as Brouwershaven pakt eerste punten Draaglijk verlies van Scaldina-trio Strafschop voorkomt derde winst SKNWK DFS in achtervolging 17 ZSC'62 ontsnapt ichouwse derdeklasser behoudt honderd-procentscore maandag 29 september 2003 Smetje i T 'J 3 r Winnende start van Kwiek Kansloze missie Zierikzee Al Adrie Geelhoed helpt Zonnemaire Verrassende naam in volleybaltop iatiefgj "■sprong irni lie]) 'f in het ïn korte i vervol, ^ege het én keer 'n beide 'agd.De 1 op 7-7 Tossier. nsenln üsploeg ccesvoL elemaal as goed 'gheden as goed kansen Hnnr Klaas Verspoor VLISSINGEN - Ook na drie duels in de derde klasse A is SKNWK nog ongeslagen. In jet duel met GPC Vlissingen leken de Nieuwerkerkers lange lijd de volle winst te pakken, jjen minuten voor het einde van de wedstrijd liep SKNWK op goedkope wijze toch nog te gen de gelijkmaker op. GPC - SKNWK eindigde zodoende in 1-1. SKNWK-trainer Cees Willemse repte na afloop over een gewonnen punt. „Wij heb ben hier ons lesje geleerd. In de vierde klasse kwam je op 1-0 en won je. Nu speel je tegen ploe gen met meer kwaliteit", roem de Willemse de tegenstander. „GPC is de beste ploeg die we zijn tegengekomen." Via een treffer van Jacky de Bruine kwamen de Nieuwerkerkers, die in het begin van de wed strijd voetballend goed meede den, aan de leiding. Daarna was het vooral het verdedigen de deel van SKNWK wat de ploeg overeind hield. Willemse: „Leon de Bruine en Johan Pad mos speelden hun sterkste wedstrijd tot nu toe. En ook Léon Quik stond er op de mo menten dat het moest." Het spel van GPC was dreigend zonder dat de Vlissingers echt tot uitgespeelde kansen kwa men. Met enige hulp van scheidsrechter De Kok, die een strafschop zag in een actie van Mark den Haan tegen Björn de Ronde terwijl de GPC'er de eerste overtreding maakte, kwam GPC tien minuten voor tijd aan de 1-1. Vanaf elf meter liet Danny Beumer Quik kans loos. GPC Vlissingen - SKNWK 1-1 (0-1). 22. Jacky de Bruine 0-1, 80. Danny Beumer 1-1 (strafschop). Scheidsrechter: J. de Kok (Zwijn- drecht). Gele kaart: Sytze Stins (SKNWK). Aantal toeschouwers: 150. SKNWK: Léon Quik, Sytze Stins, Leon de Bruine, Johan Padmos en Mark den Haan; Jacky de Bruine, Gert-Jan Tierie, Ronald van Vossen en Maarten Padmos; Emiel Kuijten en Jan-Jaap Padmos (60. Christian van Vossen). kin vin ■oek bet- Voshart JERIKZEE - Gelukkig voor de univezige bezoekers kwam er iieen werkelijk slaapverwek- jinde eerste helft die met een [.(■voorsprong voor Zierikzee mdigde, een beter tweede part. Uiteindelijk won Zierikzee de Kdstrijd tegen Breskens met ll.waar een ruimere overwin- aghet krachtsverschil duide- ijker had aangegeven. ïttemin blaat- n. In de teen 3- er Mi ll ister.In baren- onder i het in jd trol ie van na ne- kortste endol- diede ïervat- rs zich kereei g. Ter- aanval •tefor- uistde Zierikzee komt pas laat op gang '.inrKode Ridder ierikzee boekte daardoor gis sen zijn derde competitiezege j rij. Samen met Zeelandia ïiddelburg is de Schouwse doeg als enige nog zonder punt- rerlies in de derde klasse A. Bo adien heeft Zierikzee de aeeste goals gemaakt en de ninste tegen van alle ploegen in dezeklasse. )e eerste helft tegen Breskens itond vooral in het teken van de [erkenning van elkanders krachten. Beide trainers had den vanwege blessures het hart tan hun verdediging moeten rijzigen. Een geluk voor Bres- iens-trainer Rinus Zegers was ik dat de schorsing van Arno Zwe- iers (rode kaart opgelopen te- jen Zeelandia Middelburg) pas vandaag ingaat. Behoudens twee