Ajax is beducht voor valkuilen Bondscoach Bellaart staat ter discussie Bayern ontsnapt tegen Anderlecht Van Gaal moet alleen nog ja-woord geven 21 Deportivo La Coruna mild voor Brabanders na tweede treffer (2-0) champions league Monaco staat stevig aan kop champions league woensdag 1 oktober 2003 Onrust Dekker mogelijk toch naar WK Oscar Freire wint in Lucca Bart Voskamp naar nieuwe ploeg Australië op gras tegen Spanje Ferguson praat over contract Voordeel J voor PSV inktzwart joor Henk van Weert LA CORUNA - Ook in de zeven- je editie van de Champions League is het perspectief voor PSV opnieuw, en heel erg snel, inktzwart geworden. Boven het gejuich van de Spaanse suppor ters uit kwam gisteravond in La Coruna het oude liedje weer bo- Poule A. Anderlecht (Bel) Bayern München (Dui) 1-1 (0-0). 53. Mornar 7-0, 74. Santa Cruz 1- 1. Scheidsrechter: Medina Cantaiejo (Spa). Rode kaart (2x geel): 35. Pizarro (Bayern). Gele kaart: Hasi, Hendrikx (An derlecht), Kuffour (Bayern). Celtic (Sch) - Olympique Lyon (Fra) 2-0 (0-0). 70. Miller 1-0, 78. Sutton 2-0. Scheidsrechter: Iturralde Gonzalez (Spa). Gele kaart: Thompson (Celtic), Di- arra (Lyon). Bijzonderheid: 39. Thomp son (Celtic) mist strafschop. Stand: Bayern M. 2 1 1 0 4 3-2 Celtic 2 10 13 3-2 Lyon 2 10 13 1-2 Anderlecht 2 0 111 1-2 Poule B: Inter (Ita) - Dynamo Kiev (Oek) 2-1 (1-1). 23. Adani 1-0,35. Fedorov 1-1, 90. Vieri2- 1. Scheidsrechter: Bre (Fra). Gele kaart: Emre Belözoglu (Inter), Diogo Rincon, Sablic, Leko (Dynamo). Lokomotiv Moskou (Rus) - Arsenal (Eng) 0-0. Scheidsrechter: Wegereef (Ned). Gele kaart: Nizjegodorov (Lokomotiv). Stand: Inter 2 2 0 0 6 5-1 Dinamo Kiev 2 10 13 3-2 L. Moskou 2 0 111 0-2 Arsenal 2 0 111 0-3 Poule C: Deportivo la Coruna - PSV 2-0 (1-0), Mo naco - AEK Athene 4-0. Stand: Monaco 2 2 0 0 6 6-1 Deportivo 2 1 1 0 4 3-1 AEK 2 0 111 1-5 PSV 2 0 0 2 0 1-4 Poule D: Galatasaray (Tur) - Real Sociedad (Spa) 1-2 (0-1). 3. Kovacevic 0-1, 61. Hakan Sükür 1-1, 72. Xabi Alonso 1-2. Scheids rechter: Fandel (Dui). Rode kaart: 82. Hasan Sas (Galatasaray). Gele kaart: Ci- han, Tamas, Ayhan (Galatasaray), Alkiza (Real Sociedad). Olympiakos Piraeus (Gri) - Juventus (Ita) 1-2(1-11.77. Stoltidis 1-0,21. Nedved 1-1, 79. Nedved 1-2. Scheidsrechter: Poulat (Fra). Gele kaart: Castillo, Gonias (Olym piakos), Davids, Miccoli (Juventus). Stand: Juventus 2 2 0 0 6 4-2 Sociedad 2 2 0 0 6 3-1 Galatasaray 2 0 0 2 0 2-4 Olympiakos 2 0 0 2 0 1-3 MONACO - Monaco heeft nu al zicht op een langer verblijf in de Champions League. Na de uit zege bij PSV won de ploeg uit het vorstendom gisteravond op eigen veld met 4-0 van AEK Athene. De Monegasken leiden in de Franse competitie en boekten in twee Champions-Leagueduels de maximale score. Monaco heeft de leiding in poule C stevig in handen. Het tot dan niet imponerende Monaco opende niet veel later de score. Uit een voorzet van Evra schoot aanvoerder Giuly in de 23e minuut vanaf tien me ter langs de Griekse goalie Chiotis. Vijf minuten later was het opnieuw raak. Squilacci kopte uit een hoekschop van Rothen tegen de lat, in de re bound schoot Morientes raak: 2-0. De huurling van Real was kort na de pauze opnieuw suc cesvol. Niet veel later mocht de Spanjaard gaan rusten. Zijn vervanger Prso tekende voor 4-0. ANP AS Monaco (Fra)-AEK Athene (Gri) 4-0 (2-0). 