PZC Hoek beducht voor aanval Rijnsburg Het kan nu alleen maar beter Poolteam Cue Action legt de lat hoog dit seizoen Mooie save Rotterdamse richt zich nu op Spelen agenda uitslagen Tovaal zonder te spelen ronde verder VDB riskeert celstraf van vijf jaar Schneider in test sneller dan Albers Selectie Jong Oranje Club in Brazilië ontslaat 25 man zaterdag 4 oktober 2003 Bridge Niet gelukkig Kloetinge Engels voetbal SSV'65 gaat op zoek naar eerste goal tegen Oostkapelle Routiniers Weerzien Honkbal Van Moorsel wil even niet fietsen HoorCilya vanderKooy SCHIPHOL - Aan een fiets moet Leontien Zijlaard-Van Moorsel voorlopig niet denken. Bij iede re stap die ze zet, voelt ze de pijn van een uur lang afzien op de wielerbaan in Mexico. De drie voudig olympisch kampioene heeft evenwel geen moment spijt van haar geslaagde aanval op het werelduurrecord. Haar naam staat voor altijd in de re cordboeken. „Ik weet nauwelijks hoe ik moet zitten", lachte de wielerkonin- gin gisteren bij terugkeer in Ne- GOES - Het bekerduel tussen de Goese rugby club Tovaal en het Rams dat voor morgen op het programma staat, gaat niet door. De ploeg uit Apeldoorn kan geen volledig team op de been brengen en ver schaft de Goesenaren een simpele doorgang naar de volgende ronde. In samenwerking met de gemeente Goes waren juist kosten noch moeite gespaard om het duel in Goes doorgang te laten vinden. Aangezien het rugbyveld op sportpark Het Schenge.deze zomer opnieuw werd ingezaaid en nog niet bespeelbaar is, werd een rugbyveld ge creëerd aan de ringbaan achter Sportpunt Zee land. derland. „Maar de waardering die ik krijg, maakt alles goed. Ik ga steeds meer beseffen dat ik toch iets bijzonders heb bereikt. Voor het eerst in mijn loopbaan ben ik erg trots op mezelf. Dit is het allermooiste in de wieler sport. Alleen de hele grote ren ners hebben dit gepresteerd." De lauwe ontvangst op Schip hol paste eigenlijk niet bij haar historische prestatie van iets meer dan 46 kilometer. Maar op haar eigen verzoek was alleen Van Moorsels familie naar de luchthaven gekomen. „Na een reis van tien uur zat ik niet te wachten op al die poespas. Bo vendien heb ik mijn familie de laatste tijd enorm verwaar loosd. Ik was blij dat ik ze nu eindelijk weer wat aandacht kon geven." Van Moorsel was dit seizoen vol ledig gefixeerd op het we relduurrecord. Bij iedere trai ning deed zij zichzelf pijn om een uur te kunnen afzien. Ook in de twee weken in Mexico leefde ze volledig in haar eigen wereld. Het is inmiddels tot haar door gedrongen wat haar prestatie in eigen land heeft losgemaakt. Ze kreeg in de Nederlandse ambas sade in Mexico al een telefoontje van premier Jan Peter Balke nende. Morgen wacht haar een huldiging in de Kuip voor de wedstrijd tussen Feyenoord en RBC. Maandag volgt er nog een ont vangst bij de burgemeester van Rotterdam. Daarna hoopt Van Moorsel van haar vakantie te gaan genieten. Ze wil zich in een zonnig oord gaan opladen voor de laatste klus in haar loopbaan. Hoewel haar erelijst nu com pleet is, wil de veelvoudig we reld- en olympisch kampioene haar carrière volgend jaar af sluiten met een medaille in Athene bij