PZC Dreischor maakt het Jong Ambon lastig Eerste team Scaldina lijdt nederlaag tegen Hotak'68 Alle teams Kerkwerve ten onder met 7-3 Mevo pakt punt tegen Stavenisse DFS aan de leiding Voorbereiding Delta Sport valt in het water Biljarters 3BSD 2 hard onderuit in prestigestrijc Zierikzeese formatie verslaat Good Luck met 12-9 uitslagen maandag 6 oktober 2003 Opgeblazen Pluim Read racet weer Jeugd I Biljarten Volleybal doorWim Kakebeeke ZIERIKZEE - De voorbereiding van Delta Sport verloopt niet naar wens. De Schouwse hand balclub moest in een week tijd twee keer verstek laten gaan. Eerst werd de oefenstage bij het Brabantse Tornado afgezegd, zaterdag kon de ploeg niet tegen Helius aantreden. Verschillende spelers waren geblesseerd of ziek. Inmiddels is ook het oefen duel met EMM van volgende week geannuleerd. Slechts twee keer kwamen de blauwhemden tot nu toe in ac tie. Op het toernooi van Olym pus twee weken geleden, en in Heerle een week geleden. Aan voerder Tommy Verwest: „We zitten wat krap in de spelers." Over een maand begint de com petitie voor Delta Sport. Delta Sport heeft inmiddels de oefensessie tegen EMM van vol gende week al afgezegd. Dat is trainer/coach John Jansen in het verkeerde keelgat gescho ten. „Delta Sport doet vaag over het afmelden, en ook zou ik be zig zijn geweest met het ronse len van spelers uit Zierikzee." „Ik geloof daar allemaal niks van", oordeelt aanvoerder Ver west. De door griep gevelde spelbepaler Francois Verrijzer vindt dat de zaak wat opgebla zen wordt. „Als je wat rond gaat bellen voor dat niveau kom je al snel in Zierikzee terecht. Vanuit zijn positie zou ik het overigens best kunnen begrijpen." Voorzitter Aart Walraven van Delta Sport is ervan overtuigd dat er contacten zijn geweest. Namen wil de voorman overi gens niet noemen. „Een aantal jaren geleden is door de Hand bal Associatie Zeeland (HAZ) besloten om geen leden van el kaar zonder bestuurlijke toe stemming te benaderen. Dat is op regionaal niveau besloten en moet je respecteren. Tenzij spe lers zelf aangeven weg te willen bij een club." De afmelding van het Zeeuwse onderonsje in Middelburg is overigens ingegeven door het bestuur. Walraven:,Het schrap pen van het duel op 11 oktober is een besluit geweest van zowel het bestuur als de spelers. De manier waarop John Jansen bij ons is weggegaan was nu niet bepaald prettig. Jansen zag het duidelijk niet meer zitten in Zierikzee, en dat is bij sommi gen in het verkeerde keelgat ge schoten. Dat was de reden om het duel te schrappen. Op deze manier wil ik Jansen niet ter wille zijn. Wie zegt me dat er na zo'n oefensessie geen jeugdta- lenten benaderd worden." De Graaf uitblinker bij All Ready door Evelyn Pokorni ZIERIKZEE - Natuurlijk is het korfbal dé teamsport bij uitstek, maar afgelopen zaterdag kon zelfs All Ready's trainer en coach Harm Brandt er niet om heen. In de competitiewedstrijd tegen Good Luck (12-9-winst) speelde Henk de Graaf zich in zowel aanvallend als verdedi gend opzicht in de kijker. Harm Brandt: „Ik heb altijd een hoop commentaar op Henk, maar vandaag gaan de compli menten naar hem." Zover gaan om De Graaf man van de wed strijd te noemen, wilde hij ech ter ook weer niet. „Bijna. Maar we zullen het maar niet zeggen want anders moet ik 'm weer