interseaf ish Wilt u vliegende zuster (m/v) zijn op Walcheren? Ga borstkanker te lijf! utoTeam 2e AUTOMONTEUR PZC Management assistente Vakanties met het Reumafonds HOOFD PRODUCTIE W28 ER ZIT MEER IN [Reumafonds zaterdag 4 oktober 2003 Juridisch-administratief medewerker ruimtelijke ordening m/v Ambtenaar bouw- en woningtoezicht B m/v Stratenmaker m/v Zorgstroom en SVRZ zoeken medewerkers voor het project onplanbare zorg op Walcheren; een nieuw zorgproject, een grote uitdaging! OPEL 1e monteur met APK voor AutoTeam Vlissingen m/v 1e monteur met APK voor AutoTeam Bergen op Zoom m/v BLEIJENBERG Ambulant Objectleider(ster) Wij zoeken op zeer korte termijn een ter ondersteuning van ons Suzuki werkplaatsteam Liefst met ervaring in alle merken. Mondelinge en/of schriftelijke sollicitaties te richten aan GARAGE SJAAK S0NKE - KAPELLE SUZUKI Hei ploeg Shellfish fresh and deepfrozen fishproducts Interseafish is een handelsonderneming in diepgevroren vis en visproducten met leveran ciers en klanten over de gehele wereld. Productie en opslag hebben wij niet "aan huis". Trefwoorden van onze onderneming zijn: teamwerk, flexibiliteit, goede kwaliteit en langduri ge relaties. Wij zijn op zoek naar een: met commerciële talenten en internationale interesse De taken: Samen met 3 collega's volgt u in- en verkooporders op (vrnl. met buitenlandse leveran ciers en klanten) houdt u contact met vrieshuizen regelt u transporten beantwoordt u de telefoon assisteert u op beurzen verricht u overige (secretariële) werkzaamheden De functie-eisen: Havo/VWO, aangevuld met bijv. een secretariële /commerciële opleiding (min. Schoevers of HBO) goede kennis van Engels, Duits en Frans in woord en geschrift, een extra moderne taal is een pre prima communicatieve vaardigheden flexibele instelling en stressbe stendig rijbewijs B is een pre Geboden wordt: een fulltime baan met contacten over de hele wereld afwisselend, uitdagend werk, wat zich niet alleen binnen de kantoormuren afspeelt een grote mate van zelfstandigheid (na een gedegen inwerkperiode) een goede salariëring en prima secundaire arbeidsvoorwaarden een informele prettige werksfeer in een klein team Heeft u nog vragen, neem dan contact op met Mevr. M. van den Broek (0166- 604040). Bent u geïnteresseerd? Schrijf ons uw brief met CV, het adres is: Postbus 22, 4690 AA Tholen. Emailadres: mvdb@interseafish.nl DE MEEST VLAAMSE STAD VAN NEDERLAND fzfej DE GROENE LONG VAN ZEEUWS- VLAANDEREN De nieuwe gemeente Hulst staat voor een uitstekend woonklimaat in een open land schappelijk waardevol Oost-Zeeuws-Vlaanderen, waarin het lokale bedrijfsleven, toerisme, recreatie en landbouw zich in evenwicht met natuur en landschap kunnen ontwikkelen. De gemeente zorgt via beleid en organisatie voor de evenwichtige ontwikkeling van de vestingstad Hulst en de Landelijke kernen, waarbij kwaliteit vóór kwantiteit gaat en waarbij het bedienen van de burger in brede zin de centrale doelstelling van de gemeente vormt. De gemeentelijke organisatie bestaat uit zo'n 200 collega's en is onderverdeeld in drie sectoren: Ruimte, Samenleving en Middelen. Deze worden ondersteund door een stafafdeling bestaande uit de teams Personeel Organisatie, Communicatie en Bestuursondersteuning. Bij de sector Ruimte worden gevraagd Afdeling Ruimtelijke Ordening en Economie, team Ruimtelijke Ordening voor 36 uur U verricht juridisch administratieve werkzaamheden op het gebied van ruimtelijke ordening. Het behandelen van verzoeken/aanvragen in het kader van ruimtelijke ordening, waaronder vrijstellingsprocedures, uitwerkings- en wijzigings procedures behoort ook tot uw taak. U organiseert voórtichtings- en inspraakavonden en u verricht baliewerk zaamheden. MBO werk- en denkniveau, aangevuld met een relevante opleiding op het gebied van bestuurs- en procesrecht en ruimtelijke ordening Salarisindicatie maximaal 2.802,00 bruto per maand (salarisschaal 8). Afdeling Vergunningen, team Bouwen voor 36 uur U behandelt schetsplannen en aanvragen voor bouw- en sloopvergunnin gen en adviseert daarover aan het college. Wij verwachten van u een actieve houding in het integraal