Zeeuwse Bibliotheek Jobspotting. Elke (zater)dag in de Provinciale Zeeuwse Courant. Het grootste vacature-aanbod op alle niveaus in jouw regionale dagblad. Zeeland Seaports Havendienstambtenaar (v/m) in onregelmatige dienst $«cr«t*rMst divtsi«m«na9«r Verzorging mn Verplegtrai PORTIER (MA/) Meer icitw zie ook www.pzc.nl/banen powered by j) JobTrack.nl De Zeeuwse Bibliotheek is de grootste culturele instel ling in de provincie Zeeland en één van de toonaan gevende bibliotheken in Nederland. Zij vervult de taak van openbare bibliotheek in Middelburg, is de weten schappelijke bibliotheek voor Zeeland en heeft tevens de functie van Provinciale Bibliotheekcentrale. De Zeeuwse Bibliotheek als ondernemer in kennis, cultuur en ontmoeting biedt naast informatie, educatie en recreatie ruimte aan een diversiteit van culturele eve nementen. De Zeeuwse Bibliotheek leent per jaar meer dan 750.000 publicaties uit en verleent specifieke diensten aan onder meer onderwijs, bedrijfsleven, biblio theken, instellingen en particulieren. Bij de Zeeuwse Bibliotheek werken ca. 170 mensen. Ten behoeve van de sectie Facilitaire dienst van de afdeling Ondersteunende dienstverlening ontstaat de vacature van: voor gemiddéld 14 uur per week in vast dienstverband. FUNCTIE-INFORMATIE: - het sluiten en controleren van het gebouwencomplex; - het vertonen van films en dia's; - assistentie bij het gebruik var, de aula en de zalen; - het surveilleren en toezicht ..ouden in de publieke ruimten; - verrichten van diverse facilitaire taken, waaronder het boekenmaga- zijn; - diverse verder voorkomende werkzaamheden. De werkzaamheden dienen hoofdzakelijk in de avonduren en op zater dag plaats te vinden. Het werkrooster is in principe gebaseerd op de constructie week-op-week-af. FUNCTIEPROFIEL: - LBO of vergelijkbare opleiding; - EHBO en brandwachtopleiding of de bereidheid hiervoor een oplei ding te volgen; - flexibele werkhouding; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring met audiovisuele middelen. SALARIS EN ARBEIDSVOORWAARDEN: Het salaris bedraagt afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring mini maal 523,55 (schaal 3, aanloopniveau) tot maximaal 756,11 (schaal 4, functieniveau) bruto per maand bij een 14-urige werkweek. Beneden de leeftijd van 22 jaar vindt jeugdaftrek plaats. De arbeidsvoorwaarden van de Zeeuwse Bibliotheek worden afgeleid van de arbeidsvoorwaarden van de provincie Zeeland. De Zeeuwse Bibliotheek wil een bijdrage leveren aan het wegwerken van de achterstand op de arbeidsmarkt van vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom wordt aan leden uit deze pri- oriteitsgroepen uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. De Zeeuwse Bibliotheek kent een (beperkte) mogelijkheid tot kinderop vang. SOLLICITATIEPROCEDURE: Een vertegenwoordiging van de sectie wordt bij de selectie betrokken. Inlichtingen worden verstrekt door de heer S.W. de Looff, telefoon: 0118-654388 en/of de heer C. Heijkoop, telefoon 0118-654227. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot 8 oktober 2003 worden gericht aan de heer W. Kempees, afdeling personeelszaken Zeeuwse Bibliotheek, Postbus 8004, 4330 EA Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer ZB/2003/09/03. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kousteensedijk 7 4331 JE Middelburg postbus 8004 4330 EA Middelburg tel. 0118 65 40 00 fax 0118 65 40 01 www.zeeuwsebibliotheek.nl De havens van Terneuzen en Vlissingen zijn het derde zeehavengebied van Nederland. Vernieuwingen, uitbreidingen en investeringen in haveninterne en -externe infrastructuur zijn aan de orde van de dag. Met een relatief kleine groep mensen, geeft Zeeland Seaports sturing aan deze ontwikkelingen. Dat vraagt van iedereen inzet en enthousiasme, maar het biedt ook kansen voor mensen met verantwoordelijkheidsgevoel en ervaring. Bij Zeeland Seaports ben je geen onbe duidende schakel, maar een belangrijke waarde voor onze organisatie. Zo is er volop gelegenheid om door te breken! Hoofdkantoor Terneuzen Noorwegenweg 1 Haven 1419, Terneuzen Postbus 132, 4530 AC Terneuzen Tel. 0115-647400 Fax 0115-647500 Kantoor Vlissingen Engelandweg 55 Haven 1199, Vlissingen-Oost Postbus 1056, 4388 ZH Oost-Souburg Tel. 0115-647400 Fax 0115-647510 Port Authority of Terneuzen and Vlissingen Bij de afdeling van de Havendienst van Zeeland Seaports is plaats voor een enthousiaste kandidaat (1,0 FTE) in de functie van: Als havendienstambtenaar zorgt u voor een veilig en efficiënt verloop van scheepvaart en transportactiviteiten. U verwerkt ligplaats- aanvragen met behulp van het Zeeuws Haven Informatie Systeem (ZHIS) en u verstrekt informatie aan de scheepvaart, havenbedrijven en overheidsdiensten. Verder houdt u toezicht op de ligplaatstoewijzing en op de naleving van voorwaarden aan de verleende toe stemmingen en vergunningen rond werkzaamheden aan schepen. Onze vraag: voor deze functie vragen wij een MBO-nautische opleiding, 3e rang of gelijkwaardig en minimaal 3 jaar ervaring. Ook vragen wij een VTS opleiding of de bereidheid deze te volgen. U hebt zeer goede communicatieve, contactuele en organisatorische vaardigheden en een goede kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking. Verder bent u stressbestendig, accuraat en flexibel. U bent in het bezit van een rijbewijs. Tegen een psychologisch onderzoek en een inspraakprocedure, als onderdeel van de sollicitatie procedure, hebt u geen bezwaar. Orts aanbod: bij Zeeland Seaports gaat u werken in een prettige sfeer met voldoende ruimte voor eigen inbreng. Wij bieden u een bruto jaarsalaris (inclusief vakantietoelage en eindejaarsuitkering) dat afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring minimaal 23.413,29 (aanloopschaal VI) en maximaal 35.966,78 (functieschaal VIII) bedraagt. Deze bedragen gelden per 1 maart 2003, zijn exclusief een toelage voor onregelmatige dienst en zijn gebaseerd op een werkweek van 36 uur. U gaat werken met goede secundaire arbeidsvoorwaarden, conform de rechtspositie van de Provincie Zeeland, zoals: het pensioenpakket van het ABP, de Interprovinciale Ziektekostenregeling (IZR) en gedeeltelijk betaald ouderschapsverlof. Uw sollicitatie: u kunt uw schriftelijke sollicitatie tot 11 oktober 2003 richten aan Zeeland Seaports, t.a.v. mevrouw A.L.E. Kegels (beleidsondersteunend medewerker personeelszaken), Postbus 132, 4530 AC Terneuzen. Meer informatie over de functie kunt u verkrijgen bij de heer L. Kars, havenmeester en/of de heer A.J. van Asch, adjunct-havenmeester, beiden bereikbaar onder telefoon nummer 0115 - 647400. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2003 | | pagina 34