te rug op z'n plaats schoppen", al dus de korfbalcoach uit Zierik zee. De vijfde wedstrijd van de com petitie bleek op papier span nender dan op het veld. De num mers vijf (All Ready) en zes (Good Luck) in de derde klasse B doen niet zo veel voor elkaar onder. Zo verloren bijvoorbeeld beide ploegen onlangs in eigen huis van het Ondo uit Sint Lau rens, de nummer vier in het rij tje. Volgens de website van Good Luck, dat uit Middelhar- nis komt, stond er dan ook 'de lastige uitwedstrijd tegen All Ready voor de deur' en het was Manon Torensma van de thuis club die ooit liet weten dat 'je van een ploeg als Good Luck toch altijd wel wilt winnen'. Gedurende de wedstrijd op sportpark Bannink keek All Ready slechts gedurende een halve minuut tegen een achter stand aan. En dat was in de tweede minuut van de eerste helft. Na de snelle gelijkmaker van Ronald Snoek was het zus Esther die voor de 2-1-voor- sprong zorgde, waarna pas in de twintigste minuut weer een treffer kon worden opgetekend. Een voorsprong - later - van 9-5 werd door Good Luck ingelopen tot 10-9. Jan-Willem van Nieu- wenhuyze, die de gehele wed strijd talloze keren zijn schoten net niet door de korf had zien gaan, had het geluk in deze fase wel aan zijn kant en zorgde voor de 11-9. Met een strafworp, na een overtreding op Desiree Vos- hart, bepaalde Ronald Snoek de eindstand op 12-9. Harm Brandt vond dat het bij All Ready aanvallend wel beter had gekund: „We hadden meer naar het schot moeten spelen." Ook het verloren gaan van een voorsprong van vier punten vond hij onnodig. Een pluim was er echter voor de scheids rechter: „Na wat ik de laatste weken gewend ben, vond ik deze goed fluiten. Alleen het veld was een drama. Zodra er iemand af zette, ging ie op z'n plaat. De on dergrond is nog hard en de top laag lag los omdat het voor de wedstrijd nog geregend had. Hoewel Ronald Snoek vier doel punten maakte, was het toch Henk de Graaf die zaterdag als enige twee velddoelpunten maakte. Drie van de vier treffers van Snoek waren immers straf- door Jos van Belzen VLISSINGEN - Na het 1-1-ge- lijkspel van Luctor'88 in de der by tegen Lewedorpse Boys is Jong Ambon in de vijfde klasse B van het zondagvoetbal nu nog de enige ploeg zonder punten verlies. De Middelburgers leken in de wedstrijd tegen hekken sluiter Dreischor af te stevenen op een ruime overwinning, maar wonnen het duel uiteinde lijk met slechts één doelpunt verschil: 5-4. Jong Ambon-Dreischor 5-4: Na de openingstreffer (0-1) van Frank van der Helm bogen Mar tin Waisapy, Zico Tuhuleruwen Eldridge Pentury deze achter stand nog voor rust om tot een 3-1-voorsprong. Rogier Voor zaat bracht even de spanning te rug, maar twee treffers van Martin Waisapy leken de beslis sing te brengen: 5-2. Dreischor toonde echter veerkracht en kwam in de slotfase nog terug tot 5-4 via de tweede treffer van Frank van der Helm en een ei gen doelpunt van Emiel Laisi- na. Renesse-Kwadendamme 1—1: Een sterke start van de thuis ploeg leidde binnen enkele mi nuten tot twee kansen voor Vin cent Goedegebuure, waarvan hij er één benutte: 1-0. Renesse bleef hierna sterker, maar met name in het laatste halfuur kwam een hardwerkend Kwa- dendamme steeds beter in de wedstrijd. In de 80e minuut leidde dit tot de gelijkmaker van Roel