PZC Twee futsalploegen nog zonder verlies Volleybalsters wacht heksenketel Sparta weet wat het morgen moet doen Hoek wil stijgende lijn doortrekken Bentschap Knook en Human treffen elkaar bij Kloetinge-Hoek l is Doelpuntrijke start seizoen belofteteams Benny Sport krijgt klop uitslagen Ei m zaterdag 27 september 2003 Riante zege In Axtion Ommekeer Sterke bank Darts Anderlecht blijft winnen Hoek speelt tegen Veendam GE 9e ma: ie sen kar hel: leri ziel zek iet ove me R .ai; door Barry van der Hooft TERNEUZEN - De Deli XL Be loftecompetitie kende een doel puntrijke start. Nadat Kapelle vorige week al met 3-1 van Vlis- singen had gewonnen, won RCS met 3-2 bij Oostkapelle. De duels HVV'24-Terneuzen, Pa- trijzen-Terneuzense Boys en Hoek-Oostburg leverden ver volgens nog eens tweeëntwintig doelpunten op. De beloften van Hoek boekten de grootste overwinning. Door doelpunten van Thijs Binnerts, Hiram Collin, Peter Hamelink (alledrie spelers scoorden twee keer) en Tim Brouwer werd Oostburg met 7-2 teruggewe zen. Peter van de Linde en Bas Casteleijn scoorden tegen na mens Oostburg. Het andere duel in poule B tus sen Patrijzen en Terneuzense Boys eindigde in 4-4. Marc van Haneghem (tweemaal), Arjan Verburg en Anne Willeboordse scoorden namens Patrijzen. De doelpunten van tegenstander Terneuzense Boys kwamen op naam van Ali Eryürük (twee maal), Ralph Zegers en Stefan van de Broeke. In poule A wees HW'24 de leef tijdsgenoten van Terneuzen met 4-1 terug. Kieran O'Shea, Jor- den Takiddine en Jari Vyane zorgden in de eerste helft voor een 3-0-voorsprong. Maik de Wolf deed na rust uit een straf schop iets terug namens Terneu zen (3-1waarna Job Inghels de eindstand op 4-1 bepaalde. Het andere duel in poule A tus sen de beloftes van Zaamslag en Kloetinge werd op verzoek van Kloetinge uitgesteld. De wed strijd staat nu gepland voor dinsdag 30 september om 19.30 uur. RCS was in poule C met 3-2 te sterk voor Oostkapelle. Zeelan- dia Middelburg tegen De Noor mannen werd evenals Zaam- slag-Kloetinge uitgesteld. Pou le D bestaat voorlopig uit slechts twee clubs, Kapelle en Vlissingen. Het bestuur van de beloftecompetitie hoopt daar nog twee verenigingen met een elftal tot 23 jaar aan toe te kun nen voegen. Kapelle won het eerste duel met Vlissingen in middels al met 3-1 Derbygevoel is afgenomen door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Vier gespeeld, vier verloren, vijf keer gescoord en zeventien doelpunten geïn casseerd. De cijfers van Kloe tinge staan in een schril contrast met de prestaties van Hoek, dat na vier duels nog altijd ongesla gen is. Vandaag staan de twee Zeeuwse hoofdklassers in Kloe tinge tegenover elkaar. Kloetin- ge-verdediger John Bentschap Knook (ex-Hoek) en Hoek-aan- valler Arjan Human (ex-Kloe- tinge) blikken terug en vooruit. Beide ploegen werkten afgelo pen week hun duel in de tweede ronde van de Amstel Cup af. Hoek vernederde Genemuiden (7-0), terwijl Kloetinge de scha de beperkt hield tegen eredivi- sionist FC Twente (3-0-verlies). Bentschap Knook vond het duel met de profs een heerlijke wed strijd. „Ook