PZC Vier koplopers in titelstrijd dammen Zeges crossers Van Liere en Ovaa Vlissingse basketbalsters niet uit het veld geslagen sim Eerste zege SVD P R ei Vissersploeg verslaat Nieuw dorp dankzij flitsende start uitslagen wbl(j maandag 29 september 2003 Gelijkspel yoor driebanders De Stene Brug Voordelen Geen antwoord Vierde klasse B Stf m pROVERK0 Arnemuiden slagvaardig in derby door Jasper Harthoorn NIEUWDORP - Na veertig jaar was het dan weer zover. Onder het toeziend oog van de oud spelers werd de derby Nieuw- dorp-Arnemuiden weer eens af gewerkt. De wedstrijd kon de ri valiteit tussen de clubs niet doen herleven. Daarvoor was Arnemuiden simpelweg te goed. De bezoekers wonnen met 4-1. De wedstrijd was nog niet be gonnen of Arnemuiden stond al op voorsprong. Een mislukte voorzet van Corné van Belzen vloog over Nieuwdorp-doelman Mark Geelhoed het doel in. De gelukkige voorsprong gaf Arne muiden vleugels. De ploeg hield Nieuwdorp onder druk en kreeg een aantal kansen. Die waren echter niet aan Cor Schroevers en Marinus Baas besteed. De treffer van Arnemuiden- speler Jacky de Smit leek het duel vroegtijdig op slot te gooi en. Maar na de 0-2 gaf Arnemui den Nieuwdorp de kans in de wedstrijd te groeien. Dat was aan de thuisploeg echter niet besteed. Bij rust had de ploeg geen enkele uitgespeelde moge lijkheid gecreëerd. Na rust kregen de 600 toeschou wers een offensiever Nieuwdorp te zien. Invaller Arjan Kats kreeg de mogelijkheid tegen te scoren, maar hij kopte de bal in het zijnet. Nieuwdorp bleef de betere ploeg, maar wist nauwe lijks gevaarlijk te worden. Peter Castelijn kreeg de beste moge lijkheid, maar zijn puntertje stuitte op keeper Van Belzen. Naarmate de tweede helft vor derde, zakte Nieuwdorp de moed in de schoenen en de wedstrijd viel terug tot een be denkelijk niveau. Arjen Rey- noudt besliste vervolgens de derby door ongehinderd de 0-3 in te tikken. In de slotfase maakte Martin de Hamer nog een eretreffer, na voorbereidend werk van Arjan Kats. Nog geen minuut later benutte aanvoer der John Crucq een penalty, na dat Jos Poortvliet onderuit was gehaald. Wim Davidse, trainer van Arne muiden, was vooral te spreken over de beginfase. „We wilden zelf de toon zetten. Dat is goed gelukt, we hebben de tegenstan der overrompeld." Het verschil in ervaring was volgens Davidse van doorslaggevend belang. „Arnemuiden speelt al jaren tweede klasse en sommige spe lers hebben ook nog een klasse hoger gespeeld." Ad Poortvliet, trainer van Nieuwdorp, berustte in de ne derlaag. „Arnemuiden was ge woon de betere ploeg. Ze kwa men veel beter uit de startblok ken." De trainer had geen ver klaring voor de slappe start van Nieuwdorp. „De ene wedstrijd zit je er scherper op als de ande re, dat is nou eenmaal zo." In de tweede helft probeerde Poortvliet nog iets te forceren door verdediger Martien Geel hoed te vervanger voor een aan valler, Rudy van der Sluis. „Je moet iets proberen bij een 0-2- stand. Jammer dat Arjan Kats die kans aan het begin van de tweede helft niet verzilverde... Invaller Castelijn legt de vinger op de zere plek. „Nieuwdorp moet slimmer worden. Hier