PZC De Kraker wint eerste Grand Prix AZVV slaat terug met snelle goal Wel complimenten, geen punten Gertjan Lauret toont snelle benen in Axel P2 H zi n 16 Twee treffers van spits beslissen derby tegen Cadzand: 2-0 uitslagen maandag 29 september 2003 Regelmaat BKC enige ploeg die blijft winnen Joep Frusch kopt Axelaars naar gelijkspel tegen Arendskerke Spoor bijster Zaamslag Slotkilometers Volle buit BC Ter neuzen deelt de punten Oostburg verliest van effectief Corn Boys: 2-1 Badminton Anja Bakker in dik vier uur binnen D VI Meijer match winnaar voor Spui door Wim de Vos SPUI - Wie van de twee clubs had dat vooraf durven dromen: de streekderby tussen Spui en Cadzand in de vierde klasse, met als inzet de eerste plaats op de ranglijst. De twee Zeeuws- Vlaamse ploegen speelden za terdag op het veld van Spui een wedstrijd met veel inzet. De thuisclub was collectief veel sterker dan de tegenstander. Met twee treffers van de nog al tijd gevaarlijke spits Alex Meij er won Spui terecht met 2-0. Met de overwinning is Spui al in een vroeg stadium kandidaat voor de eerste periodetitel. Niet alleen werd Cadzand zaterdag teruggewezen, maar ook mede koploper Colijnsplaatse Boys ging onderuit tegen Apollo'69. De ploeg van trainer Rob Liplijn bleef als enige over met het maximale puntenaantal na vier wedstrijden. ,,We staan er in derdaad goed voor", rekende hij voor. ,,In deze eerste periode spelen we nog tegen Colijns plaatse Boys. Als we dat overle ven, zijn we een eind op weg." Spui beschikt dit jaar over een brede selectie. „Ik merk dat het collectief aan het groeien is. Er ontbreken nog wat spelers door vakantie en blessures, maar als we compleet zijn kunnen we de lijn verder doorzetten", ver wacht Liplijn. Waar Spui het vooral als ploeg \>l ««rit.» Cadzand (speler links) zet een aanval op in de derby tegen Spui. goed deed, moest het bij Cad zand komen van enkele indidi- viduele acties. Op stilstaande situaties waren de bezoekers een paar keer gevaarlijk. Vrije trappen van Peter Nieskens en Moktar Abid werden gestopt door doelman Jeroen Bottinga of gingen rakelings naast of over het doel. De beweeglijke en handige Abid bezorgde de Spui- defensie kopzorgen, maar tot resultaat leidden de acties niet. Bij Spui had Patrick van de Boogaart ook geen succes. Een foto Camile Schelstraete enorme uithaal van Ludwig Kaisvaart miste de juiste rich ting, Mark van Minnen kreeg de bal ook niet langs doelman Thijs van de Heuvel. De tweede helft werd het de wedstrijd van Alex Meijer, de spits van Spui. In de eerste helft werd hij nog uit de wedstrijd ge houden door Ronald Vanhijfte. Daarna kreeg Meijer meer ruimte. Na een kwartier in de tweede helft profiteerde hij van een fout in de verdediging van Cadzand (1-0). De bezoekers gingen toen wel iets meer druk zetten, maar het gevaar moest blijven komen van vrije trap pen, waarvan Nieskens er een op de lat schoot. In de slotfase liep Spui nog naar 2-0. Remco Hamelink werd gestuit door Remy Pretorius, volgens de goed leidende arbiter gebeurde dat op onreglementai re wijze. Alex Meijer schoot de strafschop onberispelijk in. Spui-Cadzand 2-0 (0-0). 