de Olympische Spe len. „Ik krijg nu steeds weer de vraag waarom ik niet stop, maar ik heb er nog zo veel plezier inIk moet nu nog even niet aan een fiets denken, maar ik kijk er wel naar uit om de weg naar Athene te uitstippelen." Deze winter reist Van Moorsel naar Grieken land om de baan en het wegpar- koers te bekijken. Daarna be slist ze welke onderdelen ze rijdt. ANP door Joop van den Oudenhoven VLISSINGEN - De landelijke 9-balls poolcompetitie begint maandag. Eén Zeeuws team is hierbij van de partij. Cue Action Vlissingen komt uit in de regio nale eerste klasse Zuid West Ne derland. Speler Atong Wu verwacht met zijn team dit seizoen een plaats in de play offs (de eerste vijf in de eindrangschikking) te kun nen veroveren. Daarmee wordt de lat behoorlijk hoog gelegd. Vorig seizoen kon ternauwer nood de degradatiezone worden ontlopen. Met de komst van Jo- han van Oorschot is Wu vrij ze ker van zijn zaak. „We zijn ster ker geworden en hebben vorig jaar ervaring kunnen opdoen. Dat moet voldoende garantie vormen voor een goed seizoen." De Vlissingse formatie begint maandag met een uitwedstrijd tegen Provoosthuis Duvel Team in Bergen op Zoom. De Vlissing se formatie bestaat naast Wu verder uit Abel van de Sanden, Jeroen Koopmans, Frank van der Hart en Tim de Ruiter. DENDERMONDE - De Belgische wielrenner Frank Vanden- broucke moet binnen enkele weken voor de rechter verschij nen. Hij wordt beschuldigd van bezit en gebruik van verbo den hormonen, verdovende middelen en stimulerende producten en riskeert een celstraf van vij f jaar. Het parket van Dendermonde heeft dat gisteren bevestigd. Het parket heeft het gerechtelijk onderzoek tegen de renner van Quick Step afgerond. Rechercheurs vonden in februari vorig jaar elf verboden middelen in VDB's huis in Lebbeke; daarbij onder meer testosteron, groeihormonen, aranesp (de moderne variant van epo), morfine en clenbuterol. De ver pakkingen zouden geopend of leeg zijn aangetroffen. De dopingvondst leverde Vandenbroucke een schorsing op van zes maanden. De carrière van de veelbesproken wielren ner (winnaar van Luik-Bastenaken-Luik in 1999) leek voor bij, maar hij vond toch nog onderdak bij Quick Step, de ploeg van Patrick Lefevere. Vandebroucke reed dit wielerjaar ech ter betrekkelijk weinig koersen en is inmiddels al uitgefietst. ANP HOCKENHEIM - Pal voor de ontknoping van de DTM-races op het circuit van Hockenheim bleek de Duitse autocoureur Bernd Schneider iets sneller te zijn dan Christijan Albers. Tij dens twee testsessies van gisteren was Schneider in zijn snel ste ronde een fractie sneller dan Albers in de zijne: 1.36,417 tegen 1.36,686. Beide coureurs besturen een fabrieks-Merce- des. Het Deutsche Tourenwagen Masters wordt morgenmiddag beslist. Na negen races bedraagt het verschil tussen klasse mentsleider Schneider en uitdager Albers precies één punt: 65-64. Vandaag is de kwalificatietraining voor de startvolg orde. ANP/SID ZEIST - Bondscoach Cor Pot heeft zestien spelers opgeroepen voor de laatste EK-kwalificatiewedstrijd tegen Moldavië op 11 oktober in Helmond. Maandag komen er nog twee spelers bij. Jong Oranje is uitgeschakeld