de Jonge: zijn inzet werd eerst gekeerd door doelman Maarten Kempen, maar uit de rebound was het daarna wel raak: 1-1. Lewedorpse Boys-Luctor'88 1-1: Halverwege de eerste helft opende Erik de Groene de score namens de bezoekers: 0-1. De voormalig topscorer van Kloe- tinge kon verder zijn stempel niet op de wedstrijd drukken, omdat hij goed in bedwang werd gehouden door Ronald Smits. Omdat diens broer Si mon in de 70e minuut aan de PARIJS - Phil Read in de jaren zestig en zeventig vier keer we reldkampioen in de kwartliters en twee keer in de 500cc, gaat op 64-jarige leeftijd weer racen. De Brit start in de Moto Tour, een zesdaagse wedstrijd van 2300 kilometer door Frankrijk. ANP andere kant wel raakschoot, eindigde de derby met 1 -1 onbe slist. Vosmeer-Nieuw Borgvliet 3-2: Een gelukkige overwinning voor de Zeeuwen tegen een heel veel kansen missend Nieuw Borgvliet. In beide speelhelften zat het venijn in de staart. Na de 1-0 van Arjen Verkamman ver dubbelde Ed Mastbergen deze voorsprong in de 43e minuut, waarna Sebastiaan Tempelaars in blessuretijd tegenscoorde: 2-1. Ook na rust kenden de be zoekers een overwicht en na de 2-2 van Ali Kurtulus leek 2-3 een kwestie van tijd. In de 90e minuut kwam Vosmeer goed weg toen een inzet van de Bra banders tegen de paal eindigde. Ver in de extra tijd bezorgde Jean-Paul Rens de thuisploeg uit een strafschop de zege. Volharding-Ouwerkerk 2-3: In een duel tussen twee ploegen die tot dusver nog geen punt be haald hadden, namen de bezoe kers in de 35e minuut een voor sprong via Freek van Marle: 0-1. Na rust 'maakte Rob van Eekelen gelijk, maar Edwin van der Maas bracht Ouwerkerk op nieuw op voorsprong. In de 80e minuut bracht John Sommeijer Volharding weer langszij, maar nog in dezelfde minuut werd Jakkoo Brouwer matchwinnaar voor de Schouwse ploeg: 2-3. Robur-WVV'67 0-3: De bezoe kers kenden een sterke start, maar hierna nam Robur het ini tiatief in handen. Mede omdat een inzet van Dennis Weyers te gen de lat eindigde, werd er voor rust niet gescoord. In de tweede helft had dezelfde speler op nieuw pech toen ditmaal de paal een treffer voorkwam. WVV'67 toonde zich slagvaardiger en liep na de openingstreffer in de 65e minuut uit naar een ruime 3-0-zege. worpen. De Graaf probeerde desgevraagd na afloop van het duel zijn goede spel te verkla ren. „Het ging vandaag zeker lekker. Ik had geen snelle tegen stander en daar heb ik mooi ge bruik van gemaakt. Het is een negatief spelletje dat Good Luck speelt: door geen afvang weg te geven en achteren te ver dedigen, verzieken ze het spel. Ook voor de toeschouwers is dat niet leuk." De 26-jarige korfballer speelde vorig zaalseizoen nog in het tweede team van All Ready en kwam toen af en toe als invaller bij het eerste aan de bak. „Ik heb een knipperlichtrelatie met het eerste", meent de Graaf. „De laatste vijf jaar heb ik wel vaker in het eerste gespeeld, maar ik heb nogal mijn periodes. Soms sla ik geen deuk in een pakje bo ter en soms kom ik conditioneel tekort. Maar dit jaar gaat het lekker met mijn vakgenoten Schimmig korfbaJspel in Zierikzee. foto Mechteld Jansen van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van het eerste team van Scaldina uit Zierikzee hadden het zwaar tegen het vierde team van Hotak'68. Het