wil iedereen alles altijd met goed voetbal oplossen en dat kan niet altijd." Niettemin verwacht hij dat zijn club zich zonder pro bleem zal handhaven. „We heb ben al twee wedstrijden gewon nen, en we hebben genoeg voet bal in de ploeg om er een leuk seizoen van te maken." Nieuwdorp-Arnemuiden 1-4 (0-2): 1. Corné van Belzen 0-1,20. Jacky de Smit 0-2, 71. Arjen Reynoudt 0-3, 79. Martin de Hamer 1-3, 80. John Crucq 1-4 (pen.). Gele kaart: Joost Polderdijk (Nieuwdorp). Scheids rechter: R.S. Kenson (Kloetinge). Aantal toeschouwers: 600. Nieuwdorp: Mark Geelhoed; Joost Polderdijk, Ruud Welleman, Jeroen Weststrate, Martien Geelhoed (77. Rudy van der Sluis); Feteluk Ta- mambuy (46. Peter Castelijn), Robin van der Moere, Turan Dogan; Corné Nieuwkerk (46. Arjan Kats), Ferhan Topal, Martin de Hamer. Arnemuiden: Joan van Belzen, Jac- co Moerdijk, Michel Carol, Corjan Marijs, Peter Bil, Corné van Belzen (46. Arjan Reynaudt), Jos Poort vliet, John Crucq, Cor Schroevers, Jackie de Smit (82. Jeannot Wolf), Marinus Baas. (75. Marvin Meer man) door Daaf Kasse GOES - Na de tweede ronde van het Zeeuws damkampioen schap gaan vier spelers aan de leiding. Titelhouder Arjo Kou semaker, in. de openingsronde de enige speler rlie de volle winst pakte, kreeg gezelschap van Daaf Kasse, Johnny de Leeuw en Jan van de Weteringh. De ronde van zaterdag, waar voor de spelers waren uitgewe ken naar buurthuis de Pit in Goes, stond bol van de fouten. Ook het topduel tussen Arjo Kousemaker en Kees Rijk, een reprise van de kampioensmatch van het vorige seizoen, ont kwam daar niet aan. In het mid denspel maakte Kousemaker een ernstige fout, maar Rijk wist daar niet van te profiteren. Johnny de Leeuw kreeg sterke tegenstand van Rianka Rent meester, de jonge debutante uit 's-Gravenpolder die in de eerste ronde Kees Rijk verrassend op een gelijkspel hield. Lange tijd hield ze ook tegen De Leeuw goed stand, totdat de Goesenaar in de tijdnoodfase een damcom- binatie in de stand vlocht, die de jeugdspeelster meteen fataal werd. Ook Jan van de Weteringh had zijn winstpartij te danken aan een combinatieve wending. Zijn tegenstander Erwin Hamers had door een sterke manoeuvre in het middenspel een voordeli ge stand op het bord gekregen, maar overzag een verrassende actie van zijn tegenstander. Daaf Kasse voegde zich bij de leiders door een overwinning op Aart Walraven. De Middelbur ger kwam met voordeel uit de opening en haalde in het mid denspel een mooie damcombi- hatie uit. In tijdnood werd het overwicht van Kasse steeds gro ter en pakte hij de twee punten. Bennie Provoost wacht nog op zijn eerste overwinning. Peter Schunselaar kwam tegen de ti telkandidaat uit Aagtekerke wel zwaar onder druk te staan, maar hield steeds uitzicht op een punt. In het late middenspel beantwoordde de Vlissinger een offer van zijn jonge tegenstan der met een sterk dubbeloffer, waarna de partij snel in een ge lijkspel eindigde. Hetzelfde re sultaat leverde het duel tussen Jaap Veerhoek en Wim Koppe- jan op. In de promotieklasse zijn er na de tweede ronde twee koplo pers. Frans Blaas boekte zijn tweede zege na een leuke