voor deelname aan het Eu ropees voetbalkampioenschap. De selectie: Stekelenburg (Ajax), Zwarthoed (AZ), Jansen (Vitesse), Kruiswijk (FC Groningen), Mendes da Silva, Be- chan (Sparta), Olfers, Green (RKC Waalwijk), Seip (SC Hee renveen), Hersi (NEC), Hoogstrate (PSV), Mathijssen (Willem II), Diba (NAC Breda), Van der Laak (FC Den Bosch), Putter, Tuyp (Volendam). Reservelijst: Bodde (ADO Den Haag), Kras (FC Volendam), Lim-Duan (FC Zwolle), Schaars (Vitesse), Heitinga (Ajax). ANP RIO DE JANEIRO - De Braziliaanse voetbalclub Ceara, uit komend in de tweede divisie, heeft alle 25 spelers ontslagen nadat het eerste team zich niet voor de promotiecompetitie wist te kwalificeren. De clubleiding reageerde woedend. Clubvoorzitter Alexan dre Frota was bereid een van zijn huizen te laten veilen om een aantal contracten af te kopen. Daarvoor is ongeveer 70.000 euro nodig. Sommige spelers hadden namelijk een doorlo pend contract. De club zelf is vrijwel bankroet. Als Frota alles heeft geregeld zal hij opstappen uit onvrede. „Bij deze club krioelt het van de onbekwame mensen. Het spijt mij dat ik geen dieet heb gevolgd. Als ik een paar kiloot jes minder had gewogen, had ik meer doelpunten gemaakt dan alle spelers samen." ANP/DPA PORTLAND - De Canadese keepster Taryn Swiatek plukt de bal weg voor de voeten van de Chinese Sun Wen, die over haar heen springt. Mede door die redding won Canada gisteren de kwartfinale van het WK voetbal voor vrouwen. In Portland, Oregon, werd het 1 -0. In de andere kwartfinale die gisteren gespeeld werd, versloeg Duitsland Rusland met liefst 7-1. Canada speelt morgen in de halve finale tegen Zweden, Duitsland treft het team van de Verenigde Sta ten. foto Don Ryan/AP door Frits Bakker en Jan Dagevos HOEK - Zoals het Kloetinge ooit verging met Erik de Groe ne, die vanuit het niets een top- spits bleek te zijn voor de hoofd klasse, zo haalde Rijnsburgse Boys dit jaar ook een onbekende aanvaller uit de scouting. Joost Kuhlmann is zijn naam. Hij komt van een onbeduidend clubje (HBC) en heeft in vijf we ken tijd een aardige reputatie opgebouwd. Trainer Johan Ballegeer, van middag met Hoek op eigen veld tegenstander van de Rijnsbur gers, spreekt er in elk geval met respect over. „We weten dat hij lang is, goed kan koppen en makkelijk scoort." Maar ook dat hij Bert Charité, toch ook niet de eerste de beste, in de eer ste weken van de competitie uit het elftal houdt. Nu is dat nog geen garantie voor wekelijks succes, want vorige week bij Rijnsburgse Boys tegen Scheveningen (1-3) stond de nieuwe spits droog en schoot Danny Voskuil drie keer raak voordeScheveningers. „We zijn beducht voor een elftal met een sterke voorlijn en controlerende middenvelders", kijkt Ballegeer vooruit. Het zou voor de hand kunnen liggen dat Pascal Smessaert aan de lange spits wordt gekoppeld, maar daar is de trainer nog niet uit. Het kostte hem vorige week al moeite genoeg om Gunther de Meijer, toch een van de betere verdedigers uit de hoofdklasse, op de bank te houden. „Ik weet dat hij er niet gelukkig mee is, maar zo hoort dat ook met een speler die op de bank zit. Het is niet gezegd