corners voor Zierikzee en goede vrije trap van Bres- lens-topschutter Robbie van de ïijnckel kabbelde het eerste halve uur van de wedstrijd rus tig voort. de 38e minuut veranderde dat. De Breskens-verdediging een corner af, maar alsof de bal op weg was naar een af- voerputje, kwam hij voor de iona3t wiet waal Zee!; nW. sslU l.vcLtt wel»: tolpH efaj erbedif (oistaf )EK» debeuts de taf exxion a Oude.' Z.COfr wietHt evo'DIl «landa ingeel a Zit urn- i* iida-- 4® Me» IBM» ilege- 13-6. t 5. Me ntans «nesl 2,9. CZ Dams het itdfr n. 1DI kzee Ro- Jo- artij .ijke MIDDELBURG - Als ZSC'62 aan het eind van de rit een punt tekort- komt, dan zal de ploeg te rugdenken aan de con frontatie met Dauwen- daele. Na 35 minuten leid de ZSC'62 zaterdag met 0- 3 en speelde de ploeg van Kees Kommer nog tegen tien tegenstanders. Het eindresultaat was des te teleurstellender: 3-3. Toch was er ook sprake van opluchting bij ZSC- trainer Kees Kommer. „Achteraf mogen we blij zijn met 3-3. We hebben niks te vertellen als we hier met 6-3 verliezen." Na een vroege ZSC-goal van Martin Kiesenberg kwam Dauwendaele met tien man te staan. Julio Fagundez kreeg rood we gens natrappen naar Leon Weeda. Goals van Jan- Willem Dorreman en op nieuw Kiesenberg be zorgden ZSC een ruime marge. Kommer: „Toen Dauwendaele 3-1 scoor de, zag ik het al gebeuren. Er sloop angst in de ploeg." Twee treffers van tornt Schuurman brach ten de spanning volledig terug in de wedstrijd. Na rust heerste het tiental van de Middelburgse thuisploeg. De paal en vooral ZSC-doelman Sander Vaane stonden lange tijd succes voor de thuisploeg in de weg. In blessuretijd kregen de Middelburgers met de treffers van Angelo Schaalje alsnog loon naar werken. Dauwendaele - ZSC'62 3-3 (2-3). 6. Martin Kiesenberg 0- 15. Jan-Willem Dorreman ®-2, 35. Martin Kiesenberg 0- 3 38. Jorrit Schuurman 1-3, lO.Jorrit Schuurman 2-3, 91. Angelo Schaalje 3-3. Scheidsrechter: J.P. van der Velde (Vlissingen). Rode kaart: 12. Julio Fagundez (Dauwendaele). Gele kaart: Sebastiaan Vaane (ZSC'62). Aantal toeschouwers: 100. ZSC'62: Sander Vaane, Leon Weeda, Sebastiaan Vaane, John Dorreman (78. Thomas retiet) en Jan-Willem Dorre- ">an; Marco de Jonge, Kasi- "uer Snoek, Wouter Fioole en Niels van de Moezel; John van 'Ier Have en Martin Kiesen- oerg (59. Michiel van den Hoek). voet van Patrick Roggeband, die zijn slof er achter zette en daardoor zowaar voor de 1-0- stand bij de thee zorgde. Slechts twee minuten was de tweede helft oud, toen de Zie- rikzee-defensie knullig optrad. De ploeg kon echter opgelucht ademhalen, toen Van de Wijnc- kel de kans niet verzilverde. Het had de wedstrijd een totaal an der gezicht kunnen geven. Maar drie minuten later viel het doel punt aan de andere kant. Tho mas Vos kwam in balbezit toen hij een 'afvallende' bal in het centrum oppikte en met een harde uithaal de 2-0 op het bord zette. Zierikzee maakte zich op verder uit te lopen. In de 55e minuut trok Ben Verwest fraai door naar de linkerachterlijn en zijn voorzet op maat werd koppend afgerond door Thomas Vos: 3-0. Breskens kreeg weinig kansen en ook de ingevallen Elmar Lauret zag zijn werk niet met succes bekroond. Van de Wijnc- kel bleef op zoek naar zijn doel- puntje. Esad Osmanovski bleef achter in goed zijn verdedigende taken vervullen. En wat deed Zierik zee? De organisatie verdween, er kwamen te veel mensen voor de bal en de beweging was uit het spel. Ja, dan bestaat de kans dat je het voor jezelf moeilijk gaat maken. En dat gebeurde prompt. In