PZC Kloetinge moet z'n wonden likken p r Groote Lindt zet de toon PZC Rillandia krijgt lesje in effectiviteit De Meeuwen levert de eerste punten in Wie ben ik om de jongens te laten zitten ]ohn Bentschap Knook: We hebben zelf het vuurtje opgestookt WMS'mwrnmm** m\ Dressuurruiters beginnen sterk aan indoorseizoen 15 maandag 29 september 2003 Frustratie assss» JaSSsiSSfi?; Diepe ingooi Oostkapelle blijft op 0-0 steken SSV'65 na drie duels in last Gelijkspel vrouwen Oostkapelle Smerdiek zorgt voor verrassing J Hnnr Jan Dagevos KLOETINGE - Als de nood hoog is, is traltijd nog Jaap Pijnenburg. De goalie kon zaterdag in de derby tegen Hoek de lokroep van de trainer en de spelers niet weerstaan en nam weer plaats onder de lat bij Kloetinge. „Wie ben ik om de jongens te laten zitten", zei hij zater dag. ,,Ik ben een clubman en als ze me nodig hebben, help ik." Eerste keeper Merlijn Swennen raakte drie weken geleden geblesseerd. Zijn vervanger werd Gerben de Kievit. De tweede doelman maakte in de duels met Excelsior Maassluis en Schevenin- gen echter geen al te solide indruk, waarna een beroep werd gedaan op Jaap Pijnenburg. Na ruim zes maanden (22 maart 2003, uit tegen Rijnsburgse Boys) maakte hij zaterdag zijn vierde rentree. „Dit is een noodoplossing. Ik moet eigenlijk gewoon werken", zei Pijnenburg, die op zaterdag doorgaans keukens aan de man probeert te bren gen. Pijnenburg: „Het komt vanuit de groep. We zitten in een fase dat we wat rust kunnen gebruiken. Gerben heeft het naar zijn mogelijkheden goed ge daan, maar is nog jong. Ik heb de erva ring en wat ook belangrijk is: ik ben nog fit. Als ik dat gevoel niet had gehad, was ik er nooit aan begonnen." Hij liet tegen Hoek zien het vak nog niet te zijn verleerd. Zijn reflexen waren goed, en bij hoge ballen was hij zeker van zijn zaak. Toch ging hij uiteindelijk nog als verliezer van het veld. In de 7 8e minuut kreeg hij bij een voorzet vanaf links de bal niet onder controle. In een poging dat schoonheidsfoutje te her stellen, vergreep hij zich vervolgens aan Pascal Smessaert. De straf was een gele kaart en een strafschop, waaruit Anthony Annicaert zijn ploeg de 3-2- zege bezorgde. „Smessaert liep eerst tegen mij op stelde Pij nenburg nader hand. Vraag het maar aan die jongen. De Belgische verdediger van Hoek gaf later inderdaad toe dat hij tegen de keeper was opgelopen. „Zie je nu wel", zei Pijnenburg. „Ik was er ook van overtuigd dat ik een vrije trap mee zou krijgen. Een keeper behoort beschermd te worden. Als dat niet gebeurt, houdt het op en verlies je die pot gewoon. Schrijf maar op dat het aan mij lag. Dat doet me niks. Ik heb een brede en glad de rug." door Jan Dagevos KLOETINGE - Een uur na de wedstrijd was ook bij hem de ergste woede uit zijn lijf. Kloe- tinge-doelman Jaap Pijnenburg had zaterdag meteen na afloop van een bewogen derby tegen Hoek (2-3) geen goed woord over voor de arbiter, maar kwam naderhand tot inkeer. „Het is wat goedkoop om naar de scheidsrechter te wijzen", besefte hij ook. „We hebben vandaag best een goede pot neergezet, maar Hoek was iets beter." De realiteitszin won het van de woede, maar daar zag het zater dag na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Van der Werff in eerste instantie niet naar uit. Scheldende spelers, tierende toeschouwers, bijna heel Kloetinge voelde zich in de derby onrechtvaardig behan deld door de arbiter uit Drunen. Hoewel er op de zeven gele kaarten en twee rode prenten weinig tot niets viel af te dingen was dat gevoel van onrecht wel enigszins te begrijpen. De arbi ter hield Kloetinge, zeker in de eerste helft, erg kort. De forma tie beging voor rust acht over tredingen en in vijf gevallen le verde dat een boeking op. Hoek maakte ook acht