. Hermus (Etten-Leur). Aantal toeschou wers: 17 5. HVV'24: Jean-Pierre de Keijzer; Davy van de Berg, Ayhan Atmaca, Kees Duitenmeijer, Hans Goe- thals; Percey Verlinden, Kieren O'Shea, Maarten Scheerders, Hans van Damme (53. Dimitri Ver linde); Jorden Takiddine (85. Jari Vyane) en Johnny Lensen (77. AmosAdde). William Sallet van Patrijzen (witte broek) probeert een sliding van HVV-verdediger Ayhan Atmaca te ontwijken. foto Dirk-Jan Gjeltema door Peter Snelders TERNEUZEN - Biervliet is de naaste achtervolger van koplo per Axel in de vijfde klasse A van het zondagvoetbal. Axel won met 1-3 bij SDO'63. Omdat de naaste achtervolgers Hul- sterloo en Philippine tegen el kaar gelijkspeelden (2-2) klimt Biervliet via de 3-1-winst op Groede naar de tweede plaats. Hulsterloo-Philippine 2-2: Na een halfuur nam Philippine via Marnix Schieman de leiding. Vijf minuten later was de stand in evenwicht door een doelpunt van Cristoph Praet uit een vrije trap. Het was echter opnieuw Marnix Schieman die een kwar tier na rust de bezoekers weer de leiding bezorgde. In de 73e mi nuut liet Daan van Damme met een kopbal 2-2 noteren. SDO'63-Axel 1-3: De koploper was in het evenwichtige duel slagvaardiger in de afwerking. Voor rust liep Axel uit naar 0-2 door Joram Scheele en Joep van den Broeke. Kort na de pauze scoorde Marty Poppe vanaf het middenveld via een van richting veranderde vrije trap de aan sluitingstreffer. Ruim een kwar- tier later besliste Joep van den Broeke het duel definitief: 1-3. Biervliet-Groede 3-1: Tegen de verhouding in leidde Groede bij de pauze met 0-1 door een tref fervan Frank Staelens. Na rust moest de uitblinkende Groede- doelman toch drie keer capitu- door Peter van Kouteren BRESKENS - De concurrenten m de onderste regionen pakten Punten, Goes ging met een ver diende overwinning naar huis (0-2) en de thuisploeg bleef op nieuw met lege handen achter. Breskens kreeg wel complimen ten voor de positieve speelwijze, maar incasseerde in de derde klasse A de derde nederlaag op Dal kwam hard aan in Breskens, dat in de hoek zit waar de klap pen vallen. Trainer Rinus Ze- gers, die gisteren in verdedigend opzicht andermaal veel conces sies moest doen, toonde zich realist en besefte dat zich niet alleen in de lucht donkere wol ken samen pakten. „We moeten gewoon naar onderen kijken." leren. Jasper van Houcke (2x) en Edo Lucieer zorgden voor de treffers van de thuisploeg. Graauw-Terhole 1-2: Een ge lijkspel had de verhoudingen het beste weergegeven. Voor de pauze kwam Terhole op voor sprong uit een dubieuze straf schop. Die werd verzilverd door Giovanni Verbraeken. Na de doelwisseling kreeg de thuis ploeg eveneens een twijfelachti ge strafschop. Marcel Verschu ren liet daaruit 1-1 aantekenen. De winnende treffer werd een kwartier voor tij d gescoord door Jean-Paul Eggermont. Vogelwaarde-Hoofdplaat 1-3: In de eerste helft was Vogel waarde de betere ploeg, maar het wist geen raad met de ver schillende scoringskansen. Dat brak de ploeg na de pauze op. Aanvankelijk zag het daar niet naar uit, want in de zestigste mi nuut scoorde Dirk van Damme op aangeven van Sebastiaan Muller 1-0. Binnen een tijdsbe stek van vijf minuten boog Hoofdplaat door treffers van Mare de Rijcke die achterstand om in 1-2. Barry Sutin zette op aangeven van good-old Rudie Thomaes een aangeslagen Vo gelwaarde zelfs op een 3-1-ach- terstand. Sluis-Schoondijke 1-0: Sluis kreeg zeker vijf goede scorings kansen, waar Schoondijke er slechts