de 78e minuut kwam Johnny de Jaeger in balbezit na een afgeslagen corner en zorgde voor 3-1. Breskens zette nog een keer aan en toen was toch Rob bie van de Wij nckel die twee mi nuten voor het eindsignaal voor 3-2 zorgde. Daarna kreeg hij ook nog een vrij e trapdie echter zonder resultaat bleef. Trainer John de Frel van Zierik zee na afloop: „Het enige smetje op de uitslag is dat wij bij een 3-0 voorsprong teveel op zoek gingen naar de 4-0. We moeten ons dan zakelijker opstellen en zorgen dat de organisatie niet verloren gaat. Maar eens temeer blij kt dat we nu over een selectie beschikken die oké is. Maar ook vandaag was weer een leerpro ces. Collega-trainer Rinus Zegers: „Volkomen verdiende overwin ning van Zierikzee. Niets op af te dingen. Bij mijn ploeg miste ik de juiste instelling. Praten over voetbal buiten het veld wordt er genoeg gedaan, maar het echte kenmerk van Breskens van mouwen opstropen, bezie ling en keihard werken dat mis ik. Zonder bezieling en beleving kom je uit op de plaats die daar voor staat: laag in het rechter- rijtje. Ik vond vooral ook de Zie- rikzee-doelman erg goed." Zierikzee-doelman Jaco van der Schee geconfronteerd met deze waardering: „Ja, we blij ven nog zonder nederlaag, maar ik ben helaas twee keer gepas seerd en daar baal ik van, want eigenlijk hadden we de nul moe ten houden." Zierikzee - Breskens 3-2 (1-0). 38. Patrick Roggeband 1-0, 50. Thomas Vos 2-0, 55. Thomas Vos 3-0, 78. Johnny de Jaeger 3-1,88. Robbievan de Wijnckel 3-2. Scheidsrechter: F.M.J. van Leeuwe (Etten-Leur) Gele kaart: Ben Verwest en Thomas Vos (Zierikzee), Mario de Fouw en Johnny de Jaeger (Breskens). Aan tal toeschouwers: 195. Zierikzee: Jaco van der Schee, Col lin van Oeveren (88. Martin Kiesen berg), Barry Hage, Lee Mol, Serge Berrevoets, Patrick Roggeband, Ro bert Roggeband, Ben Verwest (75. Jarno Vermeulen), Matthijs Hage, Rutger Kooman, Thomas Vos (Yorie Vogelzang). Vr?' Y ipr-jtrii-TTi-ii-Tui-riBr"- v, X - x V» - - v Zierikzee-speler Rutger Kooman (voorgrond) houdt zich staande in het duel met Esad Osmanovski van Breskens. - '4'' - Uil - foto Dirk-Jan Gjeltema door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - In de vierde klas se B boekte Brouwershaven een sensationele zege. In Klundert werd de gelijknamige thuis ploeg op een 1-0-nederlaag ge trakteerd. De koplopers ZPR'84 (5-1-zege op Vrederust) en Dui- veland (3-1-winst bij Halsteren) maakten in hun eigen duel geen fout. WIK'57 blijft in het kielzog van de koplopers. De ploeg uit Kerkwerve bleef door de 3-2- winst op Smerdiek eveneens on geslagen, maar speelde een wedstrijd minder. Verder won Stavenisse met 2-1 van SPS en ging Mevo in Heij- ningen met 7-2 onderuit tegen Chrislandia. SPS - Stavenisse 1-2: Door twee doelpunten van Adrie Smits kwamen de bezoekers op een 2-0-voorsprong. In de tweede helft had SPS een overwicht en na een goede actie van Johan Scheermeijer over de rechter kant kwam de ploeg door zijn treffer op 1-2. Grote kansen voor Martin Quist en William Lisseveld leidden daarna niet tot de gelijkmaker van SPS. De ploeg uit Poortvliet eindigde het duel met tien man. Leo Vroegop werd uit het veld gestuurd, na dat hij de doorgebroken Jeroen Eerland in de slotfase onderuit haalde. Klundert - Brouwershaven 0-1: Een overtuigend begin van Klundert werd niet uitgedrukt in doelpunten. Vooral Jeroen van Laarhoven en Dave Smits lieten grote mogelijkheden voor de gastheren onbenut. In de 35e minuut was het Brouwersha ven-speler René