overtredingen, maar werd maar één keer (Tho mas Ragut) bestraft. „Hij gaf gele kaarten om niks", vond Pijnenburg. „Hij liet het uit de klauwen lopen", foeterde hij. „De spelers voelden zich be nadeeld", zei John Bentschap Knook naderhand, „anders rea geer je niet zo. Van sommigen heb ik dat nog nooit zo gezien." De verdediger, die de slotfase van het duel vanwege een op spelende knieblessure vanaf de kant gadesloeg, vond het niet gepast om later te zeuren over de vele kaarten. „We hebben zelf het vuurtje opgestookt. De op dracht was om er kort op te zit ten en op het randje te spelen. We wilden laten zien dat we er nog zijn. Dat werkte best wel goed, we konden het spel van Hoek ontregelen. Maar als je zo speelt, weet dat je ook dat dat ri sico's met zich meebrengt en dat je tegen kaarten kunt oplopen. Natuurlijk, hij gaf ze makkelijk en dan ook nog bijna alleen aan ons. Maar je kunt ook zeggen dat wij misschien iets te ver zijn doorgeschoten." „Het was ook een beetje de frus tratie", vond Pieter de Graaff. „Ik had vandaag sterk het ge voel dat we Hoek zouden pak ken. Ik zag de kop in de krant van maandag al voor me: 'Kloe tinge herstelt zich in thriller te gen Hoek'. Ik had er echt het volste vertrouwen in, en toen we op 2-1 kwamen dacht ik nog dat het ook ging gebeuren, maar uiteindelijk gaat het dan toch weer mis. Dat is zo frustrerend." De Graaff zelf haalde het einde niet. Hij kreeg voor rust een gele kaart wegens het wegtrappen van de bal, en in de 66e minuut moest hij het veld verlaten toen hij zijn tweede gele prent kreeg, dit keer wegens een overtreding. „De eerste kaart was stom, de tweede kwam voort uit frustra tie", zei De Graaff. „Ik zeg het niet graag, maar de scheids rechter stond in zijn recht." De tweede rode kaart bij Kloetinge, in blessuretijd, kwam ook al voort uit irritatie. Invaller Jean- Philip Becht plantte onder de ogen van de arbiter zijn schoen in het gezicht van Pascal Smes saert, die op dat moment op de grond lag. Verontschuldigingen aan het adres van het slachtoffer hielpen niet meer, Becht kon in rukken. „Het is allemaal niet goed te praten", zei de gebles seerde Emiel Dorst, „maar het komt ook een beetje door de si tuatie waarin we verzeild zijn geraakt. Alles zit wel heel erg te gen, een hoop kaarten, blessures en nul punten." Becht en Labrujère (hij liep te gen zijn derde gele kaart aan) wacht een schorsing, eerste doelman Merlijn Swennen is nog geblesseerd, terwijl Emiel Dorst (hamstring) en John Bentschap Knook (knie) vol gende week tegen Capelle wel licht ook niet inzetbaar zijn. „Het wordt een jaartje van knokken", aldus Bentschap Knook. „Het is zaak dat we zo snel mogelijk die drie punten eens pakken, anders wordt het gat met de andere ploegen zo groot. Vorig seizoen ging het in het begin ook niet makkelijk, maar kregen we daarna wel een goede periode en pakten we de punten. Daar moeten we ons maar aan vasthouden." Tilfi— -uk mm mm mm mm mm mm >7 r#TÉ- ïshü m tavm .v rm m ;>l»f»VTr>v .5 $8 fplKft-' /f .-»-2.(SrSSm m m doorLucien Roelandt NIEUW- EN SINT JOOSLAND - De dressuurruiters beten za terdag in de manege van Stal de Kroo in Nieuw- en Sint Joos- land het spits van het indoorsei zoen af. In het verleden hadden de ruiters nogal wat moeite met de overstap van de vrije natuur naar de besloten ruimte, maar daar was nu geen sprake van. In de klasse zwaar gaf Chantal de Rooy meteen haar visite kaartje af. De amazone uit Yers- eke vormt met de donkerbruine ruin Nairobi een schitterend beeld. De teller van de jury liep op tot 199 punten. Ingrid Ver burg lijkt het gevecht met de be paald niet gemakkelijk te rijden Luca Cadalora eindelijk in haar voordeel te beslissen. De mane gehoudster uit Vrouwenpolder had de schimmel ontspannen