AOE 8 nazorg en onderzoek. Domeinmanager PZC v4ctief Gastheer/Gastvrouw M/V Voor het nieuw te vormen domein beheer zoeken wij een enthousiaste collega voor de functie van 'MiSUu Zeelandia Medewerker productie- administratie en calculatie (m/v) Provincie Zeeland Milieu inspecteur (v/m) zaterdag 4 oktober 2003 21 Chauffeur-Magazijnmedewerker/ster A.O.C. b.V. (t.a.v. de directie) De Stichting Curamus in Hulst bestaat uit een verpleeghuis en een verzorgingshuis in Hulst en een verzorgingshuis in Koewacht. Ruim 500 medewer kers zijn direct of indirect betrokken bij de zorg- en dienstverlening aan 400 cliënten. De zorg en dienstverlening ontwikkelt zich van aanbodgericht naar vraaggericht; bovendien wordt een deel van de intramurale verzorgingshuiszorg in fasen omgezet in extramurale zorg. Deze ontwikkelingen gaan gepaard met een verandering in de organisatiestructuur en een ingrijpend (nieuw-)bouwtraject waarbij de Woonstichting Hulst partner is. In een fulltime dienstverband Je wilt méér... dan val je bij ons in de smaak GROEP RjeinigW Actief Groep is een multidienstverlenend schoonmaakbedrijf wat voor een van haar relaties in Goes op zoek naar een: Functieomschrijving: De werkzaamheden omvatten o.a.: het bedienen van de telefooncentrale; het ontvangen en te woord staan van cliënten; lichte administratieve werkzaamheden. Wij bieden onze nieuwe collega een dynamische omgeving, goede verdiensten, goede secundaire arbeidsvoorwaarden, een collegiale sfeer. Wij zoeken een collega met een minimale leeftijd van 20 jaar met MBO opleiding of MBO werkervaring. Hij/Zij moet werkervaring hebben als receptionist/telefonist of in de zakelijke dienstverlening. Hij/Zij moet voorzien zijn van goede mondelinge en schriftelijke kennis van de Nederlandse taal en goede contactuele eigenschappen hebben. De collega die wij zoeken moeten tevens representatief en stressbestendig zijn en een flexibele instelling hebben. Reacties kunt u sturen naar: Actief Groep, t.a.v. de heer H. Klerks, Postbus 336,5140 AH Waalwijk,Telefoon 0416-650347 A.O.C. is een groothandel in Automaterialen, Banden, Gereedschappen en Werkplaatsinrichting met vestigingen in Vlissingen, Middelburg en Goes. I.v.m. uitbreiding van onze bezorgdienst zoeken wij voor onze vestiging in Goes: (voor 20 tot 40 uur per week) De werkzaamheden bestaan uit het bezorgen van auto-onderdelen bij hoofdzakelijk garagebedrijven en het verwerken van inkomende goederen, ('s morgens en 's middags) Onze voorkeur gaat uit naar iemand die flexibel, representatief en klantvriendelijk is. Bekendheid in de regio is een pre. Uitsluitend handgeschreven sollicitaties naar: Postbus 208, 4380 AE Vlissingen tegen littekens! Brandwonden veroorzaken vaak ontsierende littekens, met alle lichamelijke en psychische gevolgen van dien. Om de slachtoffers te helpen in hun strijd tegen die littekens, blijft er veel geld nodig voor o.a. Steun die strijd! voo„ Giro 20 21 22 Bank 70 70 6430 Postbus 1015 1940 EA Beverwijk tel. (0251) 27 55 55 www.brandwonden.nl WAAR DE FUNCTIE WIJ VRAGEN WIJ BIEDEN INFORMATIE Het domein beheer omvat de economisch administratieve dienst, de aandachtsgebieden planning en control en automatisering en de facilitaire dienst. Als domeinmanager maakt u deel uit van het managementteam en levert u een bijdrage aan de strategische beleidsontwikkeling van de organisatie; U adviseert de bestuurder en de collega MT leden met betrekking tot het te voeren beleid; U bent betrokken bij het overleg en de onderhandelingen met externe instanties; U bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling en implementatie van een systeem van managementinformatie en interne budgettering en voor het opstellen van de begroting en de jaarrekening; U bent verantwoordelijk voor een optimale ondersteuning en dienstverlening vanuit de beheerdisciplines aan de domeinen zorg en behandeling; U draagt zorg voor een verdere uitwerking van de structuur binnen het domein en geeft (coachend) leiding aan de medewerkers van de verschillende onderdelen, met name de unithoofden en teamleiders. U beschikt over een academisch werk- en denkniveau, waarbij vooral een gedegen financieel -economische kennis van belang is (minimaal HBO opleiding); U heeft ervaring als manager, en beschikt over een passende managementopleiding; Naast uw financieel - economische kennis beschikt u over ruime kennis op het gebied van administratieve automatisering en over affiniteit met facilitaire dienstverlening; U koppelt inzicht in de ontwikkelingen op het terrein van de (ouderen-)zorg aan betrokkenheid met de sector; U beschikt vanzelfsprekend over een klantgerichte instelling, initiërend en stimulerend vermogen en goede sociale vaardigheden. Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd. De functie is ingedeeld in FWG functiegroep 70, minimaal 3292,64 en maximaal 5138,64 bruto per maand op basis van een 36 - urige werkweek. De CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen is van toepassing. Voor meer informatie omtrent deze functie kunt u contact opnemen met de heer A.J.A. Janse, algemeen directeur, bereikbaar via tele foonnummer 0114 - 381381. U kunt uw schriftelijke sollicitatie tot 19 oktober 2003 richten aan de heer N. Gijsel, hoofd P&O Stichting Curamus, Truffinoweg 2, 4561 NT in Hulst. E-mail: perszaken@curamus.nl. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ingrediënten voor brood en banket Zeelandia is een bedrijf in beweging. Wereldwijd. Naast betrouwbaar en dienstverlenend wordt Zeelandia gezien als inspire rend en innovatief. De koninklijke Zeelandia Groep is leverancier en produ cent van hoogwaardige bakkerij-ingrediënten voor brood en banket. Er wer ken 1150 medewerkers waarvan 480 in Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in Zierikzee. Binnen de afdeling financiële administratie, die uit 9 medewerkers bestaat, zijn wij op zoek naar een: Afwisselende fulltime functie voor enthousiaste MEAO-er Je bent verantwoordelijk voor het invoeren en verwerken van inkoopfacturen en de controle op productie-efficiëncy van grondstoffen en emballage. Ook het berekenen en afgeven van prijzen aan dochtermaatschappijen bij afwe zigheid van de kostprijscalculator behoort tot je hoofdtaken. Je hebt een afgeronde MEAO-opleiding (BE/BA) en je hebt bij voorkeur enige ervaring in een vergelijkbare functie. Je bent accuraat en in staat om zelfstandig te wer ken. Daarnaast beschik je over goede communicatieve vaardigheden. Je bent bekend met geautomatiseerde gegevensverwerking, bijvoorbeeld met een AS-400 en met MS Office. Wij bieden je een zelfstandige en afwisselende functie in een gezond bedrijf met een prettig arbeidsklimaat. Je ontvangt een marktconform salaris aan gevuld met uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Als je jezelf herkent in dit profiel richt dan je brief met c.v. binnen 14 dagen aan onderstaand adres, ter attentie van Mischa Impens, P&O-functionaris, of per e-mail aan sollicitatie@zeelandia.nl. Wil je meer informatie dan kun je Johan Bottema, hoofd financiële administratie, bellen-. 0111-419314. Algemene informatie vind je op onze website www.zeelandia.com. Postbus 9 4300 AA Zierikzee Telefoon 0111-419000 Fax 0111-416951 www.zeelandia.com Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen: moderne industriegebieden en havens, kilometers strand, woningkeuze in alle sectoren, fietspaden volop en geen files. Het provinciaal bestuur doet zijn best om dit zo te houden en te verbeteren; daar toe heeft het ongeveer 700 werknemers in dienst. De directie Ruimte, Milieu en Water zorgt voor het ontwikkelen en uitvoeren van het beleid op het gebied van ruimtelijke orde ning, milieu-, water-, natuur- en land schapsbeheer. De directie is onderver deeld in 5 afdelingen waaronder de afdeling Milieuhandhaving en -metingen. Deze afdeling is verantwoordelijk voor het formuleren van het milieubeleid op het ge bied van toezicht, preventieve en repres sieve handhaving, klachtenbehandeling en metingen. De werkzaamheden zijn gericht op de chemische, industriële en afvalver- werkende bedrijven, op zweminrichtingen en op activiteiten in het buitengebied. Schriftelijke sollicitaties, onder vermel ding van het vacaturenummer 2003-15, dienen vóór 17 oktober 2003 in het be zit te zijn van de directeur drs. C.J. Colijn, Postbus 165, 4330 AD Middelburg. Voor andere vacatures en meer infor matie omtrent de provincie Zeeland: www.zeeland.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs ge steld. De provincie Zeeland heeft mede als gevolg van de invoering van de 36-urige werkweek diverse schoolverlaterfuncties in het leven geroepen met het doel deze nieuwe medewerkers werkervaring te laten opdoen waarna ze kunnen doorstromen naar reguliere functies. Bij het cluster afvalverwerkende bedrijven, zweminrichtingen en vrije veld activiteiten van de afdeling Milieuhandhaving en -metingen is een vacature ontstaan voor een: De taken zijn: - Het voorbereiden en uitvoeren van inspecties bij afvalverwerkende bedrijven, zwembaden en vrije veld situaties, gericht op de naleving van wettelijke voor schriften en verleende vergunningen. - Het voeren van overleg met belanghebbenden over de te nemen maatregelen. - Het rapporteren over inspecties. - Het doen van