OPROEP Word vriend vluchteling van een vluchteling pzc BESTUURSLEDEN DE HEER J.J. SCHERP oedhart Illlllllil Winkel/Kantoorruimte Beukenhof2 in Boes XëEEMBML 6 MONTEURS BANKWERKER Project Engineer Frankrijk zondag geopend meubelcentrum VERDEGEM zaterdag 4 oktober 2003 Garage Verbrugge b.v. Garage Verbrugge B.V. Postbus 530 4530 AM Terneuzen G°' pjj| afscheidsreceptie conrector 'Het Goese Lyceum' Op vrijdag 10 oktober 2003 nemen wij afscheid van onze collega, de heer Hans Scherp. Meer dan 30 jaar is de heer Scherp werkzaam geweest op onze school, als docent Engels en als conrector HAVO(/VWO). Tussen 18.00 en 19.00 uur is er gelegenheid de heer Scherp de hand te drukken in het Lunchcafé, Grote Markt te Goes. Namens bestuur en directie van 'Het Goese Lyceum' drs. A.RM. Wevers, rector Vanaf 5 oktober zijn wij weer elke 6000m2 woonplezier Waterschap Zeeuws-Vlaanderen investeert in de wegen Het dagelijks bestuur van het waterschap Zeeuws-Vlaanderen maakt bekend dat onlangs is begonnen met werkzaamhe den aan verschillende plattelandswegen. De werkzaamheden (hoofdzakelijk as falteren) zullen tot 5 december 2003 duren. Tijdens de werkzaamheden zijn de wegen in beide richtingen voor alle ver keer gesloten. Dit varieert van een dag deel tot enkele weken. Uiteraard doet het waterschap haar best om de overlast tot een minimum te beperken. Eventuele om leidingen worden met borden aangege ven. Het betreft de volgende wegen: - Groenewegje I en Groeneweg te Cadzand - Wachtsluis te Retranchement - Langeweg, Grote Boomdijk en Maagdenweg te Aardenburg - Zevenhofstedenstraat te IJzendijke - Eiersgatweg te Biervliet - Mollekotweg te IJzendijke - Binnenpolderweg te Philippine - Langeweg te Ossenisse - Sandersstraat en Sint Andries te Koewacht - Sasdijk te Zaamslag-Veer - Blokweg en Ravensweg te Vogelwaarde - Molenhoekpad en Koedamstraat te Terhole - Kielweg te Nieuw Namen - Kruisstraat te Lamswaarde Terneuzen, 4 oktober 2003 Het dagelijks bestuur van het Waterschap Zeeuws-Vlaanderen W.J. de Graaf, dijkgraaf mr. J. Y. Dekker, secretaris Waterschap www.vluchteling.org Kijk voor meer vacatures in de regio op www.pzc.nl/banen of bij kleintjesmarkt, rubriek 700. Huurprijs 136 euro/m2 PETER EN MARIETJE A40JAER JAN SUCCES 65 IS 50 JAAR NATASCHA De Stichting Openbare Bibliotheek Goes verzorgt het bibliotheekwerk in de gemeente Goes. Het beleid van de Stichting wordt vastgesteld door een bestuur. Het algemeen bestuur vergadert als regel 8 maal per jaar en bestaat uit 5 leden. De bibliotheek Goes heeft een structuur waarin de directie verantwoordelijk is voor de beleidsvoorbereiding, beleidsuitvoering en de dagelijkse leiding aan het team van 30 medewerkers met een formatieomvang van 13,2 fte's. De bibliotheek ontvangt wekelijks ongeveer 2.230 bezoekers en heeft een gevarieerde collectie boeken, tijdschriften, muziek en digitale media. Het aantal uitleningen bedraagt ca. 330.000 per jaar. Bovendien beschikt de bibliotheek over een ruim aantal publieks- pc's voor de digitale informatie voorziening. De doelstelling is om alle lagen van de bevolking toegang te verschaffen tot publieke informatievoorziening en ontspanning. In de regio zijn gesprekken gaande over nauwere samenwerking