Dalebout die zijn ploeg, zoals later zou blij ken, aan de overwinning hielp. In het vervolg van de eerste en de hele tweede helft had Klun dert een veldoverwicht. Tot opgelegde kansen kwam de Brabantse ploeg echter niet, waardoor Brouwershaven een verrassende zege boekte. Halsteren - Duiveland 1-3: Na tien minuten kreeg de thuis ploeg een strafschop en vanaf elf meter liet Alwin de Nijs doel man René Zwart kansloos. Daarna kreeg Duiveland ook een strafschop. Lex Zwang be nutte het buitenkansje en de 1-1 bleef vervolgens lang overeind. Pas een kwartier voor het einde van de wedstrijd kwam Duive land aan de leiding. Na een goe de combinatie was het opnieuw Zwang die scoorde. Een aandringend Halsteren liep daarna tegen een onvervalste counter op. Barry Steenpoorte besliste met zijn treffer de wed strijd. WIK'57 - Smerdiek 3-2: Het wil maar niet vlotten met Smer diek. Zelfs een 2-0-voorsprong was niet voldoende voor één of door Wim Broekhoven GOES - DFS blijft in de vierde klasse A in het spoor van de kop loper. De ploeg uit Burgh- Haamstede bleef zaterdag voor de vijftiende opeenvolgende keer ongeslagen in uitwedstrij den door een 2-0-zege bij Bors- sele. De Zeeuws-Vlaamse topper in deze klasse tussen Spui en Cad- zand werd 2-0 in het voordeel van het ongeslagen Spui. DFS volgt samen met Wemeldinge, Cadzand en Colijnsplaatse Boys op drie punten van koploper Spui. Borssele - DFS 0-2: Twee minu ten voor rust in de gelijk op gaande wedstrijd kwam DFS op 0-1 door Remco Rotte. Mariko Rouw maakte er na een uur spe len 0-2 van, waarna de thuis ploeg in het rommelige vervolg niet bij machte bleek het de be zoekers nog moeilijk te maken. Apollo'69 - Colijnsplaatse Boys 1-0 (1-0). Jean-Paul Harthoorn 1-0. Bevelanders - Hoedekenskerke 2-0 (0-0). Arie Jongejan 1-0 (strafschop Cherry Strating 2-0. Wissenkerke - Wemeldinge 0-4 (0-2 Richard Schouten 0-1, Rens Kole 0-2, Rens Kole 0-3, Rens Kole 0-4. Nieuwland - Krabbendijke 1-1 (1-0 Richard Jacobs 1-0, Danny Weber 1-1. SVD - Wolfaartsdijk 3-2 (3-0). Niels van den Dries 1-0, Ewout de Graaf 2-0, Ewout de Graaf 3-0, Arnold van Gemerden 3-1, Ferry de Leeuw 3-2. GOES - De volleyballers van Kwiek begonnen de competitie sterk. In 's-Gravendeel werd het tweede team van de fusieclub Benevia met 4-0 (25-16, 25-12, 25-14, 25-15) verslagen. Kwiek nam daarmee revanche voor de twee weken terug in een oefenduel geleden nederlaag. Met de op het oude nest te ruggekeerde Raymond van Boven (vorig seizoen nog Wea/Mevo'80) als gangmaker speelde Kwiek vooral heel de gelijk en nam in elke set vlot afstand. Met een prima service en een ijzersterk blok als sterkste wapens kwam de thuisploeg er niet aan te pas. ZIERIKZEE - Voor de A-junioren van Zierikzee viel er in de thuiswedstrijd tegen HW'24 geen eer te behalen. De Zeeuws- Vlaamse tegenstander ging zaterdag met een 5-0-overwin- ning terug naar Hulst. Het duel in de hoofdklasse van het A-junioren voetbal werd aan Zierikzeese kant overheerst door persoonlijke fouten. Slippertjes van keeper Antoine Kleingeld en speler Don van Vliet leidden al tot een 2-0-achterstand bij rust. In de tweede helft gingen Sven Hage en Pascal Koster na 25 minuten in de fout en dat was de aanleiding voor de 0-3. Door een benutte penalty kwam HW'24 op 0-4 en wederom niet goed ingrijpen van Pascal Koster, zoals trainer Leen Koster het omschreef, betekende de 0-5 in HW's voordeel. „We kwamen in de per soonlijke duels tekort en liepen eigenlijk vanaf het begin van de wedstrijd achter de