PZC 16 P Derby duurt te lang voor Dreischor Ouwerkerk blijft puntloos na derde verlies Voetbalsters WIK'57 winnen op kunstgras Volle winst voor reserves 3BSD Bruse Boys geeft late voorsprong tegen MZVC nog uit handen: 1-1 TwCGtlt Wütcrloo Leerzame driekamp Delta Sport Sc uitslagen maandag 29 september 2003 Keepers Acceptabel Buitenspelpositie Renesse pakt overwinning pas in het slotkwartier: 1-4 Inzet Kansen Bruse vreugde van korte duur voor All Ready J door Ben Hameeteman thuisnlnpcr nam door Klaas Verspoor BRUINISSE - Nog geen zestig seconden kon Bruse Boys in de thuiswedstrijd tegen MZCV ge nieten van een moeizaam ver kregen voorsprong. De ontla ding was, na de treffer van George Geluk in de 85e minuut, groot. De deceptie, na de tegen- goal van Ralf Veerhoek, des te groter. MZVC werd in Bruinisse met een 1-1-gelijkspel de more le winnaar. Bruse Boys wacht in de derde klasse A nog steeds op de eerste zege. Zaterdag was de ploeg van trainer Olaf Filius er dichtbij, maar het geluk ontbrak. George Geluk kreeg een aantal kansen om 'Bru' de punten te bezorgen en zocht na afloop vertwijfeld naar woorden. „Ik sta hier een beetje met een gek gevoel. De tweede helft kregen wij veel meer kansen. Het is zonde dat we de voorsprong binnen een minuut weer weggeven." Vol gens Geluk kan de eerste zege toch niet lang meer uitblijven. „De laatste weken zijn we best goed bezig. Er is veel inzet en het vertrouwen groeit. Dat we hier niet hebben gewonnen, valt voor mij tegen. Ik had verwacht te winnen." MZVC-trainer Adri Francke was na afloop wel tevreden met het behaalde resultaat. „Met het resultaat wel, ja", gaf hij zijn ongenoegen te kennen. „Maar met ons vertoonde spel niet. Af spraken werden niet nageko men en als wij aanvielen, waren steeds de voorzetten niet goed. Die kwamen allemaal simpel in de handen van de keeper van Bruse Boys." Met het noemen van de Bruse doelman deed Francke Mark Giljam niet tekort.,Dit was een wedstrijd van de keepers", vond ook collega Filius, die zelf oud doelman is. Filius kon niets an ders dan concluderen dat zowel Giljam als MZVC-keeper Ri chard Lagarde in uitstekende vorm verkeerde. „Ik vond ze allebei heel goed." De Bruse Boys-trainer baalde HEERLE - De energie die Delta Sport-trainer Jaap Sinke de laatste weken in zijn 6-0-dek- king heeft gepompt, is zeer ze ker niet voor niets geweest. „Wat ik vandaag heb gezien, geeft mij volefafening." Tot die conclusie kwam de Vlissingse handbalcoach na een driekamp in het Brabantse Heerle. Mede door het solide verdedigen sleepten de blauwhemden een zwaarbevochten punt tegen Heerle binnen: 18-18. Het klas- severschil en de conditie speel den Delta Sport parten tegen Mountain Stars: 18-25. De ma gere selectie was een rem op het resultaat. Bob van Lint en Len- naert de Graaff hadden privé- verplichtingen. Jaco Vleeshou wer bleef achter in Zierikzee met een liesblessure. Al vroeg in de strijd tegen Heerle haakte ook linkerhoekspeler Tommy Verwest af. Verwest kampte nog met de naweeën van een boven beenkwetsuur opgelopen tij dens het Olympustoernooi een week eerder. Voor trainer Sinke werd het er daardoor niet eenvoudiger op. Delta Sport was zijn beide cir kelspelers kwijt en moest im proviseren. Daar kwam nog eens bij dat de thuisploeg zijn huiswerk goed