dat het nu weer zo is. Ik ben niet van plan om Smessaert óf De Meijer we ken achter elkaar niet te laten spelen, want ik zal ze allebei hard nodig hebben." Het luxe-probleem wordt bij Hoek met de week groter. Rama- zan Yuruk is hersteld van zijn blessure en keert terug bij de se- |®otie. Bart Poppe was er tegen Kloetinge voor het eerst weer bij en maakt een gedreven indruk. „Fysiek is hij al verder dan de meeste anderen, omdat hij van nature een enorm uithoudings vermogen heeft. Het enige dat er nog aan schort is wedstrijdrit me aldus Ballegeer. "ij de tegenstander baart de verdediging al enkele weken zorgen. Libero Michel die een spierblessure heeft, wordt ach terin gemist. Bartjan Onder- waater is voor de wedstrijd te gen Hoek ook onzeker. Hij liep tegen Scheveningen een lies blessure op. Kloetinge reist vandaag met een gehavende ploeg af naar Capel- le aan den IJssel voor de uitwed strijd tegen Capelle. De Beve- landse hoofdklasser kan geen beroep doen op Emiel Dorst (hamstringblessure), Wouter Labrujère (hij is gisteren ge trouwd), Ferry Alfons (ge schorst) en Merlijn Swennen (beenblessure)Verder is het nog onzeker of tweede doelman Gerben de Kievit acte de pre sence kan geven. Hij lag gisteren nog met griep op bed. Het stelt trainer Karl Vergou wen vooral voor problemen met betrekking tot de invulling van de middenlinie. Hij moet ver vangers vinden voor Labrujère en Dorst. „Ik ben nog aan het puzzelen", zegt Vergouwen. „Ik heb daarom donderdag ook nog geen opstelling bekendge maakt." Kloetinge likte afgelopen week na de 3-2-nederlaag in de grim mige derby tegen Hoek zijn wonden en probeerde zich weer op de volgende wedstrijd te richten. Dat ging niet zonder slag of stoot, ook al omdat er donderdagavond geen keepers voorhanden waren bij de laat ste training. Jaap Pijnenburg, die ook vandaag weer het doel verdedigt, had verplichtin gen voor zijn werk. Gerben de Kievit lag ziek op bed. Vergou wen: „We moeten even roeien met de riemen die we hebben, maar we werken keihard, al be sef ik ook dat we gewoon eens een overwinning moeten pak ken." Dat wordt vandaag in elk geval een zware opgave, ook al omdat Capelle de Bevelandse ploeg niet ligt. De Zuid-Hollanders staan bekend om hun fysieke kracht en dat is iets waar Kloe tinge het traditioneel moeilijk mee heeft. „Capelle speelt En gels voetbal, met veel beweging vanuit de tweede lijn", weet Vergouwen. „We zullen daar niet in mee moeten gaan, maar gewoon ons eigen spelletje moe ten spelen." Vorig seizoen verloor Kloetinge in Capelle aan den IJssel met 5-0 van Capelle. foto Willem Mieras Adriaan Nieuwenhuijse: „We hebben wel jongens met veel talent, maar die pakken het maar moeizaam op." door Frits Bakker GOES - Drie wedstrijden ge speeld, nog geen punten en nog niet gescoord. De kampioen van de voorbereiding is tot nu toe het lachertje van de competitie. Adriaan Nieuwenhuijse, voor het tweede jaar trainer van SSV'65 uit Goes, wist niet wat hij zag toen zijn elftal in de oe fencampagne eerst de finale van de Sloepoortcup won en in de Delta Cup een mooie overwin ning op Terneuzen boekte. Het bleek achteraf geen realis tisch beeld