tussen de verschillende bibliotheken. Door vertrek van twee bestuursleden is het bestuur van de Stichting op zoek naar: Het bestuurslid dat wij zoeken heeft: - bestuurlijke ervaring - bereidheid om met zijn/haar kennis en vaardigheden een wezenlijke bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van de bibliotheekvoorziening, mede in relatie tot andere voorzieningen - affiniteit met het bibliotheekwerk en - kennis van de sociale en culturele "kaart" van de Bevelanden. Tevens dient ten minste één van de nieuwe bestuursleden het vertrouwen te genieten van de medewerkers; hij/zij zal in het bestuur in het bijzonder belast worden met het behartigen van de belangen van het personeel. Het bestuurswerk geschiedt op vrijwillige basis en er staat geen vergoeding tegenover. Gezien de huidige samenstelling wil het bestuur met nadruk belangstellenden oproepen, die woonachtig zijn in één van de dorpen in de omgeving van de stad Goes. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de directie, mevrouw C. van Reekum, tel. 0113-217885 (tijdens kantooruren) of bij de voorzitter van het bestuur, de heer mr. W. E. H. Sloots, tel. 0113-258001 of 06-53522536. Uw sollicitatiebrief kunt u tot 2 weken na het verschijnen van deze oproep richten aan het bestuur van de Stichting Openbare Bibliotheek Goes, Oostwal 34, 4461 JT Goes, t.a.v. de heer mr. W. E. H. Sloots dan wel aan c.van.reekum@bibliotheekaoes.nl Garage Verbrugge is een onderneming met 40 medewerkers en is dealer van DAF trucks, GINAF terreinwagens, Mitsubishi bestelwagens, Palfinger kranen en BMW personenwagens. Verder repareren en onderhouden wij alle getrokken materieel, opbouwen, iaad-Hoskieppen, airconditioning en alarmsystemen. Wegens uitbreiding van onze activiteiten zijn we voor onze afdeling Bedrijfswagens op zoek naar: Opleiding of ervaring: niveau LTS/MTS autotechniek Functie eisen: In staat zijn zelfstandig reparatie-en onderhoudswerkzaamheden uit te voeren. Kennis van hydrauliek en pneumatiek. Wenst zich te specialiseren in hoogwaardige produkten zoals voertuigen voor afvalinzameling en hogedruk/vacuüm. Bij voorkeur APK keurmeester zware voertuigen. Opleiding of ervaring: niveau LTS/MTS A Functie eisen: x-.' In staat zijn zelfstandig reparatie-en onderhoudswerkzaamheden uit te voeren. In het bezit van lasdiploma. Wij bieden een prettige werksfeer, een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Heeft u interesse of wilt u meer informatie, neem dan kontakt op met onze after- sales manager Eric Temmerman, Tel.: 0115-681222 of 0622660803 Wilt u emailen, doe dit naar: eric.temmerman@verbrugge.nl Een schriftelijke reactie kunt u richten aan: Industrieweg 37 - 4538 AG Terneuzen tel.: 0115-681200 www.garageverbrugge.nl \oc^e.ir,eU^ \Ae\- ese Y-N0 scholengroep Van Dusseldorpstraat 78, 4461 LV Goes tel: (011 3) 21 69 71 fax: (0113) 23 08 72 e-mail: info@pontes.nl http://www.pontes.nl Nijverheids weg 6 4695 RC Sint-Maartensdijk Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk Goedhart Cooling Equipment B. V. Is wereldwijd leidend in het leveren van maatwerk in luchtkoelers en luchtgekoelde condensors hoofdzakelijk voor de industriële koel- en vriestechniek. Onze fabrieken in