had gemaakt. Guido de Graaff kreeg dubbele dekking, maar Erwin Schaalje strafte dat viermaal genadeloos af aan de andere kant. Daarmee werd ook de verdedigende tac tiek van Heerle bezworen. De Graaff kreeg meer speelruimte. „Er kwam duidelijk rust in het aanvalsspel vanaf dat mo ment." De hele strijd hobbelden de Zierikzeeënaars één a twee punten achter Heerle aan. In het slotoffensief kwam Delta Sport op karakter langszij: 18-18. Het duel met Mountain Stars was een ander verhaal. Voor de pauze was het spel nog accepta bel (11-11). Na de hervatting was het snel over en uit. Door de geringe wisselmogelijkheden was de pijp snel leeg. Mountain Stars voerde de druk op en trok verdiend aan het langste eind: 25-18. Eén van de lichtpuntjes tijden de driekamp in Heerle was het optreden van Jordy Nie- mans. „Ik heb met Jordy geëx perimenteerd in het centrum van de dekking. Hij kan goed blokken en de keuze viel alles behalve tegen," zei Sinke lo vend na afloop. van het gelijkspel. „Ik vind dit heel zuur, zeker nu we het zo hard nodig hebben. Je weet dat je de punten moet pakken. Je zag ook aan de ontlading bij de goal hoe we er aan toe zijn. Ge orge Geluk is nooit zo uitbundig bij een doelpunt. Iedereen was opgetogen." De wedstrijd kende een sterke openingsfase van Bruse kant met enkele kleine kansjes. Voor al positioneel kwam MZVC, veelal spelend op één lijn en zonder een echte leider op het middenveld, in de problemen. Toch doken de hoofdstedelin gen in de 32e minuut in de per soon van Rink Basie alleen voor Giljam op. De Bruse keeper toonde voor de eerste keer aan op zijn qui-vive te zijn. Naar mate de eerste helft vorderde, kwam MZVC steeds beter in de wedstrijd. Of was het Bruse Boys dat wegzakte? MZVC-aan voerder Alexander Bom kreeg in de veertigste mi nuut de beste kans van de eerste helft. Na een pass van Stefan Feleus controleerde hij de bal en haalde van dichtbij uit. Daarbij werd hij voldoende gehinderd om niet vol te kunnen afwerken. Giljam kon vervolgens het leer eenvoudig oprapen. „De bal stuitte net verkeerd", aldus Bom. Aan het begin van de tweede helft eisten de doelmannen defi nitief de hoofdrollen voor zich op. Tot tweemaal toe mocht Ge orge Geluk opstomen richting MZVC-goal, maar Lagarde bleef evenzovaak de situatie meester. Aan de andere kant redde Giljam voortreffelijk op een inzet van Dennis Bodrij. Nog binnen het uur kreeg Geluk wederom de mogelijkheid om voor 1-0 te zorgen, maar Lagar de kwam weer als winnaar uit de bus. Bruse Boys werd er zo langzamerhand moedeloos van. Hoeveel kansen had de ploeg nodig? Bru kon weinig verweten worden. De inzet was voorbeel dig, MZVC werd in balbezit goed onder druk gezet en met vlagen speelde de ploeg naar be horen. In de 65e minuut werd de thuis ploeg een kans ontnomen toen de ingevallen Niels van den Ou den, die vanaf eigen helft start te, onterecht werd teruggeflo ten wegens buitenspel. Beide ploegen speelden daarna geen verstoppertje en gingen vol voor de winst. Het leidde tot een aan tal hachelijke momenten voor de beide goals. In de 85e minuut gebeurde het dan toch: Bruse Boys scoorde! Jacob van den Berge en George Geluk kwamen teruglopen uit buitenspelpositie, onttrok zich aan het spel, maar niet doortas tend optreden in de MZVC-de- fensie stond aan de