omdat het organi satorisch aardig stond bij ons. Dat gaf een lekker gevoel en dat hadden we echt nodig. Tot nu toe hebben we alleen de eerste helft tegen Scheveningen en de tweede helft tegen Excelsior Maassluis goed gespeeld. Nu deden ook de aanvallers hun verdedigende werk en dat was positief. Qua organisatie en in stelling was het duel met Twen te in mijn ogen daarom een uit schieter." Ook Hoek kende een uitschie ter, want tegen Genemuiden werd bij vlagen hogeschool voetbal gespeeld. „Het was echt genieten", bekent Arjan Hu- man. „Dit had ik zelfs op trai ningen nog nooit gezien. Cros- spasses over veertig meter, meteen kaatsen en het spel weer verleggen. 'Wat gebeurt hier', dacht ik af en toe. Van achteruit werd er uitstekend gevoetbald. Op het moment dat de ruimte er was, werd de bal ook gegeven. Zo hoort het te zijn. Bentschap Knook was onder de indruk van de uitslag van Hoek. Volgens de Souburger kan het echter ook voordelen hebben voor Kloetinge. „Het kan eigen lijk alleen maar minder gaan bij Hoek", zegt de verdediger. „Na een heel goede wedstrijd is het door Rinus Verberkmoes AXEL - In de eerste klasse van de regionale futsalcompetitie zijn na twee speeldagen nog twee teams ongeslagen. Axa Boys slaagde hierin ten koste van Tence/^aman (6-2) en Wentzler/Paiftfels via een 4-2- zege op GLSK/Du Puy. Wentzler/Pauwels-GLSK/Du Puy 4-2 Pas toen de gastheren naar 4-0 waren uitgelopen, slaagden de Terneuzenaren erin twee keer te scoren. Schutters waren Robert Trianee en Percy Verlinde. De winnende doel punten kwamen op naam van Marcel Verschuren (2x voor de doelwisseling) en Patrick Vonk (2x na de pauze). Vervaet-Pays de Mer 5-1: Tot aan het wisselen van speelhelft AXEL - In de tweede klas van de regionale Kees Mechielsen-fut- salcompetitie heeft Morres/ Controlec fors uitgehaald tegen Benny Sport. Met 12-1 werden de zuiderburen geklopt. Pabo en DPO Driewegen won nen beide voor de tweede maal. Deze keer van respectievelijk DIT Techniek en Kroes. Morres/Controlec 2-Benny Sport 12-1: Morres/Controlec: Martin Nuyten, Erwin Burm, Michaël Freijser, Edwin Hen driks (3x), René Vink (6x). Ben ny Sport: Niels Bouwens. Bakkersland-DOW 5-3: Bak- kersland: Fred Vercouteren (2x Evert Martens (2x), Harry Smies. DOW 1: Ludwig Kalis vaart, Burret Broere, Gerrit Fie- ret. HKC-DOW 2 4-4: HKC: Hans de Klerk, Marcel Gokke, Hans Stoffijn. DOW 2: Eric Verhelst (2x), Howard van Amersfoort. DIT techniek-Pabo 1-6: Pabo: Piet van Looy (2x), Randy Bod- daert, Jeroen Claessens (3x). DIT techniek: Sander van der Veeke. Schelde/'Grens-MerQ Office 2- 3: Schelde Grens: Remco Mul- laert, Rob van de Kevie. MerQ Office: Timmy Faassen (2x), Edo Lucieer. Kroes-DPO Driewegen 2-7: Kroes: Robin de Witte, Björn Maes. DPO Driewegen: Erwin van de Wege (2x), Guido Kra mer, Veli Eryürük (4x). konden de gasten uit Terneuzen de thuisclub bijbenen. De tref fer van Jimmy Coone gaf toen nog hoop. In de tweede helft liep Vervaet uit en zegevierde door rake inzetten van Tom Heyens, Wim Steyns (2x), Jochem Ver vaet en Eugenio Alvarez. Meermarkt/Goethals-Arrow 2- 6: Na een gelijk