23. Giuly 1-0, 27. Morien tes 2-0, 56. Morientes 3-0, 86. Prso 4-0. Scheidsrechter: Farina (Ita). Gele kaart: Katsouranis, Amponsah (AEK). Programma woensdag: Poule E: Panathinaikos-Glasgow Rangers, VfB Stuttgart-Manchester United. Poule F: FC Porto-Real Madrid, Olympique Marseille-Partizan Bel grado. Poule G: Lazio Roma-Sparta Praag, Chelsea-Besiktas. Poule H: Ajax-Club Brugge, Celta de Vigo-AC Milan. ven. PSV gaat het waarschijn lijk weer niet redden in Europa's belangrijkste toernooi. Het elf tal van Guus Hiddink, dat met 2-0 verloor van Deportivo La Coruna, is daar domweg niet sterk genoeg voor. Het is nog te vroeg in het toer nooi om PSV volledig af te schrijven in deze jaargang. PSV kan nog twaalf punten halen, maar zoals het in de tweede helft speelde tegen Deportivo La Coruna zal dat nooit lukken. Het was in die fase een knoei boel aan Brabantse kant. Alleen Spaanse laksheid voorkwam een historisch grote nederlaag van PSV. Guus Hiddink zag de wedstrijd als een herexamen van zijn elftal na het 2-1-verlies thuis tegen Monaco. PSV zakte daarvoor, meteen na het tweede doelpunt van Deportivo. De stress werd te groot. Waar de ploeg voor rust nog vocht, viel PSV in de tweede helft ten prooi aan machteloosheid. Het verlies in Spanje zal inge calculeerd zijn. Dat maakt het verlies tegen Monaco nog erger dan het al was. Voor het eerst in de Champions League verloren de Eindhovenaren de eerste twee wedstrijden. Het slechtst denkbare scenario ging ook in werking. Monaco won gister avond van AEK Athene, waar door de Spanjaarden en de Fransen in één klap afstand na men van de Grieken en de Ne derlanders. Hiddink liet PSV spelen op de manier die hij in juli op het Peace-Cuptoernooi beproefd had: met drie controlerende middenvelders en daarvoor Park, als aanjager van de beide snelle spitsen Kezman en Rom- medahl. In dat spel hadden ook de backs Ooijer en Lee een voor name rol. Diep langs de zijlijn spelend fungeerden zij dikwijls als brengers van de bal. Óp rechts had Ooijer daar geen moeite mee. Op links kwam er niets tot stand. Lee was voor de rust de achilleshiel in de op bouw van het spel, maar ook in defensief opzicht een speler die de bloeddruk van zijn medespe lers regelmatig deed stijgen. De Zuid-Koreaan kon het niet bij benen, verloor vaak de bal en bracht zijn onzekerheid over op de spelers die vlakbij hem ston den. Niet Johann Vogel, maar Remco van der Schaaf stond centraal op het middenveld, als balaf- pakker en controleur van Vale- ron. Ook dat ging niet goed. Evenals in de wedstrijd tegen Monaco was Van der Schaaf niet bestand tegen de snelheid van het spel. Keer op keer moest hij, met handen en voeten de rem aantrekken. Het leidde tot enor me onrust op een deel van het veld waar rust juist zo van be lang is. Ook Vogel zakte weg en maakte weer enkele van zijn in middels beruchte foutjes. Al die haken en ogen aan het middenveldspel van PSV leid den ertoe dat Kezman te weinig aan de bal kwam. Aan de Ser viër lag het niet. Jagend en sleu rend was hij bijna elke keer dat hij aan de bal kwam gevaarlijk. Hij kreeg te weinig steun van de onopvallende Ji-sung Park. Mark van Bommel deelde in de malaise. Zo werd PSV in een rap tempo een ploeg die ankers miste. Het eerste kwartier kwam de ploeg nog goed door. Deportivo La Co runa liet de tegenstander in de waan dat er misschien wel iets te halen viel in stadion Riazor. Voor het eerst speelde PSV met een volledig linksbenig centrale verdedigingsduo: Hofland en Bouma. Dat span had zijn zaak jes redelijk onder controle. Hof land kopte de bal in de vierde minuut op de eigen lat, maar dat was een bedrijfsongevalletje zonder fatale gevolgen. In de negentiende minuut liep een vrije trap wel slecht af. Ser gio schoot hard richting Water reus. De bal raakte het lichaam