combi natie tegen Peter Blok en Arie den Hollander, die vrijdag avond al een inhaalpartij tegen Kees de Jonge won, was zater dag te sterk voor Niels Roelof- sen. Martij n Rentmeester is na zijn overwinning op Izak op 't Hof in de eerste klasse de enige speler met de maximale score. In de tweede klasse, waar in de eerste twee ronden nog geen en kele remise is gevallen, gaan vier spelers aan de leiding. GOES - In een spannende wed strijd kwamen de driebanders van De Stene Brug een gelijk spel overeen met Smikkelhoek je. Hoondert de Waard verloor met 6-2 van Veilingzicht 2. Smikkelhoekje/PE Koerier-De Stene Brug 4-4: In Biljartcen trum Merwehof ontspon zich een spannende en somtijds hoogstaande wedstrijd. Piet Koek kreeg ondanks een goed optreden duidelijk klop van een ijzersterke Poort, 35-28 na 43 beurten. Wim de Kok versloeg op zijn beurt Van Pelt en het evenwicht was hersteld. Jaap Hameling was weer in goeden doen en zegevierde eveneens, maar hij had van tegenstander Stolk dan ook niets te duchten, 14-30 in 50 beurten. Arjo Holle- stelle had aan een moyenne van 0.742 niet genoeg voor de winst. Zijn tegenstander Broer was met 0.857 ongenaakbaar. Veilingzicht 2-Hoondert/de Waard 6-2: Alleen Eddie der Weduwe kwam voor de bezoe kers tot winst. Met 23-30 werd M. Machielse eronder gehou den. Johan Visser kwam net te kort tegen M.H. Machielse en Sjaan van Kuyk werd op ruime afstand gehouden door Van Peer 3 5-2 7De stri j d tussen N ic- ky Zuykerbuyk en Frans de Koek was een spannend genera tieconflict. Het 16-jarige talent, onlangs nationaal kampioen geworden in het driebanden bij de jeugd, bleek uit het goede hout gesneden. Niet alleen zijn spel is van hoog gehalte maar ook zijn wedstrijdinstelling is goed. Dat ondervond de 58-jari- ge De Koek aan den lijve. Met een punt verschil liet de jonge ling zijn tegenstander met lege handen achter, 35-34 na 57 beurten. door lepïriou VLISSINGEN - In de laatste clubcross van de MSV De Uitlaat in Vlissingen schreef Casper Ovaa in de 250/500cc beide manches op zijn naam. In de 125cc was niemand be stand tegen het geweld van Kapellenaar Joeri van Liere. Op het Sloecircuit in nam Ovaa in de eerste manche meteen de leiding en finishte met grote voorsprong. Om de tweede en derde plaats streden Freddie Blaas en Erik van der Wekken. Met klein verschil pakte Blaas de tweede plaats. In de tweede manche ging Ovaa in de eerste bocht in de fout en verloor vele plaatsen. Na twee ronden greep hij de koppositie en won opnieuw. Freddie Blaas werd tweede, voor Maurits Wouters. Bij de 125cc stond Joeri van Liere niemand toe om in zijn wiel te komen. In beide man ches won hij met grote voorsprong. Richard Leeuwesteijn, die na zijn vaderschap enkele weken uit competitie is geweest, maakte een sterke come-back en werd tweede. Bij de veteranen ontstond een prachtig duel om de eerste plaats tussen Joris van Strien en Leo Stroo. Van Strien wist alle aanvallen af te slaan en finishte als winnaar. Ook de tweede manche was voor Van Strien, voor Ad Geldof. Mark Boot was heer en meester bij de 85cc en won tweemaal met overmacht voor Gilbert de Visser