PHILIPS ELOPAK PZC jn FT JEUGDOPBOUWWERKER (MA/) VERTEGENWOORDIGERS M/V Procesoperators Offset (m/v) W30 zaterdag 4 oktober 2003 OPENS FOOD INGREDIENTS BV Purchasing/Sales support medewerker (m/v) Productiemanager m/v is: VERKOOPMEDEWERKER m/v voor 20 - 25 uur Zijdemuseum Silkshop Grand Café "La Soie" I Enthousiaste medewerkster voor de receptie van het museum, het Grand Café en de Silkshop. Horeca- en verkoopervaring is gewenst. II Vrijwilligers voor vele werkzaamheden, we zoeken o.a. mensen die het leuk vinden om na een opleiding ook rondleidingen te geven in het Zijdemuseum. 9 breed inzetbare Mechanisch Operators (Aspirant bedieningsvakmensen) Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen SCHOENEN 8 GOES - TEL. 0113 - 215160 your partner in organics! DOENS FOOD INGREDIENTS B V. is een van Europa's grotere ondernemingen op he+ gebied van import, export, schonen en verpakken van biologische voedingsgrondstoffen, waaronder peulvruchten, granen, kruiden en specerijen. De dynamische onderneming is actief over de gehele wereld en heeft een groot aantal projecten in eigen beheer. Wij produceren volgens EU-richtlijn 2092/91 en zijn HACCP, GMP- en NOP-gecertificeerd. Wij zijn gevestigd in het Zeeuws-Vlaamse IJzendijke. Ter uitbreiding van ons team zoeken wij per direct: Een assertiefopen en aangenaam persoon die gemakkelijk met mensen omgaat. Handel in de biologische voedingsgrondstoffen spreekt je aan en je hebt er plezier in om te winnen. Je komt terecht in een jong en dynamisch team. Functie inhoud: - administratieve en commerciële ondersteuning van onze account managers (bestellingen in/verkoop, invoer contracten, prijslijst onderhouden) - aamspreekpunt voor onze account managers, wanneer deze in de buitendienst zijn - follow-up van contracten n.a.v. beursbezoeken - begeleiding van producten waar nodig (vb: productspecificaties, monsters, etc) - klantenwerving Profiel: - HBO-opleiding voeding/landbouw/commercieel of een soortgelijke opleiding; - goede taalvaardigheid Nederlands, Duits, Engels en Frans, andere talen zijn een pré - commercieel inzicht - zelfstandig en accuraat kunnen werken - stressbestendig - wonende of bereid tot wonen binnen een straal van ca. 45 km van IJzendijke - leeftijd 20-30 jaar Ter optimalisering van onze productieprocessen (malen, mengen, reinigen, sorteren, opslag en verpakking) zoeken wij een dynamische, ervaren productiemanager. Je hebt interesse in technische ontwikkelingen in food processing en je bent gedreven in het optimaliseren van productieprocessen. Functie inhoud: - aansturen, plannen en ontwikkelen van productieprocessen - ontwikkelen van meng- en maalprocédés - toezicht op de naleving van onze kwaliteitseisen - organisatie van onderhoud/aankoop machines, bedrijfsgebouwen e.d. Profiel: - HBO denk- en werkniveau - goede taalvaardigheid Nederlands, Duits en Engels - commercieel en technisch inzicht - leidinggevende capaciteiten - wonende of bereid tot wonen binnen een straal van ca. 45 km. van IJzendijke - leeftijd 30-40 jaar Wij bieden: - een uitdagende en afwisselende functie - een goede werksfeer in een enthousiast team - salariëring naar kennis en ervaring SKAL 001305 Voor al uw Biologische producten geproduceerd volgens EU 2092/91 Intéresse? VoorTrfeer informatie over de functie kun je contact opnemen met dhr. Johan van der Berg, tel. 0117-302020. U kunt ook onze website www.doensfood.com bezoeken. Is je belangstelling gewekt, stuur dan binnen twee weken een brief met cv naar DOENS FOOD INGREDIENTS b.v., ter attentie van dhr. Johan van der Berg, Oranjestraat 40A, 4515 CA IJzendijke. U kunt ook mailen: johan@doensfood.com scheideggëïy opleidingen foeko' Scheidegger