basis van de 1 - 0Van den Berge en Geluk de den vliegensvlug weer mee aan het spel, Van den Berge bedien de vervolgens Geluk op maat, die snoeihard de bal in het dak van het doel schoot. De eerste overwinning leek een feit voor de Bruenaren. Leek, want vanaf de aftrap was het MZVC dat bij de eerste dc beste aanval tegenscoorde. Invaller Ralf Veerhoek schoot met enig fortuin, de bal werd onderweg beroerd in een mêlee van spe lers, de bal achter de verbouwe reerde Giljam. Bruse Boys - MZCV 1-1 (0-0). 85. George Geluk 1-0, 86. Ralf Veerhoek 1-1. Scheidsrechter: H. Rotmans (Hendrik Ido Ambacht). Gele kaart: Ralf Veerhoek (MZVC) Aantal toe schouwers: 75. Bruse Boys: Mark Giljam, Ralph van den Ouden, Wilko Hanzen, AlexAn- deweg en Ruben van de Berg; Geor ge Geluk, Johan Benard (69. Marien Benard), Arjan Stoutjesdijk en Mar co KettingErik Bleiji (46. Niels van den Ouden) en Jacob van den Berge. door Ben Hameeteman DREISCHOR - De Schouwse derby gisteren in Dreischor, tussen de plaatselijke elf en het bezoekende Renesse, duurde voor de thuisploeg één kwartier te lang. Een op dat moment zich dapper leeggeknokt 'Dreister' hadbij een 1-1-standnogimmer uitzicht op een punt. Renesse had echter nog een vernietigen de eindspurt in huis en won de strijd met 1-4. De totaal uitgebluste voorstop per van Dreischor, Leen van de Helm, was er na afloop helemaal kapot van. „Als Renesse met al zijn kwaliteiten ooit te kloppen was geweest, dan hadden we dat vandaag kunnen doen. Dreischor speelde vanmiddag zijn beste wedstrijd tot nu toe en het is jammer dat we het aan het eind uiteindelijk niet af hebben weten te maken", aldus de door de inspanning compleet rood aangelopen verdediger. Renesse had tot aan de 75e mi nuut inderdaad nog weinig overtuigd. De streekderby speelde zich dan ook geruime tijd af tussen een Dreischor dat niet kon maar wel wilde en een Renesse dat wel kon maar niet wilde. Zeker in de eerste helft bakten de rood-witten er maar weinig van. Trainer Cees van Dijk vond het echter best mee vallen. „Voor een wedstrijd heb je twee ploegen nodig en Dreischor wei gerde vandaag om te voetballen. Ze bléven maar met tien man voor de goal hangen. Renesse was wel oppermachtig maar wist dit niet om te zetten in doel punten." Renesse-aanvoerder Robbert Jan Canters, die in de tweede helft geblesseerd uitviel (rechter-enkel), had een enigs zins andere kijk op de kwestie. „Het ging heel moeizaam bij ons. Renesse probeerde teveel te forceren. Er was onvoldoende rust in ons spel en te weinig strijd. Dreischor kletste er wél in. En het was hun verdienste dat we er niet doorheen kwamen en het zo lang 1-1 bleef." Ten minste één persoon was gis teren om 16.15 uur op sportpark De Mol meer dan tevreden. Dreischor-trainer Kees Verwest glimlachte van oor tot oor. „Ik moet de ploeg een enorm com pliment maken. Ze hebben er al lemaal voor geknokt. Dat was ook de opdracht. Ik ben meer Dreischor-speler Lucien Vroegh wordt belaagd door John Berrevoets (13) en Dennis Huttinga van Re nesse. Dirk Hydersmarck (4) en Renesse-doelman Maarten Kempen volgen de verrichtingen van hun ploeggenoten. foto Dirk-Jan Gjeltema dan tevreden over de inzet. We waren fel en het is alleen jam mer dat het niet gelukt is." De tegenstand van Dreischor was des te meer te prijzen