59. Alex Meijer 1-0, 80. Alex Meijer 2-0. Scheidsrechter: C.K. van der Linde (Wemeldinge)Gele kaart: Remco Hamelink (Spui), Jean-Pierre Vercouteren, Remy Pretorius (Cad zand). Aantal toeschouwers: 75. Spui: Jeroen Bottinga; Marcel de Zeeuw, Hugo Meeusen (46. Reinier Spaans), Erik Loof, Mark Spaans (46. Danny van Waas); Mark van Minnen, Ludwig Kalisvaart, Pa trick van de Boogaart, Jorg van der Mark; Alex Meijer, Remco Hame link (80. Arjen Kalisvaart). Cadzand: Thijs van de Heuvel; Phi lip Keijmel, Stefan Vercouteren, Ro nald Vanhijfte, Jean-Pierre Vercou teren; Caci, Guido Raynard, Peter Nieskens, Remy Pretorius; Angelo Martelé (46. Patrick Vercouteren), Moktar Abid. door Peter Snelders SINT JANSTEEN Jean-Paul de Kraker toonde zich zater dagavond de sterkste in de eer ste Grand Prix driebanden van de Zeeuws-Vlaamse biljart bond. In café De Kroon in Sint Jansteen versloeg hij in de fi nale Meerten Dallinga met af getekende cijfers. De eerste Grand Prix werd vol gens wedstrijdleider Hans Toet overschaduwd door afmeldin gen. Maar liefst acht spelers haakten af. Het gros gaf al bij aanvang te kennen van deelna- me af te zien, maar er was ook een enkeling die tijdens het toernooi verstek moest laten gaan. Voor Jean-Paul de Kraker kon dat de pret niet drukken. De biljarter uit Hoek maakte het hele toernooi een degelijke in druk. Alleen in de derde ronde en de halve finale stuitte hij op tegenstand van betekenis. In de derde ronde trof hij in Jack Kayser van de organiserende vereniging Den Ouden Arend een taaie opponent. Het zag er zelfs naar uit dat De Kraker moest buigen, toen het score bord 24 voor Kayser en 27 voor De Kraker aanwees. Op dat moment was Kayser slechts drie caramboles van zijn te ma ken aantal verwijderd en stond De Kraker voor de opdracht nog acht punten te maken. Op dat cruciale moment hervond De Kraker zich en liet zijn te genstander in 48 beurten op 24 caramboles achter. In de tweede ronde rekende de latere kampioen (35-14 in 36 beurten) vrij simpel af met Koen Pöpsel en in de kwartfi nale had hij ook geen kind aan Alois van den Bunder: 12-35 in 52 beurten. In de halve eindstrijd moest De Kraker wel diepgaan om de fi nale veilig te stellen. Het duel met Cees A. Wissel eindigde ge lijk (40-35 in 49 beurten). De penalty's moesten uitsluitsel geven. Daarin trok De Kraker met 4-2 aan het langste eind. Meerten Dallinga bereikte de finale via overwinningen op clubgenoot Hans de Witte, Ger Meeusen, broer Louis (45-40 in 43 beurten) en Jan de Rechter. Ook hij legde een zekere regel maat aan de dag, want het aantal beurten dat hij in die winstpartijen nodig had schommelde tussen 43 en 51 In de finale brak de handicap Dallinga op. Omdat Jean-Paul de Kraker al in het begin een voorsprong nam, werd de ont moeting nooit echt spannend. In 39 beurten was De Kraker eerder bij de finish: 35-34. De kortste partij was voor Jan de Rechter (35 caramboles) en Theo Freyzer (22),dieallebeiin 30 beurten uitspeelden. De hoogste serie van het toernooi was