M RWS DIRECTEUR - BESTUURDER PZC SCHOOLVERLATERS OPERATOR AA/V Zon, Zee, Zuivere lucht 26 SCHELDEBOUW B.V. Projectmanager m/v VOPAK TERMINAL VLISSINGEN ZOEKT (AANKOMENDE) OPERATORS Wilt u ook komen wonen en werken in Zeeland? Werkplekmanager zaterdag 4 oktober 2003 www.hakvoorthoreca.nl 1 Verkoopadviseur HUIS HYPOTHEEK COMMERCIËLE BINNENDIENSTMEDEWERKER M/V "Continuïteit, Creativiteit en Plezier in Gevels" moderne ondernemer met een maatschappelijke visie Graag tot ziens bij Chemgas Terminal Vlissingen Wanneer je ons enthousiaste team van medewerkers zou vragen wat ze het meest aanspreekt in hun werk, dan is dat ongetwijfeld de prettige sfeer en de no-nonsense cultuur. Werken bij Hakvoort Horeca staat voor afwisseling en een grote mate van zelfstandigheid binnen een jonge en gezonde onderneming. Met vijf vestigingen in Nederland zijn wij toonaangevend totaalleverancier binnen de horeca non-food sector en richten wij ons op kwaliteit, innovatie en expansie. Onze zeer gevarieerde klantenkring en het uitgebreide assortiment horeca-apparatuur zorgen er voor dat geen dag bij Hakvoort Horeca hetzelfde is. Zo blijven onze medewerkers geïnspireerd en gericht op kwaliteit en innovatie. Als ambassadeurs voor Hakvoort Horeca streven zij naar een duurzame relatie met onze afnemers. Hierbij zijn hun kennis van zaken, aandacht, en inlevingsvermogen onontbeerlijke eigenschappen. yËiiPk Na de inwerkperiode krijgt u de verantwoordelijkheid voor de volgende taken: het informeren, adviseren en begeleiden van klanten het verzorgen van acquisitie het onderhouden van bestaande klanten het opstellen en controleren van offertes Voor deze veelzijdige en boeiende functie zoeken wij iemand die: een sterke persoonlijkheid heeft de horeca een warm hart toedraagt het leuk vindt om met een gevarieërd klantenbestand om te gaan resultaatgericht wil adviseren en verkopen als een uitdaging ziet beschikt over goede organisatorische, creatieve en communicatieve vaardigheden Wij bieden u een uitdagende functie in een moderne werkomgeving met een prima salaris aangevuld met diverse secundaire arbeidsvoorwaarden zoals verzekeringen, spaarloonregeling en diverse studiemogelijkheden. Interesse? Wij nodigen u graag uit om bij ons sfeer te komen proeven in ons bedrijfspand aan de Bedrijfsweg 9 in Vlissingen. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer B.M. den Boer, tel. (0118) 493222. Ook kunt u telefonisch een sollicitatieformulier aanvragen. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Hakvoort Horeca BV, Postbus 1080, 8300 BB Emmeloord of per e-mail: info@hakvoorthoreca.nl ONAFHANKELIJKE HYPOTHEEKADVISEURS Huis Hypotheek Midden-Zeeland zoekt voor haar vestiging in Goes ter uitbreiding van het team op korte termijn voor 5 halve dagen per week een (20 uur) De functie: In deze functie ondersteun je de hypothcekadviseur(s) met alle voorkomende administra tieve werkzaamheden. Je onderhoudt de contacten met klanten, geldverslrekkers, verzekeraars en notarissen en zorgt voor de perfecte afhandeling van alle dossiers. Functie-eisen: Wij zoeken een jonge (onze voorkeur gaat uit naar een leeftijdscategorie tot 30 jaar) en enthousiaste collega, voor wie klantvriendelijkheid en dienstverlening hoog in het vaandel staan. Je bent doortastend en accuraat en kunt goed omgaan met diverse computerprogramma's. Zelfstandig werken als ook in teamverband kunnen functioneren zijn onmiskenbare eigenschappen van jou. Wij bieden: Een boeiende en afwisselende baan in een informele en collegiale sfeer. Een bij de functie, ervaring en'dpleiding passend salaris. Je kunt je sollicitatie met CV binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie zenden aan Huis Hypotheek Midden-Zeeland, t.a.v. Marianne Wittkamp, Postbus 2056, 4460 MB Goes, of mailen naar m.wittkamp@faasse-faasse.nl. Informatie over de inhoud van de functie kun je inwinnen bij Rianne Franken, telefoon: 0113-233 745. Meer informatie over ons kantoor kun je vinden op www.huis-hvpotheek.nl Opereert als lid van de Permasteelisa Group onder haar eigen naam op de internationale markt voor topgevelbouw. In Middelburg zetelt het hoofdkantoor voor Noord-Europa van de groep. Scheldebouw heeft verder een vestiging in Antwerpen voor engineeringactiviteiten. Wij streven ernaar door voortdurende vernieuwing en technologische verandering toonaangevend te zijn in de wereldmarkt voor hoogwaardige gevelarchitectuur. Op dit moment zijn wij actief bezig onze markten uit te breiden en streven ernaar te opereren in Nederland, UK, Scandinavië, Polen, Tsjechië en Hongarije. Vanwege de daarmee samenhangende grotere behoefte aan hoger management zijn wij op zoek naar een enthousiaste Na een zekere inwerkperiode moet deze "persoonlijkheid" in staat zijn een projectteam te leiden naar de weg van succes op de internationale markt. Projecten hebben een omvang van 5-40 miljoen Euro. De taken behorend bij deze dynamische functie zijn o.a.: Leidinggeven aan een projectteam van 5 personen, bestaande uit: project designmanager, projectinkoper, projectplanner, project productiemanager, site manager. Beoordelen van contractcondities. Contacten onderhouden met klant en architect. Het tijdig signaleren van problemen in de uitvoering van het project en daarbij in staat zijn adequate oplossingen te bedenken en uit te laten voeren. Verantwoordelijkheid dragen voor de efficiënte en tijdige uitvoering van de werkzaamheden. Het beheren van de projectdocumentatie. Wij hebben plaats voor een collega op tenminste HBO-niveau (WTB/B) met gevoel voor communicatie en met ondernemersmentaliteit. Scheldebouw biedt vele uitdagingen in een enerverende internationale markt, onder het motto: Voor eventuele verdere inlichtingen kunt u contact opnemen met de heer J. C. F. Meijboom. Adres: Herculesweg 17, Postbus 8042,4330 EA te Middelburg (tel. 0118-679923). www.permasteelisa.com partner in wonen RWS partner in wonen te Goes is een solide en betrouwbare woningcorporatie die succesvol ca. 6000 verhuureenheden op de markt brengt in de Zeeuwse gemeenten Goes, Kapelle en Noord-Beveland. Management en medewerkers zijn enthousiast en betrokken bezig om RWS partner in wonen verder te vormen tot een klant- en marktgerichte organisatie waarin bedrijfsmatige uitgangspunten hand in hand gaan met haar maatschappelijke doelstellingen. Haar ambitie is zich te ontwikkelen tot dé vastgoedaanbieder op de Bevelanden, die in staat is snel te reageren op veranderingen in de samenleving. Dit komt mede tot uiting in haar commerciële projectontwikkelingsactiviteiten die zij uitvoert met twee corporaties in de regio. Dit veranderingstraject wordt gedragen door 68 loyale en gedreven medewerkers en gestuurd door een geïnvolveerde directeur, die vanwege het bereiken van de vroeg- pensioen leeftijd, het stokje zal overgeven aan een ondernemende en slagvaardige THE ULTING COMPANY www.erly.nl Functie: In deze uitdagende functie bent u verantwoordelijk voor het functioneren van de totale organisatie. Samen met uw managementteam geeft u sturing aan de verdere ontwikkeling van RWS partner in wonen. Hierbij richt u zich met name op de kwalitatieve groei van RWS partner in wonen in de markt. U initieert de ontwikkeling van nieuwe producten en diensten, die optimaal aansluiten bij de volkshuis- vestelijke en maatschappelijke doelstellingen