daar Ver west het moest stellen zonder drie vaste waarden op het mid denveld. De gebroeders Frank en Fred van de Helm én Sander Uijl waren nog geblesseerd. Het eerste deel, gisteren, was behoudens de 0-1 en de 1-1 niet hoogstaand. Na negen minuten werkte Krispijn de Jonge de openingstreffer achter keeper Ad Romeijn, die de geblesseerde vaste kracht Dennis Verwest verving. Romeijn ging daarbij niet geheel vrijuit. „Ad is eigen lijk ook geen keeper maar een veldspelen Ik weet zeker dat on ze vaste doelman Dennis deze bal wel gehad zou hebben", zei oefenmeester Kees Verwest na afloop. In de 22e minuut bracht Jaimy Tiggelman zijn ploeg met een prima kopbal langszij. Na de hervatting hield een dapper strijdend Dreischor tot een kwartier voor tijd stand. Toen brak Vincent Goedegebuure met een prima solo evenwel de ban. Toch kreeg de thuisploeg via kansjes van invaller Daan Ruitenbeek en Rogier Voorzaat nog de mogelijkheid alsnog één winstpunt te pakken. Beiden werkten het leer echter over de dwarsligger. Ook een invallende Ingmar Struijs kreeg de bal niet achter Maarten Kempen. „Ing mar viel goed in, inderdaad. En dat voor een knul die eigenlijk nog maar B'tje is. Hij is volgens mij nog maar 15 jaar of zo. Hij heeft prima zijn best gedaan", aldus Verwest. Uit een vrije trap, tien minuten voor het einde, liet de vrije ver dediger van Renesse, Arjan van de Stolpe, een op handen zijnde Dreister sprookje definitief uit een spatten. Spits Leon Bakker zorgde, met nog luttele secon den te spelen, uiteindelijk nog voorde4-l-zege. „Gezien al on ze kansen had de uitslag nog veel hoger moeten uitvallen. De 4-1 geeft wat mij betreft nu een geheel onjuist beeld van de wed strijd", mokte Renesse-trainer Cees van Dijk nog na. Dreischor - Renesse 1-4 (1-1). 9. Krispijn de Jonge 0-1,22. Jaimy Tig gelman 1-1, 75. Vincent Goedege buure 1-2, 85. Arjan van der Stolpe 1-3, 89. Leon Bakker 1-4. Scheids rechter: C.P.M.J. Dekkers (Etten- Leur). Gele kaart: Raymond Zonne veld (Dreischor). Aantal toeschou wers: 75. Dreischor: Ad Romeijn; Kees Jan Uijl, Jerry Verwest, Leen van de Helm, Serge van de Bos (61. Daan Ruitenbeek); Dirk Hydersmarck, Lucien Vroegh (50. Ingmar Struijs), Raymond Zonneveld, Tim Bakker; Rogier Voorzaat, Jaimy Tiggelman. Renesse: Maarten Kempen; Remco Canters, Arjan van der Stolpe, Se- bastiaan Everaers, Remco Koman; John Berrevoets, Robbert Jan Can ters (64. Remco Wandel), Dennis Huttinga, Krispijn de Jonge; Vin cent Goedegebuure, Leon Bakker. VLISSINGEN - Ouwerkerk wacht nog al tijd op de eerste punten in de vijfde klasse B. Na een sterke eerste helft leidde Ouwerkerk met 1-0 tegen Nieuw Borgvliet, maar uit eindelijk verloor de ploeg met 1-4. Volgende week treft Ouwerkerk Volharding, dat eveneens nog zonder punten is. Ouwerkerk-Nieuw Borgvliet 1-4: Halver wege leidde Ouwerkerk verrassend met 1-0 tegen deze sterke tegenstander door een doelpunt van Erwin van der Maas. Toen kort na het begin van de tweede helft een speler bij de Brabanders na tweemaal geel vroegtijdig kon gaan douchen, leek het de goede kant op te gaan voor de thuisploeg. Even later kreeg echter ook Ivo Struik 'di rect' rood en was het aantal spelers weer in evenwicht. Hierna bogen de gasten de ach terstand om tot een wat geflatteerde 4-1 -ze- ge- Luctor'88-Vosmeer 