voor Frits Bakker met 10 caramboles. door Jan Roovers TERNEUZEN - De korf ballers van BKC uit Bres- kens zijn na vier wedstrij den nog altijd ongeslagen. Door de winst bij De Vol treffers in Oosterhout (18- 14) doet de ploeg van coach Jehny van Haneg- hem in de/lerde klasse B goed mee in de top. Vier deklassers Luctor en Zaamslag Verloren. De Voltreffers-BKC 14- 18. Dat BKC de betere ploeg in het veld had staan werd al gauw duidelijk. „Maar aanvallend lieten we dat te weinig zien en verdedigend waren we bij vlagen te slordig", beken de Jolanda Dees. „Daar door kon de tegenstander een paar keer terug in de wedstrijd komen." Na 4-8 nam BKC even wat gas terug (9-10). Daarna moest het weer vol aan de bak. Na de demarrage van de bezoekers naar 9-14 gaf De Voltreffers zich ge wonnen. Scores BKC: Lilian van de Lijke en Carlo Hamelink 4, Michiel Roest 3, Karin Kors- tanje en Danny Hamelink 2, Jolanda Dees, Marielle Faas en Jerry van Haneghem 1. Seolto-Zaamslag 17-10. Aanvoerder Frans Verpoorte van Zaamslag voerde na af loop aan dat de zes strafwor- pen die de thuisclub in de eer ste helft kreeg, beslissend waren voor het eindresultaat. „Ze werden nogal gemakke lijk gegeven", vond Verpoor te. Daardoormoest Zaamslag na 10-5 achter de betere te genstander aan. Dat was te veel gevraagd. Scores Zaamslag: Pieter Ha melink 5, Marco van Reeu- wijk 2, Debby Cerpentier, Frans Verpoorte en Joris de Bree 1 Blauw Wit-Luctor 19-16. In een doelpuntrijke wedstrijd zat bij Luctor het manco in de verdediging. Na de zwakke start (5-1 achter) en periodes waarin de bezoekers na de aansluiting bij 7-7 verdedi gend de weg kwijt waren, toonde Luctor in de slotfase veerkracht door na 17-11 sterk terug te komen naar 17- 15. „Als het 17-16 wordt, dan weet ik het nog niet", zei coach Peter Durink later. „De mindere periodes deden ons de das om." Scores Luctor: Evelien van den Dool 5, Davy Jonker en Ferry de Waele 4, Adrie de Jonge 2, Wilco Du- rink 1 door Aector Doorns AXEL - Binnen een tijdsbestek minuut werd zaterdag in Axel de wedstrijd tussen AZVV en 's- Heer Arendskerke beslist. Eer ste zette Walter de Kok zijn ploeg in de 65e minuut op een 0- 1 voorsprong, maar onmiddel lijk daarna kopte Joep Frusch voor de Axelaars de gelijkma ker tegen de touwen: 1 -1 Met de puntendeling mochten de twee teams teyreden zijn, hoewel AZW-trainer Ad Roovers vond: „We hadden op basis van de eerste helft ver diend te winnen, maar uit vijf kansen hebben we niet ge scoord." Het was enigszins overdreven. Natuurlijk hadden Joep Frusch en Jochem Marcus een treffer op de schoen, maar voor het overi ge bleven de mogelijkheden be perkt. Ook Arendskerke was af en toe gevaarlijk. Het elftal van trainer Jack Wijnands zag twee zekere treffers verhinderd door AZW-spelers. Dat gebeurde na de rust, in een fase waarin de thuisclub het spoorbijsterwas.Reorganisa tie was zoek. De spelers liepen teveel uit positie. Dat zag je bij de tegengoal", zei Roovers. Ook aanvallend stelde AZW niet veel meer voor. Behalve de fraaie kopbal van doelpunten maker Joep Frusch waren een