Opleidingen is een begrip op het gebied van kwalitatief hoogwaardige kantoor- en computeropleidingen. Met een uitgebreid netwerk van docenten is Scheidegger Opleidingen in staat in geheel Nederland tot in de kleinste gemeenten opleidingen te verzorgen. In de afgelopen decennia groeide Scheidegger uit tot één der grootste particuliere onderwijsinstellingen in ons land. Door de toenemende vraag naar particulier onderwijs zoeken wij fulltime U bezoekt aan de hand van ingestuurde aanvragen de belangstellenden, om hen te informeren over de opleidingen waarnaar de interesse uitgaat. Dit vindt meestal plaats in de middag- en avonduren. Hij/zij is zo verant woordelijk voor de samenstelling van de cursusgroepen. Ervaring in een soortgelijke functie is een pré, maar geen vereiste. Wij vragen: een overtuigende persoonlijkheid doortastendheid, doorzettingsvermogen en zelfdiscipline aantoonbare verkoopkwaliteiten een representatief voorkomen eigen auto en telefoon Wij bieden: een zelfstandige, uitdagende functie een hoog inkomen een interne verkoop/producttraining continu persoonlijke training en begeleiding uitstekende doorgroeimogelijkheden goede secundaire arbeidsvoorwaarden een prettige werksfeer in een klein team U kunt uw sollicitatiebrief met CV zenden, onder vermelding van vacaturenummer 882, naar het verkoopkantoor van: SCHEIDEGGER OPLEIDINGEN B.V. T.a.v. Werving Selectie Ir. D.S. Tuijnmanweg 5 4131 PN VIANEN Of via onze Internetsite, rubriek "Vacatures": www.scheidegger.nl RIAL is een toonaangevende schoenmodezaak in Goes. Het assortiment is modisch sportief. Wij zijn op zoek naar een: U kunt goed met mensen omgaan U bent leergierig en beseft dat u elke dag bij kunt leren. U bent een zelfstandig werker, maar weet ook uitstekend in teamverband te functioneren. U voelt zich aangetrokken tot de doelgroep van het bedrijf. Ervaring in de detailhandel is een pre, maar geen noodzaak. Belangstellenden (m/v), leeftijd 20-35 jaar, worden uitgenodigd om tussen 10.00 -17.00 (di. t/m vr.) langs te komen om een afspraak te maken bij dhr. L. Rovers Gevraagd: PRAKTIJKASSISTENTE ORTHODONTIE In ons hecht team van 2 orthodontisten en 6 assistentes is behoefte aan nog een parttime stoelassistente (19 uur) tijdens zwangerschapsverlof 24 uur. We zoeken een enthousiaste, opgewekte medewerkster met feeling voor het omgaan met overwegend jonge patiënten. Een MBO opleiding tandartsassistente vormt een goede basis maar is niet uitdrukkelijk vereist. Ben je jonger dan 25 jaar en voel je je aangetrokken tot een afwisselende baan in teamverband? Reageer dan binnen 10 dagen schriftelijk op deze vacature. Orthodontiepraktijk Kuyl Gavel van Dusseldorpstraat 5,4461 LT Goes, tel. 01 13 - 252056 Dorpsstraat 3, 4365 AL Meliskerke Tel. 0118-593305 www.ziidemuseum.nl Het Zijdemuseum is een jong, dynamisch en sterk groeiend museum met zeer gevarieerde werkzaam heden. Voor versterking van ons team zoeken we Voor functie I is noodzakelijk: Een goede beheersing van de Duitse taal Zelfstandig kunnen werken Minimaal Havo-opleiding Voor sollicitaties en inlichtingen: Zijdemuseum, mevr. G. van Hoegee, Dorpsstraat 3, 4365 AL Meliskerke. Tel. 0118-593305, fax 0118-563651, e-mail info@zijdemuseum.nl In onze productieafdelingen hebben we plaats voor: Wat ga je doen? Philips Roosendaal heeft het voornemen om nieuwe mechanisch operators beter voor te bereiden op hun werkplek aan onze productielijnen. Dit wil Philips Roosendaal bereiken door je een gedegen opleidingsprogramma te laten doorlopen. Samen met andere leden van jouw semi-autonome team ben je verantwoor delijk voor het gehele proces van het produceren van lampen (TL- en spaarlampen). Samen met je