5-2: De thuisploeg be gon slap, wat leidde tot 0-1 via Jacco Va ders. Erik de Groene (strafschop), Maurice Huijskens en Marco Utermark bogen de achterstand om tot een 3-1-voorsprong, maar kort voor rust bracht Arjen Verkam man de marge terug tot één doelpunt: 3-2. Erik de Groene benutte in de tweede helft twee van de vele kansen van de thuisploeg: 5-2. Kwadendamme-Lewedorpse Boys 1-2: Uit een vrije trap opende John Stijns halverwe ge de eerste helft de score namens de bezoe kers: 0-1. Na rust drong Kwadendamme Lebo terug, wat in de 58e minuut leidde tot de gelijkma ker van A-junior Marco Remijn: 1-1. Kort voor tijd zorgde Ronald Smits er met een ra ke kopbal voor dat de drie punten toch mee gingen naar Lewedorp: 1-2. WVV'67-Jong Ambon 1 -2: Al binnen enkele minuten keken de Middelburgers tegen een achterstand aan toen Dennis van Loon uit de eerste aanval 1-0 aantekende. Pas na een uur voetbal bracht Martin Waisapy Jong Ambon weer langszij: 1-1. Paulo da Silva Gomes zorgde in de 75e minuut voor de be slissende 1-2. Volharding-Robur 1-5: Een sterker Robur leidde halverwege met 2-0 via treffers van Gerard Tibbe en Dennis Weyers. In de twee de helft voerde Dennis Weyers zijn totaal van deze middag op tot vier doelpunten. Omdat Nathan Schenk bij 0-4 tegenscoorde komen deze drie treffers niet in de boeken als hattrick: 1-5 de eindstand. door Ben Hameeteman KLUNDERT - Opnieuw beleef den de korfballers van All Rea dy zaterdag een moeilijk duel in Brabant. Werd vorige week 'on terecht' gelijkgespeeld in Wil lemstad, tegen Vios, zaterdag bleek het Klundertse DSO op ei gen veld te sterk voor de rood zwarten: 9-7. All Ready kreeg in het Brabant se volop kansen op de winst. Echter te veel mogelijkheden werden keer op keer om zeep ge holpen. „Van de vijftien kansen op zo'n twee of drie meter van de korf ging er geen één in. Dat zegt natuurlijk veel. Eigenlijk zie je het ook al aan de korfbal-on waardige eindstand van maar 9-7. Er zijn gewoon te veel kan sen gemist en DSO had daar duidelijk ook last van", was de snelle analyse van All Ready- trainer Harm Brandt. De start van de Zierikzeëenaren in Klundert was slecht. De thuisploeg nam het initiatief»1 u VK0t,een 3-°-v°®Pro op de borden. Het alarm evenwel juist op tijd af in het Schouwse kamp. Na een kon inhaalrace ging de strijd veren gens gelijk op. HalverwegeU duel had DSO juist één kee meer gescoord: 6-5 Ook in deel twee bleken béde ploegen aan elkaar gewaagd Df T stand bleef geruime tijd op 7 hangen. Beide ploegen grossier den in het missen van kansen in de slotfase bleek de thuisploeg echter nog twee keer succesvol „Over het spel had ik helemaal niets te klagen, dat was goed van ons. De omstandigheden waren ook prima. Het was sneH Aii. 5UCU loor 3EÏ 4 "OoeUcQ korfbalweer. Alleen die kanser hè...", verzuchtte Brandt. 