aan het bit lopen en eiste met 192 punten de tweede stek voor zich op. In de klasse Ml ging Monique van de Visse met de hoogste eer strijken. De amazone uit Goes stuurde Ross naar het uitste kende totaal van 173 punten. Thuisrijder Vincent Bol met Jumper K werd tweede. Wed strijdsecretaris Katja de Groes bewees niet alleen qua organi satie de teugels stevig in handen te hebben, maar ook in de ring haar mannetje te staan. De Mid delburgse toonde zich in het za del van Libra met een score van 159 punten verrassend de beste in de klasse M2. Een score die beslist hoger had kunnen uit vallen als de proef iets zorgvul diger was afgewerkt. Katja de Groes kon zich deze foutjes ver oorloven omdat de viervoeter Kassanova van Lucie Louws en Pepe Pepe van Miranda Weier mans zich kennelijk nog niet op hun gemak voelden in de beslo tenheid van de binnenpiste. In de klasse LI bewees spring ruiter Bastiaan Broeksema dat hij ook een aardig stukje dres suur kan rijden. De Westkapel- lenaar stuurde Mahdi naar 164 punten en eindigde daarmee op gelijke hoogte met de Vlissingse Maaike Hamelink met Square Dimonsion op de eerste plaats. De zege in de klasse L2 werd een prooi voor Jenny Rowecki. De voor de organiserende ruiter- club Walcheren uitkomende amazone stuurde de goed bewe gende Fernando met 163 punten naar het oranje erelint. Aanvaller Arco Herrebout van Temeuzense Boys (rechts) legt al zijn kracht in een voorzet, in het duel met Groote Lindt. foto Camile Schelstraete van onze sportredactie GOES - De Zeeuwse zaterdag-tweedeklas sers kunnen Groote Lindt voorlopig niet bijbenen. De koploper won met 1-0 bij Ter- neuzense Boys en heeft de maximale score uit vier duels. Van de achtervolgers liep Ka- pelle averij op. De ploeg verloor met 1-0 van Dinteloord. Dinteloord-Kapelle 1-0: De wedstrijd leek in 0-0 te eindigen, maar in blessuretijd maakte Arjan de Pagter 1-0 na een prima voorzet van Fabian Talud Kogelvangers-Noad'67 0-1: De thuisploeg had pech, dat arbiter Versnel een treffer om onduidelijke redenen afkeurde. Twintig mi nuten na rust zorgde Corné de Frel voor 0-1 Het bleek de beslissing te zijn. Temeuzense Boys-Groote Lindt 0-1: De thuisploeg kwam best aardig voor de dag, maar de punten ging naar de tegenstander. Lenny Moonen zorgde in de 68e minuut voor 0-1. AZVV-'s-Heer Arendskerke 1-1: Beide ploegen konden leven met de puntendeling. Walter de Kok zette 's-Heer Arendskerke in de 65e minuut op een 1-0-voorsprong, maar even later kopte Joep Frusch al de gelijkma ker in: 1-1. Zaamslag-Seolto 1-0: Zaamslag won ver diend. Jacco den Hamer werd in de 48e mi nuut matchwinnaar. Hij maakte zijn hon derdste competitiedoelpunt voor de Zeeuws-Vlaamse tweedeklasser. Nieuwdorp-Arnemuiden 1-4: Een bliksem- start bezorgde Arnemuiden de zege. Corné van Belzen en Jacky de Smit zetten de be zoekers al snel op 0-2 en Nieuwdorp kwam die klap niet meer te boven. Na rust maakte Arjen Reynoudt 0-3, waarna Martin de Ha mer 1-3 scoorde. De opleving was van korte duur omdat nog geen minuut later John Crucq de eindstand vanaf de penaltystip vastlegde. SPORTREDACTIE Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA GOES Tel: (0113) 315640 Fax: (0113)315669 E-mail: sport@pzc.nl Jan Dagevos (chef) Frits Bakker (coördinator zuid) Rudy Boogert (coördinator noord) Sven Remijnsen Roeland van Vliet Barry van der Hooft CENTRALE REDACTIE Stationspark 28 Postbus 31 4460 AA GOES Tel: (0113) 315500 Fax: (0113)315669 'E-mail: redactie@pzc.nl INTERNET www.pzc.nl E-mail: web@pzc.nl door Eugène de Kok RILLAND - „Wij kunnen uit géén kans een goal maken", zei Schelluinen-trainer Rob Colijn zaterdag na de wedstrijd tegen Rillandia. De Zeeuwse debu tant in de eerste klasse C van het zaterdagvoetbal had tijdens