en Jeffrey van Kem pen. In de 65cce was er eindelijk weer eens een overwinning voor Ricky Joosse. De tweede manche werd gewonnen door Mai- kel Bazen. De clubklasse werd gewonnen door Pascal van de Brom, die zich als enige 250ce-rijder in de top kon handhaven. Bij de mini's ging alle aandacht naar Brian de Fouw, een van de jongste leden van MSV De Uitlaat, die zijn eerste wedstrijd op een quad reed. Zingend en lachend reed hij naar de vierde plaats. De winst was voor Lars de Nood. door Pieter van Klinken VLISSINGEN - De basketbal sters van BC Vlissingen leden zaterdag hun eerste competitie nederlaag. Tegen ProBuild Lions uit Landsmeer werd een voorsprong van zes punten weg gegeven: 40-46. BC Vlissingen was na twee wed strijden in de promotiedivisie nog ongeslagen en dat was een bijzondere prestatie. Vorig jaar moesten de basketbalsters vijf wedstrijden wachten op de eer ste overwinning. De ploeg de gradeerde uiteindelijk uit de promotiedivisie, maar door een wijziging in de competitie-op- zet bleef BC Vlissingen behou den voor de op één na hoogste klasse van Nederland. Het vertrek van twee ervaren speelsters, Astrid Franke en Linda de Meij, wordt opgevan gen door drie nieuwe, jonge speelsters en BC Vlissingen draait plots weer goed. „Er ligt minder druk op de ploeg", vindt Nanon Doeland. In andere jaren legden de speelsters de lat vaak hoog. BC Vlissingen moest en zou hoog in de promotiedivisie meedraaien. Nu ligt dat anders. „We moeten gewoon een seizoen lekker basketballen", aldus trainer Frank Böseler. „Er is nu vertrouwen in de ploeg. Vorig jaar waren de meiden die in het tweede speelden nog te jong voor de promotiedivisie. Nu kunnen ze wel mee. Vooral voor de centerpositie is dat handig. Tot vorig jaar kon alleen Yo landa Joosse daar spelen. Nu hebben we Romana de Ridder erbij. Dat komt de rust ten goe de. Joosse kan er nu ook in het laatste kwart nog helemaal voor gaan. Eigenlijk geldt dit voor meer speelsters. Immie Pattika- wa en Nanon Doeland moesten vaak een hele wedstrijd spelen. Ook hen kan ik nu af en toe naar de kant halen." Het bleek in de eerste twee wed strijden dat het zijn voordelen had. Verloor de ploeg vroeger vaak met een of twee punten verschil, nu werd er nipt gewon nen. Met 56-53 van Black Eag les en met 47-57 van Akrides. En ook zaterdag leek het weer goed te gaan. BC Vlissingen speelde als nooit tevoren. Het tempo lag hoog, het Yolanda Joosse van BC Vlissingen is in balbezit, Nanon Doeland is aanspeelbaar, foto Lex de Meester spel was technisch verzorgd en er werd goed geschoten. Door twee schoten van Cindy Kole kwam de ploeg op een 4-0-voor- sprong. „Ik heb dan wel lekker gespeeld, maar de kater van het verlies is groter", vond Kole achteraf. Vooral de verdediging van Vlis singen was sterk. ProBuild Lions kon er nauwelijks door heen komen. Nu is het wel het spel van de Noord-Hollanders om lang te wachten, meldde Böseler vooraf, maar dat ze vaak de schotklok overschre den, was de kracht van BC Vlis singen. Het ging zelfs zo goed bij Vlissingen dat Böseler besloot om allebei zijn centers in het veld te zetten. Vooral ook omdat