van de sterkte van SSV'65. Na een belabberde start van de competitie staat de am bitieuze Goese ploeg stevig on deraan met het schrijnende doelsaldo van twaalf goals te gen en nul voor. „Het kan nu al leen maar beter, maar dat mag niet te lang meer duren", zegt Adriaan Nieuwenhuijse aan de vooravond van de thuiswed strijd tegen Oostkapelle. De euforie heeft niet lang ge duurd. Na de 2-0 tegen Terneu zen volgde onmiddellijk daarna al een afstraffing in de finale te gen Hoek (5-0), vriendschappe lijk tegen Terneuzen werd het een week later 5-1 en tegen Zaamslag 5-3. Het was een voorproefje voor de competitie, waarin SSV in drie weken tijd met 1-0,4-0 en zater dag met 7-0 werd afgeschoten. Het was even slikken voor de coach. „Ik heb nogal wat moe ten aanpassen in het elftal", voert hij als excuus aan. „We hebben wel jongens met veel ta lent, maar die pakken het maar moeizaam op." De hopeloze start is terug te voe ren op het wegvallen van routi niers en spelbepalende spelers. Maurice van den Hemel moest door een drukke baan een stap terugdoen, Ermo Cappon, Ar mando Langebeeke en Pim Bruins zijn vertrokken. „Dat waren spelers met overzicht en met opbouwende kwaliteiten." Zoals altijd, bij een elftal dat niet draait, zit het SSV'65 ook nog tegen met blessures. Want het valt nog te bezien of Paul Bom in de derby wel kan spelen en Marcel Kole is ook onzeker. Nieuwenhuijse wordt er somber van. „Wat we vorig jaar bijna nooit hadden, komt nu allemaal ineens. Dat is de enige verkla ring voor de ongelukkige start. Het zijn ook nog blessures die we nu net niet kunnen gebrui ken, maar ik weet zeker dat het straks ineens gaat lopen. Het kan niet ineens weg zijn, wat we in de voorbereiding hebben la ten zien." Het meest verbaasd is hij nog over de onmacht van de spitsen. „Ik heb normaal gesproken een snelle, slagvaardige voorhoede. Christiaan Boon, Arjan Oost- dijk en daarachter Paul Bom, dat zijn toch jongens die het ni veau aankunnen. Maar voorlo pig lukt er niets." Voor wat Cees Houtepen betreft mag de malaise bij SSV nog een weekje langer duren. Hij kan vandaag met Oostkapelle na een redelijke start (vier uit vier) wel een opsteker gebruiken. „Naar zo'n wedstrijd tegen SSV leven de spelers toch iets anders toe dan naar een andere wedstrijd." Dat geldt zeker ook voor Houte- Terneuzen. Midweekcompetitie BC Luctor et Emergo. A-lijn: 1. Echtpaar Otto 63,21%, 2. HH. Ramondt/Lichteveld 61,43%, 3. Mevr- .Zorge/dhr. Klap 58,21%. B-lijn: 1Echtpaar Speelman 58,57%, 2. Ds. Van de Bulck/Van Leeuwen 53,57%, 3. Ds. Kint/Kamp 52,14%. C-lijn: 1. Echtpaar Bayle 63,39%, 2. HH. De Rouw/Van Weelden 60,71%, 3. Ds. Zuylen- /De Zeeuw 57,14%. Lamswaarde. Parencompetitie, vijfde zit ting. A-lijn: 1. Mien Biesbroeck/Etienne Schauwaert 57,14 procent: 2. Lau Blom- maert/Adri Taalman 54,76; 3. Annie Krol/Ria Kint 53,57 B-lijn: 1. Piet van Waterschoot- /Maria v. Waterschoot 57,86; 2. Miek van Belle/Maria Vermaire 57,50; 3. Jeanne van Cauteren/lreen van der Wielen 55,71. C-lijn: 1. Rie Boeding/Jo van der Wielen 62,50; 2. Jo Lossie/Marij van Puyvelde 58,85; 3. Millie Eggink/Herman Nieland 55,21. Toulouse. Challenge