opgaande eerste helft sloeg Arrow toe. Michel van den Bosch (2x), Peter de Bot, Jurgen Ras, Serge Merckx en Gino Vink verzorgden de productie Voor de mannen uit Westdorpe schoten Gerben Die- rickx en Werner Meyer raak. Axa Boys-Tence/Zaman 6-2: Vlijmscherpe uitvallen brach ten de winst bij Axa Boys, dat in Stefan de Taeye (3x), Christof de Beule (2x) en Pascal de Letter de schutters had. Jean-Claude Everaert en Peter Bouman scoorden voor Tence/Zaman. Max Korting/SAA Zeeland- Ploegaert 5-4: De bezoekers uit Philippine moesten aantreden zonder wissels en met veldspe- ler Ostar Dieleman onder de lat. Toch kwamen ze nog sterk terug na een 5-2-achterstand. Het slotoffensief was iets te laat in gezet en zodoende won de thuis club via Alex de Klerk (2x), Carl de Waele, Dennis Rietjens en Ed van Bellen. Björn den Hamer, Edwald Marteijn en Harry Ver- meire (2x) schoten raak voor de mannen uit het mosseldorp. GTI-Red Roadhouse 3-5: Lang ging de strijd in sporthal Den Dullaert gelijk op. Tot na het wisselen van speelhelft Red Roadhouse het heft meer in han den nam en de zege pakte. Me- rijn Taelman (4x) en Ergun Kösé scoorden de winnende serie treffers. Benny Maes schoot drie keer raak voor GTI. AXEL - In Axtion heeft in de futsalcompetitie van het dis trict Zuid I klasse A21 een riante overwinning geboekt op SSV'65 2. De Terneuzenaren leidden in dit treffen halverwege al met 4-1. Na de doelwisseling werd het karwei simpel afgemaakt. Paul Tjen-A-Sem (2x), Barry van der Hooft (3x), Michel van Craenen- broek, Hubert van de Hemel (2x) en Menno den Dekker (2x) scoorden. In Axtion staat mo menteel op de derde plaats met negen punten uit vier duels. het volgende duel toch vaak niet zo goed. En als je net als Hoek heel goed voetbalt tegen Gene muiden, dan geef je altijd wat extra's. Dat voel je dan wel in je benen. Vorig seizoen speelden wij tegen Excelsior Maassluis. Die ploeg had toen in de Amstel Cup alles gegeven tegen RBC en met 2-1 verloren. Ze waren niet fris en we wonnen gewoon." „Op zich is het natuurlijk bela chelijk dat wij binnen 48 uur weer een zware wedstrijd moe ten spelen", meent Human. „Sommige jongens waren don derdagavond om twaalf uur thuis en moesten de volgende dag om zes uur weer op hun werk zijn. Dat kan toch niet." Volgens de spits uit Middelburg kan het vertrouwen de pijn in de benen echter compenseren. „Zo'n goede wedstrijd als tegen Genemuiden is alleen maar lek ker. Maar als het straks een keer wat minder gaat, zul je wel di rect wat negatieve geluiden ho ren. Dat geeft niet. Als wij zo fel spelen als donderdag, hoeven we voor niemand bang te zijn." Waar Hoek de opwaartse lijn wil doortrekken, hoopt Kloetinge dat de derby de ommekeer zal inluiden. „Het gevoel is anders dan in andere jaren", vertelt John Bentschap Knook. „Dat komt natuurlijk door onze slechte start. Kijk, tegen Twente hadden we niets te verliezen en we hebben naar onze mogelijk heden aardig gevoetbald. Nu moeten we weer anders spelen, niet tegen drie maar tegen twee spitsen. Het spelletje van Hoek ligt ons niet zo. De afgelopen ja ren had ik