opzetten en in het samenwerken met de andere teams. Daarnaast bent u belast met het toezicht op de verleende vergunningen en het uitzetten van rooilijnen. Een andere taak van u is de directievoering voor de uitvoering van gemeentelijke (ver)bouwwerken waarin u zorgdraagt voor planning, uitvoering en kostenbeheersing van (bouw)projecten. MBO werk- en denkniveau, aangevuld met een opleiding ambtenaar BWT I. Salarisindicatie maximaal 2.802,00 bruto per maand (salarisschaal 8). Afdeling Openbare Werken, team Buitendienst voor 36 uur U verricht (her)bestratingswerkzaamheden uit aan wegen, straten en plei nen in het kader vgn het beheersmatig onderhoud van de wegen. Verder verricht u reparatie- en vervangingswerkzaamheden uit aan rioleringen, putten en kolken. Tevens draagt u zorg voor de wegafzettingen en de bij behorende bebording. U werkt samen met de opperman. U verricht zonodig piketdienst en gladheidbestrijding. VMB0 werk- en denkniveau, aangevuld met een vakgerichte opleiding. Salarisindicatie maximaal 2.105,00 bruto per maand (salarisschaal 5). De gemeente Hulst kent een systeem van aanloop-, functie- en uitloop schalen. Wij vragen? Kandidaten die beschikken over het gevraagde werk- en denkniveau aan gevuld met de voor de functie gevraagde opleiding en relevante werkerva ring. Ook vinden wij het belangrijk dat medewerkers een flexibele en klantgerichte houden hebben en zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken. Meer weten? Meer informatie kunt u vinden op onze website: www.gemeentehulst.nl. U kunt ook contact opnemen met één van de afdelingshoofden tel. 0114- 389000. Geïnteresseerd? Stuur dan uw brief met c.v. binnen 10 dagen aan: Burgemeester en wet houders van Hulst, Postbus 49, 4560 AA Hulst. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zoeken verzorgenden voor alarmopvolging en zorg op ongeplande momenten, die volgens rooster 24 uur bereikbaar zijn, gedurende drie aaneengesloten dagen per week met een maximum van zeven dagen per maand. Uw uitvalsbasis is uw eigen huis, daarom zoeken wij met name verzorgenden die wonen in de regio's Middelburg, Vlissingen en in de omgeving van de kernen Domburg en Veere. U bezit een geldig rijbewijs en kunt bij voorkeur beschikken over een auto. Wij vragen verzorgenden in het bezit van het diploma verzor gende met module 304 te solliciteren. Bent u niet in het bezit van deze module dan verwachten wij van u de bereidheid deze alsnog te behalen. Voor deze functie zijn diverse contractvormen bespreekbaar; minimaal aantal contracturen per maand is 1 2 uur. Er zijn regelmatig teambesprekingen en u wordt ingewerkt in de thuiszorg. Wij bieden goede arbeids voorwaarden, scholingsmogelijkheden en veiligheidsvoorzieningen. Inschaling FWG 35. Meer informatie krijgt u van Franca Beirnaert, telefoon 0118 486 400 en van Geppie Sturm, telefoon 01 18 655 600, operationeel manager thuiszorg. Uw sollicitatie is van harte welkom, binnen 14 dagen, en kunt u richten aan Zorgcentrum SIMNIA, afdeling PO&O, t.a.v. de heer H. de Koning, Simniapad 14357 HJ DOMBURG. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SVRZ WAAR DE MENS IEMAND IS Zorg met respect, mar u ook woont In ons land krijgt 1 op de 9 vrouwen borstkanker. Daarom heeft de Nederlandse Kankerbestrijding/Koningin Wilhelmina Fonds (KWF) samen met Borstkanker- Vereniging Nederland oktober uitgeroepen tot jaarlijkse borstkankermaand. Het gaat ook om jouw toekomst. Giro 26000 NEDERLANDSE KANKERBESTRIJDING MINA FONDS AutoTeam Bergen op Zoom b.v. Postbus 57 4460 AB Goes Erasmuslaan 6-10 4615 AB Bergen op Zoom Tel. (0164)27 92 00 Fax (0164)25 60 10 AutoTeam Vlissingen b.v. Postbus 57 4460 AB Goes Bedrijfsweg 2 4387 PD Vlissingen Tel (0118)46 17 10 Fax (0118) 46 48 77 maken deel uit van de BAGE Groep. www.autoteam.nl Andere BAGE Groep bedrijven: AutoTeam Bergen op Zoom Tel. (0164)27 92 00 AutoTeam Krabbendijke Tel (0113)50 20 10 AutoTeam Roosendaal Tel. (0165) 57 85 78 AutoTeam Steenbergen Tel. (0167)56 04 44 AutoschadeTeam Baarends Tel (0113)21 55 67 AutoschadeTeam Bergen op Zoom Tel. (0164)27 39 73 AutoschadeTeam Blom Roosendaal Tel. (0165) 55 64 