derde, vierde en vijfde team wonnen wel. Het zesde team verloor. Scaldina l-Hotak'68 4 4-6:Inde eerste partij tussen Hans Volke- ri en Frank Dingemanse trok de tafeltennisser van Scaldina aan het kortste eind. Dingemanse won in vijf games. Arjan Bom was meer succesvol: na een 2-0- achterstand won hij nog. Cor Smalheer verloor daarna zijn enkelspel. Daarna gingen ach tereenvolgens het dubbelspel en de enkelspelen van Volkeri en Bom verloren. Cor Smalheer won daarna nog twee keer, Vol keri ook nog één keer en Bom verloor eenmaal. Oudelande 1-Scaldina 3 4-6: Hans Jonker, Mario van Pope- ring en Jan Remmers wonnen alledrie hun eerste partij en na dat Remmers en Jonker ook nog de dubbel pakten, leek het een gemakkelijke avond te worden voor Scaldina. Maar alledrie de spelers verloren hun enkelspel daarna: 3-4. Daarna zorgden Remmers en Jonker voor nog twee winstpunten. Van Pope- ring verloor nog. Scaldina 4-Westerzicht 1 6-4: Bert van de Wielen mocht als in valler beginnen tegen Leidy Kroezen en won in vier games. Vervolgens was het Gerrit van de Bosch die een drie- games overwinning behaalde tegen Lowy Simonse. Kees Sonneveld verloor echter in drie games van Robin van de Have. Nadat Van de Bosch samen met Van de Wie len de dubbel had gewonnen, verloor hij zijn enkelpartij. Van de Wielen pakte ook zijn tweede wedstrijd, terwijl Sonneveld verloor. In de laatste drie partij en kwamen Sonneveld en Van de Bosch beide nog tot winst en moest invaller Van de Wielen nog een verliespartij incasseren. Scaldina 5-'t Zand 7-3: Scaldi na 5 trad aan met Corné den Ot ter, Martijn van de Helm en Bert van de Wielen. Den Otter ver loor twee keer in vijf games. Van de Wielen won j uist twee keer en haalde ook met Van de Helm het dubbelspel binnen. Van de Helm zegevierde ook in alldrie zijn enkelspelen. Scaldina 6-Westerzicht 4 3-7: Ed Voshol zorgde voor de pun ten in het enkelspel. Hij kwam samen met Jop van Houdt ook in het dubbel als winnaar uit de bus. Koop Broekhuizen kwam in dit duel niet van de nul af. Het eerste jeugdteam ontving Tanaka 8. Wim van de wielen en Nicole Verbraak wonnen beide hun enkelpartijen en zegevier den samen in het dubbel. Mar tijn van de Maas, een aanwinst van Scaldina, zorgde voor nog twee punten, zodat dit drietal met een 9-1- overwinning op zak naar huis kon gaan. Ook het tweede jeugdteam was succesvol: 't Zand 6 werd in Middelburg met 8-2 verslagen. Koen en Niels van Veldhoven wonnen hun enkelspelen en ook nog het dubbelspel, Yoerie van Dijken zorgde ook nog voor punt. van onze sportredactie KERKWERVE - Geen van de vier senio renteams van tafeltennisvereniging Kerkwerve won dit weekeinde. En alle duels gingen met dezelfde cijfers verlo ren: 7-3. Kerkwerve I-SAR '72 3 3-7: Bij Kerk werve wil de najaarscompetitie nog niet erg vlotten. De behaalde tien punten na drie wedstrijden zeggen genoeg. Ook te gen SAR 3 kwam er nog geen ommekeer. Jaap Huigens bleef weer zonder winst. Maurice van Slobbe behaalde ook maar één winstpartij Kopman Stoffel van de Wekken kent steeds een zwakke opening bij het begin van de wedstrijd. Ook nu verloor hij zijn eerste duel, de overige partijen won hij echter wel. Het dubbel (Van de Wekken- /Van Slobbe) werd ook door Kerkwerve verloren. Kerkwerve 2-Oudelande 1 3-7: De drie