het duel het betere van het spel, maar werd het slachtoffer van de ervaring en geslepenheid van de Zuid-Hollanders. Rillandia verloor met 1-4. Sehelluinen gaf Rillandia zater dag les in effectief voetbal. Leuk als het er mooi uitziet, maar het mag ook lelijk. Als je de punten maar pakt. En dat doet het team uit het nietige dorpje boven Gorkum. Met twaalf punten uit vier wedstrijden staat de ploeg aan kop en lijkt een serieuze ti telkandidaat De ploeg oogt er varen, is goed op elkaar inge speeld en zelfbewust. „Ze hebben net iets meer gog- me", was de omschrijving van Rillandia-trainer Paul van Buuren. „Die ploeg doet ge woon waar ze goed in is." „Zij krijgen één kans en scoren di rect een goal", zei aanvaller Mehmet Dolma zaterdag over de tegenstander. „Dat is de eer ste klasse. We krijgen ook wel kansen, maar maken ze niet af. Dat moeten we nog leren." Rillandia begon zaterdag slor dig aan de wedstrijd. „De eerste vijftien minuten waren slecht", zei Dolma na afloop. „Ik weet niet hoe het komt, maar we zijn elke week nog slap begonnen." Na een kwartier kreeg spits Le on de Bruijn in het drukke straf schopgebied van Rillandia de bal in zijn voeten, draaide sim pel weg van zijn tegenstander Renato Helgers en schoot de bal onder keeper Erwin van de Vreede door. „We hebben met die 1-0 heerlijk geprofiteerd van het rommelige begin", zei oe- fenmeester Colijn na afloop. De achterstand schudde Rillan dia wakker. De Zeeuwen gingen op zoek naar de gelijkmaker. In de 33e minuut leek die te komen, toen Arjan Koopmans, na een pass van Dolma, alleen op doel man Harry Elgersma afging. Koopmans lobde de bal over de doelman van het Nederlandse politie-elftal en kwam met hem Mehmet Dolma in botsing. Alles en iedereen van Rillandia schreeuwde om een penalty. Scheidsrechter Van de Ketterij oordeelde anders („de bal was al gespeeld") en gaf een doeltrap. Kort daarna had Mi- chiel van Trijen de hoek voor de 1-1 voor het uitkiezen, maar schoot recht in de handen van Elgersma. Na de pauze voerde Rillandia de druk op, maar kreeg in de 56e minuut een klap in het gezicht toen John Steenland de 0-2 bin nenschoot. Acht minuten later maakte Rillandia de aanslui tingstreffer. Een schitterende pass over de hele breedte van het veld van Dolma viel precies in de voeten van Koopmans die geen moment aarzelde en de bal in de verre hoek schoot. Rillan dia schakelde nog een tandje bij en alles wees erop dat het een kwestie van tijd was voor de 2-2 zou vallen. Een slordigheidje in de achter hoede van Rillandia gooide dat beeld weer volledig om. De voor Helgers ingevallen routinier Jacco Baas liet zich na een verre in worp van Leon de Bruijn kin derlij k opzij zetten door Derrick Middelkoop die de 1-3 inschoot. „Die goal was van hun kant erg naïef", zei Colijn. „We waren al twee keer eerder met zo'n diepe ingooi gekomen." Met nog maar OOSTKAPELLE - Oostkapelle kwam zaterdag op eigen veld niet verder dan een 0-0-gelijkspel tegen Altena. De Walcherse eersteklasser probeerde het wel, maar stuitte op de hechte de fensie van de gasten. In de slotfase was Oostkapelle nog het dichtst bij de overwin ning. Dennis van de Welle ging goed door maar legde op het beslissende moment te vroeg af op de meegekomen Wilfred Schipper, zodat Altena-keeper Carlo Kuijsten nog kon red den. Een vrije trap van Alwin van Ham werd eveneens ge keerd door de Altena-goalie. Van Ham kreeg nog een moge lijkheid, maar aarzelde te lang. Oostkapelle-trainer Cees Houtepen hield gemengde gevoelens over aan het duel. „Elke tegenstander in de eerste klasse leunt tot dusver achterover en hanteert de lange bal naar voren. Mijn spelletje is dat niet. Het is zuur dat we de kansen die we zelf krijgen niet weten te be nutten." RIDDERKERK - SSV'65 is in last. De Goese ploeg verloor voor de derde keer op rij. Rijsoord verpulverde de Goese for matie met 7-0. Een betwist doelpunt op slag van rust brak het verzet van SSV. Mariusz Smolarek scoorde de 1-0 in de ogen van heel SSV in buitenspelpositie. De protesten resulteerden in het wegsturen van assistent-scheidsrechter Peter Valk. Een eigen doelpunt van Yuri Baart leidde kort na de pauze de definitieve ondergang van de Goesenaren in. Bij de volgende aanval werd het door een kopbal van Raymond Smit 3-0. Het murw gesla gen SSV incasseerde uiteindelijk een zware nederlaag, waar bij Smit nog tweemaal het net vond en ook Nick van der Steen en de snelle Martin Bendt scoorden. Tussendoor werd Antoine Kunst nog weggestuurd met zijn tweede gele kaart van de middag. Ondanks de 7-0-nederlaag blijft SSV-trainer Adri- aan Nieuwenhuijse geloven in een toekomst voor zijn ploeg in de eerste klasse. „We misten met Wim Westenberg en Marcel Kole de benodigde routine. Ook Ronnie Proos en Stefan Paar- dekooper konden niet spelen. Als de groep compleet is heb ben we voldoende kwaliteit voor de eerste klasse, daar ben ik van overtuigd. GOES - De vrouwen van Oostkapelle behaalden in de eerste klasse van het vrouwenvoetbal een knap gelijkspel bij KRV. Na een goede tweede helft werd het 1-1. KRV-Oostkapelle 1-1: De thuisploeg was voor rust de betere ploeg en de 1-0-voorsprong na drie kwartier was dan ook ver diend. De tweede helft was helemaal voor Oostkapelle, dat pas tien minuten voor tijd op gelijke hoogte kwam via Mirjam van Belzen na een voorzet van Marijke van de Dries. De ver diende zege zat er daarna niet meer in. SINT-MAARTENSDIJK - Het naar de tweede klasse gepro moveerde Smerdiek zorgde voor een daverende verrassing. De vrouwen versloegen Zwart Wit'28: 2-0. Smerdiek-Zwart Wit'28 2-0: Joska Jansen zorgde na een kwartier uit een corner van Lenny Stoutjesdijk voor de ope ningstreffer. Vijf minuten na rust zorgde Anne Hage via een scrimmage voor de 2-0De Rotterdamse degradant uit de eer ste klasse bleef hierop het antwoord schuldig. Kloetinge-RKDEO 1-2: Vijf minuten voor tijd tekende Hilde Menheere voor een verdiende gelijkmaker, maar in de slotse conden leverde een afstandsschot toch nog een winnende RK- DEO-treffer op. tien minuten op de klok was het verzet van Rillandia gebroken. Middelkoop zorgde nog voor de wat geflatteerde 1-4. Maker van het eerste Schellui- nen-doelpunt, Leon de Bruijn, werd direct daarna gewisseld. Tot verbazing van de Rillandia- supporters stapte De Bruijn buiten de lijnen, trok zijn schoe nen uit, wierp ze in de bomen die langs het veld in Rilland staan, stak zijn handen in de lucht en begon keihard te juichen. Op zijn sokken liep hij naar de mee gereisde supporters om daar een biertje in ontvangst te nemen. Twaalf punten uit vier wedstrij - den. Wat kan mij het schelen, leek hij te denken. Rillandia-Schclluinen 1-4 (0-1). 15. Leon de Bruijn 0-1, 56. John Steen- land 0-2, 64. Arjan Koopmans 1-2, 80. Derrick Middelkoop 1-3, 88. Derrick Middelkoop 1-4. Scheids rechter: A. L. van de Ketterij (Lewe- dorp). Aantal toeschouwers: 125. Rillandia: Erwin van de Vreede; Re nato Helgers (46. Jacco Baas), Rick Heijmans, Peter Kepers, Corné Nuyes; Mehmet Dolma, Giel Dub- beld, Michiel van Trijen, Hakim Di- di; Guus Heijmans en Arjan Koop- door Wim Broekhoven GOES - De Meeuwen leed in de derde klasse A van het zater dagvoetbal het eerste punten verlies. De ploeg kwam tegen VCK niet verder dan 2-2. MZVC profiteerde niet. De Middelbur gers bleven tegen Bruse'Boys op 1-1 steken. Veere is De Meeuwen tot op één punt genaderd na de 3-2-winst op Heinkenszand. VCK-De Meeuwen 2-2: Voor veel publiek maakten de beide ploegen er in de eerste helft een leuke wedstrijd