ook het gevoel dat ze bij Kloetinge nogal tegen Hoek opkeken. Dat is minder gewor den, de vonken vliegen er niet meer van af. Het echte derbyge voel is wat afgenomen." Toch zal Kloetinge vlijmscherp aan de aftrap verschijnen, maar volgens Arjan Human geldt voor Hoek hetzelfde. „Want ie dereen moet bij ons honderd procent geven. De verschillen zijn zo klein. Voorin kan de trai ner kiezen tussen Anthony An- nicaert, Leon van den Ouden en mijzelf en ook op het midden veld en achterin heeft hij vol doende keus. Dat houdt ieder- door Cilya van der Kooij ANKARA - De Nederlandse volleybalsters wacht vanavond (18.00 uur Nederlandse tijd) een heksenketel in Ankara. In de halve finale van het EK tegen gastland Turkije zal Oranje in de 6000 toeschouwers een extra tegenstander tegenover zich krijgen. In de laatste groepswedstrijd werd de situa tie in de bomvolle Ataturkhal zelfs als drei gend omschreven. De maximale capaciteit werd donderdag bij het duel tussen Turkije en Duitsland (2-3) met 1500 mensen over schreden. De Europese bond CEV heeft in middels extra veiligheidsmaatregelen aan gekondigd om in het weekeinde de toe stroom van fans in te dammen. Toch boezemt het grote aantal toeschou wers bondscoach Angelo Frigoni en zijn vrouwen geen angst in. „Dit is juist een fan tastische ervaring voor dit team. Als we met de ploeg een grote toekomst willen hebben, moeten we ook dit soort wedstrijden leren winnen", aldus de bondscoach die gister ochtend vroeg met zijn ploeg naar Ankara vloog. De interesse in vrouwen volleybal in Turkij e is de afgelopen jaren sterk gegroeid. Met het oog op de Europese titelstrijd in eigen land heeft de Turkse bond veel geld in het natio nale team gestoken. Gedragen door het dol enthousiaste publiek drongen de vrouwen verrassend door tot de laatste vier. Het gastland versloeg in de poule onder meer ti telverdediger Rusland, dat weliswaar door voedselvergiftiging verzwakt was. In de laatste groepswedstrijd tegen Duitsland kwam de ploeg terug van een 2-0-achter- stand in sets, maar moest uiteindelijk met 3-2 buigen. Naast de grote publieke belangstelling is ook de plotselinge dood van de Turkse bondscoach een grote inspiratiebron. Hij overleed twee weken voor de begin van het EK aan een hartaanval. De Turkse vrouwen willen niets liever dan de Europese titel aan hem opdragen. ANP De Nederlandse bondscoach Angelo Frigoni en assistent-coach Han Abbing vieren de halvefinaleplaats van het Nederlands team. Vandaag treft Oranje thuisland Turkije. foto Ronald Hoogendoorn/ANP door Jochem Lippmann ROTTERDAM - Sparta weet waar het aan toe is. Alleen een zege morgen voor eigen publiek tegen FC Dordrecht volstaat voor de winst van de eerste pe riode. De Rotterdammers heb ben aan een gelijkspel niet voldoende, omdat de naaste concurrenten FC Den Bosch en Helmond Sport gisteren geen fout maakten. FC Den Bosch versloeg VW met 3-0. Jansen en Van de Laak (2x) scoorde na rust. Helmond Sport maakte bij MW na rust een ach terstand ongedaan. Na de ope ningstreffer van Caracciolo scoorden Roy Hendriksen, Mark van Dijk en Hese voor de Brabanders. Door de zege heeft de nieuwe koploper FC Den Bosch twee punten meer dan nummer twee Sparta. De Rot terdammers hebben het thuis duel met FC Dordrecht van morgen nog tegoed. Helmond Sport heeft evenveel verlies- punten als FC Den Bosch. De ploeg heeft echter net als Sparta een duel minder gespeeld. Haarlem - Emmen 1-2 (0-1). 