Kerkwerve-spelers wonnen allen één partij. Henk 't Hart speelde tegen Littel een viergamer die hij won met 12-10 in de vierde game. Jos Lindeman was suc cesvol tegen John Stroo, ook in vier games. Ook Appie Kroezeman kon niet meer dan één partij winnen. Hij versloeg Sander Littel ook in vier games, waarbij de vierde game met 11-4 voor Kroeze man was. De dubbel werd in vier games een prooi voor Oudelande, waarmee de 3-7 een feit was. Kerkwerve 3-Yerseke 3 3-7: Anja Pland- soen, Leo Flikweert en Fred van Slobbe dankten de drie gewonnen punten aan het wegblijven van de derde Yerseke- speler. Alle wel gespeelde wedstrijden gingen dus verloren. Oudelande 4-Kerkwerve 4 7-3: Daan van de Hoek moet bij het vierde team van Kerkwerve de punten pakken en dat doet hij dan ook. Hij won van Bakker (in vier games), Kempe (in drie games) en Jacobs (in drie games). Fred en Marcel van Slob be konden echter geen vervolg geven aan het goede optreden van Van de Hoek. Fred van Slobbe verloor in vijf games van Bakker en Kempe hield Marcel van Slobbe op de nul in vier games. Het dub belspel ging in vier games ook naar Ou delande. Bakker en Kempe versloegen Van de Hoek en Fred van Slobbe met 14-12 in de vierde game en dat was de be slissing. Jan-Willem van Nieuwenhuy- ze, Esther Snoek en Anouk van Tiggelhoven." Scores All Ready: Ronald Snoek 4, Henk de Graaf 2, Esther Snoek, De siree Voshart, Manon Torensma, Anouk van Tiggelhoven, Maurice Brul, Jan-Willem van Nieuwenhuy- ze allen 1. door Klaas Verspoor GOES - In de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal viel Mevo in positieve zin op. De Zierik zeese ploeg pakte thuis tegen Stavenisse het eerste punt van de competitie: 1-1. WIK'57 mor ste de eerste punten tegen Vre derust. Vrederust-WIK'57 4-2: Erwin Demmers opende in de eerste helft de score voor Vrederust maar Theo Wittenberg zorgde voor de 1-1-ruststand. In de tweede helft sloeg in het laatste kwartier de vlam in de pan. Rudi Langeberg verzorgde de 2-1 en daarna liep Vrederust door goals van Ruud Hermans en Demmers uit naar 4-1. Uit een vrije trap deed Theo Wittenberg namens de ploeg uit Kerkwerve nog iets terug. Brouwershaven-Chrislandia 1-3: Een kwartier voor rust kwam Chrislandia door een treffer van Adri Sonneveld aan de leiding. Robin van de Merbel zorgde daarna voor 0-2. In de tweede helft kwam Brouwer shaven door een doelpunt van Pieter Kristelijn terug in de wedstrijd, maar daarna moest de thuisploeg toch buigen voor Chrislandia. Robin van de Mer bel besliste met zij n tweede tref fer het duel. Mevo-Stavenisse 2-2: In de eer ste helft was het Erik Trom die al na drie minuten scoo: Tromper herhaalde zijn kun vlak na het halfuur en de was tevens de ruststand. N: pauze kwam Stavenisse sl opzetten en via Adri Smits w het 2-1. Uit een vrije trap Kees van Putten kwamen de zoekers daarna aan de gel maker. Smerdiek-Klundert 1-5: In eerste helft was er nauwel sprake van krachtsversc Door een treffer van Erik Haaften ging Smerdiek met 1-0-voorsprong rusten. In tweede helft was Klundert klasse beter. Leon Hollera zorgde voor 1-1 en 1-2. Daa betekenden twee goals van roen van Laarhoven de 1 Hollemans bepaalde de ei stand op 1-5. Halsteren-SPS 4-0: Pas tien nuten voor rust trok Halste de wedstrijd, die daarvoor