van Van der Schaaf en ketste buiten bereik van Waterreus het doel in: 1-0. In de tweede helft werd het al snel 2-0. Ooijer sprong bij een voorzet in de rug van Valeron. Scheidsrechter Larsen kende een strafschop toe die door Pan- diani werd benut: 2-0. Die twee de klap was te veel voor PSV. Het elftal zonk bedenkelijk ver weg. Met nog een halfuur te gaan wisselde Deportivo-coach Irureta zijn vedette Pandiani voor Diego Tristan. Voor PSV was dat een heel pijnlijke wis sel. Irureta beschouwde de par tij al als afgedaan. Met het oog op de Spaanse competitie spaarde hij liever zijn belang rijkste aanvaller. Deportivo la Coruna-PSV 2-0 (1-0). 19. Sergio 1-0, 51. Pandiani 2-0 (strafschop). Scheidsrechter Lar sen (Den). Gele kaart: Naybet, Vic tor (Deportivo la Coruna), Hofland (PSV). Aantal toeschouwers: 18.000. Deportivo la Coruna: Molina; Pablo, Andrade, Naybet en Capdevila; Vic tor, Sergio, Mauro Silva en Luque (46. Fran); Valeron (81. Munitis) en Pandiani (59. Tristan). PSV: Waterreus; Ooijer, Hofland, Bouma en Lee; Van Bommel, Van der Schaaf (54. Robben), Park en Vo gel (79. Vennegoor of Hesselink); Kezman en Rommedahl. GPD PSV'er Ji-Sung Park (rechts) is in een duel om de bal verwikkeld met Jorge Andrade van Deportivo la Coruna. door André Hooqeboom AMSTERDAM - Ajax had het vorig jaar in de eerste ronde van de Champions League twee keer moeilijk tegen Rosenborg, een stugge en sterke Noorse ploeg. Tegen Grazer AK uit Oosten rijk, ook stug en ook sterk, ba lanceerde Ajax in de voorronde op het randje van de afgrond. Club Brugge, de tegenstander van vanavond, is een ploeg met dezelfde karaktereigenschap pen. „Ik hoor om me heen, dat we dit even moeten doen", zei Koeman gisteren streng. „Maar Brugge schakelde wel Borussia Dort mund uit, is een fysiek sterke ploeg met een goede organisa tie." Om er in vrijwel in één adem aan toe te voegen dat Ajax eigenlijk verplicht is te winnen, want dat is nu eenmaal de mores in de Champions League. Thuis liefst drie keer winnen en uit één puntje vergaren, daarmee is het ticket naar de volgende ronde welhaast een feit. Club Brugge heeft geen gehei men meer voor de technische staf van de Amsterdammers, die de tegenstander van vanavond een keer of vier in actie heeft ge zien. ,,Ze spelen heel herken baar", weet Koeman. „Meestal 4-3-3, maar misschien zullen ze zich nu wel aanpassen. Het wordt Ajax wel eens verweten dat we een ander systeem hante ren, maar ik denk dat elke ploeg dat wel zal doen als het nodig is. Brugge ook." De Belgen zullen naar alle waarschijnlijkheid slechts één diepe spits opstellen: de Noorse krachtpatser Bengt Saeternes - die ook scoorde te gen Celta de Vigo - met de oude Gert Verheyen daarachter, als een soort verbindingsman vóór het viermansmiddenveld. Tegen Grazer AK had de Am sterdamse verdediging ook al veel moeite met de grote Koll- man, die verantwoordelijk was voor de gelijkmaker. „We zul len", zo realiseert Koeman zich, „heel goed moeten zijn. En het voetbal moet de basis blijven, zoals tegen RKC, AC Milan en Willem II het geval was. Brugge is een fysiek sterke ploeg en speelt vanuit een goede organi satie en een gesloten verdedi ging. Daar hebben wij het moei lijk tegen gehad in het verleden. We moeten niet de duels aan gaan, want die zullen we niet winnen." In de eigen gelederen kent Koe man nauwelijks problemen. De groep is fit, op de structurele ge vallen na. Alleen de blessure van de recente aanwinst, Zde- nek Grygera, is een tegenvaller. Daardoor moet er nog volop ge- experimenteerd worden in de verdediging, die