kopbal van Veli Eryürük in han den van doelman Wybrand Boonstra en een schot van Jur- Bij de Axelaars kwamen zater- in het verleden beschikte over gen de Reu na een individuele dag duidelijk de tekortkomin- kopsterke spelers is dat wapen actie de opmerkelijkste feiten. gen aan het licht. Waar de ploeg nu het manco. Vooral de verde- AZ VV-speler Veli Eryürük kopt in de slotminuten hard op doel in de wedstrijd tegen 's-Heer Arendsker ke. foto Camile Schelstraete van onze sportredactie TERNEUZEN - De gedoodverfde kampi oenskandidaat Groote Eindt bond zaterdag na de overwinningen op Zaamslag en AZVV ook Terneuzense Boys aan de zegekar: 0-1 in de tweede klasse van het zaterdagvoetbal. De formatie van trainer Henk Ottens kreeg complimenten voor het vertoonde spel, maar bleef wel zonder punten achter. Groote Lindt hield de spanning er wel in. De Terneuzenaren bleven tot het einde uitzicht houden op een gelijkspel. In de slotminuut zag Tim Louwiesse een kopbal voorlangs gaan. „We hebben heel hard gewerkt, jam mer dat we de nul niet vast konden houden. Dan had er nog meer ingezeten", verzuchtte Louwiesse na afloop. Terneuzense Boys-keeper Guido Vink moest pas diep in de tweede helft capitule ren. Uit een hoekschop, genomen door Cur tis Martels, vond verdediger Lenny Moonen met het hoofd de weg naar het net. Terneuzense Boys-Groote Lindt 0-1 (0-0). 68. Lenny Moonen 0-1. Scheidsrechter: M. Bruinoo- ge WemeldingeGele kaarten: Curtis Martels en Robert de Heer van Groote Lindt. Aantal toe schouwers: 250. Terneuzense Boys: Guido Vink, Marco Bolleman (87. Jordi Goossen), Jan-Gerard Hartman, Jeroen van de Broeke, Robert Rijnberg, Luc van Waes, Mevlud Eryürük, Robbie Jonkman, Arco Herre- bout (75. Marco Faasse), Ruud Hogesteeger, Tim Louwiesse. Zaamslag deed in deze klasse mooie zaken door de thuiswedstrijd tegen Seolto met 1-0 te winnen. Eén treffer van Jacco den Hamer, zijn honderdste doelpunt in competitiever band, was voldoende om de buit binnen te halen. Trainer Mare de Kunder constateer de dat zijn ploeg verder is dan vorig jaar op hetzelfde tijdstip. „We voetballen nu meer van achteruit, dat misten we vorig jaar." Het door Zaamslag vurig gewenste doel punt kwam pas na de pauze op het score bord. De treffer kwam van de voet van Jacco den Hamer, dankbaar gebruik maakte van mistasten in de Brabantse defensie. Zaamslag-Seolto 1-0 (0-0). 48. Jacco den Hamer 1-0. Scheidsrechter: Hans Pekaar (Ophemert). Gele kaarten: Frank van Loon en Gert-Jan Pol- huijs (beiden Seolto), Joris Rademakers, Jacco den Hamer (beiden Zaamslag). Aantal toeschou wers: 150. Zaamslag: Bart Corstanje, Jean Dooms (33. Joris Rademakers), David de Haan, Jaap Pij- pelink, Menno den Dekker, Coen Goossen, Randy Lauret, Eric Tissink (75. Tommy Tissink), Peter Dieleman (70. Maarten de Groene), Hubert van den Hemel, Jacco den Hamer. door Wim de Vos AXEL - Met de jeugdige Gert jan Lauret kreeg de Appelloop in Axel zaterdag een aantrekke lijke winnaar. De atleet uit Sint- Jansteen werd vorige week met zijn club AV Nijmegen nog na tionaal kampioen op de vier maal 