voorstellen voor de wijze en termijn van afhandeling en voor be stuursrechtelijk en/of strafrechtelijk optreden. - Het verrichten van opsporingsactiviteiten en het opmaken van processen- verbaal. - Het adviseren over handhaafbaarheid vergunningaanvragen en -voorschriften. - Het ondersteunen van bestuursrechtelijke en strafrechtelijke onderzoeken. - Het behandelen van milieuklachten, -meldingen en incidenten. Wij zoeken een kandidaat met: - Een technische opleiding op HBO-mveau, bijvoorbeeld HTS- werktuigbouw kunde of HBO Milieukunde. - Kennis van het milieubeleidsterrein. - Goede contactuele vaardigheden en kunnen omgaan met conflicten. - Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking. - Rijbewijs B. - Bereidheid tot het volgen van gerichte cursussen als opsporing (BOA), hand having milieuwetgeving (HAMIL) Aanstelling/Salaris: Voor deze functie is geen werkervaring vereist. De aanstelling vindt plaats in af gemene dienst. In eerste instantie voor de periode van een jaar bij wijze van proef. Bij gebleken geschiktheid volgt een aanstelling in algemene dienst voor onbepaalde tijd. Het jaarsalaris bedraagt bij aanvang en een volledige werkweek (36 uur) maximaal €26.125,- bruto (schaal 7 inclusief vakantietoelage en de eindejaarsuitkering). Het bruto maandsalaris bedraagt 1.944,- per maand. Na een jaar volgt inpassing in het functieniveau (schaal 8). Op dat moment bedraagt het jaarsalaris €29.485,-. bruto bij een bruto maandsalaris van 2.193,-. Invulling van deze functie in deeltijd is bespreekbaar. Voordat een kandidaat wordt benoemd vindt een aanstellingskeuring plaats. Overige arbeidsvoorwaarden De provincie heeft goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals o.a. het pen sioenpakket van het ABP, het ziektekostenverzekeringspakket van de Inter provinciale Ziektekostenregeling (IZR), studiefaciliteiten (financieel en studie verlof), gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof, een kinderopvangregeling en flexibele werktijden. Doelgroepenbeleid: De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van etnische minderheden, gehandi capten en jongeren, die voldoen aan de functie eisen. Daarom worden geïnteres seerden uit deze prioriteitsgroepen die voldoen aan de functie-eisen, met |a<M verzocht te solliciteren. Overige informatie: Inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij de heer ing. T.A. van Riet, hoofd van de afdeling Milieuhandhaving en-metingen, telefonisch be reikbaar onder 0118-631954 of bij de heer ing. R. van Haasteren, clustered nator afvalverwerkende bedrijven, 0118-631123. Middelburg, de Zeeuwse hoofdstad, heeft als economisch en bestuurlijk centrum een lange en indrukwekkende geschiedenis. De sfeervolle, monumen tale binnenstad is daar nog altijd het levende bewijs van. Middelburg kijkt ook vooruit. Er is veel ruimte voor ontwikke lingen. Overal in de stad worden belang rijke projecten gerealiseerd. Bijvoorbeeld het Stationsgebied, bedrijvenpark Mortiere en nieuwe voorzieningen zoals het A-theater en een universiteit, de Roosevelt Academy. Met het oog op de toekomst wordt niet alleen veel gebouwd, maar ook nieuw en vooruit strevend beleid ontwikkeld op sociaal, cultureel, economisch en ruimtelijk gebied. Kortom: er is veel en uitdagend werk aan de winkel! Vakspecialist II v/m afdeling Planning en Control Dienst Concernondersteuning Voor 36 uur per week Profiel: hbo-werk- en denkniveau, aangevuld met ruime vakinhou delijke kennis en/of relevante werkervaring. Salaris: maximaal 3.518,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden tot 4.053,-. Uitvoerend medewerker II v/m afdeling Realisatiebedrijf I Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Profiel: vmbo-werk- en denkniveau, aangevuld met het rijbewijs B+C en chauffeursdiploma. Salaris: maximaal 2.038,- bruto per maand Doorgroeimogelijkheden tot 2.147,-. In verband met de beperking die de Arbowet heeft opgelegd voor het maximaal aantal te beladen containers en huisvuilzakken dient de aan te stellen medewerker een maximumleeftijd van 30 jaar te hebben. Contact: Kijk op www.middelburg.nl voor een uitgebreide beschrijving van de functie en de contactpersoon. Hier vind je ook meer informatie over de organisatie en de stad Middelburg. Een sollicitatiebrief met CV ontvangen wij graag voor maandag 20 oktober 2003. deze kan gestuurd worden aan het college van burgemeester en wethouders van Middelburg, t.a.v. de heei L. De Klerk, personeels consulent, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. E-mailen kan ook: personeelszaken@middelburg.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 50