45. Jun- quiera 0-1, 55. Junquiera 0-2, 60. Ketting 1-2. Scheidsrechter: Wiede- meijer. Gele kaart: Van Toor, Kati- pana (Haarlem), Tieltjes (Emmen). Aantal toeschouwers: 1850. Eindhoven - Excelsior 0-1 (0-0). 61. Lopes 0-1. Scheidsrechter: Van Dongen. Gele kaart: Van Kouwen (Eindhoven), Van Dieren, Opoku (Excelsior). Aantal toeschouwers: 2316. FC Den Bosch - VW 3-0 (0-0). 56. Jansen 1-0 (strafschop), 83. Van de Laak 2-0, 89. Van de Laak 3-0. Scheidsrechter: Luijten. Rode kaart: 56. Verdellen (VVV). Gele kaart: Ouweland, Uneken (FC Den Bosch), Jans, Leemans (VW). Aan tal toeschouwers: 3817. Fortuna Sittard - Go Ahead Eagles 1-3 (1-1). 36. Leferink 0-1, 39. Ty- chon 1-1, 83. Leferink 1-2, 86. Van Putten 1-3. Scheidsrechter: Bour- douxhe. Gele kaart: Brusselers (Fortuna Sittard), Leferink, Van Putten (Go Ahead Eagles). Aantal toeschouwers: 3100. De Graafschap - AGOVV 3-0 (2-0). 28 Valeev, 32. Ten Heuvel 2-0, 63. Bot 3-0 (strafschop). Scheidsrech ter: Haverkort. Gele kaart: Van der Ree, Wegh (AGOW). Aantal toe schouwers: 9600. Veendam - Stormvogels Telstar 2-2 (0-1). 22. Slory 0-1, 49. Pater 0-2, 65. Pander 1-2, 90. Hamming 2-2. Scheidsrechter: Blom. Gele kaart: Slory, Ommel (Stormvogels Telstar Aantal toeschouwers: 2750. Cambuur - Top Oss 0-0. Scheids rechter: Nijhuis. Rode kaart: 69. Van Zundert (Cambuur). Gele kaart: Schaken (Cambuur), Rook (TOP Oss). Aantal toeschouwers: 3345. MW - Helmond Sport 1-3 (1-0). 28. Caracciolo 1-0, 51. Hendriksen 1-1, 65. Mark van Dijk 1-2, 70. Hese 1-3. Scheidsrechter: Wegereef. Gele kaart: Sergio van Dijk (Helmond Sport). Aantal toeschouwers: 3361. ANP Kloetinge-aanvaller Wilco de Valk (rechts) ziet Djamel Buyse schieten in de derby Kloetinge-Hoek van 3 mei 2003. De Valk scoorde twee keer, maar Hoek won de wedstrijd met 2-5. foto Willem Mieras een scherp, zeker als je ziet dat bijvoorbeeld Djamel Buyse en Bart Poppe nu op de bank zitten. Dat is het grote verschil buiten vorig seizoen. We zijn veel ster ker geworden en dat is het voet ballend vermogen alleen maar ten goede gekomen." Human verloor als speler van Kloetinge en Hoek nog nooit een derby. „Met Kloetinge heb ik twee keer van Hoek gewonnen en bij Hoek heb ik geloof ik één keer gelijkgespeeld. Het is een mooi gegeven en dat wil ik graag zo houden." Bentschap Knook rekent echter op een kleine zege voor zijn ploeg. „Ik houd het op 2-1. We krijgen altijd een doel- puntje tegen, maar we gaan de ze wedstrijd gewoon twee keer door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Het is een term die binnen de voetbalwereld re gelmatig wordt gebruikt: never change a winning team. Johan Ballegeer heeft met Hoek echter al vier wedstrijden op rij ge wonnen met wisselende forma ties. Wie vandaag bij de Zeeuws-Vlamingen