800 meter estafette. Lau ret wilde zaterdag zijn benen toch weer even testen en was van de partij in de eerste wed strijd voor het Runnerscriteri- uin. Hij toonde zich de sterkste van het hele gezelschap. Bij de vrouwen was de Terneuzense Annette Heijman de snelste. Voor Gertjan Lauret was deze wedstrijd door de polders rond Axel niet maar dan een trai ningswedstrijd, die hij overi gens wel serieus opvatte. Lauret slaagde erin de concurrentie tot het uiterste te dwingen, maar uiteindelijk beet iedereen in het zand. „Hij liep enorm soepel", verzekerde Peter de Vet, een van zijn concurrenten. „Gertjan kan elk moment versnellen. En als er dan nog iemand aanklampt, doet hij er nog een schepje bo venop." De Vet eindigde deze wedstrijd als derde, omdat hij er niet in wist te slagen de eerste tempoversnelling van Lauret, na zo'n acht kilometer, te pare ren. Vijf atleten liepen op dat mo ment voorop. Naast Lauret en De Vet was ook de Sluiskille- naar Hans van de Griendt erbij Hij was de enige die erin slaagde Lauret te volgen en daarmee be vestigde Van de Griendt zijn goede vorm. Toen het ernst werd in Axel, moest ook Van de Griendt zijn meerdere erkennen in de veel jongere opponent. Lauret liep bij Van de Griendt weg om in de slotkilometers nog een voor sprong van ruim een halve mi nuut op te bouwen. De strijd om de derde plaats werd in het voordeel van Peter de Vet be slecht. De Westdorpenaar bleef de Belg Rudy van Guyse nipt voor. Bij de vrouwen stond er geen maat op Anette Heijman. De Terneuzense liep vanaf de start voor de rest uit en moest na de f i- digers moesten het afleggen te gen de kopkracht van de tegen stander. Daarnaast hebben de Zeeuws- Vlamingen aan fysieke kracht moeten inleveren. Dat bleek in de tweede helft, toen een feller Arendskerke de meeste duels won, daardoor vertrouwen kreeg en meer lef toonde. AZVV kende een goede start. Aan de linkerkant benutte Leon Goossen uitstekend de ruimte. Hij had prima acties in huis en leverde twee perfecte voorzet ten af. De eerste keer reageerde Veli Eryürük net niet attent ge noeg, bij de tweede voorzet had Frusch teveel tijd nodig. De Axelaars hadden voor rust een overwicht en dwongen een aantal hoekschoppen af. Het rendement bleef uit. In de twee de helft maakte AZW een on machtige indruk. Van Arends kerke ging meer dreiging uit. De ploeg werd daarvoor be loond: na knulig balverlies bij de Axelaars werd Loopik weg gestuurd. De spits snelde langs Romano van Óvermeire en De Kok mocht de afgemeten voor zet binnentikken: 0-1. De vreugde van de Bevelanders was van korte duur, want in de zelfde minuut was de stand in evenwicht. Eryürük genoot even teveel vrijheid. De voorzet van de spits werd door de vrij staande Frusch fraai ingekopt: 1-1. Roovers bracht daarop Jaap den Doelder en Jelmer de Pooter binnen de lijnen, maar het was Arendskerke dat de kansen op de volle buit liet liggen. Zo red de Marcus miraculeus op de doellijn door de bal voor het hoofd van Arendskerke-mid- denvelder Van de Velde weg te halen. Kort daarna verzuimde Mark Nieuwpoort voor een