vrijwel hetzelf de zal zijn als tegen Willem II, met Pasanen en Yakubu. „We hebben een grote groep en dat is ook wel eens anders geweest", door Edwin Alblas DEN HAAG - Vanaf zijn vakan tieadres kijkt hockeybonds- coach Joost Bellaart dezer da gen uit over de Golf van Oman. Dat rustgevende aangezicht staat in schril contrast met zijn positie bij de nationale man- nenploeg, zo lijkt het. Muitende spelers twijfelen na het teleur stellende Europees kampioen schap openlijk of Bellaart nog wel de juiste man is om sturing te geven aan het team. Bellaart zegt niet in paniek te zijn, maar baalt wel dat hij nu niet dicht bij het vuur zit, want de rookont wikkeling is inmiddels behoor lijk. De Amsterdammer wil vanuit Oman wel reageren op de ont stane situatie. Hij vindt het tijd stip waarop enkele spelers hun beklag hebben gedaan op zijn zachtst gezegd vreemd. Bellaart is op vakantie en de evaluatie met de internationals moet nog plaatshebben. „Maar iedereen is vrij om te doen en laten wat-ie wil", zegt Bellaart met enig cynisme. Hij beweert verrast te zijn door de kritiek vanuit de spelersgroep. „Want daar is me tot nu toe niets van geble ken." Volgens bestuurder Koos Formsma, belast met topsport, zou het gaan om 'iets meer dan twee spelers', die weinig tot geen vertrouwen meer in Bel laart hebben. Formsma had maandag een onderhoud met captain Jeroen Delmee en vice- aanvoerder Teun de Nooijer. Naast Delmee en De Nooijer worden ook de routiniers Piet- Hein Geeris en Erik Jazet regel matig betrokken bij overleg. Ja- zet was er nu niet bij. „Maar ook mijn mening is daar verwoord. Hoe die luidt houd ik nog even voor me. Dat het functioneren van Joost is besproken lijkt me duidelijk. Ik zeg in ieder geval niet dat ik daar niets op aan te merken heb." Dat Jazet het niet voor Bellaart opneemt is veel zeggend. De vierde plaats bij het EK in Barcelona, het slechtste resultaat ooit, heeft de spelers kennelijk veel schrik aange jaagd. Bellaart werd eerder nog door de spelers geroemd om zijn vermogen een teamgevoel te kweken. Nu wordt hem verwe ten dat hij emotioneel reageert na teleurstellingen en daarbij tegen schenen schopt, zichzelf te belangrijk vindt, niet één lijn trekt en te weinig kennis van hockeyzaken bezit. Die kritiek komt ook terug in de brand brief, die fysiotherapeut Reinier van Dantzig schreef aan Bel laart. Dat er in het begeleidingsteam geen sprake meer is van een hechte staf is inmiddels over duidelijk. Teamarts Piet-Hein Kolkman stapte enkele dagen na het EK op. Hij voelde zich niet meer op zijn plaats aan de zijde van Bellaart. Ook hij hult zich voorlopig in stilzwijgen. Bellaart heeft de brief van Van Dantzig doorgespeeld naar Formsma. Die onderzoekt nu of ook de spelers die geuite kritiek onderschrijven. Als de selectie DEN HAAG - Bondscoach Gerrie Knetemann heeft goede hoop dat Erik Dekker alsnog van de partij zal zijn op het WK wielrennen in Hamilton. De Rabobank-renner, die dit seizoen lang met knieklachten sukkelde en zichzelf kansloos achtte voor een rol van betekenis op het WK in Canadarij dt momen teel in Italië de Ronde van Lucca.,Als dat hem meevalt, als hij er goed doorkomt, dan gun ik Erik het voordeel van de twij fel." Knetemann selecteerde tot op heden elf coureurs voor het WK, dat komende dinsdag begint. De elite-renners rijden zondag 13 oktober in het Canadese Hamilton de wegwedstrijd. Voor het laatste, twaalfde ticket komen nog zeven coureurs in aanmerking: Bart Voskamp, Max van Heeswijk, Marc Lotz, Remmert Wielinga, Stefan van Dijk, Bram Tankink en