MEDEWERKER m/v POELWIJCK w/m: PZC Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale dagblad. Makelaar/ Hypotheekadviseur W29 REGIONAAL VERKOOPLEIDER HORECA zaterdag 4 oktober 2003 fczoekt professionals HUISHOUDELIJKE DIENST Midden-Zeeland Makelaardij EEN ENTHOUSIAST DOCENT METAAL TECHNIEK zie ook www.pzc.nl/banen powered by JobTrack.nl Sligro is één van de grootste nationale spelers in de markt voor professionals met een zwaar accent op horeca, (bedrijfs)catering en grootverbruik. Een compleet assortiment food (inclusief dagvers) en non food wordt in zowel zelfbediening als bezorging aangeboden. Voor de regio Terneuzen zijn wij op zoek naar een Als regionaal verkoopleider ben je na een korte maar gedegen inwerkperiode geheel zelfstandig, doch in nauwe samenwerking met de vestigingsdirecteur verantwoordelijk voor acquisitie, pakketuitbreiding en relatiemanagement richting horeca-, catering- en grootverbruikklanten. Je werkzaamheden komen tot uiting in omzet, marge,goede communicatie en klantenloyaliteit. Je hebt ruimte voor eigen inbreng, onderhoudt en verdiept bestaande relaties en door een juiste benadering zorg je voor nieuwe afnemers. Door koppeling van commercieel talent en horeca- gevoel boekje resultaten. Functie-eisen Je hebt minimaal een opleiding M.H.S., of een gelijkwaardig denk- en doe-niveau. Je bent in het bezit van een' rijbewijs en je hebt een aantal jaren ervaring in een commerciële buitendienst functie. Daarnaast ben je een representatieve doorzetter die op vele niveaus goed, creatief en bovenal zakelijk Sligro kan promoten en verkopen. Je durft initiatief te nemen, bent licht eigenwijs, open communicerend en je hebt de wil om te winnen. Je woont in Terneuzen of in de directe omgeving en je bent er goed bekend. Interesse Geïnteresseerden kunnen binnen twee weken hun schriftelijke sollicitatie, voorzien van een recente pasfoto en onder vermelding van vacaturenummer 03-131 richten aan: Sligro bv,t.a.v.lne van Lith,afd.P&0, postbus 47, 5460 AA Veghel of mail naar personeelszaken@sligro.nl Meer weten Voor meer informatie omtrent de functie kun je ook bellen met Dhr. K. Slippens, directeur foodservice, tel. (0413) 34 35 00 of kijk op de website, www.sligro.nl. acquisties n.a.v. deze advertentie worden niet op prijs gesteld. In de Sligro Food Group N.V. zijn foodservice- en food retailbedrijven actief, die zich direct en indirect richten op de totale Nederlandse markt van de etende en drinkende mens. Dit geschiedt volgens een multi-channelstrategie met verschillende verkoop- en distributie vormen (zelfbediening en bezorging) en via verschillende distributiekanalen. Foodretail Prisma Food Retail B.V. belevert circa driehonderdvijftig zelfstandige ondernemers via vijf, qua oppervlakte en marktbenadering verschillende, winkelformu les (Golff, MeerMarkt, Attent, Zomermarkt/Rekra en Milo). Dit multi-format-principe maakt een scherpe afstemming op lokale marktomstandigheden mogelijk.» EM-TÉ Supermarkten B.V. exploiteert zelfstandig 12 grote supermarkten en slijterijen in midden-Brabant en streeft naar regionaal marktleiderschap. Foodservice Sligro B.V. richt zich via zelfbediening en bezorging van uit 34 grootschalige vestigingen op horeca, grootverbruikers, bedrijfsrestauratieve afnemers en kleinschalige retailbedrijven. Van Hoeckel Grootverbruik B.V. bewerkt nationaal de'institutionele markt via leveringen aan de zoge naamde non-profitmarkt, waaronder ziekenhuizen, verpleeg- en verzor gingshuizen, de seniorenzorg en het Nederlandse leger. Rosenberg Import B.V. belevert door middel van exclusieve verte genwoordigingen het topsegment van de zoetwarenmarkt. Fresh food Sligro Fresh Partners richt zich samen met haar verspartners en deelnemingen (Smit Vis 100%,Smeding AGF 49%) vanuit vijf regionale verscentra (RVC) op de meest efficiënte en voedselveilige logistieke dienstverlening van dagverse producten voor alle Sligro Food Group activiteiten. Ruim 50.000 verschillende food-, semi-vers-, dagvers- en aan food gerelateerde non- foodartikelen zijn veelal permanent op voorraad, waardoor onze afnemers snel kunnen worden beleverd. In samen hang hiermee worden bovendien commerciële en bedrijfseconomi sche diensten geleverd, van complete franchise tot verzekerings- en opleidingsarrangementen. Binnen de Sligro Food Group-bedrijven wordt intensief gestreefd naar het delen van kennis en het benutten van substantiële schaalgroottevoordelen. Gezamenlijke inkoop en het gezamen lijk gebruik van exclusieve merken, gecombineerd met een direct en gedetailleerd margemanagement leidt tot toenemende brutomarges. Vermindering van operationele kosten wordt bereikt door een permanent strakke kostenbeheersing en een gezamenlijke logistieke stra tegie. Groepssynergie wordt verder bevorderd door de uitbouw van gezamenlijke IT-systemen, door