lijkopgaand was te noen naar zich toe. Bas Verschil miste een opgelegde kans daarna miste Alwin de Nijs penalty. In de tweede h drukten de Brabanders veldoverwicht in doelpun uit. Carlo de Rooij opende score en daarna lukte het Al' de Nijs wel om de 2-0 te ven gen. De ingevallen Roland' Rijswijk zorgde vervolgensv 3-0 en 4-0. doorWim Broekhoven GOES - De leider in de vierde klasse A, Spui, verloor verras send met 1-0 van Wolfaartsdijk en zag Colijnsplaat (6-1-zege op SVD), Cadzand (4-0 tegen Bors- sele) en DFS (2-1 tegen Wemel- dinge) op gelijke hoogte komen. DFS-Wemeldinge 2 -1Via Anco van der Linde kwam DFS na ruim een halfuur verdiend op voorsprong, maar nog voor rust wist Rens Kole een verdedi- gingsfout af te straffen. Halver wege de tweede helft kwam DFS via opnieuw Van der Linde op voorsprong en die werd niet meer uit handen gegeven. Wolfaartsdijk-Spui 1-0: Perryï leens 1-0. Colijnsplaatse Boys-SVD 6-1: Yi Visser 1-0, Ronald Jansen 2-0, li van de Weele 3-0, 4-0, Niels var Does 4-1, Yoeri Visser 5-1, K Wisse 6-1. Cadzand-Borssele 4-0: Guido B nard 1-0, Angelo Martlé 2-0,3-( 4-0. Bevelanders-Wissenkerke 2-0: on de Bruine 1-0, Cherry Stratin] 0. Krabbendijke-Apollo 0-2: J Paul Harthoorn 0-1, Jean Paul! terhoeve 0-2. Hoedekenskerke-Nieuwland Kevin Joosse 0-1, Bart-Jan Kroe 2, Richard Jacobs 0-3 (strafschi Arjan Zijl 0-4,1-4 (eigen doelpu Richard Jacobs 1-5. door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - De Zeeuwse der by tussen 3BSD 2 en Koren- beurs/'t Kaaitje in de vierde di visie van de landelijke competi tie driebanden groot leverde een duidelijke 7-1-zege op voor de gasten die zich hierdoor aan de kop van de ranglijst nestelden. 3BSD 2-Korenbeurs/'t Kaaitje 1-7: De bezoekers kwamen voortreffelijke voor de dag in de prestigestrijd. Ondanks de be langen die op het spel stonden kenmerkte het duel zich door sportiviteit. Zo corrigeerde Sjaak de Visser in een cruciale fase van zijn strijd tegen Piet Schrier de arbiter die een zuiver punt van laatstgenoemde aftel de. De fout werd hersteld en Schrier bleef in de strijd. Dat re sulteerde in een remise: 25-25 na 51 beurten. Jean Louis Smulder kwam in zijn tweede optreden voor de bezoekers opnieuw tot winst. Ron Speijer moest eraan geloven: 15-20 na 59 beurten. Het echte vuurwerk kwam na de pauze toen de nummers een en twee van beide team elkaar be streden. De verschillen waren duidelijk en van spanning geen sprake. Jan Westdo klopte Piet Kox met 16-25 na beurten. Kimmo Pankow leg met een bliksemstart Jan Sn kerbuyk op de pijnbank ent zijn tegenstander geen mome in de wedstrijd komen: 19-3ÖI 49 beurten. 3BSD 1-Café De Uitspannii 2-6: Het vergaat de ploegt Zierikzee tot nu toe niet goed poule 2 van de derde divisie.Q nieuw werd verloren. Er prij nog maar één puntje achter naam van 3BSD. Jan Eickei boom blijft zoekende naari vorm. Kansloos werd in I beurten verloren van Bakkf 21-30. Peter Flikweert troki stand in evenwicht door e< knappe overwinning op Sai 30-27 in 47 beurten. Na depai ze mochten Johan Flikweert! Martin Capelle proberen i punten in Zierikzee te houde maar dat lukte niet. Flikwee ging tot halfweg de partij aard: mee met tegenstander Hoef® gels maar werd uiteindelijk vi achtergelaten: 21-35 in 34 beu ten. Martin Capelle had moiei