leeg doel te profiteren van de chaos in de Axelse verdediging. Toen doel man Niels Meesen al was ge klopt, wist Van Óvermeire de in zet van de invaller te keren. AZVV-'s-Heer Arendskerke 1-1 (0-0 65. Walter de Kok 0-1, 65. Joep Fruschl-1. ScheidsrechterD. deBie (Sprang-Capelle). Aantal toeschou wers: 200. AZVV: Niels Meesen; Jochem van Leeuwen (77. Erwin van de Broeke), Romano van Óvermeire, Ferry van der Veeke, Jurgen de Reu; Jochem Marcus, Wouter Kruisifikx, Jacco Koekkoek (68. Jelmer de Pooter), Leon Goossen (67. Jaap den Doelder Joep Frusch, Veli Eryürük. Biljarter) nish minuten lang wachten voordat Els Zwelstra als tweed binnenkwam. EdwindelaRue] le uit Koewacht was de snelste bij de mannen op de vier kilo® ter. GOES - Het openingsduel van badmintonclub Terneuzeninde tweede klasse van het district eindigde onbeslist. Bij BCZee. land in Goes kwam een 1-j. eindstand op het scorebord. Het zag er lang naar uit dat Ter- neuzen de winst zou grijpt Met nog het dubbelspel bij de mannen en vrouwen voor de boeg, stond Terneuzen met 4-2 aan de positieve kant van de score. In die dubbelspelen toon de BC Zeeland zich echter de sterkste. SAS VAN GENT - Oostburgbe- gon met grote pretenties aanhet seizoen, maar ging gisteren bij Corn Boys lelijk onderuit. De ploeg van trainer John Alleman verloor met 2-1. „Ik mis gewoon een stuk bezieling", zei Alle man. Het werd een wedstrijd die het aankijken niet waard was op een veld van gelijke strekking. In de eerste helft had Oostbuig een veldoverwicht, dat slechts een paar halve kansjes oplever de. Vijf minuten voorrustkwam Corn Boys op voorsprong. Ma nuel Dhondt mocht vanaf 25 meter een vrije trap nemen en krulde de bal perfect over slecht opgestelde Oostburg muur in de kruising. Drie minuten na de hervatting was het al gelijk, toen John Alle man van vrijwel dezelfde plaats een vrije trap mocht nemen.Hij schoot de bal laag over de grond: 1-1. Martin Kalfsvel zorgde een kwartier voor tijd echter voorde 2-1 en daarna kwam CornBovs niet meer in de problemen N ioorPe SINT J «as 2-1 loper P «rd «een w terd o< den ge: aflo seer t< liet Zi firions iirions bij kwi boe reel ve liangs ederee jover ineen «peeld. jchaa kwam jerkle foor f echter De th duel ir sr de jinuu leiding tegge Marco Sudy 3roêcl Tirion ïijnkl meer men. eiftall wedst Fatrij Zwar over e niet r komt' Jan rechti de be: behoi afsch je var Tirioi sevij binne cond« zichr aide Atletiek Axel. Appelloop, 12 kilometer. Mannen: 1 Gertjan Lauret (Sint-Jansteen) 43.10, 2. Hans van de Griendt (Sluiskil) 43.45,3. Peter de Vet (Westdorpe) 44.21,4. Rudy van Guy se (B) 44.22,5. Peter Jansen (Sluiskil) 44.41, 6. Ronni van Acker (Nieuw-Namen) 45.20,7. Johan Eeckhaut (B) 45.16, 8. Rinus Reijn- goudt (Terneuzen) 47.06,9. Freddy van Eijn- de (B) 47.46,10. William Goossens (B) 49.35. Vrouwen: 1. Annette Heijman (Terneuzen) 52.34,2. Els Zweistra (Terneuzen) 1.03.20,3. Paulette d'Huyvetter (B) 1.10.24. 