Open Toulouse, Chal lenge Tour, 110.000 euro. Stand na tweede ronde: 1. Wiegele (Oos) 129 (-15), 2. Clark (Eng), Mouland (Wal), Norret (Den) 132, 5. Drummond (Sch), Geall (Eng), Widmark (Zwe), Monasterio (Arg), Arruti (Spa) 133, uitgeschakeld: 79. Van der Valk (Ned) 142 (-2). Amerikaanse profcompetitie. Play-offs divisies. American League: Oakland A's-Boston Red Sox 5-1. Stand best-of-five: 2-0. New York Yankees-Minnesota Twins 4-1. Stand: 1-1. Sportprijsvragen Lucky Day. 2-4-6-20-23-26-31-34-37-39-40-41-49-50-52- 60-64-65-76-80. (onder voorbehoud) pen zelf, hoewel het weerzien met zijn oude club gemengde gevoelens oproept. „Ik heb er tweeënhalf jaar heel lekker ge werkt, het laatste halfjaar niet meer." Het tussendoortje bij Hoek, waar hij Angelo Nijskens voor een halfjaar mocht vervangen, heeft het plezier in het trainer schap weer aangewakkerd. De geboren Brabander, al jaren in het Zeeuwse actief, spreekt er nog altijd vol bewondering over. „Het was even wennen bij Oost kapelle, maar ik heb mijn draai nu wel gevonden." Hij heeft het systeem omge gooid, speelt nu met twee in plaats van drie spitsen, maar beseft dat er nog veel werk te doen is. „Het is een jeugdige ploeg, waar ik weer helemaal moet gaan bouwen. Dat is weer heel iets anders dan bij Hoek, waar ik met een geroutineerde selectie heb gewerkt." Het achterste van zijn tong laat hij niet zien.,Ik hoop dat we een puntje wegslepen bij SSV" en „we gokken op de midden moot", zijn typische Houtepen- uitspraken. Tennis Tokio. Mannen, 605.000 euro kwartfinales: Schüttler (Dui/1- Draper (Aus 6-3 6-3, Srichaphan (Tha/3) - Lee Hyung- taik (ZKo/7) 4-6 7-6 6-3, Saulnier (Fra) - Phi- lippoussis (Aus/5) 5-2 opgave, Grosjean (Fra/2) - Gambill (VSt) 6-37-6. Vrouwen, kwartfinales: Sharapova (Rus/5) - Schaul (Lux) 7-57-6, Zheng Jie(Chn)-YanZi (Chn) 7-6 6-3. Moskou. Kremlin Cup, 872.000 euro Vrouwen, kwartfinales: Dementieva (Rus/3 - Schiavone (Ita) 6-1 2-1 opgave, Pistolesi (Isr) - Bovina (Rus) 6-46-4, Miskina (Rus/4) - Daniilidou (Gri) 6-3 6-0, Mauresmo (Fra/2) - Zvonareva (Rus/7) 6-4 3-6 6-2. Mannen, kwartfinales: Sargsian (Arm) - Cal led (Arg/2) 6-3 6-4, Dent (VSt) - Rosset (Zwi) 6-3 6-4, Spadea (VSt) - Koubek (Oos) 2-6 7-6 6-3, Mathieu (Fra) - Andrejev(Rus) 2-6 6-37- 5. Metz. Mannen, 355.000 euro Kwartfinale: Pavel (Roe) - Robredo (Spa/1) 7-6 4-6 6-1, Gonzalez (Chl) - Ferrer (Spa) 7-5 6-2, Santoro (Fra/5) - Popp (Dui) 2-6 6-3 6-4, Clement (Fra/4) - Petzschner (Dui) 6-2 3-0 op gave Petzschner. Eindhoven. Alex Tennis Classics Tweede dag: Siemerink (Ned) - Sanchez (Spa) 6-4 7-5, Muster (Oos) - Cash (Aus) 6-4 6-7 supertiebreak 10-7, Korda (Tsj) - Becker (Dui) 4-6 6-3 supertiebreak 10-6. Voetbal Betaald Voetbal. Holland Casino Eredivisie. Vitesse - FC Twente 3-5 (2-3). 1Frankel 0-1 (eigen doel), 10. John 0-2,35. Dingsdag 1-2, 37. Cornelisse 2-2,40. John 2-3,57. Ramzi 2- 4, 73. N'Kufo 2-5, 83. Van Beukering 3-5. Scheidsrechter: Van Dongen. Toeschou wers: 18.500. Gele kaart: Mbamba (Vitesse), Van der Weerden (FC Twente). Vitesse: Jevric; Bochem, Cornelisse, Dings dag en Frankel; Schaars, Rankovic (71. Van Beukering) en Claessens (46. Konterman); Rojer, Mbamba en Martel. FC Tiwente: Ten Rouwelaar, Van der Weer den, Pothuizen, Grujicen Polak (46. Niemey- er); Rphim, Ramzi (§9. Sibum) en Heubach; Gakhokidze; N'Kufo (77. Christensen) en John. Gouden Gids Divisie. Stormv.