Joosse aan vankelijk niet kon scoren. Ze stond de hele wedstrijd tegen over Angelique Post, die voor heen in de eredivisie speelde. „Joosse en Post behoren tot de beste centers van deze competi tie", wist Böseler. En dat bleek. Post is normaal gesproken top scorer aan Landsmeerse kant, bij Vlissingen is dat Joosse. Bei de speelsters verdedigden zo sterk dat Post maar één veld- doelpunt scoorde en Joosse slechts twee. Na het eerste kwart veranderde ProBuild Lions de verdedi gingsstrategie, van man tegen man naar een zoneverdediging. Vlissingen had hierop geen ant woord en de tegenstander kwam terug in de wedstrijd. In het laatste kwart scoorde Pro Build Lions vijf punten achter een en was Vlissingen versla gen. „We vergaten na die aanpassing hoe lekker het daar voor ging", vond Cindy Kole, één van de uitblinksters. „We lieten ons erdoor afleiden en dat had niet gehoeven. Wij moeten deze wedstrijd gauw vergeten en doorgaan met waar we mee bezig waren. We hebben het ver trouwen in elk geval wel." Scores BC Vlissingen: Nanon Doe land 16, Cindy Kole 6, Charlotte Wierikx 5, Romana de Ridder en Yo landa Joosse 4, Immie Pattikawa 3, Marjolein de Dreu 2. door Wim Broekhoven GOES - In de vierde klasse A won Spui de strijd om de eer ste plaats tegen Cadzand met 2-0. SVD boekte zijn eerste overwinning door Wolfaarts- dijk met 3-2 te verslaan. We- meldinge wordt na de 4-0- winst op Wissenkerke ge deeld tweede, samen met DFS (2-0 tegen Borssele) en Colijnsplaatse Boys (1-0-ne- derlaag tegen Apollo). In de vierde klasse B won Stave- nisse de derbv tegen SPS met 2-1. Borssele-DFS 0-2: Twee mi nuten voor rust in de gelijk- opgaande wedstrijd kwam DFS op 0-1 door Remco Rot te. Mariko Rouw maakte er na een uur spelen 0-2 van, waarna de thuisploeg in het rommelige vervolg niet bij machte bleek het de bezoe kers nog moeilijk te maken. Apollo-Colijnsplaatse Boys 1-0: Apollo kwam na twaalf minuten op voorsprong via een kopbal van Jean Paul Harthoorn uit een hoekschop van Bas de Koeyer. Dat bleek voldoende voor de volle winst. Bevelanders-Hoedekensker- ke 2-0: De thuisclub was wel steeds de betere ploeg, maar het duurde toch tot een kwartier voor tijd voordat Arie Jongejan vanaf elf me ter de score kon openen. Cherry Strating tekende vijf minuten voor tijd voor de be slissende 2-0. Wissenkerke-Wemeldinge 0-4: Binnen een kwartier hadden de veel agressievere bezoekers al een 2-0-voor- sprong genomen door Ri chard Schouten en Rens Kole. Wemeldinge kreeg ver volgens legio kansen op meer, maar pas een kwartier na rust maakte Rens Kole er met opnieuw een kopbal 0-3 van. Elf minuten voor tijd scoorde diezelfde Kole nog maals met het hoofd 0-4. Nieuwland-Krabbendijke 1-1: Halverwege de eerste helft tekende Richard Jacob, voorde 1-0 en halverweseH tweede helft Danny Weber meteen mooie vrijetrapvoor de verdiende gelijkmaker Beide teams drongen vervol' gens niet verder aan. SVD-Wolfaartsdijk 3-2- pu thuisploeg liep voorrust uit naar een geflatteerde 3-0 voorsprong door treffers van Niels van den Dries (20e min) en Ewout de Graaf (28e en 42e min). In de tweede helft drong Wolf aartsdijk SVD