7 kilome ter, mannen: 1Jordi van Guyse (B) 26.05,2. Wim Bakker (Terneuzen) 28.04,3. Didier Le- roy (Hulst) 28.17,4. Peter de Waal (Westdor pe) 29.04, 5. Daan Dieleman (Zaamslag) 29.18. Vrouwen: 1. Wendy van de Velde (B) 31.20, 2, Miriam Mel (Sint-Jansteen) 32.38, 3. Martine Verdonck (B) 33.02. 4 kilometer, mannen: 1, Edwin de la Ruelle (Koewacht) 13.53, 2. Jarno van Guyse (B) 14.05,3. Wim Oppeneer (Axel) 16.01,4. Michel Braem (B) 16.07, 5. André Maes (Terneuzen) 16.16. Vrouwen: 1Haike van de Velde (B) 17.03,2. Hester Vink (Westdorpe) 20.46,3. Agnes de Ridder (Zuiddorpe) 22.00. Kermisloop St.-Laureins. 500 meter: 2. Wouter Thomaes (Oostburg) 1.30.1000 me ter: 5. Jurgen Thomaes (Oostburg) 3.20. Vrouwen-veteranen: 1. Claudine Goethals (Aardenburg) 20.29.9,3 km mannen: 1. Fre- drik de Backer (Waregem) 33.20, 9. Michel de Ruijsscher (Breskens) 37.18.14 km man nen: 1. Patrick Roegiers (Maldegem) 48.37, 12. Jan van Hoeve 58.15 (Oostburg). Tweede klasse district. BC Zeeland-Terneu- zen 4-4. Mannen enkel: llja Kole-Patrick van Straten 5-15, 5-15; Ruben Bakx-Frank van Wambeke 15-8, 17-14. Vrouwen enkel: Ge- rie Dees-Armanda van Putten 13-11,9-11,3- 11; Angelique Hoogstrate-Monique de Kok 6-11,4-11. MD: Jacco Rejack/Bakx-Van Stra ten/Van Wambeke 15-4, 15-13. VD: Dees- /Hoogstrate-Van Putten/De Kok 15-8, 15-8. GD: Hoogstrate/Rejack-Van Straten/De Kok 14-17,10-15; Dees/Kole-Van Wambeke/Van Putten 15-1,15-4. Grand Prix driebanden op handicap Zeeuws-Vlaamse Biljartbond in Sint Jan steen. Eerste ronde: Ger Meeusen-Dirk de Jonge 25-19 (42 beurten), Fons Baart-Rob Claerhoudt 32-17 (67), Jan de Rechter-Joop Holdorp 35-12 (63), Ben de Waal-Aart Vas- seur 32-18 (49), Theo Freijzer-Willy van Dorst 22-9 (30), Cees A. Wissel-Jackde Maat 40-34 (55), Frits Bakker-Rinus de Bree 45-8 (41). Tweede ronde: Meerten Dallinga-Hans de Witte 45-20 (51Ger Meeusen-Florent Rom- baut 25-22 (38), Fons Baart-Levien Basting 32-16 (62), Louis Dallinga-KoosZwanink 50- 31 (63), Jan de Rechter-Frank de Rijk 35-10 (30), Albert Lacante-Willy de Boey 35-18 (50 Harry van Tiel-Sjaak van de Bliek 25-14 (53 BERLIJN - De atlete Anja Bak ker uit Breskens heeft haar eer ste marathon gisteren tot een goed einde gebracht. Ze legde de 42 kilometer en 195 meter in Berlijn af in 4 uur en 4 minuten. Sjaak Oosterling, ook uit Breskens, haalde de finish in Berlijn na 4 uur en 17 minuten. De Keniaan Tergat won in een nieuw wereldrecord: 2.04.55. pagina 22: Jongerius ziet ideale scenario uitkomen Cees J. Wissel-Theo Freijzer 35-21 (501, Cees A. Wissel-Hans de Witte 40-29 (67),Jo han Tanghe-Stanny la Heyne 25-25 (47i. Alois van den Bunder-Frits Bakker25-31 It! Joke Breur-Gennaro Pecoraro 30-26:5! Jean-Paul de Kraker-Koen Pöpsel35-14«3c Jack Kayser-Eddie van Goethem 27-37155 Derde ronde: Meerten Dallinga-Ger Meeu sen 45-23 (51Louis Dallinga-Fons Baartöv 29 (58), Jan de Rechter-Ben de Waal 35-31 (59), Albert Lacante-Harry van Tiel 35-8134), Arie Vink-Cees J. Wissel 25-21 (60),CeesA. Wissel-JohanTanghe(Tanghe verhindert: Alois van den Bunder-Joke Breur25-24(47i, Jean-Paul de Kraker-Jack Kayser35-24(48 Kwartfinales: Meerten Dallinga-Louis Da- linga 45-40 (43), Jan de Rechter-Alten Lacante 35-34 (47), Cees