collega's draag je zorg voor goede resultaten op de productielijn. Je bewaakt het proces, doet onderhoud, lost problemen op, en denkt mee over verbeteringen. Ook neem je verantwoordelijkheid voor een aantal organisato rische taken. Je gaat in 3- of 5-ploegendienst werken bij een toon aangevend bedrijf dat vooroploopt in de toepassing van nieuwe technologie en procesbeheersing. Je krijgt de eerste tijd alle ruimte om je kwaliteiten ten toon te spreiden en je kennis verder te ontwikkelen. Wat vragen we? VMBO opleiding (LTS/MAVO wiskunde) en het vakdiploma Vapro A/B of het MTS-diploma; Ervaring met productietechnieken en productieprocessen is een pré; Philips Lighting Roosendaal is het internationale kenniscentrum voor de TL- en Spaarlampengroep. Onze vestiging produceert niet alleen zo'n 150 miljoen lampen per jaar, maar ontwikkelt ook processen, machines en nieuwe producten zoals de unieke TL-5 lampen. Daarbij gaan we steeds weer voor de allerbeste kwaliteit! We zoeken nieuwe medewerkers die ons bedrijf sterk houden en nog sterker maken. Mensen die echte teamworkers zijn Als jij dat bent, dan zorgen wij ervoor dat je alle kans krijgt om het beste uit jezelf te halen. Jouw inspan ningen worden beloond. Gegarandeerd! Flexibele instelling; Groot verantwoordelijkheidsgevoel; Continue verbeterhouding; Kunnen werken in een team; Brede interesse; Willen leren. Een test behoort tot de sollicitatieprocedure. Heb je interesse? Bel voor meer informatie Koen Pontzen, tel. 0165-577773 (Operations Support), Ronald Dankers, tel. 0165-577704 (Opleidingen/Personeelszaken) of llja van Ballegooijen, tel. 0165- 577724 (Personeelszaken). Wil je reageren? Doe dit dan via onze internetsite: www.philips.nl\werken (vacatures en solliciteren) of stuur een e-mail met je persoonlijke gegevens en korte motivatie naar: roosendaal.personeelszaken@philips.com. Philips Lighting BV, Personeelszaken, Zwaanhoefstraat 2,4702 LC Roosendaal. Le& vwfa UiM)& bsM Elopak is één van 's werelds grootste verpakkingsproducenten. Het hoofdkantoor staat in Noorwegen en er zijn wereldwijd 30 verkoopkantoren en 16 productiecentra. In Terneuzen bevinden zich een tweetal fabrieken en de verkooporganisatie, met Benelux als belangrijkste werkgebied. Elopak levert verpakkingen voor zuivelproducten en vruchtensappen, maar ook voor industriële producten als zeep en wasverzachters. Tevens is Elopak leverancier van complete vul- en verpakkingssystemen. Vanwege de toename van het productievolume, zijn wij op zoek naar enkele: die hoogwaardige drukprocessen aansturen en bepalend zijn voor de kwaliteit en output van de bedrukte verpakkingen Uw functie: U bedient, na een gedegen inwerktijd, (grote) rotatie offsetpersen en zal op termijn opgeleid worden in een ander uniek drukproces. Volgens orderspecificaties, planning en productvoorbeelden maakt u de productielijnen gereed om de productievoortgang zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Als gedegen vakman bewaakt en controleert u samen met enkele collegae de productievoortgang en neemt u op tijd maatregelen om afwijkingen of dreigende storingen te voorkomen. Kortom u heeft een goed inzicht in de procescondities en weet welke eisen er gesteld worden om de klantenbinding met bijvoorbeeld Campina, Tropicana en Friesche Vlag verder uit te breiden. Wat bieden wij u aan: U komt te werken bij een mondiale hoofdrolspeler op de markt van verpakkingen en verpakkingssystemen. U krijgt de ruimte om een belangrijke bijdrage te leveren aan de klantenbinding c.q. het verder uitbreiden van onze orderportefeuille. Samen met uw collegae vormt u een hecht team en weet u de uitdagingen optimaal te benutten. Hierbij hoort uiteraard een goed arbeidsvoorwaardenpakket, corresponderend met het niveau en de verantwoordelijkheden van deze functie. Bent u geïnteresseerd in deze functie? Schrijf dan binnen 2 weken een brief met c.v. naar Elopak B.V., ter attentie van de human resources afdeling, Mr. F.J. Haarmanweg 44, Postbus 82, 4530 AB Terneuzen (Nederland). Voor informatie over de regio kunt u terecht bij de website www.dekanaalzone.