aan de af trap verschijnen voor het duel met Kloetinge is ook nog een groot vraagteken. „Zulke weel de is alleen maar goed", zegt de trainer zelf. Wordt het achterin Pascal Smessaert of Gunther de Meij er? En geeft Ballegeer de voor keur aan topscorer Leon van den Ouden of toch aan Anthony Annicaert? De laatste liet don derdag tegen Genemuiden met twee doelpunten een sterke in druk achter en datzelfde gold voor Smessaert, die vrijwel ie der duel winnend afsloot. „Ik moet er nog eens rustig over na denken met wie ik ga starten", laat Ballegeer weten. De Belgische oefenmeester weet wel dat Hoek een moeilijke wedstrijd te wachten staat. „Ik kan moeilijk oordelen over Kloetinge", zegt Ballegeer. „Vo rig seizoen incasseerden ze veel doelpunten, maar ze maakten er zelf ook altijd. Daarnaast blij ven ze altijd offensief spelen en ik hoop dat dat deze keer weer zo is. Ze hebben weinig keus denk ik, want Kloetinge moet punten pakken. Maar als ze al les dichtgooien, wordt het geen prettige wedstrijd." Na de indrukwekkende zege op Genemuiden waakt Ballegeer voor onderschatting. „Ik heb echter het voordeel van een ster ke bank. Als er iemand naast zijn schoenen loopt, kan ik di rect ingrijpen. Daarom zie ik geen gevaar voor onderschat ting; alle spelers weten hoe het ervoor staat. Als ik de teugels iets zou laten vieren, zou het misschien anders zijn. We moe ten punten blijven pakken, wil len we bovenin blijven mee doen. In dat opzicht ligt er dus wel een beetje druk op ons." De opdracht voor Kloetinge is Badminton Aarhus. Deens Open. Vrouwen, kwartfina le: Zhou Mi (Chn/3) - Audina (Ned/5)11-911- 4. Bridge Eerste bekerronde ZDF. Flightstones-Hart van Middelburg 1 1-12, Cue Action-DVC Wissekerke 5-8, Les Amies-Bravour 5-8, Gompy2-Veerhuis 1 2-11, DTP/EPA-Arrwos 1 10-3, Zierikzee 2-Midcity 25-8, Zierikzee 1- BRUSSEL - Anderlecht is na zeven wedstrijden nog steeds zonder puntverlies. De koploper van de Belgische competitie won gisteren niet zonder moeite de uitwedstrijd bij Heusden Zolder: 2-4. Ander lecht keek na 65 minuten nog te gen een achterstand aan: 2-1. Dankzij onder meer drie treffers van Par Zetterberg kwam de ze vende opeenvolgende zege ech ter niet in gevaar. ANP vandaag heel simpel Na J nederlagen op rij in de f tie moet de ploeg tegen Hoek» loS positief resultaat neerzen» „We hebben één of drie pj nodig om een zetje in de J krijgen zegt Karl Vergouw De tramer was tevreden overi ij instelling van zijn ploeg in uW bekerduel met FC Twente (34 verlies). „In vergelijking m T vorig jaar zijn twee positiesan ders ingevuld en er zit «J! voldoende kwaliteit in J groep. Dat klinkt misset» raar na vier nederlagen, maar 1 weet zeker dat een goed mal. taat de ommekeer kan beteke. nen." Micha Lekawael is vanüaae door werkverrichtingen afwe zig en Vergouwen kan ook®, beroep doen op de geblesL den Merlijn Swennen Jan Baaijens en Daan Esser EiJ van der Woerdt doet ritme opi» het tweede. De gestopte keeper Jaap Pijnenburg maakt weer deel uit van de selectie en kan best eens aan de aftrap verschil, nen. Gerben de Kievit zou daar door