A. Wissel-ArieVin- ke 40-17 (44), Jean-Paul de Kraker-Aloïsw den Bunder 35-12 (52). Halve finales: Meerten Dallinga-Jan de Rechter 45-30 (53), Jean-Paul de Krater Cees A. Wissel 35-40 (49). Finale: Jean-Paul de Kraker-MeertenDallin ga 35-34 (39). Hulst. Rayoncompetitie. De Kronkel-OJD7 5, IZV/IBS 2-Chevy's Frituur 1-8, 'I Arr ker/Schelfhout-ADM/Lazarus 11,ZVH* res/Controlec 3-Den Dullaert 2-2, Netter- mann/Stuntmarkt-Max Korting/Van de Voorde 1-6, Donckers-De Reizende War-: ING bank-De Smet 6-16, Tènce/Zaman Spo rt2-Casteels/De Meerpaal 4-6, IZV/IBS- Jagershuis 4-4. Stand: Chevy's Frituur 2-6, De Smet li Casteels/De Meerpaal 2-6, Donckers2-6.De Kronkel 2-6, 't Anker/Schelfhout 24, ADV /Lazarus 2-4, Den Dullaert 2-4, OJD2-3,Ma» Korting/Van de Voorde 2-3, 't Jagershuis: 1, IZV/IBS 2-1, ZVH Morres/Controlec32-1, Tènce/Zaman Sport 2 2-0, De Reizende Mar 2-0, Neckermann/Stuntmarkt 2-0, ING ban 2-0, IZV/IBS 2 2-0. Zeeuws-Vlaanderen Midden. Derde klasse A: Cerestar-De Pieper 3-5, Flux Eis» Sportcafé Axel 12-4, Eetkafe Anverse-Ma»- ne Service 2-4, Deto Jeans-Atoom BoysW Kraag 8-4. Stand: 1. Marine Service 24;l Deto Jeans 2-6; 3. Café de Pieper 1-3;«e restar 2-3; 5. Eetkafe Anverse 2-3; 6. Flux Electro 2-3.7. 't Zwaantje 1 -0; 8. Atoom Bop 2-0;9.SportcaféAxel2-0. Vierde klasse: Broomchemie-CaféDeuriei 3-5, Curamus-Reham Vastgoed 2-16, Curamus8-2, Dow3-DeurwaarderM«l» Unitron-FC Vatitec 1-7. Stand: 1. FC»* 2-6; 2. Reham Vastgoed bv 1-3; 3. M* Sportprijzen 1-3; 4. Schipper/Adhanco 5. De Griete 1 -3; 6. Dow 3 2-3; 7. Broom* mie 1-0; 8. Deurwaarder M&T1-0;9.UiW 2-010. Curamus2-0. Volleybal Bedrijfsvolleybal Hulst. Eerste klasse»' wen; Voorwaarts-Cerestar 2-2, Van schoot-Ferket en de Maat 2-2,Zaman5po' Morres 1 4-0, Vroome-Kaatje JansAx*' Stand: 1. Ferket en de Maat 2-6; 2. Van terschoot 2-6; 3. Zaman Sport Vroome2-5;5. Voorwaarts2-4;6.Cere 3; 7. Kaatje Jans Axel 2-2; 8. Morres 1 Tweede klasse vrouwen: Wentzler wels-PC Place 1-3, DiDi-Jong Morres - WC Rhodos-Total de Beule 4-0, Mor Van Wesemael 2-2. Stand: 2. Rhodos PC Place 2-7; 3. DiDi 2-5; 4. Jong Morres:. 5. Morres 2 2-3; 6. Van Wesemael 21J tal de Beule 2-1;8. Wentzler Pauwelsz* Derde klasse vrouwen: Roctus-Morres 3, De Bruijn-Tènce 0-4, De Sterre-CVQW Ié 3-1. Stand: 1. De Sterre 2-7; 2. Rot» 3. Tence 2-5; 4. Morres 3 2-4; 5. CVC/Boenie 2-4; 6. De Bruijn 2-0. Eerste klasse mannen: Brandax 1, Avesta-Stuntmarkt 1 0-4, Party mash-Taxado 4 Max/S- nrraiM v _|apna- -0, Kole.Luctor 1-Do«2 /Matthijs 1-3 Stand: 1. StuntmarktlJ Doolaege/Matthijs 2-4; 3. Avesta 2 - ty Max/Smash 2000 2-4; 5. R^odo Brandax 2-3; 7. Taxado 2-3; 8. Kole Luctor 2-2. rVt 2-ROC Tweede klasse mannen: Stuntma Westerschelde4-0 Stand: 1.Stuntmam'„. 8; 2. 4. Kole ROC Westerschelde2-4;3.AmW>^ iole Luctor 2 1 -0; 5. WarnierTelecom dooi HUI over deH se A bovi van VOO] krill kon lope wen Dej inh init ma; een BSC verl op; „Wi mir De' dei vro goe dal sen pre var Vei In ooi oc sei Sri he1 vo: di{ du Gc Bi lai vo le* Pc bl va Si Sti zo 0i A] 0- b( sc ke Pi to

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 40