Sint-Maartensdijk en Tsjechië produceren voor een breed scala van industriële en semi-industriële toepassingen. Eigen verkoopteams ondersteuenen onze afnemers in de Benelux, Groot-Britannië, Duitsland, Tsjechië en Spanje. Samen met onze klanten worden projectindividueel wensen en behoeften geanalyseerd en uitgewerkt, om zo tot de optimale koeltechnische oplossing te komen. Door marktbehoeftes vroegtijdig te herkennen en hierop in te spelen met een uitstekend produkt en een prima dienstverlening, maakt Goedhart al geruime tijd een sterke groei door. Ter versterking van onze verkoop binnendienst zoeken wij een: Functie inhoud: Een boeiende combinatie van hoogstaande techniek en business to business commercie Uw gesprekspartners zijn leidende koeltechnische installateurs en adviseurs in met name Frankrijk. Uit het zeer uitgebreide sortiment selecteert u voor afnemers de optimale koeltech nische oplossing. U begeleidt uw projecten zorgvuldig door de organisatie (tekenkamer, werkvoor bereiding en productie) U rapporteert aan de Export Manager en werkt nauw samen met de Sales Engineer Frankrijk. Profiel: U bent initiatiefrijk met een open oog voor kansen en mogelijkheden. U heeft een comniercieel-technische opleiding op HBO-niveau, of dit niveau door werkervaring verkregen. Communicatief vaardige teamspeler Gespreksvaardig in de moderne talen met name Frans Tussen de 25 en 40 jaar. Vanzelfsprekend kunt u goed overweg met de computer U bent bereid tot hel volgen van interne en externe opleidingen. De juiste kandidaat bieden wij naast een prima salaris, een uitstekend pakket secun daire arbeidsvoorwaarden. Hebben wij uw interesse gewekt, richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan: Goedhart Cooling Equipment B.V. t.a.v de heer M.Smits Postbus 13 4695 ZG Sint-Maartensdijk Voor eventuele informatie betreffende de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer M. Smits, die tijdens kantooruren bereikbaar is onder telefoonnummer 0166-665665. Nleuwstraat 68, Oostburg Tel. 0117-453453 Fax. 0117-453191 www.verdegem.nl Openingstijden: dinsdag t/m vrijdag 9.00 18.00 uur woensdag koopavond tot 21.00 uur zalerdag 9.00 -17.00 uur zondag 14.00 17.00 uur jm.uv, juni ?<ro sept.j rrwarKaag sluitingsdag Zeeuws - Vlaanderen Postbus 88, 4530 AB Terneuzen Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen Telefoon 01 15-641000, Fax 01 15-641200 KAT. 1 BINNEN- EN BUfTENLANDS NIEUWS KAT. 2 REGIONAAL NIEUWS KAT. 3 REPORTAGE KAT. 4 WONEN KAT. 5 REIZEN KAT. 6 KLEINTJES Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.nr. Functie: Bedrijf: kat.nr. pag.nr. Ambt. bouw- en woningtoezicht Gem. Hulst 6 W28 Monteurs met APK AutoTeom 6 W28 Ambulant objectleider(ster) Schoonm. Bleijenberg 6 W28 Monteurs Garage Verbrugge 1 6 Automonteur Garage Sjaak Sonke 6 W28 Operators Vopak Terminal Vlissingen 3 26 Bankwerker Garage Verbrugge 1 6 Praktijkassistente orthodontie Orthodontiepr. Kuyl/Gavel 6 W30 Bestuursleden St. Openbare Bibliotheken 1 6 Procesoperators offset Elopak 6 W30 Chauffeur/magozijnmedew. AOC 3 28 Productiemanager Doens food ingredients 6 W30 Comm. binnendienst medew. Huis Hypotheek 3 26 Project Engineer Erankrijk Goedhart Cooling Equipment 1 