he lemaal terug. Arnold van Ge- merden tekende na acht mi nuten voor de 3-1 en Ferry de Leeuw een kwartier voortijd voor de 3-2. De thuisploeg had in de slotminuut een reu zeparade van keeper van 't Zelfde op een schot van Den nis Schipper nodig om de ge lijkmaker te voorkomen. SPS-Stavenisse 1-2: Door twee doelpunten van Adrie Smits kwamen de bezoekers op een 2-0-voorsprong.Inde tweede helft had SPS een overwicht en na een goede actie van Johan Scheermeij- er kwam de ploeg op 1-2. Grote kansen voor Martüi Quist en William Lisseveld leidden daarna niet tot dege- lijkmaker. De ploeg uit Poortvliet eindigde het duel met tien man. Leo Vroegop werd uit het veld gestuurd nadat hij de doorgebroken Jeroen Eerland in de slotfase onderuit haalde. WIK'57-Smerdiek 3-2: Het wil maar niet vlotten met Smerdiek. Zelfs een 2-0- voorsprong was niet vol doende. Bart Stoutjesdijken Stefan de Jong leken methun treffers Smerdiek een aange name middag te bezorgen, maar een tegengoal van Ri chard Verhage, vlak voor rust, gaf WIK'57 het vertrou wen voor de tweede helft. Na 65 minuten scoorde Bram Blakenburg de gelijkmaker. Vijf minuten voor het eind bezorgde Huib Smits zijn ploeg de 3-2-overwinning. ■oor keft iiek (D I jltU ierb; èere BSV (te terd kt Stars fid' bat nek De oi «alle ars itrw IK' fass peet Sass i:-8. srijc ■erd sen. Driei rerlii mg: Kaat dekr klass ge w tervi Meel leste Giste ophe lach (U-S Biljarten Teamcompetitie district Walcheren de Be- velanden. Klasse B101, driebanden klein: LBV 1-BV Jacobs 1 5-2; OBK 1-HIO 1 5-2; LBV 2-Onda 2 4-3; Onda 1-ALM16-1. Klas se B201: Onda 1-Onda 3 7-0; Avontuur 1-OBK 2 0-7; Scheldezicht 1-BV Kwaden- damme 1 5-2; De Herberg 2-Delta 1 0-7; De Sportvisser 1-Drieb. De Kroon 1 0-7. Klasse B202: LBV 3-De Sportvrienden 1 2-5; Onda 4-De Toekomst 1 2-5; HGL7KOT86 2-OBK 3 2-5; Onda 2-B.V.Kwadendamme 2 5-2. Klasse C101 Libre Klein en 38/2: Winden burg 1-DOSnieuwk. 1 7-0; Windenburg 2-Onda 3 4-3. Klasse C201: Onda 6-BV Kwadendamme 3 2-5; De Toekomst 2-BV Kwadendamme 3 2-5. Klasse C202: Delta 2-De Sportvisser 2 5-2; Onda 5-Avontuur 3 2-5; Ons Genoegen 1-Scheldezicht 2 4-3. Klasse C301: BV Kwadendamme 4-Delta 3 5-2; Avontuur4-Onda 2 7-0; De Sportvisser 3-De Herberg 3 7-0. Klasse C302: OBK 4-De Toekomst 4 5-2; SNA 1-De Vier Linden 2 2-5; ReHaWe 3-BV Kwadendamme 5 3-4. Klasse C401: ALM 4-De Sportvisser 4 5-4; Onda 3-Onder de Toren 1 4-5; Avontuur 5-LBV 4 5-4; Scheldezicht 4-Onda 6 0-9; Onda 3-Delta 4 2-7; Dampoort 2-Schelde- zicht 3 4-5. Klasse C402: Delta 5-De Vier Lin den 3 0-9; HIO 3-Onda 7 2-7; BV Kwaden damme 6-ALM 5 2-7; HGL/KOT86 3-Schel- dezicht 5 5-4. Klasse C501: Onder de Toren 2-Scheldezicht 6 4-5; Onda 8-Onda 7 2-7; Avontuur 6-De Herberg 6 5-4. Jeugd: De Herberg De Zoom 26.66 33.60. In dividueel: Brian Bakkers Wesley Schoonen 7.27 12; Marcel Reij Chiel Scherpenisse 12 9.6; Marcel Reij Chiel Scherpenisse 7.39-12.