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Uw profiel: Een grafische opleiding op LBO/MBO niveau, specifiek gericht op rotatiedrukken. Een ruime ervaring in het rotatiedrukproces is noodzakelijk. Uw pro-actieve houding staat garant voor de juiste kwaliteit en output. Tevens bent u in staat enkele collegae aan te sturen en op te leiden om als team goede prestaties neer te zetten. Uiteraard beschikt u daarbij over een praktische instelling en bent u flexibel genoeg om op ontwikkelingen in te spelen. Bepalend daarvoor is de bereidheid opleidingen te volgen en uw vakmanschap verder uit te breiden. De Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen is de regionale instelling voor Welzijn, Kunstzinnige Vorming en Samenlevingsopbouw in West Zeeuws-Vlaanderen. De Stichting ontwikkelt, begeleidt en ondersteunt projecten en activiteiten op het gebied van Jeugd- en Jongerenwerk, Welzijnswerk voor Ouderen, Kunstzinnige Vorming en Samenlevingsopbouw. West Zeeuws-Vlaanderen omvat sinds kort de nieuwe gemeente Sluis, waar zo'n 24.000 mensen wonen op een oppervlakte van ruim 300 km2, heeft een uitgestrekte kust en biedt veel ruimte, waardoor het aantrekkelijk is om er te wonen en te werken. De regio ligt in Zeeuws-Vlaanderen, sinds maart van dit jaar verbonden met de rest van Nederland door een hypermoderne (TOL)Tunnel, De gemoedelijke sfeer en de onmiskenbare Vlaamse gastvrijheid stralen een bijna on-Nederlandse gastvrijheid uit. De Stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen roept sollicitanten op voor de functie van voor 32 uur per week. De taken bestaan o.a. uit: Algemeen: inzet ten behoeve van vindplaats gericht jeugdwerk in de regio West Zeeuws-Vlaanderen Specifieke inzet: ten behoeve van project binnen/buitenschoolse opvang ten behoeve van begeleiding jeugdsozen ten behoeve van jeugdinitiatieven, informatie- en participatievraagstukken ten behoeve van netwerk jeugdbeleid ten behoeve van beleidsinnovatie Functie-vereisten: - relevante HBO-opleiding - relevante werkervaring - kennis en visie op attueel jeugdwelzijnswerk - zelfstandig en resultaatgericht projectmatig werken - werken binnen samenwerkingsverbanden - oog hebben voor conflicterende belangen - bereidheid tot flexibele werktijden, waaronder de weekenden - wonende in de regio West Zeeuws-Vlaanderen of de bereidheid hebben om naar deze regio te verhuizen - beschikken over eigen (auto)vervoer Arbeidsvoorwaarden: Aanstelling geschiedt voor bepaalde tijd (2 jaar), met de mogelijkheid dat na twee jaar de aanstelling voor onbepaalde tijd wordt verlengd. Rechtspositie en salaris: sociaal cultureel werker 2, salarisschaal 18-30. Datum indiensttreding: 1 december 2003 (of een latere overeen te komen datum) Voor nadere informatie kan contact opgenomen worden met de heer Jo Stanneveld (directeur), telefoon: 0017 455349. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een curriculum vitae binnen 10 dagen richten aan: sollicitatiecommissie van de stichting Welzijn West Zeeuwsch-Vlaanderen, Volderstraat 23, 4501 JM Oostburg. Sollicitanten dienen er rekening mee te houden, dat sollicitatiegesprekken zullen plaatsvinden op 27 of 28 oktober a.s. HEREN LANGEVORST DAMES LANGEVORST 85

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 80