11 el Scores AU Ready: Jan-Willem cm Nieuwehuijzen, Ronald Snoek bei. den 2, Eshter Snoek, C Henk de Graaf allen 1 door Ben Hameeteman ZIERIKZEE - Ondanks de no dige problemen hebben de voet balsters van WIK'57 zich zater dag in en tegen Wieldrecht goed staande gehouden: 2-4. De vrouwen van ZSC'62 en Zierik zee liepen daarentegen tegen een nederlaag op. Wieldrecht - WIK'57 2-4: Mede door het onverwacht moeten spelen op een kunstgrasveld, wat meteen al twee vervelende blessures bij de Kerkwerve-elf veroorzaakte, werd het voetbal niet vergeten. Karlijn de Boer opende de score, waarna Saskia Kloet de 2-0-ruststand maakte. Na de hervatting was ander maal Kloet succesvol en zorgde Ellen Schreurs voor de 4-2-ze- ge- Nieuwdorp - ZSC'62 4-3: Hoe wel ZSC in en tegen Nieuwdorp tegen een 'verdiende' nederlaag opliep, was het desalniettemin zuur dat dit pas in de allerlaat ste minuut totstandkwam. Inde eerste helft was ZSC met een3- 1-voorsprong (twee keer Mi chelle Brongeest en één keer Joyce Brand) heer en meester. In deel twee stonden de Scharen dijkse vrouwen constant onda een enorme druk en kreeg het in de 89e minuut alsnog de deksel op de neus. Zierikzee - Meeuwen l-3:Ineen gelijk opgaande wedstrijd trok de Zierikzeese formatie trainer Hans Schreurs na gentig minuten aan het kortste eind. Voor rust was het een blije Femke Akkersdijk di. stand gelijk trok. Na de hervat ting toonden de bezoekers zicL in eerste instantie de sterkereen grepen terecht de leiding. Ter wijl Zierikzee alles op de aanval gooide om de gelijkmakertefor- ceren, maakte Meeuwen juistde 1-3. l-F ffldi fitei red: Hi iii S ijkei l:eri terer r ïidt loef irli sees sins ieze Dee stom rerk Ier krac den' van lijz: kens date fers vanc 1- wee een :- sens nijn halv tigv In d dat. iloet deb. Zierikzee. Clubkampioenschappen meer kamp Delta Sport. Mannen (100m, 400m, ver, kogel): 1. Joachim Schot 1385, 2. Arjan Meijer 1260, 3. Serge Schot 556. Jongens A (100m, 400m, ver, kogel): 1. Colin Kesteloo 1346. Jongens B (100m,400m, hoog, kogel): 1 Bart van Kralingen 2337. Jongens C (100m. 1000m,ver, kogel): 1. Paul van Mieu- wenhuijze 2327, 2. Raymond Elferink 1962. Jongens D (80m, 1000m, ver, kogel) 1. Mark Mol 1705,2. Davy Werrij 1712,3. Robert Jan Vos 1265. Pupillen A1 (hoog, bal, 60m, 1000m): 1. Joost Geluk 1831, 2. John de Looze 1586. Pupillen B (ver, kogel, 40m, 1000m): 1. Tommy Staal 1945, 2. Patrick El ferink 1636, 3. Milan Roelofs 1580. Pupillen C (ver, bal, 40m, 600m): 1. Sietse Veerman 1239, 2. Thomas Scharff 1194, 3. Tijs Geluk 1185. Vrouwen (100m, 400m, ver, kogel): 1. Em- mely Schot 2048,2. Nadine Roethof 1560,3. Kim Kloet 1384. Vrouwen veteraan: 1. Jan- neke Doeleman 1423, 3. Mieke van Veltho- ven477. MeisjesA(100m,400m, ver, kogel): 1. Rosan d'Anjou 1136, 2. Jose de Jonge 831. Meisjes B(100m,400m, hoog, kogel): 1. Glenn Letterie 1170. Meisjes C (80m, 600m, hoog, discus): 1. Lieke Dekker 1783, 2. Ya- vanne van der Veer 1480, 3. Hanneke Dan- schutter 1297. Meisjes D (60m, 600m, ver, discus): 1. Danielle Elferink 1741,2. Nicky de Looze 1712, 3. Hanna Maassen 1706. Pupil len A2 (hoog, kogel, 60m, 1000m): 1. Kristy Blommaert 2022, 2. Kelly van Harmeien 1910, 3. Lisa van Oost 1817. Pupillen A1 (hoog, kogel, 60m, 1000m): 1. Annejet Mol 1653, 2. Annelies Blommaert 1375, 3. Paula Schot 1373. Pupillen B (ver, kogel, 40m, 1000m): 1Sanne van Mourik 1387,2. Suzan Pessers 1296, 3. Hilde Doeleman 1285. Pu pillen C (ver, bal, 40m, 600 m): 1. Aileen Blommaert 1430,2. Lisanne Hagesteijn 885, 3. Emma van Mourik 868. Zierikzee. Recreatieve competitie. Poule A: vc Lob - Praktijk Jan/Cluzona 3! Zeelandia - Duiveland Vastgoed/Kwiek r3 3-0, Wea/Mevo'80 - HCR De Kroon/Wiskai- 0, Big Boss - ATLAS/Korstanje 3-0, Zeelar- dia 