van de corporatie. Uw optreden getuigt van visie. U onderhoudt gevarieerde in- en externe contacten en bouwt het overlegplatform met gemeenten, marktpartijen en maatschappelijke organisaties verder uit. Samen met uw collega's werkt u aan een organisatie die tot de top behoort. Profiel: U bent een charismatische persoonlijkheid die mensen kan enthousiasmeren en die over een heldere stijl van leidinggeven beschikt. Tevens laat u zich kennen als een teamspeler die met anderen succes wil behalen. U bent een scherp analyticus en een uitstekend communicator die makkelijk schakelt tussen verschillende niveaus. U heeft een opleiding op HBO/academisch niveau (bedrijfskundig/economisch /juridisch). Kennis dan wel affiniteit met de sector strekt tot aanbeveling. Daarnaast heeft u uitgesproken ervaring met strategieontwikkeling en kennis van bestuurlijke processen. U heeft een eigentijdse managementstijl, waarin medewerkers de ruimte krijgen om zichzelf te ontwikkelen. Reactie: Bent u toe aan een uitdagende carrièrestap in een prettige werk- en woonomgeving, schrijf dan een korte zakelijke brief met c.v. aan ERLY, the consulting company, t.a.v. de heer drs. E.A.J.M. van Arendonk, Postbus 787, 3740 AT Baarn, telefoon (035) 5430088, fax (035) 5430509, e-mail sollicitatie@erly.nl o.v.v. ref. nr. A4103. Vopak Terminal Vlissingen BV, is een op- en overslag bedrijf van vloeibare gassen (LPG) gesitueerd in Vlissingen-Oost. Deze terminal bestaat uit 2 tanks voor gekoelde opslag en 6 tanks voor druk op slag. Via de steigers, laadbruggen voor trucks en wagons vindt de aanvoer en doorvoer van de gassen plaats. Daarnaast biedt ons bedrijf de mogelijkheid tot het spoelen van schepen, trucks, treinwagons en containers met warme stikstof en droge lucht. Wij bieden onze dienstverlening 7 dagen per week 24 uur per dag aan. Ons kennisniveau zorgt voor een hoge graad van kwaliteit en dienstverle ning. Het kwaliteitssysteem van Vopak Terminal Vlissingen BV is gecertificeerd volgens de norm ISO 9001-2000. Als kernpunten hebben we bij Vopak Terminal Vlissingen: kwaliteit, servicegerichtheid, kostenbewustzijn en collegialiteit Veiligheid, gezondheid en milieu staan bij Vopak Terminal Vlissingen BV hoog in het vaandel. Ter versterking van de operationele afdeling zijn wij op zoek naar die willen worden opgeleid tot Doel van de functie Als operator geef je, al dan niet in teamverband, uitvoering aan alle operationele werkzaamheden conform de daarvoor opgestelde procedures en terminal instructies. Denk daarbij aan het aan- en afkoppelen van schepen en wagons, het rangeren van wagons met behulp van een locomotief alsmede het zelfstandig bedienen en bewa ken van pompen, compressoren, afsluiters, temperatuur- en drukmeters en bela dingsystemen. Na een gedegen inwerkperiode bestaat de mogelijkheid dat je gaat werken in een 5-ploegensysteem. Je werkzaamheden vinden onder andere plaats op steigers, laadstellingen, het rangeerterrein. Ook het ondersteunen bij de uitvoering van onderhoudswerkzaamheden en periodieke controles behoort tot je taak. Wat verwachten we van je: Naast een opleidingsniveau op MBO niveau (bij voorkeur technische richting) interesse in chemie Zeer flexibele en energieke instelling Accuraat Naast de Nederlandse taal, gedegen kennis van de Engelse taal Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken Bereid zijn je vaktechnisch (door middel van scholing) verder te bekwamen Bereid zijn zelf de handen flink uit de mouwen te steken Wat bieden wij? Een prettige werksfeer met afwisselende, uitdagende werkzaamheden en goede doorgroeimogelijkheden. Daarnaast bieden wij u een aantrekkelijk salaris en prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (o.a. een toeslag voor onregelmatige diensten en uitgebreide interne en externe scholingsmogelijkheden) die in overeen stemming zijn met de zwaarte van de functie. Belangstelling? Voor meer informatie, kan je bellen met Ronald Verboon, Terminal Manager telefoon 0113-615800. De schriftelijke sollicitatie met CV stuur je aan: Vopak Terminal Vlissingen BV, t.a.v. dhr. R. Verboon, Postbus 410, 4380 AK Vlissingen. Reageren per e-mail kan natuurlijk ook: r.verboon@ctgv.nl Doelstelling Oe Stichting Oostêrscheldeziekenhuizen is een dynamische organisatie die er ttear streeft óm voortdurend de kwaliteit van de zorg voor haar patiënten op het hoogst mogelijke niveau te brengen en te houden. Structuur De Stichting Oosterscheldeziekenhuizen met 1300 medewerkers en een capaciteit van 364 bedden verdeeld over de locaties Goes en Zierikzee biedt vrijwel alle medische specialismen. - Goede werkplek Om gezamenlijk het gestelde doel te bereiken schept de Stichting Oosterscheldeziekenhuizen voorwaarden waardoor de medewerkers met plezier kunnen werken en goede mogelijkhedenJcrijgen zich te ontplooien. voor de werkplek Laboratorium zoeken wij op korte termijn een: Het betreft een functie voor 36 uur per week in een dienstverband voor onbepaalde tijd. 32 uur is bespreekbaar. Vacaturenummer: 03.88 m/v N De werkplek Laboratorium maakt deel uit van het Medisch Facilitair Cluster, er worden uiteenlopende analyses en onderzoeken verricht op beide locaties. Het lahJkent de functies klinisch chemicus, analist, gespecialiseerd analist, vakspecialist Lab, medewerker préklinische fase, prikmede- werker en administratief medewerker Lab. Er is een sterk samenwerkingsverband tussen de Zeeuwse ziekenhuis laboratoria. Functie-informatie: De werkplekmanager draagt zorg voor het optimaal functioneren van de werkplek Laboratorium, in overeen stemming en afspraak met de klinisch chemicus. Daarnaast is de werkplek manager verantwoordelijk voor de planning en coördinatie van de werk zaamheden op de werkplek. De werk plekmanager heeft integrale manage- mentverantwoordelijkheid en geeft leiding aan ca. 55 medewerkers. Wij zoeken een kandidaat die: beschikt over een relevante opleiding op HBO-/management- niveau, met het daarbij behorende werk- en denkniveau; relevante managementervaring heeft in een (middel)grote organi satie, waarbij ervaring met het analyseproces niet noodzakelijk is; kennis heeft van management technieken op operationeel en tactisch niveau; in staat is zelfstandig te werken en prioriteiten kan stellen; over een klantgerichte instelling en goede communicatieve vaardig heden beschikt; ervaring en affiniteit met kwaliteits systemen heeft. Wij bieden: Een aanstelling onder voorwaarden van de CAO Ziekenhuizen. Salariëring volgens FWG schaal 60. (minimaal 2.338,- en maximaal 3.645,-). Een assessment maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Interesse? Informatie is te verkrijgen bij de heer R. Boersma, clustermanager MFC, telefoonnummer: 0113-234430 of de heren P. D'Haene, werkplekma nager Laboratorium en H. Bookelman, klinisch chemicus, telefoonnummer: 0113-234588. Sollicitaties: Sollicitaties kunt u. onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan de Stichting Oosterscheldezieken huizen, t.a.v. de Dienst Personeel en Managementondersteuning, bestemmingsnummer 90, Postbus 106, 4460 BB Goes of via het e-mail adres: solliciteren@soz.nl. Sluitingsdatum: 17 oktober 2003 De sollicitatiegesprekken zijn gepland op woensdagmiddag 29 oktober 2003. OOSTERSCHELDEZIEKENHUIZEN mensen aan het werk voor mensen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 48