twee kreeg. Eén van die kansen werd door Sluis benut. In de zeventigste minuut scoor de Peter Slits. Dat staat allemaal in schril con trast met de hoge verwachtin gen, die ook nog eens gevoed werden door de flitsende com petitiestart, waarin na het ge lijkspel tegen Steen een veelbe lovende overwinning in Hulst werd geboekt. Breskens-voor- zitter Jack Kouijzer toonde zich na afloop in de bestuurskamer echter een geboren optimist. „Wij pakken nog wel een perio de. We zijn het er alleen nog niet over eens welke." Dat optimisme werd ongetwij feld gevoed door het feit dat Breskens in het verloop van de competitie weer over de beoog de defensie moet kunnen be schikken. Serge Laprade en Gerben Schram zijn door een blessure nog geruime tijd niet beschikbaar, Serge Nöthen deed voor het eerst wedstri j drit- me op in het tweede elftal en Ar no Zwegers zat tegen Goes zijn eerste van twee wedstrijden schorsing uit. Met een vertimmerde defensie stond Breskens vooral in het eerste halfuur met de rug tegen de muur. Esad Osmanovski leid de als laatste man de verdedi ging, Michel Cocquit deed het centraal in de verdediging zeker niet slecht, op links maakte Johnny den Besten zijn op wachting en links achterin was Robin Buitendijk bereid gevon den om terug te komen op zijn besluit om een stapje terug te doen. Goes won in het eerste deel van de wedstrijd de slag op het mid denveld en zette de thuisploeg onderdruk. Juist op het moment dat Breskens zich aan de pressie leek te ontworstelen, sloegen de bezoekers in een tijdsbestek van één minuut twee keer en beslis send toe. „We hebben vooral in de eerste helft heel goed ge speeld", vond Goes-trainer Marco Groeneveld. „Met veel positiewisselingen, in een hoog tempo. Dan moet je een beetje geluk hebben dat die eerste goal valt." Goes had die meevaller, toen Ernst Smit een vrije trap via de Breskens-muur binnen schoot: 0-1. Koud na de aftrap omzeilde Niels Paardekooper knap de buitenspelval, mocht ondanks drie man op zijn hielen ongehinderd doorgaan en te kende 0-2 aan. Goes-bestuurs- 1 id Rien Koster: „Ik miste het fy sieke een beetje bij Breskens." Breskens wilde daarna wel, maar kon niet. Met Björn den Hamer als gangmaker op rechts zocht de thuisploeg het initia tief, maar tot veel kansen leidde het niet. Marco Groeneveld: „Ik wist dat ze opportunistisch zou den gaan spelen. Breskens heeft wel kansen gehad, maar vooral uit de kluts. Als wij het de eerste tien minuten na rust afmaken, is de wedstrijd gespeeld. We han teerden alleen iets te snel de lan ge bal." Breskens mocht daar door hoop blijven koesteren op een tegendoelpunt, was dankzij Osmanovski (kopbal op de paal) het dichtst bij een treffer, maar slaagde er tegen een man-op- man verdedigende tegenstan der verder nauwelijks in om uit gespeelde kansen te creëren. Breskens-Goes 0-2 (0-2). 39. Ernst Smit 0-1, 40. Niels Paardekooper 0-2. Scheidsrechter: M.R.M. Vor- stenborsch (Rosmalen). Gele kaart: Jasper Huisman, Wander Snoeck, Fauzzi Hamoudi (allen Goes). Aan tal toeschouwers: 350. Breskens: Roy den Dunnen; Robin Buitendijk, Esad Osmanovski, Mi chel Cocquit, Johnny den Besten; Björn den Hamer, Dwight van Hul- le, Angelo Cornelis, Niels Pielaet (85. Barry PoldermanTom Nieu- welink en Robbie van de Wijnckel. door Jack Begijn SINT JANSTEEN - Met de der by van aanstaande zondag te gen HVV'24 in het vooruitzicht speelde Steen gisteren een goe de generale. In een doelpuntrij ke wedstrijd werd RCS met 4-3 aan de kant