gezamenlijk vastgoedbeheer en door concern management development. Medewer kers krijgen de gelegenheid hun talenten te ontplooien en zich optimaal te ontwikke len. Innovatie, training en de ontwikkeling van persoonlijke groei zijn hierbij sleutelbegrippen. De Sligro Food Group streeft ernaar een constant en beheerst groeiende kwaliteitsonderneming te zijn in al haar activiteiten en voor al haar stakeholders. Over het jaar 2002 is een omzet gerealiseerd van €1.299 miljoen met een nettowinst van €37 miljoen. Het gemiddeld aantal personeels leden op fulltime basis bedroeg 2.561. De stichting beheert het verzorgingshuis Poelwijck te 's-Heer Arendskerke, gemeente Goes. Het verzorgingshuis biedt plaats aan 105 bewoners, waarvan 20 plaatsen binnen een verpleegunit. In de aanleunwoningen wordt thuiszorg geboden aan verzorgingshuisgeïndiceerden. Daarnaast vindt zorg- en dienstverlening plaats aan ouderen in het totale verzorgingsgebied van de stichting. Als zorgcentrum is de stichting verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg en het beheer van de gemeenschappelijke voorzieningen van het woonzorgcentrum Vorsvliet te 's-Gravenpolder en het woonzorgcentrum Meuleweie te Wolphaartsdijk. Bij het verzorgingshuis staan 41 aanleunwoningen. Tevens beheert de stichting binnen de gemeente Borsele, in vijf woonkernen, 107 bejaardenwoningen met centrale voorzieningen en alarmering. De Stichting Poelwijck heeft een protestants-christelijke grondslag. Binnen zorgcentrum Poelwijck ontstaan met ingang van 1 december 2003 twee vacatures voor: dienstverband van gemiddeld 18 uur per week Wat houdt de functie in: U verricht dagelijkse huishoudelijke werkzaamheden in openbare ruimten van het verzorgingshuis volgens een werkschema, U verricht periodieke schoonmaakwerkzaamheden volgens een werkschema. U assisteert bij de was- en linnenverzorging, de distributie en proportionering van de maaltijden. Wat vragen wij: Kennis op het niveau van een VB.O. diploma. Praktische ervaring op het gebied van schoonmaak en schoonmaakvoorschriften is vereist. Kennis van de werkorganisatie en werkvoorschriften. Eigen initiatief. Binnen richtlijnen werkt u zoveel mogelijk zelfstandig. Daarbij wordt u gesteund door het hoofd huishouding, die de werkzaamheden coördineert, Contactuele vaardigheden t.b.v. de omgang met bewoners en medewerkers en respect voor de identiteit van bewoners en medewerkers. Wat bieden wij: Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Informatie en sollicitatie Wilt u nadere informatie over bovenstaande functie dan kunt u contact opnemen met mevrouw C.M, Versluis, hoofd huishouding. Op werkdagen is zij te hereiken tussen 08:30 uur en 16:30 uur. Tel. 0ff3-56f820. U wordt uitgenodigd uw schriftelijke sollicitatie vóór 18 oktober 2003 te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Poelwijck, Slotstraat 15, 4458 BK te 's-Heer Arendskerke of via e-mail: cmversluis@poelwijck.nl. ZORGCENTRUM VOOR DE REGIO Acquisitie naaf aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld RE/MAX Midden-Zeeland Makelaardij is een toonaangevend makelaarskantoor met gecertificeerde makelaars en taxateurs o.z. Per direct zoeken wij ter completering van ons team een Voor deze functie vragen wij: representativiteit, accuratesse en eigen initiatief commerciële instelling affiniteit met automatisering leeftijd 20-30 jaar Onze nieuwe collega bieden wij: een zelfstandige, afwisselende en verantwoor delijke baan met doorgroeimogelijkheden prima salaris en uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden volledige opleiding Bent u diegene die wij zoeken? Stuur uw sollicitatiebrief, recente pasfoto en c.v. binnen 8 dagen aan RE/MAX Midden-Zeeland Makelaardij t.a.v. de heer. J. Timmerman, 's-Gravenpolderseweg 2, 4462 CG Goes. REYNAERTCOLLEGE Het Reynaertcollege, r.k. scholengemeenschap voor Gymnasium, Atheneum, Havo, Vmbo en Lwoo te Hulst (met circa 1550 leerlingen en gehuisvest in twee gebouwen) zoekt voor de VMBO afdeling Het gaat om een volledige betrekking. Ook zij die niet in het bezit zijn van een bevoegdheid kunnen reageren. U kunt zich dan - onder verantwoor delijkheid van een bevoegd docent - bekwamen in het vak en een aanvullende opleiding tot bevoegd docent volgen. U wordt in deze constructie aanvankelijk be noemd tot klassenassistent met een in overleg vast te stellen taakomvang. U dient te beschikken over een opleiding op MTS-niveau. Als docent wordt u gehonoreerd in schaal LB (maxi maal 3285,-). Inlichtingen worden telefonisch ver strekt door de plv. rector J. Leegstraten (0114- 381818). Uw sollicitatie kunt u vóór 18 oktober 2003 schriftelijk of per e-mail sturen naar Reynaertcollege, t.a.v. J. Leegstraten, Postbus 32, 4560 AA Hulst of lee@reynaert.nl Meer keuze Mjfmfi icatf# {mfi

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 79