|dubbelpartij). Bowler» Bowling Vereniging Middelburg. Maandag league: Fine line-Kapsalon Duck 2 0-4, Com puter service-Jamin 0-4, Imtech-Kapsalon Duck 3 4-0, Kwik kwek kwak-Prutsers 2-2, E-property-'t Frietuus 3-1Pro shop-Kapsa lon Duck 4-0, Hertel services-Pets place 0-4, Lucky strike-eigen gemiddelde 4-0. Stand na 12 games: Jamin 16, Kapsalon Duck 213, Pets place 11, Imtech 11, Lucky strike 9, E-property 8, Kapsalon Duck 8, Computer service 8, Kwik kwek kwak 7.5, Pro shop 7, 't Frietuus 7, Fine line 7, Hertel services 5.5, Kapsalon Duck 3 5, Prutsers 4 Dinsdaglea gue: Hoveniersbedrijf Souburg-van der Zwan 3-1, Sita-lstimewa 0-4, The duke - Toyota de Jonge 4-0, Pulse-audio Mylene cosmetica 1-3, Spruyt pallet-Rechterhand 0-4, Suzuki-Bulldozers 3-1, Lammers-Risa techniek 2-2. Stand na 12 games: Suzuki 13, Istimewa 12, The duke 11, Rechterhand 10, Lammers9, Pulse Audio 8, Bulldozers 7, My lene cosmetica 7, Sita 7, Hoveniersbedrijf Souburg 6, Toyota de Jonge 6, Spruyt pal lets 6, van der Zwan 6, Risa techniek 4. Woensdagleague: Poseidon-Taekwondo 1 -3, Bakker Bart-Full house 0-4, Zeedo-M O bedr. 0-4, Het witte huis-Houtindustr. Het Zuiden 1-3, Auto de Voogd-Johns 1-3, C-1000-van Kampen 0-4, Schrobbelerke- Herwegh 4-0, Rechterhand 2-Biggekerke 4-0. Stand na 12 games: Auto de Voogd 12, Full house 11Johns 11van Kampen schoe nen 10, M O bedr. 10, Rechterhand 2 10, Bakker Bart 9, Houtind Het Zuiden 9, Het witte huis 9, Taekwondo 9, Schrobbelerke 8, Herwegh 7, Poseidon 7, Biggekerke 5, C-1000 I.Zeedo 0. Donderdagleague: Me- chielsen gassen-EPZ 0-4, EPZ 3-Strike jij 0-4, De rekening-RAM/de tropen 1-3, Car- ros-Eastman 1-3, Wondergem timmerf.- Fonsies 4-0. Stand na 12 games: Strike jij 15, RAM/de Tropen 12, De rekening 10, Wondergem 9, Fonsies 9, EPZ 2 8, Kruitmo- len 7, EPZ 7, Eastman 7, EPZ 3 4, Mechielsen gassen 2, Carros 2. Jeugdleague: Extreme bowlers-Lucky strikes 2-2, The killers-de Lummers 0-4, Topbowlers-Naamloos 4-0. Stand na 12 games: de Lummels 12, Ge woon hopeloos 10,Topbowlers 10, Extreme bowlers 10, Naamloos 7, The killers 5, Lucky strikes 5. Jong Ambon 3-_1, Arnemuiden 3-.1 Tweede klasse: Oostkapelle 2-fc Laurens /Blauwe winkel 5-4. Stand: Oostkapelle 3-9, WZP 2-6, de Weerlt 2-4, PSVW 24, Garderen/Dekker 2-3, CoffeeclubLCA2-1 Alfonds/Zuidwest negen 2 2-3, fc Laurens /Blauwe winkel 3-3, Domburg 22-1,Ontk 2-1, Torna 2-0, VZV/Hydrofa 2 2-0. De* klasse: Baderie-Woontrend Zeeland 4-1 Akkerdaas kado-onder andere 3-6, Thermo products-Schinkel assurantie 4-7, Meiveld Vanuus/ABC decor 1-6, VZV/Hydrofa i VAW 3-6, SSVW-de Dwaes 5-3. Stands- der andere 4-12, Meiveld 4-9, SSVW4-S Vanuus/ABC decor 3-6, Akkerdaas tót 3-6, de Dwaes 4-6, VAW 4-6, Baderie3-3. Sch inkel assu rantie 4-3, VZV/Hydrofa34-1 Woontrend Zeeland 4-3, Thermo product 3-0. Vijfde klasse: Bine-veldeboys-Oo» burg 3 8-5, Jobse timmerwerken-Jeansn' 4-8, VAW 2-NDW advocaten 2-7, Albatros- Toma 2 6-3, Gouwe gheyt-Westkapelle 4-4, Schipper accounts-Goede vrienden 3-5. Stand: Westkapelle 2 3-7, NDWadvo caten 2-6, Jeans inn 3-6, VAW 23-6. Bire -veldeboys 2-4, Gouwe gheyt 3-4, Sche per accounts 3-4, Albatros 2-3, Gort vrienden 2-3, Domburg 3 2-0, Jobse» merwerken 2-0, Toma 2 3-0. Zesde klasse Uiterton 3-Provincie Zeeland 1-7, Ja» Westkapelle 3 2-5, Draadkrabbers-VZV.h drofa 4 3-7, fc Laurens 3-fc Zeeland 2-5 Dekker/Tramper 2-MO