gezet. De formatie van Ardian Lekaj scoorde op de juiste momenten, terwijl de be zoekers de kansen lieten liggen. Na fel aandringen van RCS kwam Steen na een kwartier spelen op voorsprong. Marco Ottjes opende de score uit een vrije trap. De thuisploeg was het meest in balbezit, combineerde goed rond op het middenveld, maar straalde weinig dreiging uit. Achterin bleek RCS kwets baar. Steen profiteerde daar voor de rust van, toen Werner Bisschop attent reageerde na een schot op de paal van Pascal Lensen: 2-0. De bezoekers zagen het onheil tijdig in. Trainer Hans Hack gooide zijn tactiek nog meer op de aanval. Daardoor kreeg Steen voorin meer ruimte en golfde het spel op en neer. Regil- door Peter Snelders TERNEUZEN - In de derde klasse zondag van het vrouwen voetbal heeft Terneuzen op nieuw een nederlaag moeten in casseren. Internos was met 4-0 te sterk. Steen verloor een klas se lager met 5-3 van Right 'Oh. In de vijfde klasse zondag ver loor Hulsterloo nipt van Rimboe (4-5). Clinge kwam tegen Nieuw-Borgvliet veel tekort en ging met 8-0 onderuit. Internos-Terneuzen 4-0: Ter neuzen kwam fysiek tekort om het Internos moeilijk te maken. Qua veldspel ontliepen de teams elkaar echter weinig, het ver schil zat hem in de afwerking. Right 'Oh-Steen 5-3: Steen bleef tot en met de 2-2 van Bren- da Pijl goed in het spoor van Right 'Oh. Esther Verdurmen had de gasten zelfs op een 1-0- voorsprong gebracht. Vervol gens liep de thuisploeg echter uit naar 5-2. Saskia Blommaert maakte er uiteindelijk nog 5-3 van. lio Pinas onderstreepte tien mi nuten voor de thee zijn goede spel pret een prachtig doelpunt. Op het moment dat de gelijkma ker ih de lucht hing, scoorde Steen. Gino van de Broeke speelde zich op links knap vrij, gaf breed op Eddy van de Bosch, die op zijn beurt met een streep het vijandelijke doel vond: 3-1. En de tweede helft opende de thuisploeg met een treffer van Werner Bisschop (4-1). Voor de aanvoerder zijn tweede. Niets meer aan de hand dus. Totdat Jiddo Lawalata en Niels Tour- noy de marge terugbrachten tot één doelpunt. Steen beleefde benauwde momenten in een hectisch slotakkoord van de be zoekers. De formatie van trai ner Lekaj hield het hoofd boven water en overleefde de storm loop. Steen-RCS 4-3 (3-1). 15. Marco Ot tjes 1-0,25. Werner Bisschop 2-0,35. Regillio Pinas 2-1, 40. Eddy van den Bosch 3-1, 46. Werner Bisschop 4-1, 47. Jiddo Laivalata 4-2, 90. Niels Tournoy 4-3. Scheidsrechter: C. Ko- nings (Tilburg). Gele kaart: Rudy Govaert (Steen) en Aschraf Elhrouz (RCS). Aantal toeschouwers: 200. Hulsterloo-Rimboe 4-5: Het duel stond bol van de spanning. Ondanks drie treffers van Ta mara Verbraeken sloeg de ba lans in de slotminuten in het voordeel van Rimboe door: 4-5. Ook Debbie Robbrecht trof doel voor de thuisclub. Nieuw Borgvliet-Clinge 8-0: Clinge kwam er tegen de ploeg uit Bergen op Zoom totaal niet aan te pas en liep tegen een forse nederlaag op. Terneuzense Boys-Zierikzee 2-0: Na de pauze vond de thuis ploeg het doel via Debbie Bak ker en Lies Schr ier tekende in de slotminuut de 2-0 aan. Zaamslag-Nieuwdorp 0-3: Nieuwdorp liep in de eerste helft uit naar 0-3. Denise Re- mijn was goed voor de 0-1 en 0-2, Wendy Knuist voor de 0-3. Na rust was de strijd evenwich tiger. Dinteloord-Aardenburg 5-3: Aardenburg moest tegen het harde Dinteloord vijf treffers incasseren en produceerde er zelf drie via Cindy de Valcke (2x) en Annelies Raeman.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 37