6 Directeur - bestuurder RWS 3 26 Projectmanager Scheldebouw 3 26 Docent metaal techniek Reynaertcollege 6 W29 Projectvoorbereiders Rothuizen van Doorn 't Hooft 3 24 Domeinmanager Stichting Curamus 3 28 Purchasing/sales support medew. Doens food ingredients 6 W30 Gastheer/gastvrouw Actief Groep 3 28 Reg. verkoopleider horeca Sligro 6 W29 Hoofd productie Heiploeg Shellfish 6 W28 Sales engineer Air Liquide 5 W20 Hoofd zorg Arcus zorgcentra 3 24 Secretaresse Int. Cycle Connection 3 24 Industriële schoonmakers Lamb Weston Meijer 3 24 Stratenmaker Gem. Hulst 6 W28 Jeugdopbouwwerker St. Welzijn W. Z-Vl 6 W30 Tekenaar/constructeurs Bom Engineering 5 W20 Jur.-adm. medew. ruimt. ord. Gem. Hulst 6 W28 Uitv. medew. afd. realisatie Gem. Middelburg 3 28 Kwaliteitscontroleur Lamb Weston Meijer 3 24 Vakspecialist afd. pl. contr. Gem. Middelburg 3 28 Makelaar/hypotheekadviseur RE/MAX 6 W29 Verkoopadviseur Hakvoort Horeca 3 26 Management assistente Interseafish 6 W28 Verkoopadviseur Masso b.v. 5 W20 Mechanical engineers Bom Engineering 5 W20 Verkoopmedewerker Rial schoenen 6 W30 Mechanisch operators Philips 6 W30 Vertegenwoordigers Scheidegger 6 W30 Medewerkster Zijdemuseum 6 W30 Verzorgenden Zorgstroom en SVRZ 6 W28 Medew. huishoudelijke dienst Poelwijck 6 W29 Vrijwilligers Zijdemuseum 6 W30 Medew. onderst, databeheer Delta N.V. 3 24 Werkplekmanager Oosterscheldeziekenhuizen 3 26 Medew. prod.adm. en calc. Zeelandia 3 28 Wijkopzichter R B Wonen 3 24 Milieu inspecteur Provincie Zeeland 3 28 D-Winkels, koopt, bouwt en verhuurt vastgoed voor de Samenwerkende Dirk van den Broek Bedrijven. Circa 155 m2 winkel/kantoorruimte in winkelcentrum De Bussel te Goes, vlakbij de drukbezochte Jan Bruijns supermarkt, Zeeman en D-reizen. Het pand is gelegen naast het benzinestation en parkeerterrein van Jan Bruijns. D-Winkels b.v. T.a.v. de heer J. van der Eist. Postbus 173, 2170 AD Sassenheim. Telefoon 0252 240746. Email: info@d-winkels.nl Wie zorgt voor een kind als de ouders dat even niet kunnen? Dan is het geweldig dat mensen als u die zorg overnemen. Wilt u meer weten over zo'n tijdelijke ouderrol? Kijk dan op www.pleegzorg.nl of bel 0800 - 022 34 32 www.pleegzorg.nl Rubriek voor gelukwens r' ter gelegenheid van geboorte, ss—sy verloving, huwelijk, jubileum, examen, enz Ook voor mededelingen over huisdieren^ Alleen voor particulieren. De teksten en eventueel beeldmateriaal dienen twee dagen vóór plaatsing (zaterdag vóór f woensdag) uiterlijk 16.00 uur in het bezit te zijn van de advertentie-afdeling te Goes, Stationspark 28, 4462 DZ. Tarief: prijs per millimeter over I kolom: 0.54 Een regel met een grote letter is verplicht. Foto of tekening: maximaal 40 mm hoog, over I of 2 kolom. Wij 2 Al weer 20 jaar samen Dat vieren we met 200 vrienden Vanavond bij ons thuis vanaf 20:00 uur jaKiek mè ès h'oêt of je êt zie. wan wie ként êt bruidspaêr nie. ze wêune in êt hoe se land daer kwam ök êt h'uwelijk tot stand. binne ze bie mêköre. Van arte efelesteerd! Willem en Koos M, A A, E I, A R Vandaag is het feest want deze jongeman J de J Hartelijk Gefeliciteerd. van z'n oallef Hiep Hiep Hoera. Tante is jarig. Liefs Jasminf pïllllpl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 6