-Eindhoven 4 1 gest, Heracles- MVV 2-0, Fortuna S.-Sparta 1-1, Dordrecht- Graafschap 0-0, Emmen-Veendam 1-0, TOP-Excelsior 1-2, VVV-Cambuur L. 4-0. Stand: Den Bosch 8 6 2 0 20 Excelsior 9 6 2 1 20 Sparta 9 6 1 2 19 Helmond Sp 7 5 2 0 17 Heracles 8 4 2 2 14 VVV 8 4 2 2 14 GA Eagles 7 4 1 2 13 Graafschap 9 3 4 2 13 TOP 8 3 3 2 12 Stormv. 8 3 3 2 12 AGOVV 8 3 2 3 11 Dordrecht 8 2 4 2 10 Emmen 8 2 3 3 9 Haarlem 8 2 2 4 8 Fortuna S. 8 0 5 3 5 CambuurL. 9 12 6 5 Eindhoven 8 0 3 5 3 Veendam 9 0 3 6 3 MVV 9 0 2 7 2 Turkije, competitie. Konyaspor-Fenerbahce 2 - 4. Hulst. Bedrijfscompetitie. Eerste klasse vrouwen: Zaman Sport-Cerestar 4-0, Voor- waarts-Kaatje Jans Axel 2-2, Van Water- schoot-Vroome 1 -3, Morres 1 -Ferket en de Maat 1-3. Stand: 1. Zaman Sport 3-10; 2. Ferket en de Maat 3-9; 3. Vroome3-8;4. Van Waterschoot 3-7; 5. Voorwaarts 3-6; 6. Kaatje Jans Axel 3-4; 7. Cerestar 3-3; 8. Morres 1 3-1. Tweede klasse vrouwen: Total de Beule -Jong Morres 3-1, DiDi- Van Wesemael 4-0, WC Rhodos-PC Place 1-3, Wentzler Pauwels-Morres 2 1-3. Stand: 1. PC Place 3-10; 2. Rhodos 3-9; 3. DiDi 3-9; 4. Jong Morres 3-6; 5. Morres 2 3-6; 7. Total de Beu Ie 3-4; 7. Wentzler Pauwels 3-2; 8. Van We semael 3-2. Derde klasse vrouwen: Tèn ce-CVC/Boehlé 0-4, De Bruijn-Morres 0-4, Roctus-De Sterre 1-3. Stand 1. De Sterre 3-10; 2. Morres 3 3-8; 3. CVC/Boehlé 3-8; 4 Roctus3-6; 5. Tence3-5;6. De Bruijn 3-0. Eerste klasse mannen: Stuntmarkt 1-Taxa- do 4-0, Brandax-Doolaege/Matthijs 2-2, Avesta-Rhodos 3-1, Party Max/Smash-Ko- le Luctor 1 3-1. Stand: 1. Stuntmarkt 13-12; 2. Avesta 3-6; 3. Party Max/Smash 2000 3-7; 4. Doolaege/Matthijs 3-6; 5. Brandax 3-5; 6. Rhodos 3-3; 7. Kole Luctor 1 3-3; 8. Taxado 3-3. Tweede klasse mannen: ROC Wester- schelde-Ambulo 2-2, Kole Luctor 2-War- nier 0-4. Stand: 1Stuntmarkt 2 2-8; 2. ROC Westerschelde 2-6; 3. Warnier Telecom 1 -4; 4. Ambulo 2-2; 5. Kole Luctor 2 2-0. zaterdag. II Judo Internationaal judotoernooi Hajime. Aanvang: 10.00 uur. Locatie: sporthal De Stenge, Heinkenszand. Wielrennen Ronde van de Provincie Lucca. Vierde en laatste etappe, Massarosa Lido di Camaiore: 1. Vainsteins (Let) 156 km in 3.33.18, 2. Fanelli (Ita), 3. Schleck (Lux), 4. Zanini (Ita), 5. Laverde Jimenez (Spa), 6. Guttierez (Spa), 7. Giunti (Ita), 8. Figueras (Ita), 9. Popovitsj (Oek), 10. Pietropolli (Ita), 33. Den Bakker (Ned), 35. Freire (Spa), 52. Lotz (Ned). Afgestapt: De Groot, Wielinga, Dekker (allen Ned). Eindklassement: 1. Frei re (Spa) 17.32.03, 2. Caucchioli (Ita) op 0.08, 3. Guttierez (Spa) 0.14, 4. Bartoli (Ita), 5. Schleck (Lux) 0.18,6. Casagrande (Ita) 0.22, 7. Popovitsj (Oek), 8. Gontsjar (Oek), 9. Noé (Ita), 10. Giunti (Ita) 0.26. Bühl. LUK-Cup: 1. Kessler (Dui) 192 km in 4.29.41, 2. Rebellin (Ita), 3. Carcia Casas (Spa), 4. Markus Zberg (Zwi) op 0.29, 5 Moncoutie (Fra), 6. Montgomery (Zwi).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 41