feiten aan. De laatste jaren hebben we bijna alleen maar verloren van HW'24," zei een teleurgestel de Koster. VLISSINGEN - Hij is al jaren voorzitter, sinds dit seizoen lei der en sinds gisteren ook nog redder in nood. Adrie Geelhoed maakte gisteren twee doelpunten voor Zonnemaire, dat mede daardoor met 1-5 won van Vlissingen 4. Geelhoed speelde mee, omdat het ongeslagen Zonnemaire een speler tekort- kwam. Hij maakte 1-3 en 1-4. Trainer/speler Ronald van Dongen had de score geopend, de Liberiaan Maxwell maakte 0-2 en 1-5. Vlak voor rust scoorde Vlissingen tegen (1-2); toen speelde Zonnemaire al met tien man doordat Leonardo Geel hoed geblesseerd uitviel. ZIERIKZEE - Profile Tyrecenter Rinus Roon is de verras sendste ploeg die meedraait in de top van poule A in de recrea tieve volleybalcompetitie van Zierikzee. De ploeg heeft als enige nog een honderd-procentscore na de 3-0-zege op Zee landia 2. Niettemin is titelverdediger Zeelandia 1 koploper. Niet alleen omdat het een wedstrijd meer speelde, maar ook omdat het zijn derde wedstrijd op rij won: 3-0 tegen Duive land Vastgoed/Kwiek H3. Ook Big Boss, vc Lob en Wea/Me vo'80 draaien in de top mee. In poule B verspeelde Conexxion zijn eerste punten, tegen Wea/Mevo'80 3 (1-2). FIXET Schuddebeurs kwam daardoor alleen aan de leiding door een 3-0-zege de jeugd van Wea/Me vo'80. Ook Schilder de Oude/Kwiek H4 (3-0-zege op Zeelan dia 3) en het derde team van Wea/Mevo'80 staan in de boven ste regionen. In de vrouwencompetitie heeft de kampioen van vorig jaar DRS/Wik 2 nog geen punt verspeeld, maar ook Mazda Lege- maate is nog zonder puntverlies. DRS/Wik 2 won met 3-0 van Kwiek/Sporthuis Zierikzee Dl; Mazda Legemaate zegevier de eveneens met maximale cijfers over de vrouwen vam Wea/Mevo'80. meerdere punten. Bart Stoutjesdijk en Stefan de Jong leken met hun treffers Smerdiek een aangename middag te be zorgen maar een tegengoal van Richard Verhage, vlak voor rust, gaf WIK'5 7 het vertrouwen voor de tweede helft. Na 65 minuten was het Bram Blakenburg die uit een corner van Marco Gan- zemanWIK'57 op gelijke hoogte bracht. Vijf minuten voor het einde van de wedstrijd bezorgde Huib Smits zijn ploeg de 3-2- overwinning. Chrislandia - Mevo 7-2: De uit slag deed afbreuk aan het wed- strijdbeeld, want voetballend zat er weinig verschil tussen de twee ploegen. In een tijdsbestek van tien minuten tijd kwam Chrislandia in de eerste helft (door goals van Wouter Visser, Marco Polak, Marco Boer en Ro nald Moerland) op een 4-0- voorsprong. In de tweede helft brachten Kim van Veen en Erik Tromper met twee Mevo-goals de spanning even terug in de wedstrijd. Treffers van Wouter Visser, Adri Sonneveld en An ton Dekkers zorgden daarna toch nog voor de geflatteerde uitslag. van onze sportredactie ZIERIKZEE - De tafeltennis sers van Scaldina leden een draaglijke nederlaag in de tweede klasse. Kapelle was njet 6-4 te sterk. Streekgenoot Kerkwerve bleef een klasse la ger in evenwicht met het Zeeuws-Vlaamse STV: 5-5. Kapelle - Scaldina 6-4: Slechts één puntje waren Hans Volkeri, Arjan Bom en Cor Smalheer van een gelijkspel verwijderd. Voor al Volkeri zal in gedachten ver schillende keren zijn terugge keerd naar de openingspartij tegen Ton Pieters die hij nipt met 8-11, 9-11 en 10-12 verloor. In zijn volgende partij sloeg hij alle frustraties van zich af en liet Gert Jan Twigt met twee keer 11-4 en 15-13inhet zandbijten. Ook het dubbelspel won de Scaldina-kopman, samen met Bom. Ook de andere Scaldina- spelers (Bom