van. Rogier Sinke zorgde na twintig minu ten voor 0-1, maar via Stefan Wielemaker kwam VCK vier minuten later op gelijke hoogte. Jurrian Janse tekende tien mi nuten voor rust voor de ietwat geflatteerde 1-2-ruststand. In de rommelige tweede helft was er heel wat minder te bele ven. De koploper uit Zoutelan- de leek de volle winst te pakken, maar vlak voor tijd toverde Ste fan Wielmaker uit het niets een gelijkmaker op het scorebord. Heinkenszand-Veere 2-3: Theo van Tatenhove kopte al na vier minuten de 0-1 binnen en tien minuten later schoot hij een vrije trap door de muur: 0-2.Ed win van Tatenhove tekende vlak voor rust ook nog voor 0-3. De thuisploeg bleef na rust strijden voor een beter resultaat, maar pas acht minuten voor tijd werd het uit een scrimmage 1-3 door Alex deHaan.Vijf minuten later werd het na de 2-3 van Richard Wiskerke nog spannend. Yerseke-Serooskerke 0-1: De bezoekers waren wel iets beter, maar de thuisploeg had tot vijf minuten voor tijd alle uitzicht op het eerste punt. Een omstre den strafschop leverde toen via Frank Allaart 0-1 op. In bles suretijd kwam Yerseke wel weer op gelijke hoogte, maar arbiter Kerstens keurde die treffer tot teleurstelling van de thuisploeg af wegens het aanvallen van doelman Holmes. Dauwendaele-ZSC 3-3: Na een vroeg doelpunt van Martin Kie- senberg kwam de thuisploeg met tien man te staan. Julio Fa- gundez kreeg rood wegens na trappen. Jan-Willem Dorreman en op nieuw Kiesenberg bouwden hierna de score uit. Dau- wendaele toonde echter veer kracht. Jorrit Schuurman scoorde tweemaal en bracht de spanning terug. In blessuretijd zorgde Angelo Schaalje voor 3-3. GPC-SKNWK 1-1: GPC keek lange tijd tegen een achterstand aan - Jacky de Bruine scoorde in de 22e minuut 0-1 - maar kwam tien minuten voor tijd toch nog langszijScheidsrechter De Kok zag in een actie van Mark den Haan ten opzichte van Björn de Ronde een strafschop. Danny Beumer schoot van elf meter raak. Bruse Boys-MZVC 1-1: Het ve nijn zat in de staart. Bruse Boys kwam in de 85e minuut op voor sprong via George Geluk, maar één minuut later was het dank zij invaller Ralf Veerhoek al weer 1-1. Olympia'60-Kruiningen 4-2: Onny Scholten zorgde na tien minuten voor de 0-1. Na rust was Olympia de betere ploeg en kwam na een uur op gelijke hoogte door Van de Vliet. De thuisclub liep hierna uit naar 4-1 via opnieuw Van de vliet, Kuppens en Haarbosch. Edwin van Houten kon vlak voor tijd vanaf elf meter nog voor 4-2 zorgen. The Gunners-WHS 4-2: Via een treffer van Vincent de Jonge in de 35e minuut leidde WHS bij rust nog geflatteerd met 0-1. In de eerste tien minuten van de tweede helft boog de thuisclub die achterstand door goals van Netten, Chrispina en Van Steen om in een 3-1-voorsprong. Na dat Van Steen ook nog voor 4-1 had gezorgd, tekende opnieuw Vincent de Jonge tien minuten voortijdvoorde4-2. Tholense Boys-Zwaluwe 2-2: Rik van Stelt opende na een kwartier de score voor de bezoe kers, maar via Michael de Jong kwam Tholense Boys even later ook weer op gelijke hoogte. Jo- han Schot verzuimde vlak voor rust de thuisclub op voorsprong te brengen. Hij schoot voor open doel veel te zwak in. Doelman Eric van Heusden voorkwam in blessuretijd dat zijn ploeg zelfs met achterstand aan de tweede helft moest be ginnen, door een strafschop van Ansems knap uit de beneden hoek te tikken. De tweede helft was voor de thuisclub, maar een misver stand leverde halverwege de tweede helft wel de 1-2 op via Ansems. Vijf minuten voor tijd werd het zelf s 1 -3maar die derde Z walu- we-treffer werd om onduidelij ke redenen afgekeurd. In bles suretijd pakte de thuisclub vervolgens toch nog een punt via een doelpunt van Jaben Kortland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 39