2 - Profile Tyrecenter Rinus RoonO-3 Stand: 1Zeelandia 1 3-8,2. Big Boss3-7 Profile Tyrecenter Rinus Roon 2-6,4. vc Ld: 3-6, 5. Wea/Mevo'80 1 3-6, 6. Duivelar; Vastgoed/Kwiek H3 3-4,7. Café DeStulpH 8. Praktijk Jan/Cluzona 2-2,9. HCR DeKrooa Wiska3-2,10. Ravia/T olhoekSchilderbedrnf 2-1,11. Zeelandia 2 2-1,12. ATLAS/Korstr je 2-0. Poule B: Café De Vlinder - Sgravo-DEKe keersopleidingen 3-0, FIXET Schuddebew - Wea/Mevo'80 jeugd 3-0, Sgravo-deVen- bron - Marleco/Cluzona 2 3-0, connexxion Wea/Mevo '80 3 1-2, Schilder de Oude Kwiek H4 - Zeelandia 3 3-0. Stand: 1. FIXET Schuddebeurs 3-8,2. cc- nexxion 3-7, 3. Schilder de Oude/KwiekHi 3-7,4. Café De Vlinder 3-6,5. Wea/Mevo'803 2-5, 6. Sgravo-de Verfbron 2-3,7.Zet 3 2-3,8. Sgravo-DEK verkeersopleidingen3- 2, 9. VVOZ 2-1, 10. Marleco/Cluzona 224. 11Wea/Mevo'80 jeugd 3-0. Poule DA: Duckhams motor olie/Cluzofi Cluzona/Dames 2 3-0, Bolle Dier&Tuin HCR De Kroon/Wiska Dames 2-1, Mazdas gemaate - Wea/Mevo'80 Dames 3-0, DRV accountants/Wik 3 - Wea/Mevo'80 Meisjes 3-0, Kwiek/Sporthuis Zierikzee D1-DRSVii 2 0-3. Stand: 1. DRS/Wik 2 2-6, 2. Mazda Leor maate 2-6, 3. Wea/Mevo'80 Dames 13-6,-. Duckhams motor olie/Cluzona 3-5,5. Boll? Dier&Tuin/Wik 1 2-4, 6. DRV accountants Wik 3 2-4,7. HCR De Kroon/Wiska Dames3- 3,8. Kwiek/Sporthuis Zierikzee D12-2,9.G actief in gezondheid 2-2,10. Cluzona/Daf3 2 3-1,11. Wea/Mevo'80 Meisjes 2-0. door Joop van den Oudenhoven ZIERIKZEE - Van de drieban- ders die dit weekeinde in actie kwamen in de landelijke com petitie driebanden groot haalde alleen 3BSD 2 de volle winst binnen. Tegen de Distel in Roo sendaal werd het 2-6. De Stene Brug kwam in Dor drecht niet verder dan een ge lijkspel tegen Smikkelhoekje. 3BSD 1 en Hoondert/de Waard verloren. De Distel - 3BSD 2 2-6: Nadat Ron Speijer een kleine neder laag had geleden tegen Broos (20-16) ging het verder crescen do met het reserveteam uit Zie rikzee. Sjaak de Visser kleineer de Knobel met 10-25 waarna Philip van der Male Klaassen er onder hield in een uitstekende partij. Na 19 beurten had Van der Male 18 punten achter zijn naam staan. Toen kwam de sleet er in en naderde Klaassen nog angst vallig. Net op tijd bereikte de bezoeker de finish in 36 beurten: 21-25. Jan Suykerbuyk maakte het feestje compleet tegen Uitde- willigen 26-30 na 61 beurten Nissan Cas Lamens - 3BSD 6-2: De ploeg uit Zienbee kwam in het verre BerkelenBo- denrijs matig voor de dag.™ han Flik weert ging in zijn part1, tegen Strijbosch lang op gel'F voet met zijn tegenstander.Toet die een serie van vijf optafel de, was het verschil gemaakter kon Flikweert niets meer terug doen. Peter Flikweert keek driekwart van de partij tegen een ach er stand aan, maar achterhaal zijn opponent juist op tijd® zege binnen te halen: 27-Jt) 70 beurten. Martin Capelle was ook stee® op achtervolgen aangewez®, maar ging in tegenstelling zijn teamgenoot steeds slee spelen en verloor kansloos, ter van Hou welingen ging wind uit de startblokken, t>fu" ten na vier beurten. Toen de ergernis aan de sp wijze van zijn tegens*a" ermel overhand kreeg, was net hem gedaan: 35-28 na 5" ten. Erik Bleiji worstelt zich door de defensie van MZVC. Het volgende obstakel is nummer 2 Marco Meur. foto Dirk-Jan Gjeltema

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 32