en Smalheer) won nen van Twigt. Bij de opponent wonnen Pieters en Jaap Janse beiden driemaal. Kerkwerve 1 - STV 1 5-5: Na de povere start van vorige week be haalde Kerkwerve een halve re vanche tegen STV uit Sas van Gent. Kopman Stoffel van der Wekken won tweemaal. In de eerste partij verloor hij vrij kansloos van Moonen, maar Bijlsma en Gelissen gingen er in vijf games aan. Maurice van Slobbe was na zijn slechte start gebrand op een paar zeges en dat lukte hem ook. Hij won van Moonen en van Gelissen waar bij de laatste met 11-5, 11-8 en 11-7 verslagen werd. Jaap Hui- gens is tot op heden nog punt loos. De nieuwe man in het eer ste moet duidelijk wennen aan het hogere niveau, maar met drie verliespartijen, steeds in vier games, is Huigens nog steeds zonder winst. De dubbel- partij van Van der Wekken en Van Slobbe zorgde voor het vijf de punt. Scaldina 2 - Oudelande 1 5-5: Etienne Driessen, die zich erg kwaad maakte na verlies van zijn openingspartij tegen John Stroo, won wel zijn beide andere partijen. Ook Pang Yuen moest er hard aan trekken en kon van de drie vijfgamers alleen die te gen Schaap met twee keer 8-11, 11-9,11-3 en 12-10 in zijn voor deel beslissen. Jan Kik won in dividueel van Littel en het dub bel met Driessen. Kapelle 3 - Kerkwerve 2 9-1: Weer een dikke nederlaag voor het tweede team van Kerkwer ve. Gerard Knol snoepte Gerrit Vis van Kapelle het enige punt af in vier games. Zowel Henk 't Hart als Jos Lindeman kon niet tot \yinst komen, al moesten er voor Kapelle wel bijna steeds vier games aan te pas komen om het punt veilig te stellen. Kapelle 7 - Kerkwerve 3 6-4: Daan van de Hoek maakt Kerk werve 3 duidelijk sterker. Als in valler uit het vierde team won hij al zijn individuele partijen. Van de Boom moest afhaken met 2-11 in de vierde game, Derksen in drie games en Bustraan ook in vier games. Het vierde punt haalde Anja Plandsoen binnen. Zij behaalde winst tegen Van de Boom in de eerste partij met 9- 11 in de vierde game. STV 3 - Scaldina 4 7-3: Twee van de drie punten kwamen op naam van Gerrit van den Bosch, die won van Wiebe Vos (vijf games) en van Frans Brouwers (vier games). Samen met Kees Sonneveld trok hij ook met 11-6 en twee keer 11-8 het dubbel punt naar de Scaldina-kant. In valler Ed Voshol verloor de be slissende game met 1-11 van Wiebe Vos. Scaldina 5 - Kapelle 8 7-3: Mar- tijn van der Helm pakte drie punten door twee driegamers en een viergamer. Corné den Otter en Bert van der Wielen scoorden ieder tweemaal. Beiden wonnen vrij makkelijk van Stoop, ter wijl Van der Wielen ook nog van Sinke won en Den Otter in vijf games van Daemen. Kerkwerve 4 - Scaldina 6 4-6: De eerste derby van het na j aars seizoen tussen de rivalen uit Kerkwerve en Zierikzee. Fred van Slobbe van Kerkwerve bleef in zijn drie enkelpartijen ongeslagen; hij had de meeste moeite met Koop Broekhuizen: 11-8 in de vijfde game. De Scal- dina-spelers Ed Voshol en Joop van Houdt wonnen beiden twee keer, waardoor de nieuwe Kerk- werve-speler Marcel van Slob be puntloos bleef. Voshol en Van Houdt wonnen het dubbel. Jeugd: Het eerste jeugdteam moest Effect'71 met 4-6 voorla ten gaan. Koen van Velthoven zorgde voor twee punten, ter wijl broer Niels en Jouri van Dijken ieder eenmaal wonnen. Het tweede jeugdteam pakte een 7-3-overwinning op Oude lande 3. Nicole Verbraak, Lenn- art den Otter en Reinier Schot wonnen ieder tweemaal, terwijl de twee laatsten ook het dubbel spel wonnen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 33