op de bank terechtkomen. Vermoedelijke opstellingen. Klo* tinge: Jaap Pijnenburg; RonmeCn- mer, John Bentschap Knook Jéti Frijters, Arno Melaard; hhmi Goederen. Emiel Dorst, V/omL- brujère; Wilco de Valk, Pi eter fc Graaff en Ronald Zuijdwegt. Hoek: Jürgen Belpaire; Thomsb gut, Johan Mücher, Guwher J< Meijer, Franky Standaert; Minnaert, Pauclair Youda, Stem de Croock, Wesley de Smet, Arjül Human en Anthony Annicaert. GOES - Hoofdklasser Hoek speelt in de derde ronde van dt Amstel Cup een thuisduel me eerstedivisionist Veendam. Deze club zit zowel financiet als sportief in zwaar weer. D ploeg veroverde gisteren pa zijn derde punt in acht wedstn; den (2-2 tegen Stormvogels Telstar) en bivakkeert daaiüooi in de onderste regionen van 4 |"e' eerste divisie. Hoek speelt dinsdag 28 woensdag 29 oktober tegen 4 Groningse club. van De: nen ren pen ,tral Hei Een een die nel van een District Zeeland, parencompetitie dames, eerste zitting (score in punten/procenten). Groep A: v. d. Hil/v. d. Hil 160/66.67, Olysla- ger/Schoolmeester 129/53.75, Klooster- man/Minet 128/53.33, Geervliet/ Groen 126/52.50, Bordes/Boter 126/52.50, Philip- pen/van Rijn 121/50.42, de Vlieger/ West- strate 121/50.42, Kramer/Kramer 120/50.00, den Engelsman/Schliekelmann 114/47.50, v. d. Brink/v. d. Brink 100/41.67, van Duin/de Klein 99/41,25, Janse/Louwerens 96/40.00. Groep B: Dondorf/de Ruiter 163/67.92, Kips/ van Nieuwenhuyzen 148/61.67, Dispa/Port- man 145/60.42, Hofman/Verhagen 135/ 56.25, Meerman/Schouten 133/55.42, Tref fers/de Visser 125/52.08, v. d. Heyden/Schil- lemans 117/48.75, Dees/Westveer 111/ 46.25, van Dijk/Uittenbosch 110/45.83, Noordhoek/Ruissen 99/41.25, Bolderhey/ van Loo 82/34.17, Dierx/Kerstens 72/30.00. Groep C: Prins/de Regt 169/70.42, Lens hoek/Vogelaar 146/60.83, van Doorn/Schell 143/59.58, van Dam/Heyboer 140/58.33, van de Dries/Verbeek 120/50.00, Geschiere/van Gennep 117/48.75, Bergs/Mullie 114/47.50, Prosman/Spelier 114/47.50, de Both/Leef- lang 113/47.08, Bruynzeel/van Stee 100/ 41.67, van Galen/partner 40.42, Meesters/ Verrijzer 67/27.92. Terneuzen. BC Luctor et Emergo. A-lijn: 1. Echtpaar Speelman 58,93%, 2. Ds. Burger/ Touw 55,06%, 3. HH. Freijser/Hoogstrate 53,27%. Lijn B: 1. HH. Barbe/Ramondt 59,95%, 2/3. Ds. Kamp/De Waal en HH. DeF- eijter/Schuuring 57.14%. Midweekcompeti tie. A-lijn: 1. HH. Simpelaar/De Rijk 60,50%, 2. HH. Koopman/De Jonge 59,78%, 3. Ds. Lichteveld/Pieters 57,86%. B-lijn: 1. Ds. Touw/Van deZande 58,93%, 2. Ds. Bukkens/ Jasperse 57,40%, 3. Ds. Sandrini/Van de Peijl 55,10%. C-lijn: 1. Echtpaar Mulder 61,25%, 2. Ds. Kavelaars/Van der Hel 60,42% 3. HH. De Rouw/Van Weelden 53,57%. Midweekcompetitie BC Luctor et Emergo (2e wedstrijd). A-lijn: 1. HH. Van Aalst/Van de Windt 60,42%, 2. Ds. De Doelder/Van Lan- gevelde 55,06%, 3. HH. Simpelaar/De Rijck 52,98%. B-lijn: 1. Ds. De Ridder/Van Loon 63,10%, 2. Ds. Touw/Van der Zande 62,20%, 3. Ds. Juffermans/Van de Heijden 55,65%. C-lijn: 1. Echtpaar Mulder 64,49%, 2. HH. De Rouw/Van Weelden 63,10%, 3. Ds. Cornells/ Nieskens 55,71%. Dammen Zwartsluis. WK, mannen, barrage, tweede