de Schuur 4-12,To rentijd-v.d. Sluis grondwerken 9-3.Stand: MO de Schuur 3-9, Westkapelle 33-9,VZ V/Hydrofa 4 3-9, Torentijd 4-9, JanseJ'. Provincie Zeeland 3-6, fc Zeeland 4-8. terton 33-3, Draadkrabbers4-3,fcLaurrs 3 3-0, Dekker/Tramper 2 3-0, v. d. Slus grondwerken 4-0. Motorcross Vlissingen. Clubwedstrijden MSV OeUit laat. Miniklasse 1e manche: 1 Larsde Nood 2 Guido Boone, 3 Jochem van Dorpel,4Bri- an de Fouw; 2e manche: 1 Lars de Nood! Jochem van Dorpel, 3 Guido Boone,4Bw de Fouw. 65cc Ie manche: 1 Ricky Joosse Maikel Bazen, 3 Luuk Dybala, 4GinoMa;j gaal, 5 Benjamin Torbijn; 2e manche: L kei Bazen, 2 Ricky Joosse, 3 LuukDybaia- Gino Nagtegaal, 5 Benjamin Torbijn.®8 1e manche: 1 Mark Boot, 2 GilbertdeVisse 3 Jeffrey van Kempen, 4 Johnny van len, 5 Steven Ovaa; 2e manche: 1 MarkBork 2 Gilbert de Visser, 3 Jeffrey van Kenipen- Johnny van Eekelen, 5 Steven Ovaa. vel» nen 1e manche: 1 Joris van Strien,26. Stroo, 3 Ad Geldof, 4 Peter MaranftS» Bos; 2e manche: 1 Joris van Strien, 2 Geldof, 3 Peter Maranus,4RonBos,5 e^ Boone. Clubklasse 1e manche: 1 Pas» de Brom (250cc), 2 Leon van de Lee,3 Ban Kuzee, 4 Patrick Polderman, 5 Jeroen» Nood (allen 125cc); 2e manche: 1 Pa»1/ de Bom, 2 Mark Kuzee, 3 Leon van !te Patrick Polderman, 5 Jeroen de NoodJ senioren 1e manche: 1 Joeri van Liere, chard Leeuwesteijn, 3 Henk Buys,4Adri de Visser, 5 Martin Stroo; 2e manche, van Liere, 2 Richard Leeuwesteyn, J Buijs, 4 Adriaan de Visser, 5 250cc senioren 1e manche: 1 CasperW Freddie Blaas, 3 Erik van derWekkenJfc die Roelofs, 5 Maurits Wouters;2emancn_ 1 Casper Ovaa, 2 Freddie Blaas, 3 Mauro Wouters, 4 Freddie Blaas, 5 Andre Futsai Regio Walcheren. Eerste klasse: Alfonds- /zuidwest negen-Bij de punt 13-3, Taxicen- trale-VZV/Hydrofa 6-3, Hebusport-vv He- busport 6-3, Oostkapelle-Murre/de Visser 1-5, Jong Ambon-Westkapelle 0-4, Dom- burg-Arnemuiden 5-0. Stand: Alfonds/zuid- west negen 3-9, Domburg 3-9, Hebusport 3-7, Murre/de Visser 3-7, Taxicentrale 3-6, vv Hebusport 3-4, Westkapelle 3-3, Oostka pelle 3-3, Bij de punt 3-3, VZV/Hydrofa 3-1 Nieuw- en Sint Joosland. Dressuur LR Walcheren. Paarden klasse Z2/Z1' tal de Rooy, Nairobi (Z-Bev.) 199;2- J9 Verburg, Luca Cadalora lOranieroni™ Lidy Goudswaard, Dandelion s (N-Bev.) 183. M2: 1. Katja de Groes, (Walcheren) 159; 2. Lucie LouwsJ®» va (Gouwe Reyers) 156; 3. Miranda mans, Pepe Pepe (GouweReyenl]»-: 1Monique van de Visse, Ross (Weemi 2. Vincent Bol, Jumper K (Walcheren 1 Susy de Pagter, XX (Scheldestadl m j Jenny Rowecki, Fermando 6 163; 2. Peggy de Neef, Nart» (W Jose van de Velde, Naretna ISdie^ 156. LI: 1. Bastiaan BroeksemA (Gouwe Reyers) 164; 2. Maaite 1 Square Diminsion (Scheldestaol gervan Boven, Mara (Weelr.) 16 Pony's klasse Z2 cat. DE: 1. Pa,"claj, ui mi Liberty Soeraya (Paardebloem) cat. DE: 1. Anniek van der Linde, «F (Gouwe Reyers) 165. L1/L2 cat. IJ t Koole, Condor (Gouwe Reyers) ABC: 1. Manouk Remijn, Jors'e i bloem) 162. GHV door GOE lova weg legei «■erd li-O itoel punt feil ia a Duel De spelers van Arnemuiden vieren het eerste doelpunt foto Lex de Meester

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 16