Dekker. Komende zondag, na Parijs- Tours, hakt Knetemann de knoop door. GPD CASTELVECCHIO - Oscar Freire heeft gisteren de eerste etappe van de Ronde van de Provincie Lucca gewonnen. De Spaanse wielrenner in dienst van Rabobank versloeg na 162 kilometer tussen Lucca en Castelvecchio zijn landgenoot Ivan José Gutierrez. Op één seconde werd de Italiaan Giulia- no Figueras derde. Voor Freire was het de vijfde overwinning van het seizoen. ANP/AFP ZETTEN - Bart Voskamp heeft een aanbieding op zak om vol gend jaar te rij den voor de nieuwe Belgische wielerploeg Cho colade Jacques-Wincor Nixdorf. Johan Capiot, zijn huidige ploegleider bij BankGiroLoterijvertrekt zeker naar het team dat normaal gesproken in de hoogste klasse van het wielren nen gaat uitkomen. De kern van de ploeg zal bestaan uit ren ners van de huidige tweedeklasser Marlux met de Belg Dave Bruylandts als kopman. Capiot neemt in principe naast Vos kamp ook Gerben Löwik en Jan van Velzen mee. „Dat is zeker; alleen de contracten zijn nog niet onderte kend", zei de Belg gisteren. Voskamp gaat er vanuit dat hij on der zijnnogeenjaardoorlopendecontract uitkan. „Ikheb een brief gekregen van Arend Scheppink (manager BankGiroLo terij-wielerploeg) waaruit ik opmaak dat alle renners vrij zijn om te gaan waar ze willen. Arend kennende zal hij geen pro blemen maken nu ik me kan verbeteren." ANP MELBOURNE - De finale van de Davis Cup tussen Australië en Spanje zal eind november op gras gespeeld worden. De Au stralische bond zal in de Rod Laver Arena van Melbourne Park een grasmat laten aanleggen op het rebound ace. De Au stralische spelers Hewitt en Philippoussis groeiden op op gras. Juan Carlos Ferrero, de Spaanse nummer één van de we reld, en zijn maat Carlos Moya zijn meer thuis op gravel. Fer rero versloeg dit jaar Martin Verkerk in de finale op Roland Garros. Moya won diezelfde Grand Slam in 1998. ANP/RTR MANCHESTER - Manchester United heeft de onderhande lingen geopend met manager Alex Ferguson over verlenging van diens contract. Dat heeft de club gisteren bekendge maakt. Ferguson (61) sloot in 2002 een driejarige verbintenis met de club af. Daarvoor was hij van plan met pensioen te gaan, maar United bracht hem op andere gedachten. De Schot is sinds 1986 in dienst bij de Mancunians. ANP/RTR foto Lalo R. Villar/AP zegt Koeman. „Dat is prettig, want daarmee kunnen we ver schillende kanten op." Het is waarschijnlijk dat Ajax met drie spitsen speelt, met Soetaers op links en Sonck op rechts. Een vondst die Koeman gisteren ook weer omstandig moest verklaren aan de massaal naar de Arena gereisde Belgi sche pers. Koeman, grinnikend: „Ik merk dat er bij Brugge een bepaalde angst voor Sonck aan wezig is. Daar kunnen we ons voordeel mee doen." Sneijder moet plaats maken in de basis voor Rafael van der Vaart, die zondag nog werd ge spaard. GPD van onze sportredactie BRUSSEL - Een man én een doelpunt meer waren voor An derlecht gisteravond in de Champions League niet vol doende om Bayern München te verslaan. De Belgen, in eigen land met zeven zeges op rij kop loper, gaven de Duitsers een kwartier voor tijd de gelegen heid een punt uit Brussel weg te halen: 1-1. Vrij snel na de hervatting kwam Anderlecht in het duel in groep A op voorsprong. Mornar tikte de bal achter doelman Kahn, na een prachtige actie van Aruna Dindane op de flank. Bayern, met Makaay, speelde in die fase al met een man minder. Pizarro kreeg na ruim een halfuur zijn tweede gele kaart van de Spaan se scheidsrechter Cantaiejo. Na de openingstreffer kwam An derlecht toch onder