met zichzelf en het materiaa Winnen was er dan ook niet bi 30-35 na 62 beurten. Noordgouwe. Eindstand persoonlijk kampi oenschap libre 6e klasse district Schouwen Duiveland: 1. Rini Merle De Graanbeurs 6 gespeeld 8 punten, moyenne 0.83, hoogste partij 1.07, hoogste serie 9; 2. Wim Zuydijk de Poedel 6-8, 0.81, 1.25, 7; 3. Onno Sies Phoenix 6-6,0.75,1.87,9; T eamcompetitie district Schou wen-Duive- land. Libre C5: Bommenede-Westhoekla- dies 8-0. C4: 't Klusje-Witte van Haemstede 2-6, Witte van Haemstede-De Graanbeurs 4-4, Sir 2-Onder Vrienden 4-4, Old Dutch- T'Klusje 6-2. C3: OKK-Witte van Haemstede 2 2-4. C2: De Poedel 2-Windenburg 2 4-2, Old Dutch 2-WRW24-2. Driebanden B2: De Poedel 3-T'Klusje 2 2-4, DOS 2-Onder Vrienden 2 4-2, Old Dutch 3-Old Dutch 4 2-4, Even Buiten-De Graan beurs 2 2-4. Standen: C5: 1. Bommenede 1-2 punten (8-0), 2. D'Eule 1-2 (8-0), 3. Sir 1-0 (0-0), 4. Westhoekladies 2-0 (0—0), 5. Westhoekla- dies 1-0 (0-16). C4:1. Witte van Haemstede 1-5 (17-7), 2. Onder Vrienden 1-3 (12-4), 3. De Graanbeurs 1-3 (12-12), 4. Sir 2-3 pnt.(10-14), 5. 't Klusje 1-2 (12-12), 6. Old Dutch 1-2 (7-9), 7. De Poedel 1-0 (2-14). C3: 1.Sir 3-4 (10-2), 2. WRW1-2 (8-4), 3. De Wig 1-2 (4-2), 4. Witte van Haemstede 2-2 (4-8), 5. D'Eule 2-0 (2-4), 6. OKK 1-0 (2-10). 02:1. Windenburg 1-2 (6-0), 2. WRW 2-2 (8-4), 3. Windenburg 2-2 (6-6), 4. De Poedel 2-2 (4-8 5. Old Dutch 2-2 (4-8), 6. DOS 1 -0(2-4). B2: 1Old Dutch 4-4(10-2), 2. DOS 2-4 (10-2), 3. De Graanbeurs 3-4 (10-2), 4. 't Klusje 2-3 (7-5), 5. Onder Vrienden 2-2 (6-6), 6. Even Buiten 1-1 (5-7), 7. Old Dutch 3-0 (4-8), 8. Even Buiten 2-0 (0-6), 9. Windenburg 3-0 (0-6), 10. De Poedel 3-0 (2-10). Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: Café De Stulp-Ravia/TolhoekScl derbedrijf 3-0, WEA/Mevo'80-Duivela« Vastgoed/Kwiek H3 0-3, Big Boss-Prató Jan/Cluzona 3-0, HCR De Kroon/Wiska-Ze landia 2-1, Atlas/Korstanje-Profile Tyre® ter Rinus Roon 0-3. Poule B: Café DeVlinde Schilder de Oude/Kwiek H4 3-0, W Schuddebeurs-WEA/Mevo'80 3 Sgravo-de Verfbron-Zeelandia 3 3-0, Cor nexxion-VVOZ 3-0, Marleco/Cluzona I Sgravo-DEK verkeersopleidingen 3-0. P» Ie DA: CZ Actief in gezondheid-Cluzona® mes 2 3-0, Duckhams motor olie/CluzW HCR De Kroon/Wiska Dames 1-2, Bolle Die 8iTuin/Wik-WEA/Mevo'80 Dames 0-3, Mï da Legemaate-WEA/Mevo'80 Meisjes 9 Standen. Poule A. 1. Big Boss 4-10.2.Profl Tyrecenter Rinus Roon 3-9,3. Zeelandia 4. Duiveland Vastgoed/Kwiek H3 4-7,5.vl Lob 3-6, 6. WEA/Mevo'80 4-6, 7. Café» Stulp 3-5, 8. HCR De Kroon/Wiska 44 Praktijk Jan/Cluzona 3-2, 10. Zeelandia'' 11. Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf 3-1, Atlas/Korstanje 3-0. Poule B. 1. Connex»' 4-10, 2. Café De Vlinder 4-9,3. Fixet Schud debeurs 4-9,4. WEA/Mevo '80 3-7,5. Sc»1 der de Oude/Kwiek H4 4-7, 6. Sgravo-<* Verfbron 3-6, 7. Marleco/Cluzona 2 3-3,8 Zeelandia 3 3-3,9. Sgravo-DEK verkeerd leidingen 4-2,10. WOZ3-1,11WEA/M®* '80 jeugd 3-0. Poule DA. 1. Mazda L# maate 3-9, 2. WEA/Mevo'80 Dames *V DRS/Wik 2 2-6,4. Duckhams motor olie® zona 4-6, 5. CZ actief in gezondheid 3-S, HCR De Kroon/Wiska Dames 4-5, Z-,, countants/Wik3-4,8. Bolle Dier&Tuin/W»' 4, 9. Kwiek/Sporthuis Zierikzee D12-2. Cluzona/Dames 2-1, 11. WEA/Mevo Meisjes 3-0.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 28