14 Luijten VVZ (Verl- en lakkengroothandel Dordrecht Tel. (078)61 35 011 Luijten VVZ (Verl- en lakkengroothandel Goës Tel. (0113)22 06 40 Luijten VVZ Verl- en lakkengroothandel Middelburg Tel. (0118)62 75 58 Luijten VVZ (Verf- en lakkengroothandel) Terneuzen Tet. (0115)61 75 64 ZuidWest lease Goes Tet. (0113)23 52 22 A ssurantieTeam ZuidWest Tet. (0113) 22 84 21 OccasionTeam Bergen op Zoom Te!. (0164)25 82 82 Automark Tel. (06)24 56 95 64 is de Opel-dealergroep voor de regio '•Nederland met vestigingen in Bergen op Zoom, Goes, Krabbendijke, Roosendaal, Steenbergen en Vlissingen; voor zowel personenauto's als bedrijfs wagens. AutoTeam is onderdeel van de BAGE Groep: een holding waartoe naast de autobedrijven ook een aantal schadeherstelbedrijven, een merkonafhankeiijke lease maatschappij, een assurantietak en een keten van verfgroothandeis behoren. Zo kunnen wij onze klanten een totaaloplossing bieden op het gebied van mobiliteit. Wij willen blije klanten Dat is bij alles wat we doen en op alle niveaus ons streven. Hierin ligt dus ook jouw uitdaging. Door de aanhoudende groei van AutoTeam - en de BAGE Groep in zijn geheel - zijn wij op zoek naar twee nieuwe collega's om ons After SalesTeam te versterken. Wij zoeken voor zowel onze vestiging in Vlissingen als in Bergen op Zoom: Functieprofiel We zijn op zoek naar twee collega's die streven naar een baan waarin woorden zoals Opel, moderne techniek, inzet en enthousiasme centraal staan. De visie van AutoTeam "wij willen blije klanten" kan alleen met blije medewerkers gestalte worden gegeven. De werk zaamheden zijn zeer divers en bestaan onder andere uit onderhoud en reparatie van auto's van klanten, nieuwe en gebruikte auto's en uiteraard APK-keuren. Verdere werkzaamheden zijn afhankelijk van kennis, ervaring en persoonlijke voorkeur. Jouw eigenschappen Je bent een techneut in hart en nieren, werkt efficiënt en gaat oplossingsgericht te werk en streeft naar perfectie. Uiteraard ben je klantgericht ingesteld en heb je liefde voor het vak en ons ijzersterke product. Daarnaast werk je graag in een Team en ben je bereid tot het volgen van cursussen. Wij bieden jou Een tuil-time functie vol afwisseling met ruimte voor eigen inbreng en initiatief. Een team collega's waarmee het prettig samenwerken is binnen een organisatie met een platte en open structuur. Prima doorgroeimogelijkheden binnen AutoTeam en eventueel de gehele BAGE Groep. Een salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden waaruit waardering blijkt. Maak een prima start Stuur je schriftelijke sollicitatie of een email met c.v. naar: AutoTeam b.v., t.a.v. de heer Danmar Dees Postbus 57, 4460 AB Goes Email: danmar.dees@autoteam.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer Danmar Dees, telefoonnummer: 0113 - 23 79 23. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. SCHOONMAAKBEDRIJF Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar een enthousiaste voor het rayon Walcheren In deze functie geeft u leiding aan het uitvoerende schoonmaakpersoneel in hei rayon en rapporteert u rechtstreeks aan de districtsmanager. U instrueert, bege leidt en controleert het uitvoerende schoonmaakpersoneel en ziet erop toe dal werkinstructies worden nageleefd. Verder bent u verantwoordelijk voor uw pro- jectadministratie, waaronder urenregistratie. U bevoorraadt en controleert werk- kasten, rapporteert over de kwaliteit, draagt zorg voor klachtbehandeling, be zoekt frequent de contactpersoon van de kiant en stelt bezoekrapporten op. Functie-eisen Ervaring in de schoonmaakdieristverlening; - Ervaring in een leidinggevende functie; - In het bezit van het SVS diploma vakopleiding Schoonmaker/ster en bij voorkeur in het bezit van het SVS diploma Leidinggevende Schoonmaak onderhoud of de bereidheid om dit te volgen; - Goede communicatieve vaardigheden; - Geen 9 tot 5 mentaliteit; - Klantvriendelijk; Representatief; - In het bezit van rijbewijs B. Het aanbod Wij bieden u een boeiende, zelfstandige en zeer afwisselende baan in eet collegiale werkomgeving. Vanzelfsprekend hoort hier een goed salaris bij met bijbehorende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor informatie kunt u op maandag t/m vrijdag tussen 09:00 uur en 17:00 uoi contact opnemen met Dhr. D. Hindori, telefoon 0118-417500. U kunt uw sollicitatie, met curriculum vitae binnen 8 dagen richten aan: Schoonmaakbedrijf Bleijenberg B.V. T.a.v. dhr. D. Hindori Postbus 230, 4380 AE Vlissingen. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is een middelgroot schoonmaakbedrijf. Er werken circa 5(1) mensen. Het werkgebied is Zeeland en Noord-Brabant. Het Hoofdkantoor is gevestigd in Vlissingen en er is een nevenvestiging in Etten-Leur. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg is gecertificeerd volgens ISO 9001 en VCA Schoonmaakbedrijf Bleijenberg heeft een samen .werkingsverband met Vebego International, een internationale dienstverlenende groep, ét bestaat uit sterke, vooral regionaal opererende bedrijven. Vebego International kent een aan trekkelijk in- en doorstroom programma voor talentvolle jonge managers. Schoonmaakbedrijf Bleijenberg b.v. Scheldestraat 98, Postbus 230, 4380 AE Vlissingen Tel: 0118-417500, Fax: 0118-41810? info@bleijenbergbv.nl, www.bleijenbergbv.nl Vestiging Noord-Brabanl Bredaseweg 185, Postbus 150, 4870 AD Etten-Leu Tel: 076-5083594, Fax: 076-5083501 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Biezelingsestraat 50, 4421 BT Kapelle Tel.: 0113-343631 Officieel Suzuki dealer v. d. Bevelanden "Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld" Sterk in beweging Het Reumafonds organiseert al 45 jaar onbezorgde vakanties voor mensen met reuma. Ook heeft het Reumafonds een eigen vakantiecentrum Groot Stokkert op de Veluwe. PROVOtBS OF StAfOSS EXCtltCNCi Heiploeg Shellfish B.V. is onderdeel van Heiploeg Shellfish International, een Nederlandse holdingmaatschappij van een aantal schelp- en schaaldierverwerkende bedrijven in binnen en buitenland. In een nieuw gebouwde, modern geoutilleerde fabriek gevestigd te Yerseke verwerkt Heiploeg Shellfish schelpdieren, schaaldieren, en overige vissoorten tot vers gekoelde, half- en volconserven of diepvriesproducten. Deze producten worden wereldwijd geëxporteerd. Een groot gedeelte van de aangeleverde schelpdieren wordt door de eigen vloot gevangen. In verband met groei en uitbreiding van de gehele organisatie, zijn wij op korte termijn op zoek naar een: Functie-omschrijving U bent verantwoordelijk voor een aantal productie-afdelingen. U geeft, afhankelijk van het seizoen, leiding aan 25 tot 50 medewerkers. U heeft nauwe contacten met de diverse afdelingen zoals Technische Dienst, Kwaliteitsdienst en Bedrijfsbureau. U draagt zorg voor een werkklimaat waarbinnen de kwalitatieve, hygiëne en efficiency doelstellingen worden gerealiseerd. U initieert en ondersteunt verbeterings- en groeiprocessen binnen het gehele productieteam. U bent eventueel inzetbaar voor opstarten/begeleiden van nieuwe processen/producten. U rapporteert aan de Manager Operations. Functie-eisen U heeft een achtergrond op HBO niveau levensmiddelentechnologie of vergelijkbaar en heeft enige jaren leidinggevende ervaring in de food industrie. U bent zelfstandig en breed inzetbaar.cn communiceert vaardig op diverse niveaus. U bent een hands-on man-manager met een flexibele instelling. U beschikt over een klant- en servicegerichte instelling. U heeft een hoogwaardig hygiëne besef; ervaring met BRC, HACCP, en/of GMP U bent woonachtig in de regio of bereid zich hier te vestigen. Geboden Een boeiende functie met ruimte voor eigen initiatief, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid bij een winstgevende onderneming. Werken in een team met betrokken, vakkundige en hardwerkende collegae. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden in overeenstemming met de functie. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer G.F.J. Dietvorst, telefoon 0113-579279. Een psychologisch onderzoek kan onderdeel zijn van de selectieprocedure. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan Heiploeg Shellfish, Postbus 55, 4400 AB Yerseke. Linksonder op envelop vermelden: Vac. Hfd Prod. Aquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 78