druk. Santa Cruz maakte de 1-1. Hij kopte raak na een fraaie voorzet van de rechterkant van Salihamid- zic. Celtic, dat eerder verloor van Bayern, won thuis van Lyon met 2-0. Het eerste doelpunt werd gemaakt door Miller. De invaller scoorde uit een voorzet van Larsson. Nummer twee kwam op naam van Sutton. Arsenal wist ook zijn tweede wedstrijd in groep B van de Champions League niet te win nen. De Londense formatie speelde in Moskou gelijk tegen Lokomotiv: 0-0. Twee weken geleden was Arsenal de race be gonnen met fors verlies op t Highbury, tegen Inter (0-3). Ook voor de Russen betekende de re mise het eerste punt in het inter nationale seizoen. In een aantrekkelijk duel won Inter van Kiev (2-1). Enkele mi nuten voor tijd werd de van een blessure herstelde invaller Vieri matchwinnaar. Deltalianen na men in San Siro door verdediger Adani de leiding. Daarna werd een treffer van de jarige (24) Van der Meyde afgekeurd. Kiev kwam op gelijke hoogte door Fedorov, die een fout van Inters doelman Toldo afstrafte. In groep D behaalde Sociedad vooral door goed keeperswerk van Sander Westerveld bij Ga latasaray (2-1) zijn tweede op eenvolgende zege. Vooral na de gelijkmaker van Hakan Sükür, na een uur, kwamen de Span jaarden onder druk. In een spaarzame uitval maakte Alon so het winnende doelpunt. Al na drie minuten was Sociedad op voorsprong gekomen via Kova cevic. Juventus verspeelde in deze poule ook nog geen punt. Door twee treffers van de Tsjechische international Nedved wonnen de Italianen bij Olympiakos: 2-1 .ANP het niet meer in hem ziet zitten, is hij zo vertrokken, loopt Bel laart al vooruit op mogelijke on derzoeksresultaten. Formsma denkt dat het zo'n vaart niet zal lopen. Hij verwacht dat een goed gesprek tussen alle partij en en wat maatregelen Bellaart in het zadel kunnen houden. Bellaart vindt dat de zaak wordt opgeblazen. „Het is zo klaar als een klontje. We hebben slecht gespeeld bij het EK, zoals we ook al keren goed hebben ge speeld. Het heeft volgens mij geen zin hier een polemiek van te maken. Ik ben niet in paniek, maar anderen kennelijk wel. Over een paar dagen ben ik te rug in Nederland. Dan zie ik wel wat er op me afkomt." GPD van onze sportredactie AMSTERDAM - Louis van Gaal wordt steeds nadrukkelijker ge noemd als de nieuwe technisch- directeur van Ajax. Op het lijst je van de Amsterdammers prijk ten tot voor kort nog drie na men, maar om uiteenlopende redenen kan er een streep door die van zowel Ronald Spelbos als Frank Arnesen. Spelbos heeft nog geen contact met Ajax gehad en zegt alleen van de interesse te weten via de media. PSV-directeur Frank Arnesen heeft zijn voorzitter Harry van Raaij inmiddels for meel laten weten dat hij in Eind hoven blijft. Louis van Gaal is de enig resterende kandidaat van het lijstje van drie, dat voortkwam uit een veel uitge breidere voorselectie. De oud trainer zei bij zijn vertrek uit de Arena in 1997 al, dat hij er ooit wilde terugkeren als technisch- directeur. De enige vraag die Van Gaal (52) voor zichzelf moet beantwoorden is of hij al wil stoppen als veldtrainer. Bij monde van algemeen-directeur Arie van Eijden ontkent de club dat er al een overeenkomst met Van Gaal in de kluis ligt. Na het vertrek van Leo Been hakker naar Mexico, deed Van Eijden zelf de onderhandelin gen bij de transfers van de afge lopen zomer. De algemeen-di recteur ontkent niet dat hij van dat werk heeft genoten, maar dat wil niet zeggen dat hij dat straks opnieuw naar zich zal toetrekken. GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 21