partij: Tsiizjov (Rus) - Valneris (Let) 1-1. Stand: 1.Tsjizjov2-2,2. Georgiev (Rus) 1-1, Valneris 1-1. Wicked 2-11, Wissekerke 2-PartySCo SMR-DT Sluis 4-9, Butterfly-Yip PtaiJ'i Basken 2-De Zwaan 0-13, Pimpetó Weerdt 11-2. Futsal Regionale competitie. Eerste klasse Wentzler/Pauwels-GLSK/Du Puy 4-2, vaet-Pays de Mer 5-1, MeermarktlGoefe Arrow 2-6, Axa Boys-Tence/ZamanH. Red Roadhouse 3-5. Stand: Axa Bo<s!i Wentzler/Pauwels 2-6, Arrow 2-4, Max ting/SAA Zeeland 2-4, Ploegaert2-3,Ten:e Zaman 2-3, GTI 2-3, Vervaet 2-3,RedM house 2-3, GLSK/Du Puy 2-0, Pays deM? 2-0, Meermarkt/Goethals 2-0. Tweedete se: Morres/Controlec 2-Benny Sport 1!' Bakkersland-DOW 1 5-3, HKC-DOW2<4 DIT techniek-Pabo 1-6, Scheldete MerQ Office 2-3, Kroes-DPO Drieweger 1 Stand: Pabo 2-6, DPO Driewegen 2-6,Mor res/Controlec 2 2-4, Bakkersland 2-4,tel de/Grens 2-3, Kroes 2-3, MerQ OfficeU DOW 2 2-2, DITtechniek 2-1.HKC2-1," Sport 2-0, DOW 12-0. Sportprijsvragen Lucky Day: 3-12-16-17-20-21-23-32» 42-46-48-49-58-69-71-72-73-78(ondt(v»j behoud) Winnende rijtje Toto: 1-1-1-2-3-3-3-1-2-2-2-2-2. (onder voorbehoud) Voetbal Gouden Gids divisie: Haarlem-Emmp J Veendam - Stormv. 2-2, Graafschap-AGOj VV 3-0, Den Bosch - VVV 3-0, Camtan TOP 0-0, Fortuna S. - GA Eagles 1-3,MW Helmond Sport 1-3, Eindhoven - Excelsmj 0-1. Den Bosch Sparta Helmond Sp Excelsior GA Eagles TOP Graafschap Stormv. Heracles WV AGOVV Haarlem Dordrecht Emmen Cambuur L. Fortuna S. Eindhoven Veendam MW 0 20 2H 1 18 22 5 0 17 14' 1 17 lH 2 13 21» 1 12 IP' 2 12 14» 2 12 12-13 2 11 IS-» 2 11 '0! 3 11 10*12 4 8 6 6 5 4 3 3 2 België, competitie: Heusden-Zolder derlecht 2-4, Germinal - Gent 0-2 aan kop: Anderlecht 7-21, Gent Brugge 6-11, RC Genk 6-1 Turkije, competitie: Adanaspor-6 saray 0-2. Stand aan kop: Besik Istanbul 6-14, Galatasaray 7-14, tw bahce 6-13. Wielrennen ■umttüvr-rL Collado de Villalba. Ronde van Sc«r- gentiende etappe, La Vega de Alcobenw Collado de Villalbo: 1. SimeoniiM* in 3.51.18, 2. Möller (Den) 3. Pe g1 (Spa) 0.16, 4. Moreni (Ita), 5.18lJ (Zwi), 6. Cardenas (Col), 7. Unaite SK Rasmussen (Den), 9. ValverdeiSp villa (Spa), 11. Heras (Spa), 31*1 1.30. Algemeen klassement, i 65.13.30, 2. Heras 1.55,3. lgorG<«2 Galdeano 3.03,4. Valverde4 06,51» (Sp.) 5.13, 6. Bel.ran (Spa)5.16 7.ja sen 6.11, 8. Perez (Spa) 7.37,9.'J 7.43, 10. Cardenas 8.14, 58. Leip 2.05.19. M, Saint-Amand-Montrond, Parijs Eerste etappe, Ormes - Saint-A rond: I.Kirsipuu 190 km in3-59-y (Aüs..3,F6^r(WU«^t MI Eer Joo ll.l lui; paa gen een Hie 21- den wei jon wa: Toe mei per ven mai WU! An vro 18- ven eni CA luii zou één Ja, ker ten mo (he De var tMusj, J. rorsrer \uuk, - --- Renier (Fra), 6. Stoyanev (Bul), o Vierhouten. Tweejt Dottignies. Circuit Franco-Beig- etappe, Estaimbourg - Dottigm (NZe)180kmin4.13.00,2.McEwenlW uonignies. circuit nauw -- - etappe, Estaimbourg - ^otJ'9nl NZe) 180 km in 4.13.00,2. McE^" Radochla (Dui), 4. Koerts(Nedl> ven (Bel). Algemeen klassem»^ (Ned) 8.11.46,2. Capelle (Bel)0.10.3 (Bel) 0.14,4. Klier (Dui) 0.18, (Bel), 6. McEwen 0.24. W t 1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 66